Back

 / Mistrovství světa v atletice postižených Downovým syndromem

Mladá Boleslav (21. - 23. 6. 2022)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Tue, 21.6.2022 - 16:00) official Wind: -0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Federico GianniniFederico Giannini 00 ItalyItaly 3 14.45
2 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak 00 PolandPoland 8 14.87
3 Nelson SilvaNelson Silva 00 PortugalPortugal 1 15.15
4 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti 00 FinlandFinland 7 15.29
5 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov 00 BulgariaBulgaria 2 15.33
6 David VodstrčilDavid Vodstrčil 00 Czech RepublicCzech Republic 4 16.16
7 David O´HareDavid O´Hare 00 IrelandIreland 5 16.26
8 Fahad AlhassawiFahad Alhassawi 00 KuwaitKuwait 6 24.17
Total 8 racers
Běh 2 (Tue, 21.6.2022 - 16:00) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Joao MachadoJoao Machado 00 PortugalPortugal 5 14.77
2 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 1 14.77
3 Antoni WierciochAntoni Wiercioch 00 PolandPoland 7 15.01
4 Fergus CosgroveFergus Cosgrove 00 IrelandIreland 6 15.23
5 Klemens ZiębaKlemens Zięba 00 PolandPoland 4 16.88
6 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 8 18.33
7 Elmeri SiiriläElmeri Siirilä 00 FinlandFinland 3 19.60
8 Boyan VandovBoyan Vandov 00 BulgariaBulgaria 2 20.17
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Federico GianniniFederico Giannini 00 ItalyItaly 3 14.45
2 Joao MachadoJoao Machado 00 PortugalPortugal 5 14.77
2 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 1 14.77
4 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak 00 PolandPoland 8 14.87
5 Antoni WierciochAntoni Wiercioch 00 PolandPoland 7 15.01
6 Nelson SilvaNelson Silva 00 PortugalPortugal 1 15.15
7 Fergus CosgroveFergus Cosgrove 00 IrelandIreland 6 15.23
8 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti 00 FinlandFinland 7 15.29
9 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov 00 BulgariaBulgaria 2 15.33
10 David VodstrčilDavid Vodstrčil 00 Czech RepublicCzech Republic 4 16.16
11 David O´HareDavid O´Hare 00 IrelandIreland 5 16.26
12 Klemens ZiębaKlemens Zięba 00 PolandPoland 4 16.88
13 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 8 18.33
14 Elmeri SiiriläElmeri Siirilä 00 FinlandFinland 3 19.60
15 Boyan VandovBoyan Vandov 00 BulgariaBulgaria 2 20.17
16 Fahad AlhassawiFahad Alhassawi 00 KuwaitKuwait 6 24.17

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Wed, 22.6.2022 - 15:50) official Wind: +1.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gabriel AvilesGabriel Aviles 00 MexicoMexico 8 13.78 Q
2 Federico GianniniFederico Giannini 00 ItalyItaly 4 14.28 q
3 Nelson SilvaNelson Silva 00 PortugalPortugal 1 14.89
4 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov 00 BulgariaBulgaria 2 15.22
5 Oliver PatamaOliver Patama 00 FinlandFinland 5 16.09
6 David VodstrčilDavid Vodstrčil 00 Czech RepublicCzech Republic 6 16.68
Dominik UlatowskiDominik Ulatowski 00 PolandPoland 7 DNS
Fahad AlhassawiFahad Alhassawi 00 KuwaitKuwait 3 DNS
Total 8 racers
Rozběh 2 (Wed, 22.6.2022 - 15:50) official Wind: -0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak 00 PolandPoland 5 14.78 Q
2 Ridvan YalcinRidvan Yalcin 00 TürkiyeTürkiye 8 14.88
3 Fergus CosgroveFergus Cosgrove 00 IrelandIreland 7 15.27
4 Enzo Franco LarreginaEnzo Franco Larregina 00 ArgentinaArgentina 6 15.40
5 Mohammad AlhejjiMohammad Alhejji 00 KuwaitKuwait 4 19.73
6 Boyan VandovBoyan Vandov 00 BulgariaBulgaria 2 20.61
Jan WolczkoJan Wolczko 00 PolandPoland 3 DNS
Total 7 racers
Rozběh 3 (Wed, 22.6.2022 - 15:50) official Wind: +2.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Andrea PiacentiniAndrea Piacentini 00 ItalyItaly 6 13.73 Q
2 Antonio LamasAntonio Lamas 00 MexicoMexico 4 13.99 q
3 Antoni WierciochAntoni Wiercioch 00 PolandPoland 7 15.16
4 David O´HareDavid O´Hare 00 IrelandIreland 8 16.34
5 Juho OksmanJuho Oksman 00 FinlandFinland 3 16.62
6 Mohammad AlturkaitMohammad Alturkait 00 KuwaitKuwait 5 17.75
7 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 2 18.51
Total 7 racers
Rozběh 4 (Wed, 22.6.2022 - 15:50) official Wind: +2.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Luís GonçalvesLuís Gonçalves 00 PortugalPortugal 6 14.08 Q
2 Furkan DemirFurkan Demir 00 TürkiyeTürkiye 7 14.38 q
3 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 5 14.74 q
4 Klemens ZiębaKlemens Zięba 00 PolandPoland 8 16.72
5 Naser AlhashemiNaser Alhashemi 00 KuwaitKuwait 4 17.08
6 Aleksandar AleksandrovAleksandar Aleksandrov 00 BulgariaBulgaria 3 17.50
Jakub AugustyniakJakub Augustyniak 01 PolandPoland 2 DNS
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Andrea PiacentiniAndrea Piacentini 00 ItalyItaly 6 13.73 Q
2 Gabriel AvilesGabriel Aviles 00 MexicoMexico 8 13.78 Q
3 Antonio LamasAntonio Lamas 00 MexicoMexico 4 13.99 q
4 Luís GonçalvesLuís Gonçalves 00 PortugalPortugal 6 14.08 Q
5 Federico GianniniFederico Giannini 00 ItalyItaly 4 14.28 q
6 Furkan DemirFurkan Demir 00 TürkiyeTürkiye 7 14.38 q
7 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 5 14.74 q
8 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak 00 PolandPoland 5 14.78 Q
9 Ridvan YalcinRidvan Yalcin 00 TürkiyeTürkiye 8 14.88
10 Nelson SilvaNelson Silva 00 PortugalPortugal 1 14.89
11 Antoni WierciochAntoni Wiercioch 00 PolandPoland 7 15.16
12 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov 00 BulgariaBulgaria 2 15.22
13 Fergus CosgroveFergus Cosgrove 00 IrelandIreland 7 15.27
14 Enzo Franco LarreginaEnzo Franco Larregina 00 ArgentinaArgentina 6 15.40
15 Oliver PatamaOliver Patama 00 FinlandFinland 5 16.09
16 David O´HareDavid O´Hare 00 IrelandIreland 8 16.34
17 Juho OksmanJuho Oksman 00 FinlandFinland 3 16.62
18 David VodstrčilDavid Vodstrčil 00 Czech RepublicCzech Republic 6 16.68
19 Klemens ZiębaKlemens Zięba 00 PolandPoland 8 16.72
20 Naser AlhashemiNaser Alhashemi 00 KuwaitKuwait 4 17.08
21 Aleksandar AleksandrovAleksandar Aleksandrov 00 BulgariaBulgaria 3 17.50
22 Mohammad AlturkaitMohammad Alturkait 00 KuwaitKuwait 5 17.75
23 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 2 18.51
24 Mohammad AlhejjiMohammad Alhejji 00 KuwaitKuwait 4 19.73
25 Boyan VandovBoyan Vandov 00 BulgariaBulgaria 2 20.61
Dominik UlatowskiDominik Ulatowski 00 PolandPoland 7 DNS
Fahad AlhassawiFahad Alhassawi 00 KuwaitKuwait 3 DNS
Jan WolczkoJan Wolczko 00 PolandPoland 3 DNS
Jakub AugustyniakJakub Augustyniak 01 PolandPoland 2 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 17:00) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Andrea PiacentiniAndrea Piacentini 00 ItalyItaly 4 13.67
2 Gabriel AvilesGabriel Aviles 00 MexicoMexico 5 PB 13.69
3 Antonio LamasAntonio Lamas 00 MexicoMexico 7 13.93
4 Luís GonçalvesLuís Gonçalves 00 PortugalPortugal 6 14.07
5 Furkan DemirFurkan Demir 00 TürkiyeTürkiye 2 14.68
6 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak 00 PolandPoland 3 14.83
7 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 1 14.85
8 Federico GianniniFederico Giannini 00 ItalyItaly 8 14.90
Total 8 racers

100 m - Junioři (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 15:50) official Wind: -1.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca 00 TürkiyeTürkiye 7 WR 14.35
2 Mario Tobias DidierMario Tobias Didier 00 ArgentinaArgentina 5 14.53
3 Ali TopalogluAli Topaloglu 00 TürkiyeTürkiye 4 15.51
4 Jani TöyryläJani Töyrylä 00 FinlandFinland 6 16.99
5 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 3 17.46
Total 5 racers

100 m - Junioři

(Tue, 21.6.2022 - 16:05) official Wind: +0.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca 00 TürkiyeTürkiye 4 WR 14.35
2 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 5 16.96
Total 2 racers

100 m - Ženy (Běh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Běh 1 (Tue, 21.6.2022 - 15:30) official Wind: -0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 3 16.67 q
2 Nicole OrlandoNicole Orlando 00 ItalyItaly 6 17.23 q
3 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 4 17.92
4 Veronika NášelováVeronika Nášelová 00 Czech RepublicCzech Republic 5 20.09
5 Barbora JíchováBarbora Jíchová 00 Czech RepublicCzech Republic 7 22.50
Total 5 racers
Běh 2 (Tue, 21.6.2022 - 15:30) official Wind: +2.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michala PetříkováMichala Petříková 00 Czech RepublicCzech Republic 3 17.62 q
2 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 5 17.97
3 Patrycja StramaPatrycja Strama 00 PolandPoland 4 19.75
4 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki 00 FinlandFinland 6 20.80
5 Zuzanna SzymanskaZuzanna Szymanska 00 PolandPoland 7 24.34
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
3 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 3 16.67 q
4 Nicole OrlandoNicole Orlando 00 ItalyItaly 6 17.23 q
5 Michala PetříkováMichala Petříková 00 Czech RepublicCzech Republic 3 17.62 q
7 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 4 17.92
9 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 5 17.97
10 Patrycja StramaPatrycja Strama 00 PolandPoland 4 19.75
11 Veronika NášelováVeronika Nášelová 00 Czech RepublicCzech Republic 5 20.09
12 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki 00 FinlandFinland 6 20.80
15 Barbora JíchováBarbora Jíchová 00 Czech RepublicCzech Republic 7 22.50
17 Zuzanna SzymanskaZuzanna Szymanska 00 PolandPoland 7 24.34

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (Wed, 22.6.2022 - 16:40) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eloisa Alejandra MosquedaEloisa Alejandra Mosqueda 00 MexicoMexico 4 15.97 Q
2 Elisa ZendriElisa Zendri 00 ItalyItaly 5 16.63 q
3 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 8 17.64 q
4 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 7 17.94 q
5 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki 00 FinlandFinland 3 20.96
6 Barbora JíchováBarbora Jíchová 00 Czech RepublicCzech Republic 6 21.10
7 Agnieszka BauerAgnieszka Bauer 00 PolandPoland 2 22.66
Total 7 racers
Rozběh 2 (Wed, 22.6.2022 - 16:40) official Wind: -0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 2 16.49 Q
2 Merve UzunMerve Uzun 00 TürkiyeTürkiye 6 18.01 q
3 Kateřina LoosováKateřina Loosová 00 Czech RepublicCzech Republic 7 19.16
4 Maryam ThyabMaryam Thyab 00 KuwaitKuwait 5 20.03
5 Veronika NášelováVeronika Nášelová 00 Czech RepublicCzech Republic 3 20.24
6 Zofia DzięciołZofia Dzięcioł 00 PolandPoland 4 21.40
Total 6 racers
Rozběh 3 (Wed, 22.6.2022 - 16:40) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Chiara ZeniChiara Zeni 00 ItalyItaly 5 WR 15.25 Q
2 Francisca PelayoFrancisca Pelayo 00 MexicoMexico 4 16.67 q
3 Michala PetříkováMichala Petříková 00 Czech RepublicCzech Republic 3 18.10
4 Veera LuhtanenVeera Luhtanen 00 FinlandFinland 6 20.52
5 Patrycja StramaPatrycja Strama 00 PolandPoland 2 20.66
6 Anna SzewczykAnna Szewczyk 00 PolandPoland 7 21.88
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Chiara ZeniChiara Zeni 00 ItalyItaly 5 WR 15.25 Q
2 Eloisa Alejandra MosquedaEloisa Alejandra Mosqueda 00 MexicoMexico 4 15.97 Q
3 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 2 16.49 Q
4 Elisa ZendriElisa Zendri 00 ItalyItaly 5 16.63 q
5 Francisca PelayoFrancisca Pelayo 00 MexicoMexico 4 16.67 q
6 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 8 17.64 q
7 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 7 17.94 q
8 Merve UzunMerve Uzun 00 TürkiyeTürkiye 6 18.01 q
9 Michala PetříkováMichala Petříková 00 Czech RepublicCzech Republic 3 18.10
10 Kateřina LoosováKateřina Loosová 00 Czech RepublicCzech Republic 7 19.16
11 Maryam ThyabMaryam Thyab 00 KuwaitKuwait 5 20.03
12 Veronika NášelováVeronika Nášelová 00 Czech RepublicCzech Republic 3 20.24
13 Veera LuhtanenVeera Luhtanen 00 FinlandFinland 6 20.52
14 Patrycja StramaPatrycja Strama 00 PolandPoland 2 20.66
15 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki 00 FinlandFinland 3 20.96
16 Barbora JíchováBarbora Jíchová 00 Czech RepublicCzech Republic 6 21.10
17 Zofia DzięciołZofia Dzięcioł 00 PolandPoland 4 21.40
18 Anna SzewczykAnna Szewczyk 00 PolandPoland 7 21.88
19 Agnieszka BauerAgnieszka Bauer 00 PolandPoland 2 22.66

100 m - Ženy (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 17:40) official Wind: +2.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Chiara ZeniChiara Zeni 00 ItalyItaly 4 15.53
2 Eloisa Alejandra MosquedaEloisa Alejandra Mosqueda 00 MexicoMexico 5 15.67
3 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 6 16.32
4 Francisca PelayoFrancisca Pelayo 00 MexicoMexico 7 16.40
5 Elisa ZendriElisa Zendri 00 ItalyItaly 3 16.86
6 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 8 17.64
7 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 2 17.91
8 Merve UzunMerve Uzun 00 TürkiyeTürkiye 1 17.99
Total 8 racers

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 16:40) official Wind: +2.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dilara CevikDilara Cevik 00 TürkiyeTürkiye 8 24.58
Total 1 racers