Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava (21. - 22. 1. 2023)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sat, 21.1.2023 - 12:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 06.98 0.144
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.09 0.137
3 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.16 0.149
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 =PB 07.21 0.155
5 Jiří KadlaJiří Kadla 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.26 0.168
6 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.43 0.142
7 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 07.94 0.154
MS Reinis KregersReinis Kregers 92 LithuaniaLithuania 1 DNS
Total 8 racers
Běh 2 (Sat, 21.1.2023 - 12:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 07.38 0.133
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 07.42 0.153
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 07.45 0.145
4 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 07.47 0.138
5 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.77 0.217
6 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.85 0.151
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 06.98 0.144
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.09 0.137
3 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.16 0.149
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 =PB 07.21 0.155
5 Jiří KadlaJiří Kadla 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.26 0.168
6 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 07.38 0.133
7 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 07.42 0.153
8 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.43 0.142
9 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 07.45 0.145
10 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 07.47 0.138
11 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.77 0.217
12 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.85 0.151
13 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 07.94 0.154
Reinis KregersReinis Kregers 92 LithuaniaLithuania 1 DNS
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS

60 m - Junioři

(Sat, 21.1.2023 - 12:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 07.18 0.252
2 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 07.28 0.169
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.52 0.166
4 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.61 0.166
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.62 0.162
6 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 07.67 0.166
7 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 07.86 0.173
8 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 07.95 0.188
Total 8 racers

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (Sat, 21.1.2023 - 12:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.10 0.133
2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.35 0.138
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 07.36 0.244
4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.40 0.158
5 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 07.53 0.137
6 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.67 0.150
7 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 07.83 0.164
Total 7 racers
Běh 2 (Sat, 21.1.2023 - 12:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 07.34 0.184
2 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.52 0.182
3 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.62 0.158
4 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.76 0.175
5 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.80 0.169
Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Total 6 racers
Běh 3 (Sat, 21.1.2023 - 12:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.51 0.148
2 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.62 0.166
3 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.73 0.189
4 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.91 0.144
MS Karol KoczurKarol Koczur 07 PolandPoland 4 08.03 0.189
6 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.14 0.188
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.10 0.133
2 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 07.34 0.184
3 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.35 0.138
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 07.36 0.244
5 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.40 0.158
6 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.51 0.148
7 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.52 0.182
8 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 07.53 0.137
9 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.62 0.158
10 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.62 0.166
11 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.67 0.150
12 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.73 0.189
13 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.76 0.175
14 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.80 0.169
15 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 07.83 0.164
16 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.91 0.144
17 Karol KoczurKarol Koczur 07 PolandPoland 4 08.03 0.189
18 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.14 0.188
Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS

60 m - Žáci

(Sat, 21.1.2023 - 12:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.61
2 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 07.74
3 Tomáš BalekTomáš Balek 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.16
4 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.23
5 Šimon GuřanŠimon Guřan 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 08.28
6 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.29
7 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.47
Total 7 racers

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sat, 21.1.2023 - 14:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 39.03
2 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.49
3 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 39.91
4 David JuříkDavid Juřík 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 45.38
Adam JaszczykAdam Jaszczyk 08 PolandPoland 4 DQ 17.3.1
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 21.1.2023 - 14:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 41.49
2 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.53
3 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 43.14
Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DQ 17.3.1
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 39.03
2 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.49
3 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 39.91
4 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 41.49
5 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.53
6 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 43.14
7 David JuříkDavid Juřík 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 45.38
Adam JaszczykAdam Jaszczyk 08 PolandPoland 4 DQ 17.3.1
Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DQ 17.3.1

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sat, 21.1.2023 - 14:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 43.56
2 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 43.75
3 Zofia PiotrowskaZofia Piotrowska 08 PolandPoland 5 44.65
4 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 44.69
5 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 45.23
6 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 47.65
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 21.1.2023 - 14:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 44.52
2 Marie SoučkováMarie Součková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 46.65
3 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 46.77
4 Julia GibasJulia Gibas 09 PolandPoland 6 47.17
5 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 51.01
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 43.56
2 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 43.75
3 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 44.52
4 Zofia PiotrowskaZofia Piotrowska 08 PolandPoland 5 44.65
5 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 44.69
6 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 45.23
7 Marie SoučkováMarie Součková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 46.65
8 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 46.77
9 Julia GibasJulia Gibas 09 PolandPoland 6 47.17
10 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 47.65
11 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 51.01

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sat, 21.1.2023 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 53.08
2 Adam BjačekAdam Bjaček 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 55.05
3 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 55.20
4 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 55.81
5 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 56.10
6 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 58.41
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 21.1.2023 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 53.29
2 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 54.20
3 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 55.85
4 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 60.08
5 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 62.79
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 53.08
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 53.29
3 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 54.20
4 Adam BjačekAdam Bjaček 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 55.05
5 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 55.20
6 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 55.81
7 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 55.85
8 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 56.10
9 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 58.41
10 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 60.08
11 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 62.79

