Back

 / Přebor Moravskoslezského kraje mladšího žactva

Ostrava (14. 1. 2022)

Skok vysoký - Ml. žáci

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NL 1.50 Jan Majdloch CZE 05.01.2022 Nehvizdy
(Fri, 14.1.2022 - 16:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40
1= Štěpán HolasŠtěpán Holas
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 7 1.35 - - O O O O XXX
1= Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 6 PB 1.35 O O O O O O XXX
3 Šimon GuřanŠimon Guřan
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 1 1.35 O O O O XXO XO XXX
4 Dominik SamiecDominik Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 5 1.30 O O O XO XO XXX
5 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 3 PB 1.25 O O XO XO XXX
6 Jakub OmachtJakub Omacht
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 2 1.15 O XO XXX
7 Marek SáckýMarek Sácký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 4 1.10 O X r
Total 7 racers

Skok vysoký - Ml. žákyně

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NL 1.54 Adéla Caisová CZE 02.01.2022 Praha - Strahov
(Fri, 14.1.2022 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.38
1 Johana MünsterováJohana Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 6 PB 1.35 O - O O O XXO XXX
2= Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 5 PB 1.30 O O O O O XXX
2= Kamila DrdováKamila Drdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 1 1.30 O O O O O XXX
4 Elizabeth SajdokováElizabeth Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 8 =PB 1.30 O XO O XO O XXX
5 Ema ViochnováEma Viochnová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 10 1.25 O XXO O O XXX
6 Lara QuittováLara Quittová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 7 PB 1.25 O O O XXO XX r
7 Marie JurečkováMarie Jurečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
10 4 1.20 O O O XXX
8 Marie TkáčováMarie Tkáčová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 9 1.20 XO XO XXO XXX
9 Aneta FizkováAneta Fizková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 3 1.15 O XXO XXX
10 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 2 1.10 O XXX
Total 10 racers