Men Overall

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Adel Filip
(1990)
Superior Team
1990 Superior Team 900 1500 - - - - - - - - - 2400
2. Rauchfuss Marek
(1990)
Česká spořitelna- Accolade
1990 Česká spořitelna- Accolade - 1800 - - - - - - - - - 1800
3. Morávek Tomáš
(1999)
D2mont Merida Cycling Team
1999 D2mont Merida Cycling Team 480 1080 - - - - - - - - - 1560
4. Strož Jan
(1989)
D2mont Merida Cycling Team
1989 D2mont Merida Cycling Team 300 960 - - - - - - - - - 1260
5. Bubílek Michal
(1986)
KROSS BIKERANCH TEAM
1986 KROSS BIKERANCH TEAM 360 840 - - - - - - - - - 1200
5. Stadler Alexander
(1996)
Intersport Mühl4tler Bike Team
1996 Intersport Mühl4tler Bike Team - 1200 - - - - - - - - - 1200
7. Lávička Adam
(2002)
KROSS BIKERANCH TEAM
2002 KROSS BIKERANCH TEAM 162 780 - - - - - - - - - 942
8. Dvořák David
(1993)
MONDRAKER Racing team
1993 MONDRAKER Racing team 390 540 - - - - - - - - - 930
9. Petruš Lubomír
(1990)
D2mont Merida Cycling Team
1990 D2mont Merida Cycling Team 750 - - - - - - - - - - 750
10. Hodyl Kamil
(1990)
BikeCenterAtakSportŚwidnica
1990 BikeCenterAtakSportŚwidnica 210 510 - - - - - - - - - 720
10. Kaněra Michal
(1986)
GHOST team
1986 GHOST team - 720 - - - - - - - - - 720
12. Rakus Ondřej
(2002)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2002 HEAD PRO TEAM OPAVA - 660 - - - - - - - - - 660
12. Styblík Adam
(2002)
Rohozec Amulet Team
2002 Rohozec Amulet Team 180 480 - - - - - - - - - 660
14. Hlůžek Radim
(1992)
MONDRAKER Racing team
1992 MONDRAKER Racing team 78 570 - - - - - - - - - 648
15. Šulc David
(2002)
MONDRAKER Racing team
2002 MONDRAKER Racing team 600 - - - - - - - - - - 600
15. Martin Jan
(1980)
Kah sport Vrchlabí
1980 Kah sport Vrchlabí - 600 - - - - - - - - - 600
17. Válek Václav
(1980)
1980 123 456 - - - - - - - - - 579
18. Kučera Tomáš
(1977)
MONDRAKER Racing team
1977 MONDRAKER Racing team 150 408 - - - - - - - - - 558
19. Hula Robert
(2000)
Expres CZ - Tufo Team Kolín
2000 Expres CZ - Tufo Team Kolín 540 - - - - - - - - - - 540
20. Štolfa Štěpán
(1998)
UNITOP ČR
1998 UNITOP ČR 255 276 - - - - - - - - - 531
21. Pravda David
(2004)
HEAD PRO TEAM OPAVA Junioři
2004 HEAD PRO TEAM OPAVA Junioři 100 408 - - - - - - - - - 508
22. Lecnar Jaromír
(1983)
Pítrs bikes team
1983 Pítrs bikes team 138 360 - - - - - - - - - 498
23. Šťastný Roman
(1979)
Endorphin Republic
1979 Endorphin Republic - 468 - - - - - - - - - 468
24. Sládek Tomáš
(1988)
MONDRAKER Racing team
1988 MONDRAKER Racing team 174 288 - - - - - - - - - 462
24. Zárybnický Jiří
(1976)
Prima Cup
1976 Prima Cup 114 348 - - - - - - - - - 462
26. Havel Josef
(1982)
STATIKA J.S.K.K.
1982 STATIKA J.S.K.K. - 444 - - - - - - - - - 444
27. Drejsl Lukáš
(1986)
MONDRAKER Racing team
1986 MONDRAKER Racing team - 432 - - - - - - - - - 432
28. TEKULA Hynek
(1999)
DK BIKESHOP Racing Team
1999 DK BIKESHOP Racing Team - 420 - - - - - - - - - 420
28. Hník Karel
(1991)
D2mont Merida Cycling Team
1991 D2mont Merida Cycling Team 420 - - - - - - - - - - 420
30. Kubelka Petr
(1995)
MONDRAKER Racing team
1995 MONDRAKER Racing team - 396 - - - - - - - - - 396
31. Žák Pavel
(1987)
Cykloop.cz - BT Morkovice
1987 Cykloop.cz - BT Morkovice - 384 - - - - - - - - - 384
32. Košťál Tomáš
(2002)
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
2002 SK BIKETIME BULLS PÍSEK - 372 - - - - - - - - - 372
33. Kozák Tomáš
(1971)
Cyklo ATOM
1971 Cyklo ATOM 156 204 - - - - - - - - - 360
34. Foltýn Marek
(2006)
Bakako Nová Paka
2006 Bakako Nová Paka - 340 - - - - - - - - - 340
35. Nýč Michal
(1982)
MONDRAKER Racing team
1982 MONDRAKER Racing team 105 234 - - - - - - - - - 339
36. Sopoušek Vojtěch
(1987)
Ski a Bike Centrum Radotín
1987 Ski a Bike Centrum Radotín - 336 - - - - - - - - - 336
37. Skála Jaromír
(1998)
ROUVY Specialized Cycling Team
1998 ROUVY Specialized Cycling Team 330 - - - - - - - - - - 330
38. Jukl Karel
(1977)
1977 - 324 - - - - - - - - - 324
39. Dalajka Stanislav
(1998)
Decathlon_Cannapurna
1998 Decathlon_Cannapurna - 312 - - - - - - - - - 312
40. Tesař Jakub
(2003)
ondrejfojtik.cz team
2003 ondrejfojtik.cz team 80 220 - - - - - - - - - 300
40. Vaníček Vojtěch
(1985)
BAKAKO Nová Paka
1985 BAKAKO Nová Paka - 300 - - - - - - - - - 300
42. Mazoch Jan
(2001)
DK BIKESHOP Racing Team
2001 DK BIKESHOP Racing Team 19 280 - - - - - - - - - 299
43. Řetický Vojtěch
(2001)
MONDRAKER Racing team
2001 MONDRAKER Racing team 111 186 - - - - - - - - - 297
44. Martin Jiří
(1990)
1990 126 162 - - - - - - - - - 288
45. Buksa Dominik
(1990)
Canyon Northwave mtb team
1990 Canyon Northwave mtb team 285 - - - - - - - - - - 285
46. Svoboda Marian
(2003)
UNIKOVO MTB TEAM
2003 UNIKOVO MTB TEAM 102 180 - - - - - - - - - 282
47. Morávek Roman
(2002)
Velocoachcz
2002 Velocoachcz 270 - - - - - - - - - - 270
48. Barták Radim
(1980)
Cyklo OP - BT Morkovice
1980 Cyklo OP - BT Morkovice - 264 - - - - - - - - - 264
49. Rubáč Tomáš
(2005)
HEAD PRO TEAM OPAVA Junioři
2005 HEAD PRO TEAM OPAVA Junioři 70 190 - - - - - - - - - 260
50. Michl Daniel
(2004)
MONDRAKER Racing team
2004 MONDRAKER Racing team 57 200 - - - - - - - - - 257
51. Hodr Antonín
(1987)
PRO BIKE TRUTNOV
1987 PRO BIKE TRUTNOV - 252 - - - - - - - - - 252
52. Gilewski Maciej
(1986)
Cyklon Proal team
1986 Cyklon Proal team - 246 - - - - - - - - - 246
53. Gunther Petr
(1968)
Ski Bike Centrum Radotín
1968 Ski Bike Centrum Radotín 93 150 - - - - - - - - - 243
54. Bělecký Petr
(1985)
Eleven Head CST Cyklolive
1985 Eleven Head CST Cyklolive 80 160 - - - - - - - - - 240
54. Kobus Piotr
(1994)
1994 - 240 - - - - - - - - - 240
54. Coufal Tomáš
(2001)
HSK Cycling Team
2001 HSK Cycling Team 240 - - - - - - - - - - 240
57. Hofman Lukáš
(1991)
Ski a Bike centrum Radotín
1991 Ski a Bike centrum Radotín 234 - - - - - - - - - - 234
57. Kalaš Jan
(1980)
K3 Performance
1980 K3 Performance 60 174 - - - - - - - - - 234
59. Nestler Josef
(1963)
KL Sport Most
1963 KL Sport Most - 228 - - - - - - - - - 228
59. Šimek Jakub
(2001)
Kross Bikeranch Team
2001 Kross Bikeranch Team 228 - - - - - - - - - - 228
61. Hyneček Michal
(1987)
Aspire SCM
1987 Aspire SCM 81 144 - - - - - - - - - 225
62. Strakoš Jan
(1983)
BEKO BIKE TEAM
1983 BEKO BIKE TEAM - 222 - - - - - - - - - 222
62. Bukovský Lukáš
(1977)
DK BIKESHOP Racing Team
1977 DK BIKESHOP Racing Team 222 - - - - - - - - - - 222
64. Pokorný Patrik
(2008)
Bike 8144
2008 Bike 8144 68 150 - - - - - - - - - 218
65. Mileret Milan
(2001)
CYKLOLIVE CYCLING TEAM
2001 CYKLOLIVE CYCLING TEAM 216 - - - - - - - - - - 216
65. Novosad David
(1975)
1975 - 216 - - - - - - - - - 216
67. Wewiora Slawomir
(1972)
1972 - 210 - - - - - - - - - 210
67. Rous Martin
(2009)
UNIKOVO MTB TEAM
2009 UNIKOVO MTB TEAM 70 140 - - - - - - - - - 210
67. Jansa Mikuláš
(2005)
Cykloteam MXM Hulín
2005 Cykloteam MXM Hulín - 210 - - - - - - - - - 210
70. Bříza Vojtěch
(2006)
Expres CZ - Tufo Team Kolín
2006 Expres CZ - Tufo Team Kolín 204 - - - - - - - - - - 204
70. Sulzbacher Petr
(1975)
Pítrs bikes team
1975 Pítrs bikes team 204 - - - - - - - - - - 204
72. Bouda Jan
(1991)
SPECTRUMBIKE
1991 SPECTRUMBIKE - 198 - - - - - - - - - 198
72. Bouda Tomáš
(1990)
Ski a Bike centrum Radotín
1990 Ski a Bike centrum Radotín 198 - - - - - - - - - - 198
74. Sulzbacher Vojtěch
(2010)
Pítrs bikes team
2010 Pítrs bikes team 58 136 - - - - - - - - - 194
75. Kuna Arkadiusz
(1988)
Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
1988 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław - 192 - - - - - - - - - 192
75. Kraus Lukáš
(2003)
GHOST team
2003 GHOST team 192 - - - - - - - - - - 192
77. Novák Vojtěch
(2007)
Bike Freaks Holice
2007 Bike Freaks Holice 59 130 - - - - - - - - - 189
78. Šalanda Adam
(2010)
Patry Cycling Team Třešť
2010 Patry Cycling Team Třešť 56 132 - - - - - - - - - 188
78. Stiblík Marek
(2008)
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
2008 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 64 124 - - - - - - - - - 188
80. Novota Jan
(1981)
Team CykloTrener Varnsdorf
1981 Team CykloTrener Varnsdorf 186 - - - - - - - - - - 186
80. Dudek Michal
(1983)
1983 96 90 - - - - - - - - - 186
82. Zaňka Jakub
(2008)
2008 63 122 - - - - - - - - - 185
83. Petr Michal
(2004)
INS BIKE TEAM
2004 INS BIKE TEAM - 180 - - - - - - - - - 180
83. Richter Zbyněk
(1991)
GHOST team
1991 GHOST team 60 120 - - - - - - - - - 180
85. Hvolka Petr
(1975)
UNITOP ČR
1975 UNITOP ČR 58 116 - - - - - - - - - 174
86. Foltin Jakub
(2004)
KL sport Most
2004 KL sport Most 21 150 - - - - - - - - - 171
86. Vik Samuel
(2007)
S-Sport Hronov
2007 S-Sport Hronov 59 112 - - - - - - - - - 171
88. Klusák Radim
(2000)
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
2000 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 170 - - - - - - - - - - 170
88. Vítů Josef
(1995)
UNITOP ČR
1995 UNITOP ČR - 170 - - - - - - - - - 170
90. Zeleny Ondrej
(1982)
DECATHLON Cycling Czech Team
1982 DECATHLON Cycling Czech Team 168 - - - - - - - - - - 168
90. Škoda Jan
(1988)
1988 - 168 - - - - - - - - - 168
92. Rubač Michal
(1993)
Redfrog Bikeinvest
1993 Redfrog Bikeinvest 53 114 - - - - - - - - - 167
93. Šalanda Vít
(1977)
Patry Cykling Team Třešť
1977 Patry Cykling Team Třešť 54 110 - - - - - - - - - 164
94. Škoda Petr
(1983)
1983 - 160 - - - - - - - - - 160
95. Möstl David
(1988)
MTB Kladno
1988 MTB Kladno 57 102 - - - - - - - - - 159
96. Alina Adam Hugo
(2007)
Adastra Cycling Team
2007 Adastra Cycling Team 48 108 - - - - - - - - - 156
96. Nešpor Patrik
(1986)
1986 - 156 - - - - - - - - - 156
98. Lodr Oliver
(2011)
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
2011 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 50 102 - - - - - - - - - 152
99. Pokorný Šimon
(2010)
Bike 8144
2010 Bike 8144 49 100 - - - - - - - - - 149
100. Kunc Tomáš
(2009)
GHOST Junior team
2009 GHOST Junior team 42 106 - - - - - - - - - 148
101. Suchánek Adrian
(2010)
S-sport Hronov
2010 S-sport Hronov 31 114 - - - - - - - - - 145
102. Dřevojánek Jan
(1975)
UNITOP ČR
1975 UNITOP ČR 144 - - - - - - - - - - 144
103. Veselý Pavel
(1972)
G7, a.s. Litvínov
1972 G7, a.s. Litvínov 33 110 - - - - - - - - - 143
104. Filipín Erik
(2002)
2002 45 96 - - - - - - - - - 141
105. KIndl Lukáš
(1990)
Cycology Bike Culture
1990 Cycology Bike Culture 140 - - - - - - - - - - 140
105. Kejnar Daniel
(2005)
Cykloteam MXM Hulín
2005 Cykloteam MXM Hulín - 140 - - - - - - - - - 140
107. Hamouz Michal
(1974)
1974 39 100 - - - - - - - - - 139
108. Vytrval Jan
(1998)
1998 - 138 - - - - - - - - - 138
108. Hanuš Lukáš
(2008)
S-Sport Hronov
2008 S-Sport Hronov 40 98 - - - - - - - - - 138
110. Zezulka Aleš
(2006)
SK Žamberk Tessuti sport
2006 SK Žamberk Tessuti sport 51 86 - - - - - - - - - 137
111. Jansa Radek
(2000)
Pítrs bikes team
2000 Pítrs bikes team - 132 - - - - - - - - - 132
111. Čáp Lukáš
(1984)
HSK cycling team
1984 HSK cycling team 132 - - - - - - - - - - 132
113. Kunc Marek
(1975)
GHOST team
1975 GHOST team 41 88 - - - - - - - - - 129
114. Papoušek Adam
(2008)
2008 - 128 - - - - - - - - - 128
115. Vedral Max
(2008)
Rexonix bike klub
2008 Rexonix bike klub - 126 - - - - - - - - - 126
115. Podzimek Matyáš
(2007)
Cykloklub Jičín
2007 Cykloklub Jičín - 126 - - - - - - - - - 126
115. Roubicek Lukas
(1981)
Black Eleven Mitas ET team
1981 Black Eleven Mitas ET team - 126 - - - - - - - - - 126
118. Pospíšil Richard
(2006)
Cykloklub Jičín
2006 Cykloklub Jičín - 124 - - - - - - - - - 124
