60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (út, 20.7.2021 - 16:46) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 639 | Ondřej NeničkaOndřej Nenička | 18 | Český Těšín | 5 | 16.73 | |||||||||||||
2 | 554 | Daniel CinkrautDaniel Cinkraut | 18 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 2 | 18.17 | |||||||||||||
3 | 648 | Bruno TalarczykBruno Talarczyk | 18 | Batole | 4 | 20.03 | |||||||||||||
4 | 651 | Albert AdamczykAlbert Adamczyk | 18 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 3 | 24.56 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 20.7.2021 - 16:46) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 652 | Viktor HuczalaViktor Huczala | 19 | Český Těšín | 2 | 19.59 | |||||||||||||
2 | 565 | Erik GottwaldErik Gottwald | 19 | Mrsklesy | 3 | 32.25 | |||||||||||||
3 | 571 | Piotr PustowkaPiotr Pustowka | 19 | Český Těšín | 4 | 65.08 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (út, 20.7.2021 - 16:46) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 634 | Václav KlusVáclav Klus | 16 | Písečná | 2 | 14.10 | |||||||||||||
2 | 553 | Dominik CinkrautDominik Cinkraut | 16 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 3 | 14.25 | |||||||||||||
3 | 564 | Jan MáčekJan Máček | 16 | ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... | 4 | 14.99 | |||||||||||||
4 | 576 | Matouš KonderlaMatouš Konderla | 16 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 15.49 | |||||||||||||
5 | 556 | Tobias SurovčíkTobias Surovčík | 16 | HC Vlci Český Těšín | 6 | 15.83 | |||||||||||||
6 | 605 | Šimon RecmanŠimon Recman | 16 | ZŠ Slezská Český Těšín | 5 | 16.10 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 20.7.2021 - 16:46) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 646 | David PokrývkaDavid Pokrývka | 16 | Český Těšín | 2 | 13.75 | |||||||||||||
2 | 664 | Tobiáš TrombíkTobiáš Trombík | 16 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 5 | 14.41 | |||||||||||||
3 | 636 | Alexandr FoldynaAlexandr Foldyna | 16 | MŠ | 3 | 14.52 | |||||||||||||
4 | 661 | Ondřej ŠkáchaOndřej Škácha | 16 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 4 | 15.33 | |||||||||||||
5 | 635 | Teodor StařičnýTeodor Stařičný | 16 | Česky Těšín | 1 | 16.26 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (út, 20.7.2021 - 16:46) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 618 | Matyáš GrznárikMatyáš Grznárik | 16 | Česky Těšín MŠ Hrabina | 3 | 13.52 | |||||||||||||
2 | 663 | Antoni SzarzecAntoni Szarzec | 17 | MŠ Rozvoj Český Těšín | 5 | 16.66 | |||||||||||||
3 | 642 | Erik SekulaErik Sekula | 17 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 4 | 16.77 | |||||||||||||
4 | 575 | Alexandr KaminskiAlexandr Kaminski | 17 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 2 | 16.88 | |||||||||||||
5 | 573 | Ondřej KawulokOndřej Kawulok | 17 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 17.61 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 618 | Matyáš GrznárikMatyáš Grznárik | 16 | Česky Těšín MŠ Hrabina | 3 | 13.52 | ||
2 | 646 | David PokrývkaDavid Pokrývka | 16 | Český Těšín | 2 | 13.75 | ||
3 | 634 | Václav KlusVáclav Klus | 16 | Písečná | 2 | 14.10 | ||
4 | 553 | Dominik CinkrautDominik Cinkraut | 16 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 3 | 14.25 | ||
5 | 664 | Tobiáš TrombíkTobiáš Trombík | 16 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 5 | 14.41 | ||
6 | 636 | Alexandr FoldynaAlexandr Foldyna | 16 | MŠ | 3 | 14.52 | ||
7 | 564 | Jan MáčekJan Máček | 16 | ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... | 4 | 14.99 | ||
8 | 661 | Ondřej ŠkáchaOndřej Škácha | 16 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 4 | 15.33 | ||
9 | 576 | Matouš KonderlaMatouš Konderla | 16 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 15.49 | ||
10 | 556 | Tobias SurovčíkTobias Surovčík | 16 | HC Vlci Český Těšín | 6 | 15.83 | ||
11 | 605 | Šimon RecmanŠimon Recman | 16 | ZŠ Slezská Český Těšín | 5 | 16.10 | ||
12 | 635 | Teodor StařičnýTeodor Stařičný | 16 | Česky Těšín | 1 | 16.26 | ||
13 | 663 | Antoni SzarzecAntoni Szarzec | 17 | MŠ Rozvoj Český Těšín | 5 | 16.66 | ||
14 | 639 | Ondřej NeničkaOndřej Nenička | 18 | Český Těšín | 5 | 16.73 | ||
15 | 642 | Erik SekulaErik Sekula | 17 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 4 | 16.77 | ||
16 | 575 | Alexandr KaminskiAlexandr Kaminski | 17 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 2 | 16.88 | ||
17 | 573 | Ondřej KawulokOndřej Kawulok | 17 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 17.61 | ||
18 | 554 | Daniel CinkrautDaniel Cinkraut | 18 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 2 | 18.17 | ||
19 | 652 | Viktor HuczalaViktor Huczala | 19 | Český Těšín | 2 | 19.59 | ||
20 | 648 | Bruno TalarczykBruno Talarczyk | 18 | Batole | 4 | 20.03 | ||
21 | 651 | Albert AdamczykAlbert Adamczyk | 18 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 3 | 24.56 | ||
22 | 565 | Erik GottwaldErik Gottwald | 19 | Mrsklesy | 3 | 32.25 | ||
23 | 571 | Piotr PustowkaPiotr Pustowka | 19 | Český Těšín | 4 | 65.08 |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (út, 20.7.2021 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 561 | Gabriela VrátnáGabriela Vrátná | 18 | Trinec | 5 | 21.84 | |||||||||||||
2 | 637 | Amálie RyškováAmálie Ryšková | 18 | Český Těšín | 4 | 26.90 | |||||||||||||
3 | 567 | Adéla KlučkováAdéla Klučková | 18 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 2 | 27.23 | |||||||||||||
4 | 545 | Emma RacEmma Rac | 18 | Český Těšín | 1 | 40.82 | |||||||||||||
5 | 609 | Kristýna KadłubiecováKristýna Kadłubiecová | 18 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 3 | 41.79 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 20.7.2021 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 645 | Ella RuskováElla Rusková | 18 | Český Těšín | 18.76 | ||||||||||||||
2 | 657 | Adriana MalyrzováAdriana Malyrzová | 18 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 3 | 20.61 | |||||||||||||
3 | 570 | Noemi ZmudovaNoemi Zmudova | 19 | Guty | 4 | 28.86 | |||||||||||||
4 | 551 | Agáta PyszkováAgáta Pyszková | 19 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 1 | 31.96 | |||||||||||||
5 | 627 | Dominika OlšarováDominika Olšarová | 19 | ZŠ a MŠ Smilovice | 2 | 39.08 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 20.7.2021 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 620 | Lucie TomanováLucie Tomanová | 16 | MŠ Radniční Havířov | 6 | 14.53 | |||||||||||||
2 | 625 | Nora KovaříkováNora Kovaříková | 16 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 1 | 15.05 | |||||||||||||
3 | 566 | Elen GottwaldováElen Gottwaldová | 16 | Mrsklesy | 2 | 16.78 | |||||||||||||
4 | 562 | Helena BrukovaHelena Brukova | 16 | jirina.bruk@seznam.cz | 3 | 18.22 | |||||||||||||
5 | 653 | Adéla NytrováAdéla Nytrová | 17 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 4 | 20.51 | |||||||||||||
6 | 548 | Julie SpratkovaJulie Spratkova | 17 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 5 | 28.28 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 20.7.2021 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 558 | Tereza KlusováTereza Klusová | 17 | Písečná | 4 | 17.03 | |||||||||||||
2 | 615 | Ema HeckelováEma Heckelová | 17 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 1 | 18.23 | |||||||||||||
3 | 670 | Edita FilipováEdita Filipová | 17 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 2 | 21.24 | |||||||||||||
4 | 644 | Klaudia BallonKlaudia Ballon | 17 | Przedszkole Hnojník | 3 | 21.57 | |||||||||||||
5 | 659 | Klaudia KołodziejczykKlaudia Kołodziejczyk | 17 | ZŠ a MŠ s polským jazykem v... | 5 | 21.88 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 620 | Lucie TomanováLucie Tomanová | 16 | MŠ Radniční Havířov | 6 | 14.53 | ||
2 | 625 | Nora KovaříkováNora Kovaříková | 16 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 1 | 15.05 | ||
3 | 566 | Elen GottwaldováElen Gottwaldová | 16 | Mrsklesy | 2 | 16.78 | ||
4 | 558 | Tereza KlusováTereza Klusová | 17 | Písečná | 4 | 17.03 | ||
5 | 562 | Helena BrukovaHelena Brukova | 16 | jirina.bruk@seznam.cz | 3 | 18.22 | ||
6 | 615 | Ema HeckelováEma Heckelová | 17 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 1 | 18.23 | ||
7 | 645 | Ella RuskováElla Rusková | 18 | Český Těšín | 18.76 | |||
8 | 653 | Adéla NytrováAdéla Nytrová | 17 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 4 | 20.51 | ||
9 | 657 | Adriana MalyrzováAdriana Malyrzová | 18 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 3 | 20.61 | ||
10 | 670 | Edita FilipováEdita Filipová | 17 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 2 | 21.24 | ||
11 | 644 | Klaudia BallonKlaudia Ballon | 17 | Przedszkole Hnojník | 3 | 21.57 | ||
12 | 561 | Gabriela VrátnáGabriela Vrátná | 18 | Trinec | 5 | 21.84 | ||
13 | 659 | Klaudia KołodziejczykKlaudia Kołodziejczyk | 17 | ZŠ a MŠ s polským jazykem v... | 5 | 21.88 | ||
14 | 637 | Amálie RyškováAmálie Ryšková | 18 | Český Těšín | 4 | 26.90 | ||
15 | 567 | Adéla KlučkováAdéla Klučková | 18 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 2 | 27.23 | ||
16 | 548 | Julie SpratkovaJulie Spratkova | 17 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 5 | 28.28 | ||
17 | 570 | Noemi ZmudovaNoemi Zmudova | 19 | Guty | 4 | 28.86 | ||
18 | 551 | Agáta PyszkováAgáta Pyszková | 19 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 1 | 31.96 | ||
19 | 627 | Dominika OlšarováDominika Olšarová | 19 | ZŠ a MŠ Smilovice | 2 | 39.08 | ||
20 | 545 | Emma RacEmma Rac | 18 | Český Těšín | 1 | 40.82 | ||
21 | 609 | Kristýna KadłubiecováKristýna Kadłubiecová | 18 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 3 | 41.79 |
100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (út, 20.7.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 641 | Michal TrávníčekMichal Trávníček | 14 | ZŠ a MŠ Ostravská, Český Těšín | 6 | 18.66 | |||||||||||||
2 | 543 | Marek BystroňMarek Bystroň | 14 | PSP Havlíčkova, Český Těšín | 3 | 18.73 | |||||||||||||
3 | 632 | Hugo MatuszekHugo Matuszek | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 1 | 19.70 | |||||||||||||
4 | 574 | Šimon RysŠimon Rys | 15 | Atletika Krnov | 5 | 20.07 | |||||||||||||
5 | 552 | Tomáš PyszkoTomáš Pyszko | 15 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 4 | 22.01 | |||||||||||||
6 | 616 | Ondřej CinkrautOndřej Cinkraut | 15 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 2 | 24.36 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 20.7.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 617 | Vojtěch GrznárikVojtěch Grznárik | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 3 | 18.59 | |||||||||||||
2 | 607 | Vojtěch MinaríkVojtěch Minarík | 15 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 5 | 18.85 | |||||||||||||
3 | 569 | Timothy KročekTimothy Kroček | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 1 | 19.96 | |||||||||||||
4 | 563 | Matěj MáčekMatěj Máček | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... | 4 | 20.54 | |||||||||||||
5 | 674 | Jan KralJan Kral | 15 | Český Těšín | 2 | 22.71 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 20.7.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 675 | Tomáš MullerTomáš Muller | 14 | Havlíčkova, Český Těšín | 5 | 18.44 | |||||||||||||
2 | 578 | Kryštof KonderlaKryštof Konderla | 14 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 19.74 | |||||||||||||
3 | 580 | Matyáš BednaříkMatyáš Bednařík | 14 | Brno | 3 | 20.53 | |||||||||||||
4 | 662 | Matyáš KováčMatyáš Kováč | 14 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 4 | 21.02 | |||||||||||||
5 | 671 | Antonín FilipAntonín Filip | 14 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 2 | 21.44 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 675 | Tomáš MullerTomáš Muller | 14 | Havlíčkova, Český Těšín | 5 | 18.44 | ||
2 | 617 | Vojtěch GrznárikVojtěch Grznárik | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 3 | 18.59 | ||
3 | 641 | Michal TrávníčekMichal Trávníček | 14 | ZŠ a MŠ Ostravská, Český Těšín | 6 | 18.66 | ||
4 | 543 | Marek BystroňMarek Bystroň | 14 | PSP Havlíčkova, Český Těšín | 3 | 18.73 | ||
5 | 607 | Vojtěch MinaríkVojtěch Minarík | 15 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 5 | 18.85 | ||
6 | 632 | Hugo MatuszekHugo Matuszek | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 1 | 19.70 | ||
7 | 578 | Kryštof KonderlaKryštof Konderla | 14 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 19.74 | ||
8 | 569 | Timothy KročekTimothy Kroček | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 1 | 19.96 | ||
9 | 574 | Šimon RysŠimon Rys | 15 | Atletika Krnov | 5 | 20.07 | ||
10 | 580 | Matyáš BednaříkMatyáš Bednařík | 14 | Brno | 3 | 20.53 | ||
11 | 563 | Matěj MáčekMatěj Máček | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... | 4 | 20.54 | ||
12 | 662 | Matyáš KováčMatyáš Kováč | 14 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 4 | 21.02 | ||
13 | 671 | Antonín FilipAntonín Filip | 14 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 2 | 21.44 | ||
14 | 552 | Tomáš PyszkoTomáš Pyszko | 15 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 4 | 22.01 | ||
15 | 674 | Jan KralJan Kral | 15 | Český Těšín | 2 | 22.71 | ||
16 | 616 | Ondřej CinkrautOndřej Cinkraut | 15 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 2 | 24.36 |
100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (út, 20.7.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 614 | Tereza HeckelováTereza Heckelová | 15 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 3 | 18.57 | |||||||||||||
2 | 699 | Elena PszczolkováElena Pszczolková | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 4 | 19.55 | |||||||||||||
3 | 624 | Lea KovaříkováLea Kovaříková | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 1 | 20.54 | |||||||||||||
4 | 610 | Viktorie KadłubiecováViktorie Kadłubiecová | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 2 | 20.57 | |||||||||||||
