Back

 / Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT)

Praha (7. 6. 2021)

Trojskok - Muži

(Mon, 7.6.2021 - 15:12) official Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 8 SB 16.34 +2.3 m/s 16.15 +0.3 m/s 15.63  3.20 16.34  2.30 16.03  1.70 1634 15.84  -0.60 15.76  0.10 16.15  0.30
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 7 SB 16.18 +0.7 m/s X 15.91  -0.90 15.97  1.00 1597 15.96  0.60 15.65  -2.20 16.18  0.70
3 Filip DittrichFilip Dittrich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 6 SB 15.34 +0.1 m/s 15.34  0.10 14.77  1.40 X 1534 15.01  -0.20 X X
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 2 SB 14.25 +2.0 m/s 14.02  1.90 14.25  2.00 13.92  0.70 1425 14.08  1.10 14.20 13.95  1.60
5 Denis HlaváčDenis Hlaváč
SlovakiaSlovakia
00 5 14.18 +3.2 m/s 14.04 +0.9 m/s X 14.18  3.20 14.04  0.90 1418 14.04  1.80 13.80  -0.30 X
6 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1 SB 14.11 +0.3 m/s 14.11  0.30 X X 1411 X X X
7 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4 13.99 +1.1 m/s X X X - 13.99  1.10 X X
8 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 SB 13.78 -0.7 m/s 13.78  -0.70 X 13.69  0.40 1378 X 13.65  0.20 X
Total 8 racers

Trojskok - Ženy

(Mon, 7.6.2021 - 16:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 10 PB 13.32 +1.0 m/s 13.14  2.10 12.93  0.20 13.21  1.30 1321 13.22  3.20 13.32  1.00 13.17  2.10
2 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 12.82 +2.0 m/s X X 12.44  1.20 1244 X X 12.82  2.00
3 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 4 PB 12.70 +1.7 m/s 12.63  1.10 12.47  -0.20 12.44  1.30 1263 12.40  1.00 12.70  1.70 X
4 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 8 12.63 +0.6 m/s X 12.63  0.60 X 1263 X X X
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 12.49 +1.0 m/s 12.00 12.32  0.40 12.17  1.10 1232 12.27  0.90 12.49  1.00 12.41  2.30
6 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6 12.13 +0.5 m/s 11.97  0.50 X 11.82  1.20 1197 12.13  0.50 12.03  0.90 X
7 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 SB 11.92 +0.7 m/s 11.87  0.30 X 11.75  1.30 1187 11.67  -0.10 11.92  0.70 X
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 1 11.66 +1.3 m/s X X 11.66  0.70 1166 X 11.62  0.80 X
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 2 DNS
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 3 NM
Total 10 racers