118. Svoboda Marcel
(2007)
UNIKOVO MTB TEAM
2007 UNIKOVO MTB TEAM 22 102 - - - - - - - - - 124
120. Krusz Piotr
(1985)
KKW Wałbrzych
1985 KKW Wałbrzych - 122 - - - - - - - - - 122
120. Hruška Jan
(1975)
GHOST team
1975 GHOST team 18 104 - - - - - - - - - 122
122. Ippoldt Michal
(1975)
Bike Sport Ústí n. l.
1975 Bike Sport Ústí n. l. 120 - - - - - - - - - - 120
122. Kruchňa Tomáš
(1978)
UNITOP ČR
1978 UNITOP ČR 0 120 - - - - - - - - - 120
122. Dúcký Ondřej
(2010)
GHOST Junior team
2010 GHOST Junior team 34 86 - - - - - - - - - 120
122. Kohoutek Adam
(2011)
Pítrsbikes
2011 Pítrsbikes - 120 - - - - - - - - - 120
126. Bartoň Martin
(1994)
DECATHLON Cycling Czech Team
1994 DECATHLON Cycling Czech Team - 118 - - - - - - - - - 118
126. Polák Kamil
(1968)
Author Masters
1968 Author Masters - 118 - - - - - - - - - 118
128. Bako Josef
(1985)
Carla.kupkolo.cz
1985 Carla.kupkolo.cz 117 - - - - - - - - - - 117
128. Dúcký Michal
(1981)
GHOST team
1981 GHOST team 33 84 - - - - - - - - - 117
128. Halberstat Richard
(1991)
1991 39 78 - - - - - - - - - 117
131. Šťastný Martin
(1986)
1986 26 90 - - - - - - - - - 116
131. Břeň Jaromír
(1979)
Bikebřeň MTB TEAM
1979 Bikebřeň MTB TEAM - 116 - - - - - - - - - 116
133. Rücker Jakub
(1988)
Bonbon Machov
1988 Bonbon Machov 0 114 - - - - - - - - - 114
134. Havelka Štěpán
(2004)
Adastra Cycling Team
2004 Adastra Cycling Team - 112 - - - - - - - - - 112
135. Rytíř Martin
(1979)
PSG Mechanix
1979 PSG Mechanix 110 - - - - - - - - - - 110
136. Fojt Petr
(1987)
R2 Ride Your Race
1987 R2 Ride Your Race - 108 - - - - - - - - - 108
136. Šretr Michal
(2008)
S-Sport Hronov
2008 S-Sport Hronov - 108 - - - - - - - - - 108
136. Pešek Vojtěch
(1989)
Ck mtb maraton Hlinsko
1989 Ck mtb maraton Hlinsko 108 - - - - - - - - - - 108
139. Rabiega Pawel
(1982)
1982 - 106 - - - - - - - - - 106
140. Holec Jiří
(2002)
Cyklo Bendl Vysoké Mýto
2002 Cyklo Bendl Vysoké Mýto 105 - - - - - - - - - - 105
140. Vostrovský Lukáš
(1994)
Prima Cup
1994 Prima Cup 45 60 - - - - - - - - - 105
142. Lukašík Pavel
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice - 104 - - - - - - - - - 104
143. Frencl Dominik
(2007)
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
2007 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 46 54 - - - - - - - - - 100
144. Mojžíš Miroslav
(2008)
Ghost Junior Team
2008 Ghost Junior Team 17 82 - - - - - - - - - 99
144. Matějka Ondřej
(2003)
ROUVY Specialized Cycling Team
2003 ROUVY Specialized Cycling Team 99 - - - - - - - - - - 99
146. Bbzděk Pavel
(1986)
1986 - 98 - - - - - - - - - 98
147. Bejr Štěpán
(1987)
1987 - 96 - - - - - - - - - 96
147. Hnyk Pavel
(1982)
1982 - 96 - - - - - - - - - 96
149. Slavík Matěj
(1996)
Endorphin Republic
1996 Endorphin Republic 95 - - - - - - - - - - 95
150. Černín Lukáš
(2009)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2009 HEAD PRO TEAM OPAVA - 94 - - - - - - - - - 94
150. Čermák Jan
(1978)
S-Sport Hronov
1978 S-Sport Hronov 0 94 - - - - - - - - - 94
152. Heindrich Daniel
(2008)
2008 - 92 - - - - - - - - - 92
152. Hojda David
(1989)
Policie ČR ÚO Kolín
1989 Policie ČR ÚO Kolín - 92 - - - - - - - - - 92
154. Prostřední Patrik
(1997)
HZS
1997 HZS - 90 - - - - - - - - - 90
154. Vencl libor
(2004)
Eleven Black,et team
2004 Eleven Black,et team 90 - - - - - - - - - - 90
154. Vitoslavský Igor
(1977)
1977 90 - - - - - - - - - - 90
157. Lhotka Michal
(2007)
2007 13 76 - - - - - - - - - 89
158. Lorenc Lukáš
(1990)
Ski Team Jimramov
1990 Ski Team Jimramov - 88 - - - - - - - - - 88
159. Petrnoušek Dominik
(1999)
CYKLO PROFI GOLDFREN
1999 CYKLO PROFI GOLDFREN 87 - - - - - - - - - - 87
160. Špaček Jakub
(1992)
Miraracing team/skibikecentrum
1992 Miraracing team/skibikecentrum 85 - - - - - - - - - - 85
161. Vít Jan
(1989)
1989 84 - - - - - - - - - - 84
161. Čuda Jan
(1983)
Johnny servis
1983 Johnny servis - 84 - - - - - - - - - 84
161. Sakař Radek
(1977)
1977 - 84 - - - - - - - - - 84
164. Čada Tomáš
(1964)
Repoint Eleven Team
1964 Repoint Eleven Team - 82 - - - - - - - - - 82
165. Znamenáček Karel
(1947)
karavany - ZNACAR
1947 karavany - ZNACAR 7 74 - - - - - - - - - 81
166. Rynd Libor
(1971)
HSK cykling team Hradec Králové
1971 HSK cykling team Hradec Králové - 80 - - - - - - - - - 80
166. Buršík David
(1996)
1996 0 80 - - - - - - - - - 80
168. Machálek Adam
(2002)
2002 11 68 - - - - - - - - - 79
169. Černý Martin
(1962)
Bike Brdy Team
1962 Bike Brdy Team 0 78 - - - - - - - - - 78
169. Divísek David
(1977)
1977 - 78 - - - - - - - - - 78
171. Janpáček Jakub
(1997)
1997 - 76 - - - - - - - - - 76
172. Toman Petr
(1997)
Velosport Domažlice
1997 Velosport Domažlice 75 - - - - - - - - - - 75
172. Bukovský Ondřej
(2010)
DK Bikeshop Racing Team
2010 DK Bikeshop Racing Team 75 - - - - - - - - - - 75
172. Platich Karel
(1985)
1985 75 - - - - - - - - - - 75
175. Mańczak Marcin
(1975)
TOYOTA BIKE TEAM
1975 TOYOTA BIKE TEAM 0 74 - - - - - - - - - 74
176. Brand Tomáš
(1976)
Cykloprofi Goldfren
1976 Cykloprofi Goldfren 72 - - - - - - - - - - 72
176. Brumlik Marek
(1979)
Cykloklub Jičín
1979 Cykloklub Jičín 0 72 - - - - - - - - - 72
176. Klofanda Martin
(1977)
Future Cycling Northwave
1977 Future Cycling Northwave - 72 - - - - - - - - - 72
179. Makovský Matyáš
(2003)
VELOCOACHCZ
2003 VELOCOACHCZ - 70 - - - - - - - - - 70
180. Uhlíř Miroslav
(1990)
CYKLO PROFI GOLDFREN
1990 CYKLO PROFI GOLDFREN 69 - - - - - - - - - - 69
181. Sluka Šimon
(2005)
WCE cycling team
2005 WCE cycling team 8 60 - - - - - - - - - 68
182. Smola Luboš
(1990)
Myškastavby.cz
1990 Myškastavby.cz 0 66 - - - - - - - - - 66
182. Tichý Tomáš
(1995)
Cycli.cz Team
1995 Cycli.cz Team 66 - - - - - - - - - - 66
182. Kelíšek Tomáš
(1977)
ondrejfojtik.cz team
