Back

 / Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (8. 1. 2022)

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 12:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.39 q 0.141
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.79 q 0.163
3 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.65 q 0.162
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12.30 q 0.198
Total 4 racers

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:55) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.47 0.154
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.84 0.158
3 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.45 0.145
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 10.77 0.150
Total 4 racers

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 4 08.71 0.128
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.97 0.140
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.18 0.161
Total 3 racers

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 4 08.80 q 0.135
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.01 q 0.144
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.08 q 0.176
4 Tadeáš SamekTadeáš Samek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.36 q 0.199
Total 4 racers

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 11:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.10 q 0.180
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.27 q 0.169
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.53 q 0.171
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 08.73 q 0.167
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.09 q 0.153
6 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.37 q 0.206
7 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.84 q 0.193
Total 7 racers

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.88 0.155
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 08.23 0.156
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.46 0.165
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 08.65 0.170
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.24 0.164
6 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.36 0.376
7 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.82 0.201
Total 7 racers

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:35) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.85 0.161
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.30 0.169
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.32 0.138
4 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.38 0.156
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.50 0.129
6 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.11 0.198
Total 6 racers

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 11:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.81 q 0.158
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.84 q 0.175
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.32 q 0.149
4 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.40 q 0.180
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.48 q 0.131
6 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.58 q 0.197
Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DQ
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ 0.271
Total 8 racers

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (Sat, 8.1.2022 - 13:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Maja KlesznoMaja Kleszno 06 OpoleOpole 4 08.86 0.138
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.93 0.176
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.15 0.152
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.23 0.155
5 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.26 0.133
6 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 8 09.46 0.201
7 Natalia BlokNatalia Blok 05 WroclawWroclaw 2 09.67 0.162
8 Alicja LachAlicja Lach 06 OpoleOpole 1 09.85 0.165
Total 8 racers

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (Sat, 8.1.2022 - 11:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.04 q 0.152
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 7 09.48 q 0.216
3 Emilia StepieńEmilia Stepień 06 ROW RybnikROW Rybnik 6 10.28 0.180
4 Dominika WaselaDominika Wasela 06 ROW RybnikROW Rybnik 5 10.81 0.205
5 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.56 0.141
Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNF 0.155
Total 6 racers
Rozběh 02 (Sat, 8.1.2022 - 11:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.20 q 0.152
2 Alicja LachAlicja Lach 06 OpoleOpole 6 09.92 q 0.278
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.48 0.605
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.99 0.150
Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 DNF 0.147
Sabrina MunariSabrina Munari 05 PszczynaPszczyna 5 DNF 0.135
Total 6 racers
Rozběh 03 (Sat, 8.1.2022 - 11:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Maja KlesznoMaja Kleszno 06 OpoleOpole 3 08.90 q 0.144
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.00 q 0.168
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.18 q 0.274
4 Natalia BlokNatalia Blok 05 WroclawWroclaw 6 09.45 q 0.166
5 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 10.16 0.156
6 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.37 0.124
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Maja KlesznoMaja Kleszno 06 OpoleOpole 3 08.90 q 0.144
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.00 q 0.168
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.04 q 0.152
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.18 q 0.274
5 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.20 q 0.152
6 Natalia BlokNatalia Blok 05 WroclawWroclaw 6 09.45 q 0.166
7 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 7 09.48 q 0.216
8 Alicja LachAlicja Lach 06 OpoleOpole 6 09.92 q 0.278
9 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 10.16 0.156
10 Emilia StepieńEmilia Stepień 06 ROW RybnikROW Rybnik 6 10.28 0.180
11 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.48 0.605
12 Dominika WaselaDominika Wasela 06 ROW RybnikROW Rybnik 5 10.81 0.205
13 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.99 0.150
14 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.37 0.124
15 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.56 0.141
Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNF 0.155
Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 DNF 0.147
Sabrina MunariSabrina Munari 05 PszczynaPszczyna 5 DNF 0.135