Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Jablonec nad Nisou (17. - 18. 9. 2022)

200 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 18.9.2022 - 10:15) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 400 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NR 24.60 Q
2 219 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 25.73 Q
3 3 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 27.39
4 446 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 27.56
5 187 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 29.37
6 420 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 29.57
7 210 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 30.19
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sun, 18.9.2022 - 10:21) official Wind: +2.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 618 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.91 Q
2 526 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.93 Q
3 4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 27.41
4 579 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 27.55
5 98 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 27.68
6 461 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 27.90
7 529 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 28.21
8 218 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 28.87
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sun, 18.9.2022 - 10:27) official Wind: +1.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 288 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 25.78 Q
2 515 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 26.20 Q
3 63 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 SB 27.02 q
4 568 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 27.08 q
5 169 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 27.54
6 150 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 28.00
7 557 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 29.10
8 2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 29.11
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 400 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NR 24.60 Q
2 618 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.91 Q
3 219 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 25.73 Q
4 288 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 25.78 Q
5 515 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 26.20 Q
6 526 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.93 Q
7 63 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 SB 27.02 q
8 568 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 27.08 q
9 3 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 27.39
10 4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 27.41
11 169 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 27.54
12 579 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 27.55
13 446 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 27.56
14 98 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 27.68
15 461 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 27.90
16 150 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 28.00
17 529 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 28.21
18 218 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 28.87
19 557 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 29.10
20 2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 29.11
21 187 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 29.37
22 420 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 29.57
23 210 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 30.19

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (Sun, 18.9.2022 - 12:50) official Wind: +2.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 400 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.49
2 219 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 24.73
3 618 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.23
4 515 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 25.33
5 288 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 25.68
6 526 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 26.68
7 63 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 26.99
8 568 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 27.51
Total 8 racers

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (Sun, 18.9.2022 - 12:40) official Wind: +2.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 405 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 28.50
2 260 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 28.98
3 536 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 29.43
4 198 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 29.84
5 363 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 29.94
6 402 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 30.01
7 354 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 30.20
577 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNF
Total 8 racers

200 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 18.9.2022 - 10:00) official Wind: +1.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 405 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 28.64 Q
2 536 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 29.67 Q
3 354 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 29.77 q
4 363 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 30.11 q
5 601 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 PB 30.52
6 215 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 30.77
7 106 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 31.97
8 238 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 32.06
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sun, 18.9.2022 - 10:06) official Wind: +3.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 260 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 29.30 Q
2 198 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 29.83 Q
3 246 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 30.64
4 553 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 30.99
5 49 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 31.10
6 123 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 31.89
7 477 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 32.99
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sun, 18.9.2022 - 10:12) official Wind: +1.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 577 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 29.48 Q
2 402 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 29.90 Q
3 263 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 30.14
4 152 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 30.33
5 336 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 PB 30.62
6 546 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 31.27
7 327 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 31.38
8 599 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 32.02
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 405 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 28.64 Q
2 260 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 29.30 Q
3 577 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 29.48 Q
4 536 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 29.67 Q
5 354 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 29.77 q
6 198 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 29.83 Q
7 402 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 29.90 Q
8 363 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 30.11 q
9 263 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 30.14
10 152 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 30.33
11 601 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 PB 30.52
12 336 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 PB 30.62
13 246 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 30.64
14 215 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 30.77
15 553 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 30.99
16 49 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 31.10
17 546 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 31.27
18 327 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 31.38
19 123 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 31.89
20 106 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 31.97
21 599 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 32.02
22 238 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 32.06
23 477 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 32.99