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sat, 21.1.2023 - 14:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 57.11
2 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 58.30
3 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 59.09
4 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 59.51
5 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 63.25
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 21.1.2023 - 14:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 62.69
2 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 63.05
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 63.06
4 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 68.43
5 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 71.68
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 57.11
2 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 58.30
3 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 59.09
4 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 59.51
5 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 62.69
6 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 63.05
7 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 63.06
8 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 63.25
9 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 68.43
10 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 71.68

800 m - Ženy

(Sat, 21.1.2023 - 18:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:35.01
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:35.04
3 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:47.82
Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 DNS
Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
4001 1:14.86
6001 1:55.65
Total 5 racers

800 m - Juniorky

(Sat, 21.1.2023 - 18:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 2:27.78
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:29.09
3 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:34.18
4 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 2:38.65
5 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:48.35
6 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 3:06.19
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
4006 1:12.40
6006 1:52.61
Total 8 racers

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (Sat, 21.1.2023 - 17:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:35.42
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:35.88
3 Michaela VylamováMichaela Vylamová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 2:39.92
4 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:40.22
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:41.73
6 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:44.63
7 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:44.93
8 Stella BrázdilováStella Brázdilová 07 AK KroměřížAK Kroměříž 2 2:46.83
9 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:51.87
10 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:55.60
Split times:
Mark Bib Racer Time
4001 1:13.04
6001 1:54.09
Total 10 racers
Běh 2 (Sat, 21.1.2023 - 17:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 2:36.04
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 2:36.83
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:39.45
4 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 2:43.52
5 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:43.90
6 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:45.23
7 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:46.07
8 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:50.88
Split times:
Mark Bib Racer Time
4008 1:18.39
6008 1:58.20
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:35.42
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:35.88
3 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 2:36.04
4 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 2:36.83
5 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:39.45
6 Michaela VylamováMichaela Vylamová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 2:39.92
7 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:40.22
8 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:41.73
9 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 2:43.52
10 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:43.90
11 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:44.63
12 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:44.93
13 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:45.23
14 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:46.07
15 Stella BrázdilováStella Brázdilová 07 AK KroměřížAK Kroměříž 2 2:46.83
16 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:50.88
17 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:51.87
18 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:55.60

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 21.1.2023 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 12 2:41.47
2 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:46.10
3 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:46.72
4 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:58.82
5 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 1 3:01.63
6 Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 3:04.56
7 Natálie RundtováNatálie Rundtová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 3:06.55
8 Natálie ChmielováNatálie Chmielová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:10.16
9 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:16.09
10 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 3:17.20
11 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 3:17.95
12 Veronika EliášováVeronika Eliášová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 3:49.76
Split times:
Mark Bib Racer Time
40012 1:18.08
60012 2:02.01
Total 12 racers
Běh 2 (Sat, 21.1.2023 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 2:38.03
2 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:43.64
3 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:44.31
4 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:49.61
5 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:50.74
6 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:55.09
7 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11 3:00.51
8 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:00.61
9 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 3:03.39
10 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:06.45
11 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 3:14.50
12 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:39.80
Split times:
Mark Bib Racer Time
4001 1:20.08
6001 2:01.90
Total 12 racers
Běh 3 (Sat, 21.1.2023 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:33.70
2 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 8 2:34.50
3 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:42.71
4 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:43.14
5 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:43.58
6 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:44.10
7 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:48.13
8 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:48.95
9 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:50.18
10 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:50.63
11 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:51.63
12 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 12 2:57.84
Split times:
Mark Bib Racer Time
4002 1:18.14
6002 1:57.56
Total 12 racers
Běh 4 (Sat, 21.1.2023 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:20.31
2 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:33.03
3 Dorota DučaiováDorota Dučaiová 09 Slovak RepublicSlovak Republic 4 2:42.53
4 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:45.56
5 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 2:46.56
6 Nina BerkováNina Berková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:53.31
7 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:53.40
8 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:58.11
9 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 3:07.63
10 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:24.27
Split times:
Mark Bib Racer Time
4005 1:05.65
6005 1:43.33
Total 10 racers
Běh 5 (Sat, 21.1.2023 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:34.82
2 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:40.11
3 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:43.15
4 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:46.57
5 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:48.25
6 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:50.23
7 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:52.03
8 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:53.02
9 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:57.56
10 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:10.59
Split times:
Mark Bib Racer Time
4004 1:17.83
6004 1:57.49
Total 10 racers
Běh 6 (Sat, 21.1.2023 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:35.75
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:35.94
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:35.97
4 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:42.38
5 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 2:43.04
6 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:44.11
7 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 2:56.44
8 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:56.91
9 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 3:20.22
Split times:
Mark Bib Racer Time
4003 1:16.26
6003 1:54.73
Total 9 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:20.31
2 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:33.03
3 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:33.70
4 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 8 2:34.50
5 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:34.82
6 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:35.75
7 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:35.94
8 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:35.97
9 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 2:38.03
10 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:40.11
11 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 12 2:41.47
12 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:42.38
13 Dorota DučaiováDorota Dučaiová 09 Slovak RepublicSlovak Republic 4 2:42.53
14 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:42.71
15 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 2:43.04
16 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:43.14
17 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:43.15
18 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:43.58
19 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:43.64
20 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:44.10
21 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:44.11
22 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:44.31
23 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:45.56
24 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:46.10
25 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 2:46.56
26 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:46.57
27 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:46.72
28 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:48.13
29 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:48.25
30 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:48.95
31 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:49.61
32 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:50.18
33 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:50.23
34 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:50.63
35 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:50.74
36 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:51.63
37 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:52.03
38 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:53.02
39 Nina BerkováNina Berková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:53.31
40 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:53.40
41 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:55.09
42 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 2:56.44
43 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:56.91
44 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:57.56
45 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 12 2:57.84
46 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:58.11
47 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:58.82
48 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11 3:00.51
49 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:00.61
50 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 1 3:01.63
51 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 3:03.39
52 Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 3:04.56
53 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:06.45
54 Natálie RundtováNatálie Rundtová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 3:06.55
55 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 3:07.63
56 Natálie ChmielováNatálie Chmielová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:10.16
57 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:10.59
58 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 3:14.50
59 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:16.09
60 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 3:17.20
61 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 3:17.95
62 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 3:20.22
63 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:24.27
64 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:39.80
65 Veronika EliášováVeronika Eliášová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 3:49.76

