Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Jablonec nad Nisou (17. - 18. 9. 2022)

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 17.9.2022 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 300 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:12.27 Q
2 539 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:12.90 Q
3 217 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:13.45
4 86 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 2:13.59
5 522 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:16.02
6 214 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:19.04
7 26 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:22.24
Split times:
Mark Bib Racer Time
400300Váňa Marek (OLYPR)1:12.31
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 17.9.2022 - 13:46) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 454 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:09.06 Q
2 186 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 2:10.14 Q
3 134 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:10.74
4 36 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:11.22
5 527 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:13.66
6 443 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:15.35
7 67 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:16.40
Split times:
Mark Bib Racer Time
400443Stacke Václav (OTROK)1:07.39
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 17.9.2022 - 13:52) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 118 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 2:04.99 Q
2 172 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:05.10 Q
3 159 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 PB 2:05.19 q
4 12 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:06.06 q
5 485 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 2:06.64
6 293 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:14.30
7 252 Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 2:18.62
411 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 7 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
400172Toman Tobiáš (AKLOL)1:02.38
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 118 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 2:04.99 Q
2 172 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:05.10 Q
3 159 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 PB 2:05.19 q
4 12 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:06.06 q
5 485 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 2:06.64
6 454 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:09.06 Q
7 186 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 2:10.14 Q
8 134 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:10.74
9 36 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:11.22
10 300 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:12.27 Q
11 539 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:12.90 Q
12 217 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:13.45
13 86 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 2:13.59
14 527 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:13.66
15 293 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:14.30
16 443 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:15.35
17 522 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:16.02
18 67 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:16.40
19 252 Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 2:18.62
20 214 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:19.04
21 26 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:22.24
411 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 7 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (Sun, 18.9.2022 - 12:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 300 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:03.82
2 454 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:04.79
3 12 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:07.53
4 172 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:07.71
5 118 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:07.95
6 539 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:09.12
7 186 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 2:10.19
8 159 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 2:14.05
Split times:
Mark Bib Racer Time
400172Toman Tobiáš (AKLOL)1:07.26
Total 8 racers

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 17.9.2022 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 633 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:21.10 Q
2 403 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:21.76 Q
3 61 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:24.25 q
4 468 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:25.15
5 39 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:29.47
6 173 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:35.34
7 82 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 2 2:36.87
8 328 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:38.21
Split times:
Mark Bib Racer Time
400633Radvanová Kristýna (UNIBR)1:20.18
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 17.9.2022 - 13:26) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 122 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 2:20.88 Q
2 406 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:21.08 Q
3 576 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:21.90 q
4 586 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:27.24
5 47 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:30.34
6 440 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 7 2:32.13
7 276 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 2:40.03
Split times:
Mark Bib Racer Time
400440Zajícová Nina (JINBY)1:10.61
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 17.9.2022 - 13:32) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 474 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:26.37 Q
2 612 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:26.40 Q
3 547 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:26.65
4 20 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:28.87
5 44 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:29.34
6 585 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 2:30.41
7 81 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 AK KroměřížAK Kroměříž 2 2:34.60
65 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
40020Lapáčková Tereza (CASLA)1:11.68
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 122 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 2:20.88 Q
2 406 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:21.08 Q
3 633 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:21.10 Q
4 403 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:21.76 Q
5 576 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:21.90 q
6 61 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:24.25 q
7 468 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:25.15
8 474 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:26.37 Q
9 612 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:26.40 Q
10 547 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:26.65
11 586 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:27.24
12 20 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:28.87
13 44 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:29.34
14 39 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:29.47
15 47 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:30.34
16 585 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 2:30.41
17 440 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 7 2:32.13
18 81 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 AK KroměřížAK Kroměříž 2 2:34.60
19 173 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:35.34
20 82 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 2 2:36.87
21 328 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:38.21
22 276 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 2:40.03
65 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 DNF

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (Sun, 18.9.2022 - 11:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 403 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:16.96
2 633 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 2:18.41
3 474 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 2:18.70
4 122 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:23.07
5 576 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:24.89
6 61 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:24.89
7 406 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:29.60
8 612 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:31.63
Split times:
Mark Bib Racer Time
400403Holubová Adéla (SOKCB)1:05.16
Total 8 racers