Back

 / Čokoládová tretra 2022

Vsetín (14. 5. 2022)

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 12:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ŠuráňJan Šuráň 12 Elim VsetínElim Vsetín 9 53.50
2 Martin ChovanecMartin Chovanec 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 55.96
3 Tymofii HorbuliakTymofii Horbuliak 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 58.61
4 Mikuláš TrčkaMikuláš Trčka 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 10 59.85
5 Ilia SyniukIlia Syniuk 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 61.96
6 Kryštof PinďákKryštof Pinďák 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 6 62.71
7 Petr MynaříkPetr Mynařík 11 ZŠ OhradaZŠ Ohrada 5 64.38
8 Matěj DaněkMatěj Daněk 12 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 65.78
9 Daniel ChovanecDaniel Chovanec 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 4 67.58
10 Daniel PrcínDaniel Prcín 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 68.34
11 Filip VeselýFilip Veselý 11 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 12 68.39
Jonáš TrlicaJonáš Trlica 12 Atletický klub ElimAtletický klub Elim 11 DNS
Total 12 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 12:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 48.78
2 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 AK VnorovyAK Vnorovy 9 51.80
3 Marian FrantíkMarian Frantík 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 2 54.65
4 Patrik KubelaPatrik Kubela 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 56.46
5 Jakub MikulecJakub Mikulec 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 57.57
6 Michal RadkovičMichal Radkovič 11 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 11 59.10
7 Luděk KovaříkLuděk Kovařík 12 IN-LINE VESELÍ (Vsetín)IN-LINE VESELÍ (Vsetín) 4 60.74
8 Juraj BenedíkJuraj Benedík 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 63.85
9 Lukáš MičulkaLukáš Mičulka 11 ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky 7 65.63
10 Myron HalabutMyron Halabut 12 UkrainaUkraina 3 66.64
11 Bohdan PidpailoBohdan Pidpailo 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 10 75.60
12 Matyas ŽigaMatyas Žiga 11 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 12 97.51
Total 12 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 48.78
2 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 AK VnorovyAK Vnorovy 9 51.80
3 Jan ŠuráňJan Šuráň 12 Elim VsetínElim Vsetín 9 53.50
4 Marian FrantíkMarian Frantík 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 2 54.65
5 Martin ChovanecMartin Chovanec 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 55.96
6 Patrik KubelaPatrik Kubela 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 56.46
7 Jakub MikulecJakub Mikulec 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 57.57
8 Tymofii HorbuliakTymofii Horbuliak 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 58.61
9 Michal RadkovičMichal Radkovič 11 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 11 59.10
10 Mikuláš TrčkaMikuláš Trčka 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 10 59.85
11 Luděk KovaříkLuděk Kovařík 12 IN-LINE VESELÍ (Vsetín)IN-LINE VESELÍ (Vsetín) 4 60.74
12 Ilia SyniukIlia Syniuk 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 61.96
13 Kryštof PinďákKryštof Pinďák 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 6 62.71
14 Juraj BenedíkJuraj Benedík 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 63.85
15 Petr MynaříkPetr Mynařík 11 ZŠ OhradaZŠ Ohrada 5 64.38
16 Lukáš MičulkaLukáš Mičulka 11 ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky 7 65.63
17 Matěj DaněkMatěj Daněk 12 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 65.78
18 Myron HalabutMyron Halabut 12 UkrainaUkraina 3 66.64
19 Daniel ChovanecDaniel Chovanec 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 4 67.58
20 Daniel PrcínDaniel Prcín 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 68.34
21 Filip VeselýFilip Veselý 11 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 12 68.39
22 Bohdan PidpailoBohdan Pidpailo 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 10 75.60
23 Matyas ŽigaMatyas Žiga 11 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 12 97.51
Jonáš TrlicaJonáš Trlica 12 Atletický klub ElimAtletický klub Elim 11 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 12:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vanessa BarvířováVanessa Barvířová 11 Gymnastika ZlínGymnastika Zlín 2 53.01
2 Anna OžanováAnna Ožanová 11 SK BrušperkSK Brušperk 10 53.87
3 Rozálie DavídkováRozálie Davídková 12 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 3 59.21
4 Sofie HambálkováSofie Hambálková 12 Zš Ohrada ,VsetínZš Ohrada ,Vsetín 5 59.86
5 Anna HolcováAnna Holcová 12 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 6 61.24
6 Rebeka Marie KasparRebeka Marie Kaspar 12 ZŠ Sychrov - Vsetín - ElimZŠ Sychrov - Vsetín - Elim 8 64.00
7 Alžběta AdamcováAlžběta Adamcová 12 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 1 69.27
8 Orysia IvanovaOrysia Ivanova 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 71.07
9 Junia GaleskaJunia Galeska 11 ZŠ Travniky VsetinZŠ Travniky Vsetin 4 73.10
10 Zuzana KovaříčkováZuzana Kovaříčková 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 9 76.17
Sofie ŠafaříkovaSofie Šafaříkova 12 VsetínVsetín 11 DNS
Total 11 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 12:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 9 54.85
2 Noemi NedzynskaNoemi Nedzynska 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 58.08
3 Ema TrčálkováEma Trčálková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 59.89
4 Eva VysloužilováEva Vysloužilová 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 10 60.73
5 Tereza JenáčkováTereza Jenáčková 12 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 63.62
6 Anna Marie KužmováAnna Marie Kužmová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 64.28
7 Hana RománkováHana Románková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 65.89
8 ANNA KREJČÍANNA KREJČÍ 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 71.89
9 Kristýna JagošováKristýna Jagošová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 72.23
Klára PořízkováKlára Pořízková 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 DNS
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vanessa BarvířováVanessa Barvířová 11 Gymnastika ZlínGymnastika Zlín 2 53.01
2 Anna OžanováAnna Ožanová 11 SK BrušperkSK Brušperk 10 53.87
3 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 9 54.85
4 Noemi NedzynskaNoemi Nedzynska 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 58.08
5 Rozálie DavídkováRozálie Davídková 12 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 3 59.21
6 Sofie HambálkováSofie Hambálková 12 Zš Ohrada ,VsetínZš Ohrada ,Vsetín 5 59.86
7 Ema TrčálkováEma Trčálková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 59.89
8 Eva VysloužilováEva Vysloužilová 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 10 60.73
9 Anna HolcováAnna Holcová 12 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 6 61.24
10 Tereza JenáčkováTereza Jenáčková 12 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 63.62
11 Rebeka Marie KasparRebeka Marie Kaspar 12 ZŠ Sychrov - Vsetín - ElimZŠ Sychrov - Vsetín - Elim 8 64.00
12 Anna Marie KužmováAnna Marie Kužmová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 64.28
13 Hana RománkováHana Románková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 65.89
14 Alžběta AdamcováAlžběta Adamcová 12 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 1 69.27
15 Orysia IvanovaOrysia Ivanova 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 71.07
16 ANNA KREJČÍANNA KREJČÍ 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 71.89
17 Kristýna JagošováKristýna Jagošová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 72.23
18 Junia GaleskaJunia Galeska 11 ZŠ Travniky VsetinZŠ Travniky Vsetin 4 73.10
19 Zuzana KovaříčkováZuzana Kovaříčková 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 9 76.17
Sofie ŠafaříkovaSofie Šafaříkova 12 VsetínVsetín 11 DNS
Klára PořízkováKlára Pořízková 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 DNS