Back

 / Krajský přebor jednotlivců Pardubického kraje

Ostrava (4. 2. 2024)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 4.2.2024 - 11:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KAŇKAMatěj KAŇKA 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 6 PB 07.24 q
2 Patrik JONÁŠPatrik JONÁŠ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.28 q
3 Filip SOCHORFilip SOCHOR 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 07.78
4 Václav ŠAFÁŘVáclav ŠAFÁŘ 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 PB 07.79
5 Samuel VAN SASSamuel VAN SAS 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 08.40
6 Ondřej SCHMÍDOndřej SCHMÍD 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 08.71
Jakub ŠENKJakub ŠENK 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sun, 4.2.2024 - 11:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michal PRAŽÁKMichal PRAŽÁK 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 =PB 07.00 q
2 Adam HAVELKAAdam HAVELKA 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 07.19 q
3 Lukáš LEHOCKÝLukáš LEHOCKÝ 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.45
4 Patrik STOKLASAPatrik STOKLASA 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 07.58
5 Jaroslav ČERNÍKJaroslav ČERNÍK 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 07.80
6 Ondřej ČEŠÍKOndřej ČEŠÍK 85 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 6 SB 08.01
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sun, 4.2.2024 - 11:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub ŠTĚPÁNEKJakub ŠTĚPÁNEK 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 =PB 07.03 q
2 Jiří BRUHAJiří BRUHA 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.16 q
3 Kryštof TRINGELAKryštof TRINGELA 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 07.35
4 Jiří MAREKJiří MAREK 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 07.59
5 Jakub SIMONJakub SIMON 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 PB 07.80
MS 79 Adam JENDRZEJAdam JENDRZEJ 79 AKS ChorzówAKS Chorzów 2 PB 07.83
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sun, 4.2.2024 - 11:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub ŘEHOUNEKJakub ŘEHOUNEK 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 07.06 q
2 Jiří WINKLERJiří WINKLER 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 07.11 q
3 David KMENTDavid KMENT 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 07.48
4 Matěj BUREŠMatěj BUREŠ 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 07.54
5 Petr NEDBALPetr NEDBAL 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 07.57
6 Kryštof JENIŠTAKryštof JENIŠTA 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 07.79
7 Lukáš ŠPIVÁKLukáš ŠPIVÁK 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 07.84
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Michal PRAŽÁKMichal PRAŽÁK 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 =PB 07.00 q
2 Jakub ŠTĚPÁNEKJakub ŠTĚPÁNEK 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 =PB 07.03 q
3 Jakub ŘEHOUNEKJakub ŘEHOUNEK 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 07.06 q
4 Jiří WINKLERJiří WINKLER 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 07.11 q
5 Jiří BRUHAJiří BRUHA 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.16 q
6 Adam HAVELKAAdam HAVELKA 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 07.19 q
7 Matěj KAŇKAMatěj KAŇKA 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 6 PB 07.24 q
8 Patrik JONÁŠPatrik JONÁŠ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.28 q
9 Kryštof TRINGELAKryštof TRINGELA 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 07.35
10 Lukáš LEHOCKÝLukáš LEHOCKÝ 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.45
11 David KMENTDavid KMENT 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 07.48
12 Matěj BUREŠMatěj BUREŠ 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 07.54
13 Petr NEDBALPetr NEDBAL 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 07.57
14 Patrik STOKLASAPatrik STOKLASA 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 07.58
15 Jiří MAREKJiří MAREK 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 07.59
16 Filip SOCHORFilip SOCHOR 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 07.78
17 Václav ŠAFÁŘVáclav ŠAFÁŘ 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 PB 07.79
17 Kryštof JENIŠTAKryštof JENIŠTA 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 07.79
19 Jaroslav ČERNÍKJaroslav ČERNÍK 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 07.80
20 Jakub SIMONJakub SIMON 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 PB 07.80
21 79 Adam JENDRZEJAdam JENDRZEJ 79 AKS ChorzówAKS Chorzów 2 PB 07.83
22 Lukáš ŠPIVÁKLukáš ŠPIVÁK 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 07.84
23 Ondřej ČEŠÍKOndřej ČEŠÍK 85 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 6 SB 08.01
24 Samuel VAN SASSamuel VAN SAS 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 08.40
25 Ondřej SCHMÍDOndřej SCHMÍD 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 08.71
Jakub ŠENKJakub ŠENK 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (Sun, 4.2.2024 - 13:27) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michal PRAŽÁKMichal PRAŽÁK 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 06.93
2 Jakub ŘEHOUNEKJakub ŘEHOUNEK 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 06.99
3 Jiří WINKLERJiří WINKLER 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 07.03
4 Jakub ŠTĚPÁNEKJakub ŠTĚPÁNEK 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 07.07
5 Adam HAVELKAAdam HAVELKA 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 07.14
6 Jiří BRUHAJiří BRUHA 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 07.16
7 Matěj KAŇKAMatěj KAŇKA 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 8 07.27
8 Patrik JONÁŠPatrik JONÁŠ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.27
Total 8 racers

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 4.2.2024 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikolas LINHANikolas LINHA 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 SB 07.46 q
2 Dominik VÍŤAZKADominik VÍŤAZKA 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 PB 07.52 q
3 Lubomír ŘEHÁKLubomír ŘEHÁK 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 08.03 q
4 Adam CHOVANECAdam CHOVANEC 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 08.06
5 Matyáš ZVÁRAMatyáš ZVÁRA 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 PB 08.19
6 Pavel OLIVAPavel OLIVA 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 PB 08.46
7 Jonáš GRUNDLOCHJonáš GRUNDLOCH 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 PB 08.60
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sun, 4.2.2024 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marek STRÁNÍKMarek STRÁNÍK 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.58 q
2 Kryštof SEDLÁČEKKryštof SEDLÁČEK 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 07.84 q
3 Jan Jaroslav BENEŠJan Jaroslav BENEŠ 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.07
4 Jakub HORÁKJakub HORÁK 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 08.13
5 Jan TRÁVNÍČEKJan TRÁVNÍČEK 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 08.78
6 Matyáš ZÁBRODSKÝMatyáš ZÁBRODSKÝ 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 SB 08.94
7 Ivan TIŠLIvan TIŠL 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 PB 09.10
8 Tobiáš RUFERTobiáš RUFER 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 09.13
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sun, 4.2.2024 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tadeáš MATOUŠEKTadeáš MATOUŠEK 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 07.77 q
2 Tomáš PYTLÍKTomáš PYTLÍK 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 SB 07.85 q
3 Benjamin HOLÍKBenjamin HOLÍK 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 07.87 q
4 Jan BENDAJan BENDA 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 SB 08.22
5 Denis GULTDenis GULT 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 08.41
6 Lukáš KÚTHLukáš KÚTH 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 08.84
7 Petr SMEJKALPetr SMEJKAL 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 PB 09.00
8 Jakub SKALAJakub SKALA 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 PB 09.01
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Nikolas LINHANikolas LINHA 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 SB 07.46 q
2 Dominik VÍŤAZKADominik VÍŤAZKA 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 PB 07.52 q
3 Marek STRÁNÍKMarek STRÁNÍK 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.58 q
4 Tadeáš MATOUŠEKTadeáš MATOUŠEK 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 07.77 q
5 Kryštof SEDLÁČEKKryštof SEDLÁČEK 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 07.84 q
6 Tomáš PYTLÍKTomáš PYTLÍK 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 SB 07.85 q
7 Benjamin HOLÍKBenjamin HOLÍK 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 07.87 q
8 Lubomír ŘEHÁKLubomír ŘEHÁK 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 08.03 q
9 Adam CHOVANECAdam CHOVANEC 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 08.06
10 Jan Jaroslav BENEŠJan Jaroslav BENEŠ 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.07
11 Jakub HORÁKJakub HORÁK 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 08.13
12 Matyáš ZVÁRAMatyáš ZVÁRA 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 PB 08.19
13 Jan BENDAJan BENDA 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 SB 08.22
14 Denis GULTDenis GULT 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 08.41
15 Pavel OLIVAPavel OLIVA 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 PB 08.46
16 Jonáš GRUNDLOCHJonáš GRUNDLOCH 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 PB 08.60
17 Jan TRÁVNÍČEKJan TRÁVNÍČEK 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 08.78
18 Lukáš KÚTHLukáš KÚTH 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 08.84
19 Matyáš ZÁBRODSKÝMatyáš ZÁBRODSKÝ 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 SB 08.94
20 Petr SMEJKALPetr SMEJKAL 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 PB 09.00
21 Jakub SKALAJakub SKALA 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 PB 09.01
22 Ivan TIŠLIvan TIŠL 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 PB 09.10
23 Tobiáš RUFERTobiáš RUFER 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 09.13

60 m - Žáci (Finále)

Finále (Sun, 4.2.2024 - 13:21) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikolas LINHANikolas LINHA 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 SB 07.43
2 Marek STRÁNÍKMarek STRÁNÍK 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 07.54
3 Dominik VÍŤAZKADominik VÍŤAZKA 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 07.55
4 Tadeáš MATOUŠEKTadeáš MATOUŠEK 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 07.76
5 Kryštof SEDLÁČEKKryštof SEDLÁČEK 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 07.87
6 Tomáš PYTLÍKTomáš PYTLÍK 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 07.88
7 Benjamin HOLÍKBenjamin HOLÍK 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 07.89
8 Lubomír ŘEHÁKLubomír ŘEHÁK 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 PB 07.96
Total 8 racers

