Back

 / Čokoládová tretra 2022

Český Těšín (10. 5. 2022)

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš KlaputMatyáš Klaput 13 ZŠ a MŠ Borovského, Karviná, P.O., Atletika BenjamZŠ a MŠ Borovského, Karviná... 3 33.63
2 Adam OlšarAdam Olšar 13 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovaZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s ... 7 34.46
3 Szymon BezecnySzymon Bezecny 14 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 1 37.53
4 Radim PijákRadim Piják 13 Český TěšínČeský Těšín 8 38.44
5 Václav KovalčíkVáclav Kovalčík 14 ZS Hrabina, Cesky TesinZS Hrabina, Cesky Tesin 4 39.69
6 Tobiasz NogowczykTobiasz Nogowczyk 13 HC vilci czeski cieszynHC vilci czeski cieszyn 6 40.19
7 Hugo MatuszekHugo Matuszek 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 5 40.94
8 Štěpán ČablaŠtěpán Čabla 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 41.75
Total 8 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David LexDavid Lex 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 34.60
2 Tomáš MüllerTomáš Müller 14 Atletický oddíl TJ Jäkl KarvináAtletický oddíl TJ Jäkl Kar... 5 36.17
3 Kryštof KonderlaKryštof Konderla 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 40.14
4 Antonín FilipAntonín Filip 14 HavlíčkovaHavlíčkova 1 40.58
5 Ondřej PopekOndřej Popek 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 6 41.45
6 Petr TomiczekPetr Tomiczek 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 7 42.68
7 Michael KřivoňMichael Křivoň 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 47.09
Elemír ZaviatičElemír Zaviatič 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 8 DNS
Total 8 racers
Běh 03 (Tue, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin SzmekMartin Szmek 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 7 39.20
2 Kacper JežowiczKacper Ježowicz 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 39.65
3 Artur NiemczykArtur Niemczyk 13 Základní škola s polským jazykem vyučovacím, ČeskýZákladní škola s polským ja... 5 41.56
4 Vojtěch LokajíčekVojtěch Lokajíček 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 4 44.05
5 Kilián JaníkKilián Janík 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 44.47
6 Vojtěch SvobodníkVojtěch Svobodník 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 6 46.48
Total 6 racers
Běh 04 (Tue, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch KawulokVojtěch Kawulok 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 35.58
2 Ondra GryczOndra Grycz 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 37.36
3 Tobiáš KovačíkTobiáš Kovačík 13 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 4 40.08
4 Matěj MáčekMatěj Máček 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 5 41.50
5 Tomáš SližTomáš Sliž 14 ZŠ-Slezská Český TěšínZŠ-Slezská Český Těšín 7 41.62
6 Tomáš PlecháčekTomáš Plecháček 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 6 42.90
Alexandr KoniecznyAlexandr Konieczny 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 DNS
Total 7 racers
Běh 05 (Tue, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David FiačanDavid Fiačan 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 39.03
2 Patrik NyberPatrik Nyber 13 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 5 40.96
3 Daniel KalužaDaniel Kaluža 13 ZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slovenská Český TěšínZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slov... 4 41.30
4 Adam DziekanikAdam Dziekanik 14 ZŠ Ostravská, Český TěšínZŠ Ostravská, Český Těšín 3 42.06
5 Michal TrávníčekMichal Trávníček 14 ZŠ OstravskáZŠ Ostravská 7 44.36
6 Oskar ŠurykOskar Šuryk 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 6 46.21
7 Petr SeibertPetr Seibert 13 ZŠ Slezská, Český TěšínZŠ Slezská, Český Těšín 47.60
8 Jakub HorosJakub Horos 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 50.60
9 Oliver BláhaOliver Bláha 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 55.60
10 Teodor BeličinTeodor Beličin 14 LokahiLokahi 1 59.19
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matyáš KlaputMatyáš Klaput 13 ZŠ a MŠ Borovského, Karviná, P.O., Atletika BenjamZŠ a MŠ Borovského, Karviná... 3 33.63
2 Adam OlšarAdam Olšar 13 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovaZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s ... 7 34.46
3 David LexDavid Lex 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 34.60
4 Vojtěch KawulokVojtěch Kawulok 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 35.58
5 Tomáš MüllerTomáš Müller 14 Atletický oddíl TJ Jäkl KarvináAtletický oddíl TJ Jäkl Kar... 5 36.17
6 Ondra GryczOndra Grycz 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 37.36
7 Szymon BezecnySzymon Bezecny 14 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 1 37.53
8 Radim PijákRadim Piják 13 Český TěšínČeský Těšín 8 38.44
9 David FiačanDavid Fiačan 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 39.03
10 Martin SzmekMartin Szmek 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 7 39.20
11 Kacper JežowiczKacper Ježowicz 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 39.65
12 Václav KovalčíkVáclav Kovalčík 14 ZS Hrabina, Cesky TesinZS Hrabina, Cesky Tesin 4 39.69
13 Tobiáš KovačíkTobiáš Kovačík 13 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 4 40.08
14 Kryštof KonderlaKryštof Konderla 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 40.14
15 Tobiasz NogowczykTobiasz Nogowczyk 13 HC vilci czeski cieszynHC vilci czeski cieszyn 6 40.19
16 Antonín FilipAntonín Filip 14 HavlíčkovaHavlíčkova 1 40.58
17 Hugo MatuszekHugo Matuszek 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 5 40.94
18 Patrik NyberPatrik Nyber 13 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 5 40.96
19 Daniel KalužaDaniel Kaluža 13 ZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slovenská Český TěšínZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slov... 4 41.30
20 Ondřej PopekOndřej Popek 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 6 41.45
21 Matěj MáčekMatěj Máček 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 5 41.50
22 Artur NiemczykArtur Niemczyk 13 Základní škola s polským jazykem vyučovacím, ČeskýZákladní škola s polským ja... 5 41.56
23 Tomáš SližTomáš Sliž 14 ZŠ-Slezská Český TěšínZŠ-Slezská Český Těšín 7 41.62
24 Štěpán ČablaŠtěpán Čabla 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 41.75
25 Adam DziekanikAdam Dziekanik 14 ZŠ Ostravská, Český TěšínZŠ Ostravská, Český Těšín 3 42.06
26 Petr TomiczekPetr Tomiczek 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 7 42.68
27 Tomáš PlecháčekTomáš Plecháček 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 6 42.90
28 Vojtěch LokajíčekVojtěch Lokajíček 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 4 44.05
29 Michal TrávníčekMichal Trávníček 14 ZŠ OstravskáZŠ Ostravská 7 44.36
30 Kilián JaníkKilián Janík 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 44.47
31 Oskar ŠurykOskar Šuryk 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 6 46.21
32 Vojtěch SvobodníkVojtěch Svobodník 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 6 46.48
33 Michael KřivoňMichael Křivoň 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 47.09
34 Petr SeibertPetr Seibert 13 ZŠ Slezská, Český TěšínZŠ Slezská, Český Těšín 47.60
35 Jakub HorosJakub Horos 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 50.60
36 Oliver BláhaOliver Bláha 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 55.60
37 Teodor BeličinTeodor Beličin 14 LokahiLokahi 1 59.19
Elemír ZaviatičElemír Zaviatič 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 8 DNS
Alexandr KoniecznyAlexandr Konieczny 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza PollakováTereza Pollaková 13 PZŠ HnojníkPZŠ Hnojník 5 34.81
2 Lena NogowczykLena Nogowczyk 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 4 37.31
3 Adéla JarošováAdéla Jarošová 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 1 37.52
4 Magdaléna LamačovaMagdaléna Lamačova 13 Cesky Těšín SlezskaCesky Těšín Slezska 3 39.12
5 Lea KovaříkováLea Kovaříková 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 40.47
6 Lauren Nelly VysloužilováLauren Nelly Vysloužilová 14 ZŠ a MŠ Slovenská, Karviná, P.O., TJ Jakl KarvináZŠ a MŠ Slovenská, Karviná,... 7 42.02
7 Nina TalarczykNina Talarczyk 14 ZS Havlickova Cesky TesinZS Havlickova Cesky Tesin 6 52.74
Total 7 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Izabela PlucnarováIzabela Plucnarová 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 5 40.73
2 Marie ChlebusováMarie Chlebusová 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 40.80
3 Adéla ŠkáchováAdéla Škáchová 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 7 42.04
4 Jessica CyroňováJessica Cyroňová 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 43.14
5 Elena PszczolkováElena Pszczolková 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 6 43.28
6 Alice KasalováAlice Kasalová 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 44.82
7 Elena DrobiszováElena Drobiszová 14 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 2 49.01
Total 7 racers
Běh 03 (Tue, 10.5.2022 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klara KramarčikováKlara Kramarčiková 13 PZŠ VendryněPZŠ Vendryně 4 37.70
2 Karin ValicováKarin Valicová 14 ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaznická 64ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaz... 6 38.33
3 Elen StavarskáElen Stavarská 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 5 38.96
4 Viktorie KadłubiecováViktorie Kadłubiecová 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 41.61
5 Elen BochenkováElen Bochenková 14 KomenskéhoKomenského 1 44.34
6 Emma HorosováEmma Horosová 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 47.92
Elizabert ZemánkováElizabert Zemánková 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 7 DNS
Dorota HermanováDorota Hermanová 13 Polská ZŠ - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy SPolská ZŠ - Polska Szkoła P... 2 DNS
Total 8 racers
Běh 04 (Tue, 10.5.2022 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Viktorie KelnarováViktorie Kelnarová 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 33.63
2 Karolína VozkováKarolína Vozková 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 34.37
3 Olivia Anna AdamczykOlivia Anna Adamczyk 13 Základní škola s polským jazykem vyučovacím Český Základní škola s polským ja... 35.86
4 Vanda ZabystrzanováVanda Zabystrzanová 14 ZŠ Hrabina, Český TěšínZŠ Hrabina, Český Těšín 7 39.27
5 Ema SkalováEma Skalová 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 41.78
6 Tereza SližováTereza Sližová 14 ZŠ -Slezská Český TěšínZŠ -Slezská Český Těšín 5 44.54
7 Aelia JanasAelia Janas 13 ZS Havlickova Cesky TesinZS Havlickova Cesky Tesin 1 46.29
8 Nela RusiňákováNela Rusiňáková 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 3 47.16
9 Vendula TereškováVendula Terešková 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 6 47.17
10 Karolína BeličinováKarolína Beličinová 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 49.93
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Viktorie KelnarováViktorie Kelnarová 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 33.63
2 Karolína VozkováKarolína Vozková 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 34.37
3 Tereza PollakováTereza Pollaková 13 PZŠ HnojníkPZŠ Hnojník 5 34.81
4 Olivia Anna AdamczykOlivia Anna Adamczyk 13 Základní škola s polským jazykem vyučovacím Český Základní škola s polským ja... 35.86
5 Lena NogowczykLena Nogowczyk 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 4 37.31
6 Adéla JarošováAdéla Jarošová 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 1 37.52
7 Klara KramarčikováKlara Kramarčiková 13 PZŠ VendryněPZŠ Vendryně 4 37.70
8 Karin ValicováKarin Valicová 14 ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaznická 64ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaz... 6 38.33
9 Elen StavarskáElen Stavarská 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 5 38.96
10 Magdaléna LamačovaMagdaléna Lamačova 13 Cesky Těšín SlezskaCesky Těšín Slezska 3 39.12
11 Vanda ZabystrzanováVanda Zabystrzanová 14 ZŠ Hrabina, Český TěšínZŠ Hrabina, Český Těšín 7 39.27
12 Lea KovaříkováLea Kovaříková 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 40.47
13 Izabela PlucnarováIzabela Plucnarová 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 5 40.73
14 Marie ChlebusováMarie Chlebusová 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 40.80
15 Viktorie KadłubiecováViktorie Kadłubiecová 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 41.61
16 Ema SkalováEma Skalová 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 41.78
17 Lauren Nelly VysloužilováLauren Nelly Vysloužilová 14 ZŠ a MŠ Slovenská, Karviná, P.O., TJ Jakl KarvináZŠ a MŠ Slovenská, Karviná,... 7 42.02
18 Adéla ŠkáchováAdéla Škáchová 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 7 42.04
19 Jessica CyroňováJessica Cyroňová 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 43.14
20 Elena PszczolkováElena Pszczolková 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 6 43.28
21 Elen BochenkováElen Bochenková 14 KomenskéhoKomenského 1 44.34
22 Tereza SližováTereza Sližová 14 ZŠ -Slezská Český TěšínZŠ -Slezská Český Těšín 5 44.54
23 Alice KasalováAlice Kasalová 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 44.82
24 Aelia JanasAelia Janas 13 ZS Havlickova Cesky TesinZS Havlickova Cesky Tesin 1 46.29
25 Nela RusiňákováNela Rusiňáková 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 3 47.16
26 Vendula TereškováVendula Terešková 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 6 47.17
27 Emma HorosováEmma Horosová 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 47.92
28 Elena DrobiszováElena Drobiszová 14 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 2 49.01
29 Karolína BeličinováKarolína Beličinová 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 49.93
30 Nina TalarczykNina Talarczyk 14 ZS Havlickova Cesky TesinZS Havlickova Cesky Tesin 6 52.74
Elizabert ZemánkováElizabert Zemánková 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 7 DNS
Dorota HermanováDorota Hermanová 13 Polská ZŠ - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy SPolská ZŠ - Polska Szkoła P... 2 DNS