Back

 / Čokoládová tretra 2022

Český Těšín (10. 5. 2022)

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 17:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek MístekTJ Slezan Frýdek Místek 1 47.22
2 Szymon JanasSzymon Janas 11 PSP Czeski CieszynPSP Czeski Cieszyn 4 56.46
3 Jakub HennerJakub Henner 11 ZŠ HavlíčkovaZŠ Havlíčkova 3 60.23
4 Michal TomiczekMichal Tomiczek 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 9 62.60
5 Adam StruminskýAdam Struminský 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 7 67.40
6 Kryštof KučeraKryštof Kučera 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 5 71.57
7 Ondřej FajkošOndřej Fajkoš 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 72.97
8 Daniel SchönDaniel Schön 12 Český TěšínČeský Těšín 6 97.95
Zdeněk ŠimčákZdeněk Šimčák 12 ZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slovenská Český TěšínZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slov... 8 DNS
Total 9 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 17:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pawel FolwarcznyPawel Folwarczny 11 PSP Český TěšínPSP Český Těšín 3 51.89
2 Dominik PollakDominik Pollak 12 PZŠ HnojníkPZŠ Hnojník 55.38
3 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 7 57.38
4 Tomasz BezecnyTomasz Bezecny 12 PSP HavličkováPSP Havličková 1 60.27
5 Vojtěch ChowaniecVojtěch Chowaniec 12 PZŠ v NávsíPZŠ v Návsí 6 61.39
6 Jindřich HarokJindřich Harok 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 5 62.46
7 David StruminskýDavid Struminský 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 8 64.12
8 Adam GanczarczykAdam Ganczarczyk 11 ZŠ a MŠ Masarykova, Český TěšínZŠ a MŠ Masarykova, Český T... 4 64.87
9 František DrobiszFrantišek Drobisz 12 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 2 65.75
10 Bedřich SzlaurBedřich Szlaur 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 9 68.21
11 Matyáš SzwienczekMatyáš Szwienczek 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 68.97
12 Artur LukšíkArtur Lukšík 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 76.28
Total 12 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek MístekTJ Slezan Frýdek Místek 1 47.22
2 Pawel FolwarcznyPawel Folwarczny 11 PSP Český TěšínPSP Český Těšín 3 51.89
3 Dominik PollakDominik Pollak 12 PZŠ HnojníkPZŠ Hnojník 55.38
4 Szymon JanasSzymon Janas 11 PSP Czeski CieszynPSP Czeski Cieszyn 4 56.46
5 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 7 57.38
6 Jakub HennerJakub Henner 11 ZŠ HavlíčkovaZŠ Havlíčkova 3 60.23
7 Tomasz BezecnyTomasz Bezecny 12 PSP HavličkováPSP Havličková 1 60.27
8 Vojtěch ChowaniecVojtěch Chowaniec 12 PZŠ v NávsíPZŠ v Návsí 6 61.39
9 Jindřich HarokJindřich Harok 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 5 62.46
10 Michal TomiczekMichal Tomiczek 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 9 62.60
11 David StruminskýDavid Struminský 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 8 64.12
12 Adam GanczarczykAdam Ganczarczyk 11 ZŠ a MŠ Masarykova, Český TěšínZŠ a MŠ Masarykova, Český T... 4 64.87
13 František DrobiszFrantišek Drobisz 12 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 2 65.75
14 Adam StruminskýAdam Struminský 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 7 67.40
15 Bedřich SzlaurBedřich Szlaur 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 9 68.21
16 Matyáš SzwienczekMatyáš Szwienczek 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 68.97
17 Kryštof KučeraKryštof Kučera 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 5 71.57
18 Ondřej FajkošOndřej Fajkoš 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 72.97
19 Artur LukšíkArtur Lukšík 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 76.28
20 Daniel SchönDaniel Schön 12 Český TěšínČeský Těšín 6 97.95
Zdeněk ŠimčákZdeněk Šimčák 12 ZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slovenská Český TěšínZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slov... 8 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 51.74
2 Viktorie DluhošováViktorie Dluhošová 12 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 1 52.69
3 Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková 11 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 5 54.50
4 Klára MáchováKlára Máchová 12 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 6 55.28
5 Kateřina KobielováKateřina Kobielová 11 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 4 60.22
6 Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková 12 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 9 60.25
7 Aneta GoryczkováAneta Goryczková 12 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 3 61.01
8 Veronika SeibertováVeronika Seibertová 11 ZŠ Slezská, Český TěšínZŠ Slezská, Český Těšín 8 64.64
9 Lucie GibiecováLucie Gibiecová 12 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 76.46
Total 9 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza ŠpokováTereza Špoková 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 8 58.50
2 Alena KalužováAlena Kalužová 11 ZŠ a MŠ Pod Zvonek Český TěšínZŠ a MŠ Pod Zvonek Český Těšín 5 62.10
3 Anabel FilipčíkováAnabel Filipčíková 11 ZŠ a MŠ Smilovice, okres Frýdek-Místek, P.O.ZŠ a MŠ Smilovice, okres Fr... 2 62.14
4 Zuzanna OlšarováZuzanna Olšarová 11 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovaZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s ... 7 64.60
5 Zuzana GibiecováZuzana Gibiecová 12 ZŠ Hrabina, Český TěšínZŠ Hrabina, Český Těšín 3 65.34
6 Nela BieleszováNela Bieleszová 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 66.56
7 Dominika NyberovaDominika Nyberova 11 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 67.23
8 Nikola KozielovaNikola Kozielova 12 Český Těšín SlezskaČeský Těšín Slezska 6 67.29
Ester GoryczkováEster Goryczková 11 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 4 DNS
Ema ZabystrzanováEma Zabystrzanová 12 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 9 DNS
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 51.74
2 Viktorie DluhošováViktorie Dluhošová 12 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 1 52.69
3 Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková 11 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 5 54.50
4 Klára MáchováKlára Máchová 12 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 6 55.28
5 Tereza ŠpokováTereza Špoková 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 8 58.50
6 Kateřina KobielováKateřina Kobielová 11 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 4 60.22
7 Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková 12 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 9 60.25
8 Aneta GoryczkováAneta Goryczková 12 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 3 61.01
9 Alena KalužováAlena Kalužová 11 ZŠ a MŠ Pod Zvonek Český TěšínZŠ a MŠ Pod Zvonek Český Těšín 5 62.10
10 Anabel FilipčíkováAnabel Filipčíková 11 ZŠ a MŠ Smilovice, okres Frýdek-Místek, P.O.ZŠ a MŠ Smilovice, okres Fr... 2 62.14
11 Zuzanna OlšarováZuzanna Olšarová 11 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovaZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s ... 7 64.60
12 Veronika SeibertováVeronika Seibertová 11 ZŠ Slezská, Český TěšínZŠ Slezská, Český Těšín 8 64.64
13 Zuzana GibiecováZuzana Gibiecová 12 ZŠ Hrabina, Český TěšínZŠ Hrabina, Český Těšín 3 65.34
14 Nela BieleszováNela Bieleszová 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 66.56
15 Dominika NyberovaDominika Nyberova 11 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 67.23
16 Nikola KozielovaNikola Kozielova 12 Český Těšín SlezskaČeský Těšín Slezska 6 67.29
17 Lucie GibiecováLucie Gibiecová 12 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 76.46
Ester GoryczkováEster Goryczková 11 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 4 DNS
Ema ZabystrzanováEma Zabystrzanová 12 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 9 DNS