1977 ondrejfojtik.cz team 66 - - - - - - - - - - 66
182. Bernard Karel
(1967)
1967 - 66 - - - - - - - - - 66
186. Kunc Jan
(1991)
Carla.kupkolo.cz
1991 Carla.kupkolo.cz 65 - - - - - - - - - - 65
187. Kubíček Petr
(1967)
Bikesport HK
1967 Bikesport HK 0 64 - - - - - - - - - 64
188. Hájek Tomáš
(1974)
1974 63 - - - - - - - - - - 63
188. Kobes Miroslav
(1970)
Velosport Domažlice
1970 Velosport Domažlice 63 - - - - - - - - - - 63
190. Petr Jiří
(1974)
INS BIKE TEAM
1974 INS BIKE TEAM - 62 - - - - - - - - - 62
190. Jasan Lukáš
(1980)
Velosport Domažlice
1980 Velosport Domažlice 62 - - - - - - - - - - 62
190. Vejběra Marek
(2008)
GHOST team
2008 GHOST team 62 - - - - - - - - - - 62
193. Zaňka Tomáš
(1976)
1976 61 - - - - - - - - - - 61
193. Chrudimsky Radek
(1982)
Česká spořitelna
1982 Česká spořitelna 61 - - - - - - - - - - 61
195. Rous Josef
(1978)
UNIKOVO MTB TEAM
1978 UNIKOVO MTB TEAM 60 0 - - - - - - - - - 60
196. Krejsar Jiří
(1962)
1962 - 58 - - - - - - - - - 58
197. Knop Lukáš
(1979)
1979 57 - - - - - - - - - - 57
198. Hendrych Vojta
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice - 56 - - - - - - - - - 56
198. Lisičan Petr
(1990)
ELEVEN BIKE TEAM
1990 ELEVEN BIKE TEAM 56 - - - - - - - - - - 56
200. Viktora Jan
(1978)
UNITOP ČR
1978 UNITOP ČR 55 - - - - - - - - - - 55
200. Effenberk Leoš
(1971)
GHOST team
1971 GHOST team 55 - - - - - - - - - - 55
202. Strnad Marek
(1972)
1972 - 54 - - - - - - - - - 54
202. Rothe Matěj
(1999)
UNLIMITED KM TRADING CZ
1999 UNLIMITED KM TRADING CZ 54 - - - - - - - - - - 54
202. Krejcar Jaroslav
(1967)
Bikesport HK
1967 Bikesport HK 54 - - - - - - - - - - 54
205. Veijel Libor
(1980)
LiVe
1980 LiVe 53 - - - - - - - - - - 53
206. Hrnčíř Martin
(1971)
GAPP System-Kolofix
1971 GAPP System-Kolofix 52 - - - - - - - - - - 52
206. Vokál Petr
(1990)
1990 - 52 - - - - - - - - - 52
206. Chvojka Filip
(2007)
GHOST Junior team
2007 GHOST Junior team 52 - - - - - - - - - - 52
209. Kmoch Štěpán
(2008)
Píchlý duše
2008 Píchlý duše 51 - - - - - - - - - - 51
209. Pleschinger Martin
(1972)
Team CykloTrener Varnsdorf
1972 Team CykloTrener Varnsdorf 51 - - - - - - - - - - 51
211. Jirman Josef
(1964)
1964 - 50 - - - - - - - - - 50
211. Kotlář František
(1988)
1988 50 - - - - - - - - - - 50
213. Malíř Jan
(1980)
GHOST team
1980 GHOST team 49 - - - - - - - - - - 49
214. Šmíd Petr
(1983)
GHOST team
1983 GHOST team 48 - - - - - - - - - - 48
214. Slavík Radek
(1979)
Vrchlabí
1979 Vrchlabí 0 48 - - - - - - - - - 48
214. Kuban Michal
(1985)
MONDRAKER Racing team
1985 MONDRAKER Racing team - 48 - - - - - - - - - 48
214. Mattuš Milan
(1962)
Joker MTB Team
1962 Joker MTB Team 48 - - - - - - - - - - 48
218. Najemnik Martin
(1980)
1980 47 - - - - - - - - - - 47
218. Ulvr Adam
(2007)
Carla.kupkolo.cz
2007 Carla.kupkolo.cz 47 - - - - - - - - - - 47
220. Zezulka Petr
(1978)
SK Žamberk Tessuti sport
1978 SK Žamberk Tessuti sport 0 46 - - - - - - - - - 46
220. Svoboda Marian
(1976)
UNIKOVO MTB TEAM
1976 UNIKOVO MTB TEAM 46 0 - - - - - - - - - 46
222. Skůček Petr
(1978)
Metroprojekt Praha
1978 Metroprojekt Praha 45 - - - - - - - - - - 45
222. Dejdar Miroslav
(1972)
1972 33 12 - - - - - - - - - 45
224. Dvořák Pavel
(1972)
TJ Sokol Nové město Nad Metují
1972 TJ Sokol Nové město Nad Metují - 44 - - - - - - - - - 44
224. Dudek Michal
(1973)
GHOST team
1973 GHOST team 44 - - - - - - - - - - 44
224. Pulik Michal
(1990)
Kondycja.net team
1990 Kondycja.net team 44 - - - - - - - - - - 44
227. Johánek Štěpán
(2010)
BSK JUNIORS TEAM
2010 BSK JUNIORS TEAM 43 - - - - - - - - - - 43
227. Bříza Michal
(1972)
1972 43 - - - - - - - - - - 43
229. Kysela Patrik
(1973)
ZPcyklo PROOFY Corratec team
1973 ZPcyklo PROOFY Corratec team 42 - - - - - - - - - - 42
229. Houdek Marek
(1967)
Six Monkeys
1967 Six Monkeys - 42 - - - - - - - - - 42
229. Vyhnánek Martin
(1994)
KAVALIERGLASS, a.s.
1994 KAVALIERGLASS, a.s. 0 42 - - - - - - - - - 42
229. Němec Šimon
(2002)
ROUVY specialized cycling team
2002 ROUVY specialized cycling team 42 - - - - - - - - - - 42
233. Zedník Pavel
(1979)
Cyklu klub Dalečín
1979 Cyklu klub Dalečín 41 - - - - - - - - - - 41
234. Macháček Jakub
(2001)
2001 0 40 - - - - - - - - - 40
234. Schneider Jakub
(1997)
1997 40 - - - - - - - - - - 40
236. Darebník Adam
(1995)
1995 39 - - - - - - - - - - 39
237. Lauryn Radek
(1997)
Redpoint Eleven team
1997 Redpoint Eleven team 38 - - - - - - - - - - 38
237. Veselský Martin
(1974)
1974 38 - - - - - - - - - - 38
237. Hendrych Jiří
(1972)
Bike Freaks Holice
1972 Bike Freaks Holice - 38 - - - - - - - - - 38
240. Chvojka Petr
(1977)
GHOST team
1977 GHOST team 37 - - - - - - - - - - 37
240. Vtípil Radek
(1983)
GHOST team
1983 GHOST team 37 - - - - - - - - - - 37
242. Pospisil Vaclav
(1979)
1979 36 - - - - - - - - - - 36
242. Slavík Karel
(1974)
Spartak Vrchlabí
1974 Spartak Vrchlabí - 36 - - - - - - - - - 36
242. Jackulák Jakub
(1987)
GHOST team
1987 GHOST team 0 36 - - - - - - - - - 36
242. Hynek Milan
(1993)
1993 36 - - - - - - - - - - 36
242. Svoboda Petr
(1991)
DECATHLON Cycling Czech Team
1991 DECATHLON Cycling Czech Team 36 - - - - - - - - - - 36
247. Pavlas Sebastian
(2005)
Elitavers Jihlava
2005 Elitavers Jihlava 35 - - - - - - - - - - 35
247. Páv Radovan
(1979)
GHOST TEAM
1979 GHOST TEAM 35 - - - - - - - - - - 35
249. Sęczek Andrzej
(1983)
1983 0 34 - - - - - - - - - 34
249. Soldát Karel
(1965)
One man show
1965 One man show 34 - - - - - - - - - - 34
251. Vondrouš Pavel
(1974)
CYKLOPROFI GOLDFREN TEAM
1974 CYKLOPROFI GOLDFREN TEAM 32 - - - - - - - - - - 32
251. Zámečník Lukáš
(1977)
1977 - 32 - - - - - - - - - 32
251. Hušek Václav
(1999)
1999 32 - - - - - - - - - - 32
254. Pařízek Vlastimil
(1989)
VELOCOACHCZ team
