Back

 / Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (8. 1. 2022)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 33.69 0.178
2 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 STU BratislavaSTU Bratislava 6 34.69 0.239
3 Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 3 35.27 0.178
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.03 0.149
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 36.64 0.144
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 39.80 0.184
Total 6 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 ZTS MartinZTS Martin 4 35.78 0.203
2 Jan SadilJan Sadil 96 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 37.75 0.185
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 37.76 0.190
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 38.89 0.147
5 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 40.40 0.160
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pawel ŚciraPawel Ścira 02 PolitechnikiPolitechniki 2 36.74 0.241
2 Lucian JančárLucian Jančár 00 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 4 36.97 0.235
3 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 STU BratislavaSTU Bratislava 5 37.21 0.222
4 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 STU BratislavaSTU Bratislava 6 37.25 0.287
5 Richard PazmányRichard Pazmány 01 STU BratislavaSTU Bratislava 3 38.51 0.150
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 33.69 0.178
2 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 STU BratislavaSTU Bratislava 6 34.69 0.239
3 Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 3 35.27 0.178
4 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 ZTS MartinZTS Martin 4 35.78 0.203
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.03 0.149
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 36.64 0.144
7 Pawel ŚciraPawel Ścira 02 PolitechnikiPolitechniki 2 36.74 0.241
8 Lucian JančárLucian Jančár 00 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 4 36.97 0.235
9 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 STU BratislavaSTU Bratislava 5 37.21 0.222
10 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 STU BratislavaSTU Bratislava 6 37.25 0.287
11 Jan SadilJan Sadil 96 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 37.75 0.185
12 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 37.76 0.190
13 Richard PazmányRichard Pazmány 01 STU BratislavaSTU Bratislava 3 38.51 0.150
14 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 38.89 0.147
15 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 39.80 0.184
16 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 40.40 0.160

300 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 34.73 0.166
2 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 34.98 0.149
3 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 35.47 0.152
4 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 35.84 0.211
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 35.63 0.228
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.49 0.158
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 37.39 0.172
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 37.50 0.178
5 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 37.58 0.167
6 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 39.19 0.204
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 38.64 0.154
2 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 38.84 0.321
3 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 39.42 0.256
4 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 40.48 0.182
Tadeáš SamekTadeáš Samek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ 0.200
Ignacy BryllIgnacy Bryll 04 PolitechnikiPolitechniki 2 DQ 0.229
Total 6 racers
Běh 04 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Szymon MikolajczakSzymon Mikolajczak 04 CzechowiceCzechowice 2 35.55 0.147
2 Marek ValoMarek Valo 03 STU BratislavaSTU Bratislava 3 37.04 0.125
3 Dominik PaśDominik Paś 03 WroclawWroclaw 6 37.37 0.135
4 Kacper KorzeniowskiKacper Korzeniowski 04 ROW RybnikROW Rybnik 5 40.04 0.166
5 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.55 0.189
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 34.73 0.166
2 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 34.98 0.149
3 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 35.47 0.152
4 Szymon MikolajczakSzymon Mikolajczak 04 CzechowiceCzechowice 2 35.55 0.147
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 35.63 0.228
6 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 35.84 0.211
7 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.49 0.158
8 Marek ValoMarek Valo 03 STU BratislavaSTU Bratislava 3 37.04 0.125
9 Dominik PaśDominik Paś 03 WroclawWroclaw 6 37.37 0.135
10 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 37.39 0.172
11 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 37.50 0.178
12 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 37.58 0.167
13 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 38.64 0.154
14 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 38.84 0.321
15 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 39.19 0.204
16 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 39.42 0.256
17 Kacper KorzeniowskiKacper Korzeniowski 04 ROW RybnikROW Rybnik 5 40.04 0.166
18 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 40.48 0.182
19 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.55 0.189
Tadeáš SamekTadeáš Samek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ 0.200
Ignacy BryllIgnacy Bryll 04 PolitechnikiPolitechniki 2 DQ 0.229

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 37.35 0.156
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 37.47 0.174
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.54 0.175
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 38.06 0.175
5 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 39.48 0.167
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Richard Hanzl RozkydálekRichard Hanzl Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 38.63 0.194
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 39.72 0.190
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.03 0.223
David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ
Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DQ 0.231
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 38.81 0.244
2 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 39.38 0.287
3 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 40.92 0.145
4 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.57 0.199
Total 4 racers
Běh 04 (Sat, 8.1.2022 - 14:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Rafal DziewieckiRafal Dziewiecki 06 WroclawWroclaw 5 36.34 0.184
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 38.33 0.176
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 38.67 0.166
4 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 41.91 0.207
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Rafal DziewieckiRafal Dziewiecki 06 WroclawWroclaw 5 36.34 0.184
2 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 37.35 0.156
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 37.47 0.174
4 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.54 0.175
5 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 38.06 0.175
6 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 38.33 0.176
7 Richard Hanzl RozkydálekRichard Hanzl Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 38.63 0.194
8 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 38.67 0.166
9 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 38.81 0.244
10 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 39.38 0.287
11 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 39.48 0.167
12 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 39.72 0.190
13 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 40.92 0.145
14 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.03 0.223
15 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.57 0.199
16 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 41.91 0.207
David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ
Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DQ 0.231

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 39.41 0.157
2 Natalia KorczukNatalia Korczuk 98 WroclawWroclaw 5 40.02 0.155
3 Patricia GarčarováPatricia Garčarová 99 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 2 41.62 0.165
4 Natália BučičováNatália Bučičová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 3 42.22 0.180
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 41.25 0.155
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.59 0.157
Total 2 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 39.41 0.157
2 Natalia KorczukNatalia Korczuk 98 WroclawWroclaw 5 40.02 0.155
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 41.25 0.155
4 Patricia GarčarováPatricia Garčarová 99 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 2 41.62 0.165
5 Natália BučičováNatália Bučičová 99 STU BratislavaSTU Bratislava 3 42.22 0.180
6 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.59 0.157

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 39.30 0.144
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 41.24 0.458
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 43.60 0.125
4 Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 47.43 0.144
Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 41.81 0.168
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 43.87 0.190
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 45.53 0.403
4 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 47.60 0.228
5 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 49.19 0.174
Total 5 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Olivia GreinerOlivia Greiner 04 PolitechnikiPolitechniki 3 40.39 0.142
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 45.18 0.279
3 Anna AdamczykAnna Adamczyk 04 WroclawWroclaw 6 45.70 0.291
4 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 46.79 0.350
5 Natalia SzmydNatalia Szmyd 04 WroclawWroclaw 2 47.72 0.186
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 39.30 0.144
2 Olivia GreinerOlivia Greiner 04 PolitechnikiPolitechniki 3 40.39 0.142
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 41.24 0.458
4 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 41.81 0.168
5 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 43.60 0.125
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 43.87 0.190
7 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 45.18 0.279
8 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 45.53 0.403
9 Anna AdamczykAnna Adamczyk 04 WroclawWroclaw 6 45.70 0.291
10 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 46.79 0.350
11 Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 47.43 0.144
12 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 47.60 0.228
13 Natalia SzmydNatalia Szmyd 04 WroclawWroclaw 2 47.72 0.186
14 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 49.19 0.174
Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 40.92 0.158
2 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 NASANASA 3 41.36 0.155
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 41.97 0.145
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.20 0.143
5 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 48.19 0.187
Total 5 racers
Běh 02 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.80 0.187
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 44.54 0.194
3 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 44.89 0.193
4 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 45.67 0.244
5 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 46.55 0.158
6 Dominika WaselaDominika Wasela 06 ROW RybnikROW Rybnik 3 47.09 0.198
Total 6 racers
Běh 03 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 44.70 0.331
2 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 44.80 0.385
3 Alicja LachAlicja Lach 06 OpoleOpole 3 46.01 0.191
4 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.51 0.290
Total 4 racers
Běh 04 (Sat, 8.1.2022 - 14:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 45.14 0.187
2 Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska 06 WroclawWroclaw 4 46.65 0.407
3 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.18 0.476
4 Hanna BieleckaHanna Bielecka 06 WroclawWroclaw 5 47.97 0.150
5 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.56 0.429
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 40.92 0.158
2 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 NASANASA 3 41.36 0.155
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 41.97 0.145
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.20 0.143
5 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.80 0.187
6 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 44.54 0.194
7 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 44.70 0.331
8 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 44.80 0.385
9 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 44.89 0.193
10 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 45.14 0.187
11 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 45.67 0.244
12 Alicja LachAlicja Lach 06 OpoleOpole 3 46.01 0.191
13 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 46.55 0.158
14 Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska 06 WroclawWroclaw 4 46.65 0.407
15 Dominika WaselaDominika Wasela 06 ROW RybnikROW Rybnik 3 47.09 0.198
16 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.18 0.476
17 Hanna BieleckaHanna Bielecka 06 WroclawWroclaw 5 47.97 0.150
18 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 48.19 0.187
19 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.51 0.290
20 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.56 0.429