Back

 / Přebor Moravskoslezského kraje staršího žactva

Ostrava (15. 1. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 6.93 Zdeněk Stromšík CZE 19.12.2009 Praha
NL 07.38 Filip Vojáček CZE 11.01.2022 Praha - Stromovka
Rozběh 1 (Sat, 15.1.2022 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 07.85 q
2 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.00 q
3 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.02 q
4 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.04
5 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.49
6 Haija Shakib AbuHaija Shakib Abu 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.67
7 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.74
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 15.1.2022 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.93 q
2 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 08.14
3 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.37
4 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.41
5 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 PB 08.41
6 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.75
Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 15.1.2022 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 07.61 q
2 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 07.92 q
3 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.09
4 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 08.11
5 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.11
6 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.13
7 Jakub KubaruszJakub Kubarusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.40
8 Raul StuchlíkRaul Stuchlík 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.56
Total 8 racers
Rozběh 4 (Sat, 15.1.2022 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 07.97 q
2 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 08.00 q
3 Patrik FilípekPatrik Filípek 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 PB 08.17
4 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.45
5 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 08.61
6 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.33
Jakub Jan BřečkaJakub Jan Břečka 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DQ 16.8
David AdámekDavid Adámek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 07.61 q
2 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 07.85 q
3 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 07.92 q
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.93 q
5 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 07.97 q
6 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 08.00 q
7 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.00 q
8 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.02 q
9 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.04
10 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.09
11 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 08.11
12 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 08.14
13 Patrik FilípekPatrik Filípek 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 PB 08.17
14 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.37
15 Tomáš RaszkaTomáš Raszka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.41
16 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 PB 08.41
17 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.45
18 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.49
19 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 08.61
20 Haija Shakib AbuHaija Shakib Abu 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.67
21 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.74
22 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.75
23 Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.11
24 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.13
25 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.33
26 Jakub KubaruszJakub Kubarusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.40
27 Raul StuchlíkRaul Stuchlík 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.56
Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Jakub Jan BřečkaJakub Jan Břečka 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DQ 16.8
David AdámekDavid Adámek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 6.93 Zdeněk Stromšík CZE 19.12.2009 Praha
NL 07.38 Filip Vojáček CZE 11.01.2022 Praha - Stromovka
Finále (Sat, 15.1.2022 - 11:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.62
2 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 PB 07.83
3 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 07.93
4 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 07.95
5 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 PB 07.97
6 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.97
7 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.02
8 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.13
Total 8 racers

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 7.54 Anna Kerbachová CZE 28.02.2015 Jablonec nad Nisou
NL 07.82 Lea Bradová CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Rozběh 1 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.09 q
2 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.36 q
3 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.51 q
4 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.64
5 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.82
6 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.02
7 Petra MyškováPetra Myšková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.10
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 08.19 q
2 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.63
3 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.73
4 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 09.11
5 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.28
6 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.38
Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 SB 08.34 q
2 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 08.48 q
3 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.11
4 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.52
5 Kristýna MentzikováKristýna Mentziková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.71
6 Aneta RybkováAneta Rybková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.82
7 Marlene ČekalováMarlene Čekalová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 10.25
Total 7 racers
Rozběh 4 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.33 q
2 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.66
3 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.80
4 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.96
5 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.18
6 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.75
7 Tereza KřístkováTereza Křístková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.10
Total 7 racers
Rozběh 5 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.59
2 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 SB 08.63
3 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.63
4 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.02
5 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.43
6 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.70
7 Lenka VojtkováLenka Vojtková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.07
Total 7 racers
Rozběh 6 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.53 q
2 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 SB 08.55
3 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.55
4 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 08.61
5 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.95
6 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.12
7 Irma StehnováIrma Stehnová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.67
Total 7 racers
Rozběh 7 (Sat, 15.1.2022 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.86
2 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.01
3 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.06
4 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.15
5 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.16
6 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.40
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.09 q
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 08.19 q
3 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.33 q
4 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 SB 08.34 q
5 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.36 q
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 08.48 q
7 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.51 q
8 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.53 q
9 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 SB 08.55
10 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.55
11 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.59
12 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 08.61
13 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 SB 08.63
14 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.63
15 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.63
16 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.64
17 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.66
18 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.73
19 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.80
20 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.82
21 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.86
22 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.95
23 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.96
24 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.01
25 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.02
26 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.02
27 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.06
28 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 09.11
29 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.11
30 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.12
31 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.15
32 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.16
33 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.18
34 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.28
35 Lilly KoňaříkováLilly Koňaříková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.38
36 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.40
37 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.43
38 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.52
39 Irma StehnováIrma Stehnová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.67
40 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.70
41 Kristýna MentzikováKristýna Mentziková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.71
42 Vanesa HudcováVanesa Hudcová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.75
43 Aneta RybkováAneta Rybková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.82
44 Lenka VojtkováLenka Vojtková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.07
45 Petra MyškováPetra Myšková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.10
46 Tereza KřístkováTereza Křístková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.10
47 Marlene ČekalováMarlene Čekalová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 10.25
Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 7.54 Anna Kerbachová CZE 28.02.2015 Jablonec nad Nisou
NL 07.82 Lea Bradová CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Finále (Sat, 15.1.2022 - 11:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.11
2 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.16
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.18
4 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 PB 08.27
5 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.41
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.53
7 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 08.53
Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Total 8 racers