Back

 / Čokoládová tretra 2022

Vsetín (14. 5. 2022)

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 11:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matouš TrnkaMatouš Trnka 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 7 36.17
2 Jan ŠťastnýJan Šťastný 13 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 6 37.28
3 Tomáš KračmarTomáš Kračmar 13 Elim VsetínElim Vsetín 2 38.51
4 Petr ObadalPetr Obadal 13 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 3 38.61
5 Filip StaněkFilip Staněk 14 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 39.63
6 Miroslav KajšMiroslav Kajš 14 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 40.47
7 Krisitán TymrákKrisitán Tymrák 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 8 43.85
8 Lukáš VčelicaLukáš Včelica 14 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 10 45.14
9 Martin VaněkMartin Vaněk 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 9 46.59
10 Matyáš PifkaMatyáš Pifka 13 ZŠ Rokytnice, VsetínZŠ Rokytnice, Vsetín 4 48.27
Total 10 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 11:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyas PřihodaMatyas Přihoda 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876, Vsetin, FCSZŠ Vsetín, Ohrada 1876, Vse... 9 35.76
2 Lukáš KovářLukáš Kovář 14 ZŠ Travniky VsetinZŠ Travniky Vsetin 7 40.33
3 Lukáš ZapletalLukáš Zapletal 14 VsetínVsetín 10 40.77
4 Petr BenedíkPetr Benedík 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 41.93
5 Adrian AdamecAdrian Adamec 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 1 43.31
6 Matěj PlšekMatěj Plšek 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876; ELIM VsetínZŠ Vsetín, Ohrada 1876; ELI... 8 44.37
7 Matouš KotrlaMatouš Kotrla 14 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 6 44.72
8 David AdamecDavid Adamec 13 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 - Vsetín - VHK ROBE VsetíZŠ Vsetín, Rokytnice 436 - ... 2 47.01
9 Kryštof GrufíkKryštof Grufík 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 47.77
10 Jakub EliášekJakub Eliášek 13 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 4 50.64
Total 10 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 11:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ilia HorbuliakIlia Horbuliak 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 37.58
2 Antonín KonečnýAntonín Konečný 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 39.13
3 Matyáš DujkaMatyáš Dujka 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 39.18
4 Michael MazalMichael Mazal 14 ZŠ Valašské KloboukyZŠ Valašské Klobouky 6 43.25
5 Ondřej ŠafárikOndřej Šafárik 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 10 44.36
6 Jakub MachalecJakub Machalec 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 45.06
7 Patrik PaládiPatrik Paládi 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 8 45.46
8 Filip VojáčekFilip Vojáček 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 9 46.05
9 Mykyta KukenkoMykyta Kukenko 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 51.61
10 Tomáš NovosadTomáš Novosad 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 51.87
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matyas PřihodaMatyas Přihoda 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876, Vsetin, FCSZŠ Vsetín, Ohrada 1876, Vse... 9 35.76
2 Matouš TrnkaMatouš Trnka 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 7 36.17
3 Jan ŠťastnýJan Šťastný 13 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 6 37.28
4 Ilia HorbuliakIlia Horbuliak 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 37.58
5 Tomáš KračmarTomáš Kračmar 13 Elim VsetínElim Vsetín 2 38.51
6 Petr ObadalPetr Obadal 13 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 3 38.61
7 Antonín KonečnýAntonín Konečný 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 39.13
8 Matyáš DujkaMatyáš Dujka 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 39.18
9 Filip StaněkFilip Staněk 14 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 39.63
10 Lukáš KovářLukáš Kovář 14 ZŠ Travniky VsetinZŠ Travniky Vsetin 7 40.33
11 Miroslav KajšMiroslav Kajš 14 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 40.47
12 Lukáš ZapletalLukáš Zapletal 14 VsetínVsetín 10 40.77
13 Petr BenedíkPetr Benedík 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 41.93
14 Michael MazalMichael Mazal 14 ZŠ Valašské KloboukyZŠ Valašské Klobouky 6 43.25
15 Adrian AdamecAdrian Adamec 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 1 43.31
16 Krisitán TymrákKrisitán Tymrák 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 8 43.85
17 Ondřej ŠafárikOndřej Šafárik 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 10 44.36
18 Matěj PlšekMatěj Plšek 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876; ELIM VsetínZŠ Vsetín, Ohrada 1876; ELI... 8 44.37
19 Matouš KotrlaMatouš Kotrla 14 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 6 44.72
20 Jakub MachalecJakub Machalec 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 45.06
21 Lukáš VčelicaLukáš Včelica 14 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 10 45.14
22 Patrik PaládiPatrik Paládi 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 8 45.46
23 Filip VojáčekFilip Vojáček 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 9 46.05
24 Martin VaněkMartin Vaněk 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 9 46.59
25 David AdamecDavid Adamec 13 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 - Vsetín - VHK ROBE VsetíZŠ Vsetín, Rokytnice 436 - ... 2 47.01
26 Kryštof GrufíkKryštof Grufík 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 47.77
27 Matyáš PifkaMatyáš Pifka 13 ZŠ Rokytnice, VsetínZŠ Rokytnice, Vsetín 4 48.27
28 Jakub EliášekJakub Eliášek 13 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 4 50.64
29 Mykyta KukenkoMykyta Kukenko 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 51.61
30 Tomáš NovosadTomáš Novosad 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 51.87

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 11:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška MlčákováEliška Mlčáková 13 SK HraniceSK Hranice 5 36.97
2 Justýna PetrželováJustýna Petrželová 14 Ak OlomoucAk Olomouc 7 38.19
3 Liliana ZdráhalováLiliana Zdráhalová 13 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 9 39.82
4 Ema KorejčíkováEma Korejčíková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 40.21
5 Hana KovaříčkováHana Kovaříčková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 44.20
6 Julie HodulákováJulie Hoduláková 14 ZŠ Ohrada, VsetínZŠ Ohrada, Vsetín 1 45.53
7 Klára KubišováKlára Kubišová 14 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 4 46.53
8 Sabina MynaříkováSabina Mynaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 48.08
9 Sofie ŠafaříkováSofie Šafaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 59.61
Total 9 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 11:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora OtiskováBarbora Otisková 13 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 35.59
2 Lucie IbříškováLucie Ibříšková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 37.14
3 Alice PořízkováAlice Pořízková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 38.78
4 Amálie MaškováAmálie Mašková 13 JZŠ Horáčkova, Praha 4JZŠ Horáčkova, Praha 4 4 40.45
5 Lucie BůbelováLucie Bůbelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 40.56
6 Daniela SlováčkováDaniela Slováčková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 8 41.91
7 Aneta BůbelováAneta Bůbelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 43.27
8 Nadja RadkovičováNadja Radkovičová 14 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 7 44.92
9 Anna ValováAnna Valová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 9 48.09
Total 9 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 11:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sára KubelováSára Kubelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 41.79
2 Karin BuksováKarin Buksová 14 ZlínZlín 1 42.39
3 Lucie MikušováLucie Mikušová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 42.65
4 Veronika MičulkováVeronika Mičulková 13 ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky 6 42.66
5 ANGELINA BAHYRIANANGELINA BAHYRIAN 14 ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Bystřicí, P.O.ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Byst... 44.48
6 Adéla ŠimarováAdéla Šimarová 14 ZŠ Ohrada, VsetínZŠ Ohrada, Vsetín 8 46.15
7 Eliška KozárkováEliška Kozárková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 46.28
8 Elen MičudováElen Mičudová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 49.08
9 Eliška HalašováEliška Halašová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 49.51
10 Sára UrbánkováSára Urbánková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 9 51.72
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Barbora OtiskováBarbora Otisková 13 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 35.59
2 Eliška MlčákováEliška Mlčáková 13 SK HraniceSK Hranice 5 36.97
3 Lucie IbříškováLucie Ibříšková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 37.14
4 Justýna PetrželováJustýna Petrželová 14 Ak OlomoucAk Olomouc 7 38.19
5 Alice PořízkováAlice Pořízková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 38.78
6 Liliana ZdráhalováLiliana Zdráhalová 13 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 9 39.82
7 Ema KorejčíkováEma Korejčíková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 40.21
8 Amálie MaškováAmálie Mašková 13 JZŠ Horáčkova, Praha 4JZŠ Horáčkova, Praha 4 4 40.45
9 Lucie BůbelováLucie Bůbelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 40.56
10 Sára KubelováSára Kubelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 41.79
11 Daniela SlováčkováDaniela Slováčková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 8 41.91
12 Karin BuksováKarin Buksová 14 ZlínZlín 1 42.39
13 Lucie MikušováLucie Mikušová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 42.65
14 Veronika MičulkováVeronika Mičulková 13 ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky 6 42.66
15 Aneta BůbelováAneta Bůbelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 43.27
16 Hana KovaříčkováHana Kovaříčková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 44.20
17 ANGELINA BAHYRIANANGELINA BAHYRIAN 14 ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Bystřicí, P.O.ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Byst... 44.48
18 Nadja RadkovičováNadja Radkovičová 14 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 7 44.92
19 Julie HodulákováJulie Hoduláková 14 ZŠ Ohrada, VsetínZŠ Ohrada, Vsetín 1 45.53
20 Adéla ŠimarováAdéla Šimarová 14 ZŠ Ohrada, VsetínZŠ Ohrada, Vsetín 8 46.15
21 Eliška KozárkováEliška Kozárková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 46.28
22 Klára KubišováKlára Kubišová 14 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 4 46.53
23 Sabina MynaříkováSabina Mynaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 48.08
24 Anna ValováAnna Valová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 9 48.09
25 Elen MičudováElen Mičudová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 49.08
26 Eliška HalašováEliška Halašová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 49.51
27 Sára UrbánkováSára Urbánková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 9 51.72
28 Sofie ŠafaříkováSofie Šafaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 59.61