1000 m - Muži

(Sun, 22.1.2023 - 17:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 8 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:47.89
2 4 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:52.58
3 7 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:53.52
4 3 Jiří KadlaJiří Kadla 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:54.27
5 9 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 3:00.86
6 6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 3:01.33
7 2 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:07.19
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
5 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Total 9 racers

1000 m - Junioři

(Sun, 22.1.2023 - 17:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 11 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 2:40.58
2 17 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17 2:43.59
3 12 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 3:01.30
4 14 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14 3:04.94
5 16 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 3:05.75
6 15 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15 3:08.45
7 10 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 3:18.20
8 13 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 3:22.87
Total 8 racers

1000 m - Dorostenci

(Sun, 22.1.2023 - 16:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 NL 2:49.96
2 12 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 2:53.42
3 1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:55.61
4 15 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 2:57.87
5 9 Karol KoczurKarol Koczur 07 PolandPoland 9 3:00.31
6 18 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18 3:02.85
7 10 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 3:07.05
8 4 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:07.45
9 17 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17 3:08.68
10 16 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 3:10.00
11 13 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 3:10.25
12 8 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 3:12.27
13 6 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 3:13.17
14 7 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:13.93
15 2 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:21.31
16 5 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 3:23.29
17 14 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 3:26.56
18 11 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 3:26.97
Total 18 racers

1000 m - Žáci

(Sun, 22.1.2023 - 13:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 6 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 3:04.90
2 1 Tomáš BalekTomáš Balek 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 3:07.88
3 3 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:12.98
4 4 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 3:19.26
5 7 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 3:28.92
6 5 Šimon GuřanŠimon Guřan 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 3:40.32
2 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 DNS
Total 7 racers

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (Sun, 22.1.2023 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.13 0.169
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.44 0.195
3 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 08.68 0.166
4 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.91 0.143
5 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.57 0.189
František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DQ 22.6.3 0.169
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 22.1.2023 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří KadlaJiří Kadla 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.80 0.181
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.07 0.146
3 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.08 0.142
Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 DNS
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.13 0.169
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.44 0.195
3 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 08.68 0.166
4 Jiří KadlaJiří Kadla 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.80 0.181
5 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.91 0.143
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.07 0.146
7 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.57 0.189
8 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.08 0.142
František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DQ 22.6.3 0.169
Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 DNS

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(Sun, 22.1.2023 - 10:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.28 0.129
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.53 0.187
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.87 0.148
4 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.97 0.201
5 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.99 0.165
6 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.81 0.161
7 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.38 0.115
Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNF 0.152
Total 8 racers

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (Sun, 22.1.2023 - 10:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.89 0.188
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.94 0.148
3 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.12 0.144
4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.50 0.103
5 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.53 0.209
6 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.20 0.172
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 22.1.2023 - 10:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.53 0.177
2 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.66 0.184
3 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.96 0.168
4 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.01 0.171
5 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.38 0.142
6 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.64 0.172
Total 6 racers
Běh 3 (Sun, 22.1.2023 - 10:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.80 0.158
2 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.82 24.19 0.156
3 Karol KoczurKarol Koczur 07 PolandPoland 2 09.22 0.198
4 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.66 0.133
5 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.76 0.188
Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF 0.151
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.53 0.177
2 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.66 0.184
3 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.80 0.158
4 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.82 24.19 0.156
5 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.89 0.188
6 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.94 0.148
7 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.96 0.168
8 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.01 0.171
9 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.12 0.144
10 Karol KoczurKarol Koczur 07 PolandPoland 2 09.22 0.198
11 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.38 0.142
12 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.50 0.103
13 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.53 0.209
14 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.64 0.172
15 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.20 0.172
16 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.66 0.133
17 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.76 0.188
Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF 0.151

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci

(Sun, 22.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.37 0.153
2 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.37 0.175
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.81 0.176
4 Tomáš BalekTomáš Balek 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.95 0.196
5 Šimon GuřanŠimon Guřan 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 10.25 0.171
6 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.99 0.279
7 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 11.79 0.228
Total 7 racers

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy

(Sat, 21.1.2023 - 11:31) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.88 0.155
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.10 0.154
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.10 0.162
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 09.13 0.352
5 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 09.78 0.295
6 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.53 0.166
Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 DNS
Total 7 racers

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky

(Sat, 21.1.2023 - 11:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 NL 08.67 0.179
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.01 0.150
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 09.23 0.188
4 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 09.26 0.217
5 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.33 0.142
6 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.45 0.139
7 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 09.73 0.205
8 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.00 0.196
Total 8 racers

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 21.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 NL 08.86
2 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.92
3 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.97
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.06
5 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.49
6 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.71
7 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.71
8 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.92
Total 8 racers
Běh 2 (Sat, 21.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.14
2 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.46
3 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.69
4 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.73
5 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.03
6 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.66
7 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.68
8 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 11.63
Total 8 racers
Běh 3 (Sat, 21.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.61
2 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.62
3 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.69
4 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.09
5 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.18
6 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 10.38
7 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 11.38
Total 7 racers
Běh 4 (Sat, 21.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.80
2 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.37
3 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.79
4 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 5 11.09
5 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.52
6 Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.51
Natálie RundtováNatálie Rundtová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DQ 22.6.2
Total 7 racers
Běh 5 (Sat, 21.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.75
2 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 10.22
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.24
4 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.01
5 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.13
6 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 7 12.75
Total 6 racers
Běh 6 (Sat, 21.1.2023 - 10:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.69
2 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 09.77
3 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.00
4 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.85
5 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 10.92
6 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.09
7 Natálie ChmielováNatálie Chmielová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 13.14
Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNF
Total 8 racers
Běh 7 (Sat, 21.1.2023 - 10:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 09.49
2 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10.00
3 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.11
4 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.17
5 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.85
6 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.41
7 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.63
8 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.18
Total 8 racers
Běh 8 (Sat, 21.1.2023 - 10:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.87
2 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.97
3 Dorota DučaiováDorota Dučaiová 09 Slovak RepublicSlovak Republic 4 10.23
4 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.97
5 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.39
6 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.79
7 Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 11.86
8 Veronika EliášováVeronika Eliášová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.72
Total 8 racers
Běh 9 (Sat, 21.1.2023 - 10:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.89
2 Nina BerkováNina Berková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.90
3 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.06
4 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.69
5 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.77
6 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.87
7 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 12.81
8 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12.96
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 NL 08.86
2 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.92
3 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.97
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.06
5 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.14
6 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.46
7 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 09.49
8 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.49
9 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.61
10 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.62
11 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.69
12 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.69
13 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.69
14 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.71
15 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.71
16 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.73
17 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.75
18 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 09.77
19 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.80
20 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.87
21 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.89
22 Nina BerkováNina Berková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.90
23 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.92
24 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.97
25 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.00
26 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10.00
27 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.03
28 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.06
29 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.09
30 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.11
31 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.17
32 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.18
33 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 10.22
34 Dorota DučaiováDorota Dučaiová 09 Slovak RepublicSlovak Republic 4 10.23
35 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.24
36 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.37
37 Natálie RosováNatálie Rosová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 10.38
38 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.66
39 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.68
40 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.69
41 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.77
42 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.79
43 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.85
44 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.85
45 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 10.92
46 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.97
47 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.01
48 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 5 11.09
49 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.09
50 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.13
51 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 11.38
52 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.39
53 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.41
54 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.52
55 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.63
56 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 11.63
57 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.79
58 Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 11.86
59 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.87
60 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.18
61 Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.51
62 Veronika EliášováVeronika Eliášová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.72
63 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 7 12.75
64 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 12.81
65 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12.96
66 Natálie ChmielováNatálie Chmielová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 13.14
Natálie RundtováNatálie Rundtová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DQ 22.6.2
Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNF

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (Sat, 21.1.2023 - 11:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.73
2 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.82
3 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.03
4 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.22
5 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 09.22
6 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.43
7 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.95
Total 7 racers
Běh 2 (Sat, 21.1.2023 - 11:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.94
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 09.16
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.17
4 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.25
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.58
6 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.09
7 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.26
Total 7 racers
Běh 3 (Sat, 21.1.2023 - 11:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.47
2 Stella BrázdilováStella Brázdilová 07 AK KroměřížAK Kroměříž 2 09.82
3 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.96
4 Michaela VylamováMichaela Vylamová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.51
5 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.89
6 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.34
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.73
2 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.82
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.94
4 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.03
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 09.16
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.17
7 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.22
8 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 09.22
9 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.25
10 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.43
11 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.47
12 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.58
13 Stella BrázdilováStella Brázdilová 07 AK KroměřížAK Kroměříž 2 09.82
14 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.95
15 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.96
16 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.09
17 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.26
18 Michaela VylamováMichaela Vylamová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.51
19 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.89
20 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.34

Skok vysoký - Muži

(Sat, 21.1.2023 - 18:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 1.80 1.83 1.86 1.89 1.92 1.95 1.98 2.01
1 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 1 1.95 - - - - - - - - - - - - XXO O XO XO XXX
2 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 12 1.95 - - - - - - - - - - - O - XXO O XXO XXX
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11 1.92 - - - - - - - - - O - XO O XO XXO XXX
4 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6 1.89 - - - - - - - - - - O O O XXO XXX
5 František DoubekFrantišek Doubek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 2 1.80 - - - - - - - - - - O XXX
6 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 10 1.77 - - - O - XO O O XO O XXX
7 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 8 1.74 - - - - - XO O XXO O XXX
8 Jiří KadlaJiří Kadla
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5 1.74 - - - - O O XO O XO XXX
9 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 7 1.74 - - - - - XO O O XXO XXX
10 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 9 1.65 - - - O - XO XXX
11 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 1.56 XO XO XO XXX
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 4 DNS
Total 12 racers

Skok vysoký - Junioři

(Sat, 21.1.2023 - 18:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 1.80 1.83 1.86 1.89 1.92 1.95 1.98 2.00
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 1.89 - - - - - - O O O O XO O XXO XXO XXX
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 7 1.86 - - - - - - - - O O XO XO O XXX
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4 1.83 - - - - - - - - - - O XO XXX
4= Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 2 1.68 - - - O O XXO O XXX
4= Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3 1.68 - - - - XXO O O XXX
6 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 1.65 - - O - O O XXX
7 Matěj HejtmanMatěj Hejtman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 5 1.59 O O XXO O XXX
8 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 6 1.56 XO XO XO XXX
Total 8 racers

Skok vysoký - Dorostenci

(Sat, 21.1.2023 - 16:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.40 1.43 1.46 1.49 1.52 1.55 1.58 1.61 1.64 1.67 1.70 1.73 1.76 1.79 1.82 1.85 1.88 1.91
1 Milan TobiškaMilan Tobiška
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 17 1.85 - - - - - O - O - O XO O XO XXO XO O XXX
2 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 18 PB 1.82 - - - - - - - - - O - O O O O XXX
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 PB 1.79 - - - - - O - O O XO O O XXO XO XXX
4 Adam ŠulcAdam Šulc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 16 PB 1.79 O - - - - XO O O O XO O O XO XXO XXX
5 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 15 PB 1.76 - - - - O - O - O O O XXO XO XXX
6 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 7 PB 1.73 - - - O - O XO O XXO XO XO O XXX
7 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 19 PB 1.73 - - - - XO XO O O XO O XXO XXO XXX
8 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 PB 1.70 - - - O - O O O O XXO O XXX
9 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 10 PB 1.67 - - O O O O XO XO XO XXO XXX
10 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 11 1.64 - - - - O - O XO O XXX
11 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4 1.64 - - - - - O XO O XO XXX
12 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 12 PB 1.64 - - - O - O O O XXO XXX
13 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 6 1.61 - - - O - O XO XO XXX
14 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 1.61 - - O O O XO O XXO XXX
15 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3 1.58 - - - O XXO O XXO XXX
16 Karol KoczurKarol Koczur
PolandPoland
07 13 1.52 - O O O XO XXX
17 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 8 PB 1.49 O O O XO XXX
18 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 9 =PB 1.46 XO O O XXX
Total 18 racers

Skok vysoký - Žáci

(Sat, 21.1.2023 - 16:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.25 1.28 1.31 1.34 1.37 1.40 1.43 1.46 1.49 1.52 1.55 1.58 1.61 1.64 1.67 1.70 1.73 1.76
1 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3 1.55 - - O O - O O O XO O O XXX
2 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 4 1.55 - - - - O O O O XO O XXO XXX
3 Šimon GuřanŠimon Guřan
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 5 1.49 - O O O O O O O XO XXX
4 Jakub ŠerýJakub Šerý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 6 1.46 - O O O O O O O XXX
4 Tomáš BalekTomáš Balek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 1 1.46 - O O O O O O O XXX
6 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 2 1.43 - O O O O O XXO XXX
7 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 7 1.37 O O O O O XXX
Total 7 racers

Skok vysoký - Ženy

(Sat, 21.1.2023 - 14:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.30 1.33 1.36 1.39 1.42 1.45 1.48 1.51 1.54 1.57 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72 1.75
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 7 PB 1.72 - - - - - - - O O O O O O XO XO XXX
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 1.57 - - - - - O XO XO XO XXO XXX
3 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 3 1.45 - - O O O O XXX
4 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4 1.42 O - O O O XXX
5 Tereza DoubkováTereza Doubková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 1 =PB 1.42 O O O XO O XXX
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 DNS
Total 6 racers

Skok vysoký - Juniorky

(Sat, 21.1.2023 - 14:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.30 1.33 1.36 1.39 1.42 1.45 1.48 1.51 1.54 1.57 1.60 1.63 1.66 1.69 1.72 1.75 1.78 1.81
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 3 1.72 - - - - - - - - O O O O O XO XXO X r
2 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 8 PB 1.63 - - - - - O - XO O O XXO O XXX
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 SB 1.60 - - - - - O O O O O XXO XXX
4 Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 5 PB 1.60 - - - - O O O XO O O XXO XXX
5 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 4 1.57 - - - - O - XO O XO O XXX
6 Jana PiškulováJana Piškulová
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
05 7 1.54 - - O O O O XO O O XXX
7 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 1 PB 1.54 - - O - O O XO O XXO XXX
8 Klára LiškováKlára Lišková
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 1.30 O XXX
Total 8 racers

Skok vysoký - Dorostenky

(Sat, 21.1.2023 - 12:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.20 1.23 1.26 1.29 1.32 1.35 1.38 1.41 1.44 1.47 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4 PB 1.65 - - - - - O - O - XO XO XO O XXO XXO O XXX
2 Tereza LieblováTereza Lieblová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 8 =SB 1.65 - - - - - - - - O - O O O O O XO XXX
3 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 7 1.59 - - - - - - - - O O O O O O XXX
4 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 1.56 - - - - - - - - O - O O O XXX
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 5 =PB 1.56 - - - - - - O O O O O O XXO XXX
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 2 PB 1.53 - - - - - O O O O O XO XXO XXX
7 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 19 1.50 - - - - - O O O O O O XXX
8 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3 SB 1.50 - - - - - O O O O XXO XO XXX
8 Luisa KlementováLuisa Klementová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 14 =PB 1.50 - - - - - - O O XXO O XO XXX
10 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 16 1.47 - - - - - O O O O XO XXX
11 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 13 1.47 - - - - O O O O XO XXO XXX
12 Stella BrázdilováStella Brázdilová
AK KroměřížAK Kroměříž
07 10 1.44 - O O O O O O XO XO XXX
13 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 1.41 - - - O O O O O XXX
14 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 12 1.35 - - - O - O XXX
15 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 1 1.35 - - - XO XO O XXX
16 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 11 PB 1.35 - O O XXO O XO XXX
17 Michaela VylamováMichaela Vylamová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 20 PB 1.29 - - O O XXX
17 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 15 PB 1.29 O O O O XXX
19 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová
AC PardubiceAC Pardubice
07 18 1.26 - XO XO XXX
Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 17 DNS
Total 20 racers

Skok vysoký - Žákyně (Skupina)

Skupina A (Sat, 21.1.2023 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.20 1.23 1.26 1.29 1.32 1.35 1.38 1.41 1.44 1.47 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 15 NL 1.68 - - - - - - - - - - O - O - O O O XXX
2 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 30 1.62 - - - - - - O O O O O XO XO XXO O XXX
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 16 1.56 - - - - - O O O O O O XXO XO XXX
4= Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 20 1.56 - - - - - O - O O O XO XO XXO XXX
4= Barbora BrožováBarbora Brožová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 4 1.56 - - - - - O - O O O O XXO XXO XXX
6 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 31 1.53 - - - - - O - O - O O O XXX
7 Eliška DerkováEliška Derková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 5 1.53 - O - O O O O O XO XXO O XXO XXX
8= Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 27 1.50 - - - - - - - O O O O XXX
8= Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 12 1.50 - O - O O O O O O O O XXX
8= Eliška FindejsováEliška Findejsová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 8 1.50 - - - O O O O O O O O XXX
11 Ema FialováEma Fialová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 7 1.50 - - O O O O O O XO O XO XXX
12 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 19 1.50 - - - - O O O O O O XXO XXX
13= Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 34 1.50 - - - - - O - O O XO XXO XXX
13= Dorota DučaiováDorota Dučaiová
Slovak RepublicSlovak Republic
09 6 1.50 - - - - O O - - XO - XXO XXX
15 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 33 1.47 - - - O O O O O O XO XXX
16 Natálie RosováNatálie Rosová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 24 1.47 - - O O O O XXO XXO O XO XXX
17= Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 1.44 - O - - O - O - O r
17= Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 18 1.44 - - - - - O O O O XXX
19 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 22 1.41 - - - - O O O O XXX
20= Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 29 1.41 - - - O O O XO O XXX
20= Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 17 1.41 - - - - O O XO O XXX
22 Lucie FryčováLucie Fryčová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 10 1.41 - - - - O O XO XXO XXX
23 Ella PohunkováElla Pohunková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 23 1.38 - O O O O O O XXX
24= Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 9 1.38 - O O O XO O O XXX
24= Nikol HorkáNikol Horká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 13 1.38 - O O O XO O O XXX
26= Viktorie BajerováViktorie Bajerová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 2 1.38 - O O O O O XO XXX
26= Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 32 1.38 - O O O O O XO XXX
28 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 25 1.38 - O O O XO O XO XXX
29 Simona GrumlováSimona Grumlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 11 1.38 - - - O O O XXO XXX
30 Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 28 1.35 - - - O O O XXX
31 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 21 1.35 - O O O XO O XXX
32 Aneta BabincováAneta Babincová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 1 1.32 - XO XO O XXO XXX
33= Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 14 1.29 - O O O XXX
33= Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 26 1.29 - O O O XXX
Total 34 racers
Skupina B (Sat, 21.1.2023 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pentathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.20 1.23 1.26 1.29 1.32 1.35 1.38 1.41 1.44 1.47
1 Johana ČechováJohana Čechová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 6 1.44 - - O O O XO XO O XO XXX
2 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 1.44 O - - O O O O O XXO XXX
3 Kamila DrdováKamila Drdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 7 1.44 O O O O O XO O XXO XXO XXX
4 Eliška HajnáEliška Hajná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 9 1.41 O - O - O O O XO XXX
5 Nina BerkováNina Berková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 3 1.41 O O O O XO O O XXO XXX
6 Kristina BastováKristina Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 2 1.38 O O O O O O XO XXX
7= Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 33 1.38 O O O O O O XXO XXX
7= Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 14 1.38 O O O O O O XXO XXX
9 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 31 1.35 - O XO O O O XXX
10 Stela NavrátilováStela Navrátilová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 24 1.32 O O O O O XXX
11 Veronika EliášováVeronika Eliášová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 8 1.32 O XO XO XXO O XXX
12 Lada RůžičkováLada Růžičková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 27 1.32 O XO XXO XXO O XXX
13= Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 30 1.32 O XO O O XO XXX
13= Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 16 1.32 O - O XO XO XXX
15= Sára ProcházkováSára Procházková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 25 1.32 O XO O XO XO XXX
15= Lucie KřížkováLucie Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 19 1.32 O XO O XO XO XXX
17 Kateřina StroblováKateřina Stroblová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 29 1.32 O O O O XXO XXX
18= Barbora MáchováBarbora Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 20 1.32 O O XO O XXO XXX
18= Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 12 1.32 O O XO O XXO XXX
20 Ema BlažekováEma Blažeková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 4 1.29 O O XO O XXX
21 Natálie RundtováNatálie Rundtová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 26 1.29 XO O XO XO XXX
22 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 21 1.26 O XO XO XXX
23 Michaela MinistrováMichaela Ministrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 23 1.23 O O XXX
24 Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 32 1.23 XO O XXX
25= Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 13 1.23 O XO XXX
25= Lucie HořínkováLucie Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 10 1.23 O XO XXX
27 Klára AdamčíkováKlára Adamčíková
AK KroměřížAK Kroměříž
08 1 1.23 XO XO XXX
28= Natálie WeberováNatálie Weberová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 34 1.20 O - XXX
28= Nela JurkováNela Jurková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 15 1.20 O XXX
30 Barbora KaraffováBarbora Karaffová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 17 1.20 XXO XXX
Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 18 NM XXX
Simona SpáčilováSimona Spáčilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 28 NM XXX
Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 22 NM XXX
Klára HrubáKlára Hrubá
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 11 NM XXX
Total 34 racers

Skok o tyči - Muži (Skupina)

Skupina A (Sun, 22.1.2023 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60 4.70 4.80
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 4 PB 4.70 - - - - - - - - - - - O - XO O O XO XXr
2 Jiří KadlaJiří Kadla
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 6 4.50 - - - - - - - - - XO - O O XO XO X r
3 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 3.90 - - - - - O XO O XO XXX
4 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 2 3.70 - - - - O XO O XXX
5 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 7 3.40 XO O O XXO XXX
František DoubekFrantišek Doubek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3 DNS - - - - - - - - - - -
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 1 NM - - - - - - XXX
Total 7 racers
Skupina B (Sun, 22.1.2023 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.60 1.70 1.80 1.90 2.00 2.10 2.20 2.30 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2 3.00 - - - - - - - - - O - O XO XXO O XXX
2 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 =PB 2.80 - - - - - - - - - - - - XXO XXX
Total 2 racers

