60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.1.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mário HanicMário Hanic | 99 | STU Bratislava | 2 | 07.17 | q | 0.131 | ||||||||||||
2 | Jiří VachJiří Vach | 97 | Atletika Havířov 1965 | 5 | 07.49 | q | 0.142 | ||||||||||||
3 | Jakub AdámekJakub Adámek | 93 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 07.51 | q | 0.166 | ||||||||||||
4 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletika Havířov 1965 | 4 | 07.66 | q | 0.151 | ||||||||||||
5 | Ivan JankoIvan Janko | 77 | Naša atletika Bratislava | 3 | 07.81 | 0.154 | |||||||||||||
6 | Ondřej SikoraOndřej Sikora | 94 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 07.86 | 0.165 | |||||||||||||
7 | Jakub KalmanJakub Kalman | 96 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.08 | 0.198 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.1.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.10 | q | 0.116 | ||||||||||||
2 | Štefan BellusŠtefan Bellus | 02 | STU Bratislava | 6 | 07.16 | q | 0.172 | ||||||||||||
3 | Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny | 02 | Racibórz | 3 | 07.17 | q | 0.203 | ||||||||||||
4 | Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný | 01 | TJ Slezan Opava, z.s. | 7 | 07.49 | q | 0.119 | ||||||||||||
5 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 08.17 | 0.163 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.10 | q | 0.116 | |
2 | Štefan BellusŠtefan Bellus | 02 | STU Bratislava | 6 | 07.16 | q | 0.172 | |
3 | Mário HanicMário Hanic | 99 | STU Bratislava | 2 | 07.17 | q | 0.131 | |
3 | Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny | 02 | Racibórz | 3 | 07.17 | q | 0.203 | |
5 | Jiří VachJiří Vach | 97 | Atletika Havířov 1965 | 5 | 07.49 | q | 0.142 | |
5 | Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný | 01 | TJ Slezan Opava, z.s. | 7 | 07.49 | q | 0.119 | |
7 | Jakub AdámekJakub Adámek | 93 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 07.51 | q | 0.166 | |
8 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletika Havířov 1965 | 4 | 07.66 | q | 0.151 | |
9 | Ivan JankoIvan Janko | 77 | Naša atletika Bratislava | 3 | 07.81 | 0.154 | ||
10 | Ondřej SikoraOndřej Sikora | 94 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 07.86 | 0.165 | ||
11 | Jakub KalmanJakub Kalman | 96 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.08 | 0.198 | ||
12 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 08.17 | 0.163 |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 8.1.2022 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štefan BellusŠtefan Bellus | 02 | STU Bratislava | 5 | 07.10 | 0.191 | |||||||||||||
2 | Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny | 02 | Racibórz | 3 | 07.14 | 0.172 | |||||||||||||
3 | Mário HanicMário Hanic | 99 | STU Bratislava | 6 | 07.15 | 0.139 | |||||||||||||
4 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.16 | 0.161 | |||||||||||||
5 | Jiří VachJiří Vach | 97 | Atletika Havířov 1965 | 7 | 07.35 | 0.159 | |||||||||||||
6 | Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný | 01 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 07.49 | 0.109 | |||||||||||||
7 | Jakub AdámekJakub Adámek | 93 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 07.62 | 0.173 | |||||||||||||
8 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletika Havířov 1965 | 1 | 07.68 | 0.153 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 8.1.2022 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 4 | 06.96 | 0.166 | |||||||||||||
2 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Naša atletika Bratislava | 5 | 07.06 | 0.142 | |||||||||||||
3 | Lukasz UrbanekLukasz Urbanek | 03 | Jastrzebie | 3 | 07.10 | 0.143 | |||||||||||||
4 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.15 | 0.179 | |||||||||||||
5 | Matyáš BallaMatyáš Balla | 04 | AC Pardubice | 2 | 07.27 | 0.154 | |||||||||||||
6 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 07.31 | 0.151 | |||||||||||||
7 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 7 | 07.31 | 0.176 | |||||||||||||
Dominik PaśDominik Paś | 03 | Wroclaw | 1 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:Dominik Paś DQ dle TP16.8 (162.8). |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.1.2022 - 11:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 4 | 07.02 | q | 0.147 | ||||||||||||
2 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.14 | q | 0.185 | ||||||||||||
3 | Lukasz UrbanekLukasz Urbanek | 03 | Jastrzebie | 6 | 07.16 | q | 0.164 | ||||||||||||
4 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.34 | q | 0.153 | ||||||||||||
5 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.46 | 0.155 | |||||||||||||
6 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 8 | 07.78 | 0.147 | |||||||||||||
