Back

 / Čokoládová tretra 2022

Opava (11. 5. 2022)

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Wed, 11.5.2022 - 17:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jaroslav KordulaJaroslav Kordula 11 ZŠ Oldřišov, TJ Slezan OpavaZŠ Oldřišov, TJ Slezan Opava 4 51.63
2 Oliver WeczerekOliver Weczerek 11 ZŠ KravařeZŠ Kravaře 8 53.12
3 Adam SlanýAdam Slaný 12 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 7 55.02
4 Vilém PiskořVilém Piskoř 11 ZŠ Opava, Otická 18 - P.O.ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. 5 57.23
5 Jan GalvasJan Galvas 11 ZŠ Opava, Vrchní 19 - P.O.ZŠ Opava, Vrchní 19 - P.O. 1 58.12
6 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček 11 Pohodová škola s.r.o, Ostrava, SSK VítkovicePohodová škola s.r.o, Ostra... 3 60.13
7 Robert GilíkRobert Gilík 12 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 2 61.11
8 Matěj RuskýMatěj Ruský 12 OpavaOpava 6 68.08
Total 8 racers
Běh 02 (Wed, 11.5.2022 - 17:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 Atletika KrnovAtletika Krnov 6 48.95
2 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika KrnovAtletika Krnov 2 52.77
3 Matěj OrelMatěj Orel 12 ZŠ Opava, Otická 18 - P.O.ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. 7 53.49
4 Marcel KovalMarcel Koval 11 Atletika KrnovAtletika Krnov 3 54.67
5 Adam PečeňaAdam Pečeňa 11 SK HraniceSK Hranice 8 55.35
6 Samuel LatoňSamuel Latoň 12 ZŠ Opava-Kylešovice, P.O.ZŠ Opava-Kylešovice, P.O. 5 55.75
7 Vojtěch HudečkaVojtěch Hudečka 11 Sokol OpavaSokol Opava 1 55.75
8 Adam KurkaAdam Kurka 11 ZS edvarda beneseZS edvarda benese 4 61.75
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 Atletika KrnovAtletika Krnov 6 48.95
2 Jaroslav KordulaJaroslav Kordula 11 ZŠ Oldřišov, TJ Slezan OpavaZŠ Oldřišov, TJ Slezan Opava 4 51.63
3 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika KrnovAtletika Krnov 2 52.77
4 Oliver WeczerekOliver Weczerek 11 ZŠ KravařeZŠ Kravaře 8 53.12
5 Matěj OrelMatěj Orel 12 ZŠ Opava, Otická 18 - P.O.ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. 7 53.49
6 Marcel KovalMarcel Koval 11 Atletika KrnovAtletika Krnov 3 54.67
7 Adam SlanýAdam Slaný 12 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 7 55.02
8 Adam PečeňaAdam Pečeňa 11 SK HraniceSK Hranice 8 55.35
9 Samuel LatoňSamuel Latoň 12 ZŠ Opava-Kylešovice, P.O.ZŠ Opava-Kylešovice, P.O. 5 55.75
9 Vojtěch HudečkaVojtěch Hudečka 11 Sokol OpavaSokol Opava 1 55.75
11 Vilém PiskořVilém Piskoř 11 ZŠ Opava, Otická 18 - P.O.ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. 5 57.23
12 Jan GalvasJan Galvas 11 ZŠ Opava, Vrchní 19 - P.O.ZŠ Opava, Vrchní 19 - P.O. 1 58.12
13 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček 11 Pohodová škola s.r.o, Ostrava, SSK VítkovicePohodová škola s.r.o, Ostra... 3 60.13
14 Robert GilíkRobert Gilík 12 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 2 61.11
15 Adam KurkaAdam Kurka 11 ZS edvarda beneseZS edvarda benese 4 61.75
16 Matěj RuskýMatěj Ruský 12 OpavaOpava 6 68.08

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Wed, 11.5.2022 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikol DostálováNikol Dostálová 11 ZŠ a MŠ Otice - P.O.ZŠ a MŠ Otice - P.O. 4 52.44
2 Karolína ČespivováKarolína Čespivová 12 SK PřerovSK Přerov 3 53.00
3 Karen BitomskáKaren Bitomská 12 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2 53.75
4 Anežka PurováAnežka Purová 12 Sokol Nová HradečnáSokol Nová Hradečná 6 55.67
5 Karolína TicháčkováKarolína Ticháčková 11 ZŠ Labyrint Lhota, s.r.o.ZŠ Labyrint Lhota, s.r.o. 9 56.41
6 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 Sokol OpavaSokol Opava 8 58.02
7 Justina LudwigováJustina Ludwigová 12 ZŠ Oldřišov, okres Opava, P.O.ZŠ Oldřišov, okres Opava, P.O. 5 62.80
8 Viktorie RinkováViktorie Rinková 12 Prajzský BK KravařePrajzský BK Kravaře 7 63.15
9 Adéla BilíčkováAdéla Bilíčková 11 ZŠ EnglišovaZŠ Englišova 1 64.02
Total 9 racers