Back

 / Přebor Moravskoslezského kraje staršího žactva

Ostrava (15. 1. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 6.93 Zdeněk Stromšík CZE 19.12.2009 Praha
NL 07.38 Filip Vojáček CZE 11.01.2022 Praha - Stromovka
Rozběh 1 (Sat, 15.1.2022 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 07.85 q
2 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.00 q
3 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.02 q
4 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.04
5 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.49
6 Haija Shakib AbuHaija Shakib Abu 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.67
7 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.74
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 15.1.2022 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.93 q
2 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 08.14
3 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.37
4 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.41
5 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 PB 08.41
6 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.75
Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 15.1.2022 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 07.61 q
2 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 07.92 q
3 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.09
4 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 08.11
5 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.11
6 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.13
7 Jakub KubaruszJakub Kubarusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.40
8 Raul StuchlíkRaul Stuchlík 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.56
Total 8 racers
Rozběh 4 (Sat, 15.1.2022 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 07.97 q
2 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 08.00 q
3 Patrik FilípekPatrik Filípek 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 PB 08.17
4 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.45
5 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 08.61
6 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.33
Jakub Jan BřečkaJakub Jan Břečka 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DQ 16.8
David AdámekDavid Adámek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 07.61 q
2 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 07.85 q
3 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 07.92 q
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.93 q
5 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 07.97 q
6 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 08.00 q
7 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.00 q
8 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.02 q
9 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.04
10 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.09
11 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 08.11
12 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 08.14
13 Patrik FilípekPatrik Filípek 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 PB 08.17
14 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.37
15 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.41
16 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 PB 08.41
17 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.45
18 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.49
19 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 08.61
20 Haija Shakib AbuHaija Shakib Abu 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.67
21 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.74
22 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.75
23 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.11
24 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.13
25 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.33
26 Jakub KubaruszJakub Kubarusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.40
27 Raul StuchlíkRaul Stuchlík 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.56
Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Jakub Jan BřečkaJakub Jan Břečka 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DQ 16.8
David AdámekDavid Adámek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 6.93 Zdeněk Stromšík CZE 19.12.2009 Praha
NL 07.38 Filip Vojáček CZE 11.01.2022 Praha - Stromovka
Finále (Sat, 15.1.2022 - 11:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.62
2 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 PB 07.83
3 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 07.93
4 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 07.95
5 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 PB 07.97
6 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.97
7 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.02
8 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.13
Total 8 racers

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 7.54 Anna Kerbachová CZE 28.02.2015 Jablonec nad Nisou
NL 07.82 Lea Bradová CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Rozběh 1 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.09 q
2 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.36 q
3 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.51 q
4 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.64
5 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.82
6 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.02
7 Petra MyškováPetra Myšková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.10
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 08.19 q
2 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.63
3 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.73
4 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 09.11
5 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.28
6 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.38
Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 SB 08.34 q
2 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 08.48 q
3 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.11
4 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.52
5 Kristýna MentzikováKristýna Mentziková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.71
6 Aneta RybkováAneta Rybková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.82
7 Marlene ČekalováMarlene Čekalová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 10.25
Total 7 racers
Rozběh 4 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.33 q
2 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.66
3 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.80
4 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.96
5 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.18
6 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.75
7 Tereza KřístkováTereza Křístková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.10
Total 7 racers
Rozběh 5 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.59
2 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 SB 08.63
3 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.63
4 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.02
5 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.43
6 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.70
7 Lenka VojtkováLenka Vojtková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.07
Total 7 racers
Rozběh 6 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.53 q
2 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 SB 08.55
3 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.55
4 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 08.61
5 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.95
6 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.12
7 Irma StehnováIrma Stehnová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.67
Total 7 racers
Rozběh 7 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.86
2 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.01
3 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.06
4 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.15
5 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.16
6 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.40
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.09 q
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 08.19 q
3 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.33 q
4 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 SB 08.34 q
5 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.36 q
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 08.48 q
7 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.51 q
8 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.53 q
9 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 SB 08.55
10 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.55
11 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.59
12 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 08.61
13 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 SB 08.63
14 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.63
15 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.63
16 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.64
17 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.66
18 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.73
19 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.80
20 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.82
21 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.86
22 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.95
23 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.96
24 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.01
25 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.02
26 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.02
27 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.06
28 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 09.11
29 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.11
30 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.12
31 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.15
32 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.16
33 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.18
34 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.28
35 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.38
36 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.40
37 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.43
38 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.52
39 Irma StehnováIrma Stehnová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.67
40 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.70
41 Kristýna MentzikováKristýna Mentziková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.71
42 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.75
43 Aneta RybkováAneta Rybková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.82
44 Lenka VojtkováLenka Vojtková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.07
45 Petra MyškováPetra Myšková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.10
46 Tereza KřístkováTereza Křístková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.10
47 Marlene ČekalováMarlene Čekalová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 10.25
Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 7.54 Anna Kerbachová CZE 28.02.2015 Jablonec nad Nisou
NL 07.82 Lea Bradová CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Finále (Sat, 15.1.2022 - 11:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.11
2 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.16
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.18
4 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 PB 08.27
5 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.41
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.53
7 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 08.53
Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Total 8 racers

