60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl/stát | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
NL | 08.11 | Jan Majdloch | CZE | 02.01.2022 | Nehvizdy |
Rozběh 1 (pá, 14.1.2022 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel TvrdýDaniel Tvrdý | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.47 | q | |||||||||||||
2 | Tomáš BakotaTomáš Bakota | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 08.97 | q | |||||||||||||
3 | Vladislav MazuraVladislav Mazura | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.15 | ||||||||||||||
4 | Michal MazáčMichal Mazáč | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | PB 09.42 | ||||||||||||||
5 | Adam KollegaAdam Kollega | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 09.49 | ||||||||||||||
6 | Martin JasekMartin Jasek | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.52 | ||||||||||||||
7 | Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.58 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 14.1.2022 - 15:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ChalupaJan Chalupa | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 08.32 | q | |||||||||||||
2 | Adam DurajAdam Duraj | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | PB 08.83 | q | |||||||||||||
3 | Filip TvrdýFilip Tvrdý | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.43 | ||||||||||||||
4 | Pavel KrukPavel Kruk | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.44 | ||||||||||||||
5 | Josef MrkvaJosef Mrkva | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.59 | ||||||||||||||
6 | Marek SáckýMarek Sácký | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.72 | ||||||||||||||
7 | Petr StaškovanPetr Staškovan | 10 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.90 | ||||||||||||||
8 | Marián MáchaMarián Mácha | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.92 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 14.1.2022 - 15:47) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik LištvanPatrik Lištvan | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.73 | q | |||||||||||||
2 | Jan RichterJan Richter | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | PB 08.97 | q | |||||||||||||
3 | Ondřej MynarzOndřej Mynarz | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | PB 08.99 | ||||||||||||||
4 | Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 09.05 | ||||||||||||||
5 | Sebastian ErbenSebastian Erben | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.56 | ||||||||||||||
6 | Maxim BekeMaxim Beke | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.65 | ||||||||||||||
7 | Jaroslav MarekJaroslav Marek | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.95 | ||||||||||||||
8 | Simon KubatýSimon Kubatý | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.20 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 14.1.2022 - 15:48) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon GuřanŠimon Guřan | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 08.95 | q | |||||||||||||
2 | Jakub KušnírJakub Kušnír | 09 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.98 | q | |||||||||||||
3 | Filip GrycFilip Gryc | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.13 | ||||||||||||||
4 | Michal OlejníčekMichal Olejníček | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 09.14 | ||||||||||||||
5 | Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz | 10 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 09.88 | ||||||||||||||
6 | Damien LancDamien Lanc | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.42 | ||||||||||||||
7 | Matyáš OlšerMatyáš Olšer | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.71 | ||||||||||||||
8 | Fabián DékanyFabián Dékany | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.03 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ChalupaJan Chalupa | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 08.32 | q | ||
2 | Daniel TvrdýDaniel Tvrdý | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.47 | q | ||
3 | Patrik LištvanPatrik Lištvan | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.73 | q | ||
4 | Adam DurajAdam Duraj | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | PB 08.83 | q | ||
5 | Šimon GuřanŠimon Guřan | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 08.95 | q | ||
6 | Jan RichterJan Richter | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | PB 08.97 | q | ||
7 | Tomáš BakotaTomáš Bakota | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 08.97 | q | ||
8 | Jakub KušnírJakub Kušnír | 09 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.98 | q | ||
9 | Ondřej MynarzOndřej Mynarz | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | PB 08.99 | |||
10 | Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 09.05 | |||
11 | Filip GrycFilip Gryc | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.13 | |||
12 | Michal OlejníčekMichal Olejníček | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 09.14 | |||
13 | Vladislav MazuraVladislav Mazura | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.15 | |||
14 | Michal MazáčMichal Mazáč | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | PB 09.42 | |||
15 | Filip TvrdýFilip Tvrdý | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.43 | |||
16 | Pavel KrukPavel Kruk | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.44 | |||
17 | Adam KollegaAdam Kollega | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 09.49 | |||
18 | Martin JasekMartin Jasek | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.52 | |||
19 | Sebastian ErbenSebastian Erben | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.56 | |||
20 | Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.58 | |||
21 | Josef MrkvaJosef Mrkva | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.59 | |||
22 | Maxim BekeMaxim Beke | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.65 | |||
23 | Marek SáckýMarek Sácký | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.72 | |||
24 | Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz | 10 | SK Ostraváček, z.s. | 6 | 09.88 | |||
25 | Petr StaškovanPetr Staškovan | 10 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.90 | |||
26 | Marián MáchaMarián Mácha | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.92 | |||
27 | Jaroslav MarekJaroslav Marek | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.95 | |||
28 | Simon KubatýSimon Kubatý | 12 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.20 | |||
29 | Damien LancDamien Lanc | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.42 | |||
30 | Matyáš OlšerMatyáš Olšer | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.71 | |||
31 | Fabián DékanyFabián Dékany | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.03 |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl/stát | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
NL | 08.11 | Jan Majdloch | CZE | 02.01.2022 | Nehvizdy |
Finále (pá, 14.1.2022 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ChalupaJan Chalupa | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.46 | ||||||||||||||
2 | Daniel TvrdýDaniel Tvrdý | 10 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.65 | ||||||||||||||
3 | Adam DurajAdam Duraj | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | PB 08.77 | ||||||||||||||
4 | Patrik LištvanPatrik Lištvan | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.81 | ||||||||||||||
5 | Šimon GuřanŠimon Guřan | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | =PB 08.95 | ||||||||||||||
6 | Jakub KušnírJakub Kušnír | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.02 | ||||||||||||||
7 | Tomáš BakotaTomáš Bakota | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.08 | ||||||||||||||
8 | Jan RichterJan Richter | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.12 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl/stát | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
NL | 07.92 | Kristýna Záhořová | CZE | 02.01.2022 | Praha - Strahov |
Rozběh 1 (pá, 14.1.2022 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta HolubováAgáta Holubová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 08.94 | q | |||||||||||||
2 | Eliška SmyčkováEliška Smyčková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | PB 09.30 | ||||||||||||||
3 | Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.39 | ||||||||||||||
4 | Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | PB 10.65 | ||||||||||||||
5 | Veronika MališováVeronika Mališová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 11.12 | ||||||||||||||
6 | Michaela SvákováMichaela Sváková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | PB 11.30 | ||||||||||||||
Michaela HolpováMichaela Holpová | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | DQ 17.3.1 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 14.1.2022 - 15:31) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 08.47 | q | |||||||||||||
2 | Tina HorákováTina Horáková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.71 | ||||||||||||||
3 | Tereza SlováčkováTereza Slováčková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | PB 10.02 | ||||||||||||||
4 | Elen BártkováElen Bártková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.08 | ||||||||||||||
5 | Karolína MichlováKarolína Michlová | 09 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 10.41 | ||||||||||||||
6 | Valentýna ŠebestováValentýna Šebestová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.92 | ||||||||||||||
Julie HobšilováJulie Hobšilová | 09 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 14.1.2022 - 15:32) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.75 | q | |||||||||||||
2 | Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.26 | ||||||||||||||
3 | Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 09.55 | ||||||||||||||
4 | Ester MiklasováEster Miklasová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.80 | ||||||||||||||
5 | Emma HavlíčkováEmma Havlíčková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.65 | ||||||||||||||
Michaela BartuskováMichaela Bartusková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Tereza LyskováTereza Lysková | 10 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 14.1.2022 - 15:33) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 09 | TJ TŽ Třinec | 5 | PB 08.96 | ||||||||||||||
2 | Linda ChovancováLinda Chovancová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.26 | ||||||||||||||
3 | Natálie HaščinováNatálie Haščinová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.28 | ||||||||||||||
4 | Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.34 | ||||||||||||||
5 | Izabela LidvinováIzabela Lidvinová | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 09.67 | ||||||||||||||
6 | Ema BékéskyEma Békésky | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.80 | ||||||||||||||
Eliška ŠkarkováEliška Škarková | 10 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 14.1.2022 - 15:34) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.54 | q | |||||||||||||
2 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.55 | q | |||||||||||||
3 | Kateřina SalvováKateřina Salvová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 08.80 | q | |||||||||||||
4 | Nela HasalováNela Hasalová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.79 | ||||||||||||||
5 | Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.88 | ||||||||||||||
6 | Klára BendováKlára Bendová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.90 | ||||||||||||||
Valerie LáníkováValerie Láníková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (pá, 14.1.2022 - 15:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Taťána LabováTaťána Labová | 09 | TJ TŽ Třinec | 7 | PB 09.20 | ||||||||||||||
2 | Veronika GolisováVeronika Golisová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.27 | ||||||||||||||
3 | Elizabeth SajdokováElizabeth Sajdoková | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 09.31 | ||||||||||||||
4 | Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.81 | ||||||||||||||
5 | Karolína JavorskáKarolína Javorská | 10 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.94 | ||||||||||||||
6 | Magdalena ŠtrymplováMagdalena Štrymplová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.32 | ||||||||||||||
Aneta BitomskáAneta Bitomská | 09 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 7 (pá, 14.1.2022 - 15:36) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka TrombikováLenka Trombiková | 10 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.73 | q | |||||||||||||
2 | Michaela RichterováMichaela Richterová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.08 | ||||||||||||||
3 | Zuzana JuránkováZuzana Juránková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.39 | ||||||||||||||
4 | Sabina NesrstováSabina Nesrstová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.53 | ||||||||||||||
5 | Ema BlažekováEma Blažeková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.77 | ||||||||||||||
6 | Dorata ThomasováDorata Thomasová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.18 | ||||||||||||||
7 | Beáta KubatáBeáta Kubatá | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.20 | ||||||||||||||
8 | Vivienne Noemi FüssyVivienne Noemi Füssy | 10 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.87 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (pá, 14.1.2022 - 15:37) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elena NovákováElena Nováková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.91 | q | |||||||||||||
2 | Kamila DrdováKamila Drdová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.11 | ||||||||||||||
3 | Barbora ProkopováBarbora Prokopová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.62 | ||||||||||||||
4 | Tereza KubalováTereza Kubalová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 09.68 | ||||||||||||||
5 | Radka FoltýnováRadka Foltýnová | 09 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.79 | ||||||||||||||
6 | Viktorie ValenčinováViktorie Valenčinová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.88 | ||||||||||||||
7 | Aneta JurečkováAneta Jurečková | 10 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 10.39 | ||||||||||||||
Anna BojkováAnna Bojková | 10 | TJ TŽ Třinec | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 9 (pá, 14.1.2022 - 15:38) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina VodákováNina Vodáková | 10 | TJ TŽ Třinec | 1 | PB 09.22 | ||||||||||||||
2 | Lucie KřížkováLucie Křížková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 09.32 | ||||||||||||||
3 | Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.35 | ||||||||||||||
4 | Eliška CapinskáEliška Capinská | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.70 | ||||||||||||||
5 | Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | PB 09.78 | ||||||||||||||
6 | Eliška FaranováEliška Faranová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 09.91 | ||||||||||||||
7 | Tereza OlšerováTereza Olšerová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.92 | ||||||||||||||
8 | Vendula ŽihalováVendula Žihalová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.32 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (pá, 14.1.2022 - 15:39) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valérie KrálováValérie Králová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.98 | ||||||||||||||
2 | Veronika ZajícováVeronika Zajícová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.41 | ||||||||||||||
3 | Tereza KrausováTereza Krausová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.80 | ||||||||||||||
4 | Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 10.03 | ||||||||||||||
5 | Aneta ErmisováAneta Ermisová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | PB 10.18 | ||||||||||||||
6 | Viktorie ŽárskáViktorie Žárská | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.21 | ||||||||||||||
7 | Michaela BartuskováMichaela Bartusková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.25 | ||||||||||||||
8 | Veronika ĎurianováVeronika Ďurianová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.59 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 08.47 | q | ||
2 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.54 | q | ||
3 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.55 | q | ||
4 | Lenka TrombikováLenka Trombiková | 10 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.73 | q | ||
5 | Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.75 | q | ||
6 | Kateřina SalvováKateřina Salvová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 08.80 | q | ||
7 | Elena NovákováElena Nováková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.91 | q | ||
8 | Agáta HolubováAgáta Holubová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 08.94 | q | ||
9 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 09 | TJ TŽ Třinec | 5 | PB 08.96 | |||
10 | Valérie KrálováValérie Králová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.98 | |||
11 | Michaela RichterováMichaela Richterová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.08 | |||
12 | Kamila DrdováKamila Drdová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.11 | |||
13 | Taťána LabováTaťána Labová | 09 | TJ TŽ Třinec | 7 | PB 09.20 | |||
14 | Nina VodákováNina Vodáková | 10 | TJ TŽ Třinec | 1 | PB 09.22 | |||
15 | Linda ChovancováLinda Chovancová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.26 | |||
15 | Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.26 | |||
17 | Veronika GolisováVeronika Golisová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.27 | |||
18 | Natálie HaščinováNatálie Haščinová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.28 | |||
19 | Eliška SmyčkováEliška Smyčková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | PB 09.30 | |||
20 | Elizabeth SajdokováElizabeth Sajdoková | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 09.31 | |||
21 | Lucie KřížkováLucie Křížková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | PB 09.32 | |||
22 | Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.34 | |||
23 | Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.35 | |||
24 | Zuzana JuránkováZuzana Juránková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.39 | |||
25 | Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.39 | |||
26 | Veronika ZajícováVeronika Zajícová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.41 | |||
27 | Sabina NesrstováSabina Nesrstová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.53 | |||
28 | Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 09.55 | |||
29 | Barbora ProkopováBarbora Prokopová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.62 | |||
30 | Izabela LidvinováIzabela Lidvinová | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 09.67 | |||
31 | Tereza KubalováTereza Kubalová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 09.68 | |||
32 | Eliška CapinskáEliška Capinská | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.70 | |||
33 | Tina HorákováTina Horáková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.71 | |||
34 | Ema BlažekováEma Blažeková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.77 | |||
35 | Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | PB 09.78 | |||
36 | Nela HasalováNela Hasalová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.79 | |||
37 | Radka FoltýnováRadka Foltýnová | 09 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.79 | |||
38 | Ester MiklasováEster Miklasová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.80 | |||
39 | Tereza KrausováTereza Krausová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.80 | |||
40 | Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.81 | |||
41 | Viktorie ValenčinováViktorie Valenčinová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.88 | |||
42 | Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.88 | |||
43 | Klára BendováKlára Bendová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.90 | |||
44 | Eliška FaranováEliška Faranová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 09.91 | |||
45 | Tereza OlšerováTereza Olšerová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.92 | |||
46 | Karolína JavorskáKarolína Javorská | 10 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.94 | |||
47 | Tereza SlováčkováTereza Slováčková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | PB 10.02 | |||
48 | Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | PB 10.03 | |||
49 | Elen BártkováElen Bártková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.08 | |||
50 | Aneta ErmisováAneta Ermisová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | PB 10.18 | |||
51 | Dorata ThomasováDorata Thomasová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.18 | |||
52 | Beáta KubatáBeáta Kubatá | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.20 | |||
53 | Viktorie ŽárskáViktorie Žárská | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.21 | |||
54 | Michaela BartuskováMichaela Bartusková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.25 | |||
55 | Magdalena ŠtrymplováMagdalena Štrymplová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.32 | |||
56 | Vendula ŽihalováVendula Žihalová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.32 | |||
57 | Aneta JurečkováAneta Jurečková | 10 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 10.39 | |||
58 | Karolína MichlováKarolína Michlová | 09 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 10.41 | |||
59 | Veronika ĎurianováVeronika Ďurianová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.59 | |||
60 | Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | PB 10.65 | |||
61 | Emma HavlíčkováEmma Havlíčková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.65 | |||
62 | Ema BékéskyEma Békésky | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.80 | |||
63 | Vivienne Noemi FüssyVivienne Noemi Füssy | 10 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.87 | |||
64 | Valentýna ŠebestováValentýna Šebestová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.92 | |||
65 | Veronika MališováVeronika Mališová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 11.12 | |||
66 | Michaela SvákováMichaela Sváková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | PB 11.30 | |||
Michaela HolpováMichaela Holpová | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | DQ 17.3.1 | ||||
Julie HobšilováJulie Hobšilová | 09 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | DNS | ||||
Michaela BartuskováMichaela Bartusková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | ||||
Tereza LyskováTereza Lysková | 10 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | ||||
Eliška ŠkarkováEliška Škarková | 10 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | DNS | ||||
Valerie LáníkováValerie Láníková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | ||||
Aneta BitomskáAneta Bitomská | 09 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | DNS | ||||
Anna BojkováAnna Bojková | 10 | TJ TŽ Třinec | 7 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl/stát | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
NL | 07.92 | Kristýna Záhořová | CZE | 02.01.2022 | Praha - Strahov |
Finále (pá, 14.1.2022 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 6 | SB 08.49 | ||||||||||||||
2 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.49 | ||||||||||||||
3 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 5 | =PB 08.54 | ||||||||||||||
4 | Lenka TrombikováLenka Trombiková | 10 | TJ TŽ Třinec | 3 | SB 08.66 | ||||||||||||||
5 | Elena NovákováElena Nováková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | PB 08.71 | ||||||||||||||
6 | Kateřina SalvováKateřina Salvová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | PB 08.76 | ||||||||||||||
7 | Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.77 | ||||||||||||||
8 | Agáta HolubováAgáta Holubová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.95 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |