Back

 / Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (8. 1. 2022)

1000 m - Muži

(Sat, 8.1.2022 - 15:10) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kamil PrzybylaKamil Przybyla 05 JastrzebieJastrzebie 2 2:38.67
2 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:39.29
3 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:41.63
4 Krzysztof LisKrzysztof Lis 02 PolitechnikiPolitechniki 1 2:42.92
5 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:47.50
6 Richard Hanzl RozkydálekRichard Hanzl Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:48.77
7 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:48.92
8 Piotr WalaPiotr Wala 05 JastrzebieJastrzebie 3 2:52.31
9 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:58.97
Total 9 racers

1000 m - Ženy

(Sat, 8.1.2022 - 14:50) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Nicola OsowiecNicola Osowiec 04 CzechowiceCzechowice 1 3:10.05
2 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 3:10.43
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:10.87
4 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 3:13.40
5 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 3:17.54
6 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 3:20.69
7 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 3:21.50
8 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 3:29.28
Total 8 racers

1000 m - Dorostenky

(Sat, 8.1.2022 - 14:51) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 3:08.24
2 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 3:13.52
3 Justyna KretoszJustyna Kretosz 05 CzechowiceCzechowice 1 3:19.99
4 Zuzana DaleckáZuzana Dalecká 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:32.96
5 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 3:33.16
6 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:33.51
7 Klára DudováKlára Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:34.14
8 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:36.65
9 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:37.28
10 Eliška PobutováEliška Pobutová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:48.05
Total 10 racers