Back

 / Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev ml. žactva

Ostrava - Vítkovice (18. 9. 2022)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Sun, 18.9.2022 - 10:20) official Wind: -0.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 09.85
2 Jaroslav NovákJaroslav Novák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 10.16
3 Dominik BucDominik Buc 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 10.21
4 3 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 10.33
5 Jakub KotzianJakub Kotzian 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.46
6 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 10.72
Total 6 racers
Běh 02 (Sun, 18.9.2022 - 10:20) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.72
2 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 10.77
3 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 10.95
4 Prokop DudaProkop Duda 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.01
5 David HojgrDavid Hojgr 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.21
6 Saša MarekSaša Marek 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.33
Total 6 racers
Běh 03 (Sun, 18.9.2022 - 10:20) official Wind: +0.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin IvaničMartin Ivanič 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.55
2 Viktor OttaViktor Otta 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 11.71
3 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.91
4 Marek RusnokMarek Rusnok 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.47
Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 09.85
2 Jaroslav NovákJaroslav Novák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 10.16
3 Dominik BucDominik Buc 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 10.21
4 3 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 10.33
5 Jakub KotzianJakub Kotzian 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.46
6 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 10.72
6 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.72
8 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 10.77
9 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 10.95
10 Prokop DudaProkop Duda 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.01
11 David HojgrDavid Hojgr 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.21
12 Saša MarekSaša Marek 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.33
13 Martin IvaničMartin Ivanič 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.55
14 Viktor OttaViktor Otta 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 11.71
15 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.91
16 Marek RusnokMarek Rusnok 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.47
Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Sun, 18.9.2022 - 10:00) official Wind: +1.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.06
2 3 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 10.31
3 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.35
4 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.44
5 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.50
6 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.85
7 2 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.86
8 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.36
Total 8 racers
Běh 02 (Sun, 18.9.2022 - 10:00) official Wind: -0.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 10.83
2 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.94
3 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.99
4 Soňa BerkováSoňa Berková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 11.03
5 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.11
6 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.73
7 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.06
8 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.19
Total 8 racers
Běh 03 (Sun, 18.9.2022 - 10:00) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
MS 3 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 11.26
2 5 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 11.52
3 Zuzana ČernáZuzana Černá 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 12.01
4 Madla KudláčkováMadla Kudláčková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 12.16
5 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.81
6 13 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 12.87
7 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 12.96
8 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.45
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.06
2 3 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 10.31
3 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.35
4 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.44
5 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.50
6 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 10.83
7 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.85
8 2 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.86
9 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.94
10 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.99
11 Soňa BerkováSoňa Berková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 11.03
12 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.11
13 3 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 11.26
14 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.36
15 5 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 11.52
16 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.73
17 Zuzana ČernáZuzana Černá 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 12.01
18 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.06
19 Madla KudláčkováMadla Kudláčková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 12.16
20 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.19
21 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.81
22 13 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 12.87
23 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 12.96
24 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.45