Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava (20. - 21. 2. 2021)

800 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 20.2.2021 - 12:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 1:54.92 Q
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:55.03 Q
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:55.41 Q
4 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 1:56.26 q
5 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:56.88
6 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 1:58.66
Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
20061Duchan Kryštof (SLAPR)27.38
400184Saleh Hakim (DUKPR)57.53
600184Saleh Hakim (DUKPR)1:27.61
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 20.2.2021 - 12:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:54.76 Q
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:54.86 Q
3 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:55.02 Q
4 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.32 q
5 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 1:57.53
Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
20063Hofta Jakub (SLAPR)27.48
40063Hofta Jakub (SLAPR)56.71
60063Hofta Jakub (SLAPR)1:25.97
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:54.76 Q
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:54.86 Q
3 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 1:54.92 Q
4 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:55.02 Q
5 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:55.03 Q
6 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.32 q
7 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:55.41 Q
8 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 1:56.26 q
9 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:56.88
10 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 1:57.53
11 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 1:58.66
Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNF
Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNF

800 m - Muži (Finále)

Finále (Sun, 21.2.2021 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:48.75
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:48.75
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:49.07
4 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:50.37
5 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 1:52.51
6 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:53.85
7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:55.25
8 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:01.87
Split times:
Mark Bib Racer Time
20061Duchan Kryštof (SLAPR)25.67
40075Šnejdr Filip (SLAPR)53.94
60075Šnejdr Filip (SLAPR)1:21.33
Total 8 racers

800 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 20.2.2021 - 11:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:11.50 Q
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:11.83 Q
3 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:12.29 Q
4 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:13.43
5 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 SB 2:17.28
6 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:17.74
7 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:18.41
8 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 SB 2:20.14
Split times:
Mark Bib Racer Time
200156Borová Hana (VITKO)30.28
400156Borová Hana (VITKO)1:04.04
60079Šimková Anna (SLAPR)1:39.42
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 20.2.2021 - 11:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:10.20 Q
2 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 2:10.58 Q
3 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:10.70 Q
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:11.03 q
5 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 2:12.98 q
6 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:13.89
7 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:16.48
8 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:19.46
Split times:
Mark Bib Racer Time
200100Hálová Kateřina (AKZLI)31.56
400100Hálová Kateřina (AKZLI)1:05.34
600100Hálová Kateřina (AKZLI)1:38.11
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:10.20 Q
2 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 2:10.58 Q
3 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:10.70 Q
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:11.03 q
5 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:11.50 Q
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:11.83 Q
7 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:12.29 Q
8 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 2:12.98 q
9 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:13.43
10 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:13.89
11 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:16.48
12 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 SB 2:17.28
13 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:17.74
14 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:18.41
15 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:19.46
16 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 SB 2:20.14

800 m - Ženy (Finále)

Finále (Sun, 21.2.2021 - 12:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 2:06.57
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:06.73
3 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:07.68
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 2:10.10
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:10.51
6 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:11.71
7 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:13.44
8 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:18.91
Split times:
Mark Bib Racer Time
200192Ficenec Kimberley (DUKPR)30.70
400235Hluchá Vendula (SOKOP)1:03.03
600235Hluchá Vendula (SOKOP)1:34.40
Total 8 racers