Back

 / Čokoládová tretra 2022

Vsetín (14. 5. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj FrýdlMatěj Frýdl 17 VsetínVsetín 1 13.78
2 Dominik PaládiDominik Paládi 17 VsetínVsetín 3 14.87
3 Sebastian UrbánekSebastian Urbánek 17 VsetínVsetín 4 17.41
4 Filip HromadaFilip Hromada 18 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 2 21.69
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub SkalákJakub Skalák 17 Materska skola Vsetin, Na Kopecku 13Materska skola Vsetin, Na K... 3 15.44
2 Stanislav ZapalačStanislav Zapalač 18 VsetinVsetin 4 16.27
3 Dominik BátrlaDominik Bátrla 18 MŠ Vsetín SychrovMŠ Vsetín Sychrov 1 18.45
4 Adrian NovosadAdrian Novosad 18 MŠ Vsetín RokytniceMŠ Vsetín Rokytnice 2 20.73
Total 4 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam HromadaAdam Hromada 17 Mateřská škola Vsetín, Kobzáňova 1537Mateřská škola Vsetín, Kobz... 2 15.88
2 Martin KožichMartin Kožich 17 Mateřská škola Kostka s.r.o., VsetínMateřská škola Kostka s.r.o... 3 16.56
3 Teodor HajdaTeodor Hajda 18 MŠ Kobzáňova, VsetínMŠ Kobzáňova, Vsetín 1 18.46
4 Janek OrságJanek Orság 18 MŠ Vsetín LuhMŠ Vsetín Luh 4 18.75
Total 4 racers
Běh 04 (Sat, 14.5.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej KociánOndřej Kocián 17 MŠ LuhMŠ Luh 1 15.88
2 Kristián NovosadKristián Novosad 18 MŠ Vsetín RokytniceMŠ Vsetín Rokytnice 3 16.54
3 Daniel PisklákDaniel Pisklák 18 Školka.RokytniceŠkolka.Rokytnice 4 18.71
4 Volodymyr KovalovVolodymyr Kovalov 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 20.84
Total 4 racers
Běh 05 (Sat, 14.5.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ehor HrabovanEhor Hrabovan 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 18.61
2 Richard GorkaRichard Gorka 18 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 22.85
3 Jakub Nataniel ChrásteckýJakub Nataniel Chrástecký 18 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 3 28.50
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matěj FrýdlMatěj Frýdl 17 VsetínVsetín 1 13.78
2 Dominik PaládiDominik Paládi 17 VsetínVsetín 3 14.87
3 Jakub SkalákJakub Skalák 17 Materska skola Vsetin, Na Kopecku 13Materska skola Vsetin, Na K... 3 15.44
4 Adam HromadaAdam Hromada 17 Mateřská škola Vsetín, Kobzáňova 1537Mateřská škola Vsetín, Kobz... 2 15.88
4 Ondřej KociánOndřej Kocián 17 MŠ LuhMŠ Luh 1 15.88
6 Stanislav ZapalačStanislav Zapalač 18 VsetinVsetin 4 16.27
7 Kristián NovosadKristián Novosad 18 MŠ Vsetín RokytniceMŠ Vsetín Rokytnice 3 16.54
8 Martin KožichMartin Kožich 17 Mateřská škola Kostka s.r.o., VsetínMateřská škola Kostka s.r.o... 3 16.56
9 Sebastian UrbánekSebastian Urbánek 17 VsetínVsetín 4 17.41
10 Dominik BátrlaDominik Bátrla 18 MŠ Vsetín SychrovMŠ Vsetín Sychrov 1 18.45
11 Teodor HajdaTeodor Hajda 18 MŠ Kobzáňova, VsetínMŠ Kobzáňova, Vsetín 1 18.46
12 Ehor HrabovanEhor Hrabovan 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 18.61
13 Daniel PisklákDaniel Pisklák 18 Školka.RokytniceŠkolka.Rokytnice 4 18.71
14 Janek OrságJanek Orság 18 MŠ Vsetín LuhMŠ Vsetín Luh 4 18.75
15 Adrian NovosadAdrian Novosad 18 MŠ Vsetín RokytniceMŠ Vsetín Rokytnice 2 20.73
16 Volodymyr KovalovVolodymyr Kovalov 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 20.84
17 Filip HromadaFilip Hromada 18 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 2 21.69
18 Richard GorkaRichard Gorka 18 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 22.85
19 Jakub Nataniel ChrásteckýJakub Nataniel Chrástecký 18 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 3 28.50

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Leontýna PacoňováLeontýna Pacoňová 18 MŠ SychrovMŠ Sychrov 4 17.42
2 Isabella BarvířováIsabella Barvířová 18 Gymnastika ZlínGymnastika Zlín 1 17.75
3 Stela KubasováStela Kubasová 18 JanováJanová 3 19.90
4 Sára HermanováSára Hermanová 17 MŠ Teddy Bear s.r.o.MŠ Teddy Bear s.r.o. 2 20.09
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza ZapletalováTereza Zapletalová 18 VsetínVsetín 4 14.95
2 Edita TicháEdita Tichá 17 VsetínVsetín 2 16.01
3 Ludmila VčelicováLudmila Včelicová 17 VsetínVsetín 3 17.07
4 Zara PlžíkováZara Plžíková 18 VsetínVsetín 1 21.39
Total 4 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vanesa VálkováVanesa Válková 17 VsetínVsetín 4 13.41
2 Anika HolcováAnika Holcová 17 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 15.21
3 Valérie ValchářováValérie Valchářová 17 Mš LeskovecMš Leskovec 3 18.14
4 Karolína AxmannováKarolína Axmannová 18 VsetínVsetín 1 19.53
Total 4 racers
Běh 04 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Julie Alena VyoralovaJulie Alena Vyoralova 17 MŠ Valašské KloboukyMŠ Valašské Klobouky 4 16.75
2 Magdaléna NesétováMagdaléna Nesétová 17 ZubříZubří 2 16.85
3 Michaela SurovcovaMichaela Surovcova 17 Ms ÚstíMs Ústí 3 17.27
4 Linda LabajováLinda Labajová 18 MŠ KostkaMŠ Kostka 1 17.64
Total 4 racers
Běh 05 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla VčelicováAdéla Včelicová 17 MŠ LuhMŠ Luh 4 15.79
2 Beata OsičkováBeata Osičková 17 MŠ Kostka VsetínMŠ Kostka Vsetín 3 18.96
3 Kristýna KašparováKristýna Kašparová 18 MŠ Huslenky, okres VsetínMŠ Huslenky, okres Vsetín 2 24.02
4 Adéla HolcováAdéla Holcová 18 ZŠ Huslenky, okres VsetínZŠ Huslenky, okres Vsetín 1 24.36
Total 4 racers
Běh 06 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Alena KřenováAlena Křenová 17 MŠ Lužní HodonínMŠ Lužní Hodonín 2 16.80
2 Laura BeňováLaura Beňová 18 ZŠ a MŠ Kateřinice, okres VsetínZŠ a MŠ Kateřinice, okres V... 1 18.70
3 Beata ŠeráBeata Šerá 18 MŠ KobzáňovaMŠ Kobzáňova 3 22.50
Total 3 racers
Běh 07 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vivien MičudováVivien Mičudová 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 18.46
2 Eliška VašicováEliška Vašicová 18 MŠ HovězíMŠ Hovězí 3 19.78
3 Dominika LasákováDominika Lasáková 17 MŠ VsetínMŠ Vsetín 1 21.08
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vanesa VálkováVanesa Válková 17 VsetínVsetín 4 13.41
2 Tereza ZapletalováTereza Zapletalová 18 VsetínVsetín 4 14.95
3 Anika HolcováAnika Holcová 17 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 15.21
4 Adéla VčelicováAdéla Včelicová 17 MŠ LuhMŠ Luh 4 15.79
5 Edita TicháEdita Tichá 17 VsetínVsetín 2 16.01
6 Julie Alena VyoralovaJulie Alena Vyoralova 17 MŠ Valašské KloboukyMŠ Valašské Klobouky 4 16.75
7 Alena KřenováAlena Křenová 17 MŠ Lužní HodonínMŠ Lužní Hodonín 2 16.80
8 Magdaléna NesétováMagdaléna Nesétová 17 ZubříZubří 2 16.85
9 Ludmila VčelicováLudmila Včelicová 17 VsetínVsetín 3 17.07
10 Michaela SurovcovaMichaela Surovcova 17 Ms ÚstíMs Ústí 3 17.27
11 Leontýna PacoňováLeontýna Pacoňová 18 MŠ SychrovMŠ Sychrov 4 17.42
12 Linda LabajováLinda Labajová 18 MŠ KostkaMŠ Kostka 1 17.64
13 Isabella BarvířováIsabella Barvířová 18 Gymnastika ZlínGymnastika Zlín 1 17.75
14 Valérie ValchářováValérie Valchářová 17 Mš LeskovecMš Leskovec 3 18.14
15 Vivien MičudováVivien Mičudová 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 18.46
16 Laura BeňováLaura Beňová 18 ZŠ a MŠ Kateřinice, okres VsetínZŠ a MŠ Kateřinice, okres V... 1 18.70
17 Beata OsičkováBeata Osičková 17 MŠ Kostka VsetínMŠ Kostka Vsetín 3 18.96
18 Karolína AxmannováKarolína Axmannová 18 VsetínVsetín 1 19.53
19 Eliška VašicováEliška Vašicová 18 MŠ HovězíMŠ Hovězí 3 19.78
20 Stela KubasováStela Kubasová 18 JanováJanová 3 19.90
21 Sára HermanováSára Hermanová 17 MŠ Teddy Bear s.r.o.MŠ Teddy Bear s.r.o. 2 20.09
22 Dominika LasákováDominika Lasáková 17 MŠ VsetínMŠ Vsetín 1 21.08
23 Zara PlžíkováZara Plžíková 18 VsetínVsetín 1 21.39
24 Beata ŠeráBeata Šerá 18 MŠ KobzáňovaMŠ Kobzáňova 3 22.50
25 Kristýna KašparováKristýna Kašparová 18 MŠ Huslenky, okres VsetínMŠ Huslenky, okres Vsetín 2 24.02
26 Adéla HolcováAdéla Holcová 18 ZŠ Huslenky, okres VsetínZŠ Huslenky, okres Vsetín 1 24.36

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 10:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tobiáš VálekTobiáš Válek 15 VsetínVsetín 8 18.57
2 Adam HajdaAdam Hajda 15 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 1 21.44
3 Šimon HromadaŠimon Hromada 16 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 2 22.03
4 Filip MlčákFilip Mlčák 15 SK HraniceSK Hranice 4 23.13
5 Kryštof SmilekKryštof Smilek 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 7 23.35
6 Petr HýžaPetr Hýža 15 VsetínVsetín 3 24.37
7 František OndrušFrantišek Ondruš 15 VsetínVsetín 5 24.51
8 Jáchym PlšekJáchym Plšek 15 MŠ Ohrada Vsetín; ELIM VsetínMŠ Ohrada Vsetín; ELIM Vsetín 6 27.84
Total 8 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 10:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 15 IN-LINE VESELÍ (Vsetín)IN-LINE VESELÍ (Vsetín) 3 19.67
2 Viktor PinďákViktor Pinďák 15 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 20.59
3 Tadeáš HermanTadeáš Herman 15 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 2 21.08
4 Ondřej OžanaOndřej Ožana 15 SK BrušperkSK Brušperk 4 21.49
5 Jakub ŠturalaJakub Šturala 16 Elim VsetínElim Vsetín 7 22.74
6 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 16 VsetínVsetín 8 25.23
7 Mikuláš FilgasMikuláš Filgas 16 VsetínVsetín 1 25.74
8 Sebastian PreislerSebastian Preisler 16 Mateřská škola JinočanyMateřská škola Jinočany 6 26.34
Total 8 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 10:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch OndraVojtěch Ondra 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 5 20.04
2 Martin TrčálekMartin Trčálek 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 20.78
3 Samuel SpilkaSamuel Spilka 15 MŠ Rokytnice VsetínMŠ Rokytnice Vsetín 6 21.17
4 Metoděj DavídekMetoděj Davídek 15 ZŠ a MŠ Lhota u VsetínaZŠ a MŠ Lhota u Vsetína 1 21.78
5 Lukáš HolecLukáš Holec 15 ZŠ Huslenky, okres VsetínZŠ Huslenky, okres Vsetín 3 21.86
6 Jan EliášekJan Eliášek 16 MŠ Sychrov, VsetínMŠ Sychrov, Vsetín 2 24.36
7 Benjamin Edward KasparBenjamin Edward Kaspar 16 Vsetín - ElimVsetín - Elim 4 26.35
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tobiáš VálekTobiáš Válek 15 VsetínVsetín 8 18.57
2 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 15 IN-LINE VESELÍ (Vsetín)IN-LINE VESELÍ (Vsetín) 3 19.67
3 Vojtěch OndraVojtěch Ondra 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 5 20.04
4 Viktor PinďákViktor Pinďák 15 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 20.59
5 Martin TrčálekMartin Trčálek 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 20.78
6 Tadeáš HermanTadeáš Herman 15 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 2 21.08
7 Samuel SpilkaSamuel Spilka 15 MŠ Rokytnice VsetínMŠ Rokytnice Vsetín 6 21.17
8 Adam HajdaAdam Hajda 15 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 1 21.44
9 Ondřej OžanaOndřej Ožana 15 SK BrušperkSK Brušperk 4 21.49
10 Metoděj DavídekMetoděj Davídek 15 ZŠ a MŠ Lhota u VsetínaZŠ a MŠ Lhota u Vsetína 1 21.78
11 Lukáš HolecLukáš Holec 15 ZŠ Huslenky, okres VsetínZŠ Huslenky, okres Vsetín 3 21.86
12 Šimon HromadaŠimon Hromada 16 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 2 22.03
13 Jakub ŠturalaJakub Šturala 16 Elim VsetínElim Vsetín 7 22.74
14 Filip MlčákFilip Mlčák 15 SK HraniceSK Hranice 4 23.13
15 Kryštof SmilekKryštof Smilek 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 7 23.35
16 Jan EliášekJan Eliášek 16 MŠ Sychrov, VsetínMŠ Sychrov, Vsetín 2 24.36
17 Petr HýžaPetr Hýža 15 VsetínVsetín 3 24.37
18 František OndrušFrantišek Ondruš 15 VsetínVsetín 5 24.51
19 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 16 VsetínVsetín 8 25.23
20 Mikuláš FilgasMikuláš Filgas 16 VsetínVsetín 1 25.74
21 Sebastian PreislerSebastian Preisler 16 Mateřská škola JinočanyMateřská škola Jinočany 6 26.34
22 Benjamin Edward KasparBenjamin Edward Kaspar 16 Vsetín - ElimVsetín - Elim 4 26.35
23 Jáchym PlšekJáchym Plšek 15 MŠ Ohrada Vsetín; ELIM VsetínMŠ Ohrada Vsetín; ELIM Vsetín 6 27.84

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 10:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nela TydlackovaNela Tydlackova 15 Klub BratrejuvkaKlub Bratrejuvka 7 21.75
2 Stella KašováStella Kašová 15 MŠ Rokytnice, VsetínMŠ Rokytnice, Vsetín 3 22.05
3 Julie AdamcováJulie Adamcová 16 MŠ Vsetín Rokytnice - VsetínMŠ Vsetín Rokytnice - Vsetín 1 22.92
4 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 23.51
5 Ella PreislerováElla Preislerová 16 Mateřská škola JinočanyMateřská škola Jinočany 5 24.60
6 Olesia BahyrianOlesia Bahyrian 16 ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Bystřicí, P.O.ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Byst... 2 24.61
7 Liliia VadeikisLiliia Vadeikis 16 ZŠ, MŠ a Praktická škola VsetínZŠ, MŠ a Praktická škola Vs... 8 27.01
8 Ajša ŽikováAjša Žiková 16 VsetínVsetín 9 30.04
9 Alisa StepanchenkoAlisa Stepanchenko 16 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 32.94
Total 9 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 10:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla HřavováAdéla Hřavová 15 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 2 20.92
2 Adéla ŠkrobákováAdéla Škrobáková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 21.03
3 Elena ŠulákováElena Šuláková 15 Klub BratřejůvkaKlub Bratřejůvka 8 22.38
4 Natálie OndrováNatálie Ondrová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 23.03
5 Julie PořízkováJulie Pořízková 16 ZŠ a MŠ Kateřinice, okres VsetínZŠ a MŠ Kateřinice, okres V... 5 23.60
6 Markéta KonečnáMarkéta Konečná 16 MŠ Luh VsetínMŠ Luh Vsetín 3 24.39
7 Natalie FrolkovaNatalie Frolkova 16 JanovaJanova 1 26.06
8 Karolína VaštjákováKarolína Vaštjáková 15 ZŠ Ohrada VsetinZŠ Ohrada Vsetin 9 31.44
Veronika SkalkovaVeronika Skalkova 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 DNS
Total 9 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 10:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška SmolíkováEliška Smolíková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 20.62
2 Adála HromadováAdála Hromadová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 20.90
3 Gabriela MikulíkováGabriela Mikulíková 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 3 20.98
4 Jarmila SurovcovaJarmila Surovcova 16 Ms ÚstíMs Ústí 6 22.05
5 Isabella Kosi. DimIsabella Kosi. Dim 16 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 22.19
6 Tereza VašicováTereza Vašicová 16 MŠ HovězíMŠ Hovězí 8 23.58
7 Viktorie VysloužilováViktorie Vysloužilová 16 VsetínVsetín 9 24.12
8 Amalie PisklákováAmalie Piskláková 15 Školka RokytniceŠkolka Rokytnice 4 25.20
9 Izabela ŠenkováIzabela Šenková 16 ZŠ a MŠ Všemina, okres Zlín, P.O.ZŠ a MŠ Všemina, okres Zlín... 7 25.52
Total 9 racers
Běh 04 (Sat, 14.5.2022 - 10:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Elen Marie PavelkováElen Marie Pavelková 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 21.12
2 Gabriela HromadováGabriela Hromadová 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 21.25
3 Leontýna SurovčíkováLeontýna Surovčíková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 22.29
4 Anastasiia HorbuliakAnastasiia Horbuliak 16 MŠ KobzáňovaMŠ Kobzáňova 2 23.01
5 Klára KolebačováKlára Kolebačová 16 Mš Starý BohumínMš Starý Bohumín 4 24.58
6 Emilia Anna DolečkováEmilia Anna Dolečková 16 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 24.91
7 Marianna VčelicováMarianna Včelicová 15 VsetínVsetín 9 25.99
8 Sofie Amálie SklářováSofie Amálie Sklářová 16 ZŠ a MŠ ZděchovZŠ a MŠ Zděchov 7 26.18
9 Barbora RuzickovaBarbora Ruzickova 16 Mš RadibořMš Radiboř 6 26.33
Total 9 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Eliška SmolíkováEliška Smolíková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 20.62
2 Adála HromadováAdála Hromadová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 20.90
3 Adéla HřavováAdéla Hřavová 15 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 2 20.92
4 Gabriela MikulíkováGabriela Mikulíková 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 3 20.98
5 Adéla ŠkrobákováAdéla Škrobáková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 21.03
6 Elen Marie PavelkováElen Marie Pavelková 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 21.12
7 Gabriela HromadováGabriela Hromadová 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 21.25
8 Nela TydlackovaNela Tydlackova 15 Klub BratrejuvkaKlub Bratrejuvka 7 21.75
9 Stella KašováStella Kašová 15 MŠ Rokytnice, VsetínMŠ Rokytnice, Vsetín 3 22.05
9 Jarmila SurovcovaJarmila Surovcova 16 Ms ÚstíMs Ústí 6 22.05
11 Isabella Kosi. DimIsabella Kosi. Dim 16 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 22.19
12 Leontýna SurovčíkováLeontýna Surovčíková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 22.29
13 Elena ŠulákováElena Šuláková 15 Klub BratřejůvkaKlub Bratřejůvka 8 22.38
14 Julie AdamcováJulie Adamcová 16 MŠ Vsetín Rokytnice - VsetínMŠ Vsetín Rokytnice - Vsetín 1 22.92
15 Anastasiia HorbuliakAnastasiia Horbuliak 16 MŠ KobzáňovaMŠ Kobzáňova 2 23.01
16 Natálie OndrováNatálie Ondrová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 23.03
17 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 23.51
18 Tereza VašicováTereza Vašicová 16 MŠ HovězíMŠ Hovězí 8 23.58
19 Julie PořízkováJulie Pořízková 16 ZŠ a MŠ Kateřinice, okres VsetínZŠ a MŠ Kateřinice, okres V... 5 23.60
20 Viktorie VysloužilováViktorie Vysloužilová 16 VsetínVsetín 9 24.12
21 Markéta KonečnáMarkéta Konečná 16 MŠ Luh VsetínMŠ Luh Vsetín 3 24.39
22 Klára KolebačováKlára Kolebačová 16 Mš Starý BohumínMš Starý Bohumín 4 24.58
23 Ella PreislerováElla Preislerová 16 Mateřská škola JinočanyMateřská škola Jinočany 5 24.60
24 Olesia BahyrianOlesia Bahyrian 16 ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Bystřicí, P.O.ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Byst... 2 24.61
25 Emilia Anna DolečkováEmilia Anna Dolečková 16 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 24.91
26 Amalie PisklákováAmalie Piskláková 15 Školka RokytniceŠkolka Rokytnice 4 25.20
27 Izabela ŠenkováIzabela Šenková 16 ZŠ a MŠ Všemina, okres Zlín, P.O.ZŠ a MŠ Všemina, okres Zlín... 7 25.52
28 Marianna VčelicováMarianna Včelicová 15 VsetínVsetín 9 25.99
29 Natalie FrolkovaNatalie Frolkova 16 JanovaJanova 1 26.06
30 Sofie Amálie SklářováSofie Amálie Sklářová 16 ZŠ a MŠ ZděchovZŠ a MŠ Zděchov 7 26.18
31 Barbora RuzickovaBarbora Ruzickova 16 Mš RadibořMš Radiboř 6 26.33
32 Liliia VadeikisLiliia Vadeikis 16 ZŠ, MŠ a Praktická škola VsetínZŠ, MŠ a Praktická škola Vs... 8 27.01
33 Ajša ŽikováAjša Žiková 16 VsetínVsetín 9 30.04
34 Karolína VaštjákováKarolína Vaštjáková 15 ZŠ Ohrada VsetinZŠ Ohrada Vsetin 9 31.44
35 Alisa StepanchenkoAlisa Stepanchenko 16 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 32.94
Veronika SkalkovaVeronika Skalkova 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 11:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matouš TrnkaMatouš Trnka 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 7 36.17
2 Jan ŠťastnýJan Šťastný 13 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 6 37.28
3 Tomáš KračmarTomáš Kračmar 13 Elim VsetínElim Vsetín 2 38.51
4 Petr ObadalPetr Obadal 13 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 3 38.61
5 Filip StaněkFilip Staněk 14 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 39.63
6 Miroslav KajšMiroslav Kajš 14 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 40.47
7 Krisitán TymrákKrisitán Tymrák 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 8 43.85
8 Lukáš VčelicaLukáš Včelica 14 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 10 45.14
9 Martin VaněkMartin Vaněk 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 9 46.59
10 Matyáš PifkaMatyáš Pifka 13 ZŠ Rokytnice, VsetínZŠ Rokytnice, Vsetín 4 48.27
Total 10 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 11:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyas PřihodaMatyas Přihoda 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876, Vsetin, FCSZŠ Vsetín, Ohrada 1876, Vse... 9 35.76
2 Lukáš KovářLukáš Kovář 14 ZŠ Travniky VsetinZŠ Travniky Vsetin 7 40.33
3 Lukáš ZapletalLukáš Zapletal 14 VsetínVsetín 10 40.77
4 Petr BenedíkPetr Benedík 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 41.93
5 Adrian AdamecAdrian Adamec 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 1 43.31
6 Matěj PlšekMatěj Plšek 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876; ELIM VsetínZŠ Vsetín, Ohrada 1876; ELI... 8 44.37
7 Matouš KotrlaMatouš Kotrla 14 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 6 44.72
8 David AdamecDavid Adamec 13 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 - Vsetín - VHK ROBE VsetíZŠ Vsetín, Rokytnice 436 - ... 2 47.01
9 Kryštof GrufíkKryštof Grufík 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 47.77
10 Jakub EliášekJakub Eliášek 13 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 4 50.64
Total 10 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 11:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ilia HorbuliakIlia Horbuliak 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 37.58
2 Antonín KonečnýAntonín Konečný 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 39.13
3 Matyáš DujkaMatyáš Dujka 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 39.18
4 Michael MazalMichael Mazal 14 ZŠ Valašské KloboukyZŠ Valašské Klobouky 6 43.25
5 Ondřej ŠafárikOndřej Šafárik 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 10 44.36
6 Jakub MachalecJakub Machalec 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 45.06
7 Patrik PaládiPatrik Paládi 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 8 45.46
8 Filip VojáčekFilip Vojáček 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 9 46.05
9 Mykyta KukenkoMykyta Kukenko 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 51.61
10 Tomáš NovosadTomáš Novosad 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 51.87
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matyas PřihodaMatyas Přihoda 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876, Vsetin, FCSZŠ Vsetín, Ohrada 1876, Vse... 9 35.76
2 Matouš TrnkaMatouš Trnka 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 7 36.17
3 Jan ŠťastnýJan Šťastný 13 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 6 37.28
4 Ilia HorbuliakIlia Horbuliak 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 37.58
5 Tomáš KračmarTomáš Kračmar 13 Elim VsetínElim Vsetín 2 38.51
6 Petr ObadalPetr Obadal 13 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 3 38.61
7 Antonín KonečnýAntonín Konečný 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 39.13
8 Matyáš DujkaMatyáš Dujka 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 39.18
9 Filip StaněkFilip Staněk 14 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 39.63
10 Lukáš KovářLukáš Kovář 14 ZŠ Travniky VsetinZŠ Travniky Vsetin 7 40.33
11 Miroslav KajšMiroslav Kajš 14 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 40.47
12 Lukáš ZapletalLukáš Zapletal 14 VsetínVsetín 10 40.77
13 Petr BenedíkPetr Benedík 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 41.93
14 Michael MazalMichael Mazal 14 ZŠ Valašské KloboukyZŠ Valašské Klobouky 6 43.25
15 Adrian AdamecAdrian Adamec 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 1 43.31
16 Krisitán TymrákKrisitán Tymrák 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 8 43.85
17 Ondřej ŠafárikOndřej Šafárik 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 10 44.36
18 Matěj PlšekMatěj Plšek 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876; ELIM VsetínZŠ Vsetín, Ohrada 1876; ELI... 8 44.37
19 Matouš KotrlaMatouš Kotrla 14 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 6 44.72
20 Jakub MachalecJakub Machalec 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 45.06
21 Lukáš VčelicaLukáš Včelica 14 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 10 45.14
22 Patrik PaládiPatrik Paládi 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 8 45.46
23 Filip VojáčekFilip Vojáček 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 9 46.05
24 Martin VaněkMartin Vaněk 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 9 46.59
25 David AdamecDavid Adamec 13 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 - Vsetín - VHK ROBE VsetíZŠ Vsetín, Rokytnice 436 - ... 2 47.01
26 Kryštof GrufíkKryštof Grufík 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 47.77
27 Matyáš PifkaMatyáš Pifka 13 ZŠ Rokytnice, VsetínZŠ Rokytnice, Vsetín 4 48.27
28 Jakub EliášekJakub Eliášek 13 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 4 50.64
29 Mykyta KukenkoMykyta Kukenko 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 51.61
30 Tomáš NovosadTomáš Novosad 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 51.87

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 11:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška MlčákováEliška Mlčáková 13 SK HraniceSK Hranice 5 36.97
2 Justýna PetrželováJustýna Petrželová 14 Ak OlomoucAk Olomouc 7 38.19
3 Liliana ZdráhalováLiliana Zdráhalová 13 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 9 39.82
4 Ema KorejčíkováEma Korejčíková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 40.21
5 Hana KovaříčkováHana Kovaříčková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 44.20
6 Julie HodulákováJulie Hoduláková 14 ZŠ Ohrada, VsetínZŠ Ohrada, Vsetín 1 45.53
7 Klára KubišováKlára Kubišová 14 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 4 46.53
8 Sabina MynaříkováSabina Mynaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 48.08
9 Sofie ŠafaříkováSofie Šafaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 59.61
Total 9 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 11:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora OtiskováBarbora Otisková 13 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 35.59
2 Lucie IbříškováLucie Ibříšková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 37.14
3 Alice PořízkováAlice Pořízková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 38.78
4 Amálie MaškováAmálie Mašková 13 JZŠ Horáčkova, Praha 4JZŠ Horáčkova, Praha 4 4 40.45
5 Lucie BůbelováLucie Bůbelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 40.56
6 Daniela SlováčkováDaniela Slováčková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 8 41.91
7 Aneta BůbelováAneta Bůbelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 43.27
8 Nadja RadkovičováNadja Radkovičová 14 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 7 44.92
9 Anna ValováAnna Valová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 9 48.09
Total 9 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 11:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sára KubelováSára Kubelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 41.79
2 Karin BuksováKarin Buksová 14 ZlínZlín 1 42.39
3 Lucie MikušováLucie Mikušová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 42.65
4 Veronika MičulkováVeronika Mičulková 13 ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky 6 42.66
5 ANGELINA BAHYRIANANGELINA BAHYRIAN 14 ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Bystřicí, P.O.ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Byst... 44.48
6 Adéla ŠimarováAdéla Šimarová 14 ZŠ Ohrada, VsetínZŠ Ohrada, Vsetín 8 46.15
7 Eliška KozárkováEliška Kozárková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 46.28
8 Elen MičudováElen Mičudová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 49.08
9 Eliška HalašováEliška Halašová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 49.51
10 Sára UrbánkováSára Urbánková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 9 51.72
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Barbora OtiskováBarbora Otisková 13 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 35.59
2 Eliška MlčákováEliška Mlčáková 13 SK HraniceSK Hranice 5 36.97
3 Lucie IbříškováLucie Ibříšková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 37.14
4 Justýna PetrželováJustýna Petrželová 14 Ak OlomoucAk Olomouc 7 38.19
5 Alice PořízkováAlice Pořízková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 38.78
6 Liliana ZdráhalováLiliana Zdráhalová 13 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 9 39.82
7 Ema KorejčíkováEma Korejčíková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 40.21
8 Amálie MaškováAmálie Mašková 13 JZŠ Horáčkova, Praha 4JZŠ Horáčkova, Praha 4 4 40.45
9 Lucie BůbelováLucie Bůbelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 40.56
10 Sára KubelováSára Kubelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 41.79
11 Daniela SlováčkováDaniela Slováčková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 8 41.91
12 Karin BuksováKarin Buksová 14 ZlínZlín 1 42.39
13 Lucie MikušováLucie Mikušová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 42.65
14 Veronika MičulkováVeronika Mičulková 13 ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky 6 42.66
15 Aneta BůbelováAneta Bůbelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 43.27
16 Hana KovaříčkováHana Kovaříčková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 44.20
17 ANGELINA BAHYRIANANGELINA BAHYRIAN 14 ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Bystřicí, P.O.ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Byst... 44.48
18 Nadja RadkovičováNadja Radkovičová 14 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 7 44.92
19 Julie HodulákováJulie Hoduláková 14 ZŠ Ohrada, VsetínZŠ Ohrada, Vsetín 1 45.53
20 Adéla ŠimarováAdéla Šimarová 14 ZŠ Ohrada, VsetínZŠ Ohrada, Vsetín 8 46.15
21 Eliška KozárkováEliška Kozárková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 46.28
22 Klára KubišováKlára Kubišová 14 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 4 46.53
23 Sabina MynaříkováSabina Mynaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 48.08
24 Anna ValováAnna Valová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 9 48.09
25 Elen MičudováElen Mičudová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 49.08
26 Eliška HalašováEliška Halašová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 49.51
27 Sára UrbánkováSára Urbánková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 9 51.72
28 Sofie ŠafaříkováSofie Šafaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 59.61

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 12:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ŠuráňJan Šuráň 12 Elim VsetínElim Vsetín 9 53.50
2 Martin ChovanecMartin Chovanec 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 55.96
3 Tymofii HorbuliakTymofii Horbuliak 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 58.61
4 Mikuláš TrčkaMikuláš Trčka 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 10 59.85
5 Ilia SyniukIlia Syniuk 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 61.96
6 Kryštof PinďákKryštof Pinďák 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 6 62.71
7 Petr MynaříkPetr Mynařík 11 ZŠ OhradaZŠ Ohrada 5 64.38
8 Matěj DaněkMatěj Daněk 12 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 65.78
9 Daniel ChovanecDaniel Chovanec 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 4 67.58
10 Daniel PrcínDaniel Prcín 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 68.34
11 Filip VeselýFilip Veselý 11 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 12 68.39
Jonáš TrlicaJonáš Trlica 12 Atletický klub ElimAtletický klub Elim 11 DNS
Total 12 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 12:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 48.78
2 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 AK VnorovyAK Vnorovy 9 51.80
3 Marian FrantíkMarian Frantík 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 2 54.65
4 Patrik KubelaPatrik Kubela 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 56.46
5 Jakub MikulecJakub Mikulec 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 57.57
6 Michal RadkovičMichal Radkovič 11 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 11 59.10
7 Luděk KovaříkLuděk Kovařík 12 IN-LINE VESELÍ (Vsetín)IN-LINE VESELÍ (Vsetín) 4 60.74
8 Juraj BenedíkJuraj Benedík 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 63.85
9 Lukáš MičulkaLukáš Mičulka 11 ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky 7 65.63
10 Myron HalabutMyron Halabut 12 UkrainaUkraina 3 66.64
11 Bohdan PidpailoBohdan Pidpailo 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 10 75.60
12 Matyas ŽigaMatyas Žiga 11 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 12 97.51
Total 12 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 48.78
2 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 AK VnorovyAK Vnorovy 9 51.80
3 Jan ŠuráňJan Šuráň 12 Elim VsetínElim Vsetín 9 53.50
4 Marian FrantíkMarian Frantík 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 2 54.65
5 Martin ChovanecMartin Chovanec 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 55.96
6 Patrik KubelaPatrik Kubela 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 56.46
7 Jakub MikulecJakub Mikulec 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 57.57
8 Tymofii HorbuliakTymofii Horbuliak 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 58.61
9 Michal RadkovičMichal Radkovič 11 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 11 59.10
10 Mikuláš TrčkaMikuláš Trčka 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 10 59.85
11 Luděk KovaříkLuděk Kovařík 12 IN-LINE VESELÍ (Vsetín)IN-LINE VESELÍ (Vsetín) 4 60.74
12 Ilia SyniukIlia Syniuk 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 61.96
13 Kryštof PinďákKryštof Pinďák 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 6 62.71
14 Juraj BenedíkJuraj Benedík 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 63.85
15 Petr MynaříkPetr Mynařík 11 ZŠ OhradaZŠ Ohrada 5 64.38
16 Lukáš MičulkaLukáš Mičulka 11 ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky 7 65.63
17 Matěj DaněkMatěj Daněk 12 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 65.78
18 Myron HalabutMyron Halabut 12 UkrainaUkraina 3 66.64
19 Daniel ChovanecDaniel Chovanec 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 4 67.58
20 Daniel PrcínDaniel Prcín 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 68.34
21 Filip VeselýFilip Veselý 11 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 12 68.39
22 Bohdan PidpailoBohdan Pidpailo 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 10 75.60
23 Matyas ŽigaMatyas Žiga 11 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 12 97.51
Jonáš TrlicaJonáš Trlica 12 Atletický klub ElimAtletický klub Elim 11 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 12:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vanessa BarvířováVanessa Barvířová 11 Gymnastika ZlínGymnastika Zlín 2 53.01
2 Anna OžanováAnna Ožanová 11 SK BrušperkSK Brušperk 10 53.87
3 Rozálie DavídkováRozálie Davídková 12 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 3 59.21
4 Sofie HambálkováSofie Hambálková 12 Zš Ohrada ,VsetínZš Ohrada ,Vsetín 5 59.86
5 Anna HolcováAnna Holcová 12 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 6 61.24
6 Rebeka Marie KasparRebeka Marie Kaspar 12 ZŠ Sychrov - Vsetín - ElimZŠ Sychrov - Vsetín - Elim 8 64.00
7 Alžběta AdamcováAlžběta Adamcová 12 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 1 69.27
8 Orysia IvanovaOrysia Ivanova 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 71.07
9 Junia GaleskaJunia Galeska 11 ZŠ Travniky VsetinZŠ Travniky Vsetin 4 73.10
10 Zuzana KovaříčkováZuzana Kovaříčková 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 9 76.17
Sofie ŠafaříkovaSofie Šafaříkova 12 VsetínVsetín 11 DNS
Total 11 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 12:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 9 54.85
2 Noemi NedzynskaNoemi Nedzynska 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 58.08
3 Ema TrčálkováEma Trčálková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 59.89
4 Eva VysloužilováEva Vysloužilová 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 10 60.73
5 Tereza JenáčkováTereza Jenáčková 12 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 63.62
6 Anna Marie KužmováAnna Marie Kužmová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 64.28
7 Hana RománkováHana Románková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 65.89
8 ANNA KREJČÍANNA KREJČÍ 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 71.89
9 Kristýna JagošováKristýna Jagošová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 72.23
Klára PořízkováKlára Pořízková 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 DNS
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vanessa BarvířováVanessa Barvířová 11 Gymnastika ZlínGymnastika Zlín 2 53.01
2 Anna OžanováAnna Ožanová 11 SK BrušperkSK Brušperk 10 53.87
3 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 9 54.85
4 Noemi NedzynskaNoemi Nedzynska 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 58.08
5 Rozálie DavídkováRozálie Davídková 12 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 3 59.21
6 Sofie HambálkováSofie Hambálková 12 Zš Ohrada ,VsetínZš Ohrada ,Vsetín 5 59.86
7 Ema TrčálkováEma Trčálková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 59.89
8 Eva VysloužilováEva Vysloužilová 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 10 60.73
9 Anna HolcováAnna Holcová 12 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 6 61.24
10 Tereza JenáčkováTereza Jenáčková 12 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 63.62
11 Rebeka Marie KasparRebeka Marie Kaspar 12 ZŠ Sychrov - Vsetín - ElimZŠ Sychrov - Vsetín - Elim 8 64.00
12 Anna Marie KužmováAnna Marie Kužmová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 64.28
13 Hana RománkováHana Románková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 65.89
14 Alžběta AdamcováAlžběta Adamcová 12 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 1 69.27
15 Orysia IvanovaOrysia Ivanova 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 71.07
16 ANNA KREJČÍANNA KREJČÍ 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 71.89
17 Kristýna JagošováKristýna Jagošová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 72.23
18 Junia GaleskaJunia Galeska 11 ZŠ Travniky VsetinZŠ Travniky Vsetin 4 73.10
19 Zuzana KovaříčkováZuzana Kovaříčková 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 9 76.17
Sofie ŠafaříkovaSofie Šafaříkova 12 VsetínVsetín 11 DNS
Klára PořízkováKlára Pořízková 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 DNS

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(Sat, 14.5.2022 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 10 46.40
2 Jan ŠuráňJan Šuráň
Elim VsetínElim Vsetín
12 21 40.00
3 Mikuláš TrčkaMikuláš Trčka
ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436
12 22 29.20
4 Marian FrantíkMarian Frantík
Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice
11 3 26.80
5 Martin ChovanecMartin Chovanec
ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217
11 7 26.60
6 Kryštof PinďákKryštof Pinďák
ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436
12 17 24.10
7 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka
AK VnorovyAK Vnorovy
11 15 23.90
8 Luděk KovaříkLuděk Kovařík
IN-LINE VESELÍ (Vsetín)IN-LINE VESELÍ (Vsetín)
12 8 23.00
9 Lukáš MičulkaLukáš Mičulka
ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky
11 11 21.80
10 Michal RadkovičMichal Radkovič
ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent...
11 19 21.30
11 Daniel PrcínDaniel Prcín
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 18 20.10
12 Jakub MikulecJakub Mikulec
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 12 19.40
13 Jonáš TrlicaJonáš Trlica
Atletický klub ElimAtletický klub Elim
12 23 17.50
14 Juraj BenedíkJuraj Benedík
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 1 17.00
15 Tymofii HorbuliakTymofii Horbuliak
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 5 15.30
16 Petr MynaříkPetr Mynařík
ZŠ OhradaZŠ Ohrada
11 13 14.10
17 Daniel ChovanecDaniel Chovanec
ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217
11 6 13.80
18 Patrik KubelaPatrik Kubela
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 9 13.30
19 Bohdan PidpailoBohdan Pidpailo
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 16 13.00
20 Matěj DaněkMatěj Daněk
Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín
12 2 11.60
21 Myron HalabutMyron Halabut
UkrainaUkraina
12 4 10.20
22 Ilia SyniukIlia Syniuk
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 20 08.90
Filip VeselýFilip Veselý
ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544
11 24 DNS
Kamil OndříčekKamil Ondříček
Zs trávníky Vsetín 1217Zs trávníky Vsetín 1217
11 14 DNS
Total 24 racers

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza JenáčkováTereza Jenáčková
ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217
12 9 21.10
2 Anna OžanováAnna Ožanová
SK BrušperkSK Brušperk
11 17 19.30
3 Vanessa BarvířováVanessa Barvířová
Gymnastika ZlínGymnastika Zlín
11 2 19.16
4 Eva VysloužilováEva Vysloužilová
Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice
11 25 18.10
5 Ema TrčálkováEma Trčálková
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 23 15.70
6 Noemi NedzynskaNoemi Nedzynska
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 16 14.60
7 Anna HolcováAnna Holcová
ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín
12 5 14.00
8 Zuzana KovaříčkováZuzana Kovaříčková
ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217
11 11 12.40
9 Anna Marie KužmováAnna Marie Kužmová
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 14 11.90
10 Orysia IvanovaOrysia Ivanova
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 7 11.70
11 Rebeka Marie KasparRebeka Marie Kaspar
ZŠ Sychrov - Vsetín - ElimZŠ Sychrov - Vsetín - Elim
12 10 11.00
12 Kristýna JagošováKristýna Jagošová
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 8 11.00
13 Alžběta AdamcováAlžběta Adamcová
ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217
12 1 09.40
14 ANNA KREJČÍANNA KREJČÍ
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 13 09.30
15 Rozálie DavídkováRozálie Davídková
Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín
12 3 08.20
16 Sofie HambálkováSofie Hambálková
Zš Ohrada ,VsetínZš Ohrada ,Vsetín
12 4 08.08
Jana SurovcováJana Surovcová
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 20 DNS
Sonia TkadlecováSonia Tkadlecová
ZŠ Hovězí, okres VsetínZŠ Hovězí, okres Vsetín
12 22 DNS
Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová
Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice
12 24 DNS
Hana RománkováHana Románková
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 19 DNS
Barbora NedzynskaBarbora Nedzynska
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 15 DNS
Eliška KračmarováEliška Kračmarová
VK Austin VsetínVK Austin Vsetín
11 12 DNS
Karolina ŠulakovaKarolina Šulakova
ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217
12 21 DNS
Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová
Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice
11 6 DNS
Klára PořízkováKlára Pořízková
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 18 DNS
Total 25 racers

30 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 09:35) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub FrýdlJakub Frýdl 19 VsetínVsetín 2 13.48
2 Tomáš FilgasTomáš Filgas 19 VsetínVsetín 1 13.97
3 Ondřej LasákOndřej Lasák 19 VsetínVsetín 3 14.19
4 František OsičkaFrantišek Osička 20 VsetínVsetín 4 16.54
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 09:35) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jordan Odinaka DimJordan Odinaka Dim 19 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 1 14.82
2 Štépán OndraŠtépán Ondra 19 SychrovSychrov 2 16.97
3 Radek HalašRadek Halaš 20 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 26.29
4 Adam ŠerýAdam Šerý 20 Mámina sukněMámina sukně 3 31.46
Total 4 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 09:35) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jonáš ValaJonáš Vala 19 MŠ Vsetín LuhMŠ Vsetín Luh 3 12.08
2 Karel KřenKarel Křen 19 HodonínHodonín 2 14.38
3 Metoděj KlimešMetoděj Klimeš 20 batolebatole 1 16.44
4 Václav GorkaVáclav Gorka 20 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 58.26
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jonáš ValaJonáš Vala 19 MŠ Vsetín LuhMŠ Vsetín Luh 3 12.08
2 Jakub FrýdlJakub Frýdl 19 VsetínVsetín 2 13.48
3 Tomáš FilgasTomáš Filgas 19 VsetínVsetín 1 13.97
4 Ondřej LasákOndřej Lasák 19 VsetínVsetín 3 14.19
5 Karel KřenKarel Křen 19 HodonínHodonín 2 14.38
6 Jordan Odinaka DimJordan Odinaka Dim 19 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 1 14.82
7 Metoděj KlimešMetoděj Klimeš 20 batolebatole 1 16.44
8 František OsičkaFrantišek Osička 20 VsetínVsetín 4 16.54
9 Štépán OndraŠtépán Ondra 19 SychrovSychrov 2 16.97
10 Radek HalašRadek Halaš 20 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 26.29
11 Adam ŠerýAdam Šerý 20 Mámina sukněMámina sukně 3 31.46
12 Václav GorkaVáclav Gorka 20 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 58.26

30 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 09:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Plyasetskaya ValeriyaPlyasetskaya Valeriya 19 UkrainaUkraina 4 10.32
2 Elena DaňkováElena Daňková 19 JanováJanová 1 11.05
3 Isabella HolcováIsabella Holcová 20 BřeclavBřeclav 2 18.51
4 Lada NesétováLada Nesétová 20 ZubříZubří 3 22.15
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 09:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vivien DaňkováVivien Daňková 19 MŠ Francova Lhota,okres VsetínMŠ Francova Lhota,okres Vsetín 1 12.90
2 Marketa SkalakovaMarketa Skalakova 19 MŠ Lilie, Centrum dramaticke vychovy, VsetinMŠ Lilie, Centrum dramatick... 3 20.38
3 Zoe Alisha ChrásteckáZoe Alisha Chrástecká 19 Elim VsetínElim Vsetín 20.67
4 Tatiana KřenováTatiana Křenová 19 HodonínHodonín 2 26.83
5 Olívie VlkOlívie Vlk 21 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 35.92
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Plyasetskaya ValeriyaPlyasetskaya Valeriya 19 UkrainaUkraina 4 10.32
2 Elena DaňkováElena Daňková 19 JanováJanová 1 11.05
3 Vivien DaňkováVivien Daňková 19 MŠ Francova Lhota,okres VsetínMŠ Francova Lhota,okres Vsetín 1 12.90
4 Isabella HolcováIsabella Holcová 20 BřeclavBřeclav 2 18.51
5 Marketa SkalakovaMarketa Skalakova 19 MŠ Lilie, Centrum dramaticke vychovy, VsetinMŠ Lilie, Centrum dramatick... 3 20.38
6 Zoe Alisha ChrásteckáZoe Alisha Chrástecká 19 Elim VsetínElim Vsetín 20.67
7 Lada NesétováLada Nesétová 20 ZubříZubří 3 22.15
8 Tatiana KřenováTatiana Křenová 19 HodonínHodonín 2 26.83
9 Olívie VlkOlívie Vlk 21 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 35.92