60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rozběh 1 (so, 28.1.2023 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.14 | q | |||||||||||||
2 | Anna HrbáčováAnna Hrbáčová | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | PB 09.55 | q | |||||||||||||
3 | Ema ViochnováEma Viochnová | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 10.30 | ||||||||||||||
4 | Aneta FizkováAneta Fizková | 09 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.49 | ||||||||||||||
5 | Lucie HořínkováLucie Hořínková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | PB 10.50 | ||||||||||||||
6 | Natálie DundrováNatálie Dundrová | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.99 | ||||||||||||||
7 | Marie TkáčováMarie Tkáčová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 11.67 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.1.2023 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.15 | q | |||||||||||||
2 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 09.63 | q | |||||||||||||
3 | Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková | 08 | Atletika Havířov 1965 | 7 | 09.82 | q | |||||||||||||
4 | Tina HorákováTina Horáková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.47 | ||||||||||||||
5 | Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 11.86 | ||||||||||||||
6 | Natálie ChmielováNatálie Chmielová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 12.27 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 28.1.2023 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | SB 09.23 | q | |||||||||||||
2 | Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.98 | ||||||||||||||
3 | Aneta BabincováAneta Babincová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | PB 10.25 | ||||||||||||||
4 | Adéla PannováAdéla Pannová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.27 | ||||||||||||||
5 | Ema BlažekováEma Blažeková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.96 | ||||||||||||||
Anna KrálováAnna Králová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 28.1.2023 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.51 | q | |||||||||||||
2 | Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková | 08 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 09.54 | q | |||||||||||||
3 | Irena KřevkáIrena Křevká | 08 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10.17 | ||||||||||||||
4 | Viktorie KeniViktorie Keni | 08 | Atletika Krnov z.s. | 3 | SB 10.81 | ||||||||||||||
5 | Laura LášováLaura Lášová | 09 | Atletika Krnov z.s. | 7 | PB 10.91 | ||||||||||||||
Klára MacurováKlára Macurová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.14 | q | ||
2 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.15 | q | ||
3 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | SB 09.23 | q | ||
4 | Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.51 | q | ||
5 | Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková | 08 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 09.54 | q | ||
6 | Anna HrbáčováAnna Hrbáčová | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | PB 09.55 | q | ||
7 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 09.63 | q | ||
8 | Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková | 08 | Atletika Havířov 1965 | 7 | 09.82 | q | ||
9 | Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.98 | |||
10 | Irena KřevkáIrena Křevká | 08 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10.17 | |||
11 | Aneta BabincováAneta Babincová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | PB 10.25 | |||
12 | Adéla PannováAdéla Pannová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.27 | |||
13 | Ema ViochnováEma Viochnová | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 10.30 | |||
14 | Tina HorákováTina Horáková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.47 | |||
15 | Aneta FizkováAneta Fizková | 09 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.49 | |||
16 | Lucie HořínkováLucie Hořínková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | PB 10.50 | |||
17 | Viktorie KeniViktorie Keni | 08 | Atletika Krnov z.s. | 3 | SB 10.81 | |||
18 | Laura LášováLaura Lášová | 09 | Atletika Krnov z.s. | 7 | PB 10.91 | |||
19 | Natálie DundrováNatálie Dundrová | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 10.99 | |||
20 | Marie TkáčováMarie Tkáčová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 11.67 | |||
21 | Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 11.86 | |||
22 | Ema BlažekováEma Blažeková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.96 | |||
23 | Natálie ChmielováNatálie Chmielová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 12.27 | |||
Anna KrálováAnna Králová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | ||||
Klára MacurováKlára Macurová | 11 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.1.2023 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 08.98 | ||||||||||||||
2 | Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.03 | ||||||||||||||
3 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | SB 09.16 | ||||||||||||||
4 | Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.49 | ||||||||||||||
5 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | PB 09.59 | ||||||||||||||
6 | Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková | 08 | TJ Sokol Opava | 7 | 09.60 | ||||||||||||||
7 | Anna HrbáčováAnna Hrbáčová | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 09.62 | ||||||||||||||
8 | Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková | 08 | Atletika Havířov 1965 | 1 | SB 09.78 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |