Back

 / Čokoládová tretra 2022

Český Těšín (10. 5. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michael ChalupaMichael Chalupa 19 2 16.98
2 Filip TomanFilip Toman 20 Horní ŽukovHorní Žukov 5 24.51
3 Ondřej VlachOndřej Vlach 19 Frydek-MistekFrydek-Mistek 6 28.17
4 Matyas SuchanekMatyas Suchanek 20 Český TěšínČeský Těšín 4 29.41
5 Izaak DanelIzaak Danel 19 Český TěšínČeský Těšín 1 31.45
6 Filip SostřonekFilip Sostřonek 20 Český TěšínČeský Těšín 3 32.57
Total 6 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mateo SzmekMateo Szmek 19 Písek U JablunkovaPísek U Jablunkova 4 17.25
2 Viktor HuczalaViktor Huczala 19 Dolní ŽukovDolní Žukov 1 17.32
3 Vít TereškoVít Tereško 20 NechodíNechodí 5 17.67
4 Matěj WlosokMatěj Wlosok 19 MŠ ŘekaMŠ Řeka 6 21.86
5 David KuskaDavid Kuska 19 MŠ ŘekaMŠ Řeka 2 25.69
6 Albert SchmejaAlbert Schmeja 20 NechodíNechodí 3 44.79
Total 6 racers
Běh 03 (Tue, 10.5.2022 - 16:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Igor KubalákIgor Kubalák 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 3 14.75
2 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 18 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 17.08
3 Šimon SiudaŠimon Siuda 18 Český TěšínČeský Těšín 5 18.82
4 Štěpán SuchanekŠtěpán Suchanek 18 ZŠ a MŠ Třanovice, P.O.ZŠ a MŠ Třanovice, P.O. 6 20.34
5 Antonín HamanAntonín Haman 18 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 2 20.51
6 Albert Jan AdamczykAlbert Jan Adamczyk 18 Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Český Mateřská škola s polským ja... 1 22.63
Total 6 racers
Běh 04 (Tue, 10.5.2022 - 16:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Piotr BezecnyPiotr Bezecny 17 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 1 14.00
2 Ondřej KawulokOndřej Kawulok 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 16.08
3 Lukáš MüllerLukáš Müller 18 Základní a mateřská škola s polským jaz. vyuč. ČesZákladní a mateřská škola s... 4 17.66
4 Dorian DanelDorian Danel 17 Český TěšínČeský Těšín 2 18.30
5 Jan ŠimikJan Šimik 18 NeníNení 5 19.80
Total 5 racers
Běh 05 (Tue, 10.5.2022 - 16:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Antoni SzarzecAntoni Szarzec 17 MŠ JablunkovMŠ Jablunkov 5 14.10
2 Hynek DziekanikHynek Dziekanik 17 MŠ Frýdecká, Český TěšínMŠ Frýdecká, Český Těšín 2 15.04
3 Michal JuzekMichal Juzek 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 15.62
4 Alex LiškutínAlex Liškutín 17 DobráDobrá 4 16.16
5 Daniel BaroňDaniel Baroň 18 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 16.83
6 Erik SekulaErik Sekula 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 6 17.23
7 . Talarčík. Talarčík 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 20.15
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Piotr BezecnyPiotr Bezecny 17 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 1 14.00
2 Antoni SzarzecAntoni Szarzec 17 MŠ JablunkovMŠ Jablunkov 5 14.10
3 Igor KubalákIgor Kubalák 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 3 14.75
4 Hynek DziekanikHynek Dziekanik 17 MŠ Frýdecká, Český TěšínMŠ Frýdecká, Český Těšín 2 15.04
5 Michal JuzekMichal Juzek 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 15.62
6 Ondřej KawulokOndřej Kawulok 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 16.08
7 Alex LiškutínAlex Liškutín 17 DobráDobrá 4 16.16
8 Daniel BaroňDaniel Baroň 18 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 16.83
9 Michael ChalupaMichael Chalupa 19 2 16.98
10 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 18 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 17.08
11 Erik SekulaErik Sekula 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 6 17.23
12 Mateo SzmekMateo Szmek 19 Písek U JablunkovaPísek U Jablunkova 4 17.25
13 Viktor HuczalaViktor Huczala 19 Dolní ŽukovDolní Žukov 1 17.32
14 Lukáš MüllerLukáš Müller 18 Základní a mateřská škola s polským jaz. vyuč. ČesZákladní a mateřská škola s... 4 17.66
15 Vít TereškoVít Tereško 20 NechodíNechodí 5 17.67
16 Dorian DanelDorian Danel 17 Český TěšínČeský Těšín 2 18.30
17 Šimon SiudaŠimon Siuda 18 Český TěšínČeský Těšín 5 18.82
18 Jan ŠimikJan Šimik 18 NeníNení 5 19.80
19 . Talarčík. Talarčík 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 20.15
20 Štěpán SuchanekŠtěpán Suchanek 18 ZŠ a MŠ Třanovice, P.O.ZŠ a MŠ Třanovice, P.O. 6 20.34
21 Antonín HamanAntonín Haman 18 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 2 20.51
22 Matěj WlosokMatěj Wlosok 19 MŠ ŘekaMŠ Řeka 6 21.86
23 Albert Jan AdamczykAlbert Jan Adamczyk 18 Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Český Mateřská škola s polským ja... 1 22.63
24 Filip TomanFilip Toman 20 Horní ŽukovHorní Žukov 5 24.51
25 David KuskaDavid Kuska 19 MŠ ŘekaMŠ Řeka 2 25.69
26 Ondřej VlachOndřej Vlach 19 Frydek-MistekFrydek-Mistek 6 28.17
27 Matyas SuchanekMatyas Suchanek 20 Český TěšínČeský Těšín 4 29.41
28 Izaak DanelIzaak Danel 19 Český TěšínČeský Těšín 1 31.45
29 Filip SostřonekFilip Sostřonek 20 Český TěšínČeský Těšín 3 32.57
30 Albert SchmejaAlbert Schmeja 20 NechodíNechodí 3 44.79