150 m - Žáci (Běh)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 16.43 Matěj Krsek CZE 21.02.2015 Praha
NL 17.04 Filip Vojáček CZE 11.01.2022 Praha - Stromovka
Běh 1 (Sat, 15.1.2022 - 13:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.37
2 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 19.44
3 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 21.39
4 Dominik ZáhoraDominik Záhora 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.59
5 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.80
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 15.1.2022 - 13:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.03
2 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 19.43
3 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 19.67
4 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.31
5 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.81
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.03
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.37
3 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 19.43
4 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 19.44
5 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 19.67
6 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.31
7 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 21.39
8 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.81
9 Dominik ZáhoraDominik Záhora 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.59
10 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.80

150 m - Žákyně (Běh)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 18.23 Adéla Novotná CZE 04.03.2018 Ostrava
NL 19.39 Sophie Pischnothová CZE 11.01.2022 Praha - Stromovka
Běh 1 (Sat, 15.1.2022 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.78
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 19.97
3 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 20.44
4 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.19
5 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.56
6 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 24.69
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 15.1.2022 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 21.38
2 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 21.72
3 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.08
Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 15.1.2022 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 21.90
2 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 22.03
3 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 22.12
4 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 22.20
5 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 22.34
6 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 22.79
Total 6 racers
Běh 4 (Sat, 15.1.2022 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 21.32
2 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 21.52
3 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.00
4 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 22.75
5 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 22.91
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 15.1.2022 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.26
2 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 22.00
3 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 22.81
4 Eliška KomínkováEliška Komínková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 22.96
5 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.07
Total 5 racers
Běh 6 (Sat, 15.1.2022 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.48
2 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.73
3 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 22.55
4 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.20
5 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.34
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.78
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 19.97
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.26
4 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 20.44
5 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.48
6 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.19
7 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 21.32
8 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 21.38
9 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 21.52
10 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.56
11 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 21.72
12 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.73
13 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 21.90
14 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.00
15 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 22.00
16 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 22.03
17 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.08
18 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 22.12
19 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 22.20
20 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 22.34
21 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 22.55
22 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 22.75
23 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 22.79
24 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 22.81
25 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 22.91
26 Eliška KomínkováEliška Komínková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 22.96
27 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.07
28 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.20
29 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.34
30 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 24.69
Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 35.09 Tadeáš Plaček CZE 04.03.2018 Ostrava
NL 37.99 Adam Pernica CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Běh 1 (Sat, 15.1.2022 - 12:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 39.80
2 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 41.00
3 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 41.22
4 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 42.78
5 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 45.15
6 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.92
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 15.1.2022 - 12:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 38.18
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 39.97
3 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 42.68
4 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 43.67
5 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 44.77
Haija Shakib AbuHaija Shakib Abu 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 38.18
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 39.80
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 39.97
4 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 41.00
5 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 41.22
6 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 42.68
7 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 42.78
8 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 43.67
9 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 44.77
10 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 45.15
11 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.92
Haija Shakib AbuHaija Shakib Abu 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 38.88 Adéla Novotná CZE 15.12.2018 Praha
NL 42.37 Eliška Lacková CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Běh 1 (Sat, 15.1.2022 - 11:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 43.60
2 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 44.15
3 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 45.66
4 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 PB 46.22
5 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 48.42
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 15.1.2022 - 11:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 42.77
2 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 46.70
3 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 47.27
4 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 47.82
5 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 49.50
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 15.1.2022 - 11:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 45.91
2 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 46.20
3 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 47.65
4 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.56
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 42.77
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 43.60
3 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 44.15
4 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 45.66
5 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 45.91
6 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 46.20
7 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 PB 46.22
8 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 46.70
9 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 47.27
10 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 47.65
11 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 47.82
12 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 48.42
13 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 49.50
14 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.56

800 m - Žáci

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 1:56.85 Jiří Pavel Češka CZE 07.12.2019 Praha
NL 2:13.00 Matěj Šašek CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
(Sat, 15.1.2022 - 11:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 2:20.09
2 Jonáš VinckerJonáš Vincker 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:28.44
3 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:30.06
4 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:37.74
5 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:39.88
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
200Vincker Jonáš (SOKOP)34.18
400Vincker Jonáš (SOKOP)1:09.76
600Vincker Jonáš (SOKOP)1:46.69
Total 6 racers

800 m - Žákyně (Běh)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 2:09.89 Pavla Štoudková CZE 01.12.2018 Praha
NL 2:28.49 Daniela Mandíková CZE 02.01.2022 Praha - Strahov
Běh 1 (Sat, 15.1.2022 - 11:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 NL 2:21.61
2 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 2:24.92
3 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:38.00
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:38.39
5 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:38.54
6 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:43.18
7 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 2:52.59
Split times:
Mark Bib Racer Time
200 35.11
400 1:11.67
600 1:47.17
Total 7 racers
Běh 2 (Sat, 15.1.2022 - 11:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:35.10
2 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 2:49.66
3 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:50.84
4 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:52.38
5 Marie NedopilkováMarie Nedopilková 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:53.97
6 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:04.18
7 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:05.91
Split times:
Mark Bib Racer Time
200 36.39
400 1:13.61
600 1:52.41
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 NL 2:21.61
2 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 2:24.92
3 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:35.10
4 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:38.00
5 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:38.39
6 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:38.54
7 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:43.18
8 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 2:49.66
9 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:50.84
10 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:52.38
11 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 2:52.59
12 Marie NedopilkováMarie Nedopilková 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:53.97
13 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:04.18
14 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:05.91

1500 m - Žáci

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 4:06.80 Tomáš Habarta CZE 15.12.2018 Ostrava
NL 4:41.05 Štěpán Outrata CZE 12.01.2022 Jablonec nad Nisou
(Sat, 15.1.2022 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 NL 4:33.36
2 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:36.61
3 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 4:40.47
4 Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 5:15.64
Split times:
Mark Bib Racer Time
4003Červinka Adam (VELME)1:13.27
8003Červinka Adam (VELME)2:32.16
12003Červinka Adam (VELME)3:44.37
Total 4 racers

1500 m - Žákyně

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 4:39.66 Pavla Štoudková CZE 14.01.2018 Ostrava
NL 4:52.97 Lucie Pernicová CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
(Sat, 15.1.2022 - 13:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 5:16.05
2 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 5:25.82
3 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:35.45
4 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 5:42.32
5 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 5:54.21
Split times:
Mark Bib Racer Time
4005Kvášová Barbora (SOKOP)1:18.13
8005Kvášová Barbora (SOKOP)2:41.98
12005Kvášová Barbora (SOKOP)4:04.66
Total 5 racers