7 | Tadeáš SamekTadeáš Samek | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.09 | 0.163 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.1.2022 - 11:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Naša atletika Bratislava | 4 | 07.13 | q | 0.176 | ||||||||||||
2 | Matyáš BallaMatyáš Balla | 04 | AC Pardubice | 6 | 07.34 | q | 0.191 | ||||||||||||
3 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.41 | 0.191 | |||||||||||||
4 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 07.42 | 0.132 | |||||||||||||
5 | Šimon KostolnýŠimon Kostolný | 03 | STU Bratislava | 7 | 07.53 | 0.208 | |||||||||||||
6 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 07.57 | 0.148 | |||||||||||||
7 | Adam WewiorkaAdam Wewiorka | 04 | Atletika Havířov 1965 | 3 | 07.63 | 0.159 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 8.1.2022 - 11:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 4 | 07.23 | q | 0.145 | ||||||||||||
2 | Dominik PaśDominik Paś | 03 | Wroclaw | 3 | 07.40 | q | 0.146 | ||||||||||||
3 | Tymoteusz KempnyTymoteusz Kempny | 04 | Rydultowy | 6 | 07.54 | 0.192 | |||||||||||||
4 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.55 | 0.171 | |||||||||||||
5 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.55 | 0.159 | |||||||||||||
6 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 8 | 07.56 | 0.167 | |||||||||||||
7 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.62 | 0.196 | |||||||||||||
8 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 7 | 07.75 | 0.185 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 4 | 07.02 | q | 0.147 | |
2 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Naša atletika Bratislava | 4 | 07.13 | q | 0.176 | |
3 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.14 | q | 0.185 | |
4 | Lukasz UrbanekLukasz Urbanek | 03 | Jastrzebie | 6 | 07.16 | q | 0.164 | |
5 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 4 | 07.23 | q | 0.145 | |
6 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.34 | q | 0.153 | |
6 | Matyáš BallaMatyáš Balla | 04 | AC Pardubice | 6 | 07.34 | q | 0.191 | |
8 | Dominik PaśDominik Paś | 03 | Wroclaw | 3 | 07.40 | q | 0.146 | |
9 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.41 | 0.191 | ||
10 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 07.42 | 0.132 | ||
11 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.46 | 0.155 | ||
12 | Šimon KostolnýŠimon Kostolný | 03 | STU Bratislava | 7 | 07.53 | 0.208 | ||
13 | Tymoteusz KempnyTymoteusz Kempny | 04 | Rydultowy | 6 | 07.54 | 0.192 | ||
14 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.55 | 0.171 | ||
14 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.55 | 0.159 | ||
16 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 8 | 07.56 | 0.167 | ||
17 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 07.57 | 0.148 | ||
18 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.62 | 0.196 | ||
19 | Adam WewiorkaAdam Wewiorka | 04 | Atletika Havířov 1965 | 3 | 07.63 | 0.159 | ||
20 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 7 | 07.75 | 0.185 | ||
21 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 8 | 07.78 | 0.147 | ||
22 | Tadeáš SamekTadeáš Samek | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.09 | 0.163 |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.1.2022 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KovářDavid Kovář | 05 | JAC Brno | 4 | 07.26 | q | 0.145 | ||||||||||||
2 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.47 | q | 0.145 | ||||||||||||
3 | Jiří SedláčekJiří Sedláček | 06 | VSK Univerzita Brno | 8 | 07.70 | 0.152 | |||||||||||||
4 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.00 | 0.178 | |||||||||||||
5 | Maksymilian BielaMaksymilian Biela | 07 | Pszczyna | 3 | 08.01 | 0.182 | |||||||||||||
6 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 06 | AK Rosice z.s. | 2 | 08.27 | 0.174 | |||||||||||||
7 | Kevin PietrusińskiKevin Pietrusiński | 06 | ROW Rybnik | 7 | 08.27 | 0.147 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.1.2022 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BačíkMichal Bačík | 05 | Žilina | 7 | 07.18 | q | 0.140 | ||||||||||||
2 | Martin MartečíkMartin Martečík | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.27 | q | 0.153 | ||||||||||||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 07.48 | 0.148 | |||||||||||||
4 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 07.52 | 0.152 | |||||||||||||
5 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.88 | 0.153 | |||||||||||||
6 | Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.94 | 0.157 | |||||||||||||
7 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.94 | 0.133 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 8.1.2022 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 07.02 | q | 0.164 | ||||||||||||
2 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 07.66 | 0.182 | |||||||||||||
3 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 07.79 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.88 | 0.176 | |||||||||||||
