Back

 / Přebor Moravskoslezského kraje staršího žactva

Ostrava (15. 1. 2022)

Skok vysoký - Žáci

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 2.04 Lukáš Klíma CZE 25.11.1995 Jablonec
NL 1.80 Lukáš Kouřil CZE 08.01.2022 Ostrava
(Sat, 15.1.2022 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50
1 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 7 PB 1.45 O O XO O XXX
2 Dominik ZáhoraDominik Záhora
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 1.40 O XO XO XXX
3 Matyáš PolášekMatyáš Polášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 1.35 XO XO XXX
3 Mark ČmielMark Čmiel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 4 1.35 XO XO XXX
Raul StuchlíkRaul Stuchlík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 3 DNS
Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 8 DNS
Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 1 NM XXX
Tomáš GoronTomáš Goron
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 NM XXX
Total 8 racers

Skok vysoký - Žákyně

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 1.83 Magdalena Nová CZE 08.12.2007 Jablonec nad Nisou
NL 1.54 Jana Majtaníková CZE 02.01.2022 Praha - Strahov
(Sat, 15.1.2022 - 12:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 8 NL 1.59 - - - - O O O XO XXO O XXX
2 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 SB 1.56 - - O O O O O XO XXO XXX
3 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 PB 1.50 - - O O O O XO XXX
4 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 5 1.45 O O O O O O XXX
5 Julie KaspříkováJulie Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 9 1.45 - O O XO XO XXO XXX
6 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 6 1.40 O O O O O XXX
6 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3 1.40 O O O O O XXX
8 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 PB 1.40 - XO O O O XXX
9 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 1.40 O - XO O XXO XXX
10 Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 11 1.35 - - O O XXX
10 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 1.35 - O - O XX r
12 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 1.35 O O XO O XXX
13 Aneta RybkováAneta Rybková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 1 1.25 - O XX r
14 Eliška KomínkováEliška Komínková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 7 1.25 XO O XXX
Total 14 racers