Men Overall

# Name Born Club HRADEC SILESIA STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA Total
1. Adel Filip
(1990)
Superior Team
1990 Superior Team 420 1200 - 1800 3420
2. Rydval Filip
(1996)
D2mont Merida Cycling Team
1996 D2mont Merida Cycling Team 540 660 1800 0 3000
3. Rauchfuss Marek
(1990)
Česká spořitelna-Accolade
1990 Česká spořitelna-Accolade 900 1800 - 0 2700
4. Bubílek Michal
(1986)
Merida Bikeranch Team
1986 Merida Bikeranch Team 360 720 1200 0 2280
5. Dvořák David
(1993)
MONDRAKER Racing team
1993 MONDRAKER Racing team 300 468 840 600 2208
6. Neradil Vojtěch
(2001)
PSG Mechanix
2001 PSG Mechanix - 1080 - 1080 2160
7. Hník Karel
(1991)
D2mont Merida Cycling Team
1991 D2mont Merida Cycling Team 600 1500 - - 2100
7. Pravda David
(2004)
Pells Unity
2004 Pells Unity - 600 1500 - 2100
9. Rakus Ondřej
(2002)
JK ANIMALS MTB TEAM
2002 JK ANIMALS MTB TEAM - 840 1080 0 1920
10. Štolfa Štěpán
(1998)
HSK cycling team
1998 HSK cycling team 204 - 960 570 1734
11. Višňovský Tomáš
(1993)
MTBiker Team
1993 MTBiker Team - - - 1500 1500
12. Bartůněk Marek
(1998)
Česká spořitelna-Accolade
1998 Česká spořitelna-Accolade 480 960 - - 1440
13. Kejnar Daniel
(2005)
Cykloteam MXM Hulín
2005 Cykloteam MXM Hulín 156 384 540 348 1428
14. Horák Ondřej
(2005)
D2mont Merida Cycling Team
2005 D2mont Merida Cycling Team 390 - 0 960 1350
15. Válek Václav
(1980)
1980 - 372 468 456 1296
16. Šťastný Roman
(1979)
ENDORPHIN REPUBLIC
1979 ENDORPHIN REPUBLIC 216 - 600 408 1224
17. Rożek Karol
(1993)
Global Orbea MTB Team
1993 Global Orbea MTB Team - - - 1200 1200
18. Kobus Piotr
(1994)
1994 - - 570 540 1110
19. Balcárek Vít
(2002)
Cykloteam MXM Hulín
2002 Cykloteam MXM Hulín 174 - 480 384 1038
20. Bělka Lukáš
(2004)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2004 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 240 - 780 - 1020
21. Sládek Tomáš
(1988)
MONDRAKER Racing team
1988 MONDRAKER Racing team 234 420 348 - 1002
22. Svoboda Marian
(2003)
UNIKOVO MTB TEAM
2003 UNIKOVO MTB TEAM 93 252 408 216 969
23. Bouda Tomáš
(1990)
Ski a Bike Centrum Radotín
1990 Ski a Bike Centrum Radotín - - 510 432 942
23. Kaněra Michal
(1986)
GHOST Team
1986 GHOST Team 222 - 720 - 942
25. Petruš Lubomír
(1990)
D2mont Merida Cycling Team
1990 D2mont Merida Cycling Team 900 0 - - 900
26. Lávička Adam
(2002)
Merida Bikeranch Team
2002 Merida Bikeranch Team 210 0 - 660 870
27. Nieboras Mateusz
(1999)
Global Orbea MTB Team
1999 Global Orbea MTB Team - - - 840 840
28. Čižmář Jan
(1977)
BIKE TEAM SAZOVICE
1977 BIKE TEAM SAZOVICE - 276 288 264 828
29. Zárybnický Jiří
(1976)
Prima cup
1976 Prima cup 144 - 324 336 804
30. Kučera Tomáš
(1977)
MONDRAKER Racing team
1977 MONDRAKER Racing team - 6 432 360 798
31. Tekula Hynek
(1999)
JK ANIMALS MTB TEAM
1999 JK ANIMALS MTB TEAM - 780 - - 780
31. Garczyk Paweł
(2000)
TTS.COACH/SPICA SOLUTIONS TEAM
2000 TTS.COACH/SPICA SOLUTIONS TEAM - - - 780 780
33. Drejsl Lukas
(1986)
MONDRAKER Racing team
1986 MONDRAKER Racing team 111 222 252 168 753
34. Vopařil Josef
(1985)
1985 114 98 312 210 734
35. Damek Milan
(1992)
KILPI RACING TEAM
1992 KILPI RACING TEAM - - - 720 720
36. Havlík Jiří
(2007)
CykloMira Wallachian Racing
2007 CykloMira Wallachian Racing - 280 0 408 688
37. Hofman Lukáš
(1991)
Ski a Bike Centrum Radotín
1991 Ski a Bike Centrum Radotín - - 660 0 660
38. Vlček Sebastian
(1994)
MONDRAKER Racing team
1994 MONDRAKER Racing team 162 - - 480 642
39. Kočí Jan
(1988)
SK Žamberk Tessuti sport
1988 SK Žamberk Tessuti sport 0 200 210 210 620
40. Vitoslavský Igor
(1977)
1977 81 246 84 204 615
41. Balous Martin
(1998)
1998 192 - - 420 612
41. Veber Matyáš
(2005)
Merida BikeRanch Team Junior
2005 Merida BikeRanch Team Junior 204 - 408 - 612
43. Rytíř Martin
(1979)
PSG Mechanix
1979 PSG Mechanix - 264 - 312 576
44. Buksa Dominik
(1990)
1990 - 570 - - 570
45. Špička Felix
(2005)
DECATHLON czech cycling team
2005 DECATHLON czech cycling team - 324 - 228 552
46. Kalita Tomáš
(1988)
HSF System Cycling Team
1988 HSF System Cycling Team - 540 - - 540
47. Němec Patrik
(2001)
Cyklo Bendl
2001 Cyklo Bendl 228 - - 300 528
48. Gunther Petr
(1968)
Ski a Bike Centrum Radotín
1968 Ski a Bike Centrum Radotín 75 102 204 144 525
49. Novák Patrik
(1992)
Tribike MTB Academy
1992 Tribike MTB Academy 100 118 180 126 524
50. Hruška Jan
(1975)
GHOST Team
1975 GHOST Team 117 - 220 180 517
51. Jobánek Jan
(1983)
Superior Team
1983 Superior Team - - - 510 510
51. Moroň Daniel
(2005)
OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
2005 OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ - 510 - - 510
51. Jansa Mikuláš
(2005)
Cykloteam MXM Hulín
2005 Cykloteam MXM Hulín 60 - 360 90 510
51. Janeček Tomáš
(1991)
NAPOHODU! bike team Píšť
1991 NAPOHODU! bike team Píšť - 396 0 114 510
55. Tříska Lukáš
(1977)
Mondraker racing team
1977 Mondraker racing team 105 186 210 0 501
56. Kubín Michael
(1993)
ROHOZEC AMIX TEAM
1993 ROHOZEC AMIX TEAM 168 - 0 324 492
57. Halfar Martin
(1989)
eSeNBáci Jeseník
1989 eSeNBáci Jeseník - 90 216 180 486
58. Pilčík Adam
(1984)
Bikeaction - Rocky Mountain Team
1984 Bikeaction - Rocky Mountain Team - 480 - - 480
59. Skalka Jakub
(1991)
1991 99 - 372 - 471
60. Neradil Tomáš
(2005)
PSG Mechanix
2005 PSG Mechanix - 0 - 468 468
61. Vít Ondřej
(2004)
Decathlon Czech Cycling Team
2004 Decathlon Czech Cycling Team 84 - 264 116 464
62. Hampl Petr
(1993)
Pells Unity
1993 Pells Unity - 456 - - 456
62. Tatíček Petr
(1985)
Ski a Bike Centrum Radotín
1985 Ski a Bike Centrum Radotín - - 456 0 456
64. Sopoušek Vojtěch
(1987)
Ski a Bike Centrum Radotín
1987 Ski a Bike Centrum Radotín - - 444 0 444
64. Zelený Ondřej
(1982)
Decathlon Czech cycling team
1982 Decathlon Czech cycling team - 444 - - 444
64. Götz Daniel
(1995)
TJ ČZU Praha
1995 TJ ČZU Praha - - - 444 444
67. Frencl Martin
(1990)
MONDRAKER Racing team
1990 MONDRAKER Racing team 96 - 336 - 432
67. Sedlář Jakub
(1984)
NOVATOP Bike Team
1984 NOVATOP Bike Team - 432 - - 432
69. Dlabaja Adam
(2013)
KOLOKROUŽEK Zlín
2013 KOLOKROUŽEK Zlín 48 140 114 122 424
70. Samohýl Milan
(1976)
Force KCK Zlín
1976 Force KCK Zlín - - 222 198 420
70. Dvořák Jan
(1993)
1993 - - 246 174 420
70. Petr Michal
(2004)
INS BIKE TEAM
2004 INS BIKE TEAM - - 420 - 420
73. Šíma Karel
(1968)
KC Slavia praha
1968 KC Slavia praha 63 144 144 66 417
74. Šnajdar Jakub
(2006)
Cykloteam MXM Hulín
2006 Cykloteam MXM Hulín 0 116 140 160 416
75. Vesely Pavel
(1972)
G7, a.s. Litvínov
1972 G7, a.s. Litvínov 138 - 276 - 414
76. Bártek David
(1998)
CykloMira Wallachian Racing
1998 CykloMira Wallachian Racing - 408 - - 408
76. Zelenka David
(1984)
Z Kroměříže
1984 Z Kroměříže - 408 - - 408
78. Lecnar Jaromír
(1983)
Pítrs bikes team
1983 Pítrs bikes team - - 396 - 396
78. Navrátil Ondřej
(1987)
Auto Pokorný MTB Team
1987 Auto Pokorný MTB Team - 240 - 156 396
78. Fojtík Ondřej
(1977)
1977 - - - 396 396
81. Fiedler Tomas
(1981)
Železnohorák
1981 Železnohorák - - 384 - 384
82. Hyneček Michal
(1987)
DOPRAVA SILNICE
1987 DOPRAVA SILNICE 75 180 - 124 379
83. Dúcký Ondřej
(2010)
GHOST Junior Team
2010 GHOST Junior Team 51 80 116 126 373
84. Nishiyama Yasuaki
(1994)
GIANT KOIDERU
1994 GIANT KOIDERU - - - 372 372
85. Buchal Tomáš
(2008)
Sportreg
2008 Sportreg 90 - 280 - 370
86. Macůrek Filip
(2010)
Cykloch racing team
2010 Cykloch racing team - 86 136 140 362
87. Ovesný Pavel
(1975)
SNOW AND BIKE Valašské Klobouky
1975 SNOW AND BIKE Valašské Klobouky - 360 - - 360
88. Bartoš Martin
(1979)
Mohelnice
1979 Mohelnice - 234 - 118 352
89. Krejčok Marek
(1989)
Sedliště
1989 Sedliště - 348 - - 348
89. Kordík Tomáš
(1986)
1986 - - 228 120 348
91. Neset Jan
(1986)
1986 - - - 340 340
91. Rous Martin
(2009)
BB Com Cycling Team
2009 BB Com Cycling Team - - 340 - 340
91. Strupek Matyáš
(1997)
Biketeam TJ Zlaté Hory
1997 Biketeam TJ Zlaté Hory - 340 - - 340
94. Hudeček Dalibor
(2000)
PSG Mechanix
2000 PSG Mechanix - 336 - - 336
95. Skála Jaromír
(1998)
Česká spořitelna-Accolade
1998 Česká spořitelna-Accolade 330 - - - 330
96. Hnyk Pavel
(1982)
1982 87 - - 240 327
97. Šťasta Libor
(1966)
REGA team
1966 REGA team 24 132 168 - 324
98. Barabáš Jiří
(2007)
Vinařství Barabáš
2007 Vinařství Barabáš 12 66 170 74 322
99. Klimeček Ondřej
(2006)
Rexonix Kovo Praha
2006 Rexonix Kovo Praha 20 - 140 160 320
100. Bárta Vít
(2013)
Sportreg
2013 Sportreg 3 118 86 106 313
101. Žilavý Květoslav
(1971)
NAPOHODU! bike team Píšť
1971 NAPOHODU! bike team Píšť - 312 - - 312
102. Zezulka Aleš
(2006)
SK Žamberk Tessuti sport
2006 SK Žamberk Tessuti sport - 76 120 114 310
103. Šalanda Adam
(2010)
Coffeedent Cycling Team
2010 Coffeedent Cycling Team 70 88 150 - 308
104. Kyjonka Antonín
(2008)
Cykloklub Jičín
2008 Cykloklub Jičín 42 60 102 102 306
105. Horák Jakub
(1984)
ALAN TB Cycling team
1984 ALAN TB Cycling team 54 - 118 132 304
106. Londin Ondřej
(1987)
SST
1987 SST - 300 - - 300
106. Novotný Martin
(1990)
1990 - - 300 - 300
108. Gilewski Maciej
(1986)
CYKLON PROAL TEAM
1986 CYKLON PROAL TEAM - - 156 138 294
109. Hodr Antonín
(1987)
K3 PERFORMANCE
1987 K3 PERFORMANCE - - - 288 288
109. Havlíček Jan
(1983)
GHOST Team
1983 GHOST Team 60 - 104 124 288
109. Kubelka Petr
(1995)
MONDRAKER Racing team
1995 MONDRAKER Racing team - 288 - - 288
112. Zemene Jakub
(2003)
D2mont Merida Cycling Team
2003 D2mont Merida Cycling Team 285 - - - 285
113. Zaňka Jakub
(2008)
BB Com Cycling Team
2008 BB Com Cycling Team - - - 280 280
114. Jenšík Jan
(1988)
BikePart Cycling
1988 BikePart Cycling - - - 276 276
115. Dlabaja Miroslav
(1984)
KOLOKROUŽEK Zlín
1984 KOLOKROUŽEK Zlín 44 - 110 120 274
116. Mileret Milan
(2001)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2001 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 270 - - - 270
117. Šimík Jakub
(2009)
Cykloteam MXM Hulín
2009 Cykloteam MXM Hulín 51 - 114 104 269
118. Gamba Filip
(2011)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2011 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 62 78 120 - 260
118. Schneider Jakub
(1997)
KAH sport Vrchlabí
1997 KAH sport Vrchlabí 110 - 150 - 260
120. Neradil Tomáš
(1974)
Cykloteam MXM Hulín
1974 Cykloteam MXM Hulín - 198 - 60 258
121. Alina Adam Hugo
(2007)
Adastra Cycling Team
2007 Adastra Cycling Team - - 106 150 256
122. Procházka Lukáš
(2002)
ML TUNING FACTORY RACING
2002 ML TUNING FACTORY RACING 255 - - - 255
123. Möstl David
(1988)
Extreme cycling team
1988 Extreme cycling team - - - 252 252
124. Hrnčiřík Tomáš
(2002)
BARNEY CYCLE
2002 BARNEY CYCLE - 120 - 130 250
124. Praus Tomáš
(2014)
SK Žamberk Tessuti sport
2014 SK Žamberk Tessuti sport 40 - 96 114 250
126. Švandrlík František
(2002)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2002 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - - - 246 246
127. Hrušák Vilém
(2005)
Cykloteam MXM Hulín
2005 Cykloteam MXM Hulín 27 44 86 88 245
128. Buriánek Lukáš
(1992)
Vodáci Hronov
1992 Vodáci Hronov - - 240 - 240
128. Papoušek Adam
(2008)
Bike Freaks Holice
2008 Bike Freaks Holice 80 - 160 - 240
130. Kozák Petr
(1973)
1973 33 - 150 54 237
131. Michl Daniel
(2004)
Ski a Bike Centrum Radotín
2004 Ski a Bike Centrum Radotín - - - 234 234
131. Nestler Josef
(1963)
KL Sport Most
1963 KL Sport Most - - 234 - 234
133. Růžička Kryštof
(2007)
KOLOKROUŽEK Zlín
2007 KOLOKROUŽEK Zlín - 112 - 120 232
134. Řada Michal
(1989)
Redfrog Bikeinvest
1989 Redfrog Bikeinvest - 228 - - 228
135. Řehák Miroslav
(2010)
MTB Trilogy kupkolo.cz
2010 MTB Trilogy kupkolo.cz 24 - 90 112 226
135. Gellner Jan
(2012)
Březová
2012 Březová - 128 - 98 226
137. Brych Tomáš
(1977)
Gruppetto Basket Kbely
1977 Gruppetto Basket Kbely - 66 132 24 222
137. Neštor Patrik
(1986)
1986 - - - 222 222
137. Grossu Andrej
(1987)
POLYSAN
1987 POLYSAN - - 96 126 222
140. Moravec Karel
(1996)
Atletiko Frymburk
1996 Atletiko Frymburk - - - 220 220
140. Dřevojánek Jan
(1975)
CYKLOMIRA WALLACHIAN RACING
1975 CYKLOMIRA WALLACHIAN RACING - 220 - - 220
142. Kokošek Oldřich
(1988)
Superior Lions
1988 Superior Lions - 216 - - 216
143. Pecha Jaroslav
(1977)
GHOST Team
1977 GHOST Team 42 0 84 86 212
144. Doležel Jaroslav
(1974)
BIKE TEAM SAZOVICE
1974 BIKE TEAM SAZOVICE - 210 - - 210
144. Malý Matěj
(2000)
CykloMira Wallachian Racing
2000 CykloMira Wallachian Racing - 210 - - 210
146. Machálek Adam
(2002)
Sport servis Ježek
2002 Sport servis Ježek 25 - 78 106 209
147. Krupička Josef
(1974)
KKL Hlinsko
1974 KKL Hlinsko - - 100 108 208
148. Miklík Pavel
(1976)
BIKE TEAM SAZOVICE
1976 BIKE TEAM SAZOVICE - 204 - - 204
149. Darányi Bence
(1995)
KTM Team Hungary
1995 KTM Team Hungary - - - 200 200
149. Kadlec Petr
(2000)
JKF Jaroměř
2000 JKF Jaroměř - - 200 - 200
151. Tsubera Michal
(2010)
GHOST Junior Team
2010 GHOST Junior Team 37 - 70 92 199
152. Polman Daniel
(1979)
Ultra Paka Racing Team
1979 Ultra Paka Racing Team 198 - - - 198
152. Srovnal Otakar
(1975)
Srovny Team Zábřeh
1975 Srovny Team Zábřeh 0 0 198 - 198
154. Krejčí Milan
(1977)
Triatlon Česká Lípa
1977 Triatlon Česká Lípa - - 68 128 196
155. Pokorný Šimon
(2010)
BIKE TEAM STUPNO
2010 BIKE TEAM STUPNO 61 - 132 - 193
156. Bečka Jiří
(1993)
Trail-guide.cz
1993 Trail-guide.cz - - - 192 192
156. Jandáček Jakub
(1997)
Wikov MGI
1997 Wikov MGI 0 - 192 - 192
156. Dubovecký Andrej
(1986)
BIKE TEAM SAZOVICE
1986 BIKE TEAM SAZOVICE - 192 - - 192
156. Bouška Karel
(1984)
Joker MTB Team
1984 Joker MTB Team 78 114 - - 192
156. Klimeček Karel
(1973)
1973 16 - 90 86 192
161. Suchánek Adrian
(2010)
S-SPORT mtb team
2010 S-SPORT mtb team 63 - 128 - 191
162. Halás Václav
(2007)
CYKLO TEAM KOLARNA
2007 CYKLO TEAM KOLARNA - - - 190 190
162. Sarnovský Teodor
(2008)
ADASTRA Cycling team
2008 ADASTRA Cycling team - - 190 - 190
162. Svrčina Karel
(1995)
Cycli.cz
1995 Cycli.cz - 190 - - 190
165. Vaníček Vojtěch
(1985)
BAKAKO Nová Paka
1985 BAKAKO Nová Paka 186 - - - 186
165. Zvěřina Petr
(1982)
OK Lokomotiva Pardubice
1982 OK Lokomotiva Pardubice - - 186 - 186
165. Kadota Motoshi
(1976)
GIANT KOIDERU
1976 GIANT KOIDERU - - - 186 186
168. Halás Patrik
(2008)
Cykloteam MXM Hulín
2008 Cykloteam MXM Hulín - 46 72 64 182
169. Hynek Matěj
(2007)
ADASTRA Cycling Team
2007 ADASTRA Cycling Team 70 - 110 - 180
169. Dušek Tomáš
(1986)
1986 180 - - - 180
169. Čer Tomáš
(1983)
Colnago & Assos
1983 Colnago & Assos - 180 - - 180
169. Nájemník Martin
(1980)
AP Atelier Poledne
1980 AP Atelier Poledne 56 - 124 - 180
169. Výmola Petr
(1982)
Cycli.cz Team
1982 Cycli.cz Team - - 180 - 180
174. Bárta Marek
(1979)
Sportreg
1979 Sportreg 2 - 80 96 178
174. Svoboda Marcel
(2007)
UNIKOVO MTB TEAM
2007 UNIKOVO MTB TEAM 0 22 98 58 178
174. Antl Daniel
(1991)
1991 - - 82 96 178
177. Drtina Rostislav
(1974)
Bajking Dubeč
1974 Bajking Dubeč - - 174 - 174
177. Palásek Igor
(1975)
Auto Pokorný MTB team
1975 Auto Pokorný MTB team - 174 - 0 174
179. Votava Erik
(1999)
Veus Vyškov
1999 Veus Vyškov - - - 170 170
179. Barteska Samuel
(1998)
Canyon CZ/SK
1998 Canyon CZ/SK - 170 - - 170
179. Janoušek Tomáš
(2005)
CYKLO PROFI GOLD FREN
2005 CYKLO PROFI GOLD FREN 170 - - - 170
182. Heinrich Lukáš
(1979)
Colnago & Assos
1979 Colnago & Assos - 168 - - 168
183. Šabata Martin
(1977)
Cukrkárna Rychnov
1977 Cukrkárna Rychnov 49 - - 118 167
184. Nosál Patrik
(2013)
SK Žamberk Tessuti sport
2013 SK Žamberk Tessuti sport 0 100 0 66 166
185. Hadámek Aleš
(1974)
Babylonbike - Litultovice
1974 Babylonbike - Litultovice - 162 - - 162
185. Žatecký Václav
(1997)
Hopman team Žatec
1997 Hopman team Žatec - - 162 - 162
185. Saro Matúš
(1993)
Bohémska družina
1993 Bohémska družina - - - 162 162
188. Vahalík David
(1994)
Quintbike.cz
1994 Quintbike.cz - 160 - - 160
188. Rabiega Pawel
(1982)
1982 - - 160 - 160
188. Neužil Marek
(2012)
CykloKyjovský MTB Team
2012 CykloKyjovský MTB Team - 160 - - 160
191. Prokop Matěj
(2012)
S-SPORT MTB TEAM
2012 S-SPORT MTB TEAM 50 - 108 - 158
192. Sporek Jakub
(1982)
Holešov
1982 Holešov - 156 - - 156
193. Kalaš Jan
(1980)
K3 PERFORMANCE
1980 K3 PERFORMANCE - - - 150 150
193. Kašný Tomáš
(1987)
NAPOHODU! bike team Píšť
1987 NAPOHODU! bike team Píšť - 150 - - 150
193. Keprta Tomáš
(2008)
Tessuti sport
2008 Tessuti sport 0 0 - 150 150
193. Němec Tobiáš
(2012)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2012 HEAD PRO TEAM OPAVA - 150 - - 150
193. Bláha Vojtěch
(2003)
SK VELO Praha
2003 SK VELO Praha 150 - - - 150
193. Vilášek Michael
(1979)
Novatop-bike team
1979 Novatop-bike team - 150 - - 150
199. Vaniš Dominik
(2012)
BIKE FREAKS HOLICE
2012 BIKE FREAKS HOLICE 45 - 102 - 147
200. Brzozowski Marcin
(1995)
ig: better_call_mario
1995 ig: better_call_mario - - 50 90 140
200. Fus Martin
(1987)
DK BIKESHOP Racing Team
1987 DK BIKESHOP Racing Team - 140 - - 140
200. Ondriš Marek
(1996)
Bike4you Hlohovec
1996 Bike4you Hlohovec - - - 140 140
200. Karásek Vojtěch
(2005)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2005 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 140 - - - 140
204. Pacner Pavel
(1998)
Laktáti
1998 Laktáti - - 138 - 138
204. Slaný Jakub
(2003)
Bratříkovice
2003 Bratříkovice - 138 - - 138
206. Vrba František
(2001)
SDH Dubany
2001 SDH Dubany 33 - - 104 137
207. Bělecký Petr
(1985)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1985 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - - - 136 136
207. Bubela Jonáš
(2012)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2012 HEAD PRO TEAM OPAVA - 136 - - 136
209. Hák Martin
(1977)
Kolorado klub Vrchlabi
1977 Kolorado klub Vrchlabi 31 - 104 - 135
210. Michal Pavel
(1973)
IVT Tepelná Čerpadla
1973 IVT Tepelná Čerpadla - - - 132 132
210. Doleček Martin
(1973)
SK Žamberk Tessuti sport
1973 SK Žamberk Tessuti sport 12 - 120 - 132
210. Lysoněk Dominik
(2013)
ASPIRE SCM Brno
2013 ASPIRE SCM Brno - 132 - - 132
210. Rybáček Miroslav
(1987)
Fly4sport
1987 Fly4sport 132 - - - 132
214. Halfar Štěpán
(2006)
ON-OFF Team
2006 ON-OFF Team - 130 - - 130
214. Nejedlý Lukáš
(2008)
BB COM Cycling Team
2008 BB COM Cycling Team - - 130 - 130
216. Smola Luboš
(1990)
DHK tools Myška stavby
1990 DHK tools Myška stavby 11 24 - 92 127
217. Kavka Petr
(1994)
Ramuss team
1994 Ramuss team 28 - 98 - 126
217. Němeček Aleš
(1991)
PROMPT 2 Servis
1991 PROMPT 2 Servis 126 - - - 126
217. Hanuš Lukáš
(2008)
S-SPORT MTB TEAM
2008 S-SPORT MTB TEAM 0 - 126 - 126
217. Horák Jan
(1987)
KLZworks
1987 KLZworks - - 126 - 126
217. Šesták Jiří
(1980)
Zlín
1980 Zlín - 126 - - 126
217. Kubica Roman
(1989)
OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
1989 OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ - 126 - - 126
217. Balák Pavel
(1964)
MAX CURSOR
1964 MAX CURSOR - - 126 - 126
217. Lajcha Radim
(2013)
Team Forman Profiq Cinelli
2013 Team Forman Profiq Cinelli - 126 - - 126
225. Gec Matyáš
(2012)
CykloKyjovský MTB Team
2012 CykloKyjovský MTB Team - 124 - - 124
225. Wojczynski Rafal
(1975)
OPTYK OKILAR ALCHIMOWICZ BIKE
1975 OPTYK OKILAR ALCHIMOWICZ BIKE - - 124 - 124
225. Němec Patrik
(1990)
CykloTomek
1990 CykloTomek - 124 - - 124
228. Škoda Petr
(1983)
INS bike team
1983 INS bike team 1 - 122 - 123
228. Hynek Roman
(1974)
ADASTRA Cycling Team
1974 ADASTRA Cycling Team 49 - 74 - 123
228. Kozák Tomáš
(1971)
Training & Food
1971 Training & Food 123 - - - 123
231. Heinz Vojtěch
(2013)
ON-OFF Team
2013 ON-OFF Team - 122 - - 122
231. Kubeček Matouš
(2013)
S-SPORT MTB TEAM
2013 S-SPORT MTB TEAM - - 122 - 122
231. Kovář Tomáš
(1983)
Kohouti Pržno
1983 Kohouti Pržno - 122 - - 122
231. Dvonč Dávid
(1998)
BEATME
1998 BEATME - - - 122 122
235. Ptak Tomasz
(1978)
czasnarower.pl
1978 czasnarower.pl 33 - 88 - 121
236. Břemek Viktor
(1970)
NAPOHODU! Bike team Píšť
1970 NAPOHODU! Bike team Píšť - 120 - - 120
236. Müller Matěj
(2012)
Shrek team
2012 Shrek team - 120 - - 120
236. Nýč Michal
(1982)
Training & Food
1982 Training & Food 120 - - - 120
239. Kopecký Antonín
(2003)
Ramuss team
2003 Ramuss team 27 - 92 - 119
240. Nejedlý Jaroslav
(1978)
Vokolek_Cycling_Team
1978 Vokolek_Cycling_Team - - 118 - 118
241. Sporek Jáchym
(2013)
Cyklokroužek Fryšták
2013 Cyklokroužek Fryšták - 116 - - 116
241. Lamich Bořivoj
(1966)
HEAD PRO TEAM Opava
1966 HEAD PRO TEAM Opava - - - 116 116
241. Jansa Tomáš
(2000)
Pítrs bikes team
2000 Pítrs bikes team - - 116 - 116
244. Jiřička Marek
(1983)
DTJ Hrachoviště
1983 DTJ Hrachoviště - - 114 - 114
244. Šťastný Martin
(1986)
Rychlí plameňáci
1986 Rychlí plameňáci 26 - - 88 114
244. Kokeš Michal
(1985)
SBT Kravaře
1985 SBT Kravaře - 114 - - 114
244. Kerlin Vojtěch
(2013)
Orel Stěbořice
2013 Orel Stěbořice - 114 - - 114
248. Duspiva Filip
(2011)
SK Žamberk Tessuti sport
2011 SK Žamberk Tessuti sport 11 - - 102 113
249. Vik Samuel
(2007)
S-SPORT MTB TEAM
2007 S-SPORT MTB TEAM 0 - 112 - 112
249. Šulc Adam
(2005)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2005 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - - 112 - 112
249. Frais Vojta
(2012)
Komárci
2012 Komárci - 112 - - 112
249. Mervart Martin
(1977)
CykloTomek
1977 CykloTomek - - - 112 112
253. Poček Robert
(1979)
BROD GYM
1979 BROD GYM - - - 110 110
253. Málek Zdeněk
(1978)
1978 34 - 76 - 110
253. Chudý Jindra
(2013)
Forman profiq cinelli
2013 Forman profiq cinelli - 110 - - 110
253. Seidl Martin
(2007)
HSF System Cycling Team
2007 HSF System Cycling Team - 110 - - 110
253. Tykva Adam
(2009)
2009 - - - 110 110
258. Munzar Filip
(1993)
ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
1993 ML Tuning CykloTrener Varnsdorf 108 - - - 108
258. Peterka Ondřej
(1999)
1999 - 108 - - 108
258. Konečný Dalibor
(1989)
KILPI RACING TEAM
1989 KILPI RACING TEAM - 108 - - 108
258. Broda Artur
(1985)
PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
1985 PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM - - 108 - 108
258. Gilík Robert
(2012)
SK Lama
2012 SK Lama - 108 - - 108
258. Koprnický Kamil
(1966)
RadyneBike.cz
1966 RadyneBike.cz - - - 108 108
258. Müller Patrik
(1973)
BIKEPART CYCLING
1973 BIKEPART CYCLING - - - 108 108
258. Čermák Jan
(1978)
S-Sport MTB Team
1978 S-Sport MTB Team - - 108 - 108
266. Svěntý Lukáš
(2012)
2012 - 106 - - 106
266. Schichel Jakub
(1997)
CK Frenštát pod Radhoštěm
1997 CK Frenštát pod Radhoštěm - 106 - - 106
266. Kubeček Adam
(2011)
BKL Machov
2011 BKL Machov - - 106 - 106
269. Bako Josef
(1985)
KUPKOLO.CZ
1985 KUPKOLO.CZ 105 - - - 105
269. Zezulka Petr
(1978)
SK Žamberk Tessuti sport
1978 SK Žamberk Tessuti sport 7 28 70 - 105
271. Drápal František
(2012)
Babylonbike - Litultovice
2012 Babylonbike - Litultovice - 104 - - 104
271. Kňura Petr
(1983)
DK BIKESHOP Racing Team
1983 DK BIKESHOP Racing Team - 104 - - 104
273. Horák Jakub
(2014)
ALAN TB Cycling team
2014 ALAN TB Cycling team 21 - 82 - 103
274. Slanina Václav
(2013)
Orel Stěbořice
2013 Orel Stěbořice - 102 - - 102
274. Hvolka Petr
(1975)
Kilpi Racing Team
1975 Kilpi Racing Team - 102 - - 102
274. Šolc Radek
(1985)
Cyklotrenink.com
1985 Cyklotrenink.com 102 - - - 102
274. KOVÁCS PÉTER
(1980)
Orbea Forza Racing Team
1980 Orbea Forza Racing Team - - - 102 102
274. Lauryn Radek
(1997)
Redpoint eleven Team
1997 Redpoint eleven Team - - 102 - 102
279. Drahota Adam
(2009)
SK VELO Praha
2009 SK VELO Praha 55 - 46 - 101
280. Špaček Oldřich
(2006)
2006 - - 0 100 100
280. Smolen Karel
(2003)
2003 - - - 100 100
280. Watzlawik Patrik
(1991)
1991 - 100 - - 100
280. Frankiewicz Lukasz
(1981)
1981 - - 100 - 100
284. Stanisz Pawel
(1991)
UKS ZAWOJAK
1991 UKS ZAWOJAK - - - 98 98
284. Janosch Richard
(2013)
2013 - 98 - - 98
286. Hasal František
(2013)
2013 - 96 - - 96
286. Jílek Martin
(1969)
ŠUMPERK
1969 ŠUMPERK - 96 - - 96
286. Veselý Tomáš
(1971)
AMS Klima
1971 AMS Klima - 96 - - 96
286. ther jan
(1999)
Massi Velocoachcz team
1999 Massi Velocoachcz team - - 96 - 96
286. Bulejko Roman
(1988)
Mibutrans
1988 Mibutrans - - - 96 96
291. Novák Stanislav
(2006)
Sk prima polička
2006 Sk prima polička 43 52 - - 95
291. Kvitský Dominik
(2007)
Cykloklub Jičín
2007 Cykloklub Jičín 95 - - - 95
293. Ducháč Patrik
(2010)
BKL Machov
2010 BKL Machov - - 94 - 94
293. Gellner Jan
(1980)
ON-OFF Team
1980 ON-OFF Team - 0 - 94 94
293. Gulda Petr
(1990)
SBT-Kravaře
1990 SBT-Kravaře - 94 - - 94
293. Polák Vojtěch
(1996)
CykloKampo Turnov
1996 CykloKampo Turnov - - 94 - 94
293. Nieboras Janosz
(1975)
1975 - - - 94 94
293. Plch Matyáš
(2013)
ON-OFF Team
2013 ON-OFF Team - 94 - - 94
299. Borovka Vojtech
(2005)
Cykloteam MXM Hulín
2005 Cykloteam MXM Hulín 3 0 48 42 93
300. Krusz Piotr
(1985)
KKW Walbrzych
1985 KKW Walbrzych - - 92 - 92
300. Juřena Adam
(2013)
2013 - 92 - - 92
300. Najser Tomáš
(1978)
Bike One
1978 Bike One - 92 - - 92
300. Novak Libor
(1972)
Bike Team Spindleruv Mlyn
1972 Bike Team Spindleruv Mlyn 0 16 - 76 92
304. Šafář Karel
(1986)
Rychlí plameňáci
1986 Rychlí plameňáci - - - 90 90
304. Slavík Radek
(1979)
Vrchlabí
1979 Vrchlabí 0 - 44 46 90
304. Novák Matěj
(2013)
MTB Orel Stěbořice
2013 MTB Orel Stěbořice - 90 - - 90
304. Steuer Radovan
(1964)
STEUER Team CZE
1964 STEUER Team CZE - 40 - 50 90
304. Janáček Miroslav
(1984)
TSK Praha
1984 TSK Praha - - 90 - 90
304. Biel Adam
(1995)
1995 - 90 - - 90
304. Vostrovský Lukáš
(1994)
Prima Cup | MASSI BIKES CZ
1994 Prima Cup | MASSI BIKES CZ 90 - 0 - 90
311. Roubicek Lukas
(1971)
Vresina
1971 Vresina - 88 - - 88
311. Pospíšil Petr
(1972)
KKL Hlinsko
1972 KKL Hlinsko - - 88 - 88
313. Volek Jaromír
(1980)
SK Bagbike
1980 SK Bagbike - 86 - - 86
314. Kobes Miroslav
(1970)
Velosport Domažlice
1970 Velosport Domažlice 85 - - - 85
315. Vychodil Petr
(2013)
2013 - - - 84 84
315. Kukol Petr
(1988)
1988 - 84 - - 84
315. Švec Ondřej
(1986)
Dexter Cycling
1986 Dexter Cycling - - 84 - 84
315. Kraus Jakub
(1985)
WWW.COREX.CZ
1985 WWW.COREX.CZ - - - 84 84
315. Kotek Michal
(1980)
Cyklo-Horo Borci
1980 Cyklo-Horo Borci - - - 84 84
315. Planka Dalibor
(1988)
HSF Systém Cycling Team
1988 HSF Systém Cycling Team - 84 - - 84
315. Gebauer Adam
(2010)
Sportovní kurzy
2010 Sportovní kurzy - 84 - - 84
322. Honěk Adam
(2011)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2011 HEAD PRO TEAM OPAVA - 82 - - 82
322. Průšek Milan
(1996)
Chris Kassas Cycling Coach
1996 Chris Kassas Cycling Coach 0 - - 82 82
322. Fiala Radek
(1972)
WITZENMANN OPAVA
1972 WITZENMANN OPAVA - 82 - - 82
322. Vychodil David
(1980)
1980 - - - 82 82
326. Dudek Michal
(1973)
GHOST Team
1973 GHOST Team 0 - - 80 80
326. Gruszka Stanislaw
(1979)
1979 - - - 80 80
326. Bucháček Oliver Trent
(2009)
Team Forman Energetic
2009 Team Forman Energetic - 80 - - 80
326. Ulvr Adam
(2007)
Carla.kupkolo.cz
2007 Carla.kupkolo.cz - - 80 - 80
326. Mach Miroslav
(2006)
L27 integray
2006 L27 integray 80 - - - 80
331. Křiva Radim
(2008)
SK EDIE Team Vsetín
2008 SK EDIE Team Vsetín - 78 - - 78
331. Janďourek Patrik
(2008)
Cykloklub Jičín
2008 Cykloklub Jičín 0 - - 78 78
331. Zuzek Jan
(2010)
2010 - - 78 - 78
331. Schwarz Martin
(1983)
1983 - - 78 - 78
331. Vevera Jakub
(1979)
Cyklovendelini
1979 Cyklovendelini - - - 78 78
331. Borycki Miroslaw
(1976)
1976 - 78 - - 78
331. Kosař Jakub
(2015)
2015 - - - 78 78
338. Kosař Honza
(1981)
1981 - - - 76 76
338. Bartoš Martin
(1980)
1980 - - 76 - 76
338. Jablonský Jakub
(2010)
DK BIKESHOP Racing Team
2010 DK BIKESHOP Racing Team - 76 - - 76
341. Pokorný Patrik
(2008)
BIKE TEAM STUPNO
2008 BIKE TEAM STUPNO 75 - 0 - 75
341. Kupka Roman
(1967)
Hylváty
1967 Hylváty 15 - - 60 75
343. Fiedler Tomáš
(2014)
2014 - - 74 - 74
343. Hořeňovský Matěj
(2016)
Ghost Junior Team
2016 Ghost Junior Team - - - 74 74
343. Petrů Jan
(1975)
Bike Pro Racing
1975 Bike Pro Racing - 74 - - 74
343. Věntus Tadeáš
(2011)
2011 - 74 - - 74
347. Kavan Jan
(2010)
2010 - 72 - - 72
347. Mikula Jan
(1990)
Frýdek-Místek
1990 Frýdek-Místek - 0 - 72 72
347. Vokál Petr
(1990)
Červené Pečky
1990 Červené Pečky 72 - - - 72
347. Hanuš Marek
(1985)
GHOST Team
1985 GHOST Team 0 - - 72 72
347. Kwašný Šimon
(2003)
HSF System Cycling Team
2003 HSF System Cycling Team - 72 - - 72
347. ŠUmpík Stanislav
(1978)
CYKLO PROFI GOLD FREN
1978 CYKLO PROFI GOLD FREN - - - 72 72
347. Křižák Petr
(1965)
Křižák team
1965 Křižák team - 72 - - 72
347. Fulka Jiří
(1960)
REDPOIMT ELEVEN team
1960 REDPOIMT ELEVEN team - - 72 - 72
347. Forman Dominik
(2016)
ADASTRA Cycling Team
2016 ADASTRA Cycling Team 0 - 72 - 72
356. Znamenáček Karel
(2013)
KARAVANY - ZNACAR
2013 KARAVANY - ZNACAR - - - 70 70
356. Sirový Aleš
(1970)
1970 - - - 70 70
356. Holík Jiří
(1980)
MODEL
1980 MODEL - 70 - - 70
356. Halfar Jakub
(2010)
2010 - 70 - - 70
360. Husák Jan
(1987)
MTB Kladno
1987 MTB Kladno 69 - - - 69
361. Kalus Viktor
(2010)
ON-OFF Team
2010 ON-OFF Team - 68 - - 68
361. Johánek Štěpán
(2010)
Bike Puzzle Team
2010 Bike Puzzle Team 68 - - - 68
361. Amik Robert
(1981)
ABND RACING TEAM
1981 ABND RACING TEAM - 68 - - 68
361. Doležal Jan
(1979)
1979 - - - 68 68
361. Znamenáček Filip
(2012)
ZNACAR Holice
2012 ZNACAR Holice - - - 68 68
366. Holík Vojtěch
(2001)
ML TUNING FACTORY RACING
2001 ML TUNING FACTORY RACING 66 - - - 66
366. Prokop Michal
(1978)
BIKEPART CYCLING
1978 BIKEPART CYCLING - - - 66 66
366. Bělecjý Petr
(1985)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1985 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 66 - - - 66
366. Ondroušek Martin
(2011)
2011 - 66 - - 66
366. Kožuch Michal
(1980)
1980 - - 66 - 66
366. Vyhnánek Martin
(1994)
KAVALIERGLASS, a.s
1994 KAVALIERGLASS, a.s 0 - 66 - 66
372. Kameník Honza
(2008)
Bike Puzzle Team
2008 Bike Puzzle Team 65 - - - 65
373. Valušek Lukáš
(2010)
ON-OFF Team
2010 ON-OFF Team - 64 - - 64
373. Frencl Dominik
(2007)
Pítrs Bikes team
2007 Pítrs Bikes team - - 64 - 64
373. Kučera Jakub
(1991)
HSK Cycling team
1991 HSK Cycling team 64 - - - 64
373. Tsubera Michal
(1985)
GHOST TEAM
1985 GHOST TEAM - - - 64 64
373. Chovaneček Lukáš
(1978)
LUKASTAV RACING
1978 LUKASTAV RACING - 64 - - 64
378. Mareš Pavel
(1994)
SHS Holosmetky
1994 SHS Holosmetky 63 - - - 63
379. Jasan Lukáš
(1980)
Velosport Domažlice
1980 Velosport Domažlice 62 - - - 62
379. Agel Tobiáš
(2011)
HEAD PRO TEAM Opava
2011 HEAD PRO TEAM Opava - 62 - - 62
379. Lánský Šimon
(2006)
KILPI RACING TEAM
2006 KILPI RACING TEAM - 62 - - 62
379. Pastrnek Pavel
(1976)
SK SKIVELO neslysicich Ol
1976 SK SKIVELO neslysicich Ol - - - 62 62
379. Gracla Josef
(1962)
NAPARIDERS
1962 NAPARIDERS - - 62 - 62
379. Sedliský Petr
(1967)
Brutál šnek tým
1967 Brutál šnek tým 0 0 24 38 62
385. Vocet Jaroslav
(1987)
Uphill sport Trutnov
1987 Uphill sport Trutnov 61 - - - 61
386. Nosek Pavel
(1984)
Rohozec Amix Team
1984 Rohozec Amix Team 60 - - - 60
386. Šatný Radek
(1972)
Cyklo Tony
1972 Cyklo Tony - - 60 - 60
386. Stříž Eduard
(2011)
2011 - 60 - - 60
386. Málek Miroslav
(1995)
1995 - - 60 - 60
386. Motyka Jan
(1988)
KILPI RACING TEAM
1988 KILPI RACING TEAM - 60 - - 60
391. Vyhlas Vilém
(2009)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2009 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 59 - - - 59
391. Viktora Jan
(1978)
Prodoli Racing Team
1978 Prodoli Racing Team 59 - - - 59
393. Svoboda Tomáš
(1973)
NAPOHODU! bike team Píšť
1973 NAPOHODU! bike team Píšť - 58 - - 58
393. Kysela Patrik
(1973)
PROOFY cycling team
1973 PROOFY cycling team 58 - - - 58
393. Matysík Zdeněk
(1986)
Kolomat.cz
1986 Kolomat.cz 58 - - - 58
393. Roušar Bohumil
(2009)
CK Pardubice
2009 CK Pardubice - - 58 - 58
393. Kráčmar Filip
(2006)
Cykloteam MXM Hulín
2006 Cykloteam MXM Hulín 0 0 38 20 58
393. Ratimorský Jakub
(2011)
Neplachovice
2011 Neplachovice - 58 - - 58
399. Šafář Martin
(2011)
MTBO Hradec Králové
2011 MTBO Hradec Králové 57 - - - 57
399. Hrnčíř Martin
(1971)
GAPP System Kolofix
1971 GAPP System Kolofix 57 - - - 57
399. Hájek Tomáš
(1974)
MTBO Hradec Králové
1974 MTBO Hradec Králové 57 - - - 57
402. Modry Vaclav
(1981)
HASIČI RAČICE NAD TROTINOU
1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU 56 - - - 56
402. Košec Martin
(1968)
BIKE ONE Opava
1968 BIKE ONE Opava - 56 - - 56
402. cada tomas
(1964)
redpoint team
1964 redpoint team - - 56 - 56
402. Houser Martin
(1990)
ALSAP pro život s.r.o
1990 ALSAP pro život s.r.o 0 - - 56 56
406. Liška Adam
(2007)
2007 55 - - - 55
407. Rosmanit Michal
(1996)
DK BIKESHOP Racing Team
1996 DK BIKESHOP Racing Team - 54 - - 54
407. Bělovský Roman
(1994)
Dubňany
1994 Dubňany 0 0 42 12 54
407. Korda Michal
(2003)
TEAMFNKS
2003 TEAMFNKS 54 - - - 54
407. Procházka Vojtěch
(2000)
Czech tool design
2000 Czech tool design - - 54 - 54
407. Babčák Martin
(2004)
Bike Puzzle Team
2004 Bike Puzzle Team 54 - - - 54
407. Šimoňuk František
(1982)
Cykloteam MXM Hulín
1982 Cykloteam MXM Hulín 6 0 0 48 54
407. Fučík Jan
(1982)
KILPI RACING TEAM
1982 KILPI RACING TEAM - - - 54 54
407. Svoboda Jaroslav
(1971)
INS BIKE TEAM
1971 INS BIKE TEAM - - 54 - 54
407. Pohl Tomáš
(1973)
PBV MTB Team Brno
1973 PBV MTB Team Brno - 54 - - 54
416. Mattuš Dušan
(1986)
Joker MTB Team
1986 Joker MTB Team 53 - - - 53
416. Dušek Michal
(1992)
GHOST Team
1992 GHOST Team 53 - - - 53
418. Maivald Matyáš
(2011)
SPORTREG
2011 SPORTREG 52 - - - 52
418. John Antonín
(2008)
S-SPORT MTB TEAM
2008 S-SPORT MTB TEAM - - 52 - 52
418. Kynský Tomáš
(1989)
Penzion Hanapetr
1989 Penzion Hanapetr 52 - - - 52
418. Široký Michal
(1979)
Prestige cycling team
1979 Prestige cycling team 0 - - 52 52
422. Novák Tomáš
(1990)
1990 51 - - - 51
423. Vaculík Lukáš
(1992)
HSF System Cycling Team
1992 HSF System Cycling Team - 50 - - 50
423. Tomeš Roman
(1986)
Joker MTB Team
1986 Joker MTB Team 50 - - - 50
425. Vik Pavel
(1981)
1981 48 - - - 48
425. Böhm Petr
(1979)
1979 0 - 30 18 48
425. Truhlář Luboš
(1970)
1970 48 - - - 48
425. Štěpaník Bedřich
(1973)
Lamont MTB Team
1973 Lamont MTB Team - 48 - - 48
425. Kvapil Josef
(1966)
JK ANIMALS MTB TEAM
1966 JK ANIMALS MTB TEAM - 48 - - 48
425. Zelenka Jan
(1982)
1982 - - - 48 48
425. Warzala Lukasz
(1982)
Ski&Bike House Team
1982 Ski&Bike House Team - - 48 - 48
432. Vondrouš Pavel
(1974)
Cyklo Profi Holice
1974 Cyklo Profi Holice 47 - - - 47
432. Hovorka Alan
(1974)
Mondraker racing team
1974 Mondraker racing team 47 - - - 47
434. Janů Tomáš
(2009)
Bike Puzzle Team
2009 Bike Puzzle Team 46 - - - 46
434. Charousek Jakub
(2011)
Cykloklub Jičín
2011 Cykloklub Jičín 46 - - - 46
436. Vigner Luděk
(1981)
Trek - Usměvem v cili
1981 Trek - Usměvem v cili 45 - - - 45
436. Karabáš Milan
(1974)
Integray L27 Cycling team
1974 Integray L27 Cycling team 45 - - - 45
438. Knop Lukáš
(1979)
1979 44 - - - 44
438. Mrkučka Robert
(1971)
1971 - - - 44 44
440. Kacur Kryštof
(2011)
Velo Akademie Kladno
2011 Velo Akademie Kladno 43 - - - 43
441. Picpauer Michal
(1991)
1991 - - - 42 42
441. Pošmourný Ondřej
(1983)
Wittmann Battenfeld
1983 Wittmann Battenfeld 42 - - - 42
441. Lamla Lukáš
(1980)
Lipník nad Bečvou
1980 Lipník nad Bečvou - 42 - - 42
441. Král Jiří
(1977)
Zaměl
1977 Zaměl 0 - 42 - 42
441. Petr Michal
(1982)
Brno
1982 Brno - 42 - - 42
446. Bříza Michal
(1972)
Bříza logistics - team
1972 Bříza logistics - team 41 - - - 41
446. Hrdinka Viktor
(2013)
BSK juniors team
2013 BSK juniors team 41 - - - 41
448. Štrum Rudolf
(1978)
Velosport Domažlice
1978 Velosport Domažlice 40 - - - 40
448. Šnajdar Jan
(1979)
Cykloteam MXM Hulín
1979 Cykloteam MXM Hulín - 0 40 - 40
448. Mamiňák Jan
(2001)
UNIKOVO MTB TEAM
2001 UNIKOVO MTB TEAM 0 - - 40 40
451. Mikulecký Pavel
(1991)
Decathlon czech cycling team
1991 Decathlon czech cycling team 39 0 - - 39
451. Burian Matyáš
(2008)
Cycling team Vlkovyš
2008 Cycling team Vlkovyš 39 - - - 39
451. Masák Vlasta
(1974)
MTB Trilogy kupkolo
1974 MTB Trilogy kupkolo 39 - - - 39
454. Kurka Radim
(1981)
1981 - 38 - - 38
454. Diblík Tomáš
(1981)
SK Žamberk Tessuti sport
1981 SK Žamberk Tessuti sport 38 - - - 38
454. Klement Martin
(2000)
Auto Pokorný MTB team
2000 Auto Pokorný MTB team 38 - - - 38
457. Rychetský Šimon
(2007)
Merida Bikeranch team junior
2007 Merida Bikeranch team junior 37 - - - 37
458. Burian Jan
(2006)
Cycling team Vlkovyš
2006 Cycling team Vlkovyš 36 - - - 36
458. Buštík Jan
(2005)
Kolovna
2005 Kolovna - 36 - - 36
458. Plachta Pavel
(1982)
KTM
1982 KTM 0 - 36 - 36
458. Rotnágl Pavel
(1983)
1983 - 36 - - 36
458. Fišar Petr
(1984)
Hradecký spinning klub
1984 Hradecký spinning klub 36 - - - 36
458. Neuman Radim
(1977)
CYKLO PROFI GOLD FREN
1977 CYKLO PROFI GOLD FREN - - - 36 36
458. kučera karel
(1975)
1975 - - 36 - 36
458. Dobeš Bohumír
(1979)
Premium hotel Znojmo
1979 Premium hotel Znojmo 36 - - - 36
458. Velecký Milan
(1974)
JOLKA MERIDA TEAM
1974 JOLKA MERIDA TEAM - 0 - 36 36
467. Blažek Tomáš
(1978)
AUTO-ELI
1978 AUTO-ELI 35 - - - 35
467. Friš Matěj
(2011)
Ski run Čakovice
2011 Ski run Čakovice 35 - - - 35
469. Chudý Vojta
(2008)
Forman profiq cinelli
2008 Forman profiq cinelli - 34 - - 34
469. Stiborský Jan
(1996)
1996 - 0 - 34 34
469. Brhel Bohumil
(1965)
1965 34 - - - 34
469. Zajaczkowski Michal
(1976)
1976 - - 34 - 34
473. Heider Petr
(1980)
SBT KRAVARE
1980 SBT KRAVARE - 32 - - 32
473. Jirman Josef
(1964)
1964 0 - 32 - 32
473. Bobvoš Dominik
(2007)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2007 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 32 - - - 32
473. Bartoň Václav
(1995)
1995 - - - 32 32
473. Súkeník Daniel
(1999)
Velosport Domažlice
1999 Velosport Domažlice 32 - - - 32
478. Kacur Daniel
(1976)
1976 31 - - - 31
479. Mácha Martin
(1972)
GHOST Team
1972 GHOST Team 30 - - - 30
479. Misař Petr
(1984)
1984 - 30 - - 30
479. Pobořil Petr
(1978)
MTBiker
1978 MTBiker - 30 - - 30
479. Mráz Vít
(1974)
INS BIKE TEAM
1974 INS BIKE TEAM - - 30 - 30
479. Homolka Tomáš
(1975)
Training & Food
1975 Training & Food 30 - - - 30
479. Michalský Jan
(1991)
HEAD PRO TEAM OPAVA
1991 HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 - 30 30
479. Strach Jakub
(1990)
1990 - - - 30 30
479. Rott Daniel
(2010)
Expres CZ - BMD Team Kolín
2010 Expres CZ - BMD Team Kolín 30 - - - 30
487. Vopařil Milan
(1989)
GHOST Team
1989 GHOST Team 29 - 0 - 29
487. Brabec Ondrej
(2013)
Bike Puzzle Team
2013 Bike Puzzle Team 29 - - - 29
489. Hejtmánek Petr
(1978)
ELMINA
1978 ELMINA 28 - - - 28
489. Krosnář Martin
(1992)
1992 0 0 - 28 28
489. Seidl Martin
(1982)
ALL BLACKS HRONOV
1982 ALL BLACKS HRONOV - - 28 - 28
492. Babič Martin
(1982)
LAWI junior team
1982 LAWI junior team 27 - - - 27
493. Moravec Jan
(2002)
JM Team Letohrad
2002 JM Team Letohrad - - - 26 26
493. Pažout Ondřej
(1998)
1998 26 - - - 26
493. Molin Ivan
(1969)
PURAVIDA
1969 PURAVIDA - 26 - - 26
493. Znamenáček Karel
(1974)
KARAVANY - ZNACAR
1974 KARAVANY - ZNACAR - - 12 14 26
493. Znamenáček Petr
(1976)
ZNACAR
1976 ZNACAR 0 - 26 0 26
498. Tomšů Martin
(1988)
1988 25 - - - 25
499. Šelong David
(1974)
Bohumín
1974 Bohumín - 24 - - 24
499. Koller Ladislav
(1977)
Heřmánkovice
1977 Heřmánkovice - - 24 - 24
499. Hořák Radek
(2000)
ML TUNING FACTORY RACING
2000 ML TUNING FACTORY RACING 24 - - - 24
499. Palocsányi Adam
(2001)
ORBEA Forza Racing Team
2001 ORBEA Forza Racing Team - - - 24 24
503. Gabriel Aleš
(1965)
1965 23 - - - 23
503. Urbánek Bohumil
(1971)
Byk bike
1971 Byk bike 23 - - - 23
505. Krejsa Tomáš
(1977)
KUS - klub univerzálních sportovců Sopotnice, z.s.
1977 KUS - klub univerzálních sportovců Sopotnice, z.s. - - - 22 22
505. Rauchfuss Marek
(1969)
Rafek team
1969 Rafek team 0 - 22 - 22
505. Štípek Michal
(1993)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1993 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 22 - - - 22
505. Máša Nicholas
(2011)
2011 22 - - - 22
509. Soles Martin
(2007)
CMC
2007 CMC 21 - - - 21
509. Mattuš Milan
(1962)
Joker mtb team
1962 Joker mtb team 21 - - - 21
511. Kučera Sebastian
(2015)
HSK Cycling team
2015 HSK Cycling team 20 - - - 20
511. Chejn Jiří
(1977)
1977 - - 20 - 20
511. Konečný Stanislav
(1981)
ABND RACING TEAM
1981 ABND RACING TEAM - 20 - - 20
514. Kváč David
(2004)
Kuchyně Lípa
2004 Kuchyně Lípa 19 - - - 19
514. Němec Filip
(1994)
Rasmuss team
1994 Rasmuss team 19 - - - 19
516. Svoboda Jiří
(1998)
1998 - - - 18 18
516. Smola Tomáš
(1988)
1988 - - 18 - 18
516. Klement Ondřej
(1986)
Děhylov
1986 Děhylov - 18 - - 18
516. Vald Jiří
(1973)
Drásal Team Holešov
1973 Drásal Team Holešov - 18 - - 18
516. Wereszczynski Mariusz
(1976)
1976 - - 18 - 18
516. Kirchner Zdeněk
(1975)
Cyklisti Plaston Šluknov ( cyklotrener.com )
1975 Cyklisti Plaston Šluknov ( cyklotrener.com ) 18 - - - 18
516. Honzejk Tadeáš
(2012)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2012 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 18 - - - 18
516. Kramár Bedřich
(1978)
1978 18 - - - 18
524. Uhlík Tomáš
(2014)
Bike Puzzle Team
2014 Bike Puzzle Team 17 - - - 17
524. Knop Jan
(2006)
Massi Velocoachcz team
2006 Massi Velocoachcz team 17 - - - 17
526. Bouchal Marek
(2007)
Kolárna
2007 Kolárna - - - 16 16
526. Kulda Jiří
(2002)
TJ Maratonstav Úpice
2002 TJ Maratonstav Úpice - - 16 - 16
526. Seifert Lukáš
(2013)
Expres CZ - BMD Team Kolín
2013 Expres CZ - BMD Team Kolín 16 - - - 16
529. Havlíček Tomáš
(2012)
PK Htadec Králové
2012 PK Htadec Králové 15 - - - 15
529. Mach Josef
(1978)
1978 15 - - - 15
531. Krpec Kamil
(1976)
DC bike
1976 DC bike - 14 - - 14
531. Macek Petr
(1967)
1967 14 - - - 14
531. Guta Bogdan
(2007)
2007 14 - - - 14
531. Langhamer Jakub
(1998)
1998 0 - 14 - 14
535. Vágner Vít
(2013)
Merida Bikeranch team junior
2013 Merida Bikeranch team junior 13 - - - 13
535. Popelka Lukáš
(1976)
1976 13 - - - 13
537. Jíra Jan
(1971)
1971 12 - 0 - 12
537. Špaček Jan
(1977)
1977 - 12 - - 12
537. Kramný Petr
(1989)
Hradec
1989 Hradec - 12 - - 12
537. Kočí Nicolas
(1999)
1999 - - - 12 12
537. Mączka Tomasz
(1983)
Tomazi Bike Team
1983 Tomazi Bike Team - - 12 - 12
542. Tříska David
(2007)
2007 10 - - - 10
542. Novák Daniel
(2010)
2010 10 - - - 10
542. Doležal Jaroslav
(1975)
1975 0 - 10 - 10
542. Střebovský Tomáš
(1971)
Endorphin Dependence
1971 Endorphin Dependence - 10 - - 10
542. Šňupárek Martin
(1971)
ABND RACING TEAM
1971 ABND RACING TEAM - 0 - 10 10
547. Peszat Lubos
(1978)
SK Winners
1978 SK Winners 9 - - - 9
547. Dúcký Michal
(1981)
GHOST Team
1981 GHOST Team 9 - - - 9
547. Výmola Petr
(1982)
Cycli.cz Team
1982 Cycli.cz Team 9 - - - 9
550. Čermák Jan
(1974)
Bagbike Ostrava
1974 Bagbike Ostrava - 8 - - 8
550. Roček Martin
(1970)
BIKE FREAKS HOLICE
1970 BIKE FREAKS HOLICE 8 - - - 8
550. Mrázek Miroslav
(1976)
Elektro Mrázek
1976 Elektro Mrázek - - 8 - 8
550. Novák Rostislav
(1975)
1975 8 - - - 8
550. Procházka Jiří
(1989)
Ostrava/Vítkovice
1989 Ostrava/Vítkovice - 0 - 8 8
555. Dostálek Šimon
(2011)
SK Žamberk Tessuti sport
2011 SK Žamberk Tessuti sport 7 - - - 7
556. Brabec Jakub
(2011)
Bike Puzzle Team
2011 Bike Puzzle Team 6 - - - 6
556. Wereszczynski Kacper
(2008)
2008 - - 6 - 6
556. Jókala Filip
(2001)
2001 - - 6 - 6
556. Janda Petr
(1968)
1968 - 6 - - 6
556. Hrtoň Aleš
(1967)
ENDEKA team
1967 ENDEKA team - - - 6 6
556. Kalojiros Tondáno
(1968)
Teg cycling
1968 Teg cycling 6 - - - 6
556. Čákora Miroslav
(1972)
1972 0 - 0 6 6
563. Anýž Martin
(2012)
Bike Puzzle Team
2012 Bike Puzzle Team 5 - - - 5
563. Gargela Jan
(1977)
1977 5 - - - 5
565. Neumann Boris
(1968)
1968 - - - 4 4
565. Durdil Lukáš
(2013)
BSK Juniors Team
2013 BSK Juniors Team 4 - - - 4
565. Janda Radim
(1973)
Krpole
1973 Krpole - 4 - - 4
565. Hadámek Pavel
(1971)
Babylonbike - Litultovice
1971 Babylonbike - Litultovice - 4 - - 4
565. Charalambidis Denis
(1998)
TJ ČZU Praha
1998 TJ ČZU Praha - - - 4 4
565. Lhoták Luboš
(1993)
1993 - - 4 - 4
565. Nevyhoštěný Vláďa
(1995)
1995 4 - - - 4
572. Košař Lukáš
(1988)
MTB Kladno
1988 MTB Kladno 3 - - - 3
573. Bartoň Martin
(1994)
Decathlon Czech cycling team
1994 Decathlon Czech cycling team 2 - - - 2
573. Šampalík Karel
(1974)
BikePart Cycling
1974 BikePart Cycling 2 - - - 2

Women Overall

# Name Born Club HRADEC SILESIA STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA Total
1. Štolbová Fridrichová Lenka
(1994)
ENDORPHIN REPUBLIC
1994 ENDORPHIN REPUBLIC 600 1200 1500 1080 4380
2. Maťhová Andrea
(1997)
GHOST Team
1997 GHOST Team - 1500 1080 960 3540
2. Ziolkowska Michalina
(1984)
czasnarower.pl
1984 czasnarower.pl 540 - 1800 1200 3540
4. Hovorková Aneta
(2003)
D2mont Merida Cycling Team
2003 D2mont Merida Cycling Team 480 1800 - - 2280
5. Krutílková Kateřina
(2003)
GHOST Team
2003 GHOST Team 360 840 - 720 1920
6. Kalašová Milena
(1985)
K3 PERFORMANCE
1985 K3 PERFORMANCE - - - 1800 1800
7. Pavlíková Ivana
(1977)
Bike-life Brno
1977 Bike-life Brno 330 780 660 - 1770
8. Kubínová Markéta
(1998)
S-sport MTB team
1998 S-sport MTB team - - 840 780 1620
9. ANDRZEJEWSKA Aleksandra
(1983)
Global Orbea MTB Team
1983 Global Orbea MTB Team - - - 1500 1500
10. Urbanová Natálie
(1997)
Kilpi Racing Team
1997 Kilpi Racing Team - 600 - 660 1260
11. Nováková Karla
(2005)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2005 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - - 1200 0 1200
12. Bojková Michaela
(2001)
CykloMira Wallachian Racing
2001 CykloMira Wallachian Racing - 1080 - - 1080
13. Celbová Lucie
(1992)
S-SPORT MTB TEAM
1992 S-SPORT MTB TEAM 270 - 720 - 990
14. Tokarčíková Michaela
(1987)
NAPOHODU! Bike team Píšť
1987 NAPOHODU! Bike team Píšť - 960 - - 960
14. Broda Adrianna
(1991)
PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
1991 PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM - - 960 - 960
16. Löffelmann Karla
(1991)
Česká spořitelna-Accolade
1991 Česká spořitelna-Accolade 900 - - - 900
17. Šedivá Evelína
(2006)
UCC
2006 UCC 140 408 340 - 888
18. Flašarová Nikol
(1991)
Endorphin Republic
1991 Endorphin Republic - - - 840 840
19. Šípková Barbora
(1988)
INS BIKE TEAM
1988 INS BIKE TEAM - - 780 - 780
20. Šmídová Adéla
(2003)
Training&Food
2003 Training&Food 750 - - - 750
21. Giergielová Markéta
(1979)
MONDRAKER racing team
1979 MONDRAKER racing team - 720 - - 720
22. Galewicz Katarzyna
(1976)
1976 - 660 - - 660
23. Pejšová Kristýna
(2000)
GHOST Team
2000 GHOST Team 85 - 280 280 645
24. Ryndová Anna
(2005)
2005 - - 210 408 618
25. Chudárková Aneta
(2003)
GHOST Team
2003 GHOST Team - - 600 - 600
26. Otevřelová Adéla
(1989)
1989 - 570 - - 570
26. Michalak Warzala Anna
(1982)
Ski&Bike House Team
1982 Ski&Bike House Team - - 570 - 570
28. Hartmanová Petra
(1977)
HEAD Pro Team Opava
1977 HEAD Pro Team Opava - 540 - - 540
28. Zemankova Katerina
(1984)
MTBIKER.cz
1984 MTBIKER.cz - 340 - 200 540
30. Křesťanová Gabriela
(1992)
1992 - 510 - - 510
30. Lhotáková Adéla
(2007)
Massi velocoachcz team
2007 Massi velocoachcz team 170 - 0 340 510
32. Mitvalská Bára
(2009)
UNIKOVO MTB TEAM
2009 UNIKOVO MTB TEAM 0 124 190 180 494
33. Famfulíková Elena
(2013)
Cykloklub Jičín
2013 Cykloklub Jičín 68 160 132 128 488
34. Holoubková Silvie
(2003)
2003 - 480 - 0 480
35. Famfulíková Barbora
(2010)
Cykloklub Jičín
2010 Cykloklub Jičín 80 122 150 126 478
36. Havlíčková Eliška
(2011)
GHOST Junior Team
2011 GHOST Junior Team 66 114 128 150 458
37. Bártová Ema
(2011)
Sportreg
2011 Sportreg 64 120 136 132 452
38. Chudárková Aneta
(2003)
GHOST Team
2003 GHOST Team - 220 - 220 440
39. Horká Adéla
(2007)
ALAN TB Cycling team
2007 ALAN TB Cycling team - 122 170 140 432
40. Žídeková Jana
(1978)
Training & Food
1978 Training & Food 420 - - - 420
41. Nosálová Tereza
(2013)
SK Žamberk Tessuti sport
2013 SK Žamberk Tessuti sport 45 140 112 122 419
42. Krutílková Kateřina
(2003)
GHOST Team
2003 GHOST Team - - 408 - 408
43. Lamichová Kristýna
(2011)
HEAD PRO TEAM Opava
2011 HEAD PRO TEAM Opava - 118 140 136 394
44. Gávelová Petra
(1988)
Training & Food
1988 Training & Food 390 - - - 390
45. Koutná Kateřina
(2012)
kola-bbm.cz
2012 kola-bbm.cz 36 132 108 112 388
45. Dúcká Edita
(2013)
GHOST Junior Team
2013 GHOST Junior Team 40 136 104 108 388
47. Kuncová Simona
(2006)
UNIKOVO MTB TEAM
2006 UNIKOVO MTB TEAM 41 102 124 116 383
48. Novakova Valerie
(2007)
Bike Team Spindleruv Mlyn
2007 Bike Team Spindleruv Mlyn 60 160 - 160 380
48. Jansová Beáta
(2010)
Cykloteam MXM Hulín
2010 Cykloteam MXM Hulín - 116 124 140 380
50. Ryndová Marie
(2009)
2009 63 126 160 0 349
51. Kyselová Petra
(1972)
PROOFY cycling team
1972 PROOFY cycling team 50 112 140 - 302
52. Svobodová Lucie
(1983)
LR13
1983 LR13 300 - - - 300
52. Zajačiková Lucie
(2012)
BIKE FREAKS HOLICE
2012 BIKE FREAKS HOLICE 60 - 120 120 300
54. Krupičková Adéla
(2011)
KKL Hlinsko
2011 KKL Hlinsko 49 - 122 118 289
55. soukupová simona
(1977)
PSK Přerov
1977 PSK Přerov 47 110 130 - 287
56. Ryndová Anna
(2005)
2005 285 - - - 285
57. Horáková Ines
(1991)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1991 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - 280 - - 280
58. Špačková Alžběta
(1979)
1979 36 - 122 104 262
59. Uhlíková Hana
(1982)
Bike Puzzle Team
1982 Bike Puzzle Team 255 - - - 255
60. Zajačiková Eliška
(2010)
BIKE FREAKS HOLICE
2010 BIKE FREAKS HOLICE - - 126 124 250
61. Kantorová Kateřina
(2002)
Mov3ment
2002 Mov3ment 240 - - - 240
62. Galušková Adéla
(2008)
2008 - 108 - 126 234
62. Holoubková Silvie
(2003)
2003 234 - - - 234
64. Divišová Dana
(1971)
ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
1971 ML Tuning CykloTrener Varnsdorf 228 - - - 228
65. Špačková Eliška
(2009)
2009 35 - 96 94 225
66. Praská Vendulka
(1976)
KOME klub
1976 KOME klub 222 - - - 222
66. Prausová Lenka
(2013)
Sk Žamberk Tessuti sport
2013 Sk Žamberk Tessuti sport - 126 - 96 222
66. Koblížková Adéla
(2012)
Sk Žamberk Tessuti sport
2012 Sk Žamberk Tessuti sport - 124 - 98 222
69. Šretrová Lucie
(2006)
S-SPORT MTB TEAM
2006 S-SPORT MTB TEAM - - 220 - 220
70. Kalbáčová Dana
(1972)
Jedu si svoje
1972 Jedu si svoje 216 - - - 216
71. Vavříková Klára Franc
(1978)
ČESKÝ DREAM nejen floristický TÝM
1978 ČESKÝ DREAM nejen floristický TÝM 210 - - - 210
71. Sasová Klaudie
(1997)
Ro-Hell Team
1997 Ro-Hell Team - 210 - - 210
71. Žaludková Barbora
(2007)
cyklogat
2007 cyklogat - - - 210 210
74. Diblíková Liliana
(2013)
SK Žamberk Tessuti sport
2013 SK Žamberk Tessuti sport 56 150 - - 206
75. Nováková Karla
(2005)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2005 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 204 - - - 204
76. Drtinová Viktorie
(2010)
Bajking Dubeč
2010 Bajking Dubeč - - 200 - 200
76. Hollá Kateřina
(1978)
Kilpi Racing Team
1978 Kilpi Racing Team - 200 - - 200
78. Vikartovská Lucie
(1987)
Alisy Sport Team
1987 Alisy Sport Team - 190 - - 190
78. Szekeres Viktória
(1983)
KTM Team Hungary
1983 KTM Team Hungary - - - 190 190
80. Vasiliadisová Silvie
(1971)
STEUER Team CZE
1971 STEUER Team CZE - 180 - - 180
80. Kohlová Štěpánka
(2007)
S-SPORT MTB TEAM
2007 S-SPORT MTB TEAM - - 180 - 180
82. Jarošová Sára
(1998)
1998 48 - - 130 178
83. Pospíšilová Kateřina
(2010)
KKL Hlinsko
2010 KKL Hlinsko 54 - 116 - 170
83. Vankova Jana
(1977)
ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
1977 ML Tuning CykloTrener Varnsdorf - - - 170 170
83. Oginská Vendula
(1983)
1983 - 170 - - 170
86. Lhotáková Sofie
(2013)
Rohozec Amix Team
2013 Rohozec Amix Team 51 - 114 - 165
87. Lhotáková Kristýna
(2011)
Rohozec Amix Team
2011 Rohozec Amix Team - - 160 - 160
87. Malá Anna
(2009)
TJ Sokol Horní Jelení
2009 TJ Sokol Horní Jelení - - - 160 160
89. Jírová Jitka
(2009)
2009 35 - 120 - 155
90. Málková Lucie
(2009)
2009 46 - 106 - 152
91. Andršová Jana
(1984)
Rychnov nad Kněžnou
1984 Rychnov nad Kněžnou - - - 150 150
91. Štěpánová Lenka
(1980)
Babylonbike - Litultovice
1980 Babylonbike - Litultovice - 150 - - 150
91. Bujalska Malgorzata
(1991)
Courier 96 Victor Boutique Wrocław
1991 Courier 96 Victor Boutique Wrocław - - 150 - 150
94. Pavelková Barbora
(2007)
SupGirls
2007 SupGirls - 140 - - 140
95. Tuzarová Valentina
(2012)
GHOST Junior Team
2012 GHOST Junior Team 26 - - 106 132
96. Kašparová Lenka
(1979)
Biketeam TJ Zlaté Hory
1979 Biketeam TJ Zlaté Hory - 130 - - 130
96. Březinová Karolína
(1990)
GHOST Team
1990 GHOST Team 42 88 - - 130
98. Agelová Justýna
(2013)
HEAD PRO Team Opava
2013 HEAD PRO Team Opava - 128 - - 128
99. Hořeňovská Nela
(2014)
GHOST Junior Team
2014 GHOST Junior Team 27 - - 100 127
100. Vančáková Anna
(1995)
1995 - - 126 - 126
101. Pýchová Petra
(1980)
Na jedno
1980 Na jedno - - - 124 124
102. Wagenknechtová Jana
(1998)
1998 - - - 122 122
102. Málková Markéta
(1978)
1978 24 - 98 - 122
104. Hadámková Renata
(1976)
Babylonbike - Litultovice
1976 Babylonbike - Litultovice - 120 - - 120
104. Nováková Dora
(2008)
2008 - - - 120 120
106. Melišíková Viktorie
(2011)
BKN
2011 BKN - - 118 - 118
106. Michalčíková Jana
(1988)
SK Koliba
1988 SK Koliba - 118 - - 118
108. Melecká Kateřina
(1984)
Babylonbike - Litultovice
1984 Babylonbike - Litultovice - 116 - - 116
109. Matyášová Tereza
(1984)
Pbv Mtb Brno
1984 Pbv Mtb Brno - 114 - - 114
109. Neumannová Ivana
(1982)
1982 - - - 114 114
111. Pavelková Karolína
(2011)
Head pro Team Opava
2011 Head pro Team Opava - 112 - - 112
112. Fusková Adéla
(2010)
MTB Aspire Brno
2010 MTB Aspire Brno - 110 - - 110
112. Vtípilová Karolina
(1992)
GHOST Team
1992 GHOST Team 110 - - - 110
112. Hořeňovská Petra
(1986)
GHOST Team
1986 GHOST Team - - 110 - 110
112. Galušková Eva
(1983)
KOLOKROUŽEK Zlín
1983 KOLOKROUŽEK Zlín - - - 110 110
116. Pospíšilová Adéla
(2010)
Slezan Opava
2010 Slezan Opava - 108 - - 108
117. Steinová Alexandra
(2011)
SK Jantar Opava
2011 SK Jantar Opava - 106 - - 106
117. Kubánková Daniela
(1979)
Opava
1979 Opava - 106 - - 106
119. Slabší Adéla
(2006)
Integray L27
2006 Integray L27 105 - - - 105
120. Brychtová Vladimíra
(1975)
Opava
1975 Opava - 104 - - 104
121. Pechová Lucie
(2008)
GHOST TEAM
2008 GHOST TEAM - - - 102 102
121. Fiedlerová Lucie
(1984)
1984 - - 102 - 102
123. Černotova Kateřina
(1983)
Dolní Benešov
1983 Dolní Benešov - 100 - - 100
123. Matysík Kateřina
(1990)
Kolomat.cz
1990 Kolomat.cz 100 - - - 100
123. Stejskalová Bára
(2012)
2012 - - 100 - 100
126. Svobodová Eva
(1980)
UNIKOVO MTB TEAM
1980 UNIKOVO MTB TEAM - 98 - - 98
127. Křefká Dagmar
(1976)
NAPOHODU! Bike team Píšť
1976 NAPOHODU! Bike team Píšť - 96 - - 96
128. Molhancová Nikol
(2008)
Merida Bikeranch Team Junior
2008 Merida Bikeranch Team Junior 95 - - - 95
129. Mačudová Miroslava
(1972)
1972 - 94 - - 94
130. Špetíková Anda
(1978)
Háj ve Slezsku
1978 Háj ve Slezsku - 92 - - 92
130. Znamenáčková Soňa
(1982)
ZNACAR Holice
1982 ZNACAR Holice - - - 92 92
132. Adamíčková Pavlína
(1976)
Sachasport
1976 Sachasport - 90 - - 90
132. Matoušková Michaela
(1997)
BTK EURO BIKE Praha
1997 BTK EURO BIKE Praha 90 - - - 90
134. Nedomlelová Lucie
(2002)
2002 80 - - - 80
135. Kráčmarová Anna
(2009)
Cyklo klub Jičín
2009 Cyklo klub Jičín 75 - - - 75
135. Čecháková Viktorie
(2010)
Bike Puzzle Team
2010 Bike Puzzle Team 75 - - - 75
137. Poláková Eliška
(2007)
TJ Uničov
2007 TJ Uničov 70 - - - 70
137. Kazdová Rozárie
(2013)
Cykloklub Jičín
2013 Cykloklub Jičín 70 - - - 70
139. Němcová Michaela
(2003)
ML TUNING FACTORY RACING
2003 ML TUNING FACTORY RACING 65 - - - 65
140. Truhlářová Barbora
(2010)
Merida Bikeranch Team junior
2010 Merida Bikeranch Team junior 63 - - - 63
141. Vohnoutová Jana
(1988)
Prestige Cycling Team
1988 Prestige Cycling Team 62 - - - 62
141. Kráčmarová Michaela
(2012)
Cyklo klub Jičín
2012 Cyklo klub Jičín 62 - - - 62
143. Vondroušová Karolína
(2011)
Cyklo Profi Holice
2011 Cyklo Profi Holice 61 - - - 61
143. Krejčíková Eliška
(2009)
Oplt Cycling Team
2009 Oplt Cycling Team 61 - - - 61
145. Šodorová Zuzana
(2001)
2001 59 - - - 59
145. Hrubá Gabriela
(1977)
BSK JUNIORS TEAM
1977 BSK JUNIORS TEAM 59 - - - 59
147. Holanová Anděla
(2006)
Future Cycling Team
2006 Future Cycling Team 58 - - - 58
147. Zajíčková Karolína
(2010)
Merida Bikeranch Team Junior
2010 Merida Bikeranch Team Junior 58 - - - 58
149. Kašparová Anna
(2007)
Merida Bikeranch team junior
2007 Merida Bikeranch team junior 57 - - - 57
149. Kotenová Simona
(1977)
MST Jihlava
1977 MST Jihlava 57 - - - 57
151. Vlková Blanka
(1999)
1999 56 - - - 56
152. Rybáčková Martina
(1985)
Fly4sport
1985 Fly4sport 55 - - - 55
152. Wolfova Amalie
(2012)
North bike club
2012 North bike club 55 - - - 55
154. Mužíková Lenka
(1968)
SKP Harrachov
1968 SKP Harrachov 54 0 - - 54
155. Voborníková Anna
(2012)
SAC Bělá pod Bezdězem
2012 SAC Bělá pod Bezdězem 53 - - - 53
155. Jonáková Silvie
(1986)
Třešť
1986 Třešť 53 - - - 53
157. Tobiášová Gabriela
(1989)
1989 52 - - - 52
157. Melicharova Andrea
(1998)
Cycli.cz Team
1998 Cycli.cz Team 52 - - - 52
159. Žáčková Jana
(1967)
1967 51 - - - 51
160. Anýžová Zuzana
(2012)
Bike Puzzle Team
2012 Bike Puzzle Team 50 - - - 50
161. Cibulková Veronika
(2007)
Merida Bikeranch Team Junior
2007 Merida Bikeranch Team Junior 49 - - - 49
162. Malířová Maru
(2010)
GHOST Junior Team
2010 GHOST Junior Team 48 - - - 48
163. Voborníková Nela
(2009)
2009 47 - - - 47
164. Hendrychová Lucie
(2003)
Bike Freaks Holice
2003 Bike Freaks Holice 46 - - - 46
165. Polepilová Soňa
(1986)
Nefňukej a makej!
1986 Nefňukej a makej! 45 - - - 45
166. Humlova Miroslava
(1968)
Regal bike Teplice
1968 Regal bike Teplice 44 - - - 44
166. Cibulková Markéta
(2012)
Merida Bikeranch Team Junior
2012 Merida Bikeranch Team Junior 44 - - - 44
168. Krátová Silvie
(1975)
1975 43 - - - 43
168. Chourová Veronika
(2011)
BSK juniors team
2011 BSK juniors team 43 - - - 43
170. Menglerová Jana
(1975)
1975 42 - - - 42
171. Hannay Magda
(1985)
Expres CZ - BMD Team Kolín
1985 Expres CZ - BMD Team Kolín 41 - - - 41
172. Sokolová Marie
(2003)
Sport Jirka
2003 Sport Jirka 40 - - - 40
173. Hazuková Niké
(1993)
GHOST Team
1993 GHOST Team 39 - - - 39
173. Šťastná Veronika
(1988)
1988 39 - - - 39
175. Horáková Alice
(1986)
Talent Bike Cycling Team
1986 Talent Bike Cycling Team 38 - - - 38
175. Kunstátová Karolína
(2006)
ADASTRA Cycling Team
2006 ADASTRA Cycling Team 38 - - - 38
177. Pospíchalová Barbora
(1971)
1971 37 - - - 37
177. Ročková Romana
(1970)
BIKE FREAKS HOLICE
1970 BIKE FREAKS HOLICE 37 - - - 37
179. Havlíčková Tereza
(2011)
TJ sokol Hradec Králové
2011 TJ sokol Hradec Králové 34 - - - 34
180. Krušinová Andělka
(2013)
Carla.Kupkolo.cz
2013 Carla.Kupkolo.cz 33 - - - 33
181. Severynova Viktoria
(1975)
Li/Ve bike team
1975 Li/Ve bike team 32 - - - 32
182. Červinková Mária
(1989)
Čáslav
1989 Čáslav 31 - - - 31
183. Špičanová Kristýna
(2012)
Město Hradec Králové
2012 Město Hradec Králové 30 - - - 30
184. Špičanová Lenka
(1976)
Město Hradec Králové
1976 Město Hradec Králové 29 - - - 29
185. Urbanková Simona
(1997)
1997 28 - - - 28
186. Pánková Karolína
(1998)
1998 25 - - - 25
187. Novotná Valerie
(2016)
S- Sport MTB Team
2016 S- Sport MTB Team 23 - - - 23
188. Krčmová Ema
(2010)
BSK Juniors Team
2010 BSK Juniors Team 22 - - - 22
189. Nosálová Gabriela
(2015)
SK Žamberk Tessuti sport
2015 SK Žamberk Tessuti sport 21 - - - 21
190. Urbanková Karolína
(2007)
2007 20 - - - 20
191. Plesníková Erika
(1971)
1971 19 - - - 19
192. Šotová Kornelia
(1969)
Cycling team Vlkovyš
1969 Cycling team Vlkovyš 18 - - - 18
193. Springerová Pavlína
(1977)
Město Hradec Králové
1977 Město Hradec Králové 17 - - - 17
194. Beránková Emma
(2011)
Město Hradec Králové
2011 Město Hradec Králové 16 - - - 16
195. Burianová Markéta
(1976)
Cycling team Vlkovyš
1976 Cycling team Vlkovyš 15 - - - 15
196. Juránek Bella
(2016)
Wikov TOTR Cycling Team
2016 Wikov TOTR Cycling Team 14 - - - 14
197. Hanušová Kristýna
(2014)
GHOST Junior Team
2014 GHOST Junior Team 13 - - - 13
198. Chvojková Alžběta
(2013)
GHOST Junior Team
2013 GHOST Junior Team 12 - - - 12
199. Beránková Lucie
(1977)
Magistrát města Hradec Králové
1977 Magistrát města Hradec Králové 11 - - - 11
200. Fiker Lada
(1993)
1993 10 - - - 10

Muži Elite

# Name Born Club HRADEC SILESIA STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA Total
1. Adel Filip
(1990)
Superior Team
1990 Superior Team 420 1200 - 1800 3420
2. Rydval Filip
(1996)
D2mont Merida Cycling Team
1996 D2mont Merida Cycling Team 540 660 1800 0 3000
3. Rauchfuss Marek
(1990)
Česká spořitelna-Accolade
1990 Česká spořitelna-Accolade 900 1800 - 0 2700
4. Bubílek Michal
(1986)
Merida Bikeranch Team
1986 Merida Bikeranch Team 360 720 1200 0 2280
5. Kejnar Daniel
(2005)
Cykloteam MXM Hulín
2005 Cykloteam MXM Hulín 240 540 960 510 2250
6. Neradil Vojtěch
(2001)
PSG Mechanix
2001 PSG Mechanix - 1080 - 1080 2160
7. Hník Karel
(1991)
D2mont Merida Cycling Team
1991 D2mont Merida Cycling Team 600 1500 - - 2100
7. Pravda David
(2004)
Pells Unity
2004 Pells Unity - 600 1500 - 2100
9. Rakus Ondřej
(2002)
JK ANIMALS MTB TEAM
2002 JK ANIMALS MTB TEAM - 840 1080 0 1920
10. Balcárek Vít
(2002)
Cykloteam MXM Hulín
2002 Cykloteam MXM Hulín 255 - 840 570 1665
11. Višňovský Tomáš
(1993)
MTBiker Team
1993 MTBiker Team - - - 1500 1500
12. Bartůněk Marek
(1998)
Česká spořitelna-Accolade
1998 Česká spořitelna-Accolade 480 960 - - 1440
13. Horák Ondřej
(2005)
D2mont Merida Cycling Team
2005 D2mont Merida Cycling Team 390 - 0 960 1350
14. Rożek Karol
(1993)
Global Orbea MTB Team
1993 Global Orbea MTB Team - - - 1200 1200
15. Špička Felix
(2005)
DECATHLON czech cycling team
2005 DECATHLON czech cycling team - 480 - 456 936
16. Lávička Adam
(2002)
Merida Bikeranch Team
2002 Merida Bikeranch Team 270 0 - 660 930
17. Petruš Lubomír
(1990)
D2mont Merida Cycling Team
1990 D2mont Merida Cycling Team 900 0 - - 900
18. Nieboras Mateusz
(1999)
Global Orbea MTB Team
1999 Global Orbea MTB Team - - - 840 840
19. Tekula Hynek
(1999)
JK ANIMALS MTB TEAM
1999 JK ANIMALS MTB TEAM - 780 - - 780
19. Výmola Petr
(1982)
Cycli.cz Team
1982 Cycli.cz Team - - 780 - 780
19. Garczyk Paweł
(2000)
TTS.COACH/SPICA SOLUTIONS TEAM
2000 TTS.COACH/SPICA SOLUTIONS TEAM - - - 780 780
22. Damek Milan
(1992)
KILPI RACING TEAM
1992 KILPI RACING TEAM - - - 720 720
23. Jobánek Jan
(1983)
Superior Team
1983 Superior Team - - - 600 600
24. Moroň Daniel
(2005)
OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
2005 OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ - 570 - - 570
25. Nishiyama Yasuaki
(1994)
GIANT KOIDERU
1994 GIANT KOIDERU - - - 540 540
26. Hudeček Dalibor
(2000)
PSG Mechanix
2000 PSG Mechanix - 510 - - 510
27. Švandrlík František
(2002)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2002 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - - - 480 480
28. Michl Daniel
(2004)
Ski a Bike Centrum Radotín
2004 Ski a Bike Centrum Radotín - - - 468 468
29. Kadota Motoshi
(1976)
GIANT KOIDERU
1976 GIANT KOIDERU - - - 444 444
30. Skála Jaromír
(1998)
Česká spořitelna-Accolade
1998 Česká spořitelna-Accolade 330 - - - 330
31. Zemene Jakub
(2003)
D2mont Merida Cycling Team
2003 D2mont Merida Cycling Team 300 - - - 300
32. Procházka Lukáš
(2002)
ML TUNING FACTORY RACING
2002 ML TUNING FACTORY RACING 285 - - - 285
33. Bláha Vojtěch
(2003)
SK VELO Praha
2003 SK VELO Praha 234 - - - 234
34. Holík Vojtěch
(2001)
ML TUNING FACTORY RACING
2001 ML TUNING FACTORY RACING 228 - - - 228
35. Hampl Ondřej
(2002)
Ústecké Centrum Cyklistiky
2002 Ústecké Centrum Cyklistiky 222 - - - 222

Ženy Elite

# Name Born Club HRADEC SILESIA STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA Total
1. Štolbová Fridrichová Lenka
(1994)
ENDORPHIN REPUBLIC
1994 ENDORPHIN REPUBLIC 600 1200 1500 1080 4380
2. Maťhová Andrea
(1997)
GHOST Team
1997 GHOST Team - 1500 1080 960 3540
2. Ziolkowska Michalina
(1984)
czasnarower.pl
1984 czasnarower.pl 540 - 1800 1200 3540
4. Hovorková Aneta
(2003)
D2mont Merida Cycling Team
2003 D2mont Merida Cycling Team 480 1800 - - 2280
5. Krutílková Kateřina
(2003)
GHOST Team
2003 GHOST Team 420 960 - 780 2160
6. Kalašová Milena
(1985)
K3 PERFORMANCE
1985 K3 PERFORMANCE - - - 1800 1800
7. ANDRZEJEWSKA Aleksandra
(1983)
Global Orbea MTB Team
1983 Global Orbea MTB Team - - - 1500 1500
8. Nováková Karla
(2005)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2005 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - - 1200 0 1200
9. Bojková Michaela
(2001)
CykloMira Wallachian Racing
2001 CykloMira Wallachian Racing - 1080 - - 1080
10. Broda Adrianna
(1991)
PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
1991 PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM - - 960 - 960
11. Löffelmann Karla
(1991)
Česká spořitelna-Accolade
1991 Česká spořitelna-Accolade 900 - - - 900
12. Flašarová Nikol
(1991)
Endorphin Republic
1991 Endorphin Republic - - - 840 840
12. Chudárková Aneta
(2003)
GHOST Team
2003 GHOST Team - - 840 - 840
14. Šmídová Adéla
(2003)
Training&Food
2003 Training&Food 750 - - - 750
15. Ryndová Anna
(2005)
2005 390 - - - 390
16. Holoubková Silvie
(2003)
2003 360 - - - 360

Kolo + odrážedlo chlapci 0-4 let

# Name Born Club HRADEC SILESIA STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA Total
1. Březina Adam
(2020)
GHOST Junior Team
2020 GHOST Junior Team 66 66 80 75 287
2. Jackulák Šimon
(2021)
GHOST Junior Team
2021 GHOST Junior Team 57 70 70 70 267
3. Šťastný Matěj
(2020)
Rychlí plameňáci
2020 Rychlí plameňáci 56 - 66 66 188
4. Šafář Jakub
(2020)
Rychlí plameňáci
2020 Rychlí plameňáci 54 - 68 62 184
5. Křeček Tomáš
(2020)
2020 75 - - 80 155
6. Stiller Maxmilián
(2020)
2020 50 - 75 - 125
7. Šenk Alex
(2020)
2020 - 80 - - 80
7. Kadlec Přemysl
(2020)
2020 80 - - - 80
9. Volek Jan
(2020)
2020 - 75 - - 75
10. Švec František
(2020)
Shwei_kers Rožďalovice
2020 Shwei_kers Rožďalovice 70 - - - 70
11. Malík Prokop
(2021)
Malikolo
2021 Malikolo - 68 - - 68
11. Sopoušek Kryštof
(2021)
Ski a Bike Centrum Radotín
2021 Ski a Bike Centrum Radotín - - - 68 68
11. Švestka Maxim
(2020)
2020 68 - - - 68
14. Maloch Dominik
(2020)
Raduň
2020 Raduň - 64 - - 64
14. Horák Jan
(2020)
Horák-Bikes
2020 Horák-Bikes 64 - - - 64
14. Vychodil Šimon
(2021)
2021 - - - 64 64
14. Juránek Max
(2022)
Wikov TOTR Cycling Team
2022 Wikov TOTR Cycling Team - - 64 - 64
18. Čajnák Sebastián
(2020)
SK Jantar Opava
2020 SK Jantar Opava - 63 - - 63
18. Blum Tony Benjamin
(2021)
Burkert Team
2021 Burkert Team 63 - - - 63
18. Richter Šimon
(2022)
GHOST Junior team
2022 GHOST Junior team - - - 63 63
21. Tyburec Matěj
(2021)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2021 HEAD PRO TEAM OPAVA - 62 - - 62
21. Holfeuer Ondřej
(2021)
CK Srní
2021 CK Srní 62 - - - 62
23. Fingerhut Matyáš
(2021)
Stěbořice
2021 Stěbořice - 61 - - 61
23. Benek Jakub
(2020)
2020 61 - - - 61
23. Morávek Martin
(2022)
2022 - - - 61 61
26. Konečný Tobiáš
(2020)
2020 - 60 - - 60
26. Jedlička Václav
(2020)
Jedličky
2020 Jedličky 60 - - - 60
28. Stanovský Viktor
(2021)
Ostrava
2021 Ostrava - 59 - - 59
28. Zápotocký Adam
(2020)
Čistý sport
2020 Čistý sport 59 - - - 59
30. Vocetka Petr
(2021)
2021 - 58 - - 58
30. Mareš Oldřich
(2022)
SHS Holosmetky
2022 SHS Holosmetky 58 - - - 58
32. Lesák Patrik
(2020)
2020 - 57 - - 57
33. Broz Jan
(2020)
Opava
2020 Opava - 56 - - 56
34. Škarda Adam
(2020)
2020 - 55 - - 55
34. Fiker Štěpán
(2021)
2021 55 - - - 55
36. Mičola Tomáš
(2021)
2021 - 54 - - 54
37. Penev Šimon
(2021)
Opava
2021 Opava - 53 - - 53
37. Kleiner Kryštof
(2021)
KK Team
2021 KK Team 53 - - - 53
39. Poláš Jiří
(2020)
2020 - 52 - - 52
39. Forman Petr
(2021)
ADASTRA Cycling Team
2021 ADASTRA Cycling Team 52 - - - 52
41. Selingr Bruno
(2022)
Opava
2022 Opava - 51 - - 51
41. Holubčák Matias
(2022)
2022 51 - - - 51
43. Rucký Sebastian
(2021)
2021 - 50 - - 50
44. Vašek Teodor
(2020)
2020 - 49 - - 49
44. Vais Vojtěch
(2020)
2020 49 - - - 49
46. Hanuš Štěpán
(2021)
2021 - 48 - - 48
47. Bracek Kevin
(2020)
CvakTeam
2020 CvakTeam - 47 - - 47
48. Gajdušek Jakub
(2022)
2022 - 46 - - 46
49. Vajda Daniel
(2021)
Opava
2021 Opava - 45 - - 45
50. Novák Richard
(2021)
2021 - 44 - - 44
51. Čajnák Samuel
(2021)
SK Jantar Opava
2021 SK Jantar Opava - 43 - - 43
52. Jareš Jindřich
(2021)
2021 - 42 - - 42

Předškoláci 5-6 let chlapci

# Name Born Club HRADEC SILESIA STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA Total
1. Horák Jonáš
(2018)
Talent Bike Cycling Team
2018 Talent Bike Cycling Team 80 80 80 80 320
2. Pajkert Michael
(2018)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2018 HEAD PRO TEAM OPAVA 75 75 70 75 295
3. Praus Jan
(2018)
SK Žamberk Tessuti sport
2018 SK Žamberk Tessuti sport 60 66 66 70 262
4. Sofka David
(2018)
2018 64 62 75 - 201
5. Plný Václav
(2018)
MTB Trilogy kupkolo
2018 MTB Trilogy kupkolo 63 - 64 - 127
6. Hruška Antonín
(2018)
GHOST Junior Team
2018 GHOST Junior Team 62 - 63 - 125
7. Foltýn Marek
(2019)
Nutrend Specialized Racing
2019 Nutrend Specialized Racing 57 - - 66 123
8. Černín Hubert
(2018)
Podvihov
2018 Podvihov - 70 - - 70
8. Husák Jiří
(2018)
MTB Kladno
2018 MTB Kladno 70 - - - 70
10. Zajíček David
(2018)
ON-OFF Team
2018 ON-OFF Team - 68 - - 68
10. Foltýn Marak
(2019)
Nutrend Specialized Racing
2019 Nutrend Specialized Racing - - 68 - 68
10. Pejcha Šimon
(2018)
2018 68 - - - 68
10. Chrapek Antonín
(2018)
2018 - - - 68 68
14. Kráčmář Šimon
(2018)
Wikov TOTR Cycling Team
2018 Wikov TOTR Cycling Team 66 - - - 66
15. Klestil Karel
(2018)
Opavský sportovní klub
2018 Opavský sportovní klub - 64 - - 64
15. Tomek Teodorek
(2019)
2019 - - - 64 64
17. Mojžíšek Tomáš
(2018)
SK Slezan Frýdek-Místek
2018 SK Slezan Frýdek-Místek - 63 - - 63
18. Janek Levi
(2019)
Wikov TOTR cycling team
2019 Wikov TOTR cycling team - - 62 - 62
19. Vavrečka Metoděj
(2018)
Opava
2018 Opava - 61 - - 61
19. Čejpa Jakub
(2018)
2018 61 - - - 61
19. Hnídek Jan
(2019)
2019 - - 61 - 61
22. Manderla Jakub
(2018)
Opava
2018 Opava - 60 - - 60
22. Schejbal Jakub
(2019)
2019 - - 60 - 60
24. Zuzaňák Matyáš
(2018)
DK BIKESHOP Racing Team
2018 DK BIKESHOP Racing Team - 59 - - 59
24. Grossu Alex
(2019)
POLYSAN
2019 POLYSAN - - 59 - 59
24. Gregor David
(2018)
2018 59 - - - 59
27. Šulc Christian
(2018)
2018 - 58 - - 58
27. Svěrák Vojtěch
(2018)
2018 58 - - - 58
29. Konečný Jakub
(2018)
2018 - 57 - - 57
30. Šupík Jiří
(2019)
2019 - 56 - - 56
30. Tománek Martin
(2019)
2019 56 - - - 56
32. Newerla Matyáš
(2018)
Skřipov
2018 Skřipov - 55 - - 55
32. Jedlička Michal
(2018)
2018 55 - - - 55
34. Gajdušek Petr
(2018)
2018 - 54 - - 54
34. Pokorný Ondřej
(2019)
2019 54 - - - 54
36. Petrovsky Maxim
(2018)
Opava
2018 Opava - 53 - - 53
36. Šebesta Jaroslav
(2019)
GHOST Junior Team
2019 GHOST Junior Team 53 - - - 53
38. Kotula Petr
(2018)
Opava
2018 Opava - 52 - - 52
38. Janeček Robin
(2019)
2019 52 - - - 52
40. Vajda Adam
(2018)
Opava
2018 Opava - 51 - - 51
40. Mareš JR Pavel
(2019)
SHS Holosmetky
2019 SHS Holosmetky 51 - - - 51
42. Hrbáč Jan
(2019)
Nová pláň
2019 Nová pláň - 50 - - 50
42. Kordina Marek
(2019)
2019 50 - - - 50
44. Šustek Lukáš
(2018)
Domoradovice
2018 Domoradovice - 49 - - 49
45. Schindler Adam
(2019)
ON-OFF Team
2019 ON-OFF Team - 48 - - 48
46. Martinák Jan
(2018)
2018 - 47 - - 47
47. Mohila Tobiáš
(2019)
Bikestyle H@F
2019 Bikestyle H@F - 46 - - 46
48. Novák Matěj
(2018)
2018 - 45 - - 45
49. Stanovský Richard
(2018)
Ostrava
2018 Ostrava - 44 - - 44
50. Sedláček Tobiáš
(2019)
Ostrava - Plesná
2019 Ostrava - Plesná - 43 - - 43
51. Jurček Vojta
(2019)
2019 - 42 - - 42
52. Weber Vilém
(2019)
2019 - 41 - - 41
53. Kopecký Kryštof
(2019)
2019 - 40 - - 40

Mladší žáci 7-8 let

# Name Born Club HRADEC SILESIA STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA Total
1. Dlabaja Vojtěch
(2016)
KOLOKROUŽEK Zlín
2016 KOLOKROUŽEK Zlín 75 80 80 80 315
2. Zelinka Martin
(2016)
BB Racing Čerčany
2016 BB Racing Čerčany 70 66 75 75 286
3. Hořeňovský Matěj
(2016)
GHOST Junior Team
2016 GHOST Junior Team 57 61 63 70 251
4. Novotný Sebastian
(2016)
S - sport MTB team
2016 S - sport MTB team 56 75 68 - 199
5. Forman Dominik
(2017)
ADASTRA Cycling Team
2017 ADASTRA Cycling Team 62 70 66 - 198
6. Pekárek Jakub
(2017)
ALAN TB Cycling team
2017 ALAN TB Cycling team 54 58 60 - 172
7. Soukup Jan
(2017)
Expres CZ - BMD Team Kolín
2017 Expres CZ - BMD Team Kolín 66 - 70 - 136