Back

 / Mistrovství světa v atletice postižených Downovým syndromem

Mladá Boleslav (21. - 23. 6. 2022)

Vrh koulí 4kg - Muži

(Tue, 21.6.2022 - 18:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Joao MachadoJoao Machado
PortugalPortugal
00 6 09.57 - 09.45 09.57 957
2 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti
FinlandFinland
00 7 08.67 X 08.67 08.19 867
3 Eliel NikkolaEliel Nikkola
FinlandFinland
00 15 08.19 08.19 07.81 07.72 819
4 Fahad AlhassawiFahad Alhassawi
KuwaitKuwait
00 1 07.74 07.65 07.40 07.74 774
5 Federico GianniniFederico Giannini
ItalyItaly
00 4 07.27 06.61 07.27 06.85 727
6 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak
PolandPoland
00 8 07.22 07.22 06.57 06.78 722
7 Nelson SilvaNelson Silva
PortugalPortugal
00 11 06.70 06.31 06.44 06.70 670
8 Elmeri SiiriläElmeri Siirilä
FinlandFinland
00 10 06.41 04.93 05.84 06.41 641
9 Fergus CosgroveFergus Cosgrove
IrelandIreland
00 3 05.88 05.88 05.20 05.46 588
10 Klemens ZiębaKlemens Zięba
PolandPoland
00 16 05.61 05.61 05.35 05.04 561
11 Antoni WierciochAntoni Wiercioch
PolandPoland
00 14 05.54 05.54 05.38 05.12 554
12 Boyan VandovBoyan Vandov
BulgariaBulgaria
00 12 05.53 05.53 05.34 05.05 553
13 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov
BulgariaBulgaria
00 2 05.39 04.49 05.09 05.39 539
14 David VodstrčilDavid Vodstrčil
Czech RepublicCzech Republic
00 13 05.06 04.36 05.06 X 506
15 David O´HareDavid O´Hare
IrelandIreland
00 9 04.93 04.93 04.43 04.64 493
16 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov
BulgariaBulgaria
00 5 04.53 X 04.53 03.57 453
Total 16 racers

Vrh koulí 4kg - Muži (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 15:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel GeriniDaniel Gerini
ItalyItaly
00 12 10.05 09.24 09.05 10.05 1005 09.28 09.77 09.47
2 Joao MachadoJoao Machado
PortugalPortugal
00 10 09.60 09.58 09.30 09.51 958 09.60 08.75 09.51
3 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti
FinlandFinland
00 13 09.18 08.37 08.95 09.18 918 09.13 08.69 08.03
4 Andre RivettAndre Rivett
AustraliaAustralia
00 7 08.88 08.58 08.88 08.57 888 08.86 07.97 08.83
5 Anil DemirAnil Demir
TürkiyeTürkiye
00 3 08.62 07.43 07.78 07.39 778 08.06 08.62 08.14
6 Eliel NikkolaEliel Nikkola
FinlandFinland
00 16 07.93 07.74 07.93 07.46 793 07.19 r
7 Marco SanchezMarco Sanchez
MexicoMexico
00 5 07.93 07.60 X 07.67 767 07.63 07.59 07.93
8 Fahad AlhassawiFahad Alhassawi
KuwaitKuwait
00 17 07.86 07.72 07.84 07.86 786 X 07.43 07.72
9 Oliver PatamaOliver Patama
FinlandFinland
00 2 07.14 06.30 06.14 07.14 714
10 Federico GianniniFederico Giannini
ItalyItaly
00 6 07.02 06.11 06.53 07.02 702
11 Benjamin IwonBenjamin Iwon
PolandPoland
00 11 06.92 06.92 06.25 06.64 692
12 Bruno LeitaoBruno Leitao
PortugalPortugal
00 14 06.46 06.00 06.14 06.46 646
13 Meshal AlbaderMeshal Albader
KuwaitKuwait
00 9 05.95 05.88 05.95 05.79 595
14 Boyan VandovBoyan Vandov
BulgariaBulgaria
00 18 05.63 05.63 04.96 04.86 563
15 Bartosz MatusiewiczBartosz Matusiewicz
PolandPoland
00 4 05.10 05.10 04.75 04.76 510
16 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov
BulgariaBulgaria
00 15 05.01 04.99 04.82 05.01 501
17 Mohammad AlhejjiMohammad Alhejji
KuwaitKuwait
00 8 04.99 04.94 04.73 04.99 499
18 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov
BulgariaBulgaria
00 1 04.41 03.96 04.16 04.41 441
Total 18 racers

Vrh koulí 4kg - Junioři (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 15:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ali TopalogluAli Topaloglu
TürkiyeTürkiye
00 2 09.67 09.32 08.64 09.67 967 09.25
2 Jani TöyryläJani Töyrylä
FinlandFinland
00 3 07.10 06.88 06.86 06.73 688 07.10
3 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia
PortugalPortugal
00 1 06.06 05.55 05.62 06.06 606 05.93
Total 3 racers

Vrh koulí 4kg - Junioři

(Tue, 21.6.2022 - 18:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca
TürkiyeTürkiye
00 1 07.11 6.00 7.11 6.32 711
2 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia
PortugalPortugal
00 2 05.33 5.33 5.18 - 533
Total 2 racers