Back

 / Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (8. 1. 2022)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.79 0.179
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.16 0.189
3 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 STU BratislavaSTU Bratislava 3 16.43 0.237
4 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 RacibórzRacibórz 6 16.79 0.201
5 Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 2 16.97 0.164
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štefan BellusŠtefan Bellus 02 STU BratislavaSTU Bratislava 5 16.80 0.193
2 Lucian JančárLucian Jančár 00 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 3 17.43 0.186
3 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 STU BratislavaSTU Bratislava 4 17.92 0.172
4 Jiří VachJiří Vach 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 18.49 0.181
Total 4 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.06 0.159
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 18.10 0.154
3 Ivan JankoIvan Janko 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 18.92 0.187
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.79 0.179
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.16 0.189
3 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 STU BratislavaSTU Bratislava 3 16.43 0.237
4 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 RacibórzRacibórz 6 16.79 0.201
5 Štefan BellusŠtefan Bellus 02 STU BratislavaSTU Bratislava 5 16.80 0.193
6 Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 2 16.97 0.164
7 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.06 0.159
8 Lucian JančárLucian Jančár 00 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 3 17.43 0.186
9 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 STU BratislavaSTU Bratislava 4 17.92 0.172
10 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 18.10 0.154
11 Jiří VachJiří Vach 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 18.49 0.181
12 Ivan JankoIvan Janko 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 18.92 0.187

150 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 2 16.51 0.144
2 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 16.63 0.148
3 Szymon MikolajczakSzymon Mikolajczak 04 CzechowiceCzechowice 5 16.76 0.239
4 Dominik PaśDominik Paś 03 WroclawWroclaw 1 17.50 0.152
5 Marek ValoMarek Valo 03 STU BratislavaSTU Bratislava 4 17.53 0.303
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.79 0.163
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 17.32 0.140
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.35 0.207
4 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 17.93 0.300
5 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 STU BratislavaSTU Bratislava 2 17.95 0.212
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 17.17 0.217
2 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 17.17 0.186
3 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 JastrzebieJastrzebie 5 17.18 0.167
4 Pavel PeksaPavel Peksa 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17.96 0.184
5 Kacper KorzeniowskiKacper Korzeniowski 04 ROW RybnikROW Rybnik 2 18.82 0.148
Total 5 racers
Běh 04 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.80 0.190
2 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.50 0.160
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.87 0.175
4 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 6 17.99 0.164
5 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.49 0.230
Total 5 racers
Běh 05 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 17.02 0.176
2 Tymoteusz KempnyTymoteusz Kempny 04 RydultowyRydultowy 3 18.06 0.203
3 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.38 0.176
4 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 5 18.42 0.141
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 2 16.51 0.144
2 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 16.63 0.148
3 Szymon MikolajczakSzymon Mikolajczak 04 CzechowiceCzechowice 5 16.76 0.239
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.79 0.163
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.80 0.190
6 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 17.02 0.176
7 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 17.17 0.217
7 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 17.17 0.186
9 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 JastrzebieJastrzebie 5 17.18 0.167
10 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 17.32 0.140
11 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.35 0.207
12 Dominik PaśDominik Paś 03 WroclawWroclaw 1 17.50 0.152
12 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.50 0.160
14 Marek ValoMarek Valo 03 STU BratislavaSTU Bratislava 4 17.53 0.303
15 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.87 0.175
16 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 17.93 0.300
17 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 STU BratislavaSTU Bratislava 2 17.95 0.212
18 Pavel PeksaPavel Peksa 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 17.96 0.184
19 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 6 17.99 0.164
20 Tymoteusz KempnyTymoteusz Kempny 04 RydultowyRydultowy 3 18.06 0.203
21 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.38 0.176
22 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 5 18.42 0.141
23 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.49 0.230
24 Kacper KorzeniowskiKacper Korzeniowski 04 ROW RybnikROW Rybnik 2 18.82 0.148

150 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Rafal DziewieckiRafal Dziewiecki 06 WroclawWroclaw 5 16.90 0.184
2 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 17.16 0.142
3 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 17.56 0.208
4 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.60 0.156
5 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.84 0.127
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 18.18 0.204
2 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 18.58 0.177
3 Filip AngerFilip Anger 06 STU BratislavaSTU Bratislava 2 18.90 0.181
4 Jiří LorencJiří Lorenc 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 19.02 0.175
5 Kevin PietrusińskiKevin Pietrusiński 06 ROW RybnikROW Rybnik 3 20.02 0.193
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 17.72 0.136
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 18.19 0.154
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.55 0.191
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.60 0.254
5 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.79 0.214
Total 5 racers
Běh 04 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 18.16 0.182
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.24 0.372
3 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 18.60 0.167
4 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 19.18 0.228
5 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.15 0.613
Total 5 racers
Běh 05 (Sat, 8.1.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.67 0.218
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 17.99 0.188
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 18.35 0.189
4 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.04 0.193
5 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.40 0.157
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Rafal DziewieckiRafal Dziewiecki 06 WroclawWroclaw 5 16.90 0.184
2 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 17.16 0.142
3 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 17.56 0.208
4 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 17.60 0.156
5 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.67 0.218
6 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 17.72 0.136
7 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.84 0.127
8 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 17.99 0.188
9 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 18.16 0.182
10 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 18.18 0.204
11 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 18.19 0.154
12 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.24 0.372
13 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 18.35 0.189
14 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.55 0.191
15 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 18.58 0.177
16 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.60 0.254
16 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 18.60 0.167
18 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.79 0.214
19 Filip AngerFilip Anger 06 STU BratislavaSTU Bratislava 2 18.90 0.181
20 Jiří LorencJiří Lorenc 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 19.02 0.175
21 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 19.18 0.228
22 Kevin PietrusińskiKevin Pietrusiński 06 ROW RybnikROW Rybnik 3 20.02 0.193
23 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.04 0.193
24 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.15 0.613
25 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.40 0.157

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.21 0.145
2 Julia PolakJulia Polak 01 ROW RybnikROW Rybnik 5 18.36 0.125
3 Natalia KorczukNatalia Korczuk 98 WroclawWroclaw 6 18.91 0.111
4 Patricia GarčarováPatricia Garčarová 99 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 1 19.07 0.187
5 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 19.09 0.199
6 Natália BučičováNatália Bučičová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 2 19.38 0.254
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 1 18.38 0.121
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 20.44 0.144
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 20.51 0.280
4 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 3 20.72 0.165
5 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 21.79 0.198
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.21 0.145
2 Julia PolakJulia Polak 01 ROW RybnikROW Rybnik 5 18.36 0.125
3 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 1 18.38 0.121
4 Natalia KorczukNatalia Korczuk 98 WroclawWroclaw 6 18.91 0.111
5 Patricia GarčarováPatricia Garčarová 99 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 1 19.07 0.187
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 19.09 0.199
7 Natália BučičováNatália Bučičová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 2 19.38 0.254
8 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 20.44 0.144
9 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 20.51 0.280
10 Veronika BabiczováVeronika Babiczová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 3 20.72 0.165
11 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 21.79 0.198

150 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 18.41 0.280
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.86 0.161
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 19.03 0.165
Total 3 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martina SegečováMartina Segečová 03 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 4 19.14 0.185
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.30 0.197
3 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 21.45 0.142
4 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 22.30 0.206
Total 4 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nicole StasikNicole Stasik 04 CzechowiceCzechowice 6 19.86 0.199
2 Anna AdamczykAnna Adamczyk 04 WroclawWroclaw 5 20.75 0.195
3 Natalia SzmydNatalia Szmyd 04 WroclawWroclaw 3 21.98 0.193
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 18.41 0.280
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.86 0.161
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 19.03 0.165
4 Martina SegečováMartina Segečová 03 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 4 19.14 0.185
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.30 0.197
6 Nicole StasikNicole Stasik 04 CzechowiceCzechowice 6 19.86 0.199
7 Anna AdamczykAnna Adamczyk 04 WroclawWroclaw 5 20.75 0.195
8 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 21.45 0.142
9 Natalia SzmydNatalia Szmyd 04 WroclawWroclaw 3 21.98 0.193
10 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 22.30 0.206

150 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 18.31 0.162
2 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 18.79 0.161
3 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 18.83 0.143
4 Nela BaranowskaNela Baranowska 06 WroclawWroclaw 1 19.75 0.206
5 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.43 0.191
6 Emilia StepieńEmilia Stepień 06 ROW RybnikROW Rybnik 6 21.53 0.239
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.07 0.162
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 19.22 0.156
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.41 0.151
4 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 19.69 0.166
5 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.93 0.165
6 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.40 0.164
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.79 0.178
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.96 0.148
3 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.36 0.227
4 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.39 0.147
5 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 20.40 0.224
6 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 20.81 0.198
Total 6 racers
Běh 04 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 19.74 0.348
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 20.11 0.359
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.26 0.140
4 Nela KollárováNela Kollárová 07 STU BratislavaSTU Bratislava 2 20.51 0.159
5 Natalia BlokNatalia Blok 05 WroclawWroclaw 4 21.24 0.185
6 Wanessa SzydlowskaWanessa Szydlowska 05 WroclawWroclaw 5 21.24 0.159
Total 6 racers
Běh 05 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.83 0.151
2 Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska 06 WroclawWroclaw 4 21.60 0.161
3 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.08 0.349
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.14 0.179
5 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.65 0.373
6 Liliana ImrichováLiliana Imrichová 05 STU BratislavaSTU Bratislava 3 22.92 0.318
Total 6 racers
Běh 06 (Sat, 8.1.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 20.62 0.164
2 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 21.14 0.190
3 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 21.14 0.179
4 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 21.17 0.498
5 Natálie BartošováNatálie Bartošová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.61 0.264
Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DQ
Notes:
Klaudie Esslerová DQ dle TP16.8 (162.8).
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 18.31 0.162
2 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 18.79 0.161
3 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 18.83 0.143
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.07 0.162
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 19.22 0.156
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.41 0.151
7 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 19.69 0.166
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 19.74 0.348
9 Nela BaranowskaNela Baranowska 06 WroclawWroclaw 1 19.75 0.206
10 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.79 0.178
11 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.93 0.165
12 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.96 0.148
13 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 20.11 0.359
14 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.26 0.140
15 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.36 0.227
16 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.39 0.147
17 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 20.40 0.164
17 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 20.40 0.224
19 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.43 0.191
20 Nela KollárováNela Kollárová 07 STU BratislavaSTU Bratislava 2 20.51 0.159
21 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 20.62 0.164
22 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 20.81 0.198
23 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.83 0.151
24 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 21.14 0.190
24 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 21.14 0.179
26 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 21.17 0.498
27 Natalia BlokNatalia Blok 05 WroclawWroclaw 4 21.24 0.185
27 Wanessa SzydlowskaWanessa Szydlowska 05 WroclawWroclaw 5 21.24 0.159
29 Emilia StepieńEmilia Stepień 06 ROW RybnikROW Rybnik 6 21.53 0.239
30 Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska 06 WroclawWroclaw 4 21.60 0.161
31 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.08 0.349
32 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.14 0.179
33 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.65 0.373
34 Liliana ImrichováLiliana Imrichová 05 STU BratislavaSTU Bratislava 3 22.92 0.318
35 Natálie BartošováNatálie Bartošová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.61 0.264
Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DQ