Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Jablonec nad Nisou (17. - 18. 9. 2022)

Chůze dráha 3000 m - Žáci

(Sat, 17.9.2022 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 338 Matěj PitákMatěj Piták 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 14:41.61
2 69 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 15:07.92
3 57 Dan MochalDan Mochal 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 15:17.78
4 495 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 15:35.56
5 295 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 PB 16:48.78
6 32 Marek RöslerMarek Rösler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 16:58.88
7 456 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 17:47.22
8 51 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 PB 18:20.05
9 319 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 PB 18:21.18
10 492 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 PB 18:21.70
11 628 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10 20:29.34
12 627 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14 22:56.78
13 366 Štěpán MaškaŠtěpán Maška 07 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 15 23:40.74
43 Matěj VolnýMatěj Volný 08 AC PardubiceAC Pardubice 13 DNS
33 René WágnerRené Wágner 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 DNS
Total 15 racers

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(Sat, 17.9.2022 - 16:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 499 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 16:39.43
2 364 Aneta OtradovskáAneta Otradovská 08 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.Sportovní atletický klub (S... 2 16:49.89
3 265 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 PB 17:03.21
4 502 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 17:20.36
5 497 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 17:20.94
6 505 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 17:24.50
7 503 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 17:31.67
8 189 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11 PB 18:17.30
9 507 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 PB 18:22.41
10 138 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 PB 19:04.75
11 340 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 9 19:45.98
12 234 Lada PohankováLada Pohanková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14 PB 20:09.50
13 335 Aneta DojčárováAneta Dojčárová 08 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 15 PB 20:20.48
14 622 Evelína FantováEvelína Fantová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 SB 20:26.27
15 625 Magdalena ŠídlováMagdalena Šídlová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16 PB 20:32.51
16 500 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 PB 20:36.41
17 45 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 22:03.07
18 115 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 18 23:27.05
339 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 DNS
Total 19 racers