400 m - Junioři (Rozběh)
Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B
Rozběh 1 (so, 19.6.2021 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 642 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 49.31 | QA | 0.231 | |||||||||||
2 | 448 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 50.00 | qA | 0.146 | |||||||||||
3 | 1041 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 53.70 | 0.184 | ||||||||||||
4 | 324 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletická akademie Zlínskéh... | 1 | 54.04 | 0.193 | ||||||||||||
114 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | DQ 16.8 | -0.031 | |||||||||||||
110 | Jiří KováčJiří Kováč | 03 | AC Rumburk, z.s. | 3 | DQ 17.3.1 | 0.201 | |||||||||||||
Poznámky:Podán protest proti DQ dle pravidla 17.3.1 závodník Jiří Kováč, jurry ve složení Marek - Klesnil - Kubálek nevyhověla prostestu. |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.6.2021 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 758 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | SB 49.65 | QA | 0.218 | |||||||||||
2 | 466 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 50.45 | qA | 0.179 | |||||||||||
3 | 929 | Kryštof PrůšaKryštof Průša | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | PB 50.87 | qB | 0.163 | |||||||||||
4 | 45 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 3 | 51.52 | 0.163 | ||||||||||||
5 | 703 | Lukáš PrchalLukáš Prchal | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 51.98 | 0.144 | ||||||||||||
6 | 1027 | Petr SynáčekPetr Synáček | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 52.36 | 0.149 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 19.6.2021 - 14:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1043 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 49.77 | QA | 0.192 | |||||||||||
2 | 11 | Jan HříchJan Hřích | 03 | A. C. TEPO Kladno | 5 | SB 50.67 | qB | 0.231 | |||||||||||
3 | 806 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | PB 50.67 | qB | 0.190 | |||||||||||
4 | 215 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 51.15 | 0.171 | ||||||||||||
5 | 147 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 02 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 6 | PB 51.66 | 0.187 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 19.6.2021 - 14:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 699 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 50.81 | QA | 0.207 | |||||||||||
2 | 787 | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | PB 50.91 | qB | 0.239 | |||||||||||
3 | 389 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | Atletický klub Sokolov, spolek | 6 | PB 50.99 | qB | 0.212 | |||||||||||
4 | 441 | Pavel BenešPavel Beneš | 03 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 51.09 | qB | 0.172 | |||||||||||
5 | 607 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 52.58 | 0.166 | ||||||||||||
6 | 339 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | SB 54.85 | 0.148 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 642 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 49.31 | QA | 0.231 |
2 | 758 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | SB 49.65 | QA | 0.218 |
3 | 1043 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 49.77 | QA | 0.192 |
4 | 448 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 50.00 | qA | 0.146 |
5 | 466 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 50.45 | qA | 0.179 |
6 | 11 | Jan HříchJan Hřích | 03 | A. C. TEPO Kladno | 5 | SB 50.67 | qB | 0.231 |
7 | 806 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | PB 50.67 | qB | 0.190 |
8 | 699 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 50.81 | QA | 0.207 |
9 | 929 | Kryštof PrůšaKryštof Průša | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | PB 50.87 | qB | 0.163 |
10 | 787 | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | PB 50.91 | qB | 0.239 |
11 | 389 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | Atletický klub Sokolov, spolek | 6 | PB 50.99 | qB | 0.212 |
12 | 441 | Pavel BenešPavel Beneš | 03 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 51.09 | qB | 0.172 |
13 | 215 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 51.15 | 0.171 | |
14 | 45 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 3 | 51.52 | 0.163 | |
15 | 147 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 02 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 6 | PB 51.66 | 0.187 | |
16 | 703 | Lukáš PrchalLukáš Prchal | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 51.98 | 0.144 | |
17 | 1027 | Petr SynáčekPetr Synáček | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 52.36 | 0.149 | |
18 | 607 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 52.58 | 0.166 | |
19 | 1041 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 53.70 | 0.184 | |
20 | 324 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletická akademie Zlínskéh... | 1 | 54.04 | 0.193 | |
21 | 339 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | SB 54.85 | 0.148 | |
114 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | DQ 16.8 | -0.031 | ||
110 | Jiří KováčJiří Kováč | 03 | AC Rumburk, z.s. | 3 | DQ 17.3.1 | 0.201 |
400 m - Junioři (Finále)
Finále A (ne, 20.6.2021 - 14:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1043 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 47.26 | 0.167 | ||||||||||||
2 | 699 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 48.03 | 0.179 | ||||||||||||
3 | 642 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 48.14 | 0.239 | ||||||||||||
4 | 758 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | PB 49.10 | 0.179 | ||||||||||||
5 | 448 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | PB 49.94 | 0.141 | ||||||||||||
6 | 466 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 50.95 | 0.140 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 20.6.2021 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 929 | Kryštof PrůšaKryštof Průša | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | PB 50.24 | 0.172 | ||||||||||||
2 | 806 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 50.44 | 0.197 | ||||||||||||
3 | 389 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | Atletický klub Sokolov, spolek | 2 | PB 50.48 | 0.196 | ||||||||||||
4 | 787 | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | PB 50.51 | 0.280 | ||||||||||||
5 | 441 | Pavel BenešPavel Beneš | 03 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 50.69 | 0.145 | ||||||||||||
6 | 11 | Jan HříchJan Hřích | 03 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 50.87 | 0.212 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1043 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 47.26 | 0.167 | |
2 | 699 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 48.03 | 0.179 | |
3 | 642 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 48.14 | 0.239 | |
4 | 758 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | PB 49.10 | 0.179 | |
5 | 448 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | PB 49.94 | 0.141 | |
6 | 929 | Kryštof PrůšaKryštof Průša | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | PB 50.24 | 0.172 | |
7 | 806 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 50.44 | 0.197 | |
8 | 389 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | Atletický klub Sokolov, spolek | 2 | PB 50.48 | 0.196 | |
9 | 787 | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | PB 50.51 | 0.280 | |
10 | 441 | Pavel BenešPavel Beneš | 03 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 50.69 | 0.145 | |
11 | 11 | Jan HříchJan Hřích | 03 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 50.87 | 0.212 | |
12 | 466 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 50.95 | 0.140 |
400 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B
Rozběh 1 (so, 19.6.2021 - 14:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 49.83 | QA | 0.160 | |||||||||||
2 | 278 | Jindřich KubákJindřich Kubák | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 50.36 | qA | 0.172 | |||||||||||
3 | 610 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 3 | PB 51.01 | qB | 0.261 | |||||||||||
4 | 732 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | PB 51.63 | 0.178 | ||||||||||||
5 | 708 | Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 51.82 | 0.145 | ||||||||||||
6 | 41 | Jakub BlažekJakub Blažek | 05 | AC Čáslav z.s. | 1 | 53.87 | 0.212 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.6.2021 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 634 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 50.22 | QA | 0.153 | |||||||||||
2 | 371 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 50.39 | qB | 0.167 | |||||||||||
3 | 465 | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | PB 51.58 | qB | 0.191 | |||||||||||
4 | 450 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 53.23 | 0.194 | ||||||||||||
5 | 261 | Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský | 05 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 53.43 | 0.177 | ||||||||||||
6 | 364 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 53.77 | 0.139 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 19.6.2021 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 750 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | SB 51.15 | QA | 0.187 | |||||||||||
2 | 485 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | SB 51.49 | qB | 0.141 | |||||||||||
3 | 357 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 51.95 | 0.179 | ||||||||||||
4 | 263 | David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš | 04 | ASK ELNA Počerady | 6 | 52.22 | 0.232 | ||||||||||||
5 | 2 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | SB 52.61 | 0.171 | ||||||||||||
163 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 19.6.2021 - 14:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1025 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 49.40 | QA | 0.153 | |||||||||||
2 | 90 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | PB 49.68 | qA | 0.159 | |||||||||||
3 | 272 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 51.05 | qB | 0.150 | |||||||||||
4 | 531 | Lukáš BuršíkLukáš Buršík | 04 | SC Start Karlovy Vary | 2 | PB 51.45 | qB | 0.161 | |||||||||||
5 | 480 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 52.44 | 0.203 | ||||||||||||
6 | 625 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 54.03 | 0.193 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1025 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 49.40 | QA | 0.153 |
2 | 90 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | PB 49.68 | qA | 0.159 |
3 | 20 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 49.83 | QA | 0.160 |
4 | 634 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 50.22 | QA | 0.153 |
5 | 278 | Jindřich KubákJindřich Kubák | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 50.36 | qA | 0.172 |
6 | 371 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 50.39 | qB | 0.167 |
7 | 610 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 3 | PB 51.01 | qB | 0.261 |
8 | 272 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 51.05 | qB | 0.150 |
9 | 750 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | SB 51.15 | QA | 0.187 |
10 | 531 | Lukáš BuršíkLukáš Buršík | 04 | SC Start Karlovy Vary | 2 | PB 51.45 | qB | 0.161 |
11 | 485 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | SB 51.49 | qB | 0.141 |
12 | 465 | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | PB 51.58 | qB | 0.191 |
13 | 732 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | PB 51.63 | 0.178 | |
14 | 708 | Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 51.82 | 0.145 | |
15 | 357 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 51.95 | 0.179 | |
16 | 263 | David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš | 04 | ASK ELNA Počerady | 6 | 52.22 | 0.232 | |
17 | 480 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 52.44 | 0.203 | |
18 | 2 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | SB 52.61 | 0.171 | |
19 | 450 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 53.23 | 0.194 | |
20 | 261 | Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský | 05 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 53.43 | 0.177 | |
21 | 364 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 53.77 | 0.139 | |
22 | 41 | Jakub BlažekJakub Blažek | 05 | AC Čáslav z.s. | 1 | 53.87 | 0.212 | |
23 | 625 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 54.03 | 0.193 | |
163 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | DNF |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále A (ne, 20.6.2021 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1025 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 48.87 | 0.169 | ||||||||||||
2 | 20 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 49.50 | 0.175 | ||||||||||||
3 | 90 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 49.80 | 0.161 | ||||||||||||
4 | 634 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 50.15 | 0.149 | ||||||||||||
5 | 278 | Jindřich KubákJindřich Kubák | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 50.76 | 0.147 | ||||||||||||
6 | 750 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | SB 50.96 | 0.251 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 20.6.2021 - 14:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 371 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 50.21 | 0.150 | ||||||||||||
2 | 485 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | PB 50.74 | 0.144 | ||||||||||||
3 | 610 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | PB 50.96 | 0.251 | ||||||||||||
4 | 272 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 51.03 | 0.185 | ||||||||||||
5 | 465 | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | PB 51.16 | 0.166 | ||||||||||||
6 | 531 | Lukáš BuršíkLukáš Buršík | 04 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 51.56 | 0.211 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1025 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 48.87 | 0.169 | |
2 | 20 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 49.50 | 0.175 | |
3 | 90 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 49.80 | 0.161 | |
4 | 634 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 50.15 | 0.149 | |
5 | 371 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 50.21 | 0.150 | |
6 | 485 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | PB 50.74 | 0.144 | |
7 | 278 | Jindřich KubákJindřich Kubák | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 50.76 | 0.147 | |
8 | 610 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | PB 50.96 | 0.251 | |
9 | 750 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | SB 50.96 | 0.251 | |
10 | 272 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 51.03 | 0.185 | |
11 | 465 | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | PB 51.16 | 0.166 | |
12 | 531 | Lukáš BuršíkLukáš Buršík | 04 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 51.56 | 0.211 |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále A (ne, 20.6.2021 - 14:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1031 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | NL 54.62 | 0.172 | ||||||||||||
2 | 920 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | PB 54.72 | 0.157 | ||||||||||||
3 | 919 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 56.31 | 0.195 | ||||||||||||
4 | 138 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 57.03 | 0.202 | ||||||||||||
5 | 304 | Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová | 03 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 57.34 | 0.161 | ||||||||||||
6 | 913 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 57.89 | 0.133 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 20.6.2021 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 777 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 58.08 | 0.230 | ||||||||||||
2 | 475 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | PB 59.48 | 0.137 | ||||||||||||
3 | 764 | Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 59.56 | 0.288 | ||||||||||||
4 | 30 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 60.07 | 0.292 | ||||||||||||
5 | 1014 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 60.24 | 0.330 | ||||||||||||
893 | Tina HoloubkováTina Holoubková | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | DNF | 0.531 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1031 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | NL 54.62 | 0.172 | |
2 | 920 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | PB 54.72 | 0.157 | |
3 | 919 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 56.31 | 0.195 | |
4 | 138 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 57.03 | 0.202 | |
5 | 304 | Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová | 03 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 57.34 | 0.161 | |
6 | 913 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 57.89 | 0.133 | |
7 | 777 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 58.08 | 0.230 | |
8 | 475 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | PB 59.48 | 0.137 | |
9 | 764 | Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 59.56 | 0.288 | |
10 | 30 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 60.07 | 0.292 | |
11 | 1014 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 60.24 | 0.330 | |
893 | Tina HoloubkováTina Holoubková | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | DNF | 0.531 |
400 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (QA) + 3 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B
Rozběh 1 (so, 19.6.2021 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1031 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 57.07 | QA | 0.177 | |||||||||||
2 | 913 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | PB 57.85 | qA | 0.311 | |||||||||||
3 | 777 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | PB 57.87 | qB | 0.206 | |||||||||||
4 | 764 | Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | PB 58.92 | qB | 0.189 | |||||||||||
5 | 1014 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 59.78 | qB | 0.342 | |||||||||||
6 | 302 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 1 | 61.66 | 0.131 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.6.2021 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 920 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 55.83 | QA | 0.280 | |||||||||||
2 | 304 | Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 57.65 | qA | 0.198 | |||||||||||
3 | 893 | Tina HoloubkováTina Holoubková | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | PB 57.86 | qB | 0.269 | |||||||||||
4 | 1016 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | SB 61.62 | 0.230 | ||||||||||||
5 | 136 | Veronika NoskováVeronika Nosková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 62.37 | 0.207 | ||||||||||||
256 | Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková | 03 | AK Šternberk z.s. | 6 | DNF | 0.198 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 19.6.2021 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 919 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 56.82 | QA | 0.170 | |||||||||||
2 | 138 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 57.38 | qA | 0.201 | |||||||||||
3 | 30 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 59.86 | qB | 0.209 | |||||||||||
4 | 475 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | PB 60.14 | qB | 0.135 | |||||||||||
5 | 933 | Aneta KühwegováAneta Kühwegová | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 60.60 | 0.179 | ||||||||||||
300 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | DNF | 0.232 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 920 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 55.83 | QA | 0.280 |
2 | 919 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 56.82 | QA | 0.170 |
3 | 1031 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 57.07 | QA | 0.177 |
4 | 138 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 57.38 | qA | 0.201 |
5 | 304 | Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 57.65 | qA | 0.198 |
6 | 913 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | PB 57.85 | qA | 0.311 |
7 | 893 | Tina HoloubkováTina Holoubková | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | PB 57.86 | qB | 0.269 |
8 | 777 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | PB 57.87 | qB | 0.206 |
9 | 764 | Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | PB 58.92 | qB | 0.189 |
10 | 1014 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 59.78 | qB | 0.342 |
11 | 30 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 59.86 | qB | 0.209 |
12 | 475 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | PB 60.14 | qB | 0.135 |
13 | 933 | Aneta KühwegováAneta Kühwegová | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 60.60 | 0.179 | |
14 | 1016 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | SB 61.62 | 0.230 | |
15 | 302 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 1 | 61.66 | 0.131 | |
16 | 136 | Veronika NoskováVeronika Nosková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 62.37 | 0.207 | |
256 | Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková | 03 | AK Šternberk z.s. | 6 | DNF | 0.198 | ||
300 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | DNF | 0.232 |
400 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B
Rozběh 1 (so, 19.6.2021 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 198 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 57.57 | QA | 0.166 | |||||||||||
2 | 599 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | PB 58.71 | qB | 0.183 | |||||||||||
3 | 557 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 6 | PB 59.01 | qB | 0.181 | |||||||||||
4 | 763 | Kristýna PacltováKristýna Pacltová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 59.27 | qB | 0.169 | |||||||||||
5 | 1049 | Nella LohrováNella Lohrová | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | PB 59.52 | 0.136 | ||||||||||||
6 | 3 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 61.13 | 0.205 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.6.2021 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 238 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 57.75 | QA | 0.183 | |||||||||||
2 | 1033 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 58.33 | qA | 0.301 | |||||||||||
3 | 843 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | PB 59.39 | qB | 0.261 | |||||||||||
4 | 180 | Nela BabjákováNela Babjáková | 05 | AK Most | 6 | 61.24 | 0.206 | ||||||||||||
5 | 265 | Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová | 05 | ASK ELNA Počerady | 2 | 63.06 | 0.163 | ||||||||||||
1048 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 19.6.2021 - 13:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 119 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 57.17 | QA | 0.206 | |||||||||||
2 | 186 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | PB 57.41 | qA | 0.165 | |||||||||||
3 | 295 | Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 59.93 | 0.419 | ||||||||||||
4 | 967 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | SB 60.83 | 0.296 | ||||||||||||
5 | 458 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | SB 61.04 | 0.172 | ||||||||||||
6 | 262 | Lucie HlavičkováLucie Hlavičková | 05 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 62.03 | 0.185 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 19.6.2021 - 13:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 314 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | =PB 57.47 | QA | 0.168 | |||||||||||
2 | 453 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 58.36 | qB | 0.185 | |||||||||||
3 | 347 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | PB 58.44 | qB | 0.181 | |||||||||||
4 | 195 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | PB 60.38 | 0.274 | ||||||||||||
5 | 79 | Veronika MilerováVeronika Milerová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 62.39 | 0.217 | ||||||||||||
6 | 145 | Veronika SuchardováVeronika Suchardová | 04 | AC TJ Jičín | 3 | 64.49 | 0.283 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 119 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 57.17 | QA | 0.206 |
2 | 186 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | PB 57.41 | qA | 0.165 |
3 | 314 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | =PB 57.47 | QA | 0.168 |
4 | 198 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 57.57 | QA | 0.166 |
5 | 238 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 57.75 | QA | 0.183 |
6 | 1033 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 58.33 | qA | 0.301 |
7 | 453 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 58.36 | qB | 0.185 |
8 | 347 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | PB 58.44 | qB | 0.181 |
9 | 599 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | PB 58.71 | qB | 0.183 |
10 | 557 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 6 | PB 59.01 | qB | 0.181 |
11 | 763 | Kristýna PacltováKristýna Pacltová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 59.27 | qB | 0.169 |
12 | 843 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | PB 59.39 | qB | 0.261 |
13 | 1049 | Nella LohrováNella Lohrová | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | PB 59.52 | 0.136 | |
14 | 295 | Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 59.93 | 0.419 | |
15 | 195 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | PB 60.38 | 0.274 | |
16 | 967 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | SB 60.83 | 0.296 | |
17 | 458 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | SB 61.04 | 0.172 | |
18 | 3 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 61.13 | 0.205 | |
19 | 180 | Nela BabjákováNela Babjáková | 05 | AK Most | 6 | 61.24 | 0.206 | |
20 | 262 | Lucie HlavičkováLucie Hlavičková | 05 | ASK Dipoli z.s. | 2 | 62.03 | 0.185 | |
21 | 79 | Veronika MilerováVeronika Milerová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 62.39 | 0.217 | |
22 | 265 | Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová | 05 | ASK ELNA Počerady | 2 | 63.06 | 0.163 | |
23 | 145 | Veronika SuchardováVeronika Suchardová | 04 | AC TJ Jičín | 3 | 64.49 | 0.283 | |
1048 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 1 | DNS |
400 m - Dorostenky (Finále)
Finále A (ne, 20.6.2021 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 119 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | NL 55.23 | 0.227 | ||||||||||||
2 | 238 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 55.55 | 0.345 | ||||||||||||
3 | 198 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | PB 56.31 | 0.163 | ||||||||||||
4 | 186 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | PB 56.39 | 0.182 | ||||||||||||
5 | 314 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | PB 57.17 | 0.203 | ||||||||||||
6 | 1033 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 58.87 | 0.236 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 20.6.2021 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 453 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 57.36 | 0.208 | ||||||||||||
2 | 347 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 57.47 | 0.158 | ||||||||||||
3 | 599 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | PB 58.42 | 0.244 | ||||||||||||
4 | 557 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 6 | 59.19 | 0.188 | ||||||||||||
5 | 843 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 60.13 | 0.182 | ||||||||||||
6 | 763 | Kristýna PacltováKristýna Pacltová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 60.75 | 0.168 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 119 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | NL 55.23 | 0.227 | |
2 | 238 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 55.55 | 0.345 | |
3 | 198 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | PB 56.31 | 0.163 | |
4 | 186 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | PB 56.39 | 0.182 | |
5 | 314 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | PB 57.17 | 0.203 | |
6 | 453 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 57.36 | 0.208 | |
7 | 347 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 57.47 | 0.158 | |
8 | 599 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | PB 58.42 | 0.244 | |
9 | 1033 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 58.87 | 0.236 | |
10 | 557 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 6 | 59.19 | 0.188 | |
11 | 843 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 60.13 | 0.182 | |
12 | 763 | Kristýna PacltováKristýna Pacltová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 60.75 | 0.168 |