Back

 / Čokoládová tretra 2022

Český Těšín (10. 5. 2022)

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(Tue, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pawel FolwarcznyPawel Folwarczny
PSP Český TěšínPSP Český Těšín
11 31.90
2 Matyáš SzwienczekMatyáš Szwienczek
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
11 30.10
3 Ondřej FajkošOndřej Fajkoš
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
12 29.70
4= Michal TomiczekMichal Tomiczek
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
12 29.40
4= Dominik PollakDominik Pollak
PZŠ HnojníkPZŠ Hnojník
12 29.40
6 Vojtěch ChowaniecVojtěch Chowaniec
PZŠ v NávsíPZŠ v Návsí
12 26.70
7 Adam GanczarczykAdam Ganczarczyk
ZŠ a MŠ Masarykova, Český TěšínZŠ a MŠ Masarykova, Český T...
11 24.40
8 Ondřej MendrekOndřej Mendrek
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
11 23.40
9 Szymon JanasSzymon Janas
PSP Czeski CieszynPSP Czeski Cieszyn
11 21.80
10 Jindřich HarokJindřich Harok
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
11 17.40
11 Tomasz BezecnyTomasz Bezecny
PSP HavličkováPSP Havličková
12 17.00
12 Zdeněk ŠimčákZdeněk Šimčák
ZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slovenská Český TěšínZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slov...
12 16.90
13 Bedřich SzlaurBedřich Szlaur
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
12 15.51
14 Adam StruminskýAdam Struminský
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
12 15.50
15 František DrobiszFrantišek Drobisz
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
12 14.68
16 Artur LukšíkArtur Lukšík
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
12 13.80
17 Kryštof KučeraKryštof Kučera
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
11 12.70
18 David StruminskýDavid Struminský
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
12 12.10
Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík
TJ Slezan Frýdek MístekTJ Slezan Frýdek Místek
11 DNS
Jakub HennerJakub Henner
ZŠ HavlíčkovaZŠ Havlíčkova
11 DNS
Daniel SchönDaniel Schön
Český TěšínČeský Těšín
12 DNS
Lukáš WojcikLukáš Wojcik
Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín
12 DNS
Stanisław SchabStanisław Schab
Základní škola s polským jazykem vyučovacím Český Základní škola s polským ja...
11 DNS
Matyáš KralMatyáš Kral
ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina...
12 DNS
Tomasz BezecnyTomasz Bezecny
ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, ZŠ a MŠ s polským jazykem v...
12 DNS
Total 25 racers

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(Tue, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie DluhošováViktorie Dluhošová
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
12 26.00
2 Klára MáchováKlára Máchová
AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice
12 19.05
3 Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
11 18.70
4 Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
12 18.60
5 Michaela MünsterováMichaela Münsterová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
12 18.10
6 Zuzanna OlšarováZuzanna Olšarová
ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovaZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s ...
11 17.30
7 Tereza ŠpokováTereza Špoková
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
11 16.40
8= Nela BieleszováNela Bieleszová
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
11 12.50
8= Nikola KozielovaNikola Kozielova
Český Těšín SlezskaČeský Těšín Slezska
12 12.50
10 Alena KalužováAlena Kalužová
ZŠ a MŠ Pod Zvonek Český TěšínZŠ a MŠ Pod Zvonek Český Těšín
11 12.20
11 Aneta GoryczkováAneta Goryczková
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
12 11.70
12 Zuzana GibiecováZuzana Gibiecová
ZŠ Hrabina, Český TěšínZŠ Hrabina, Český Těšín
12 11.60
13 Lucie GibiecováLucie Gibiecová
ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina...
12 10.00
14 Dominika NyberovaDominika Nyberova
Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín
11 08.45
Jana GibiecováJana Gibiecová
ZŠ Hrabina, Český TěšínZŠ Hrabina, Český Těšín
12 DNS
Isabella VysloužilováIsabella Vysloužilová
ZŠ a MŠ Slovenská, Karviná, P.O., TJ Jakl KarvináZŠ a MŠ Slovenská, Karviná,...
12 DNS
Ema ZabystrzanováEma Zabystrzanová
ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina...
12 DNS
Ester GoryczkováEster Goryczková
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
11 DNS
Eliška RomanováEliška Romanová
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
11 DNS
Anabel FilipčíkováAnabel Filipčíková
ZŠ a MŠ Smilovice, okres Frýdek-Místek, P.O.ZŠ a MŠ Smilovice, okres Fr...
11 DNS
Veronika SeibertováVeronika Seibertová
ZŠ Slezská, Český TěšínZŠ Slezská, Český Těšín
11 DNS
Kateřina KobielováKateřina Kobielová
Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín
11 DNS
Total 22 racers