Back

 / Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (8. 1. 2022)

2000 m - Muži

(Sat, 8.1.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:21.21
2 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 6:03.36
3 Martin TomicaMartin Tomica 90 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 6:21.25
4 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 6:21.55
5 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 6:28.79
Total 5 racers

2000 m - Junioři

(Sat, 8.1.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 5:32.69
2 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:59.36
3 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 6:56.66
Total 3 racers

2000 m - Dorostenci

(Sat, 8.1.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Filip KáňaFilip Káňa 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 6:43.03
Total 1 racers

2000 m - Ženy

(Sat, 8.1.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 6:49.95
2 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 7:27.47
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 7:37.26
Total 3 racers

2000 m - Juniorky

(Sat, 8.1.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 7:01.51
2 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 7:10.88
3 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 7:13.95
4 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 7:22.57
5 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 7:43.85
6 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 12 7:52.31
Total 6 racers

2000 m - Dorostenky

(Sat, 8.1.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 6:56.36
2 Emma RyšávkováEmma Ryšávková 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 7:20.92
3 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 7:37.64
4 Marie ŠevečkováMarie Ševečková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 7:53.48
5 Michaela KravčíkováMichaela Kravčíková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 8:34.77
6 Natálie BartošováNatálie Bartošová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 8:50.60
Total 6 racers