Back

 / Čokoládová tretra 2021

Břeclav (14. 7. 2021)

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Wed, 14.7.2021 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš HoráčekMatyáš Horáček 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 34.34
2 Tomáš FialaTomáš Fiala 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 35.02
3 Matěj RoháčMatěj Roháč 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 35.52
4 Patrik MitvalskýPatrik Mitvalský 12 ZŠ Moravská Nová VesZŠ Moravská Nová Ves 6 38.67
5 Lukáš PešlLukáš Pešl 13 TJ- Lokomotiva BřeclavTJ- Lokomotiva Břeclav 7 40.60
6 Kryštof KňourekKryštof Kňourek 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 43.44
7 Petr StöhrPetr Stöhr 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 45.07
8 Jakub MildnerJakub Mildner 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 46.35
9 Matyáš HolekMatyáš Holek 12 ZŠ Bučovice 710/Atletika Slavkov u BrnaZŠ Bučovice 710/Atletika Sl... 2 46.93
Radim ZajícRadim Zajíc 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 DNS
Total 10 racers
Běh 02 (Wed, 14.7.2021 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vilém SedlářVilém Sedlář 13 AK Velká nad VeličkouAK Velká nad Veličkou 10 34.49
2 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice 1 34.52
3 Lukáš MartinekLukáš Martinek 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 8 37.06
4 Václav KošuličVáclav Košulič 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 38.94
5 Tobiáš MikulecTobiáš Mikulec 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 39.03
6 Ondřej KocmanOndřej Kocman 13 ZŠ a MŠ Drnholec, okres Břeclav, P.O.ZŠ a MŠ Drnholec, okres Bře... 6 39.48
7 Jakub JurašJakub Juraš 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 43.61
8 Martin GolecMartin Golec 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 45.23
9 Ondřej BrůčekOndřej Brůček 13 ZŠ Valtice, okres Břeclav, P.O.ZŠ Valtice, okres Břeclav, ... 2 45.79
10 Ondřej ŠlapetaOndřej Šlapeta 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 46.92
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matyáš HoráčekMatyáš Horáček 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 34.34
2 Vilém SedlářVilém Sedlář 13 AK Velká nad VeličkouAK Velká nad Veličkou 10 34.49
3 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice 1 34.52
4 Tomáš FialaTomáš Fiala 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 35.02
5 Matěj RoháčMatěj Roháč 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 35.52
6 Lukáš MartinekLukáš Martinek 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 8 37.06
7 Patrik MitvalskýPatrik Mitvalský 12 ZŠ Moravská Nová VesZŠ Moravská Nová Ves 6 38.67
8 Václav KošuličVáclav Košulič 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 38.94
9 Tobiáš MikulecTobiáš Mikulec 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 39.03
10 Ondřej KocmanOndřej Kocman 13 ZŠ a MŠ Drnholec, okres Břeclav, P.O.ZŠ a MŠ Drnholec, okres Bře... 6 39.48
11 Lukáš PešlLukáš Pešl 13 TJ- Lokomotiva BřeclavTJ- Lokomotiva Břeclav 7 40.60
12 Kryštof KňourekKryštof Kňourek 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 43.44
13 Jakub JurašJakub Juraš 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 43.61
14 Petr StöhrPetr Stöhr 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 45.07
15 Martin GolecMartin Golec 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 45.23
16 Ondřej BrůčekOndřej Brůček 13 ZŠ Valtice, okres Břeclav, P.O.ZŠ Valtice, okres Břeclav, ... 2 45.79
17 Jakub MildnerJakub Mildner 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 46.35
18 Ondřej ŠlapetaOndřej Šlapeta 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 46.92
19 Matyáš HolekMatyáš Holek 12 ZŠ Bučovice 710/Atletika Slavkov u BrnaZŠ Bučovice 710/Atletika Sl... 2 46.93
Radim ZajícRadim Zajíc 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Wed, 14.7.2021 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 12 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 10 36.42
2 Emilly HolkováEmilly Holková 12 ZŠ Bučovice 710/Atletika Slavkov u BrnaZŠ Bučovice 710/Atletika Sl... 5 37.06
3 Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková 13 Atletika BřeclavAtletika Břeclav 3 38.94
4 Adriana MoravcováAdriana Moravcová 13 ZŠ Masarykova LanžhotZŠ Masarykova Lanžhot 8 39.59
5 Natálie ŠevčíkováNatálie Ševčíková 13 Lokomotiva, BřeclavLokomotiva, Břeclav 11 41.09
6 Vanda KilianováVanda Kilianová 12 Sk speed BrnoSk speed Brno 6 41.26
7 Michaela FrýdkováMichaela Frýdková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 42.08
8 Alexandra HolíkováAlexandra Holíková 12 AK HodonínAK Hodonín 4 42.20
9 Sophia BerešováSophia Berešová 12 ZŠ Bučovice 710/Atletika Slavkov u BrnaZŠ Bučovice 710/Atletika Sl... 1 43.64
10 Anna ŠtambachrováAnna Štambachrová 12 Lokomotiva, BřeclavLokomotiva, Břeclav 12 45.04
11 Claudie PolanskáClaudie Polanská 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 48.10
12 Mia KulhaváMia Kulhavá 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 50.57
13 Veronika ŽůrkováVeronika Žůrková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 51.61
Total 13 racers
Běh 02 (Wed, 14.7.2021 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikol SpoustováNikol Spoustová 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 11 34.06
2 Erika MoravcováErika Moravcová 12 ZŠ Masarykova LanžhotZŠ Masarykova Lanžhot 8 35.59
3 Nina ChrtianskáNina Chrtianská 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 39.80
4 Gréta MartincováGréta Martincová 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 41.99
5 Nina SuchánkováNina Suchánková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 42.72
6 Silvie GolcováSilvie Golcová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 43.22
7 Elen PyskatáElen Pyskatá 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 43.90
8 Jana HlavenkováJana Hlavenková 13 Lokomotiva, BřeclavLokomotiva, Břeclav 44.32
9 Adéla KantorováAdéla Kantorová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 45.01
10 Miriam MitvalskáMiriam Mitvalská 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 45.59
11 Tatiana JedináTatiana Jediná 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 47.01
12 Julie JurkovičováJulie Jurkovičová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 47.17
13 Tina PeterkováTina Peterková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 48.78
Total 13 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Nikol SpoustováNikol Spoustová 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 11 34.06
2 Erika MoravcováErika Moravcová 12 ZŠ Masarykova LanžhotZŠ Masarykova Lanžhot 8 35.59
3 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 12 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 10 36.42
4 Emilly HolkováEmilly Holková 12 ZŠ Bučovice 710/Atletika Slavkov u BrnaZŠ Bučovice 710/Atletika Sl... 5 37.06
5 Megan GajdošíkováMegan Gajdošíková 13 Atletika BřeclavAtletika Břeclav 3 38.94
6 Adriana MoravcováAdriana Moravcová 13 ZŠ Masarykova LanžhotZŠ Masarykova Lanžhot 8 39.59
7 Nina ChrtianskáNina Chrtianská 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 39.80
8 Natálie ŠevčíkováNatálie Ševčíková 13 Lokomotiva, BřeclavLokomotiva, Břeclav 11 41.09
9 Vanda KilianováVanda Kilianová 12 Sk speed BrnoSk speed Brno 6 41.26
10 Gréta MartincováGréta Martincová 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 41.99
11 Michaela FrýdkováMichaela Frýdková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 42.08
12 Alexandra HolíkováAlexandra Holíková 12 AK HodonínAK Hodonín 4 42.20
13 Nina SuchánkováNina Suchánková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 42.72
14 Silvie GolcováSilvie Golcová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 43.22
15 Sophia BerešováSophia Berešová 12 ZŠ Bučovice 710/Atletika Slavkov u BrnaZŠ Bučovice 710/Atletika Sl... 1 43.64
16 Elen PyskatáElen Pyskatá 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 43.90
17 Jana HlavenkováJana Hlavenková 13 Lokomotiva, BřeclavLokomotiva, Břeclav 44.32
18 Adéla KantorováAdéla Kantorová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 45.01
19 Anna ŠtambachrováAnna Štambachrová 12 Lokomotiva, BřeclavLokomotiva, Břeclav 12 45.04
20 Miriam MitvalskáMiriam Mitvalská 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 45.59
21 Tatiana JedináTatiana Jediná 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 47.01
22 Julie JurkovičováJulie Jurkovičová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 47.17
23 Claudie PolanskáClaudie Polanská 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 48.10
24 Tina PeterkováTina Peterková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 48.78
25 Mia KulhaváMia Kulhavá 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 50.57
26 Veronika ŽůrkováVeronika Žůrková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 51.61