1989 VELOCOACHCZ team 31 - - - - - - - - - - 31
255. Meduna Jakub
(1997)
1997 30 - - - - - - - - - - 30
255. Vakoč Petr
(1992)
Canyon Northwave mtb team
1992 Canyon Northwave mtb team 30 - - - - - - - - - - 30
255. Havelka Michal
(1976)
1976 - 30 - - - - - - - - - 30
255. Kordík Tomáš
(1986)
1986 - 30 - - - - - - - - - 30
255. Hanuš Marek
(1985)
GHOST team
1985 GHOST team 30 - - - - - - - - - - 30
260. Vocet Jaroslav
(1987)
Vocet Team
1987 Vocet Team 29 - - - - - - - - - - 29
260. Malíř Hóna
(2008)
GHOST team
2008 GHOST team 29 - - - - - - - - - - 29
262. Čada Jakub
(1999)
1999 28 - - - - - - - - - - 28
262. Novotný Radek
(1982)
1982 - 28 - - - - - - - - - 28
262. Kmoch Jiří
(1979)
1979 28 - - - - - - - - - - 28
265. Moravec Michal
(1980)
GHOST team
1980 GHOST team 27 - - - - - - - - - - 27
265. Kučera Jiří
(1998)
Decathlon Pardubice
1998 Decathlon Pardubice 27 - - - - - - - - - - 27
265. Hník Jakub
(2001)
D2mont Merida Cycling Team
2001 D2mont Merida Cycling Team 27 - - - - - - - - - - 27
268. Kváč David
(2004)
Lawi junior team
2004 Lawi junior team 26 - - - - - - - - - - 26
268. Kráčmar Filip
(2006)
2006 - 26 - - - - - - - - - 26
270. Andrle David
(1997)
1997 25 - - - - - - - - - - 25
270. Kadleček František
(1974)
Metroprojekt Praha
1974 Metroprojekt Praha 25 - - - - - - - - - - 25
272. Krejčí Milan
(1977)
Tri club Česká Lípa
1977 Tri club Česká Lípa 24 - - - - - - - - - - 24
272. Krátký Jan
(1977)
1977 24 - - - - - - - - - - 24
272. Řeháček Vladimír
(1966)
1966 - 24 - - - - - - - - - 24
272. Trungel Tomas
(1986)
1986 24 0 - - - - - - - - - 24
272. Novotný Martin
(1990)
1990 - 24 - - - - - - - - - 24
277. Krulich Petr
(1991)
1991 23 - - - - - - - - - - 23
277. Brhel Bohumil
(1965)
Sportinvest MTB Team
1965 Sportinvest MTB Team 23 - - - - - - - - - - 23
279. Kocour David
(1974)
1974 22 - - - - - - - - - - 22
279. Roček Martin
(1970)
Bike Freaks Holice
1970 Bike Freaks Holice 0 22 - - - - - - - - - 22
281. Kozák Petr
(1973)
1973 21 0 - - - - - - - - - 21
281. Kuchař Matěj
(2004)
2004 21 - - - - - - - - - - 21
283. Mrština Lukáš
(2004)
2004 20 0 - - - - - - - - - 20
283. Musil Štěpán
(1988)
1988 20 - - - - - - - - - - 20
283. Znamenáček Petr
(1976)
KARAVANY-ZNACAR
1976 KARAVANY-ZNACAR 0 20 - - - - - - - - - 20
286. Slovák Míra
(1977)
Prima Cup
1977 Prima Cup 19 - - - - - - - - - - 19
287. Čalkovský Pavel
(1967)
Biketeam Porsche Olomouc
1967 Biketeam Porsche Olomouc 18 - - - - - - - - - - 18
287. Žižka Jan
(1971)
Středočeši na Prahu (sil)
1971 Středočeši na Prahu (sil) 0 18 - - - - - - - - - 18
287. Slavíček Jan
(1969)
Expres CZ - Tufo Team Kolín
1969 Expres CZ - Tufo Team Kolín 18 - - - - - - - - - - 18
287. Hampl Ondřej
(2002)
Ústecké Centrum Cyklistiky
2002 Ústecké Centrum Cyklistiky - 18 - - - - - - - - - 18
291. Kupka Roman
(1967)
Havrani Hylváty
1967 Havrani Hylváty 17 - - - - - - - - - - 17
292. Cepal Jakub
(1975)
1975 - 16 - - - - - - - - - 16
292. Novák Patrik
(1992)
Tribike MTB academy
1992 Tribike MTB academy 16 - - - - - - - - - - 16
292. Pospíšil Michal
(2010)
HAPO TEAM
2010 HAPO TEAM 16 - - - - - - - - - - 16
295. Mojžíš Otakar
(1977)
SRTG-HK
1977 SRTG-HK 15 - - - - - - - - - - 15
295. Semerák Roman
(1975)
ATT Investments - Masters
1975 ATT Investments - Masters 15 - - - - - - - - - - 15
295. Valenta Pavel
(1979)
1979 15 - - - - - - - - - - 15
298. Zdražil David
(1984)
1984 14 - - - - - - - - - - 14
298. Čákora Miroslav
(1972)
1972 0 14 - - - - - - - - - 14
298. Bernard Lukáš
(2011)
S-Sport
2011 S-Sport 14 - - - - - - - - - - 14
301. Edr Jakub
(1987)
1987 13 - - - - - - - - - - 13
302. Reichl Lukáš
(1987)
1987 12 - - - - - - - - - - 12
302. Chejn Jiří
(1977)
1977 0 12 - - - - - - - - - 12
302. Falta David
(2011)
2011 12 - - - - - - - - - - 12
302. Gromnica Tomáš
(1997)
DECATHLON Cycling Czech Team
1997 DECATHLON Cycling Czech Team 12 - - - - - - - - - - 12
306. Falta Miloš
(1974)
1974 11 - - - - - - - - - - 11
307. Paulovič Ladislav
(1976)
1976 10 - - - - - - - - - - 10
307. Kedršt Petr
(1985)
KEDA TEAM Kolín
1985 KEDA TEAM Kolín 0 10 - - - - - - - - - 10
307. Kuba Tomáš
(2001)
Active Tour
2001 Active Tour 10 - - - - - - - - - - 10
310. Knop Jan
(2006)
Hradec Králové
2006 Hradec Králové 9 - - - - - - - - - - 9
310. Greé Dalibor
(1968)
1968 9 - - - - - - - - - - 9
310. Kubec Jiří
(1977)
Cyklo Tony
1977 Cyklo Tony 9 - - - - - - - - - - 9
313. Minařík Martin
(1987)
1987 0 8 - - - - - - - - - 8
313. Kotyza Petr
(1979)
1979 8 - - - - - - - - - - 8
315. Kučera Jakub
(1991)
1991 7 - - - - - - - - - - 7
316. Kalista Jiří
(1992)
Cyklodrak Stříbro
1992 Cyklodrak Stříbro - 6 - - - - - - - - - 6
316. Bernard Patrik
(1981)
Sokoli75 Pardubice
1981 Sokoli75 Pardubice 6 - - - - - - - - - - 6
316. Maly Ondrej
(1984)
1984 6 - - - - - - - - - - 6
316. Znamenáček Karel
(1974)
karavany - ZNACAR
1974 karavany - ZNACAR 0 6 - - - - - - - - - 6
316. Dvořák Otakar
(1962)
Trans Brody
1962 Trans Brody 6 - - - - - - - - - - 6
321. Boreček Jan
(1979)
1979 5 - - - - - - - - - - 5
321. Vodvařka Jakub
(1982)
Gym24
1982 Gym24 5 - - - - - - - - - - 5
323. Karaba Zdeněk
(1967)
Kaba sport Chotěboř
1967 Kaba sport Chotěboř 4 - - - - - - - - - - 4
323. Koblasa Jiří
(1965)
Carla.kupkolo.cz
1965 Carla.kupkolo.cz 0 4 - - - - - - - - - 4
323. Čada Michal
(1968)
1968 0 4 - - - - - - - - - 4
323. Vávra Roman
(2011)
Optimus Racing
2011 Optimus Racing 4 - - - - - - - - - - 4
327. Hejda Ondřej
(1998)
1998 3 - - - - - - - - - - 3
327. Šauer Ladislav
(1976)
Cykloklub Dalečín
1976 Cykloklub Dalečín 3 - - - - - - - - - - 3
329. Tomeš Roman
(1986)
Joker MTB Team
1986 Joker MTB Team 2 - - - - - - - - - - 2
329. SVOBODA Josef
(1981)
WWW.COREX.CZ
1981 WWW.COREX.CZ 2 - - - - - - - - - - 2

