Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Jablonec nad Nisou (17. - 18. 9. 2022)

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 17.9.2022 - 12:20) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 515 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.30 Q
2 346 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 13.83 Q
3 169 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.00 q
4 136 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.37
5 526 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.43
6 305 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 15.04
7 102 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 15.29
8 213 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 15.48
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 17.9.2022 - 12:26) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 538 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.53 Q
2 4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.93 Q
3 268 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 14.33
4 446 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 14.39
5 210 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 14.44
6 98 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.44
7 88 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 14.79
8 480 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 15.51
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 17.9.2022 - 12:32) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 529 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.91 Q
2 461 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 13.97 Q
3 193 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 14.00 q
4 511 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 14.25
5 101 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.96
6 397 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 15.03
7 557 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 15.10
9 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 515 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.30 Q
2 538 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.53 Q
3 346 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 13.83 Q
4 529 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.91 Q
5 4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.93 Q
6 461 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 13.97 Q
7 193 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 14.00 q
8 169 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.00 q
9 511 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 14.25
10 268 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 14.33
11 136 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.37
12 446 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 14.39
13 526 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.43
14 210 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 14.44
15 98 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.44
16 88 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 14.79
17 101 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.96
18 397 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 15.03
19 305 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 15.04
20 557 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 15.10
21 102 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 15.29
22 213 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 15.48
23 480 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 15.51
9 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (Sat, 17.9.2022 - 14:15) official Wind: +1.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 515 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.02
2 538 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 13.35
3 529 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.67
4 346 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 13.68
5 193 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 13.70
6 461 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 13.88
7 4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.98
8 169 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.99
Total 8 racers

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 17.9.2022 - 12:00) official Wind: +0.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 231 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.26 Q
2 363 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 14.70 Q
3 389 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 14.95
4 291 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 14.99
5 601 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 15.42
6 274 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 15.55
7 108 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 16.14
8 206 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 17.17
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 17.9.2022 - 12:06) official Wind: +1.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 577 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 14.24 Q
2 536 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 14.30 Q
3 260 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 14.38 q
4 152 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 15.01
5 246 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 15.05
6 546 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 15.41
7 599 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 15.69
8 238 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 16.03
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 17.9.2022 - 12:12) official Wind: +1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 574 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.53 Q
2 198 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 14.75 Q
3 38 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.91 q
4 402 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 15.33
5 314 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 15.34
6 307 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 15.63
7 598 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.65
153 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DQ 16.8
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 577 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 14.24 Q
2 231 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.26 Q
3 536 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 14.30 Q
4 260 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 14.38 q
5 574 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.53 Q
6 363 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 14.70 Q
7 198 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 14.75 Q
8 38 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.91 q
9 389 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 14.95
10 291 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 14.99
11 152 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 15.01
12 246 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 15.05
13 402 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 15.33
14 314 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 15.34
15 546 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 15.41
16 601 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 15.42
17 274 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 15.55
18 307 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 15.63
19 598 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.65
20 599 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 15.69
21 238 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 16.03
22 108 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 16.14
23 206 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 17.17
153 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DQ 16.8

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (Sat, 17.9.2022 - 14:05) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 231 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 14.16
1 260 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 14.16
3 577 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.30
4 574 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 14.32
5 536 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.64
6 38 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 14.88
7 363 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 14.89
8 198 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 15.25
Total 8 racers