Skok o tyči - Junioři (Skupina)

Skupina A (Sun, 22.1.2023 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60 4.70 4.80
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 PB 4.50 - - - - - - - O - O - O - O O XXX
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2 PB 4.50 - - - - - - O - - O XXO O XX- O O XXX
3 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 PB 4.10 - - - - - O - O O XO XO XXX
4 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 6 PB 3.40 XXO O XO XXO XXX
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4 NM - - - - - - - - - XXX
Total 5 racers
Skupina B (Sun, 22.1.2023 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 2.50
Matěj HejtmanMatěj Hejtman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1 NM XXX
Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2 NM XXX
Total 2 racers
Skupina C (Sun, 22.1.2023 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 4.40 4.50 4.60 4.70 4.80 4.90 5.00 5.10
1 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 5 PB 5.00 - - O O O O O XXX
Total 1 racers

Skok o tyči - Dorostenci (Skupina)

Skupina A (Sun, 22.1.2023 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 6 =PB 3.90 - - - - XO XXO XO XO XXO XXX
2 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 3.70 - O XO O O O O XXX
3 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3 PB 3.60 - O XXO XO XXO XXO XXX
4 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4 3.50 - O - O O XXX
5 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 2 PB 3.50 O XO XO XO O XXX
6 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 PB 3.50 O O O XO XXO XXX
7 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 8 3.20 XO O XXX
Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 NM - XXX
Total 8 racers
Skupina B (Sun, 22.1.2023 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 2.20 2.30 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 4 PB 3.50 - - - O - O O O O XXO O O XO O XXX
2 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3 PB 3.50 - - - - - - O XXO XXO - XO O O XXO XXX
3 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 5 PB 3.30 - - - - O - O O XO O XO O XXX
4 Milan TobiškaMilan Tobiška
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 9 PB 3.20 - - - - - - O O O O O XXX
5 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 10 3.20 - - - O - O XO O O XO O XXX
6 Adam ŠulcAdam Šulc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1 PB 3.20 - - O - O XO XO O XO XO XXO XXX
7 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2 3.00 - - - - - XO XXO XO O - XXX
8 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 6 PB 3.00 - - - O O O O O XXO X r
9 Karol KoczurKarol Koczur
PolandPoland
07 7 2.90 O O O O O O O XO XXX
10 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 8 2.70 - - O O XXO O XXX
Total 10 racers

Skok o tyči - Žáci

(Sun, 22.1.2023 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.60 1.70 1.80 1.90 2.00 2.10 2.20 2.30 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00
1 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 6 2.90 - - - - - - O O O - O O O O XXX
2 Tomáš BalekTomáš Balek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 5 SB 2.60 - - - - - - O O O XO O XXX
3 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 2 SB 2.60 - - - O O O O XXO O XXO O XXX
4 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 7 2.60 - - - - O O O O XO XXO XXO XXX
5 Jakub ŠerýJakub Šerý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 4 SB 2.50 - - - - O O O O XO XXO XXX
6 Šimon GuřanŠimon Guřan
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 3 SB 2.30 - - - - O O XXO XXO XXX
7 Lukáš BezdíčekLukáš Bezdíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 1 SB 2.00 O - XO O O X r
Total 7 racers

Skok daleký - Muži

(Sat, 21.1.2023 - 14:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5 7.16 6.98 X 7.16 716
2 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 4 SB 7.04 7.04 X 7.00 704
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 8 6.87 X 6.87 X 687
4 Jiří KadlaJiří Kadla
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 9 6.34 X 6.34 X 634
5 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 2 SB 6.30 4.33 6.25 6.30 630
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 13 6.26 X X 6.26 626
7 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10 6.25 X 6.25 6.12 625
8 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 14 6.19 X 6.07 6.19 619
9 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 5.99 5.77 5.99 5.96 599
10 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 11 5.70 5.70 5.58 X 570
11 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 7 5.35 X X 5.35 535
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 3 DNS
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 6 NM X X X -
Total 13 racers

Skok daleký - Junioři

(Sat, 21.1.2023 - 14:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Heptathlon h
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 6.62 6.62 6.62 6.32 X 662
2 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 7 PB 6.20 6.20 6.20 X X 620
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 PB 6.18 6.18 6.02 6.11 6.18 618
4 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4 PB 5.91 5.91 5.91 5.59 5.63 591
5 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 PB 5.83 5.83 5.83 X 5.60 583
6 Matěj HejtmanMatěj Hejtman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2 PB 5.79 5.79 5.79