Women Overall

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Kalašová Milena
(1985)
K3 Performance
1985 K3 Performance 750 1800 - - - - - - - - - 2550
2. Žídeková Jana
(1978)
Cyklotrenink.com
1978 Cyklotrenink.com 480 1080 - - - - - - - - - 1560
3. Fridrichova Lenka
(1994)
Eleven Head CST Cyklolive
1994 Eleven Head CST Cyklolive 540 960 - - - - - - - - - 1500
3. Ziolkowska Michalina
(1984)
Huzar Bike Academy
1984 Huzar Bike Academy - 1500 - - - - - - - - - 1500
5. Flašarová Nikol
(1991)
Endorphin Republic
1991 Endorphin Republic - 1200 - - - - - - - - - 1200
6. Pavlíková Ivana
(1977)
Bike-life Brno
1977 Bike-life Brno 170 780 - - - - - - - - - 950
7. Bajgerová Nikola
(1997)
DECATHLON Cycling Czech Team
1997 DECATHLON Cycling Czech Team 900 - - - - - - - - - - 900
8. Pejšová Kristýna
(2000)
GHOST team
2000 GHOST team - 840 - - - - - - - - - 840
9. Celbová Lucie
(1992)
Kola-Rtyně
1992 Kola-Rtyně - 720 - - - - - - - - - 720
10. Tučková Dagmar
(1986)
UNITOP ČR
1986 UNITOP ČR - 660 - - - - - - - - - 660
11. Bedrníková Karolína
(2003)
Expres CZ - Tufo Team Kolín
2003 Expres CZ - Tufo Team Kolín 600 - - - - - - - - - - 600
12. Praská Vendulka
(1976)
KILPI KOME klub Kraslice
1976 KILPI KOME klub Kraslice 390 200 - - - - - - - - - 590
13. Holoubková Silvie
(2003)
DK BIKESHOP Racing Team
2003 DK BIKESHOP Racing Team 140 340 - - - - - - - - - 480
14. Obstová Kateřina
(1999)
DECATHLON Cycling Czech Team
1999 DECATHLON Cycling Czech Team 204 220 - - - - - - - - - 424
15. Vitáskova Klára
(1977)
Cyklotrenink.com
1977 Cyklotrenink.com 420 - - - - - - - - - - 420
16. Niemiec Dominika
(1995)
1995 - 408 - - - - - - - - - 408
17. Svobodová Ester
(2001)
2001 360 - - - - - - - - - - 360
18. Sulzbacherová Martina
(2005)
Pítrs bikes team
2005 Pítrs bikes team 63 280 - - - - - - - - - 343
19. Bezstarosti Nicol
(2006)
Bakako Nová Paka
2006 Bakako Nová Paka 105 190 - - - - - - - - - 295
20. Zárybnická Nikola
(2006)
2006 100 180 - - - - - - - - - 280
21. Javorská Rozvita
(2004)
GHOST team
2004 GHOST team 90 160 - - - - - - - - - 250
22. Famfulíková Barbora
(2010)
BAKAKO Nová Paka
2010 BAKAKO Nová Paka 75 160 - - - - - - - - - 235
23. Műllerová Ivana
(1973)
LAWI Stars
1973 LAWI Stars 75 150 - - - - - - - - - 225
24. Kráčmarová Anna
(2009)
Levit LOKO Trutnov
2009 Levit LOKO Trutnov 70 150 - - - - - - - - - 220
25. Zeisková Markéta
(1998)
Běžecký klub Náchod
1998 Běžecký klub Náchod - 210 - - - - - - - - - 210
26. Mitvalská Bára
(2009)
UNIKOVO MTB TEAM
2009 UNIKOVO MTB TEAM 68 136 - - - - - - - - - 204
27. Svobodová Eva
(1980)
UNIKOVO MTB TEAM
1980 UNIKOVO MTB TEAM 61 130 - - - - - - - - - 191
28. Bártová Ema
(2011)
Rohozec Amulet Team
2011 Rohozec Amulet Team 64 124 - - - - - - - - - 188
29. Ročková Romana
(1970)
Bike Freaks Holice
1970 Bike Freaks Holice 58 126 - - - - - - - - - 184
30. Ryndová Marie
(2009)
HSK Hradec Králové
2009 HSK Hradec Králové 63 118 - - - - - - - - - 181
31. Zajačiková Eliška
(2010)
Bike Freaks Holice
2010 Bike Freaks Holice 59 120 - - - - - - - - - 179
32. Kubánková Helena
(1979)
karavany - ZNACAR
1979 karavany - ZNACAR 51 124 - - - - - - - - - 175
33. Šretrová Lucie
(2006)
S-Sport Hronov
2006 S-Sport Hronov - 170 - - - - - - - - - 170
34. Zezulková Jana
(1978)
SK Žamberk Tessuti sport
1978 SK Žamberk Tessuti sport 53 112 - - - - - - - - - 165
35. Ryndová Anna
(2005)
2005 - 140 - - - - - - - - - 140
35. Schmidtová Tereza
(1991)
GHOST team
1991 GHOST team - 140 - - - - - - - - - 140
37. Zemanová Eliška
(1994)
GHOST team
1994 GHOST team - 132 - - - - - - - - - 132
38. Šretrová Lenka
(1980)
Pitrsbikec
1980 Pitrsbikec - 128 - - - - - - - - - 128
39. Kohlová Štěpánka
(2007)
S-Sport Hronov
2007 S-Sport Hronov - 126 - - - - - - - - - 126
40. Jansová Beáta
(2010)
Cykloteam MXM Hulín
2010 Cykloteam MXM Hulín - 122 - - - - - - - - - 122
41. Melišková Viktorie
(2011)
2011 - 116 - - - - - - - - - 116
42. Zarybnilka Alena
(1981)
1981 - 114 - - - - - - - - - 114
43. Tomčíková Eliška
(2011)
2011 - 110 - - - - - - - - - 110
43. Brunclíková Andrea
(2003)
ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE
2003 ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE 110 - - - - - - - - - - 110
45. Šotová Kornelia
(1969)
1969 - 108 - - - - - - - - - 108
46. URBANOVÁ Alena
(2003)
Ghost team
2003 Ghost team 95 - - - - - - - - - - 95
47. Novakova Valerie
(2007)
Bike Team Spindleruv Mlyn
2007 Bike Team Spindleruv Mlyn 85 - - - - - - - - - - 85
48. Ippoldtová Zdeňka
(1974)
Bikesport
1974 Bikesport 80 - - - - - - - - - - 80
48. Matysík Kateřina
(1990)
Matysík MTB Racing
1990 Matysík MTB Racing 80 - - - - - - - - - - 80
50. Němcová Michaela
(2003)
Cyklo Bendl
2003 Cyklo Bendl 70 - - - - - - - - - - 70
51. Cibulková Veronika
(2007)
Kross Bikeranch Team Junior
2007 Kross Bikeranch Team Junior 66 - - - - - - - - - - 66
52. Kudláčková Pavla
(1980)
1980 65 - - - - - - - - - - 65
53. Holoubková Petra
(1986)
Lada
1986 Lada 62 - - - - - - - - - - 62
53. Vondroušová Karolína
(2011)
CYKLOPROFI GOLDFREN TEAM
2011 CYKLOPROFI GOLDFREN TEAM 62 - - - - - - - - - - 62
55. Hainzelová Lucie
(2005)
Pítrs bikes team
2005 Pítrs bikes team 61 - - - - - - - - - - 61
56. TUZAROVÁ Natali
(2006)
GHOST team
2006 GHOST team 60 - - - - - - - - - - 60
56. Valenta Radka
(1977)
1977 60 - - - - - - - - - - 60
58. Václavíková Aneta
(1991)
1991 59 - - - - - - - - - - 59
59. Skořepová Lenka
(1999)
1999 58 - - - - - - - - - - 58
60. Macíková Bohdana
(1972)
1972 57 - - - - - - - - - - 57
60. Kuncová Simona
(2006)
GHOST team
2006 GHOST team 57 - - - - - - - - - - 57
62. Papáčková Adéla
(1998)
Prestige cycling team
1998 Prestige cycling team 56 - - - - - - - - - - 56
62. Tichá Tereza
(1999)
Cycli.cz
1999 Cycli.cz 56 - - - - - - - - - - 56
64. Zárybnická Alena
(1981)
1981 55 - - - - - - - - - - 55
64. Březinová Karolína
(1990)
GHOST team
1990 GHOST team 55 - - - - - - - - - - 55
66. Kuchařová Nikola
(1995)
Metroprojekt Praha
1995 Metroprojekt Praha 54 - - - - - - - - - - 54
66. Bošinová Antonie
(2007)
2007 54 - - - - - - - - - - 54
68. Košínová Gabriela
(1977)
Triathlon Team Chrudim
1977 Triathlon Team Chrudim 53 - - - - - - - - - - 53
69. Vondráčková Svatava
(1977)
1977 52 - - - - - - - - - - 52
69. Urbanková Karolína
(2007)
2007 52 - - - - - - - - - - 52
71. Pospíšilová Anna
(2011)
HAPO TEAM
2011 HAPO TEAM 51 - - - - - - - - - - 51
72. Kramárová Vanesa
(2010)
2010 50 - - - - - - - - - - 50
73. Šlofová Mrcela
(1971)
1971 49 - - - - - - - - - - 49
74. Pospíšilová Jana
(1977)
HAPO TEAM
1977 HAPO TEAM 48 - - - - - - - - - - 48
75. Holická Kateřina
(1977)
1977 47 - - - - - - - - - - 47
76. Rousová Pavlína
(1981)
UNIKOVO MTB TEAM
1981 UNIKOVO MTB TEAM 46 - - - - - - - - - - 46
77. Heczková Kateřina
(1994)
1994 45 - - - - - - - - - - 45

Muži Elite

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Adel Filip
(1990)
Superior Team
1990 Superior Team 900 1500 - - - - - - - - - 2400
2. Rauchfuss Marek
(1990)
Česká spořitelna- Accolade
1990 Česká spořitelna- Accolade - 1800 - - - - - - - - - 1800
3. Morávek Tomáš
(1999)
D2mont Merida Cycling Team
1999 D2mont Merida Cycling Team 480 1080 - - - - - - - - - 1560
4. Strož Jan
(1989)
D2mont Merida Cycling Team
1989 D2mont Merida Cycling Team 330 960 - - - - - - - - - 1290
5. Bubílek Michal
(1986)
KROSS BIKERANCH TEAM
1986 KROSS BIKERANCH TEAM 390 840 - - - - - - - - - 1230
6. Stadler Alexander
(1996)
Intersport Mühl4tler Bike Team
1996 Intersport Mühl4tler Bike Team - 1200 - - - - - - - - - 1200
7. Lávička Adam
(2002)
KROSS BIKERANCH TEAM
2002 KROSS BIKERANCH TEAM 234 780 - - - - - - - - - 1014
8. Hlůžek Radim
(1992)
MONDRAKER Racing team
1992 MONDRAKER Racing team 216 660 - - - - - - - - - 876
9. Styblík Adam
(2002)
Rohozec Amulet Team
2002 Rohozec Amulet Team 240 600 - - - - - - - - - 840
10. Petruš Lubomír
(1990)
D2mont Merida Cycling Team
1990 D2mont Merida Cycling Team 750 - - - - - - - - - - 750
11. Rakus Ondřej
(2002)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2002 HEAD PRO TEAM OPAVA - 720 - - - - - - - - - 720
12. Řetický Vojtěch
(2001)
MONDRAKER Racing team
2001 MONDRAKER Racing team 228 480 - - - - - - - - - 708
13. Šulc David
(2002)
MONDRAKER Racing team
2002 MONDRAKER Racing team 600 - - - - - - - - - - 600
14. TEKULA Hynek
(1999)
DK BIKESHOP Racing Team
1999 DK BIKESHOP Racing Team - 570 - - - - - - - - - 570
15. Hula Robert
(2000)
Expres CZ - Tufo Team Kolín
2000 Expres CZ - Tufo Team Kolín 540 - - - - - - - - - - 540
15. Žák Pavel
(1987)
Cykloop.cz - BT Morkovice
1987 Cykloop.cz - BT Morkovice - 540 - - - - - - - - - 540
17. Košťál Tomáš
(2002)
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
2002 SK BIKETIME BULLS PÍSEK - 510 - - - - - - - - - 510
18. Hampl Ondřej
(2002)
Ústecké Centrum Cyklistiky
2002 Ústecké Centrum Cyklistiky - 468 - - - - - - - - - 468
19. Hník Karel
(1991)
D2mont Merida Cycling Team
1991 D2mont Merida Cycling Team 420 - - - - - - - - - - 420
20. Skála Jaromír
(1998)
ROUVY Specialized Cycling Team
1998 ROUVY Specialized Cycling Team 360 - - - - - - - - - - 360
21. Buksa Dominik
(1990)
Canyon Northwave mtb team
1990 Canyon Northwave mtb team 300 - - - - - - - - - - 300
22. Coufal Tomáš
(2001)
HSK Cycling Team
2001 HSK Cycling Team 285 - - - - - - - - - - 285
23. Šimek Jakub
(2001)
Kross Bikeranch Team
2001 Kross Bikeranch Team 270 - - - - - - - - - - 270
24. Kraus Lukáš
(2003)
GHOST team
2003 GHOST team 255 - - - - - - - - - - 255
25. Matějka Ondřej
(2003)
ROUVY Specialized Cycling Team
2003 ROUVY Specialized Cycling Team 222 - - - - - - - - - - 222
26. Němec Šimon
(2002)
ROUVY specialized cycling team
2002 ROUVY specialized cycling team 210 - - - - - - - - - - 210
27. Hník Jakub
(2001)
D2mont Merida Cycling Team
2001 D2mont Merida Cycling Team 204 - - - - - - - - - - 204

Ženy Elite

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Kalašová Milena
(1985)
K3 Performance
1985 K3 Performance 750 1800 - - - - - - - - - 2550
2. Fridrichova Lenka
(1994)
Eleven Head CST Cyklolive
1994 Eleven Head CST Cyklolive 540 1080 - - - - - - - - - 1620
3. Ziolkowska Michalina
(1984)
Huzar Bike Academy
1984 Huzar Bike Academy - 1500 - - - - - - - - - 1500
4. Flašarová Nikol
(1991)
Endorphin Republic
1991 Endorphin Republic - 1200 - - - - - - - - - 1200
5. Pejšová Kristýna
(2000)
GHOST team
2000 GHOST team - 960 - - - - - - - - - 960
6. Bajgerová Nikola
(1997)
DECATHLON Cycling Czech Team
1997 DECATHLON Cycling Czech Team 900 - - - - - - - - - - 900
7. Bedrníková Karolína
(2003)
Expres CZ - Tufo Team Kolín
2003 Expres CZ - Tufo Team Kolín 600 - - - - - - - - - - 600

Předškoláci chlapci 0-4 let

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Břeň Vítek
(2018)
Bikebřeň MTB Team
2018 Bikebřeň MTB Team 80 80 - - - - - - - - - 160
2. Hruška Antonín
(2018)
2018 - 75 - - - - - - - - - 75
2. Svoboda Kryštof
(2018)
2018 75 - - - - - - - - - - 75
4. Langšádl Richard
(2018)
2018 - 70 - - - - - - - - - 70
4. Rambousek Antonín
(2018)
2018 70 - - - - - - - - - - 70
6. Lorenc David
(2018)
GHOST Junior team
2018 GHOST Junior team 68 - - - - - - - - - - 68
6. Plný Václav
(2018)
2018 - 68 - - - - - - - - - 68
8. Březina Adam
(2020)
GHOST junior team
2020 GHOST junior team - 66 - - - - - - - - - 66
8. Novota Jindřich
(2019)
Team Cyklotrener Varnsdorf
2019 Team Cyklotrener Varnsdorf 66 - - - - - - - - - - 66
10. Štěp David
(2019)
2019 64 - - - - - - - - - - 64
11. Mareš Pavel
(2019)
SHS Holosmetky
2019 SHS Holosmetky 63 - - - - - - - - - - 63

Předškoláci chlapci 5-6 let

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Šípek Matouš
(2017)
Expres CZ - Tufo Team Kolín
2017 Expres CZ - Tufo Team Kolín 80 75 - - - - - - - - - 155
2. Vodica Dominik
(2016)
SK EDIE TEAM VSETÍN
2016 SK EDIE TEAM VSETÍN 66 80 - - - - - - - - - 146
3. Forman Dominik
(2017)
Táta, máma a dvojčata
2017 Táta, máma a dvojčata 75 70 - - - - - - - - - 145
4. Kedršt Kryštof
(2017)
KEDA TEAM Kolín
2017 KEDA TEAM Kolín 70 68 - - - - - - - - - 138
5. Bursík Adam
(2016)
Bikehome
2016 Bikehome 62 66 - - - - - - - - - 128
6. Chvojka Samuel
(2016)
2016 63 64 - - - - - - - - - 127
7. Hynek Antonín
(2016)
2016 68 - - - - - - - - - - 68
8. Monko Makar
(2018)
GHOST Junior team
2018 GHOST Junior team 64 - - - - - - - - - - 64

Mladší mini-žáci 7-8 let

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Břeň Štěpán
(2014)
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
2014 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 80 80 - - - - - - - - - 160
2. Šípek Michal
(2014)
Expres CZ - Tufo Team Kolín
2014 Expres CZ - Tufo Team Kolín 75 75 - - - - - - - - - 150
3. Ulvr Tadeáš
(2014)
Carla.kupkolo.cz
2014 Carla.kupkolo.cz 70 70 - - - - - - - - - 140
4. Novák Matyáš
(2014)
Pítrs bikes team
2014 Pítrs bikes team 66 66 - - - - - - - - - 132
5. Kedršt Petr
(2014)
KEDA TEAM Kolín
2014 KEDA TEAM Kolín 60 68 - - - - - - - - - 128
6. Zajačik Šimon
(2015)
2015 63 64 - - - - - - - - - 127
7. Johánek Vojtěch
(2014)
BIKE puzzle team
2014 BIKE puzzle team 68 - - - - - - - - - - 68
8. Stejskal Jan
(2014)
2014 64 - - - - - - - - - - 64
9. Vaniš Patrik
(2015)
2015 - 63 - - - - - - - - - 63
10. Vondrouš Adam
(2015)
CYKLOPROFI GOLDFREN TEAM
2015 CYKLOPROFI GOLDFREN TEAM 62 - - - - - - - - - - 62
10. Hübner Karel
(2014)
Vlčáčata
2014 Vlčáčata - 62 - - - - - - - - - 62
12. Plný Ondřej
(2015)
2015 - 61 - - - - - - - - - 61
12. Zajačik Josef
(2015)
2015 61 - - - - - - - - - - 61
14. Krmaš Antonín
(2015)
2015 - 60 - - - - - - - - - 60
15. Martin Matyáš
(2015)
Kah sport vrchlabí
2015 Kah sport vrchlabí - 59 - - - - - - - - - 59
15. Teplý Kryštof
(2014)
2014 59 - - - - - - - - - - 59
17. Čada Michal
(2015)
Repoint Event Team
2015 Repoint Event Team - 58 - - - - - - - - - 58
17. Monko Ilja
(2014)
GHOST Junior team
2014 GHOST Junior team 58 - - - - - - - - - - 58
19. Beneš Tobiáš
(2015)
2015 - 57 - - - - - - - - - 57
19. Tesař Jan
(2015)
2015 57 - - - - - - - - - - 57

Starší mini-žáci 9-10 let

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Lodr Oliver
(2012)
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
2012 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 80 80 - - - - - - - - - 160
2. Sychrovský Petr
(2012)
Náchod
2012 Náchod 75 75 - - - - - - - - - 150
3. Prokop Matěj
(2012)
S-sport Hronov
2012 S-sport Hronov 70 68 - - - - - - - - - 138
4. Bárta Vít
(2013)
Rohozec Amulet Team
2013 Rohozec Amulet Team 68 66 - - - - - - - - - 134
5. Znamenáček Karel
(2013)
karavany - ZNACAR
2013 karavany - ZNACAR 66 63 - - - - - - - - - 129
6. Nosál Patrik
(2013)
SK Žamberk Tessuti team
2013 SK Žamberk Tessuti team 64 61 - - - - - - - - - 125
6. Novák štěpán
(2013)
BIKE FREAKS HOLICE
2013 BIKE FREAKS HOLICE 63 62 - - - - - - - - - 125
8. Vahiš Dominik
(2012)
2012 - 70 - - - - - - - - - 70
9. Staněk Ondřej
(2013)
Termyt Byke Team
2013 Termyt Byke Team - 64 - - - - - - - - - 64
10. Tichý Šíma
(2013)
2013 62 - - - - - - - - - - 62

Mladší žáci 11-12 let

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Sulzbacher Vojtěch
(2010)
Pítrs bikes team
2010 Pítrs bikes team 75 160 - - - - - - - - - 235
2. Šalanda Adam
(2010)
Patry Cycling Team Třešť
2010 Patry Cycling Team Třešť 70 150 - - - - - - - - - 220
3. Lodr Oliver
(2011)
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
2011 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 68 132 - - - - - - - - - 200
4. Suchánek Adrian
(2010)
S-sport Hronov
2010 S-sport Hronov 62 136 - - - - - - - - - 198
5. Pokorný Šimon
(2010)
Bike 8144
2010 Bike 8144 66 128 - - - - - - - - - 194
6. Dúcký Ondřej
(2010)
GHOST Junior team
2010 GHOST Junior team 63 126 - - - - - - - - - 189
7. Kohoutek Adam
(2011)
Pítrsbikes
2011 Pítrsbikes - 140 - - - - - - - - - 140
8. Bukovský Ondřej
(2010)
DK Bikeshop Racing Team
2010 DK Bikeshop Racing Team 80 - - - - - - - - - - 80
9. Johánek Štěpán
(2010)
BSK JUNIORS TEAM
2010 BSK JUNIORS TEAM 64 - - - - - - - - - - 64
10. Pospíšil Michal
(2010)
HAPO TEAM
2010 HAPO TEAM 61 - - - - - - - - - - 61
11. Bernard Lukáš
(2011)
S-Sport
2011 S-Sport 60 - - - - - - - - - - 60
12. Falta David
(2011)
2011 59 - - - - - - - - - - 59
13. Vávra Roman
(2011)
Optimus Racing
2011 Optimus Racing 58 - - - - - - - - - - 58

Starší žáci 13-14 let

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Pokorný Patrik
(2008)
Bike 8144
2008 Bike 8144 75 160 - - - - - - - - - 235
2. Rous Martin
(2009)
UNIKOVO MTB TEAM
2009 UNIKOVO MTB TEAM 80 150 - - - - - - - - - 230
3. Stiblík Marek
(2008)
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
2008 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 70 132 - - - - - - - - - 202
4. Zaňka Jakub
(2008)
2008 68 128 - - - - - - - - - 196
5. Kunc Tomáš
(2009)
GHOST Junior team
2009 GHOST Junior team 63 124 - - - - - - - - - 187
6. Hanuš Lukáš
(2008)
S-Sport Hronov
2008 S-Sport Hronov 62 122 - - - - - - - - - 184
7. Mojžíš Miroslav
(2008)
Ghost Junior Team
2008 Ghost Junior Team 60 116 - - - - - - - - - 176
8. Papoušek Adam
(2008)
2008 - 140 - - - - - - - - - 140
9. Vedral Max
(2008)
Rexonix bike klub
2008 Rexonix bike klub - 136 - - - - - - - - - 136
10. Šretr Michal
(2008)
S-Sport Hronov
2008 S-Sport Hronov - 126 - - - - - - - - - 126
11. Černín Lukáš
(2009)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2009 HEAD PRO TEAM OPAVA - 120 - - - - - - - - - 120
12. Heindrich Daniel
(2008)
2008 - 118 - - - - - - - - - 118
13. Vejběra Marek
(2008)
GHOST team
2008 GHOST team 66 - - - - - - - - - - 66
14. Kmoch Štěpán
(2008)
Píchlý duše
2008 Píchlý duše 64 - - - - - - - - - - 64
15. Malíř Hóna
(2008)
GHOST team
2008 GHOST team 61 - - - - - - - - - - 61

Kadeti 15-16 let

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Novák Vojtěch
(2007)
Bike Freaks Holice
2007 Bike Freaks Holice 170 340 - - - - - - - - - 510
2. Foltýn Marek
(2006)
Bakako Nová Paka
2006 Bakako Nová Paka - 408 - - - - - - - - - 408
3. Zezulka Aleš
(2006)
SK Žamberk Tessuti sport
2006 SK Žamberk Tessuti sport 140 180 - - - - - - - - - 320
3. Alina Adam Hugo
(2007)
Adastra Cycling Team
2007 Adastra Cycling Team 110 210 - - - - - - - - - 320
5. Svoboda Marcel
(2007)
UNIKOVO MTB TEAM
2007 UNIKOVO MTB TEAM 100 190 - - - - - - - - - 290
6. Podzimek Matyáš
(2007)
Cykloklub Jičín
2007 Cykloklub Jičín - 280 - - - - - - - - - 280
7. Frencl Dominik
(2007)
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
2007 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 105 160 - - - - - - - - - 265
8. Vik Samuel
(2007)
S-Sport Hronov
2007 S-Sport Hronov 80 160 - - - - - - - - - 240
9. Pospíšil Richard
(2006)
Cykloklub Jičín
2006 Cykloklub Jičín - 220 - - - - - - - - - 220
10. Lhotka Michal
(2007)
2007 68 150 - - - - - - - - - 218
11. Bříza Vojtěch
(2006)
Expres CZ - Tufo Team Kolín
2006 Expres CZ - Tufo Team Kolín 204 - - - - - - - - - - 204
12. Lukašík Pavel
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice - 200 - - - - - - - - - 200
13. Hendrych Vojta
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice - 170 - - - - - - - - - 170
14. Kráčmar Filip
(2006)
2006 - 150 - - - - - - - - - 150
15. Knop Jan
(2006)
Hradec Králové
2006 Hradec Králové 95 - - - - - - - - - - 95
16. Novák Stanislav
(2006)
SK prima polička
2006 SK prima polička 90 - - - - - - - - - - 90
17. Marek Jiří
(2007)
2007 85 - - - - - - - - - - 85
18. Leška Adam
(2007)
2007 80 - - - - - - - - - - 80
19. Kříž Matěj
(2007)
Špinavý záda
2007 Špinavý záda 75 - - - - - - - - - - 75
19. Chvojka Filip
(2007)
GHOST Junior team
2007 GHOST Junior team 75 - - - - - - - - - - 75
21. Ulvr Adam
(2007)
Carla.kupkolo.cz
2007 Carla.kupkolo.cz 70 - - - - - - - - - - 70
21. Šmejkal Matěj
(2007)
2007 70 - - - - - - - - - - 70

Junioři 17-18 let

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Pravda David
(2004)
HEAD PRO TEAM OPAVA Junioři
2004 HEAD PRO TEAM OPAVA Junioři 204 408 - - - - - - - - - 612
2. Michl Daniel
(2004)
MONDRAKER Racing team
2004 MONDRAKER Racing team 110 280 - - - - - - - - - 390
3. Rubáč Tomáš
(2005)
HEAD PRO TEAM OPAVA Junioři
2005 HEAD PRO TEAM OPAVA Junioři 140 220 - - - - - - - - - 360
4. Jansa Mikuláš
(2005)
Cykloteam MXM Hulín
2005 Cykloteam MXM Hulín - 340 - - - - - - - - - 340
5. Foltin Jakub
(2004)
KL sport Most
2004 KL sport Most 95 200 - - - - - - - - - 295
6. Sluka Šimon
(2005)
WCE cycling team
2005 WCE cycling team 90 170 - - - - - - - - - 260
7. Mrština Lukáš
(2004)
2004 75 160 - - - - - - - - - 235
8. Petr Michal
(2004)
INS BIKE TEAM
2004 INS BIKE TEAM - 210 - - - - - - - - - 210
9. Kejnar Daniel
(2005)
Cykloteam MXM Hulín
2005 Cykloteam MXM Hulín - 190 - - - - - - - - - 190
10. Havelka Štěpán
(2004)
Adastra Cycling Team
2004 Adastra Cycling Team - 180 - - - - - - - - - 180
11. Vencl libor
(2004)
Eleven Black,et team
2004 Eleven Black,et team 170 - - - - - - - - - - 170
12. Pavlas Sebastian
(2005)
Elitavers Jihlava
2005 Elitavers Jihlava 105 - - - - - - - - - - 105
13. Kváč David
(2004)
Lawi junior team
2004 Lawi junior team 100 - - - - - - - - - - 100
14. Švadlák Štěpán
(2004)
2004 85 - - - - - - - - - - 85
15. Kramár Patrik
(2004)
2004 80 - - - - - - - - - - 80
15. Kuchař Matěj
(2004)
2004 80 - - - - - - - - - - 80

Muži 19-34 let

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Dvořák David
(1993)
MONDRAKER Racing team
1993 MONDRAKER Racing team 900 1800 - - - - - - - - - 2700
2. Hodyl Kamil
(1990)
BikeCenterAtakSportŚwidnica
1990 BikeCenterAtakSportŚwidnica 420 1500 - - - - - - - - - 1920
3. Štolfa Štěpán
(1998)
UNITOP ČR
1998 UNITOP ČR 600 840 - - - - - - - - - 1440
4. Sládek Tomáš
(1988)
MONDRAKER Racing team
1988 MONDRAKER Racing team 360 960 - - - - - - - - - 1320
5. Kubelka Petr
(1995)
MONDRAKER Racing team
1995 MONDRAKER Racing team - 1200 - - - - - - - - - 1200
6. Dalajka Stanislav
(1998)
Decathlon_Cannapurna
1998 Decathlon_Cannapurna - 1080 - - - - - - - - - 1080
7. Svoboda Marian
(2003)
UNIKOVO MTB TEAM
2003 UNIKOVO MTB TEAM 285 600 - - - - - - - - - 885
8. Martin Jiří
(1990)
1990 330 540 - - - - - - - - - 870
9. Kobus Piotr
(1994)
1994 - 780 - - - - - - - - - 780
10. Morávek Roman
(2002)
Velocoachcz
2002 Velocoachcz 750 - - - - - - - - - - 750
11. Bouda Jan
(1991)
SPECTRUMBIKE
1991 SPECTRUMBIKE - 720 - - - - - - - - - 720
12. Möstl David
(1988)
MTB Kladno
1988 MTB Kladno 234 456 - - - - - - - - - 690
13. Vostrovský Lukáš
(1994)
Prima Cup
1994 Prima Cup 228 444 - - - - - - - - - 672
14. Rücker Jakub
(1988)
Bonbon Machov
1988 Bonbon Machov 192 468 - - - - - - - - - 660
14. Kuna Arkadiusz
(1988)
Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
1988 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław - 660 - - - - - - - - - 660
16. Škoda Jan
(1988)
1988 - 570 - - - - - - - - - 570
17. Hofman Lukáš
(1991)
Ski a Bike centrum Radotín
1991 Ski a Bike centrum Radotín 540 - - - - - - - - - - 540
18. Vytrval Jan
(1998)
1998 - 510 - - - - - - - - - 510
19. Jansa Radek
(2000)
Pítrs bikes team
2000 Pítrs bikes team - 480 - - - - - - - - -