Back

 / Přebor Moravskoslezského kraje mladšího žactva

Ostrava (14. 1. 2022)

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NL 09.9 Vítek Strnad CZE 09.01.2022 Pardubice
Rozběh (Fri, 14.1.2022 - 15:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.05 q
2 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.96 q
3 Kristian JiřičnýKristian Jiřičný 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.05 q
4 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 12.12 q
5 Dominik DáňaDominik Dáňa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.52 q
Total 5 racers

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NL 09.9 Vítek Strnad CZE 09.01.2022 Pardubice
Finále (Fri, 14.1.2022 - 16:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.21
2 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 11.81
3 Kristian JiřičnýKristian Jiřičný 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.62
4 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 13.06
5 Dominik DáňaDominik Dáňa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.11
Total 5 racers

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NL 10.0 Klára Štěpánková CZE 10.01.2022 Chrudim
Rozběh 1 (Fri, 14.1.2022 - 15:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 10.51 q
2 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.96 q
3 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.23 q
4 Klára BendováKlára Bendová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.88
5 Madla KudláčkováMadla Kudláčková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.51
6 Vendula ŽihalováVendula Žihalová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.42
7 Valentýna ŠebestováValentýna Šebestová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 14.80
Total 7 racers
Rozběh 2 (Fri, 14.1.2022 - 15:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.52 q
2 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.34 q
3 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.69
4 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.82
5 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 13.48
6 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 14.50
Total 6 racers
Rozběh 3 (Fri, 14.1.2022 - 15:02) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.68 q
2 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.34
3 Marie TkáčováMarie Tkáčová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13.73
4 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 14.05
5 Laura JohnsonLaura Johnson 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.75
Lucie ChodurováLucie Chodurová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Total 6 racers
Rozběh 4 (Fri, 14.1.2022 - 15:03) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 11.36 q
2 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.91 q
3 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 12.49
4 Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.95
5 Natali DreslerováNatali Dreslerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.12
6 Sabina ŠugarováSabina Šugarová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.09
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 10.51 q
2 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.52 q
3 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 11.36 q
4 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.68 q
5 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.91 q
6 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.96 q
7 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.23 q
8 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.34 q
9 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 12.49
10 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.69
11 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.82
12 Klára BendováKlára Bendová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.88
13 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.34
14 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 13.48
15 Madla KudláčkováMadla Kudláčková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.51
16 Marie TkáčováMarie Tkáčová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13.73
17 Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.95
18 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 14.05
19 Vendula ŽihalováVendula Žihalová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.42
20 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 14.50
21 Laura JohnsonLaura Johnson 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.75
22 Valentýna ŠebestováValentýna Šebestová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 14.80
23 Natali DreslerováNatali Dreslerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.12
24 Sabina ŠugarováSabina Šugarová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.09
Lucie ChodurováLucie Chodurová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NL 10.0 Klára Štěpánková CZE 10.01.2022 Chrudim
Finále (Fri, 14.1.2022 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 10.28
2 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.60
3 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 PB 11.13
4 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 11.58
5 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 SB 11.64
6 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 12.32
Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ 22.6.1
Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNF
Total 8 racers