Skok daleký - Junioři
(so, 25.2.2023 - 10:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 486 |
Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 15 | PB 7.00 | 6.83 | 6.66 | 6.70 | 6.83 | 7.00 | 6.77 | 6.76 | |||||||
2 | 272 |
Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 13 | SB 6.97 | 6.43 | 6.97 | X | 6.97 | X | X | X | |||||||
3 | 138 |
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 14 | SB 6.92 | 6.51 | 6.87 | 6.92 | 6.92 | X | 6.84 | 6.92 | |||||||
4 | 653 |
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava |
04 | 16 | 6.88 | 6.77 | 6.72 | 6.77 | 6.77 | 6.82 | 6.88 | X | |||||||
5 | 334 |
František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s. |
04 | 10 | PB 6.86 | 6.47 | 4.92 | 6.59 | 6.59 | 6.56 | 6.86 | X | |||||||
6 | 541 |
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla Praha |
04 | 12 | SB 6.82 | X | 6.68 | X | 6.68 | 6.72 | 6.81 | 6.82 | |||||||
7 | 593 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 5 | PB 6.76 | 6.19 | X | 6.70 | 6.70 | 6.22 | 6.27 | 6.76 | |||||||
8 | 65 |
Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 11 | 6.69 | 6.62 | 6.69 | 6.45 | 6.69 | 6.46 | 6.54 | 6.66 | |||||||
9 | 718 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 6 | 6.54 | 6.54 | X | X | 6.54 | ||||||||||
10 | 596 |
Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
05 | 9 | 6.51 | 6.22 | 6.50 | 6.51 | 6.51 | ||||||||||
11 | 649 |
Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol Opava |
04 | 8 | 6.49 | 6.49 | X | X | 6.49 | ||||||||||
12 | 345 |
Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4 | 6.37 | 6.37 | 6.34 | 6.11 | 6.37 | ||||||||||
13 | 214 |
Matyas KöszegiMatyas Köszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
05 | 3 | 6.34 | 6.22 | 6.34 | 6.10 | 6.34 | ||||||||||
14 | 74 |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 1 | 6.30 | 6.19 | 6.30 | 6.14 | 6.30 | ||||||||||
15 | 542 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 2 | 6.29 | 6.29 | X | X | 6.29 | ||||||||||
139 |
Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(so, 25.2.2023 - 13:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 387 |
Milan TobiškaMilan Tobiška
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 14 | PB 7.14 | 6.95 | 6.33 | 6.50 | 6.95 | 6.30 | 6.75 | 7.14 | |||||||
2 | 226 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 15 | PB 7.07 | 6.97 | X | X | 6.97 | 7.01 | 7.06 | 7.07 | |||||||
3 | 519 |
Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 16 | 7.04 | 6.73 | 6.95 | X | 6.95 | X | 7.04 | 7.00 | |||||||
4 | 565 |
Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 11 | PB 6.85 | 6.31 | 6.09 | 6.55 | 6.55 | X | 6.85 | 6.66 | |||||||
5 | 445 |
Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad Metují |
07 | 12 | PB 6.84 | X | 6.48 | X | 6.48 | 6.84 | 6.64 | 6.55 | |||||||
6 | 623 |
Adam ŠulcAdam Šulc
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 9 | PB 6.70 | 6.70 | 6.55 | 6.61 | 6.70 | 6.70 | 6.50 | X | |||||||
7 | 58 |
František SochaFrantišek Socha
AC Pardubice |
06 | 10 | PB 6.60 | 6.43 | X | 6.60 | 6.60 | 6.59 | X | 6.55 | |||||||
8 | 681 |
Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s. |
07 | 13 | 6.41 | 6.27 | 6.41 | 6.32 | 6.41 | 6.27 | 6.40 | 6.09 | |||||||
9 | 113 |
Matěj NosMatěj Nos
AK Slovan Duchcov |
07 | 8 | 6.20 | 6.15 | 6.20 | X | 6.20 | ||||||||||
10 | 474 |
David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
06 | 7 | 6.20 | 6.20 | 5.97 | X | 6.20 | ||||||||||
11 | 491 |
Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 3 | 6.16 | X | 5.84 | 6.16 | 6.16 | ||||||||||
12 | 115 |
Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 1 | SB 6.13 | 6.11 | 6.11 | 6.13 | 6.13 | ||||||||||
13 | 86 |
Vojtěch MarekVojtěch Marek
AC Turnov, z. s. |
06 | 4 | 6.07 | 6.07 | 5.77 | X | 6.07 | ||||||||||
14 | 466 |
Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4 |
06 | 6 | 6.00 | 6.00 | X | 3.93 | 6.00 | ||||||||||
15 | 114 |
Josef SimmerJosef Simmer
AK Slovan Duchcov |
07 | 2 | 5.98 | 5.63 | 5.41 | 5.98 | 5.98 | ||||||||||
682 |
Vojtěch SadilVojtěch Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s. |
06 | 5 | NM | X | X | X | - | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Juniorky
(so, 25.2.2023 - 11:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 |
Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno |
04 | 16 | NL 6.14 | 5.94 | 5.97 | 6.14 | 6.14 | - | r | ||||||||
2 | 678 |
Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 11 | PB 5.65 | 5.14 | 5.54 | 5.53 | 5.54 | 5.54 | 5.65 | 5.62 | |||||||
3 | 269 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
Atletický klub Šternberk z.s. |
05 | 12 | 5.63 | 5.52 | 5.32 | 5.63 | 5.63 | 5.48 | X | X | |||||||
4 | 163 |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 2 | PB 5.62 | 5.51 | 5.49 | 5.55 | 5.55 | X | 5.42 | 5.62 | |||||||
5 | 586 |
Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 6 | PB 5.53 | 5.38 | 5.53 | 5.32 | 5.53 | 5.44 | 5.53 | 5.43 | |||||||
6 | 713 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 1 | PB 5.51 | 5.38 | 5.51 | 5.38 | 5.51 | X | 5.39 | 5.47 | |||||||
7 | 624 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3 | 5.43 | 5.43 | 5.27 | 5.16 | 5.43 | 5.25 | 5.30 | 5.31 | |||||||
8 | 599 |
Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
05 | 7 | 5.41 | 5.41 | 5.39 | X | 5.41 | 5.36 | X | X | |||||||
9 | 394 |
Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 13 | 5.41 | X | X | 5.41 | 5.41 | ||||||||||
10 | 443 |
Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 14 | 5.40 | 5.27 | X | 5.40 | 5.40 | ||||||||||
11 | 79 |
Adéla MislerováAdéla Mislerová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 4 | 5.38 | 5.32 | 5.38 | X | 5.38 | ||||||||||
12 | 642 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 15 | 5.38 | X | 5.38 | 5.21 | 5.38 | ||||||||||
13 | 70 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 10 | 5.35 | 5.35 | 5.30 | X | 5.35 | ||||||||||
14 | 126 |
Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol Nehvizdy |
05 | 5 | 5.34 | X | 5.34 | 5.30 | 5.34 | ||||||||||
15 | 584 |
Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 9 | 5.17 | 5.17 | 4.75 | 5.14 | 5.17 | ||||||||||
472 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 8 | NM | X | X | X | - | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(so, 25.2.2023 - 15:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 152 |
Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 16 | NL 6.06 | 6.06 | 5.84 | 5.85 | 6.06 | 5.73 | 5.99 | X | |||||||
2 | 122 |
Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 15 | PB 5.69 | 5.38 | 5.48 | 5.46 | 5.48 | 5.54 | 5.59 | 5.69 | |||||||
3 | 94 |
Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 13 | PB 5.58 | 5.35 | 5.47 | 5.58 | 5.58 | X | 5.41 | X | |||||||
4 | 229 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 10 | PB 5.57 | 5.57 | X | X | 5.57 | 5.49 | 5.50 | 5.44 | |||||||
5 | 267 |
Eliška JaníkováEliška Janíková
Atletický klub Sokolov, spolek |
07 | 14 | 5.49 | 5.24 | 5.22 | X | 5.24 | 5.49 | X | 5.25 | |||||||
6 | 440 |
Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 1 | PB 5.43 | 5.43 | 5.27 | X | 5.43 | X | 4.92 | X | |||||||
7 | 392 |
Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s. |
07 | 8 | 5.23 | 5.01 | 5.23 | 4.97 | 5.23 | X | X | 5.21 | |||||||
8 | 120 |
Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 5 | 5.15 | 5.00 | 3.63 | 5.15 | 5.15 | 5.07 | 5.05 | X | |||||||
9 | 106 |
Luisa KlementováLuisa Klementová
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 2 | 5.14 | 5.12 | X | 5.14 | 5.14 | ||||||||||
10= | 374 |
Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Atletika Vlašim, z.s. |
06 | 7 | 5.14 | 5.14 | X | X | 5.14 | ||||||||||
10= | 527 |
Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 11 | 5.14 | X | X | 5.14 | 5.14 | ||||||||||
12 | 90 |
Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová
AC Turnov, z. s. |
06 | 6 | 5.12 | 4.89 | 5.12 | 4.80 | 5.12 | ||||||||||
13 | 103 |
Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK Most |
06 | 9 | 4.94 | X | X | 4.94 | 4.94 | ||||||||||
14 | 705 |
Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 3 | 4.84 | 2.73 | 4.84 | 4.80 | 4.84 | ||||||||||
15 | 309 |
Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 4 | 4.80 | X | 4.80 | X | 4.80 | ||||||||||
350 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 12 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |