Back

 / Přebor Moravskoslezského kraje staršího žactva

Ostrava (15. 1. 2022)

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 7.99 Tomáš Dvořák CZE 14.12.2019 Praha
NL 08.70 Eliáš Motl CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Rozběh (Sat, 15.1.2022 - 10:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 NL 08.54 q
2 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 09.14 q
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.14 q
4 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 09.56 q
5 Mark ČmielMark Čmiel 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.82 q
Jonáš LejsalJonáš Lejsal 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Oliver SysloOliver Syslo 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 DNS
Total 7 racers

60 m překážek - Žáci (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 7.99 Tomáš Dvořák CZE 14.12.2019 Praha
NL 08.70 Eliáš Motl CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Finále (Sat, 15.1.2022 - 11:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 NL 08.58
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 09.08
3 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 09.22
4 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 09.55
5 Mark ČmielMark Čmiel 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 12.73
Total 5 racers

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 8.52 Anna Kerbachová CZE 28.02.2015 Jablonec nad Nisou
NL 09.10 Marie Kundrátová CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Rozběh 1 (Sat, 15.1.2022 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.37 q
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 10.32
3 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 10.81
4 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.86
5 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 18.15
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sat, 15.1.2022 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NL 08.99 q
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.21 q
3 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 09.51 q
4 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 10.67
5 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.46
Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 15.1.2022 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 09.41 q
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.48 q
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.86 q
4 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.91 q
5 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 10.46
6 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 SB 10.63
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NL 08.99 q
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.21 q
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.37 q
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 09.41 q
5 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.48 q
6 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 09.51 q
7 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.86 q
8 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.91 q
9 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 10.32
10 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 10.46
11 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 SB 10.63
12 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 10.67
13 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 10.81
14 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.46
15 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.86
16 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 18.15
Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Record Result Name Club/Nationality Date Venue
NR 8.52 Anna Kerbachová CZE 28.02.2015 Jablonec nad Nisou
NL 09.10 Marie Kundrátová CZE 08.01.2022 Praha - Strahov
Finále (Sat, 15.1.2022 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NL 08.93
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 09.24
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.28
4 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 PB 09.30
5 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.62
6 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 09.66
7 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09.72
Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Total 8 racers