Mladší žáci 11-12 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Rous Martin
(2009)
UNIKOVO MTB TEAM
2009 UNIKOVO MTB TEAM - 1000 955 960 973 990 4878
2. Lipenský Matouš
(2008)
Tufo Pardus Prostejov
2008 Tufo Pardus Prostejov - - 966 981 1000 1000 3947
3. Lisy Vit
(2008)
Expres CZ Tufo Team Kolin
2008 Expres CZ Tufo Team Kolin - - 960 990 990 981 3921
4. VEDRAL Max
(2008)
2008 990 - 944 - 955 955 3844
5. JANŮ Tomáš
(2009)
Bike puzzle team
2009 Bike puzzle team 981 - - - - 966 1947
6. Dvořák Tomáš
(2008)
CYKLOCH TEAM
2008 CYKLOCH TEAM - - 973 973 - - 1946
7. Kunc Tomáš
(2009)
GHOST Junior team
2009 GHOST Junior team - - 942 - - 948 1890
8. Svěrkot Daniel
(2008)
Bike 2000
2008 Bike 2000 - - - 1000 - - 1000
8. FRITZSCHE Noah
(2009)
RSV Erzgebirge eV
2009 RSV Erzgebirge eV 1000 - - - - - 1000
8. Tesařík Jakub
(2008)
CYKLOTEAM KOLARNA
2008 CYKLOTEAM KOLARNA - - 1000 - - - 1000
11. Svoboda David
(2008)
ADASTRA Cycling Team
2008 ADASTRA Cycling Team - - 990 - - - 990
12. PURNOCH Jan
(2008)
SkiAndBike Kunratice
2008 SkiAndBike Kunratice - - - - 981 - 981
13. Vašíček Denis
(2008)
ADASTRA Cycling Team
2008 ADASTRA Cycling Team - - 981 - - - 981
14. Hoffmann Šíma
(2009)
MOVS
2009 MOVS - - - - - 973 973
14. STRAŇÁNEK Denis
(2008)
---
2008 --- 973 - - - - - 973
16. MĚCHURA Albert
(2008)
Priste Uz Nepojedu Kolo Tym
2008 Priste Uz Nepojedu Kolo Tym - - - - 966 - 966
17. PŘÍHODA Lenny
(2008)
---
2008 --- 966 - - - - - 966
17. Filgas Matouš
(2008)
ACK Stara Ves nad Ondrejnici
2008 ACK Stara Ves nad Ondrejnici - - - 966 - - 966
19. ŠRETR Michal
(2008)
S-sport Hronov
2008 S-sport Hronov - - - - 960 - 960
20. Kameník Jan
(2008)
2008 - - - - - 960 960
20. NAVOLY Jamie
(2009)
RSV Erzgebirge eV
2009 RSV Erzgebirge eV 960 - - - - - 960
22. Řípa Dominik
(2008)
Doloplazy
2008 Doloplazy - - - 955 - - 955
22. MALINA Matyáš
(2009)
Dresdner SC 1898 eV
2009 Dresdner SC 1898 eV 955 - - - - - 955
24. THÉR Ondřej
(2008)
Teplice nad Metuji
2008 Teplice nad Metuji - - - - 951 - 951
25. Tomeček Vojtěch
(2009)
Doloplazy
2009 Doloplazy - - - 951 - - 951
25. Nejedlý Lukáš
(2008)
VokolekCyclingTeam
2008 VokolekCyclingTeam - - 951 - - - 951
25. JANŠTA Jakub
(2008)
---
2008 --- 951 - - - - - 951
25. Kunrt Adam
(2008)
Harrachov
2008 Harrachov - - - - - 951 951
29. MORÁVEK Jáchym
(2009)
Dolni Radechova
2009 Dolni Radechova - - - - 948 - 948
30. Pokorný Patrik
(2008)
Bike 8144
2008 Bike 8144 - - 948 - - - 948
30. Černín Ondřej
(2008)
TJ SOKOL SMOLKOV
2008 TJ SOKOL SMOLKOV - - - 948 - - 948
30. MATES Martin
(2008)
Top Ten Teplice
2008 Top Ten Teplice 948 - - - - - 948
33. BARTOLOMĚJEV Adam
(2008)
Kerteam
2008 Kerteam - - - - 946 - 946
34. Douděra Petr
(2009)
Jaroslav Kulhavy cycling team
2009 Jaroslav Kulhavy cycling team - - 946 - - - 946
34. Kunrt Kryštof
(2008)
Harrachov
2008 Harrachov - - - - - 946 946
34. TROJAN Tomáš
(2008)
HPM sport Teplice
2008 HPM sport Teplice 946 - - - - - 946
34. Černín Lukáš
(2009)
TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLOCZ
2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLOCZ - - - 946 - - 946
38. NOVÁK Štěpán
(2009)
2009 - - - - 945 - 945
39. Malíř Hóna
(2008)
GHOST Junior Team
2008 GHOST Junior Team - - - - - 945 945
39. Hadámek Lukáš
(2009)
Babylonbike-Litultovice
2009 Babylonbike-Litultovice - - - 945 - - 945
39. Dvořák Sebastian
(2008)
Head Bike Opava zs
2008 Head Bike Opava zs - - 945 - - - 945
39. HRANÁČ Jan
(2008)
---
2008 --- 945 - - - - - 945
43. OLŠA Matyáš
(2008)
FitKOLO Junior XCM
2008 FitKOLO Junior XCM - - - - 944 - 944
44. Maršálek Matěj
(2009)
PRAHA
2009 PRAHA - - - - - 944 944
44. Chudý Vojta
(2008)
Forman Cinelli
2008 Forman Cinelli - - - 944 - - 944
44. ŠLAJER Jan
(2009)
Most
2009 Most 944 - - - - - 944
47. RYDLO Václav
(2008)
Pitrs bikes team
2008 Pitrs bikes team - - - - 943 - 943
48. Žižka Vojtěch
(2008)
Sk Jiri TEAM
2008 Sk Jiri TEAM - - - 943 - - 943
48. Klučka Vašek
(2009)
KILPI KIDS RACING TEAM
2009 KILPI KIDS RACING TEAM - - 943 - - - 943
48. SÁRKÖZI Petr
(2009)
Bicykl Team Usti nad Labem
2009 Bicykl Team Usti nad Labem 943 - - - - - 943
51. HORNYCH Olda
(2009)
SKI Police n M
2009 SKI Police n M - - - - 942 - 942
52. HOSTAŠA Pavel
(2009)
Autoopravna Peleska
2009 Autoopravna Peleska 942 - - - - - 942
52. Plaček Marek
(2009)
Stepankovice
2009 Stepankovice - - - 942 - - 942
54. MAJSNIAR Jan
(2009)
Pitrs bikes team
2009 Pitrs bikes team - - - - 941 - 941
55. Slaný David
(2009)
Bratrikovice
2009 Bratrikovice - - - 941 - - 941
55. HINK Kryštof
(2009)
---
2009 --- 941 - - - - - 941
55. Němec Ondřej
(2008)
SK Jiri Team Ostrava
2008 SK Jiri Team Ostrava - - 941 - - - 941
58. JANÁK Josef
(2009)
2009 - - - - 940 - 940
59. KRÁSA Tomáš
(2009)
SK Favorit Bilina
2009 SK Favorit Bilina 940 - - - - - 940
59. Hendrich Daniel Maximus
(2008)
BIKE FREAKS HOLICE
2008 BIKE FREAKS HOLICE - - 940 - - - 940
61. MAREČEK Jakub
(2008)
RED DRAGONS HOROVICE
2008 RED DRAGONS HOROVICE - - - - 939 - 939
62. Pokorný Šimon
(2008)
Bike 8144
2008 Bike 8144 - - 939 - - - 939
62. DÖRNER Jakub
(2008)
SK Svojkov Haven MTB
2008 SK Svojkov Haven MTB 939 - - - - - 939
64. PATERA Vendis
(2009)
KL sport Most
2009 KL sport Most 938 - - - - - 938
65. SKLENÁŘ Willibald
(2009)
---
2009 --- 937 - - - - - 937

Starší žáci 13-14 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. BŘÍZA Vojtěch
(2006)
CK MTB Maraton Hlinsko
2006 CK MTB Maraton Hlinsko 990 1000 973 990 990 1000 4970
2. HENDRYCH Vojta
(2006)