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 4.2.2024 - 10:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Radovan VINDYŠRadovan VINDYŠ 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 08.42 q
2 Prokop VENSKÝProkop VENSKÝ 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 08.61 q
3 Jan ŠTURSAJan ŠTURSA 12 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.89 q
4 Adam MORÁVEKAdam MORÁVEK 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 09.20
5 Martin SMEJKALMartin SMEJKAL 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 PB 09.23
6 Adam MAREKAdam MAREK 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 09.43
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sun, 4.2.2024 - 10:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Miroslav SVOJANOVSKÝMiroslav SVOJANOVSKÝ 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 PB 08.14 q
2 Bohumír ŠRAUTBohumír ŠRAUT 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 08.17 q
3 Tobiáš ČERMÁKTobiáš ČERMÁK 12 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 08.78 q
4 Radek MŇUKRadek MŇUK 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 09.65
5 Jan SLOVÁKJan SLOVÁK 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 PB 09.72
6 Petr ŠOTOLAPetr ŠOTOLA 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 09.73
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sun, 4.2.2024 - 10:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kryštof DOLANKryštof DOLAN 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 08.97 q
2 Vojtěch LORENCVojtěch LORENC 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 SB 09.04 q
3 Martin LORENCMartin LORENC 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 09.33
4 Matěj KARPÍŠEKMatěj KARPÍŠEK 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 09.47
5 Daniel ŠIMONDaniel ŠIMON 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 PB 09.58
Jan STEJSKALJan STEJSKAL 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNS
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Miroslav SVOJANOVSKÝMiroslav SVOJANOVSKÝ 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 7 PB 08.14 q
2 Bohumír ŠRAUTBohumír ŠRAUT 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 08.17 q
3 Radovan VINDYŠRadovan VINDYŠ 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 08.42 q
4 Prokop VENSKÝProkop VENSKÝ 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 08.61 q
5 Tobiáš ČERMÁKTobiáš ČERMÁK 12 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 08.78 q
6 Jan ŠTURSAJan ŠTURSA 12 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.89 q
7 Kryštof DOLANKryštof DOLAN 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 08.97 q
8 Vojtěch LORENCVojtěch LORENC 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 SB 09.04 q
9 Adam MORÁVEKAdam MORÁVEK 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 09.20
10 Martin SMEJKALMartin SMEJKAL 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 PB 09.23
11 Martin LORENCMartin LORENC 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 09.33
12 Adam MAREKAdam MAREK 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 09.43
13 Matěj KARPÍŠEKMatěj KARPÍŠEK 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 09.47
14 Daniel ŠIMONDaniel ŠIMON 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 PB 09.58
15 Radek MŇUKRadek MŇUK 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 09.65
16 Jan SLOVÁKJan SLOVÁK 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 PB 09.72
17 Petr ŠOTOLAPetr ŠOTOLA 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 09.73
Jan STEJSKALJan STEJSKAL 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (Sun, 4.2.2024 - 13:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Miroslav SVOJANOVSKÝMiroslav SVOJANOVSKÝ 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 PB 08.04
2 Bohumír ŠRAUTBohumír ŠRAUT 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.18
3 Radovan VINDYŠRadovan VINDYŠ 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 08.30
4 Tobiáš ČERMÁKTobiáš ČERMÁK 12 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 08.72
5 Prokop VENSKÝProkop VENSKÝ 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.81
6 Kryštof DOLANKryštof DOLAN 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.15
7 Jan ŠTURSAJan ŠTURSA 12 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.16
Vojtěch LORENCVojtěch LORENC 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 DNS
Total 8 racers

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 4.2.2024 - 11:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavla KVASNIČKOVÁPavla KVASNIČKOVÁ 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.58 q
2 Denisa KOŠŤÁLOVÁDenisa KOŠŤÁLOVÁ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 07.82 q
3 Eliška BÍLKOVÁEliška BÍLKOVÁ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 08.05 q
4 Lucie MANYCHOVÁLucie MANYCHOVÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.05 q
5 Žaneta ŽÁČKOVÁŽaneta ŽÁČKOVÁ 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 2 SB 08.52
6 Nikola ADAMCOVÁNikola ADAMCOVÁ 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 08.91
7 Tereza SALÁTOVÁTereza SALÁTOVÁ 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 =PB 09.13
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sun, 4.2.2024 - 11:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára LIŠKOVÁKlára LIŠKOVÁ 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.81 q
2 Barbora STEKLÁBarbora STEKLÁ 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 08.01 q
3 Alžběta Anna PODZIMKOVÁAlžběta Anna PODZIMKOVÁ 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 SB 08.27
4 Nela BISOVÁNela BISOVÁ 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 08.38
5 Markéta KŘIVKOVÁMarkéta KŘIVKOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 08.57
6 Tereza DOSTÁLOVÁTereza DOSTÁLOVÁ 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 SB 09.02
7 Agáta BEZDÍČKOVÁAgáta BEZDÍČKOVÁ 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 09.62
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sun, 4.2.2024 - 11:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristina STRÁNSKÁKristina STRÁNSKÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.98 q
2 Daniela VACKOVÁDaniela VACKOVÁ 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 =SB 08.10
3 Eliška JURÁNOVÁEliška JURÁNOVÁ 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 SB 08.17
4 Magdaléna VAŠÍČKOVÁMagdaléna VAŠÍČKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 08.21
5 Pavlína LINHARTOVÁPavlína LINHARTOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 =PB 08.26
6 Kateřina JEHLIČKOVÁKateřina JEHLIČKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 08.81
Kateřina PETERKOVÁKateřina PETERKOVÁ 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 DNS
Total 7 racers
Rozběh 4 (Sun, 4.2.2024 - 11:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sára HYNKOVÁSára HYNKOVÁ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.08 q
2 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 08.11
3 Iva SKALICKÁIva SKALICKÁ 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 08.28
4 Leontýna MIHULKOVÁLeontýna MIHULKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 08.30
5 Markéta MOTÁKOVÁMarkéta MOTÁKOVÁ 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 08.38
6 Adéla DVOŘÁKOVÁAdéla DVOŘÁKOVÁ 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.38
7 Nela ČERVINKOVÁNela ČERVINKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.72
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Pavla KVASNIČKOVÁPavla KVASNIČKOVÁ 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.58 q
2 Klára LIŠKOVÁKlára LIŠKOVÁ 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.81 q
3 Denisa KOŠŤÁLOVÁDenisa KOŠŤÁLOVÁ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 07.82 q
4 Kristina STRÁNSKÁKristina STRÁNSKÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.98 q
5 Barbora STEKLÁBarbora STEKLÁ 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 08.01 q
6 Eliška BÍLKOVÁEliška BÍLKOVÁ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 08.05 q
7 Lucie MANYCHOVÁLucie MANYCHOVÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.05 q
8 Sára HYNKOVÁSára HYNKOVÁ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.08 q
9 Daniela VACKOVÁDaniela VACKOVÁ 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 =SB 08.10
10 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 08.11
11 Eliška JURÁNOVÁEliška JURÁNOVÁ 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 SB 08.17
12 Magdaléna VAŠÍČKOVÁMagdaléna VAŠÍČKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 08.21
13 Pavlína LINHARTOVÁPavlína LINHARTOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 =PB 08.26
14 Alžběta Anna PODZIMKOVÁAlžběta Anna PODZIMKOVÁ 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 SB 08.27
15 Iva SKALICKÁIva SKALICKÁ 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 08.28
16 Leontýna MIHULKOVÁLeontýna MIHULKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 08.30
17 Nela BISOVÁNela BISOVÁ 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 08.38
17 Markéta MOTÁKOVÁMarkéta MOTÁKOVÁ 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 08.38
19 Adéla DVOŘÁKOVÁAdéla DVOŘÁKOVÁ 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.38
20 Žaneta ŽÁČKOVÁŽaneta ŽÁČKOVÁ 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 2 SB 08.52
21 Markéta KŘIVKOVÁMarkéta KŘIVKOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 08.57
22 Nela ČERVINKOVÁNela ČERVINKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.72
23 Kateřina JEHLIČKOVÁKateřina JEHLIČKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 08.81
24 Nikola ADAMCOVÁNikola ADAMCOVÁ 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 08.91
25 Tereza DOSTÁLOVÁTereza DOSTÁLOVÁ 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 SB 09.02
26 Tereza SALÁTOVÁTereza SALÁTOVÁ 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 =PB 09.13
27 Agáta BEZDÍČKOVÁAgáta BEZDÍČKOVÁ 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 09.62
Kateřina PETERKOVÁKateřina PETERKOVÁ 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále (Sun, 4.2.2024 - 13:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavla KVASNIČKOVÁPavla KVASNIČKOVÁ 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 07.52
2 Denisa KOŠŤÁLOVÁDenisa KOŠŤÁLOVÁ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 07.74
3 Klára LIŠKOVÁKlára LIŠKOVÁ 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 07.76
4 Barbora STEKLÁBarbora STEKLÁ 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 08.08
5 Lucie MANYCHOVÁLucie MANYCHOVÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.09
6 Sára HYNKOVÁSára HYNKOVÁ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.11
7 Kristina STRÁNSKÁKristina STRÁNSKÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.17
Eliška BÍLKOVÁEliška BÍLKOVÁ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 DNS
Total 8 racers

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 4.2.2024 - 11:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika KOTYZOVÁVeronika KOTYZOVÁ 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 SB 08.13 q
2 Eliška CHOLTOVÁEliška CHOLTOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.29 q
3 Natálie ŘÍHOVÁNatálie ŘÍHOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 PB 08.77
4 Pavlína MAŤHOVÁPavlína MAŤHOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 08.93
5 Lucie SVOJANOVSKÁLucie SVOJANOVSKÁ 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 SB 09.02
6 Mariana JARÁMariana JARÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 09.07
7 Kristýna BÁNIKOVÁKristýna BÁNIKOVÁ 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 09.20
8 Lucie PŘICHYSTALOVÁLucie PŘICHYSTALOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 09.95
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sun, 4.2.2024 - 11:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nela HLAVÁČKOVÁNela HLAVÁČKOVÁ 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.11 q
2 Linda TRÁVNÍČKOVÁLinda TRÁVNÍČKOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 08.28 q
3 Nela WITTVAROVÁNela WITTVAROVÁ 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 08.30 q
4 Klára DOLANOVÁKlára DOLANOVÁ 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 08.44
5 Karolína PACLÍKOVÁKarolína PACLÍKOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 08.68
6 Anežka DVOŘÁKOVÁAnežka DVOŘÁKOVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 SB 08.94
7 Adéla VACHOVÁAdéla VACHOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 09.26
8 Jolana KREJČÍJolana KREJČÍ 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 PB 09.34
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sun, 4.2.2024 - 11:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika OKROUHLÍKOVÁVeronika OKROUHLÍKOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.22 q
2 Stela ŠMÍDOVÁStela ŠMÍDOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 08.75
3 Natálie CHASÁKOVÁNatálie CHASÁKOVÁ 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 08.81
4 Julie OMASTOVÁJulie OMASTOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 08.82
5 Matylda JIRÁSKOVÁMatylda JIRÁSKOVÁ 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 08.95
6 Adéla FRIEDLOVÁAdéla FRIEDLOVÁ 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 PB 09.05
7 Karolína VEVERKOVÁKarolína VEVERKOVÁ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 SB 09.20
Total 7 racers
Rozběh 4 (Sun, 4.2.2024 - 11:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anežka ZAHRADNÍČKOVÁAnežka ZAHRADNÍČKOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 SB 08.64
2 Elen PROCHÁZKOVÁElen PROCHÁZKOVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 08.75
3 Magdaléna MINÁŘOVÁMagdaléna MINÁŘOVÁ 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 08.96
4 Pavla CHADIMOVÁPavla CHADIMOVÁ 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 09.03
5 Natálie FUCHSOVÁNatálie FUCHSOVÁ 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 09.05
6 Anna SALÁŠKOVÁAnna SALÁŠKOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 09.40
7 Adéla BENEŠOVÁAdéla BENEŠOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 SB 10.00
Total 7 racers
Rozběh 5 (Sun, 4.2.2024 - 11:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Markéta ŠPELDOVÁMarkéta ŠPELDOVÁ 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 07.99 q
2 Nela PROROKOVÁNela PROROKOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 =PB 08.37 q
3 Kateřina KRUPIČKOVÁKateřina KRUPIČKOVÁ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 08.49
4 Natálie SEIFERTOVÁNatálie SEIFERTOVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 08.69
5 Sofie POKORNÁSofie POKORNÁ 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 09.25
6 Andrea VANČUROVÁAndrea VANČUROVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 09.46
7 Nela SABOLČÍKOVÁNela SABOLČÍKOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 09.67
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Markéta ŠPELDOVÁMarkéta ŠPELDOVÁ 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 07.99 q
2 Nela HLAVÁČKOVÁNela HLAVÁČKOVÁ 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.11 q
3 Veronika KOTYZOVÁVeronika KOTYZOVÁ 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 SB 08.13 q
4 Veronika OKROUHLÍKOVÁVeronika OKROUHLÍKOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.22 q
5 Linda TRÁVNÍČKOVÁLinda TRÁVNÍČKOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 08.28 q
6 Eliška CHOLTOVÁEliška CHOLTOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.29 q
7 Nela WITTVAROVÁNela WITTVAROVÁ 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 08.30 q
8 Nela PROROKOVÁNela PROROKOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 =PB 08.37 q
9 Klára DOLANOVÁKlára DOLANOVÁ 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 08.44
10 Kateřina KRUPIČKOVÁKateřina KRUPIČKOVÁ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 08.49
11 Anežka ZAHRADNÍČKOVÁAnežka ZAHRADNÍČKOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 SB 08.64
12 Karolína PACLÍKOVÁKarolína PACLÍKOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 08.68
13 Natálie SEIFERTOVÁNatálie SEIFERTOVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 08.69
14 Stela ŠMÍDOVÁStela ŠMÍDOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 08.75
15 Elen PROCHÁZKOVÁElen PROCHÁZKOVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 08.75
16 Natálie ŘÍHOVÁNatálie ŘÍHOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 PB 08.77
17 Natálie CHASÁKOVÁNatálie CHASÁKOVÁ 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 08.81
18 Julie OMASTOVÁJulie OMASTOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 08.82
19 Pavlína MAŤHOVÁPavlína MAŤHOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 08.93
20 Anežka DVOŘÁKOVÁAnežka DVOŘÁKOVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 SB 08.94
21 Matylda JIRÁSKOVÁMatylda JIRÁSKOVÁ 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 08.95
22 Magdaléna MINÁŘOVÁMagdaléna MINÁŘOVÁ 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 08.96
23 Lucie SVOJANOVSKÁLucie SVOJANOVSKÁ 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 SB 09.02
24 Pavla CHADIMOVÁPavla CHADIMOVÁ 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 09.03
25 Natálie FUCHSOVÁNatálie FUCHSOVÁ 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 09.05
26 Adéla FRIEDLOVÁAdéla FRIEDLOVÁ 09 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 PB 09.05
27 Mariana JARÁMariana JARÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 09.07
28 Karolína VEVERKOVÁKarolína VEVERKOVÁ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 SB 09.20
29 Kristýna BÁNIKOVÁKristýna BÁNIKOVÁ 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 09.20
30 Sofie POKORNÁSofie POKORNÁ 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 09.25
31 Adéla VACHOVÁAdéla VACHOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 09.26
32 Jolana KREJČÍJolana KREJČÍ 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 PB 09.34
33 Anna SALÁŠKOVÁAnna SALÁŠKOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 09.40
34 Andrea VANČUROVÁAndrea VANČUROVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 09.46
35 Nela SABOLČÍKOVÁNela SABOLČÍKOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 09.67
36 Lucie PŘICHYSTALOVÁLucie PŘICHYSTALOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 09.95
37 Adéla BENEŠOVÁAdéla BENEŠOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 SB 10.00

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (Sun, 4.2.2024 - 13:24) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Markéta ŠPELDOVÁMarkéta ŠPELDOVÁ 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.03
2 Veronika KOTYZOVÁVeronika KOTYZOVÁ 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 SB 08.10
3 Nela HLAVÁČKOVÁNela HLAVÁČKOVÁ 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.12
4 Linda TRÁVNÍČKOVÁLinda TRÁVNÍČKOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 =PB 08.28
5 Nela PROROKOVÁNela PROROKOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 08.29
6 Veronika OKROUHLÍKOVÁVeronika OKROUHLÍKOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.30
7 Nela WITTVAROVÁNela WITTVAROVÁ 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.31
8 Eliška CHOLTOVÁEliška CHOLTOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.40
Total 8 racers

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 4.2.2024 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla BOHÁČOVÁAdéla BOHÁČOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 PB 08.65 q
2 Rozálie PAVLÍČKOVÁRozálie PAVLÍČKOVÁ 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 09.21
3 Aneta PECHOVÁAneta PECHOVÁ 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 PB 09.31
4 Lucie HEJTMÁNKOVÁLucie HEJTMÁNKOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 09.35
5 Magdalena NOVÁKOVÁMagdalena NOVÁKOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 09.47
6 Sára KOPFŠTEINOVÁSára KOPFŠTEINOVÁ 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 09.48
7 Vendula VÁLKOVÁVendula VÁLKOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 PB 10.20
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sun, 4.2.2024 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristýna SIMONOVÁKristýna SIMONOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 08.59 q
2 Adéla SOTONOVÁAdéla SOTONOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 08.77 q
3 Agnese KALOUSOVÁAgnese KALOUSOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 09.16 q
4 Michaela MOTYČKOVÁMichaela MOTYČKOVÁ 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 09.21
5 Amálie PALAŠČÁKOVÁAmálie PALAŠČÁKOVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 09.43
6 Anežka HURYCHOVÁAnežka HURYCHOVÁ 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 09.71
7 Tereza KŘÍŽKOVÁTereza KŘÍŽKOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 09.76
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sun, 4.2.2024 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Rozálie MACHOVÁRozálie MACHOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 08.79 q
2 Nela JÍLKOVÁNela JÍLKOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 09.10 q
3 Nikol PECHÁČKOVÁNikol PECHÁČKOVÁ 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 09.35
4 Adéla LAJVROVÁAdéla LAJVROVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 10.14
5 Natálie NĚMCOVÁNatálie NĚMCOVÁ 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 SB 13.26
Patricie BERÁNKOVÁPatricie BERÁNKOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 DNF
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sun, 4.2.2024 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Aneta PROCHÁZKOVÁAneta PROCHÁZKOVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 08.83 q
2 Natálie WEISSOVÁNatálie WEISSOVÁ 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 09.04 q
3 Tina KARALOVÁTina KARALOVÁ 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 09.42
4 Tereza MLÍKOVÁTereza MLÍKOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 09.57
5 Klára ZAPALAČKlára ZAPALAČ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 10.27
6 Bohdana SNOZYKBohdana SNOZYK 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 SB 10.75
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Kristýna SIMONOVÁKristýna SIMONOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 08.59 q
2 Adéla BOHÁČOVÁAdéla BOHÁČOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 PB 08.65 q
3 Adéla SOTONOVÁAdéla SOTONOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 08.77 q
4 Rozálie MACHOVÁRozálie MACHOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 08.79 q
5 Aneta PROCHÁZKOVÁAneta PROCHÁZKOVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 08.83 q
6 Natálie WEISSOVÁNatálie WEISSOVÁ 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 09.04 q
7 Nela JÍLKOVÁNela JÍLKOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 09.10 q
8 Agnese KALOUSOVÁAgnese KALOUSOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 09.16 q
9 Michaela MOTYČKOVÁMichaela MOTYČKOVÁ 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 09.21
10 Rozálie PAVLÍČKOVÁRozálie PAVLÍČKOVÁ 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 09.21
11 Aneta PECHOVÁAneta PECHOVÁ 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 PB 09.31
12 Nikol PECHÁČKOVÁNikol PECHÁČKOVÁ 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 09.35
13 Lucie HEJTMÁNKOVÁLucie HEJTMÁNKOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 09.35
14 Tina KARALOVÁTina KARALOVÁ 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 09.42
15 Amálie PALAŠČÁKOVÁAmálie PALAŠČÁKOVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 09.43
16 Magdalena NOVÁKOVÁMagdalena NOVÁKOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 09.47
17 Sára KOPFŠTEINOVÁSára KOPFŠTEINOVÁ 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 09.48
18 Tereza MLÍKOVÁTereza MLÍKOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 09.57
19 Anežka HURYCHOVÁAnežka HURYCHOVÁ 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 09.71
20 Tereza KŘÍŽKOVÁTereza KŘÍŽKOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 09.76
21 Adéla LAJVROVÁAdéla LAJVROVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 10.14
22 Vendula VÁLKOVÁVendula VÁLKOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 PB 10.20
23 Klára ZAPALAČKlára ZAPALAČ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 10.27
24 Bohdana SNOZYKBohdana SNOZYK 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 SB 10.75
25 Natálie NĚMCOVÁNatálie NĚMCOVÁ 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 SB 13.26
Patricie BERÁNKOVÁPatricie BERÁNKOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 DNF

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (Sun, 4.2.2024 - 13:18) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla BOHÁČOVÁAdéla BOHÁČOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 08.57
2 Kristýna SIMONOVÁKristýna SIMONOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 08.63
3 Adéla SOTONOVÁAdéla SOTONOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 08.71
4 Rozálie MACHOVÁRozálie MACHOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 PB 08.73
5 Aneta PROCHÁZKOVÁAneta PROCHÁZKOVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 08.80
6 Natálie WEISSOVÁNatálie WEISSOVÁ 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 08.94
7 Nela JÍLKOVÁNela JÍLKOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 09.01
8 Agnese KALOUSOVÁAgnese KALOUSOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.32
Total 8 racers

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sun, 4.2.2024 - 16:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš PYTLÍKTomáš PYTLÍK 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 19.20
2 Jakub KOPŘIVAJakub KOPŘIVA 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 19.42
3 Matyáš ZVÁRAMatyáš ZVÁRA 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 PB 20.89
4 Jan TRÁVNÍČEKJan TRÁVNÍČEK 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 22.23
5 Aleš SLABIHOUDAleš SLABIHOUD 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 22.74
6 Jonáš ANDRLEJonáš ANDRLE 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 25.30
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 4.2.2024 - 16:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marek STRÁNÍKMarek STRÁNÍK 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 17.98
2 Nikolas LINHANikolas LINHA 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 18.16
3 Dominik VÍŤAZKADominik VÍŤAZKA 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 PB 18.18
4 Tadeáš MATOUŠEKTadeáš MATOUŠEK 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 18.55
5 Dominik RYBIČKADominik RYBIČKA 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 18.79
6 Tobiáš RUFERTobiáš RUFER 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 22.66
Total 6 racers
Běh 3 (Sun, 4.2.2024 - 16:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam CHOVANECAdam CHOVANEC 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 19.08
2 Jan Jaroslav BENEŠJan Jaroslav BENEŠ 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 19.21
3 Kryštof SEDLÁČEKKryštof SEDLÁČEK 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 19.40
4 Pavel OLIVAPavel OLIVA 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 PB 19.72
Lukáš ŠPIVÁKLukáš ŠPIVÁK 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Benjamin HOLÍKBenjamin HOLÍK 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DNS
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Marek STRÁNÍKMarek STRÁNÍK 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 17.98
2 Nikolas LINHANikolas LINHA 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 18.16
3 Dominik VÍŤAZKADominik VÍŤAZKA 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 PB 18.18
4 Tadeáš MATOUŠEKTadeáš MATOUŠEK 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 18.55
5 Dominik RYBIČKADominik RYBIČKA 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 18.79
6 Adam CHOVANECAdam CHOVANEC 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 19.08
7 Tomáš PYTLÍKTomáš PYTLÍK 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 19.20
8 Jan Jaroslav BENEŠJan Jaroslav BENEŠ 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 19.21
9 Kryštof SEDLÁČEKKryštof SEDLÁČEK 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 19.40
10 Jakub KOPŘIVAJakub KOPŘIVA 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 19.42
11 Pavel OLIVAPavel OLIVA 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 PB 19.72
12 Matyáš ZVÁRAMatyáš ZVÁRA 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 PB 20.89
13 Jan TRÁVNÍČEKJan TRÁVNÍČEK 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 22.23
14 Tobiáš RUFERTobiáš RUFER 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 22.66
15 Aleš SLABIHOUDAleš SLABIHOUD 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 22.74
16 Jonáš ANDRLEJonáš ANDRLE 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 25.30
Lukáš ŠPIVÁKLukáš ŠPIVÁK 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Benjamin HOLÍKBenjamin HOLÍK 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (Sun, 4.2.2024 - 17:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KARPÍŠEKMatěj KARPÍŠEK 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 22.95
2 Vojtěch LORENCVojtěch LORENC 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 23.04
3 Petr ŠOTOLAPetr ŠOTOLA 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 SB 24.99
4 Adam ŠAFÁŘAdam ŠAFÁŘ 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 PB 25.27
5 Štěpán ROUŠARŠtěpán ROUŠAR 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 25.84
Adam MAREKAdam MAREK 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 DQ 17.3.1
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 4.2.2024 - 17:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Bohumír ŠRAUTBohumír ŠRAUT 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 20.57
2 Lukáš REZEKLukáš REZEK 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 20.70
3 Prokop VENSKÝProkop VENSKÝ 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 SB 21.21
4 Tadeáš SOTONATadeáš SOTONA 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 22.24
5 Radek MŇUKRadek MŇUK 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 23.81
Martin LORENCMartin LORENC 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNS
Total 6 racers
Běh 3 (Sun, 4.2.2024 - 17:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Radovan VINDYŠRadovan VINDYŠ 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 20.62
2 Jan ŠTURSAJan ŠTURSA 12 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 21.69
3 Kryštof DOLANKryštof DOLAN 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 21.83
4 Tobiáš TEPLÝTobiáš TEPLÝ 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 22.77
5 Adam MORÁVEKAdam MORÁVEK 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 PB 23.45
6 Daniel ŠIMONDaniel ŠIMON 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 SB 24.95
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Bohumír ŠRAUTBohumír ŠRAUT 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 20.57
2 Radovan VINDYŠRadovan VINDYŠ 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 20.62
3 Lukáš REZEKLukáš REZEK 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 20.70
4 Prokop VENSKÝProkop VENSKÝ 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 SB 21.21
5 Jan ŠTURSAJan ŠTURSA 12 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 21.69
6 Kryštof DOLANKryštof DOLAN 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 21.83
7 Tadeáš SOTONATadeáš SOTONA 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 22.24
8 Tobiáš TEPLÝTobiáš TEPLÝ 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 22.77
9 Matěj KARPÍŠEKMatěj KARPÍŠEK 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 22.95
10 Vojtěch LORENCVojtěch LORENC 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 23.04
11 Adam MORÁVEKAdam MORÁVEK 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 PB 23.45
12 Radek MŇUKRadek MŇUK 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 23.81
13 Daniel ŠIMONDaniel ŠIMON 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 SB 24.95
14 Petr ŠOTOLAPetr ŠOTOLA 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 SB 24.99
15 Adam ŠAFÁŘAdam ŠAFÁŘ 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 PB 25.27
16 Štěpán ROUŠARŠtěpán ROUŠAR 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 25.84
Adam MAREKAdam MAREK 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 DQ 17.3.1
Martin LORENCMartin LORENC 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sun, 4.2.2024 - 17:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mariana JARÁMariana JARÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 21.96
2 Adéla VACHOVÁAdéla VACHOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 22.47
3 Anežka DVOŘÁKOVÁAnežka DVOŘÁKOVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 SB 22.69
4 Anna SALÁŠKOVÁAnna SALÁŠKOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 23.39
Natálie ŘÍHOVÁNatálie ŘÍHOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 DQ 17.3.1
Total 5 racers
Běh 2 (Sun, 4.2.2024 - 17:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dorothea DAŘBUJÁNOVÁDorothea DAŘBUJÁNOVÁ 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 19.67
2 Markéta ŠPELDOVÁMarkéta ŠPELDOVÁ 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 19.73
3 Veronika KOTYZOVÁVeronika KOTYZOVÁ 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 SB 19.91
4 Tereza NOVOTNÁTereza NOVOTNÁ 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 20.32
5 Lucie PŘICHYSTALOVÁLucie PŘICHYSTALOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 24.40
Total 5 racers
Běh 3 (Sun, 4.2.2024 - 17:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nela HLAVÁČKOVÁNela HLAVÁČKOVÁ 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 19.75
2 Kateřina KRUPIČKOVÁKateřina KRUPIČKOVÁ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 20.70
3 Sofie VRBKOVÁSofie VRBKOVÁ 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 20.92
4 Markéta ŠTANGLICOVÁMarkéta ŠTANGLICOVÁ 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 SB 21.92
5 Karolína VEVERKOVÁKarolína VEVERKOVÁ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 SB 22.69
Total 5 racers
Běh 4 (Sun, 4.2.2024 - 17:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Linda TRÁVNÍČKOVÁLinda TRÁVNÍČKOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 20.81
2 Karolína PACLÍKOVÁKarolína PACLÍKOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 20.99
3 Adéla KŘIKAVOVÁAdéla KŘIKAVOVÁ 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 21.29
4 Pavlína MAŤHOVÁPavlína MAŤHOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 SB 21.73
5 Natálie FUCHSOVÁNatálie FUCHSOVÁ 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 SB 21.97
6 Amálie TESAŘOVÁAmálie TESAŘOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 22.25
Total 6 racers
Běh 5 (Sun, 4.2.2024 - 17:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nela PROROKOVÁNela PROROKOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 20.09
2 Tereza DEJDAROVÁTereza DEJDAROVÁ 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 20.42
3 Sára JIRÁSKOVÁSára JIRÁSKOVÁ 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 20.57
4 Dita VÁCLAVÍKOVÁDita VÁCLAVÍKOVÁ 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 PB 21.10
5 Anežka ZAHRADNÍČKOVÁAnežka ZAHRADNÍČKOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 21.83
6 Adéla BENEŠOVÁAdéla BENEŠOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 SB 29.24
Total 6 racers
Běh 6 (Sun, 4.2.2024 - 17:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matylda JIRÁSKOVÁMatylda JIRÁSKOVÁ 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 21.49
2 Julie OMASTOVÁJulie OMASTOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 21.61
3 Elen PROCHÁZKOVÁElen PROCHÁZKOVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 21.68
4 Lucie SVOJANOVSKÁLucie SVOJANOVSKÁ 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 SB 22.28
5 Andrea VANČUROVÁAndrea VANČUROVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 22.77
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Dorothea DAŘBUJÁNOVÁDorothea DAŘBUJÁNOVÁ 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 19.67
2 Markéta ŠPELDOVÁMarkéta ŠPELDOVÁ 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 19.73
3 Nela HLAVÁČKOVÁNela HLAVÁČKOVÁ 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 19.75
4 Veronika KOTYZOVÁVeronika KOTYZOVÁ 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 SB 19.91
5 Nela PROROKOVÁNela PROROKOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 20.09
6 Tereza NOVOTNÁTereza NOVOTNÁ 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 20.32
7 Tereza DEJDAROVÁTereza DEJDAROVÁ 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 20.42
8 Sára JIRÁSKOVÁSára JIRÁSKOVÁ 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 20.57
9 Kateřina KRUPIČKOVÁKateřina KRUPIČKOVÁ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 20.70
10 Linda TRÁVNÍČKOVÁLinda TRÁVNÍČKOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 20.81
11 Sofie VRBKOVÁSofie VRBKOVÁ 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 20.92
12 Karolína PACLÍKOVÁKarolína PACLÍKOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 20.99
13 Dita VÁCLAVÍKOVÁDita VÁCLAVÍKOVÁ 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 PB 21.10
14 Adéla KŘIKAVOVÁAdéla KŘIKAVOVÁ 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 21.29
15 Matylda JIRÁSKOVÁMatylda JIRÁSKOVÁ 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 21.49
16 Julie OMASTOVÁJulie OMASTOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 21.61
17 Elen PROCHÁZKOVÁElen PROCHÁZKOVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 21.68
18 Pavlína MAŤHOVÁPavlína MAŤHOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 SB 21.73
19 Anežka ZAHRADNÍČKOVÁAnežka ZAHRADNÍČKOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 21.83
20 Markéta ŠTANGLICOVÁMarkéta ŠTANGLICOVÁ 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 SB 21.92
21 Mariana JARÁMariana JARÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 21.96
22 Natálie FUCHSOVÁNatálie FUCHSOVÁ 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 SB 21.97
23 Amálie TESAŘOVÁAmálie TESAŘOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 22.25
24 Lucie SVOJANOVSKÁLucie SVOJANOVSKÁ 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 SB 22.28
25 Adéla VACHOVÁAdéla VACHOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 22.47
26 Karolína VEVERKOVÁKarolína VEVERKOVÁ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 SB 22.69
27 Anežka DVOŘÁKOVÁAnežka DVOŘÁKOVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 SB 22.69
28 Andrea VANČUROVÁAndrea VANČUROVÁ 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 22.77
29 Anna SALÁŠKOVÁAnna SALÁŠKOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 23.39
30 Lucie PŘICHYSTALOVÁLucie PŘICHYSTALOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 24.40
31 Adéla BENEŠOVÁAdéla BENEŠOVÁ 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 SB 29.24
Natálie ŘÍHOVÁNatálie ŘÍHOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 DQ 17.3.1

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (Sun, 4.2.2024 - 17:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Emílie DUFKOVÁEmílie DUFKOVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 22.55
2 Amálie PALAŠČÁKOVÁAmálie PALAŠČÁKOVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 22.89
3 Aneta PECHOVÁAneta PECHOVÁ 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 23.27
4 Adéla LAJVROVÁAdéla LAJVROVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 25.25
Total 4 racers
Běh 2 (Sun, 4.2.2024 - 17:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dorota MACHOVÁDorota MACHOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 20.21
2 Adéla BOHÁČOVÁAdéla BOHÁČOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 PB 21.15
3 Kristýna SIMONOVÁKristýna SIMONOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 21.35
4 Aneta PROCHÁZKOVÁAneta PROCHÁZKOVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 SB 21.62
5 Lucie HEJTMÁNKOVÁLucie HEJTMÁNKOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 23.54
Total 5 racers
Běh 3 (Sun, 4.2.2024 - 17:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikola SMOLÍKOVÁNikola SMOLÍKOVÁ 11 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 PB 21.60
2 Kristýna DRNKOVÁKristýna DRNKOVÁ 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 21.61
3 Rozálie MACHOVÁRozálie MACHOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 22.14
4 Michaela MOTYČKOVÁMichaela MOTYČKOVÁ 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 23.07
5 Eliška MAŘÍKOVÁEliška MAŘÍKOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 23.51
Total 5 racers
Běh 4 (Sun, 4.2.2024 - 17:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie WEISSOVÁNatálie WEISSOVÁ 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 22.31
2 Natálie NĚMCOVÁNatálie NĚMCOVÁ 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 22.61
3 Nela JÍLKOVÁNela JÍLKOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 22.78
4 Anna KUBÁTOVÁAnna KUBÁTOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 22.93
5 Sofie NOVOTNÁSofie NOVOTNÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 23.00
6 Lucie NOVÁKOVÁLucie NOVÁKOVÁ 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 27.21
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Dorota MACHOVÁDorota MACHOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 20.21
2 Adéla BOHÁČOVÁAdéla BOHÁČOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 PB 21.15
3 Kristýna SIMONOVÁKristýna SIMONOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 21.35
4 Nikola SMOLÍKOVÁNikola SMOLÍKOVÁ 11 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 PB 21.60
5 Kristýna DRNKOVÁKristýna DRNKOVÁ 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 21.61
6 Aneta PROCHÁZKOVÁAneta PROCHÁZKOVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 SB 21.62
7 Rozálie MACHOVÁRozálie MACHOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 22.14
8 Natálie WEISSOVÁNatálie WEISSOVÁ 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 22.31
9 Emílie DUFKOVÁEmílie DUFKOVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 22.55
10 Natálie NĚMCOVÁNatálie NĚMCOVÁ 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 22.61
11 Nela JÍLKOVÁNela JÍLKOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 22.78
12 Amálie PALAŠČÁKOVÁAmálie PALAŠČÁKOVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 22.89
13 Anna KUBÁTOVÁAnna KUBÁTOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 22.93
14 Sofie NOVOTNÁSofie NOVOTNÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 23.00
15 Michaela MOTYČKOVÁMichaela MOTYČKOVÁ 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 23.07
16 Aneta PECHOVÁAneta PECHOVÁ 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 23.27
17 Eliška MAŘÍKOVÁEliška MAŘÍKOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 23.51
18 Lucie HEJTMÁNKOVÁLucie HEJTMÁNKOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 23.54
19 Adéla LAJVROVÁAdéla LAJVROVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 25.25
20 Lucie NOVÁKOVÁLucie NOVÁKOVÁ 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 27.21

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sun, 4.2.2024 - 16:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 23.39
2 David KMENTDavid KMENT 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 23.72
3 Filip ČERMÁKFilip ČERMÁK 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 24.29
4 Daniel RAZÝMDaniel RAZÝM 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 PB 25.25
Total 4 racers
Běh 2 (Sun, 4.2.2024 - 16:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam JULIŠAdam JULIŠ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 21.68
2 Jakub ŠTĚPÁNEKJakub ŠTĚPÁNEK 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 22.44
3 Michal PRAŽÁKMichal PRAŽÁK 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 22.74
4 Jiří BRUHAJiří BRUHA 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 23.41
5 Václav KŘEHLAVáclav KŘEHLA 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 25.02
6 Ondřej ČEŠÍKOndřej ČEŠÍK 85 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 1 PB 26.79
Total 6 racers
Běh 3 (Sun, 4.2.2024 - 16:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KAŇKAMatěj KAŇKA 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 5 SB 23.54
2 Martin KRUŠINAMartin KRUŠINA 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 28.61
Jakub JIROUTJakub JIROUT 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 DQ 17.3.1
Filip SOCHORFilip SOCHOR 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNS
Total 4 racers
Běh 4 (Sun, 4.2.2024 - 16:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Patrik JONÁŠPatrik JONÁŠ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 23.22
2 Kryštof TRINGELAKryštof TRINGELA 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 23.91
3 Jakub SIMONJakub SIMON 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 25.21
4 Marek ZELINKAMarek ZELINKA 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 26.84
Matěj BUREŠMatěj BUREŠ 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DQ 17.3.1
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Adam JULIŠAdam JULIŠ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 21.68
2 Jakub ŠTĚPÁNEKJakub ŠTĚPÁNEK 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 22.44
3 Michal PRAŽÁKMichal PRAŽÁK 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 22.74
4 Patrik JONÁŠPatrik JONÁŠ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 23.22
5 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 23.39
6 Jiří BRUHAJiří BRUHA 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 23.41
7 Matěj KAŇKAMatěj KAŇKA 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 5 SB 23.54
8 David KMENTDavid KMENT 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 23.72
9 Kryštof TRINGELAKryštof TRINGELA 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 23.91
10 Filip ČERMÁKFilip ČERMÁK 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 24.29
11 Václav KŘEHLAVáclav KŘEHLA 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 25.02
12 Jakub SIMONJakub SIMON 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 25.21
13 Daniel RAZÝMDaniel RAZÝM 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 PB 25.25
14 Ondřej ČEŠÍKOndřej ČEŠÍK 85 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 1 PB 26.79
15 Marek ZELINKAMarek ZELINKA 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 26.84
16 Martin KRUŠINAMartin KRUŠINA 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 28.61
Jakub JIROUTJakub JIROUT 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 DQ 17.3.1
Filip SOCHORFilip SOCHOR 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNS
Matěj BUREŠMatěj BUREŠ 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DQ 17.3.1

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sun, 4.2.2024 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Magdaléna VAŠÍČKOVÁMagdaléna VAŠÍČKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 26.92
2 Tereza SLABIHOUDOVÁTereza SLABIHOUDOVÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 27.80
3 Elen ČÍŽKOVÁElen ČÍŽKOVÁ 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 27.89
4 Aneta NOVOTNÁAneta NOVOTNÁ 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 SB 28.45
5 Martina KMENTOVÁMartina KMENTOVÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 28.60
6 Markéta MOTÁKOVÁMarkéta MOTÁKOVÁ 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 SB 29.16
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 4.2.2024 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Denisa KOŠŤÁLOVÁDenisa KOŠŤÁLOVÁ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 25.39
2 Klára LIŠKOVÁKlára LIŠKOVÁ 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 25.64
3 Eliška JURÁNOVÁEliška JURÁNOVÁ 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 SB 26.80
4 Barbora JANKŮBarbora JANKŮ 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 SB 28.29
Nela ČERVINKOVÁNela ČERVINKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DQ 17.3.1
Total 5 racers
Běh 3 (Sun, 4.2.2024 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sára HYNKOVÁSára HYNKOVÁ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 26.23
2 Iva SKALICKÁIva SKALICKÁ 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 27.99
3 Karolína VYŇUCHALOVÁKarolína VYŇUCHALOVÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 29.10
4 Nikola ADAMCOVÁNikola ADAMCOVÁ 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 30.59
Tereza DOSTÁLOVÁTereza DOSTÁLOVÁ 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Total 5 racers
Běh 4 (Sun, 4.2.2024 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora STEKLÁBarbora STEKLÁ 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 26.56
2 Kristina STRÁNSKÁKristina STRÁNSKÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 27.25
3 Lucie MANYCHOVÁLucie MANYCHOVÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.75
4 Kateřina JEHLIČKOVÁKateřina JEHLIČKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 28.58
5 Aneta JAMBOROVÁAneta JAMBOROVÁ 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 29.75
6 Tereza SALÁTOVÁTereza SALÁTOVÁ 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 31.40
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Denisa KOŠŤÁLOVÁDenisa KOŠŤÁLOVÁ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 25.39
2 Klára LIŠKOVÁKlára LIŠKOVÁ 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 25.64
3 Sára HYNKOVÁSára HYNKOVÁ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 26.23
4 Barbora STEKLÁBarbora STEKLÁ 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 26.56
5 Eliška JURÁNOVÁEliška JURÁNOVÁ 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 SB 26.80
6 Magdaléna VAŠÍČKOVÁMagdaléna VAŠÍČKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 26.92
7 Kristina STRÁNSKÁKristina STRÁNSKÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 27.25
8 Lucie MANYCHOVÁLucie MANYCHOVÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.75
9 Tereza SLABIHOUDOVÁTereza SLABIHOUDOVÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 27.80
10 Elen ČÍŽKOVÁElen ČÍŽKOVÁ 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 27.89
11 Iva SKALICKÁIva SKALICKÁ 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 27.99
12 Barbora JANKŮBarbora JANKŮ 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 SB 28.29
13 Aneta NOVOTNÁAneta NOVOTNÁ 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 SB 28.45
14 Kateřina JEHLIČKOVÁKateřina JEHLIČKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 28.58
15 Martina KMENTOVÁMartina KMENTOVÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 28.60
16 Karolína VYŇUCHALOVÁKarolína VYŇUCHALOVÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 29.10
17 Markéta MOTÁKOVÁMarkéta MOTÁKOVÁ 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 SB 29.16
18 Aneta JAMBOROVÁAneta JAMBOROVÁ 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 29.75
19 Nikola ADAMCOVÁNikola ADAMCOVÁ 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 30.59
20 Tereza SALÁTOVÁTereza SALÁTOVÁ 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 31.40
Nela ČERVINKOVÁNela ČERVINKOVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DQ 17.3.1
Tereza DOSTÁLOVÁTereza DOSTÁLOVÁ 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sun, 4.2.2024 - 14:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dominik RYBIČKADominik RYBIČKA 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 39.79
2 Jan BERNARDJan BERNARD 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 40.47
3 Tomáš PYTLÍKTomáš PYTLÍK 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 41.27
4 Tomáš ŠAFÁŘTomáš ŠAFÁŘ 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 PB 45.28
5 Tobiáš PITHARTTobiáš PITHART 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 46.43
Total 5 racers
Běh 2 (Sun, 4.2.2024 - 14:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip KALÁBFilip KALÁB 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 PB 43.30
2 Matyáš ZVÁRAMatyáš ZVÁRA 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 PB 44.89
3 Tomáš HLAVATÝTomáš HLAVATÝ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 45.26
Martin ŠTĚDRÝMartin ŠTĚDRÝ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 DQ 17.3.1
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Dominik RYBIČKADominik RYBIČKA 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 39.79
2 Jan BERNARDJan BERNARD 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 40.47
3 Tomáš PYTLÍKTomáš PYTLÍK 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 41.27
4 Filip KALÁBFilip KALÁB 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 PB 43.30
5 Matyáš ZVÁRAMatyáš ZVÁRA 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 PB 44.89
6 Tomáš HLAVATÝTomáš HLAVATÝ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 45.26
7 Tomáš ŠAFÁŘTomáš ŠAFÁŘ 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 PB 45.28
8 Tobiáš PITHARTTobiáš PITHART 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 46.43
Martin ŠTĚDRÝMartin ŠTĚDRÝ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 DQ 17.3.1

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (Sun, 4.2.2024 - 14:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Miroslav SVOJANOVSKÝMiroslav SVOJANOVSKÝ 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 NL 42.55
2 Matyáš RAZÝMMatyáš RAZÝM 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 45.65
3 Tobiáš TEPLÝTobiáš TEPLÝ 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 49.22
4 Martin LORENCMartin LORENC 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 50.55
Jan STEJSKALJan STEJSKAL 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNS
Total 5 racers
Běh 2 (Sun, 4.2.2024 - 14:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub HÁNĚLJakub HÁNĚL 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 48.66
2 Sebastian POURSebastian POUR 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 49.51
3 Adam MORÁVEKAdam MORÁVEK 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 PB 49.85
Petr ŠOTOLAPetr ŠOTOLA 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 DQ 17.3.1
Filip VAMBERSKÝFilip VAMBERSKÝ 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 DNS
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Miroslav SVOJANOVSKÝMiroslav SVOJANOVSKÝ 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 NL 42.55
2 Matyáš RAZÝMMatyáš RAZÝM 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 45.65
3 Jakub HÁNĚLJakub HÁNĚL 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 48.66
4 Tobiáš TEPLÝTobiáš TEPLÝ 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 49.22
5 Sebastian POURSebastian POUR 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 49.51
6 Adam MORÁVEKAdam MORÁVEK 11 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 PB 49.85
7 Martin LORENCMartin LORENC 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 50.55
Jan STEJSKALJan STEJSKAL 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNS
Petr ŠOTOLAPetr ŠOTOLA 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 DQ 17.3.1
Filip VAMBERSKÝFilip VAMBERSKÝ 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sun, 4.2.2024 - 14:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza NOVOTNÁTereza NOVOTNÁ 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 43.40
2 Tereza DEJDAROVÁTereza DEJDAROVÁ 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 43.56
3 Štěpánka JISKROVÁŠtěpánka JISKROVÁ 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 46.01
4 Elen KOUBOVÁElen KOUBOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 46.32
5 Amálie TESAŘOVÁAmálie TESAŘOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 47.87
Adéla JAMBOROVÁAdéla JAMBOROVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 4.2.2024 - 14:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Valentina DAŘBUJÁNOVÁValentina DAŘBUJÁNOVÁ 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 47.04
2 Sofie POKORNÁSofie POKORNÁ 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 49.88
3 Eliška SOUKALOVÁEliška SOUKALOVÁ 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 52.02
4 Anna ŠERÁAnna ŠERÁ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 SB 53.05
Eliška CHOLTOVÁEliška CHOLTOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tereza NOVOTNÁTereza NOVOTNÁ 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 43.40
2 Tereza DEJDAROVÁTereza DEJDAROVÁ 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 43.56
3 Štěpánka JISKROVÁŠtěpánka JISKROVÁ 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 46.01
4 Elen KOUBOVÁElen KOUBOVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 46.32
5 Valentina DAŘBUJÁNOVÁValentina DAŘBUJÁNOVÁ 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 47.04
6 Amálie TESAŘOVÁAmálie TESAŘOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 47.87
7 Sofie POKORNÁSofie POKORNÁ 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 49.88
8 Eliška SOUKALOVÁEliška SOUKALOVÁ 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 52.02
9 Anna ŠERÁAnna ŠERÁ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 SB 53.05
Adéla JAMBOROVÁAdéla JAMBOROVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Eliška CHOLTOVÁEliška CHOLTOVÁ 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (Sun, 4.2.2024 - 14:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Rozálie MACHOVÁRozálie MACHOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 46.90
2 Rozálie PAVLÍČKOVÁRozálie PAVLÍČKOVÁ 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 49.10
3 Nela SKALICKÁNela SKALICKÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 51.22
4 Malvína PAŤCHOVÁMalvína PAŤCHOVÁ 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 SB 53.01
Karla HORNYÁKOVÁKarla HORNYÁKOVÁ 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 DQ 17.3.1
Total 5 racers
Běh 2 (Sun, 4.2.2024 - 14:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Alexandra SVĚDÍKOVÁAlexandra SVĚDÍKOVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 47.78
2 Sofie NOVOTNÁSofie NOVOTNÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 49.80
3 Beáta LENÍČKOVÁBeáta LENÍČKOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 53.00
4 Natálie VESELÁNatálie VESELÁ 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 53.52
5 Sofie KOTRIKOVÁSofie KOTRIKOVÁ 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 PB 55.69
Total 5 racers
Běh 3 (Sun, 4.2.2024 - 14:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Rozárie KOLLEROVÁRozárie KOLLEROVÁ 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 PB 50.31
2 Mia KLUCKÁMia KLUCKÁ 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 52.44
3 Sára BENDOVÁSára BENDOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 53.65
4 Klára ZAPALAČKlára ZAPALAČ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 58.12
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Rozálie MACHOVÁRozálie MACHOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 46.90
2 Alexandra SVĚDÍKOVÁAlexandra SVĚDÍKOVÁ 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 47.78
3 Rozálie PAVLÍČKOVÁRozálie PAVLÍČKOVÁ 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 49.10
4 Sofie NOVOTNÁSofie NOVOTNÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 49.80
5 Rozárie KOLLEROVÁRozárie KOLLEROVÁ 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 PB 50.31
6 Nela SKALICKÁNela SKALICKÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 51.22
7 Mia KLUCKÁMia KLUCKÁ 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 52.44
8 Beáta LENÍČKOVÁBeáta LENÍČKOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 53.00
9 Malvína PAŤCHOVÁMalvína PAŤCHOVÁ 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 SB 53.01
10 Natálie VESELÁNatálie VESELÁ 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 53.52
11 Sára BENDOVÁSára BENDOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 53.65
12 Sofie KOTRIKOVÁSofie KOTRIKOVÁ 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 PB 55.69
13 Klára ZAPALAČKlára ZAPALAČ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 58.12
Karla HORNYÁKOVÁKarla HORNYÁKOVÁ 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 DQ 17.3.1

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sun, 4.2.2024 - 15:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
MS 6 Matěj ELIÁŠMatěj ELIÁŠ 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 49.59
1 5 Jonáš VÁVRAJonáš VÁVRA 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 51.44
2 4 Jakub ŠERÝJakub ŠERÝ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 51.53
3 3 Matouš PAVLÍKMatouš PAVLÍK 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 52.53
4 1 Jiří MAREKJiří MAREK 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 53.63
2 Adam OUTRATAAdam OUTRATA 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNF
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 4.2.2024 - 15:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 5 Miroslav VINKLERMiroslav VINKLER 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 51.44
2 6 Adam HAVELKAAdam HAVELKA 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 52.45
3 2 Vojtěch ŠMÍDVojtěch ŠMÍD 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 53.52
4 4 Kryštof JENIŠTAKryštof JENIŠTA 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 54.68
5 1 Jindřich MORÁVEKJindřich MORÁVEK 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 55.29
6 3 Štěpán OUTRATAŠtěpán OUTRATA 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 55.83
Total 6 racers
Běh 3 (Sun, 4.2.2024 - 15:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 6 Jaroslav ČERNÍKJaroslav ČERNÍK 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 55.12
2 1 Martin ŠULCMartin ŠULC 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 55.33
3 5 František ŠPERKAFrantišek ŠPERKA 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 55.74
4 2 Tomáš PÁLENÍKTomáš PÁLENÍK 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 57.29
5 4 Marek ZELINKAMarek ZELINKA 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 62.19
6 3 Martin KRUŠINAMartin KRUŠINA 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 65.86
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 6 Matěj ELIÁŠMatěj ELIÁŠ 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 49.59
2 5 Miroslav VINKLERMiroslav VINKLER 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 51.44
3 5 Jonáš VÁVRAJonáš VÁVRA 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 51.44
4 4 Jakub ŠERÝJakub ŠERÝ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 51.53
5 6 Adam HAVELKAAdam HAVELKA 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 52.45
6 3 Matouš PAVLÍKMatouš PAVLÍK 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 52.53
7 2 Vojtěch ŠMÍDVojtěch ŠMÍD 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 53.52
8 1 Jiří MAREKJiří MAREK 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 53.63
9 4 Kryštof JENIŠTAKryštof JENIŠTA 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 54.68
10 6 Jaroslav ČERNÍKJaroslav ČERNÍK 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 55.12
11 1 Jindřich MORÁVEKJindřich MORÁVEK 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 55.29
12 1 Martin ŠULCMartin ŠULC 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 55.33
13 5 František ŠPERKAFrantišek ŠPERKA 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 55.74
14 3 Štěpán OUTRATAŠtěpán OUTRATA 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 55.83
15 2 Tomáš PÁLENÍKTomáš PÁLENÍK 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 57.29
16 4 Marek ZELINKAMarek ZELINKA 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 62.19
17 3 Martin KRUŠINAMartin KRUŠINA 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 65.86
2 Adam OUTRATAAdam OUTRATA 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNF

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sun, 4.2.2024 - 15:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 4 Barbora STEKLÁBarbora STEKLÁ 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 60.66
2 6 Markéta KŘIVKOVÁMarkéta KŘIVKOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 62.46
3 3 Aneta NOVOTNÁAneta NOVOTNÁ 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 63.06
4 5 Barbora SVOBODOVÁBarbora SVOBODOVÁ 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 SB 63.11
Total 4 racers
Běh 2 (Sun, 4.2.2024 - 15:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 6 Elen ČÍŽKOVÁElen ČÍŽKOVÁ 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 62.83
2 5 Linda KARALOVÁLinda KARALOVÁ 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 63.63
3 3 Aneta JAMBOROVÁAneta JAMBOROVÁ 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 70.56
2 Viktorie BAJEROVÁViktorie BAJEROVÁ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 DNS
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 4 Barbora STEKLÁBarbora STEKLÁ 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 60.66
2 6 Markéta KŘIVKOVÁMarkéta KŘIVKOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 62.46
3 6 Elen ČÍŽKOVÁElen ČÍŽKOVÁ 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 62.83
4 3 Aneta NOVOTNÁAneta NOVOTNÁ 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 63.06
5 5 Barbora SVOBODOVÁBarbora SVOBODOVÁ 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 SB 63.11
6 5 Linda KARALOVÁLinda KARALOVÁ 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 63.63
7 3 Aneta JAMBOROVÁAneta JAMBOROVÁ 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 70.56
2 Viktorie BAJEROVÁViktorie BAJEROVÁ 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 DNS

800 m - Muži

(Sun, 4.2.2024 - 13:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 8 Matouš PAVLÍKMatouš PAVLÍK 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 1:57.64
2 9 Matěj ŠŤOVÍČEKMatěj ŠŤOVÍČEK 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 PB 1:57.66
3 6 Radim KOPIŠTĚRadim KOPIŠTĚ 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s.Sportovní kluby Spartak Sla... 6 PB 2:04.38
4 7 Štěpán OUTRATAŠtěpán OUTRATA 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:04.48
5 5 Jakub OČENÁŠJakub OČENÁŠ 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 2:05.88
6 4 Daniel RAZÝMDaniel RAZÝM 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 2:09.51
7 3 Tomáš PÁLENÍKTomáš PÁLENÍK 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 2:11.60
8 2 Šimon SMOLÁKŠimon SMOLÁK 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 2:15.32
9 1 Martin ŠULCMartin ŠULC 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:16.02
Split times:
Mark Bib Racer Time
400 56.82
Total 9 racers

800 m - Žáci

(Sun, 4.2.2024 - 13:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 2 Lubomír ŘEHÁKLubomír ŘEHÁK 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 2:05.64
2 1 Vojtěch MANČÁLVojtěch MANČÁL 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:07.69
3 3 Lukáš KÚTHLukáš KÚTH 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 2:36.39
Split times:
Mark Bib Racer Time
400 1:03.38
Total 3 racers

800 m - Ml. žáci

(Sun, 4.2.2024 - 13:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 5 Radim KOUBARadim KOUBA 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 SB 2:29.09
2 4 Michal VÍTEKMichal VÍTEK 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 2:36.42
3 2 Tobiáš ČERMÁKTobiáš ČERMÁK 12 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 2:41.22
4 1 Jan SLOVÁKJan SLOVÁK 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 PB 2:44.55
5 3 Radek MŇUKRadek MŇUK 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 2:48.75
6 6 Matěj KARPÍŠEKMatěj KARPÍŠEK 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 2:50.45
7 8 Michael PATZELTMichael PATZELT 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 2:55.07
8 7 Štěpán ROUŠARŠtěpán ROUŠAR 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 PB 2:57.05
Split times:
Mark Bib Racer Time
200 35.88
400 1:13.98
600 1:53.30
Total 8 racers

800 m - Ženy

(Sun, 4.2.2024 - 14:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 8 Karolína SUCHÁNKOVÁKarolína SUCHÁNKOVÁ 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 2:19.07
2 6 Myroslava KLEMPUSHMyroslava KLEMPUSH 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 2:19.20
3 9 Dorothea DAŘBUJÁNOVÁDorothea DAŘBUJÁNOVÁ 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 2:20.23
4 4 Karolína VYŇUCHALOVÁKarolína VYŇUCHALOVÁ 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:20.62
5 2 Nikola CHOUROVÁNikola CHOUROVÁ 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 2:31.04
6 10 Sofie PIECHOVÁSofie PIECHOVÁ 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:34.39
MS 5 Raffaela SOMMERRaffaela SOMMER 07 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 3 PB 2:37.22
7 1 Kamila BIŠKOVÁKamila BIŠKOVÁ 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 2:52.93
8 3 Gabriela KALÁNKOVÁGabriela KALÁNKOVÁ 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 SB 2:53.38
9 7 Bára BENDOVÁBára BENDOVÁ 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 SB 2:56.14
Split times:
Mark Bib Racer Time
400 1:07.26
Total 10 racers

800 m - Žákyně

(Sun, 4.2.2024 - 13:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 3 Agáta Nela PREISLEROVÁAgáta Nela PREISLEROVÁ 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 2:25.74
2 2 Dita VÁCLAVÍKOVÁDita VÁCLAVÍKOVÁ 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 SB 2:32.99
3 1 Eliška BUREŠOVÁEliška BUREŠOVÁ 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 2:37.87
4 4 Jolana KREJČÍJolana KREJČÍ 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 PB 2:43.58
Split times:
Mark Bib Racer Time
400 1:12.41
Total 4 racers

800 m - Ml. žákyně

(Sun, 4.2.2024 - 13:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 9 Adéla BOHÁČOVÁAdéla BOHÁČOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 9 2:35.45
2 7 Eliška MAŘÍKOVÁEliška MAŘÍKOVÁ 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 SB 2:39.50
3 5 Nela JÍLKOVÁNela JÍLKOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 2:40.06
4 6 Tereza NÝVLTOVÁTereza NÝVLTOVÁ 12 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 2:42.59
5 8 Ema BOŘKOVÁEma BOŘKOVÁ 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:45.83
6 4 Barbora JANOUŠKOVÁBarbora JANOUŠKOVÁ 12 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 2:51.48
7 3 Tereza KŘÍŽKOVÁTereza KŘÍŽKOVÁ 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 2:55.58
8 1 Anežka HURYCHOVÁAnežka HURYCHOVÁ 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 PB 2:59.54
9 2 Agnese KALOUSOVÁAgnese KALOUSOVÁ 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 3:00.36
Split times:
Mark Bib Racer Time
400 1:13.37
Total 9 racers

1500 m - Muži

(Sun, 4.2.2024 - 15:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
MS 9 Pavel DOLÁKPavel DOLÁK 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 PB 3:58.76
1 8 Filip STRÁNSKÝFilip STRÁNSKÝ 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 3:59.45
MS 11 Bernhard SCHMIDBernhard SCHMID 01 SVS-LeichtathletikSVS-Leichtathletik 11 PB 3:59.54
MS 10 Václav VORÁLEKVáclav VORÁLEK 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 PB 3:59.80
2 5 Jakub STRÁNSKÝJakub STRÁNSKÝ 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 4:14.32
3 6 Šimon SULDOVSKÝŠimon SULDOVSKÝ 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 4:14.88
4 7 Petr NECHVÍLPetr NECHVÍL 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 SB 4:16.44
5 1 Robert NĚMECRobert NĚMEC 06 4SPORTS TEAM, z. s.4SPORTS TEAM, z. s. 1 PB 4:16.61
6 2 Patrik HANZLPatrik HANZL 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 4:17.53
7 3 Václav RŮŽIČKAVáclav RŮŽIČKA 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 PB 4:26.76
4 Matěj ŠŤOVÍČEKMatěj ŠŤOVÍČEK 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNF
12 Bonifác BOHÁČBonifác BOHÁČ 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 DNF
Total 12 racers
Mezičasy:
umí Závodník 100m 300m 500m 700m 900m 1100m 1300m
MS 9 Pavel DOLÁK 00:17.2 00:48.1 01:19.9 01:51.9 02:23.9 02:56.0 03:28.0
1 8 Filip STRÁNSKÝ 00:16.8 00:47.4 01:19.0 01:51.2 02:22.9 02:55.5 03:27.4
MS 11 Bernhard SCHMID 00:17.0 00:47.9 01:19.7 01:51.5 02:23.6 02:55.3 03:27.6
MS 10 Václav VORÁLEK 00:17.2 00:48.2 01:20.0 01:52.1 02:24.0 02:56.1 03:28.0
2 5 Jakub STRÁNSKÝ 00:17.4 00:48.5 01:20.6 01:53.0 02:27.8 03:03.8 03:40.8
3 6 Šimon SULDOVSKÝ 00:18.1 00:50.5 01:24.2 01:58.6 02:33.7 03:09.6 03:44.2
4 7 Petr NECHVÍL 00:18.3 00:51.2 01:24.9 01:59.5 02:34.5 03:09.1 03:43.6
5 1 Robert NĚMEC 00:18.1 00:48.4 01:20.2 01:52.6 02:28.1 03:04.6 03:40.9
6 2 Patrik HANZL 00:18.3 00:50.5 01:24.2 01:58.7 02:33.2 03:08.9 03:44.5
7 3 Václav RŮŽIČKA 00:17.8 00:49.0 01:21.3 01:55.6 02:31.9 03:09.5 03:48.5
4 Matěj ŠŤOVÍČEK 00:18.5 00:50.7 01:24.2 02:28.1 - - -
12 Bonifác BOHÁČ 00:16.7 00:47.5 01:19.1 01:51.1 02:23.1 - -

1500 m - Žáci

(Sun, 4.2.2024 - 15:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 5 Ivo VACEKIvo VACEK 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 4:38.88
2 4 Jonáš GRUNDLOCHJonáš GRUNDLOCH 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 5:26.26
3 1 Jakub SKALAJakub SKALA 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 PB 5:50.74
4 3 Ivan TIŠLIvan TIŠL 09 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 PB 6:09.88
2 Jakub KOPŘIVAJakub KOPŘIVA 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Total 5 racers
Mezičasy:
umí Závodník 100m 300m 500m 700m 900m 1100m 1300m
1 5 Ivo VACEK 00:17.3 00:51.6 01:28.3 02:07.0 02:46.5 03:25.6 04:04.2
2 4 Jonáš GRUNDLOCH - - - - - - -
3 1 Jakub SKALA 00:19.6 01:00.7 01:46.5 02:36.4 03:26.7 04:15.8 05:05.7
4 3 Ivan TIŠL 00:20.4 01:04.4 01:57.5 02:49.5 03:41.4 04:33.1 05:28.5
2 Jakub KOPŘIVA - - - - - - -

1500 m - Ženy

(Sun, 4.2.2024 - 16:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 11 Tereza MERVARTOVÁTereza MERVARTOVÁ 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 PB 4:44.37
2 13 Edita POZLEROVÁEdita POZLEROVÁ 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 PB 4:47.83
3 10 Lucie JÍLKOVÁLucie JÍLKOVÁ 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 NL 4:58.61
4 9 Rozálie HEGEROVÁRozálie HEGEROVÁ 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 PB 5:07.66
5 12 Lucie MORÁVKOVÁLucie MORÁVKOVÁ 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 SB 5:08.70
6 2 Denisa HRNČÍŘOVÁDenisa HRNČÍŘOVÁ 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 5:14.94
7 3 Magdalena KREJČÍMagdalena KREJČÍ 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 PB 5:21.53
8 7 Adéla KŘIKAVOVÁAdéla KŘIKAVOVÁ 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 5:24.07
9 8 Vanda KOTÍKOVÁVanda KOTÍKOVÁ 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 5:32.44
10 1 Sofie PAŘÍZKOVÁSofie PAŘÍZKOVÁ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 PB 5:38.17
11 6 Aneta POPELKOVÁAneta POPELKOVÁ 09 4SPORTS TEAM, z. s.4SPORTS TEAM, z. s. 6 SB 6:00.74
12 4 Adéla VALENTOVÁAdéla VALENTOVÁ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 6:11.07
13 5 Stela VÍTKOVÁStela VÍTKOVÁ 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 6:11.32
Total 13 racers
Mezičasy:
umí Závodník 100m 300m 500m 700m 900m 1100m 1300m
1 11 Tereza MERVARTOVÁ 00:17.7 00:55.8 01:34.3 02:12.3 02:50.7 03:29.1 04:06.6
2 13 Edita POZLEROVÁ 00:17.4 00:55.3 01:33.8 02:12.8 02:51.4 03:30.5 04:09.2
3 10 Lucie JÍLKOVÁ 00:18.2 00:56.5 01:34.7 02:14.1 02:56.6 03:41.0 04:23.1
4 9 Rozálie HEGEROVÁ 00:18.7 00:56.2 01:35.5 02:17.0 03:01.2 03:46.4 04:29.8
5 12 Lucie MORÁVKOVÁ 00:17.9 00:55.6 01:34.6 02:14.1 02:56.3 03:40.8 04:27.5
6 2 Denisa HRNČÍŘOVÁ 00:18.5 00:57.0 01:37.1 02:21.6 03:06.7 03:51.9 04:36.1
7 3 Magdalena KREJČÍ 00:18.8 00:57.8 01:40.1 02:23.6 03:09.1 03:54.4 04:39.8
8 7 Adéla KŘIKAVOVÁ 00:18.5 00:57.5 01:38.2 02:22.2 03:08.4 03:53.2 04:40.6
9 8 Vanda KOTÍKOVÁ 00:18.2 00:56.6 01:37.7 02:22.4 03:08.3 03:55.1 04:43.1
10 1 Sofie PAŘÍZKOVÁ 00:18.1 00:56.4 01:36.9 02:22.2 03:09.5 03:57.3 04:48.9
11 6 Aneta POPELKOVÁ 00:19.3 00:58.0 01:41.8 03:21.8 04:13.5 05:07.4 06:01.1
12 4 Adéla VALENTOVÁ 00:18.8 00:58.0 01:44.3 02:36.2 03:30.3 04:24.3 05:20.0
13 5 Stela VÍTKOVÁ 00:19.4 01:00.9 01:50.5 02:42.6 03:37.7 04:30.8 05:23.4

3000 m - Mix

(Sun, 4.2.2024 - 14:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 9 Bonifác BOHÁČBonifác BOHÁČ 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 PB 08:32.76
2 7 Jan ŠIMŮNEKJan ŠIMŮNEK 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 PB 08:57.84
3 8 Lukáš HAVLÍKLukáš HAVLÍK 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 09:04.02
4 2 Jakub KOBLOVSKÝJakub KOBLOVSKÝ 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 PB 09:25.94
5 5 Adam SVOZILAdam SVOZIL 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 PB 09:35.32
6 1 Kristián SÁDECKÝKristián SÁDECKÝ 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 09:37.36
7 3 Pavel FORMÁNEKPavel FORMÁNEK 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 09:39.97
8 6 Přemysl JUNKPřemysl JUNK 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 09:44.63
9 4 Barbora TECLOVÁBarbora TECLOVÁ 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 SB 11:16.58
Total 9 racers
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 9 Bonifác BOHÁČ 00:32.3 01:05.6 01:40.0 02:14.0 02:48.3 03:21.9 03:56.2 04:30.4 05:04.2 05:38.2 06:12.2 06:47.2 07:22.8 07:58.5
2 7 Jan ŠIMŮNEK 00:34.2 01:09.7 01:45.5 02:22.1 02:57.8 03:33.9 04:10.2 04:46.7 05:23.5 06:00.2 06:36.4 07:12.9 07:49.5 08:24.6
3 8 Lukáš HAVLÍK 00:33.9 01:09.5 01:45.4 02:21.7 02:57.9 03:33.7 04:10.0 04:46.6 05:23.1 06:00.3 06:36.5 07:13.6 07:50.7 08:27.6
4 2 Jakub KOBLOVSKÝ 00:34.8 01:11.1 01:48.3 02:25.8 03:03.5 03:41.8 04:20.1 04:58.6 05:36.7 06:15.0 06:53.5 07:32.4 08:11.9 08:50.6
5 5 Adam SVOZIL 00:36.8 01:15.4 01:53.5 02:30.6 03:08.8 03:47.6 04:25.8 05:04.4 05:43.7 06:23.6 07:03.0 07:41.9 08:21.6 09:00.7
6 1 Kristián SÁDECKÝ 00:36.0 01:14.9 01:53.5 02:30.1 03:07.6 03:45.6 04:24.0 05:01.8 05:40.2 06:19.0 06:58.6 07:39.1 08:19.7 09:00.5
7 3 Pavel FORMÁNEK 00:36.1 01:15.0 01:53.2 02:30.3 03:07.9 03:46.5 04:25.1 05:02.1 05:39.3 06:17.4 06:55.8 07:35.6 08:16.3 08:58.7
8 6 Přemysl JUNK 00:36.0 01:14.6 01:52.9 02:30.3 03:08.0 03:47.1 04:25.4 05:04.3 05:43.5 06:24.0 07:04.6 07:46.7 08:27.5 09:00.3
9 4 Barbora TECLOVÁ - - - - - - - - - - - - - -

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(Sun, 4.2.2024 - 13:10) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub JIROUTJakub JIROUT 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 08.81
2 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 08.95
3 David BENEŠDavid BENEŠ 91 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 09.23
4 Ondřej KLIMEŠOndřej KLIMEŠ 95 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 PB 10.28
Total 4 racers

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(Sun, 4.2.2024 - 13:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Milan VÍCHMilan VÍCH 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.15
2 Jakub RACEKJakub RACEK 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 08.36
3 Rostislav GROULÍKRostislav GROULÍK 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 08.84
Total 3 racers

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (Sun, 4.2.2024 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 08.01
2 Patrik JONÁŠPatrik JONÁŠ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 08.52
3 Patrik STOKLASAPatrik STOKLASA 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 08.75
4 Vojtěch ŠMÍDVojtěch ŠMÍD 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 08.77
5 Petr DUŠEKPetr DUŠEK 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 08.91
6 Václav KŘEHLAVáclav KŘEHLA 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 09.28
7 Štěpán HLADÍKŠtěpán HLADÍK 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.41
Total 7 racers
Běh 2 (Sun, 4.2.2024 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej CHALOUPEKOndřej CHALOUPEK 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 PB 09.26
2 Petr PECHÁČEKPetr PECHÁČEK 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 09.88
3 František ŠPERKAFrantišek ŠPERKA 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s