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 15:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Elena HeindrichováElena Heindrichová 19 MŠ Karviná LoukyMŠ Karviná Louky 3 22.39
2 Eliška GabrhelíkováEliška Gabrhelíková 19 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 2 24.36
3 Julia CiahotnaJulia Ciahotna 19 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 1 24.62
4 Jana RakowskáJana Rakowská 20 Český TěšínČeský Těšín 4 25.58
Total 4 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 15:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Daniela VrátnáDaniela Vrátná 19 NechodíNechodí 3 17.97
2 Eliška SmelíkováEliška Smelíková 19 NechodíNechodí 2 18.54
3 Dominika OlšarováDominika Olšarová 19 ZŠ a MŠ Smilovice, okres Frýdek-Místek, P.O.ZŠ a MŠ Smilovice, okres Fr... 1 18.77
Total 3 racers
Běh 03 (Tue, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára TereškováKlára Terešková 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 14.30
2 Iveta ChowancováIveta Chowancová 17 NávsíNávsí 2 14.99
3 Ema HeckelováEma Heckelová 17 MŠ HrabinskáMŠ Hrabinská 1 16.10
4 Tereza KochováTereza Kochová 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 3 16.53
5 Emma VysloužilováEmma Vysloužilová 17 ZŠ a MŠ Slovenská, Karviná, P.O.ZŠ a MŠ Slovenská, Karviná,... 5 16.79
Total 5 racers
Běh 04 (Tue, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristýna LisztwanováKristýna Lisztwanová 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 4 15.11
2 Sára JuzkováSára Juzková 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 18.25
3 Kristýna KadłubiecováKristýna Kadłubiecová 18 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 19.05
4 Anna WlosokováAnna Wlosoková 17 MŠ ŘekaMŠ Řeka 5 23.30
5 Natália DanelNatália Danel 18 Český TěšínČeský Těšín 1 25.94
Total 5 racers
Běh 05 (Tue, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ines KovačíkováInes Kovačíková 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 2 13.94
2 Nina KucharczykováNina Kucharczyková 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 14.32
3 Edita FilipováEdita Filipová 17 Akátová MŠAkátová MŠ 1 15.09
4 Eliška ZábelkováEliška Zábelková 17 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 5 15.43
Gabriela WojcikováGabriela Wojciková 18 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 4 DNS
Total 5 racers
Běh 06 (Tue, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Daniela KuskováDaniela Kusková 17 MŠ ŘekaMŠ Řeka 1 15.06
2 Valérie VlachováValérie Vlachová 17 Frydek-MistekFrydek-Mistek 4 15.71
3 Julie SpratkováJulie Spratková 17 NechodíNechodí 3 16.23
4 Emma RacEmma Rac 18 ZŠ OstravskáZŠ Ostravská 2 21.90
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ines KovačíkováInes Kovačíková 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 2 13.94
2 Klára TereškováKlára Terešková 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 14.30
3 Nina KucharczykováNina Kucharczyková 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 14.32
4 Iveta ChowancováIveta Chowancová 17 NávsíNávsí 2 14.99
5 Daniela KuskováDaniela Kusková 17 MŠ ŘekaMŠ Řeka 1 15.06
6 Edita FilipováEdita Filipová 17 Akátová MŠAkátová MŠ 1 15.09
7 Kristýna LisztwanováKristýna Lisztwanová 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 4 15.11
8 Eliška ZábelkováEliška Zábelková 17 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 5 15.43
9 Valérie VlachováValérie Vlachová 17 Frydek-MistekFrydek-Mistek 4 15.71
10 Ema HeckelováEma Heckelová 17 MŠ HrabinskáMŠ Hrabinská 1 16.10
11 Julie SpratkováJulie Spratková 17 NechodíNechodí 3 16.23
12 Tereza KochováTereza Kochová 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 3 16.53
13 Emma VysloužilováEmma Vysloužilová 17 ZŠ a MŠ Slovenská, Karviná, P.O.ZŠ a MŠ Slovenská, Karviná,... 5 16.79
14 Daniela VrátnáDaniela Vrátná 19 NechodíNechodí 3 17.97
15 Sára JuzkováSára Juzková 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 18.25
16 Eliška SmelíkováEliška Smelíková 19 NechodíNechodí 2 18.54
17 Dominika OlšarováDominika Olšarová 19 ZŠ a MŠ Smilovice, okres Frýdek-Místek, P.O.ZŠ a MŠ Smilovice, okres Fr... 1 18.77
18 Kristýna KadłubiecováKristýna Kadłubiecová 18 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 19.05
19 Emma RacEmma Rac 18 ZŠ OstravskáZŠ Ostravská 2 21.90
20 Elena HeindrichováElena Heindrichová 19 MŠ Karviná LoukyMŠ Karviná Louky 3 22.39
21 Anna WlosokováAnna Wlosoková 17 MŠ ŘekaMŠ Řeka 5 23.30
22 Eliška GabrhelíkováEliška Gabrhelíková 19 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 2 24.36
23 Julia CiahotnaJulia Ciahotna 19 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 1 24.62
24 Jana RakowskáJana Rakowská 20 Český TěšínČeský Těšín 4 25.58
25 Natália DanelNatália Danel 18 Český TěšínČeský Těšín 1 25.94
Gabriela WojcikováGabriela Wojciková 18 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 4 DNS