Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava (20. - 21. 2. 2021)

200 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 21.2.2021 - 12:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.00 Q 0.171
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.54 0.154
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 21.57 0.141
4 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.69 0.176
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.13 0.188
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 21.2.2021 - 12:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.99 Q 0.168
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.41 q 0.188
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.93 0.140
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.55 0.170
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 22.71 0.218
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sun, 21.2.2021 - 12:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 20.93 Q 0.145
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 21.28 q 0.164
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 22.19 0.177
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 22.26 0.209
5 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 22.47 0.157
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 20.93 Q 0.145
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.99 Q 0.168
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.00 Q 0.171
4 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 21.28 q 0.164
5 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.41 q 0.188
6 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.54 0.154
7 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 21.57 0.141
8 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.93 0.140
9 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 22.19 0.177
10 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 22.26 0.209
11 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 22.47 0.157
12 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.55 0.170
13 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.69 0.176
14 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 22.71 0.218
15 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.13 0.188

200 m - Muži (Finále)

Finále (Sun, 21.2.2021 - 13:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 20.84 0.164
2 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.92 0.152
3 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 20.99 0.143
4 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 21.48 0.147
5 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.66 0.177
Total 5 racers

200 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 21.2.2021 - 11:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 23.58 Q 0.168
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 24.35 q 0.184
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.80 0.176
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 25.78 0.173
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 25.79 0.172
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 21.2.2021 - 12:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.83 Q 0.342
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 24.78 0.211
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 =PB 24.82 0.152
4 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.64 0.175
Total 4 racers
Rozběh 3 (Sun, 21.2.2021 - 12:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 23.92 Q 0.234
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 24.38 q 0.213
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 24.73 0.151
4 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 SB 24.88 0.127
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 25.78 0.151
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 23.58 Q 0.168
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.83 Q 0.342
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 23.92 Q 0.234
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 24.35 q 0.184
5 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 24.38 q 0.213
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 24.73 0.151
7 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 24.78 0.211
8 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.80 0.176
9 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 =PB 24.82 0.152
10 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 SB 24.88 0.127
11 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.64 0.175
12 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 25.78 0.151
13 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 25.78 0.173
14 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 25.79 0.172

200 m - Ženy (Finále)

Finále (Sun, 21.2.2021 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 MR 23.24 0.153
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 23.68 0.301
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.97 0.242
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.48 0.202
5 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.68 0.165
Total 5 racers