3000 m - Žáci

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 8:55.8 Zdeněk Mezulianik CZE 09.02.1980 Ostrava
(Sat, 15.1.2022 - 12:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10:18.77
2 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 10:36.42
3 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11:45.19
Split times:
Mark Bib Racer Time
10001Šelong Vojtěch (FMIST)3:36.48
20001Šelong Vojtěch (FMIST)7:01.22
Total 3 racers

3000 m - Žákyně

(Sat, 15.1.2022 - 12:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11:20.31
2 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11:44.76
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13:46.00
4 Rozálie MrózkováRozálie Mrózková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 14:12.07
Split times:
Mark Bib Racer Time
10001Bartoňová Viktorie (FMIST)3:50.61
20001Bartoňová Viktorie (FMIST)7:39.10
Total 4 racers

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 7.99 Tomáš Dvořák CZE 14.12.2019 Praha
NL 08.70 Eliáš Motl CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Rozběh (Sat, 15.1.2022 - 10:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 NL 08.54 q
2 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 09.14 q
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.14 q
4 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 09.56 q
5 Mark ČmielMark Čmiel 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.82 q
Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Oliver SysloOliver Syslo 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 DNS
Total 7 racers

60 m překážek - Žáci (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 7.99 Tomáš Dvořák CZE 14.12.2019 Praha
NL 08.70 Eliáš Motl CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Finále (Sat, 15.1.2022 - 11:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 NL 08.58
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 09.08
3 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 09.22
4 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 09.55
5 Mark ČmielMark Čmiel 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 12.73
Total 5 racers

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 8.52 Anna Kerbachová CZE 28.02.2015 Jablonec nad Nisou
NL 09.10 Marie Kundrátová CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Finále (Sat, 15.1.2022 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NL 08.93
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 09.24
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.28
4 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 PB 09.30
5 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.62
6 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 09.66
7 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09.72
Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Total 8 racers

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 8.52 Anna Kerbachová CZE 28.02.2015 Jablonec nad Nisou
NL 09.10 Marie Kundrátová CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Rozběh 1 (Sat, 15.1.2022 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.37 q
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 10.32
3 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 10.81
4 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.86
5 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 18.15
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sat, 15.1.2022 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NL 08.99 q
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.21 q
3 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 09.51 q
4 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 10.67
5 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.46
Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 15.1.2022 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 09.41 q
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.48 q
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.86 q
4 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.91 q
5 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 10.46
6 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 SB 10.63
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NL 08.99 q
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.21 q
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.37 q
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 09.41 q
5 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.48 q
6 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 09.51 q
7 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.86 q
8 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.91 q
9 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 10.32
10 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 10.46
11 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 SB 10.63
12 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 10.67
13 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 10.81
14 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.46
15 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.86
16 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 18.15
Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 1 (Sat, 15.1.2022 - 13:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Bordovský J., Kaspříková J., Hrbáčová A., Volný T. A - Bordovský J., Kaspříková J., Hrbáčová A., Volný T. Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 1:47.37
2 A - Káňová K., Košař M., Šeliga Š., Udvarosová B. A - Káňová K., Košař M., Šeliga Š., Udvarosová B. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:48.25
3 Kovář T., Koniuch L., Malatinská V., Krestová Z. Kovář T., Koniuch L., Malatinská V., Krestová Z. TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 1:52.80
4 Pindorová N., Legierská A., Stuchlík R., Folwarczny T. Pindorová N., Legierská A., Stuchlík R., Folwarczny T. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 1:54.94
Total 4 racers
Běh 2 (Sat, 15.1.2022 - 13:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 C - Mazzolini P., Štefková N., Goron T., Gelnar A. C - Mazzolini P., Štefková N., Goron T., Gelnar A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:51.68
2 B - Šímová B., Riva D., Štafa J., Pluskalová M. B - Šímová B., Riva D., Štafa J., Pluskalová M. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:53.37
3 B - Musálek J., Linhartová G., Hubertová N., Kučerka Š. B - Musálek J., Linhartová G., Hubertová N., Kučerka Š. Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 1:58.31
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 A - Bordovský J., Kaspříková J., Hrbáčová A., Volný T. A - Bordovský J., Kaspříková J., Hrbáčová A., Volný T. Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 1:47.37
2 A - Káňová K., Košař M., Šeliga Š., Udvarosová B. A - Káňová K., Košař M., Šeliga Š., Udvarosová B. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:48.25
3 C - Mazzolini P., Štefková N., Goron T., Gelnar A. C - Mazzolini P., Štefková N., Goron T., Gelnar A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:51.68
4 Kovář T., Koniuch L., Malatinská V., Krestová Z. Kovář T., Koniuch L., Malatinská V., Krestová Z. TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 1:52.80
5 B - Šímová B., Riva D., Štafa J., Pluskalová M. B - Šímová B., Riva D., Štafa J., Pluskalová M. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:53.37
6 Pindorová N., Legierská A., Stuchlík R., Folwarczny T. Pindorová N., Legierská A., Stuchlík R., Folwarczny T. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 1:54.94
7 B - Musálek J., Linhartová G., Hubertová N., Kučerka Š. B - Musálek J., Linhartová G., Hubertová N., Kučerka Š. Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 1:58.31

Skok vysoký - Žáci

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 2.04 Lukáš Klíma CZE 25.11.1995 Jablonec
NL 1.80 Lukáš Kouřil CZE 08.01.2022 Ostrava
(Sat, 15.1.2022 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50
1 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 7 PB 1.45 O O XO O XXX
2 Dominik ZáhoraDominik Záhora
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 1.40 O XO XO XXX
3 Matyáš PolášekMatyáš Polášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 1.35 XO XO XXX
3 Mark ČmielMark Čmiel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 4 1.35 XO XO XXX
Raul StuchlíkRaul Stuchlík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 3 DNS
Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 8 DNS
Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 NM XXX
Tomáš GoronTomáš Goron
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 NM XXX
Total 8 racers

Skok vysoký - Žákyně

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 1.83 Magdalena Nová CZE 08.12.2007 Jablonec nad Nisou
NL 1.54 Jana Majtaníková CZE 02.01.2022 Praha - Strahov
(Sat, 15.1.2022 - 12:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 8 NL 1.59 - - - - O O O XO XXO O XXX
2 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 SB 1.56 - - O O O O O XO XXO XXX
3 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 PB 1.50 - - O O O O XO XXX
4 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 5 1.45 O O O O O O XXX
5 Julie KaspříkováJulie Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 9 1.45 - O O XO XO XXO XXX
6 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 6 1.40 O O O O O XXX
6 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3 1.40 O O O O O XXX
8 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 PB 1.40 - XO O O O XXX
9 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 1.40 O - XO O XXO XXX
10 Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 11 1.35 - - O O XXX
10 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 1.35 - O - O XX r
12 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 1.35 O O XO O XXX
13 Aneta RybkováAneta Rybková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 1 1.25 - O XX r
14 Eliška KomínkováEliška Komínková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 7 1.25 XO O XXX
Total 14 racers

Skok o tyči - Žáci

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 4.65 Jakub Šafář CZE 14.12.2019 Praha
NL 2.60 Šimon Paulíček CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
(Sat, 15.1.2022 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.90 2.00 2.10 2.20 2.30 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00
1 Ondřej OžanaOndřej Ožana
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 1 NL 2.90 - - - - O O O O O O XO XXX
2 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 2 2.10 O XO O XXX
Total 2 racers

Skok o tyči - Žákyně

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 3.75 Viktorie Ondrová CZE 16.02.2020 Praha
NL 3.00 Mariana Langerová CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
(Sat, 15.1.2022 - 12:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.70 1.90 2.10 2.20 2.30 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10 3.20 3.30 3.50 3.60 3.70
1 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 9 NL 3.60 - - - - - - - - - - - - - - O XO O XXX
2 Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 6 PB 3.20 - - - - - - - - - - O O O O XXX
3 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 8 PB 2.80 - - - - O - XO O O O XXX
4 Eliška GieckováEliška Giecková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 7 2.70 - - - XXO O O O XO XO XXX
5 Kristýna WowrováKristýna Wowrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 2.50 - - - O O O XXO XXX
6 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 2.10 O O XXO XXX
7 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 5 1.90 O O XXX
8 Lucie FryčováLucie Fryčová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 1.90 O XO XXX
9 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 1.90 XXO XXO XXX
Total 9 racers

Skok daleký - Žáci

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 7.10 Pavel Halátek CZE 14.12.2019 Ostrava
NL 5.91 Daniel Šarvaš CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
(Sat, 15.1.2022 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ČížJakub Číž
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 8 PB 5.46 5.46 5.46 5.34 - 546 - 5.06 5.14
2 Jan NeudörflerJan Neudörfler
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 9 5.28 5.28 5.03 5.10 5.28 528 4.81 5.17 X
3 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 1 5.12 5.12 5.10 5.09 4.87 510 5.08 4.99 5.12
4 Lukáš BělkaLukáš Bělka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 4.68 4.68 4.26 4.03 X 426 4.68 4.43 4.51
5 Matyáš PolášekMatyáš Polášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 4.66 4.66 4.65 4.45 4.43 465 4.66 4.48 4.51
6 Libor KoniuchLibor Koniuch
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 7 4.66 4.66 X 4.66 4.20 466 X X 4.40
7 David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3 4.58 4.58 4.34 4.41 3.90 441 4.58 X 3.88
8 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 4.26 4.26 4.25 3.90 3.82 425 4.26 3.93 X
9 Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 4.20 4.20 3.17 4.20 4.07 420
Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 10 DNS
Total 10 racers

Skok daleký - Žákyně

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 6.14 Renata Staňová CZE 21.02.1982 Jablonec
NL 5.54 Sophie Pischnothová CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
(Sat, 15.1.2022 - 11:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 6 5.08 5.08 5.07 4.92 5.08 508 X 4.54 X
2 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
08 22 SB 5.02 5.02 4.61 X 4.71 471 4.62 4.92 5.02
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 21 PB 4.92 4.92 4.72 4.71 4.82 482 4.73 4.92 4.83
4 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 24 4.90 4.90 4.90 4.68 X 490 X X X
5 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 20 PB 4.89 4.89 4.71 4.56 4.89 489 4.86 4.50 r
6 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 13 4.84 4.84 X 4.48 4.75 475 4.84 4.68 4.50
7 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 23 4.73 4.73 4.63 4.64 4.73 473 4.66 X X
8 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 4.72 4.72 4.72 X X 472 4.68 X X
9 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 9 4.49 4.49 4.46 4.49 4.41 449
10 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 4.40 4.40 4.39 4.40 X 440
11 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 16 4.40 4.40 4.28 X 4.40 440
12 Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 5 4.34 4.34 3.95 4.16 4.34 434
13 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 4.22 4.22 3.54 4.22 4.08 422
14 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 4.22 4.22 4.06 X 4.22 422
15 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 17 4.22 4.22 X 4.22 4.03 422
16 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 11 4.19 4.19 X 4.19 4.15 419
17 Nela MertováNela Mertová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 14 4.17 4.17 X X 4.17 417
18 Kateřina ValečkováKateřina Valečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 19 4.04 4.04 4.04 4.04 3.85 404
19 Petra MyškováPetra Myšková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 15 3.69 3.69 3.54 3.29 3.69 369
20 Lenka VojtkováLenka Vojtková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 10 3.65 3.65 3.54 3.65 3.47 365
21 Rozálie MrózkováRozálie Mrózková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 2 3.59 3.59 3.59 3.16 3.42 359
22 Marlene ČekalováMarlene Čekalová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 3 3.39 3.39 3.39 3.32 3.33 339
23 Kristýna MentzikováKristýna Mentziková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 1 3.35 3.35 X 3.05 3.35 335
24 Barbora SpálováBarbora Spálová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 18 3.25 3.25 3.25 2.72 2.87 325
Total 24 racers

Vrh koulí 3kg - Žákyně

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 15.26 Martina Mazurová CZE 16.12.2020 Olomouc
NL 11.14 Viktorie Machová CZE 02.01.2022 Praha - Strahov
(Sat, 15.1.2022 - 11:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 NL 12.58 11.75 12.27 11.42 1227 11.83 12.58 10.97
2 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 6 11.05 11.05 10.56 09.62 1105 10.24 X 10.43
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 11.03 10.34 10.29 10.40 1040 09.82 X 11.03
4 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 10.58 09.31 10.01 09.77 1001 10.35 09.97 10.58
5 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2 10.45 10.45 09.26 X 1045 09.50 09.94 X
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 9 10.19 10.15 09.88 10.19 1019 X 08.57 09.18
7 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 7 09.88 09.88 09.64 09.34 988 09.87 09.81 X
8 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 18 PB 08.99 08.64 08.75 08.58 875 08.79 X 08.99
9 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 5 08.62 08.62 08.57 07.98 862
10 Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 3 08.33 07.93 08.33 X 833
11 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 16 08.14 07.73 08.14 07.63 814
12 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 10 07.98 07.58 07.98 07.14 798
13 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 13 07.81 07.81 06.84 07.30 781
14 Nikola KlosováNikola Klosová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 07.41 06.71 07.41 07.32 741
15 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 11 07.26 07.26 - - 726
16 Lucie GlombováLucie Glombová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 8 06.67 06.67 06.56 06.48 667
17 Emma NavrátilováEmma Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 15 06.66 06.66 06.61 06.51 666
18 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 17 06.50 05.68 05.60 06.50 650
Total 18 racers

Vrh koulí 4kg - Žáci

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 20.44 Vladislav Tuláček CZE 10.12.2003 Praha
NL 14.10 Eliáš Motl CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
(Sat, 15.1.2022 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 16 PB 12.08 11.54 X - 1154 09.47 12.08 10.56
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 11 11.51 11.22 11.08 11.51 1151 10.86 11.01 10.88
3 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 11.15 11.15 10.25 10.22 1115 09.93 10.49 10.74
4 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 9 11.11 10.67 10.61 10.63 1067 10.17 X 11.11
5 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 10.35 09.57 09.40 09.61 961 10.35 10.05 09.44
6 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 09.98 07.95 09.50 09.67 967 08.21 09.98 09.98
7 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 09.72 09.72 X 09.57 972 09.60 09.10 09.14
8 Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 09.57 08.88 09.57 09.57 957 08.98 09.24 09.20
9 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 12 09.53 X 09.04 09.53 953
10 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 09.27 09.21 09.27 08.77 927
11 Patrik FilípekPatrik Filípek
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
08 15 08.68 08.56 08.68 08.46 868
12 Raul StuchlíkRaul Stuchlík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 14 07.96 07.71 07.96 07.81 796
13 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2 07.66 X 07.08 07.66 766
14 Jakub RuszJakub Rusz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 17 05.86 05.16 05.68 05.86 586
Jakub KubaruszJakub Kubarusz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 8 DNS
Viktor SvobodaViktor Svoboda
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 1 DNS
Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 DNS
Total 17 racers