400 m - Junioři (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 485 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 48.64 | Q | 0.160 | |||||||||||
2 | 583 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 48.72 | q | 0.221 | |||||||||||
3 | 41 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 50.97 | 0.167 | ||||||||||||
4 | 186 | Patrik MarinovPatrik Marinov | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 51.42 | 0.177 | ||||||||||||
5 | 687 | Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | PB 51.54 | 0.138 | ||||||||||||
6 | 634 | Matěj NovákMatěj Novák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 52.57 | 0.155 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 16:49) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | PB 48.66 | Q | 0.194 | |||||||||||
2 | 237 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | PB 49.06 | 0.162 | ||||||||||||
3 | 17 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 49.67 | 0.192 | ||||||||||||
4 | 172 | Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský | 05 | ASK Dipoli z.s. | 3 | PB 50.27 | 0.200 | ||||||||||||
5 | 580 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 52.09 | 0.165 | ||||||||||||
6 | 183 | Jan KlesňákJan Klesňák | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | 52.75 | 0.165 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 16:53) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 98 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | AK Most | 5 | 49.17 | Q | 0.166 | |||||||||||
2 | 456 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | PB 49.47 | 0.138 | ||||||||||||
3 | 738 | Kajetán HostičkaKajetán Hostička | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 50.05 | 0.158 | ||||||||||||
4 | 538 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | SB 51.23 | 0.139 | ||||||||||||
5 | 427 | Lukáš ČervenkaLukáš Červenka | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | PB 51.88 | 0.176 | ||||||||||||
6 | 46 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 52.00 | 0.141 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 25.2.2023 - 16:57) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 47.91 | Q | 0.283 | |||||||||||
2 | 578 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 48.98 | q | 0.185 | |||||||||||
3 | 35 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | AC Domažlice, z. s. | 4 | PB 49.66 | 0.176 | ||||||||||||
4 | 181 | Josef BělohlávekJosef Bělohlávek | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 50.73 | 0.147 | ||||||||||||
5 | 478 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 52.01 | 0.158 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 47.91 | Q | 0.283 |
2 | 485 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 48.64 | Q | 0.160 |
3 | 49 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | PB 48.66 | Q | 0.194 |
4 | 583 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 48.72 | q | 0.221 |
5 | 578 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 48.98 | q | 0.185 |
6 | 237 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | PB 49.06 | 0.162 | |
7 | 98 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | AK Most | 5 | 49.17 | Q | 0.166 |
8 | 456 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | PB 49.47 | 0.138 | |
9 | 35 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | AC Domažlice, z. s. | 4 | PB 49.66 | 0.176 | |
10 | 17 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 49.67 | 0.192 | |
11 | 738 | Kajetán HostičkaKajetán Hostička | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 50.05 | 0.158 | |
12 | 172 | Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský | 05 | ASK Dipoli z.s. | 3 | PB 50.27 | 0.200 | |
13 | 181 | Josef BělohlávekJosef Bělohlávek | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 50.73 | 0.147 | |
14 | 41 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 50.97 | 0.167 | |
15 | 538 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | SB 51.23 | 0.139 | |
16 | 186 | Patrik MarinovPatrik Marinov | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 51.42 | 0.177 | |
17 | 687 | Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | PB 51.54 | 0.138 | |
18 | 427 | Lukáš ČervenkaLukáš Červenka | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | PB 51.88 | 0.176 | |
19 | 46 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 52.00 | 0.141 | |
20 | 478 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 52.01 | 0.158 | |
21 | 580 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 52.09 | 0.165 | |
22 | 634 | Matěj NovákMatěj Novák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 52.57 | 0.155 | |
23 | 183 | Jan KlesňákJan Klesňák | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | 52.75 | 0.165 |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 47.85 | 0.261 | ||||||||||||
2 | 485 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 49.04 | 0.178 | ||||||||||||
3 | 578 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 49.15 | 0.160 | ||||||||||||
4 | 98 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | AK Most | 3 | 49.19 | 0.174 | ||||||||||||
5 | 583 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 49.21 | 0.201 | ||||||||||||
6 | 49 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 49.73 | 0.202 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 686 | Ondřej LoupalOndřej Loupal | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 49.75 | Q | 0.219 | |||||||||||
2 | 481 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 50.96 | q | 0.213 | |||||||||||
3 | 537 | Adam GrabovskiAdam Grabovski | 06 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 51.26 | 0.200 | ||||||||||||
4 | 227 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | PB 52.96 | 0.192 | ||||||||||||
5 | 671 | Vojtěch KaslVojtěch Kasl | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 53.66 | 0.202 | ||||||||||||
6 | 300 | Jonáš ČervenýJonáš Červený | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 1 | 54.07 | 0.173 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 16:34) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 651 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 49.92 | Q | 0.181 | |||||||||||
2 | 618 | Štěpán BalcarŠtěpán Balcar | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 50.18 | q | 0.177 | |||||||||||
3 | 27 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 4 | 53.08 | 0.179 | ||||||||||||
4 | 301 | Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 53.51 | 0.187 | ||||||||||||
5 | 215 | Tomáš ŘízekTomáš Řízek | 07 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 55.21 | 0.166 | ||||||||||||
236 | Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 16:38) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 415 | Marek VáňaMarek Váňa | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 50.23 | Q | 0.191 | |||||||||||
2 | 29 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | AC Čáslav z.s. | 6 | 51.03 | 0.183 | ||||||||||||
3 | 178 | Jan SoukupJan Soukup | 07 | ASK Lovosice | 4 | PB 52.54 | 0.164 | ||||||||||||
4 | 335 | Jakub StrnadJakub Strnad | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 53.02 | 0.174 | ||||||||||||
5 | 187 | Richard MojžíšRichard Mojžíš | 06 | ASK Slavia Praha | 1 | 53.85 | 0.166 | ||||||||||||
6 | 656 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 54.50 | 0.176 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 25.2.2023 - 16:42) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 311 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 50.23 | Q | 0.163 | |||||||||||
2 | 344 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 51.10 | 0.143 | ||||||||||||
3 | 543 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 06 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 51.28 | 0.163 | ||||||||||||
4 | 15 | Matěj ŠašekMatěj Šašek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 52.39 | 0.174 | ||||||||||||
5 | 588 | Štěpán SitekŠtěpán Sitek | 07 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | PB 53.15 | 0.161 | ||||||||||||
6 | 683 | Ondřej SadilOndřej Sadil | 06 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 1 | PB 53.73 | 0.174 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 686 | Ondřej LoupalOndřej Loupal | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 49.75 | Q | 0.219 |
2 | 651 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 49.92 | Q | 0.181 |
3 | 618 | Štěpán BalcarŠtěpán Balcar | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 50.18 | q | 0.177 |
4 | 415 | Marek VáňaMarek Váňa | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 50.23 | Q | 0.191 |
5 | 311 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 50.23 | Q | 0.163 |
6 | 481 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 50.96 | q | 0.213 |
7 | 29 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | AC Čáslav z.s. | 6 | 51.03 | 0.183 | |
8 | 344 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 51.10 | 0.143 | |
9 | 537 | Adam GrabovskiAdam Grabovski | 06 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 51.26 | 0.200 | |
10 | 543 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 06 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 51.28 | 0.163 | |
11 | 15 | Matěj ŠašekMatěj Šašek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 52.39 | 0.174 | |
12 | 178 | Jan SoukupJan Soukup | 07 | ASK Lovosice | 4 | PB 52.54 | 0.164 | |
13 | 227 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | PB 52.96 | 0.192 | |
14 | 335 | Jakub StrnadJakub Strnad | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 53.02 | 0.174 | |
15 | 27 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 4 | 53.08 | 0.179 | |
16 | 588 | Štěpán SitekŠtěpán Sitek | 07 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | PB 53.15 | 0.161 | |
17 | 301 | Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 53.51 | 0.187 | |
18 | 671 | Vojtěch KaslVojtěch Kasl | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 53.66 | 0.202 | |
19 | 683 | Ondřej SadilOndřej Sadil | 06 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 1 | PB 53.73 | 0.174 | |
20 | 187 | Richard MojžíšRichard Mojžíš | 06 | ASK Slavia Praha | 1 | 53.85 | 0.166 | |
21 | 300 | Jonáš ČervenýJonáš Červený | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 1 | 54.07 | 0.173 | |
22 | 656 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 54.50 | 0.176 | |
23 | 215 | Tomáš ŘízekTomáš Řízek | 07 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 55.21 | 0.166 | |
236 | Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | DNS |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 311 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | NL 48.70 | 0.184 | ||||||||||||
2 | 415 | Marek VáňaMarek Váňa | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 48.76 | 0.150 | ||||||||||||
3 | 651 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 49.24 | 0.176 | ||||||||||||
4 | 481 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 51.72 | 0.147 | ||||||||||||
5 | 618 | Štěpán BalcarŠtěpán Balcar | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 51.82 | 0.333 | ||||||||||||
686 | Ondřej LoupalOndřej Loupal | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | DQ 17.2.2 | 0.186 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 722 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 55.93 | Q | 0.153 | |||||||||||