5 | 647 | Nina TalarczykNina Talarczyk | 14 | ZS Havlickova 13,Cesky Tesin | 5 | 22.94 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 20.7.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 656 | Julie SuszkovaJulie Suszkova | 15 | ZŠ a MŠ Bukovec, P.O. | 4 | 19.81 | |||||||||||||
2 | 658 | Maja KaletováMaja Kaletová | 14 | HC Vlci Český Těšín | 3 | 23.14 | |||||||||||||
3 | 638 | Natálie RyškováNatálie Ryšková | 15 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 1 | 23.71 | |||||||||||||
4 | 643 | EMMA KUSNIERZOVAEMMA KUSNIERZOVA | 15 | Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník ... | 2 | 24.50 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (út, 20.7.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 633 | Elen PaličkováElen Paličková | 15 | Atletika Vítkovice | 2 | 19.44 | |||||||||||||
2 | 667 | Ema SkálováEma Skálová | 14 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 1 | 20.67 | |||||||||||||
3 | 579 | Barbora KaminskáBarbora Kaminská | 14 | Český Těšín Komenského | 3 | 22.61 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 614 | Tereza HeckelováTereza Heckelová | 15 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 3 | 18.57 | ||
2 | 633 | Elen PaličkováElen Paličková | 15 | Atletika Vítkovice | 2 | 19.44 | ||
3 | 699 | Elena PszczolkováElena Pszczolková | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 4 | 19.55 | ||
4 | 656 | Julie SuszkovaJulie Suszkova | 15 | ZŠ a MŠ Bukovec, P.O. | 4 | 19.81 | ||
5 | 624 | Lea KovaříkováLea Kovaříková | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 1 | 20.54 | ||
6 | 610 | Viktorie KadłubiecováViktorie Kadłubiecová | 14 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 2 | 20.57 | ||
7 | 667 | Ema SkálováEma Skálová | 14 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 1 | 20.67 | ||
8 | 579 | Barbora KaminskáBarbora Kaminská | 14 | Český Těšín Komenského | 3 | 22.61 | ||
9 | 647 | Nina TalarczykNina Talarczyk | 14 | ZS Havlickova 13,Cesky Tesin | 5 | 22.94 | ||
10 | 658 | Maja KaletováMaja Kaletová | 14 | HC Vlci Český Těšín | 3 | 23.14 | ||
11 | 638 | Natálie RyškováNatálie Ryšková | 15 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 1 | 23.71 | ||
12 | 643 | EMMA KUSNIERZOVAEMMA KUSNIERZOVA | 15 | Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník ... | 2 | 24.50 |
200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (út, 20.7.2021 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 559 | Timotej SušienkaTimotej Sušienka | 12 | FC Juventus | 2 | 32.30 | |||||||||||||
2 | 593 | Marek PromnyMarek Promny | 12 | Masarykova ZŠ a MŠ Český Těšín | 4 | 36.08 | |||||||||||||
3 | 587 | Jonáš SajdokJonáš Sajdok | 13 | HC Vlci Český Těšín | 9 | 36.46 | |||||||||||||
4 | 629 | Adam OlšarAdam Olšar | 13 | ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Tř... | 5 | 36.54 | |||||||||||||
5 | 672 | Patrick CecavaPatrick Cecava | 12 | Tj Slezan Frýdek Místek | 7 | 37.57 | |||||||||||||
6 | 572 | Vojtěch KawulokVojtěch Kawulok | 13 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 38.63 | |||||||||||||
7 | 676 | Kacper JežowiczKacper Ježowicz | 13 | HC Vlci Český Těšín | 6 | 40.33 | |||||||||||||
8 | 677 | Martin SzmekMartin Szmek | 13 | HC Vlci Český Těšín | 8 | 40.36 | |||||||||||||
9 | 604 | Ondřej RecmanOndřej Recman | 12 | ZŠ Slezská Český Těšín | 3 | 43.45 | |||||||||||||
10 | 594 | Patrik HrackýPatrik Hracký | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 10 | 53.87 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (út, 20.7.2021 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 619 | Markus RuckiMarkus Rucki | 12 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 2 | 36.03 | |||||||||||||
2 | 592 | Jakub BlahaJakub Blaha | 12 | Oceláři Třinec | 9 | 36.69 | |||||||||||||
3 | 591 | Ondra GryczOndra Grycz | 13 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 37.86 | |||||||||||||
4 | 655 | Dominik PollakDominik Pollak | 12 | PZŠ Hnojník | 6 | 38.20 | |||||||||||||
5 | 673 | Matyáš KralMatyáš Kral | 12 | Český Těšín | 4 | 40.30 | |||||||||||||
6 | 590 | Matěj OrelMatěj Orel | 12 | ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. ... | 5 | 40.86 | |||||||||||||
7 | 584 | Tobiasz NogowczykTobiasz Nogowczyk | 13 | HC Vlci Český Těšín | 8 | 41.02 | |||||||||||||
8 | 678 | David FiačanDavid Fiačan | 13 | HC Vlci Český Těšín | 7 | 41.67 | |||||||||||||
9 | 631 | Mikoláš RosenbergerMikoláš Rosenberger | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 3 | 43.10 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 559 | Timotej SušienkaTimotej Sušienka | 12 | FC Juventus | 2 | 32.30 | ||
2 | 619 | Markus RuckiMarkus Rucki | 12 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 2 | 36.03 | ||
3 | 593 | Marek PromnyMarek Promny | 12 | Masarykova ZŠ a MŠ Český Těšín | 4 | 36.08 | ||
4 | 587 | Jonáš SajdokJonáš Sajdok | 13 | HC Vlci Český Těšín | 9 | 36.46 | ||
5 | 629 | Adam OlšarAdam Olšar | 13 | ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Tř... | 5 | 36.54 | ||
6 | 592 | Jakub BlahaJakub Blaha | 12 | Oceláři Třinec | 9 | 36.69 | ||
7 | 672 | Patrick CecavaPatrick Cecava | 12 | Tj Slezan Frýdek Místek | 7 | 37.57 | ||
8 | 591 | Ondra GryczOndra Grycz | 13 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 37.86 | ||
9 | 655 | Dominik PollakDominik Pollak | 12 | PZŠ Hnojník | 6 | 38.20 | ||
10 | 572 | Vojtěch KawulokVojtěch Kawulok | 13 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 38.63 | ||
11 | 673 | Matyáš KralMatyáš Kral | 12 | Český Těšín | 4 | 40.30 | ||
12 | 676 | Kacper JežowiczKacper Ježowicz | 13 | HC Vlci Český Těšín | 6 | 40.33 | ||
13 | 677 | Martin SzmekMartin Szmek | 13 | HC Vlci Český Těšín | 8 | 40.36 | ||
14 | 590 | Matěj OrelMatěj Orel | 12 | ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. ... | 5 | 40.86 | ||
15 | 584 | Tobiasz NogowczykTobiasz Nogowczyk | 13 | HC Vlci Český Těšín | 8 | 41.02 | ||
16 | 678 | David FiačanDavid Fiačan | 13 | HC Vlci Český Těšín | 7 | 41.67 | ||
17 | 631 | Mikoláš RosenbergerMikoláš Rosenberger | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 3 | 43.10 | ||
18 | 604 | Ondřej RecmanOndřej Recman | 12 | ZŠ Slezská Český Těšín | 3 | 43.45 | ||
19 | 594 | Patrik HrackýPatrik Hracký | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 10 | 53.87 |
200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (út, 20.7.2021 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 668 | Klára MáchováKlára Máchová | 12 | AK EZ Kopřivnice | 2 | 35.27 | |||||||||||||
2 | 654 | Tereza PollakTereza Pollak | 13 | PZŠ Hnojník | 1 | 36.09 | |||||||||||||
3 | 588 | Marie BieleszováMarie Bieleszová | 13 | ZŠ Jablunkov, Lesní 190, P.O. | 3 | 37.65 | |||||||||||||
4 | 546 | Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková | 12 | TJ JAKL Karviná | 4 | 37.77 | |||||||||||||
5 | 585 | Kateřina KiszkováKateřina Kiszková | 12 | ZŠ a MŠ Albrechtice | 6 | 41.72 | |||||||||||||
6 | 660 | Adéla ŠkáchováAdéla Škáchová | 13 | ZŠ Ostravská , Český Těšín | 5 | 45.22 | |||||||||||||
7 | 626 | Ema GašperováEma Gašperová | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 7 | 50.90 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 20.7.2021 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 650 | Olivia AdamczykOlivia Adamczyk | 13 | Havlíčkova, Český Těšín | 6 | 38.61 | |||||||||||||
2 | 583 | Lena NogowczykLena Nogowczyk | 13 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 38.70 | |||||||||||||
3 | 549 | Barbora MaryniokováBarbora Marynioková | 12 | ZS Hrabina Český těšín | 5 | 41.60 | |||||||||||||
4 | 555 | Tamara PailováTamara Pailová | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 3 | 42.03 | |||||||||||||
5 | 550 | Aneta MalyrzováAneta Malyrzová | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... | 4 | 42.07 | |||||||||||||
6 | 611 | Bára PospíšilováBára Pospíšilová | 12 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 2 | 44.42 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 668 | Klára MáchováKlára Máchová | 12 | AK EZ Kopřivnice | 2 | 35.27 | ||
2 | 654 | Tereza PollakTereza Pollak | 13 | PZŠ Hnojník | 1 | 36.09 | ||
3 | 588 | Marie BieleszováMarie Bieleszová | 13 | ZŠ Jablunkov, Lesní 190, P.O. | 3 | 37.65 | ||
4 | 546 | Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková | 12 | TJ JAKL Karviná | 4 | 37.77 | ||
5 | 650 | Olivia AdamczykOlivia Adamczyk | 13 | Havlíčkova, Český Těšín | 6 | 38.61 | ||
6 | 583 | Lena NogowczykLena Nogowczyk | 13 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 38.70 | ||
7 | 549 | Barbora MaryniokováBarbora Marynioková | 12 | ZS Hrabina Český těšín | 5 | 41.60 | ||
8 | 585 | Kateřina KiszkováKateřina Kiszková | 12 | ZŠ a MŠ Albrechtice | 6 | 41.72 | ||
9 | 555 | Tamara PailováTamara Pailová | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 3 | 42.03 | ||
10 | 550 | Aneta MalyrzováAneta Malyrzová | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... | 4 | 42.07 | ||
11 | 611 | Bára PospíšilováBára Pospíšilová | 12 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 2 | 44.42 | ||
12 | 660 | Adéla ŠkáchováAdéla Škáchová | 13 | ZŠ Ostravská , Český Těšín | 5 | 45.22 | ||
13 | 626 | Ema GašperováEma Gašperová | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 7 | 50.90 |
300 m - Atletická přípravka-hoši
(út, 20.7.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 630 | Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek | 11 | Atletika Líbeznice | 7 | 49.61 | |||||||||||||
2 | 909 | Michal MazáčMichal Mazáč | 10 | AKEZ Kopřivnice | 4 | 51.68 | |||||||||||||
3 | 581 | Antoni BieleszAntoni Bielesz | 11 | Masarykova ZŠ a MŠ Český Těšín | 5 | 51.88 | |||||||||||||
4 | 649 | Pavel FolwarcznyPavel Folwarczny | 11 | Atletika TJ TŽ Třinec | 6 | 52.52 | |||||||||||||
5 | 544 | Adam BystroňAdam Bystroň | 11 | PSP Havlíčkova, Český Těšín | 3 | 55.80 | |||||||||||||
6 | 560 | Jaromír BojkoJaromír Bojko | 11 | HC Vlci Český Těšín | 2 | 56.10 | |||||||||||||
7 | 568 | Jindřich HarokJindřich Harok | 11 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 70.03 | |||||||||||||
8 | 623 | Josef VaněkJosef Vaněk | 11 | ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... | 8 | 77.81 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Atletická přípravka-dívky
(út, 20.7.2021 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 665 | Lenka TrombíkováLenka Trombíková | 10 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 11 | 49.38 | |||||||||||||
2 | 557 | Eliška GieckováEliška Giecková | 10 | AK Bohumín | 1 | 50.69 | |||||||||||||
3 | 586 | Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková | 10 | Třinec | 2 | 51.02 | |||||||||||||
4 | 547 | Elena NovákováElena Nováková | 10 | AKEZ Kopřivnice | 9 | 51.61 | |||||||||||||
5 | 612 | Lucie PlašilováLucie Plašilová | 10 | TJ Znojmo z. s. | 8 | 55.55 | |||||||||||||
6 | 582 | Štěpánka BrukováŠtěpánka Bruková | 11 | TJ JAKL Karviná | 5 | 60.76 | |||||||||||||
7 | 666 | Viktorie MichejdováViktorie Michejdová | 11 | Havlíčkova, Český Těšín | 7 | 62.15 | |||||||||||||
8 | 603 | Ema SwaczynováEma Swaczynová | 10 | základní škola Český Těšín,... | 3 | 63.03 | |||||||||||||
9 | 628 | Zuzanna OlšarováZuzanna Olšarová | 11 | ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Tř... | 4 | 65.75 | |||||||||||||
10 | 613 | Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 67.23 | |||||||||||||
11 | 542 | Melisa KlimšováMelisa Klimšová | 10 | ZŠ Ostravská, Český Těšín | 10 | 84.87 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši
(út, 20.7.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 630 |
Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice |
11 | 42.80 | |||||||||||||||
2 | 649 |
Pavel FolwarcznyPavel Folwarczny
Atletika TJ TŽ Třinec |
11 | 29.70 | |||||||||||||||
3 | 581 |
Antoni BieleszAntoni Bielesz
Masarykova ZŠ a MŠ Český Těšín |
11 | 22.80 | |||||||||||||||
4 | 544 |
Adam BystroňAdam Bystroň
PSP Havlíčkova, Český Těšín |
11 | 22.20 | |||||||||||||||
5 | 560 |
Jaromír BojkoJaromír Bojko
HC Vlci Český Těšín |
11 | 16.40 | |||||||||||||||
6 | 568 |
Jindřich HarokJindřich Harok
HC Vlci Český Těšín |
11 | 14.40 | |||||||||||||||
MS | 909 |
Michal MazáčMichal Mazáč
AKEZ Kopřivnice |
10 | 37.60 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky
(út, 20.7.2021 - 17:01) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 557 |
Eliška GieckováEliška Giecková
AK Bohumín |
10 | 29.50 | |||||||||||||||
2 | 665 |
Lenka TrombíkováLenka Trombíková
Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin |
10 | 27.50 | |||||||||||||||
3 | 613 |
Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
10 | 24.60 | |||||||||||||||
4 | 547 |
Elena NovákováElena Nováková
AKEZ Kopřivnice |
10 | 22.30 | |||||||||||||||
5 | 666 |
Viktorie MichejdováViktorie Michejdová
Havlíčkova, Český Těšín |
11 | 16.30 | |||||||||||||||
6 | 582 |
Štěpánka BrukováŠtěpánka Bruková
TJ JAKL Karviná |
11 | 15.60 | |||||||||||||||
7 | 628 |
Zuzanna OlšarováZuzanna Olšarová
ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Tř... |
11 | 12.40 | |||||||||||||||
8 | 586 |
Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková
Třinec |
10 | 12.10 | |||||||||||||||
9 | 542 |
Melisa KlimšováMelisa Klimšová
ZŠ Ostravská, Český Těšín |
10 | 10.70 | |||||||||||||||
10 | 603 |
Ema SwaczynováEma Swaczynová
základní škola Český Těšín,... |
10 | 09.20 | |||||||||||||||
MS | 612 |
Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo z. s. |
10 | 25.60 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
30 m - Atletická minipřípravka-hoši
(út, 20.7.2021 - 16:31) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 608 | Jakub BocekJakub Bocek | 20 | Český Těšín | 3 | 07.76 | |||||||||||||
2 | 621 | Filip TomanFilip Toman | 20 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 4 | 08.41 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
30 m - Atletická minipřípravka-dívky
(út, 20.7.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 640 | Elena RacElena Rac | 20 | Mš a ZŠ pod zvonek cesky tesin | 2 | 08.10 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |