Back

 / Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT)

Praha (7. 6. 2021)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Mon, 7.6.2021 - 15:20) official Wind: +0.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 10.53 0.165
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 10.60 0.148
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.66 0.194
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 10.72 0.185
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.75 0.166
6 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.78 0.145
7 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 10.79 0.182
Total 7 racers
Běh 2 (Mon, 7.6.2021 - 15:21) official Wind: +1.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 10.60 0.161
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 10.64 0.175
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 10.64 0.144
4 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 10.77 0.165
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.13 0.135
6 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 SB 11.31 0.169
7 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.37 0.186
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 10.53 0.165
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 10.60 0.161
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 10.60 0.148
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 10.64 0.175
5 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 10.64 0.144
6 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.66 0.194
7 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 10.72 0.185
8 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.75 0.166
9 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 10.77 0.165
10 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.78 0.145
11 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 10.79 0.182
12 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.13 0.135
13 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 SB 11.31 0.169
14 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.37 0.186

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Mon, 7.6.2021 - 18:02) official Wind: +1.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Emmanuel MatadiEmmanuel Matadi 91 LiberiaLiberia 4 10.12 Q 0.168
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 10.27 Q 0.150
3 Diminik KopećDiminik Kopeć 95 PolandPoland 3 SB 10.29 Q 0.138
4 Andrew RobertsonAndrew Robertson 90 United KingdomUnited Kingdom 5 10.31 q 0.166
5 Thando DlodloThando Dlodlo 99 South AfricaSouth Africa 6 10.31 q 0.148
6 Mateusz SiudaMateusz Siuda 98 PolandPoland 8 10.49 0.158
Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 7 DNS
Total 7 racers
Rozběh 2 (Mon, 7.6.2021 - 18:03) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Alonso EdwardAlonso Edward 89 PanamaPanama 5 SB 10.16 Q 0.138
2 Usheoritse ItsekiriUsheoritse Itsekiri 98 NigeriaNigeria 6 10.30 Q 0.162
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Czech RepublicCzech Republic 4 10.32 Q 0.141
4 Seye OgunleweSeye Ogunlewe 91 NigeriaNigeria 8 SB 10.33 0.158
5 Przemysław SłowikowskiPrzemysław Słowikowski 93 PolandPoland 7 10.37 0.129
6 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Czech RepublicCzech Republic 3 10.39 0.139
7 Adrian BrzezińskiAdrian Brzeziński 98 PolandPoland 2 SB 10.47 0.190
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Emmanuel MatadiEmmanuel Matadi 91 LiberiaLiberia 4 10.12 Q 0.168
2 Alonso EdwardAlonso Edward 89 PanamaPanama 5 SB 10.16 Q 0.138
3 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 10.27 Q 0.150
4 Diminik KopećDiminik Kopeć 95 PolandPoland 3 SB 10.29 Q 0.138
5 Usheoritse ItsekiriUsheoritse Itsekiri 98 NigeriaNigeria 6 10.30 Q 0.162
6 Andrew RobertsonAndrew Robertson 90 United KingdomUnited Kingdom 5 10.31 q 0.166
7 Thando DlodloThando Dlodlo 99 South AfricaSouth Africa 6 10.31 q 0.148
8 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Czech RepublicCzech Republic 4 10.32 Q 0.141
9 Seye OgunleweSeye Ogunlewe 91 NigeriaNigeria 8 SB 10.33 0.158
10 Przemysław SłowikowskiPrzemysław Słowikowski 93 PolandPoland 7 10.37 0.129
11 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Czech RepublicCzech Republic 3 10.39 0.139
12 Adrian BrzezińskiAdrian Brzeziński 98 PolandPoland 2 SB 10.47 0.190
13 Mateusz SiudaMateusz Siuda 98 PolandPoland 8 10.49 0.158
Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 7 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále (Mon, 7.6.2021 - 19:50) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Emmanuel MatadiEmmanuel Matadi 91 LiberiaLiberia 6 10.07 0.152
2 Alonso EdwardAlonso Edward 89 PanamaPanama 3 SB 10.09 0.161
3 Usheoritse ItsekiriUsheoritse Itsekiri 98 NigeriaNigeria 5 SB 10.16 0.142
4 Thando DlodloThando Dlodlo 99 South AfricaSouth Africa 2 10.30 0.150
5 Andrew RobertsonAndrew Robertson 90 United KingdomUnited Kingdom 1 10.31 0.151
6 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 4 10.32 0.164
7 Diminik KopećDiminik Kopeć 95 PolandPoland 7 10.34 0.156
8 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Czech RepublicCzech Republic 8 10.62 0.144
Total 8 racers

100 m - Ženy

(Mon, 7.6.2021 - 15:17) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.62 0.165
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.72 0.158
3 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 11.75 0.166
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.95 0.171
5 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 12.09 0.192
6 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 12.49 0.141
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Total 7 racers