2 | 545 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 57.87 | 0.156 | ||||||||||||
3 | 92 | Sára VyhlídkováSára Vyhlídková | 04 | AC Turnov, z. s. | 2 | 59.55 | 0.181 | ||||||||||||
4 | 468 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 60.32 | 0.216 | ||||||||||||
5 | 442 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 61.71 | 0.226 | ||||||||||||
210 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | DNF | 0.534 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 16:19) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 670 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 55.71 | Q | 0.344 | |||||||||||
2 | 230 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | PB 56.45 | 0.255 | ||||||||||||
3 | 347 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 58.36 | 0.248 | ||||||||||||
4 | 287 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 2 | PB 58.38 | 0.182 | ||||||||||||
5 | 610 | Pavla VaňkováPavla Vaňková | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | PB 58.89 | 0.173 | ||||||||||||
6 | 75 | Barbora JandejskováBarbora Jandejsková | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 61.44 | 0.190 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 16:23) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 772 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | PB 55.61 | Q | 0.251 | |||||||||||
2 | 159 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 56.13 | q | 0.196 | |||||||||||
3 | 672 | Kateřina LafatováKateřina Lafatová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | PB 58.53 | 0.179 | ||||||||||||
4 | 695 | Tereza HamplováTereza Hamplová | 05 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 59.09 | 0.244 | ||||||||||||
5 | 55 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | PB 59.30 | 0.165 | ||||||||||||
6 | 423 | Anežka SladkáAnežka Sladká | 05 | SC Radotín Praha | 1 | PB 60.33 | 0.203 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 25.2.2023 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 69 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 56.11 | Q | 0.195 | |||||||||||
2 | 495 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 56.21 | q | 0.175 | |||||||||||
3 | 505 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 58.35 | 0.158 | ||||||||||||
4 | 760 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 59.37 | 0.198 | ||||||||||||
5 | 197 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 59.51 | 0.150 | ||||||||||||
6 | 528 | Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | PB 60.31 | 0.194 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 772 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | PB 55.61 | Q | 0.251 |
2 | 670 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 55.71 | Q | 0.344 |
3 | 722 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 55.93 | Q | 0.153 |
4 | 69 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 56.11 | Q | 0.195 |
5 | 159 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 56.13 | q | 0.196 |
6 | 495 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 56.21 | q | 0.175 |
7 | 230 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | PB 56.45 | 0.255 | |
8 | 545 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 57.87 | 0.156 | |
9 | 505 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 58.35 | 0.158 | |
10 | 347 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 58.36 | 0.248 | |
11 | 287 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 2 | PB 58.38 | 0.182 | |
12 | 672 | Kateřina LafatováKateřina Lafatová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | PB 58.53 | 0.179 | |
13 | 610 | Pavla VaňkováPavla Vaňková | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | PB 58.89 | 0.173 | |
14 | 695 | Tereza HamplováTereza Hamplová | 05 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 59.09 | 0.244 | |
15 | 55 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | PB 59.30 | 0.165 | |
16 | 760 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 59.37 | 0.198 | |
17 | 197 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 59.51 | 0.150 | |
18 | 92 | Sára VyhlídkováSára Vyhlídková | 04 | AC Turnov, z. s. | 2 | 59.55 | 0.181 | |
19 | 528 | Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | PB 60.31 | 0.194 | |
20 | 468 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 60.32 | 0.216 | |
21 | 423 | Anežka SladkáAnežka Sladká | 05 | SC Radotín Praha | 1 | PB 60.33 | 0.203 | |
22 | 75 | Barbora JandejskováBarbora Jandejsková | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 61.44 | 0.190 | |
23 | 442 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 61.71 | 0.226 | |
210 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | DNF | 0.534 |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 722 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | MR 53.71 | 0.154 | ||||||||||||
2 | 670 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | PB 54.61 | 0.388 | ||||||||||||
3 | 772 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | PB 55.55 | 0.246 | ||||||||||||
4 | 495 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | SB 55.92 | 0.146 | ||||||||||||
5 | 69 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | PB 55.94 | 0.199 | ||||||||||||
6 | 159 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | PB 55.96 | 0.213 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 356 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 58.08 | Q | 0.167 | |||||||||||
2 | 521 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 59.38 | 0.189 | ||||||||||||
3 | 452 | Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková | 06 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 6 | 60.34 | 0.338 | ||||||||||||
4 | 145 | Andrea BielikováAndrea Bieliková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 60.41 | 0.232 | ||||||||||||
5 | 510 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 60.70 | 0.213 | ||||||||||||
6 | 123 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 1 | 61.37 | 0.162 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 16:04) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 54 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | PB 57.07 | Q | 0.173 | |||||||||||
2 | 363 | Klaudie ČernáKlaudie Černá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | PB 58.63 | q | 0.205 | |||||||||||
3 | 585 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 58.71 | 0.257 | ||||||||||||
4 | 547 | Adéla KotoučováAdéla Kotoučová | 06 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 59.16 | 0.406 | ||||||||||||
5 | 158 | Ludmila LobovskáLudmila Lobovská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 60.32 | 0.169 | ||||||||||||
6 | 557 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 60.77 | 0.212 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 16:08) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 325 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | PB 57.37 | Q | 0.199 | |||||||||||
2 | 109 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | PB 58.31 | q | 0.340 | |||||||||||
3 | 349 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 59.26 | 0.180 | ||||||||||||
4 | 223 | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 1 | PB 59.49 | 0.171 | ||||||||||||
5 | 553 | Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 59.52 | 0.338 | ||||||||||||
6 | 712 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 60.10 | 0.209 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 25.2.2023 - 16:12) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 736 | Anna ReichováAnna Reichová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 57.87 | Q | 0.311 | |||||||||||
2 | 50 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 59.26 | 0.172 | ||||||||||||
3 | 476 | Tereza TicháTereza Tichá | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 60.12 | 0.192 | ||||||||||||
4 | 102 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | AK Most | 4 | 60.26 | 0.377 | ||||||||||||
5 | 340 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 60.75 | 0.146 | ||||||||||||
6 | 449 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 60.96 | 0.150 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 54 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | PB 57.07 | Q | 0.173 |
2 | 325 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | PB 57.37 | Q | 0.199 |
3 | 736 | Anna ReichováAnna Reichová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 57.87 | Q | 0.311 |
4 | 356 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 58.08 | Q | 0.167 |
5 | 109 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | PB 58.31 | q | 0.340 |
6 | 363 | Klaudie ČernáKlaudie Černá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | PB 58.63 | q | 0.205 |
7 | 585 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 58.71 | 0.257 | |
8 | 547 | Adéla KotoučováAdéla Kotoučová | 06 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 59.16 | 0.406 | |
9 | 50 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 59.26 | 0.172 | |
10 | 349 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 59.26 | 0.180 | |
11 | 521 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 59.38 | 0.189 | |
12 | 223 | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 1 | PB 59.49 | 0.171 | |
13 | 553 | Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 59.52 | 0.338 | |
14 | 712 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 60.10 | 0.209 | |
15 | 476 | Tereza TicháTereza Tichá | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 60.12 | 0.192 | |
16 | 102 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | AK Most | 4 | 60.26 | 0.377 | |
17 | 158 | Ludmila LobovskáLudmila Lobovská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 60.32 | 0.169 | |
18 | 452 | Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková | 06 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 6 | 60.34 | 0.338 | |
19 | 145 | Andrea BielikováAndrea Bieliková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 60.41 | 0.232 | |
20 | 510 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 60.70 | 0.213 | |
21 | 340 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 60.75 | 0.146 | |
22 | 557 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 60.77 | 0.212 | |
23 | 449 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 60.96 | 0.150 | |
24 | 123 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 1 | 61.37 | 0.162 |
400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 54 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | PB 55.67 | 0.172 | ||||||||||||
2 | 325 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | PB 55.68 | 0.166 | ||||||||||||
3 | 736 | Anna ReichováAnna Reichová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 56.27 | 0.165 | ||||||||||||
4 | 356 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | PB 56.63 | 0.209 | ||||||||||||
5 | 363 | Klaudie ČernáKlaudie Černá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 59.30 | 0.162 | ||||||||||||
6 | 109 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 59.51 | 0.312 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |