Back

 / Přebor Moravskoslezského kraje mladšího žactva

Ostrava (14. 1. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NL 08.11 Jan Majdloch CZE 02.01.2022 Nehvizdy
Rozběh 1 (Fri, 14.1.2022 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47 q
2 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 08.97 q
3 Vladislav MazuraVladislav Mazura 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.15
4 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.42
5 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 09.49
6 Martin JasekMartin Jasek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.52
7 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.58
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 14.1.2022 - 15:46) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 08.32 q
2 Adam DurajAdam Duraj 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.83 q
3 Filip TvrdýFilip Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.43
4 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.44
5 Josef MrkvaJosef Mrkva 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.59
6 Marek SáckýMarek Sácký 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.72
7 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.90
8 Marián MáchaMarián Mácha 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.92
Total 8 racers
Rozběh 3 (Fri, 14.1.2022 - 15:47) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.73 q
2 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.97 q
3 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 08.99
4 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.05
5 Sebastian ErbenSebastian Erben 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.56
6 Maxim BekeMaxim Beke 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.65
7 Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.95
8 Simon KubatýSimon Kubatý 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.20
Total 8 racers
Rozběh 4 (Fri, 14.1.2022 - 15:48) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon GuřanŠimon Guřan 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.95 q
2 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.98 q
3 Filip GrycFilip Gryc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.13
4 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.14
5 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 09.88
6 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.42
7 Matyáš OlšerMatyáš Olšer 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.71
8 Fabián DékanyFabián Dékany 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.03
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 08.32 q
2 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47 q
3 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.73 q
4 Adam DurajAdam Duraj 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.83 q
5 Šimon GuřanŠimon Guřan 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.95 q
6 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.97 q
7 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 08.97 q
8 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.98 q
9 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 08.99
10 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.05
11 Filip GrycFilip Gryc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.13
12 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.14
13 Vladislav MazuraVladislav Mazura 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.15
14 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.42
15 Filip TvrdýFilip Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.43
16 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.44
17 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 09.49
18 Martin JasekMartin Jasek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.52
19 Sebastian ErbenSebastian Erben 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.56
20 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.58
21 Josef MrkvaJosef Mrkva 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.59
22 Maxim BekeMaxim Beke 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.65
23 Marek SáckýMarek Sácký 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.72
24 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 09.88
25 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.90
26 Marián MáchaMarián Mácha 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.92
27 Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.95
28 Simon KubatýSimon Kubatý 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.20
29 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.42
30 Matyáš OlšerMatyáš Olšer 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.71
31 Fabián DékanyFabián Dékany 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.03

60 m - Ml. žáci (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NL 08.11 Jan Majdloch CZE 02.01.2022 Nehvizdy
Finále (Fri, 14.1.2022 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.46
2 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.65
3 Adam DurajAdam Duraj 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 08.77
4 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.81
5 Šimon GuřanŠimon Guřan 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 =PB 08.95
6 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.02
7 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.08
8 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.12
Total 8 racers

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NL 07.92 Kristýna Záhořová CZE 02.01.2022 Praha - Strahov
Rozběh 1 (Fri, 14.1.2022 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 08.94 q
2 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 09.30
3 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.39
4 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 10.65
5 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.12
6 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 11.30
Michaela HolpováMichaela Holpová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DQ 17.3.1
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 14.1.2022 - 15:31) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 08.47 q
2 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.71
3 Tereza SlováčkováTereza Slováčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 10.02
4 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.08
5 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.41
6 Valentýna ŠebestováValentýna Šebestová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.92
Julie HobšilováJulie Hobšilová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
Total 7 racers
Rozběh 3 (Fri, 14.1.2022 - 15:32) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.75 q
2 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.26
3 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.55
4 Ester MiklasováEster Miklasová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.80
5 Emma HavlíčkováEmma Havlíčková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.65
Michaela BartuskováMichaela Bartusková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Tereza LyskováTereza Lysková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Total 7 racers
Rozběh 4 (Fri, 14.1.2022 - 15:33) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 08.96
2 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.26
3 Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.28
4 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.34
5 Izabela LidvinováIzabela Lidvinová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.67
6 Ema BékéskyEma Békésky 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.80
Eliška ŠkarkováEliška Škarková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 DNS
Total 7 racers
Rozběh 5 (Fri, 14.1.2022 - 15:34) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.54 q
2 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.55 q
3 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 08.80 q
4 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.79
5 Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.88
6 Klára BendováKlára Bendová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.90
Valerie LáníkováValerie Láníková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Total 7 racers
Rozběh 6 (Fri, 14.1.2022 - 15:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 09.20
2 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.27
3 Elizabeth SajdokováElizabeth Sajdoková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.31
4 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.81
5 Karolína JavorskáKarolína Javorská 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.94
6 Magdalena ŠtrymplováMagdalena Štrymplová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.32
Aneta BitomskáAneta Bitomská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
Total 7 racers
Rozběh 7 (Fri, 14.1.2022 - 15:36) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.73 q
2 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.08
3 Zuzana JuránkováZuzana Juránková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.39
4 Sabina NesrstováSabina Nesrstová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.53
5 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.77
6 Dorata ThomasováDorata Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.18
7 Beáta KubatáBeáta Kubatá 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.20
8 Vivienne Noemi FüssyVivienne Noemi Füssy 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 10.87
Total 8 racers
Rozběh 8 (Fri, 14.1.2022 - 15:37) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.91 q
2 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.11
3 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.62
4 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.68
5 Radka FoltýnováRadka Foltýnová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.79
6 Viktorie ValenčinováViktorie Valenčinová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.88
7 Aneta JurečkováAneta Jurečková 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 10.39
Anna BojkováAnna Bojková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Total 8 racers
Rozběh 9 (Fri, 14.1.2022 - 15:38) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 09.22
2 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 09.32
3 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.35
4 Eliška CapinskáEliška Capinská 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.70
5 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.78
6 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.91
7 Tereza OlšerováTereza Olšerová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.92
8 Vendula ŽihalováVendula Žihalová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.32
Total 8 racers
Rozběh 10 (Fri, 14.1.2022 - 15:39) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.98
2 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.41
3 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.80
4 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 10.03
5 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 10.18
6 Viktorie ŽárskáViktorie Žárská 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.21
7 Michaela BartuskováMichaela Bartusková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.25
8 Veronika ĎurianováVeronika Ďurianová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.59
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 08.47 q
2 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.54 q
3 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.55 q
4 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.73 q
5 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.75 q
6 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 08.80 q
7 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.91 q
8 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 08.94 q
9 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 08.96
10 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.98
11 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.08
12 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.11
13 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 09.20
14 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 09.22
15 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.26
15 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.26
17 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.27
18 Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.28
19 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 09.30
20 Elizabeth SajdokováElizabeth Sajdoková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.31
21 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 09.32
22 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.34
23 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.35
24 Zuzana JuránkováZuzana Juránková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.39
25 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.39
26 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.41
27 Sabina NesrstováSabina Nesrstová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.53
28 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.55
29 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.62
30 Izabela LidvinováIzabela Lidvinová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.67
31 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.68
32 Eliška CapinskáEliška Capinská 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.70
33 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.71
34 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.77
35 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.78
36 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.79
37 Radka FoltýnováRadka Foltýnová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.79
38 Ester MiklasováEster Miklasová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.80
39 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.80
40 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.81
41 Viktorie ValenčinováViktorie Valenčinová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.88
42 Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.88
43 Klára BendováKlára Bendová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.90
44 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 09.91
45 Tereza OlšerováTereza Olšerová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.92
46 Karolína JavorskáKarolína Javorská 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.94
47 Tereza SlováčkováTereza Slováčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 10.02
48 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 10.03
49 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.08
50 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 10.18
51 Dorata ThomasováDorata Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.18
52 Beáta KubatáBeáta Kubatá 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.20
53 Viktorie ŽárskáViktorie Žárská 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.21
54 Michaela BartuskováMichaela Bartusková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.25
55 Magdalena ŠtrymplováMagdalena Štrymplová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.32
56 Vendula ŽihalováVendula Žihalová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.32
57 Aneta JurečkováAneta Jurečková 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 10.39
58 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.41
59 Veronika ĎurianováVeronika Ďurianová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.59
60 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 10.65
61 Emma HavlíčkováEmma Havlíčková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.65
62 Ema BékéskyEma Békésky 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.80
63 Vivienne Noemi FüssyVivienne Noemi Füssy 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 10.87
64 Valentýna ŠebestováValentýna Šebestová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.92
65 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.12
66 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 11.30
Michaela HolpováMichaela Holpová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DQ 17.3.1
Julie HobšilováJulie Hobšilová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
Michaela BartuskováMichaela Bartusková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Tereza LyskováTereza Lysková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Eliška ŠkarkováEliška Škarková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 DNS
Valerie LáníkováValerie Láníková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Aneta BitomskáAneta Bitomská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
Anna BojkováAnna Bojková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NL 07.92 Kristýna Záhořová CZE 02.01.2022 Praha - Strahov
Finále (Fri, 14.1.2022 - 16:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 SB 08.49
2 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.49
3 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 =PB 08.54
4 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 08.66
5 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 08.71
6 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 08.76
7 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.77
8 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.95
Total 8 racers