Back

 / Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (8. 1. 2022)

Skok daleký - Muži

(Sat, 8.1.2022 - 13:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BendaJakub Benda
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 16 6.73 6.51 x 6.73 673 - - -
2 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 15 6.65 6.55 6.48 6.54 655 6.64 x 6.65
3 Pawel ŚciraPawel Ścira
PolitechnikiPolitechniki
02 12 6.27 x 6.05 6.27 627 x - -
4 Ivan JankoIvan Janko
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 13 5.07 x 4.08 5.07 507
Total 4 racers

Skok daleký - Junioři

(Sat, 8.1.2022 - 13:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 11 7.02 6.81 6.68 6.97 697 x 7.00 7.02
2 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak
ROW RybnikROW Rybnik
04 1 6.63 6.39 6.49 6.63 663 x x x
3 Ondřej StaśOndřej Staś
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
03 10 6.50 x 6.31 6.33 633 6.47 6.50 x
4 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 6 6.43 5.93 6.03 6.43 643 5.96 6.22 6.39
5 Marek SikoraMarek Sikora
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 6.27 6.27 6.05 x 627 6.08 6.13 x
6 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 7 6.14 6.02 6.14 x 614
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 9 6.12 5.82 6.05 6.12 612
8 Tomáš KalašTomáš Kalaš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 5.93 5.79 5.93 5.86 593
9 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 8 5.79 5.50 5.79 5.72 579
10 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 5.61 x 5.37 5.61 561
Total 10 racers

Skok daleký - Dorostenci

(Sat, 8.1.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BačíkMichal Bačík
ŽilinaŽilina
05 1 PB 6.76 x 6.42 x 642 6.75 6.63 6.76
2 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 10 PB 6.47 6.03 x x 603 6.29 6.47 6.44
3 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 8 PB 6.29 5.44 6.14 5.89 614 6.29 6.00 6.19
4 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 9 PB 6.23 6.08 6.23 x 623 x x x
5 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 4 PB 5.95 5.88 x 5.95 595 x 5.86 x
6 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 PB 5.75 5.61 5.23 5.66 566 5.75 5.23 5.63
7 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 7 5.65 x x 5.01 501 5.65 5.48 x
8 Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 PB 5.30 5.30 5.25 4.87 530 5.25 5.30 5.17
Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 6 NM x x x -
Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 NM x x x -
Total 10 racers

Skok daleký - Ženy

(Sat, 8.1.2022 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 5.67 5.38 5.53 4.40 553 5.65 5.60 5.67
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 10 5.14 2.82 x x 282 5.14 5.02 5.11
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 9 5.12 x 5.12 5.09 512 x x x
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 8 3.85 3.85 x x 385 - - -
Total 4 racers

Skok daleký - Juniorky

(Sat, 8.1.2022 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 7 5.42 5.32 5.42 5.35 542 5.09 - x
2 Ela ČederlováEla Čederlová
NASANASA
04 5 5.22 3.33 5.10 x 510 4.16 5.22 -
3 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 4.99 x x 4.69 469 4.97 4.89 4.99
4 Zuzana PistovčákováZuzana Pistovčáková
NASANASA
03 6 4.88 4.88 x x 488 x x 4.73
5 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 2 4.73 x 4.72 4.55 472 4.73 x x
6 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4 4.68 4.59 4.62 4.62 462 4.68 4.61 4.53
Total 6 racers

Skok daleký - Dorostenky

(Sat, 8.1.2022 - 12:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema BendováEma Bendová
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 25 SB 5.62 x x 5.62 562 5.36 - 5.40
2 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová
NASANASA
05 24 PB 5.58 5.33 x 5.35 535 5.58 x x
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 PB 5.56 5.56 5.41 - 556 x - x
4 Maja KlesznoMaja Kleszno
OpoleOpole
06 3 PB 5.50 5.43 5.24 5.49 549 5.50 - -
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 23 SB 5.46 x 5.26 5.46 546 5.16 5.41 5.33
6 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 20 PB 5.41 5.19 5.21 5.41 541 5.16 x 4.88
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 10 PB 5.24 4.20 5.18 5.08 518 4.24 - 5.24
8 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 8 PB 5.09 5.05 x 5.09 509 4.91 4.98 x
9 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 22 SB 5.08 4.94 5.08 x 508
10 Eliška KonečnáEliška Konečná
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 17 PB 5.06 5.06 x 4.86 506
11 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 15 PB 5.05 5.04 5.01 5.05 505
12 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
08 7 PB 4.90 4.56 4.90 4.81 490
13 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 18 PB 4.85 4.71 4.69 4.85 485
14 Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
05 11 PB 4.79 4.66 4.79 x 479
15 Karolína KnapkováKarolína Knapková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 4 PB 4.77 4.77 4.55 4.66 477
16 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 19 SB 4.77 4.64 4.56 4.77 477
17 Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 6 PB 4.76 x x 4.76 476
18 Nela ŠrekováNela Šreková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 5 PB 4.69 4.69 4.37 4.21 469
19 Tereza LieblováTereza Lieblová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 12 SB 4.65 4.65 x 4.57 465
20 Emily BízikovaEmily Bízikova
TuranyTurany
06 1 PB 4.64 4.64 4.34 4.42 464
21 Rebeka HalamováRebeka Halamová
TuranyTurany
06 2 PB 4.49 4.10 4.49 4.43 449
22 Linda BenčákováLinda Benčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 13 SB 4.10 4.10 4.03 3.89 410
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 NM x x x -
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 NM x x x -
Total 24 racers