Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi v hale

Praha - Stromovka (11. 2. 2024)

Chůze dráha 3000 m - Žáci

(Sun, 11.2.2024 - 11:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 210 Arnošt SLAMĚNÍKArnošt SLAMĚNÍK 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 NL 15:59.75
2 228 Hynek SVOBODAHynek SVOBODA 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 16:03.12
3 234 Daniel HERMANDaniel HERMAN 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 7 16:49.57
4 214 Matouš Samuel PAVLASMatouš Samuel PAVLAS 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 18:38.43
5 211 Jakub WEISJakub WEIS 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 SB 19:16.80
6 201 Vojtěch LANDYŠVojtěch LANDYŠ 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 19:57.78
7 244 Lukáš LHOTSKÝLukáš LHOTSKÝ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 SB 20:57.32
236 Ondřej VARGAOndřej VARGA 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 DQ
Notes:
DQ dle TP 54.7.1
Total 8 racers
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 210 Arnošt SLAMĚNÍK 01:05.8 02:07.6 03:10.5 04:16.7 05:23.2 06:31.1 07:39.1 08:48.8 09:57.3 11:00.5 12:02.2 13:03.2 14:04.8 15:04.4
2 228 Hynek SVOBODA 01:06.5 02:08.0 03:11.3 04:17.6 05:23.3 06:30.5 07:39.5 08:48.1 09:58.0 11:03.0 12:05.5 13:06.4 14:06.8 15:04.4
3 234 Daniel HERMAN 01:04.9 02:06.8 03:11.0 04:16.5 05:22.4 06:30.4 07:39.0 08:48.2 09:57.1 11:04.0 12:09.0 13:18.7 14:31.8 15:43.8
4 214 Matouš Samuel PAVLAS 01:13.4 02:30.0 03:45.8 05:00.0 06:14.4 07:30.2 08:45.4 10:03.7 11:21.1 12:38.3 13:54.3 15:10.3 16:24.8 17:33.1
5 211 Jakub WEIS 01:15.1 02:33.2 03:51.9 05:07.5 06:26.5 07:45.3 09:05.4 10:26.8 11:48.3 13:06.1 14:25.4 15:42.7 16:57.6 18:06.6
6 201 Vojtěch LANDYŠ 01:16.0 02:33.8 03:52.8 05:10.0 06:31.1 07:54.8 09:17.7 10:39.1 12:00.7 13:23.9 14:47.5 16:12.4 17:34.9 18:52.5
7 244 Lukáš LHOTSKÝ 01:13.0 02:30.5 03:49.7 05:13.9 06:37.0 08:04.1 09:31.8 10:59.0 12:23.1 13:51.6 15:20.9 16:53.6 18:21.2 19:45.8
236 Ondřej VARGA 01:04.3 02:05.9 03:10.5 04:15.9 05:21.3 06:29.8 07:37.9 08:55.3 10:19.4 12:07.2 - - - -

Chůze dráha 3000 m - Ženy

(Sun, 11.2.2024 - 11:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 263 Eliška MARTÍNKOVÁEliška MARTÍNKOVÁ 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 WL 12:32.79
2 243 Johana PETŘÍKOVÁJohana PETŘÍKOVÁ 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 14:58.67
3 258 Štěpánka POHLOVÁ KUČEROVÁŠtěpánka POHLOVÁ KUČEROVÁ 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 SB 15:05.12
4 218 Nelly BUGÁROVÁNelly BUGÁROVÁ 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 15:19.45
5 217 Michaela BAKLÍKOVÁMichaela BAKLÍKOVÁ 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 15:37.69
6 230 Vivien UVÍROVÁVivien UVÍROVÁ 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 15:59.01
7 209 Tereza PITTNEROVÁTereza PITTNEROVÁ 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 17:19.26
Total 7 racers
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 263 Eliška MARTÍNKOVÁ 00:46.2 01:33.9 02:23.5 03:13.2 04:02.4 04:52.5 05:43.2 06:33.9 07:25.0 08:16.7 09:08.2 10:00.9 10:54.4 11:44.5
2 243 Johana PETŘÍKOVÁ 01:01.4 02:03.0 03:04.0 04:03.6 05:03.4 06:03.5 07:04.1 08:04.7 09:05.5 10:06.3 11:07.1 12:07.6 13:08.1 14:05.3
3 258 Štěpánka POHLOVÁ KUČEROVÁ 01:01.1 02:02.6 03:03.6 04:03.3 05:03.0 06:03.1 07:03.6 08:04.3 09:05.2 10:06.0 11:07.0 12:07.2 13:07.5 14:06.5
4 218 Nelly BUGÁROVÁ 01:02.3 02:03.8 03:05.1 04:05.2 05:05.9 06:07.0 07:08.0 08:10.6 09:12.6 10:13.9 11:15.3 12:17.1 13:18.7 14:21.4
5 217 Michaela BAKLÍKOVÁ 01:02.0 02:03.2 03:04.5 04:04.0 05:04.0 06:03.8 07:04.6 08:05.6 09:08.5 10:14.8 11:20.6 12:25.9 13:32.6 14:37.0
6 230 Vivien UVÍROVÁ 00:53.2 01:53.7 02:57.3 04:01.3 05:04.0 06:06.0 07:10.2 08:17.5 09:25.8 10:30.0 11:40.1 12:48.3 13:56.4 15:02.7
7 209 Tereza PITTNEROVÁ 01:02.5 02:05.2 03:09.8 04:18.9 05:28.0 06:37.9 07:48.0 08:58.5 10:09.3 11:20.9 12:31.7 13:43.6 14:55.7 16:08.3

Chůze dráha 3000 m - Juniorky

(Sun, 11.2.2024 - 11:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 225 Ema KLIMENTOVÁEma KLIMENTOVÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 NL 13:16.43
2 239 Alžběta FRANKLOVÁAlžběta FRANKLOVÁ 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 14:15.59
3 203 Lucie KRINWALDOVÁLucie KRINWALDOVÁ 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 15:43.93
4 242 Ema KYSELICOVÁEma KYSELICOVÁ 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 SB 16:52.69
Total 4 racers
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 225 Ema KLIMENTOVÁ 00:50.3 01:40.8 02:31.6 03:23.0 04:14.7 05:06.3 05:59.2 06:53.4 07:48.5 08:43.5 09:38.4 10:34.3 11:30.4 13:17.6
2 239 Alžběta FRANKLOVÁ 00:50.6 01:41.4 02:33.7 03:27.8 04:23.5 05:21.2 06:19.8 07:19.0 08:18.4 09:18.1 10:17.7 11:17.4 12:16.7 13:17.3
3 203 Lucie KRINWALDOVÁ 01:02.3 02:04.2 03:05.3 04:05.7 05:06.3 06:07.4 07:08.5 08:11.0 09:13.1 10:15.2 11:19.1 12:24.2 13:31.5 14:40.0
4 242 Ema KYSELICOVÁ 01:02.8 02:05.7 03:07.8 04:12.2 05:17.3 06:24.4 07:32.4 08:41.1 09:50.8 11:02.8 12:13.1 13:24.6 14:36.3 15:46.8

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(Sun, 11.2.2024 - 10:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 219 Aneta DOJČAROVÁAneta DOJČAROVÁ 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 NL 16:13.88
2 252 Eliška ŘÍHOVÁEliška ŘÍHOVÁ 08 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 12 PB 16:17.84
3 248 Eliška KOKOŘOVÁEliška KOKOŘOVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 11 16:24.94
4 231 Ludmila KOZLOVÁLudmila KOZLOVÁ 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 PB 17:25.20
5 226 Nela SKUPIEŃOVÁNela SKUPIEŃOVÁ 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 9 17:38.76
6 222 Olivie FOJTÍKOVÁOlivie FOJTÍKOVÁ 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 17:46.20
7 224 Adéla JURKULÁKOVÁAdéla JURKULÁKOVÁ 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 17:50.14
8 247 Viktorie BARTOŇOVÁViktorie BARTOŇOVÁ 08 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 7 17:50.17
9 221 Alžběta MUSILOVÁAlžběta MUSILOVÁ 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 17:57.59
10 251 Hana PETRUŠKOVÁHana PETRUŠKOVÁ 08 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 8 SB 18:59.47
11 256 Nela ŠTEFÁČKOVÁNela ŠTEFÁČKOVÁ 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 19:57.03
260 Viktorie ERTLOVÁViktorie ERTLOVÁ 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 DQ
Notes:
DQ dle TP 54.7.1
Total 12 racers
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 219 Aneta DOJČAROVÁ 01:02.9 02:09.0 03:13.7 04:20.2 05:25.9 06:34.0 07:39.0 08:46.4 09:51.7 10:57.8 12:03.8 13:09.5 14:17.0 15:20.5
2 252 Eliška ŘÍHOVÁ 01:03.6 02:08.7 03:13.8 04:21.0 05:28.1 06:34.7 07:40.0 08:46.3 09:52.4 10:58.8 12:04.2 13:10.2 14:17.4 15:21.0
3 248 Eliška KOKOŘOVÁ 01:04.1 02:10.2 03:14.5 04:19.2 05:26.4 06:34.6 07:39.3 08:46.2 09:53.0 10:58.4 12:04.0 13:10.5 14:17.6 15:20.2
4 231 Ludmila KOZLOVÁ 00:57.5 02:02.3 03:08.7 04:15.6 05:24.5 06:34.4 07:42.5 08:53.2 10:05.5 11:19.2 12:32.2 13:46.7 15:00.1 16:13.1
5 226 Nela SKUPIEŃOVÁ 01:01.9 02:08.9 03:14.1 04:20.7 05:30.0 06:41.3 07:52.8 09:05.4 10:18.1 11:31.8 12:47.3 14:02.5 15:16.8 16:29.5
6 222 Olivie FOJTÍKOVÁ 01:03.8 02:10.8 03:19.7 04:30.3 05:44.4 06:59.1 08:10.1 09:21.7 10:38.4 11:53.2 13:07.8 14:21.2 15:34.6 16:38.6
7 224 Adéla JURKULÁKOVÁ 01:06.4 02:12.3 03:20.6 04:31.9 05:43.2 06:56.8 08:11.8 09:24.9 10:40.2 11:53.0 13:05.6 14:21.0 15:31.6 16:47.7
8 247 Viktorie BARTOŇOVÁ 01:05.9 02:11.6 03:18.9 04:28.8 05:38.6 06:51.3 08:02.1 09:15.7 10:32.2 11:47.7 13:01.9 14:21.2 15:35.5 16:47.1
9 221 Alžběta MUSILOVÁ 01:05.7 02:12.8 03:19.8 04:32.2 05:44.4 06:58.2 08:10.6 09:24.1 10:37.9 11:53.1 13:07.1 14:21.5 15:33.9 16:47.0
10 251 Hana PETRUŠKOVÁ 01:05.8 02:12.8 03:20.5 04:27.5 05:42.2 06:55.7 08:09.5 09:25.1 10:38.6 11:58.1 13:18.5 14:40.5 16:06.7 17:28.7
11 256 Nela ŠTEFÁČKOVÁ 01:04.2 02:16.2 03:31.0 04:49.1 06:09.8 07:31.2 08:52.8 10:15.9 11:37.0 13:03.6 14:27.6 15:54.3 17:18.6 18:40.3
260 Viktorie ERTLOVÁ 01:04.6 02:16.1 03:30.1 04:49.4 06:10.5 07:34.2 08:55.3 10:21.3 11:48.0 - - - - -

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(Sun, 11.2.2024 - 10:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 253 Viktorie VAŇKOVÁViktorie VAŇKOVÁ 09 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 12 NL 16:48.76
2 232 Noemi MAJÁKNoemi MAJÁK 09 Běžecký klub F-C Kadaň, z.s.Běžecký klub F-C Kadaň, z.s. 10 PB 16:50.84
3 254 Veronika ZVONKOVÁVeronika ZVONKOVÁ 10 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 11 PB 17:26.17
4 249 Adéla KRASULOVÁAdéla KRASULOVÁ 10 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 9 PB 17:26.20
5 259 Sofie PROŇOVÁSofie PROŇOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 17:52.50
6 237 Vanessa PERSICHOVÁVanessa PERSICHOVÁ 10 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 8 PB 18:26.23
7 250 Veronika MALIŠOVÁVeronika MALIŠOVÁ 10 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 PB 18:55.08
8 223 Anežka HALASOVÁAnežka HALASOVÁ 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 19:23.85
9 220 Karolína HOKROVÁKarolína HOKROVÁ 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19:34.19
10 206 Madalena SABOVÁMadalena SABOVÁ 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 19:48.19
11 227 Barbora ŠVADLENKOVÁBarbora ŠVADLENKOVÁ 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 SB 20:24.13
212 Bára MĚRKOVÁBára MĚRKOVÁ 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 DQ
Notes:
DQ dle TP 54.7.1
Total 12 racers
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 253 Viktorie VAŇKOVÁ 01:09.1 02:19.7 03:27.8 04:37.4 05:44.0 06:51.5 08:00.9 09:09.2 10:17.3 11:25.7 12:32.4 13:42.7 14:48.9 16:50.5
2 232 Noemi MAJÁK 01:11.4 02:21.1 03:29.4 04:38.5 05:47.3 06:56.3 08:01.3 09:09.4 10:18.3 11:26.4 12:34.3 13:44.1 14:50.3 15:50.9
3 254 Veronika ZVONKOVÁ 01:11.4 02:23.0 03:29.7 04:39.4 05:46.5 06:56.5 08:04.7 09:13.1 10:25.4 11:37.9 12:50.7 14:03.6 15:15.9 16:26.7
4 249 Adéla KRASULOVÁ 01:13.1 02:22.4 03:31.5 04:40.6 05:49.2 06:58.3 08:06.3 09:14.3 10:27.0 11:41.4 12:52.9 14:05.5 15:19.3 16:30.2
5 259 Sofie PROŇOVÁ 01:15.1 02:23.5 03:31.9 04:39.4 05:48.4 06:58.4 08:05.3 09:15.3 10:26.0 11:38.9 12:53.6 14:08.6 15:26.0 16:42.8
6 237 Vanessa PERSICHOVÁ 01:11.8 02:21.9 03:29.0 04:37.2 05:46.9 06:55.0 08:07.2 09:32.4 10:57.3 12:16.3 13:27.4 14:52.0 16:04.2 17:29.1
7 250 Veronika MALIŠOVÁ 01:13.9 02:23.9 03:33.2 04:43.6 05:56.5 07:11.9 08:26.6 09:42.8 10:59.0 12:19.2 13:41.5 14:58.8 16:20.1 17:40.4
8 223 Anežka HALASOVÁ 01:13.6 02:24.6 03:36.9 04:52.9 06:10.8 07:32.0 08:51.0 10:12.7 11:29.3 12:51.8 14:11.1 15:29.1 16:52.3 18:10.4
9 220 Karolína HOKROVÁ 01:16.0 02:25.6 03:35.6 04:47.5 06:00.4 07:19.5 08:39.1 09:59.4 11:23.3 12:46.1 14:10.3 15:34.2 16:58.4 18:19.8
10 206 Madalena SABOVÁ 01:21.2 02:26.9 03:42.1 04:58.7 06:21.2 07:37.1 08:53.0 10:13.4 11:34.0 12:57.8 14:24.1 15:43.1 15:54.0 17:08.4
11 227 Barbora ŠVADLENKOVÁ 01:15.4 02:29.7 03:48.9 05:11.0 06:32.1 07:56.4 09:18.3 10:42.0 12:06.7 13:29.2 14:52.8 16:18.4 17:42.5 19:07.1
212 Bára MĚRKOVÁ 01:13.0 02:23.3 03:35.2 04:46.5 06:02.6 07:20.1 08:37.0 09:57.8 11:20.1 12:43.2 14:06.2 17:37.7 17:53.1 -