5 | Lukáš TylšarLukáš Tylšar | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.88 | 0.187 | |||||||||||||
6 | Filip AngerFilip Anger | 06 | STU Bratislava | 7 | 08.02 | 0.208 | |||||||||||||
7 | Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.38 | 0.191 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 8.1.2022 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 07.40 | q | 0.166 | ||||||||||||
2 | Šimon PeterkaŠimon Peterka | 05 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.41 | q | 0.141 | ||||||||||||
3 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.64 | 0.190 | |||||||||||||
4 | Ondřej ŠařecOndřej Šařec | 06 | Atletika Havířov 1965 | 5 | 07.69 | 0.171 | |||||||||||||
5 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | Atletika Havířov 1965 | 6 | 07.83 | 0.155 | |||||||||||||
6 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.42 | 0.211 | |||||||||||||
7 | Alexandr SibinskýAlexandr Sibinský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.48 | 0.162 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 8.1.2022 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.21 | q | 0.124 | ||||||||||||
2 | Michal VaněkMichal Vaněk | 06 | Orel Vyškov | 2 | 07.73 | 0.168 | |||||||||||||
3 | Jakub ŠoltysJakub Šoltys | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.73 | 0.148 | |||||||||||||
4 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.00 | 0.200 | |||||||||||||
5 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 7 | 08.01 | 0.195 | |||||||||||||
6 | Jiří LorencJiří Lorenc | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 08.02 | 0.155 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 07.02 | q | 0.164 | |
2 | Michal BačíkMichal Bačík | 05 | Žilina | 7 | 07.18 | q | 0.140 | |
3 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.21 | q | 0.124 | |
4 | David KovářDavid Kovář | 05 | JAC Brno | 4 | 07.26 | q | 0.145 | |
5 | Martin MartečíkMartin Martečík | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.27 | q | 0.153 | |
6 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 07.40 | q | 0.166 | |
7 | Šimon PeterkaŠimon Peterka | 05 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.41 | q | 0.141 | |
8 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.47 | q | 0.145 | |
9 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 07.48 | 0.148 | ||
10 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 07.52 | 0.152 | ||
11 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.64 | 0.190 | ||
12 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 07.66 | 0.182 | ||
13 | Ondřej ŠařecOndřej Šařec | 06 | Atletika Havířov 1965 | 5 | 07.69 | 0.171 | ||
14 | Jiří SedláčekJiří Sedláček | 06 | VSK Univerzita Brno | 8 | 07.70 | 0.152 | ||
15 | Michal VaněkMichal Vaněk | 06 | Orel Vyškov | 2 | 07.73 | 0.168 | ||
15 | Jakub ŠoltysJakub Šoltys | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.73 | 0.148 | ||
17 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 07.79 | 0.167 | ||
18 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | Atletika Havířov 1965 | 6 | 07.83 | 0.155 | ||
19 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.88 | 0.153 | ||
19 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.88 | 0.176 | ||
19 | Lukáš TylšarLukáš Tylšar | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.88 | 0.187 | ||
22 | Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.94 | 0.157 | ||
22 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.94 | 0.133 | ||
24 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.00 | 0.178 | ||
24 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.00 | 0.200 | ||
26 | Maksymilian BielaMaksymilian Biela | 07 | Pszczyna | 3 | 08.01 | 0.182 | ||
26 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 7 | 08.01 | 0.195 | ||
28 | Filip AngerFilip Anger | 06 | STU Bratislava | 7 | 08.02 | 0.208 | ||
28 | Jiří LorencJiří Lorenc | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 08.02 | 0.155 | ||
30 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 06 | AK Rosice z.s. | 2 | 08.27 | 0.174 | ||
30 | Kevin PietrusińskiKevin Pietrusiński | 06 | ROW Rybnik | 7 | 08.27 | 0.147 | ||
32 | Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.38 | 0.191 | ||
33 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.42 | 0.211 | ||
34 | Alexandr SibinskýAlexandr Sibinský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.48 | 0.162 |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 8.1.2022 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 06.99 | 0.165 | |||||||||||||
2 | Michal BačíkMichal Bačík | 05 | Žilina | 5 | 07.19 | 0.147 | |||||||||||||
3 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.21 | 0.147 | |||||||||||||
4 | Martin MartečíkMartin Martečík | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.25 | 0.166 | |||||||||||||
5 | David KovářDavid Kovář | 05 | JAC Brno | 3 | 07.31 | 0.147 | |||||||||||||
6 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2 | 07.40 | 0.162 | |||||||||||||
7 | Šimon PeterkaŠimon Peterka | 05 | VSK Univerzita Brno | 8 | 07.41 | 0.166 | |||||||||||||
8 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 1 | 07.52 | 0.156 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 8.1.2022 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika WeigertováMonika Weigertová | 92 | Slavia UK Bratislava | 4 | 07.36 | 0.171 | |||||||||||||
2 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.52 | 0.175 | |||||||||||||
3 | Julia PolakJulia Polak | 01 | ROW Rybnik | 6 | 07.59 | 0.152 | |||||||||||||
4 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 08.14 | 0.151 | |||||||||||||
5 | Markéta JurákováMarkéta Juráková | 02 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 08.27 | 0.208 | |||||||||||||
6 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.36 | 0.146 | |||||||||||||
7 | Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková | 91 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 08.67 | 0.183 | |||||||||||||
8 | Veronika BabiczováVeronika Babiczová | 99 | STU Bratislava | 8 | 08.68 | 0.172 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.1.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika WeigertováMonika Weigertová | 92 | Slovan Bratislava | 6 | 07.34 | q | 0.127 | ||||||||||||
2 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.50 | q | 0.145 | ||||||||||||
3 | Julia PolakJulia Polak | 01 | ROW Rybnik | 5 | 07.73 | q | 0.144 | ||||||||||||
4 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 08.19 | q | 0.181 | ||||||||||||
5 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.28 | q | 0.176 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.1.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta JurákováMarkéta Juráková | 02 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 08.21 | q | 0.156 | ||||||||||||
2 | Veronika BabiczováVeronika Babiczová | 99 | STU Bratislava | 4 | 08.67 | q | 0.165 | ||||||||||||
3 | Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková | 91 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.68 | q | 0.200 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika WeigertováMonika Weigertová | 92 | Slovan Bratislava | 6 | 07.34 | q | 0.127 | |
2 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.50 | q | 0.145 | |
3 | Julia PolakJulia Polak | 01 | ROW Rybnik | 5 | 07.73 | q | 0.144 | |
4 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 08.19 | q | 0.181 | |
5 | Markéta JurákováMarkéta Juráková | 02 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 08.21 | q | 0.156 | |
6 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.28 | q | 0.176 | |
7 | Veronika BabiczováVeronika Babiczová | 99 | STU Bratislava | 4 | 08.67 | q | 0.165 | |
8 | Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková | 91 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.68 | q | 0.200 |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.1.2022 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 07.79 | q | 0.168 | ||||||||||||
2 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 07.98 | q | 0.192 | ||||||||||||
3 | Ela ČederlováEla Čederlová | 04 | NASA | 5 | 08.21 | q | 0.155 | ||||||||||||
4 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | Atletický klub Šternberk z.s. | 8 | 08.28 | 0.190 | |||||||||||||
5 | Zuzana PistovčákováZuzana Pistovčáková | 03 | NASA | 3 | 08.43 | 0.171 | |||||||||||||
6 | Sonia PalaSonia Pala | 03 | Pszczyna | 7 | 08.68 | 0.210 | |||||||||||||
7 | Lucie DíkováLucie Díková | 03 | Atletika Havířov 1965 | 2 | 08.82 | 0.188 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.1.2022 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olivia GreinerOlivia Greiner | 04 | Politechniki | 2 | 07.71 | q | 0.130 | ||||||||||||
2 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.82 | q | 0.196 | ||||||||||||
3 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.07 | q | 0.165 | ||||||||||||
4 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.09 | q | 0.256 | ||||||||||||
5 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 08.18 | q | 0.163 | ||||||||||||
6 | Anna AdamczykAnna Adamczyk | 04 | Wroclaw | 7 | 08.61 | 0.154 | |||||||||||||
7 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 8 | 08.61 | 0.318 | |||||||||||||
8 | 2 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 09.17 | 0.278 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olivia GreinerOlivia Greiner | 04 | Politechniki | 2 | 07.71 | q | 0.130 | |
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 07.79 | q | 0.168 | |
3 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.82 | q | 0.196 | |
4 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 07.98 | q | 0.192 | |
5 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.07 | q | 0.165 | |
6 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.09 | q | 0.256 | |
7 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 08.18 | q | 0.163 | |
8 | Ela ČederlováEla Čederlová | 04 | NASA | 5 | 08.21 | q | 0.155 | |
9 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | Atletický klub Šternberk z.s. | 8 | 08.28 | 0.190 | ||
10 | Zuzana PistovčákováZuzana Pistovčáková | 03 | NASA | 3 | 08.43 | 0.171 | ||
11 | Anna AdamczykAnna Adamczyk | 04 | Wroclaw | 7 | 08.61 | 0.154 | ||
11 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 8 | 08.61 | 0.318 | ||
13 | Sonia PalaSonia Pala | 03 | Pszczyna | 7 | 08.68 | 0.210 | ||
14 | Lucie DíkováLucie Díková | 03 | Atletika Havířov 1965 | 2 | 08.82 | 0.188 | ||
15 | 2 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 09.17 | 0.278 |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 8.1.2022 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.68 | 0.154 | |||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 07.73 | 0.145 | |||||||||||||
3 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 8 | 08.26 | 0.152 | |||||||||||||
Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | DNS | |||||||||||||||
Ela ČederlováEla Čederlová | 04 | NASA | 1 | DNS | |||||||||||||||
Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | DNS | |||||||||||||||
Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Olivia GreinerOlivia Greiner | 04 | Politechniki | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.1.2022 - 10:38) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 07.71 | q | 0.165 | ||||||||||||
2 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.15 | 0.256 | |||||||||||||
3 | Sabrina MunariSabrina Munari | 05 | Pszczyna | 7 | 08.38 | 0.236 | |||||||||||||
4 | Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.83 | 0.166 | |||||||||||||
5 | Linda BenčákováLinda Benčáková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.94 | 0.196 | |||||||||||||
6 | Magdalena ManowskaMagdalena Manowska | 07 | Pszczyna | 5 | 08.95 | 0.278 | |||||||||||||
7 | Liliana ImrichováLiliana Imrichová | 05 | STU Bratislava | 3 | 09.28 | 0.215 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.1.2022 - 10:38) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.05 | q | 0.164 | ||||||||||||
2 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.10 | q | 0.140 | ||||||||||||
3 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.15 | 0.173 | |||||||||||||
4 | Nela BaranowskaNela Baranowska | 06 | Wroclaw | 2 | 08.23 | 0.147 | |||||||||||||
5 | Martyna MetlakMartyna Metlak | 06 | Jastrzebie | 6 | 08.37 | 0.414 | |||||||||||||
6 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.62 | 0.288 | |||||||||||||
7 | Rebeka HalamováRebeka Halamová | 06 | Turany | 3 | 08.98 | 0.175 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 8.1.2022 - 10:38) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema BendováEma Bendová | 07 | NASA | 4 | 07.93 | q | 0.139 | ||||||||||||
2 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.14 | q | 0.140 | ||||||||||||
3 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.31 | 0.130 | |||||||||||||
4 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | 08.37 | 0.169 | |||||||||||||
5 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.42 | 0.139 | |||||||||||||
6 | Wanessa SzydlowskaWanessa Szydlowska | 05 | Wroclaw | 6 | 08.67 | 0.171 | |||||||||||||
7 | Hanna BieleckaHanna Bielecka | 06 | Wroclaw | 3 | 08.87 | 0.130 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 8.1.2022 - 10:38) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol PoláškováNikol Polášková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.08 | q | 0.155 | ||||||||||||
2 | Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.32 | 0.131 | |||||||||||||
3 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | Atletický klub Šternberk z.s. | 3 | 08.39 | 0.355 | |||||||||||||
4 | Nela KollárováNela Kollárová | 07 | STU Bratislava | 7 | 08.46 | 0.190 | |||||||||||||
5 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.47 | 0.233 | |||||||||||||
6 | Emily BízikovaEmily Bízikova | 06 | Turany | 6 | 08.51 | 0.249 | |||||||||||||
7 | Michaela ŠtefkováMichaela Štefková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.57 | 0.342 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 8.1.2022 - 10:38) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.95 | q | 0.167 | ||||||||||||
2 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.15 | 0.144 | |||||||||||||
3 | Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.23 | 0.161 | |||||||||||||
4 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.24 | 0.141 | |||||||||||||
5 | Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska | 06 | Wroclaw | 6 | 08.87 | 0.167 | |||||||||||||
6 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.90 | 0.169 | |||||||||||||
7 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.13 | 0.191 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (so, 8.1.2022 - 10:38) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.03 | q | 0.166 | ||||||||||||
2 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 08.22 | 0.364 | |||||||||||||
3 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 08.32 | 0.181 | |||||||||||||
4 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.54 | 0.143 | |||||||||||||
5 | Karolína KnapkováKarolína Knapková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 08.71 | 0.179 | |||||||||||||
6 | Nela ŠrekováNela Šreková | 05 | Atletický klub Šternberk z.s. | 1 | 08.75 | 0.196 | |||||||||||||
7 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.86 | 0.368 | |||||||||||||
8 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.16 | 0.158 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 07.71 | q | 0.165 | |
2 | Ema BendováEma Bendová | 07 | NASA | 4 | 07.93 | q | 0.139 | |
3 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.95 | q | 0.167 | |
4 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.03 | q | 0.166 | |
5 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.05 | q | 0.164 | |
6 | Nikol PoláškováNikol Polášková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.08 | q | 0.155 | |
7 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.10 | q | 0.140 | |
8 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.14 | q | 0.140 | |
9 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.15 | 0.256 | ||
9 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.15 | 0.173 | ||
9 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.15 | 0.144 | ||
12 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 08.22 | 0.364 | ||
13 | Nela BaranowskaNela Baranowska | 06 | Wroclaw | 2 | 08.23 | 0.147 | ||
13 | Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.23 | 0.161 | ||
15 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.24 | 0.141 | ||
16 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.31 | 0.130 | ||
17 | Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.32 | 0.131 | ||
17 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 08.32 | 0.181 | ||
19 | Martyna MetlakMartyna Metlak | 06 | Jastrzebie | 6 | 08.37 | 0.414 | ||
19 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | 08.37 | 0.169 | ||
21 | Sabrina MunariSabrina Munari | 05 | Pszczyna | 7 | 08.38 | 0.236 | ||
22 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | Atletický klub Šternberk z.s. | 3 | 08.39 | 0.355 | ||
23 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.42 | 0.139 | ||
24 | Nela KollárováNela Kollárová | 07 | STU Bratislava | 7 | 08.46 | 0.190 | ||
25 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.47 | 0.233 | ||
26 | Emily BízikovaEmily Bízikova | 06 | Turany | 6 | 08.51 | 0.249 | ||
27 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.54 | 0.143 | ||
28 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.62 | 0.288 | ||
29 | Wanessa SzydlowskaWanessa Szydlowska | 05 | Wroclaw | 6 | 08.67 | 0.171 | ||
30 | Karolína KnapkováKarolína Knapková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 08.71 | 0.179 | ||
31 | Nela ŠrekováNela Šreková | 05 | Atletický klub Šternberk z.s. | 1 | 08.75 | 0.196 | ||
32 | Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.83 | 0.166 | ||
33 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.86 | 0.368 | ||
34 | Hanna BieleckaHanna Bielecka | 06 | Wroclaw | 3 | 08.87 | 0.130 | ||
34 | Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska | 06 | Wroclaw | 6 | 08.87 | 0.167 | ||
36 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.90 | 0.169 | ||
37 | Linda BenčákováLinda Benčáková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.94 | 0.196 | ||
38 | Magdalena ManowskaMagdalena Manowska | 07 | Pszczyna | 5 | 08.95 | 0.278 | ||
39 | Rebeka HalamováRebeka Halamová | 06 | Turany | 3 | 08.98 | 0.175 | ||
40 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.13 | 0.191 | ||
41 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.16 | 0.158 | ||
42 | Liliana ImrichováLiliana Imrichová | 05 | STU Bratislava | 3 | 09.28 | 0.215 | ||
43 | Michaela ŠtefkováMichaela Štefková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.57 | 0.342 |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 8.1.2022 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 07.64 | 0.176 | |||||||||||||
2 | Ema BendováEma Bendová | 07 | NASA | 5 | 07.84 | 0.180 | |||||||||||||
3 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.95 | 0.209 | |||||||||||||
4 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.01 | 0.193 | |||||||||||||
5 | Nikol PoláškováNikol Polášková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.05 | 0.120 | |||||||||||||
6 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.10 | 0.158 | |||||||||||||
7 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 08.16 | 0.340 | |||||||||||||
8 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.18 | 0.252 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |