Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava (20. - 21. 2. 2021)

400 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 20.2.2021 - 12:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.55 Q 0.199
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 48.24 q 0.182
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 48.26 0.153
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.03 0.202
5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 50.12 0.145
Split times:
Mark Bib Racer Time
200181Müller Vít (DUKPR)22.32
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sat, 20.2.2021 - 12:51) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 SB 47.63 Q 0.203
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 48.37 0.156
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 48.95 0.156
Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
200111Tesař Jan (STBOL)22.40
Total 4 racers
Rozběh 3 (Sat, 20.2.2021 - 12:57) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 47.15 Q 0.171
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 47.33 q 0.167
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 PB 47.93 q 0.143
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 49.06 0.162
Split times:
Mark Bib Racer Time
200189Šorm Patrik (DUKPR)22.40
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 47.15 Q 0.171
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 47.33 q 0.167
3 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.55 Q 0.199
4 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 SB 47.63 Q 0.203
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 PB 47.93 q 0.143
6 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 48.24 q 0.182
7 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 48.26 0.153
8 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 48.37 0.156
9 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 48.95 0.156
10 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 49.06 0.162
11 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.03 0.202
12 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 50.12 0.145
Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS

400 m - Muži (Finále)

Finále (Sun, 21.2.2021 - 13:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 46.31 0.171
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 46.58 0.155
3 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 47.52 0.164
4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 47.70 0.176
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 2 PB 47.83 0.161
6 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 48.90 0.183
Split times:
Mark Bib Racer Time
200181Müller Vít (DUKPR)21.96
Total 6 racers

400 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 20.2.2021 - 12:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 53.44 Q 0.213
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 56.18 q 0.212
3 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 56.70 q 0.201
4 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 57.60 0.200
5 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 59.28 0.287
Split times:
Mark Bib Racer Time
200278Vondrová Lada (USKPR)25.38
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sat, 20.2.2021 - 12:31) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.19 Q 0.363
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 55.47 q 0.233
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 57.75 0.183
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 59.98 0.180
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 60.43 0.201
Split times:
Mark Bib Racer Time
20051Petržilková Tereza (SKPLZ)26.22
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sat, 20.2.2021 - 12:37) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 56.65 Q 0.183
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 57.34 0.156
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 58.22 0.187
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 59.09 0.193
Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNF 0.220
Split times:
Mark Bib Racer Time
200198Seidlová Zdeňka (DUKPR)26.56
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 53.44 Q 0.213
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.19 Q 0.363
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 55.47 q 0.233
4 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 56.18 q 0.212
5 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 56.65 Q 0.183
6 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 56.70 q 0.201
7 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 57.34 0.156
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 57.60 0.200
9 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 57.75 0.183
10 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 58.22 0.187
11 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 59.09 0.193
12 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 59.28 0.287
13 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 59.98 0.180
14 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 60.43 0.201
Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNF 0.220

400 m - Ženy (Finále)

Finále (Sun, 21.2.2021 - 13:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 NL 52.20 0.184
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.48 0.224
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 54.86 0.170
4 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 55.30 0.176
5 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 56.23 0.257
6 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 56.75 0.278
Split times:
Mark Bib Racer Time
200278Vondrová Lada (USKPR)24.72
Total 6 racers