Bike freaks Holice
2006 Bike freaks Holice 981 - 939 945 955 973 4793
3. ZEZULKA Aleš
(2006)
SK Zamberk TEssUTI SPORT
2006 SK Zamberk TEssUTI SPORT 946 - 944 960 944 981 4775
4. Svoboda Marcel
(2007)
UNIKOVO MTB TEAM
2007 UNIKOVO MTB TEAM - 981 935 946 941 955 4758
5. ALINA Adam Hugo
(2007)
ADASTRA Cycling Team
2007 ADASTRA Cycling Team 945 - 937 941 942 944 4709
6. Nechuta Marek
(2007)
Bike Freaks Holice
2007 Bike Freaks Holice - - 955 951 951 990 3847
7. Frencl Dominik
(2007)
Jaroslav Kulhavy cycling team
2007 Jaroslav Kulhavy cycling team - - 941 942 946 966 3795
8. LHOTKA Michal
(2007)
Ricany
2007 Ricany 936 - - 933 932 945 3746
9. Doleček Přemysl
(2007)
SK Zamberk Tessuti sport
2007 SK Zamberk Tessuti sport - - 948 966 973 - 2887
10. Mitáš Robert
(2007)
SkiAndBike Kunratice
2007 SkiAndBike Kunratice - - - 1000 943 - 1943
11. Vik Samuel
(2007)
S-sport Hronov
2007 S-sport Hronov - 990 - - 939 - 1929
12. Kulveit Tobiáš
(2006)
CarlaKupkolocz
2006 CarlaKupkolocz - 973 - - 945 - 1918
13. Ulvr Adam
(2007)
2007 - 966 - - 935 - 1901
14. PEŠINA Jan
(2006)
REDPOINT
2006 REDPOINT - - - - 940 960 1900
15. PROCHÁZKA Matěj
(2007)
Short Bike Academy Opletal
2007 Short Bike Academy Opletal 955 - 938 - - - 1893
16. Chvojka Filip
(2007)
GHOST junior team
2007 GHOST junior team - - 934 - - 951 1885
17. PURNOCH Matyáš
(2006)
SkiAndBike Kunratice
2006 SkiAndBike Kunratice - - - - 1000 - 1000
18. Bažant Kryštof
(2007)
TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda
2007 TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda - - 1000 - - - 1000
18. SCHNEIDER Paul Morten
(2006)
Dresdner SC 1898 eV
2006 Dresdner SC 1898 eV 1000 - - - - - 1000
20. Raška Lukáš
(2007)
Short Bike Academy Opletal
2007 Short Bike Academy Opletal - - 990 - - - 990
21. SAIDL Filip
(2006)
Pitrs bikes team
2006 Pitrs bikes team - - - - 981 - 981
22. Najser Karel
(2006)
Superior riders
2006 Superior riders - - - 981 - - 981
22. Pilař Patrik
(2006)
Cisty sport
2006 Cisty sport - - 981 - - - 981
24. Leffler Krystof
(2006)
SkiandBike Kunratice Team
2006 SkiandBike Kunratice Team - - - 973 - - 973
24. BÖNISCH Jay
(2006)
RSV Erzgebirge eV
2006 RSV Erzgebirge eV 973 - - - - - 973
26. BRUMLÍK Marek
(2006)
CYKLO KLUB JICIN
2006 CYKLO KLUB JICIN - - - - 966 - 966
27. LUKAŠÍK Pavel
(2006)
Bike freaks Holice
2006 Bike freaks Holice 966 - - - - - 966
27. Mušálek Jakub
(2007)
Head Pro Team
2007 Head Pro Team - - 966 - - - 966
29. BRUCKNER Filip
(2006)
IVAR CS
2006 IVAR CS - - - - 960 - 960
30. BINDER Diego
(2007)
RSG Bischofswerda
2007 RSG Bischofswerda 960 - - - - - 960
30. Kukla Dominik
(2007)
ADASTRA Cycling Team
2007 ADASTRA Cycling Team - - 960 - - - 960
30. Kučera Radim
(2007)
2007 - 960 - - - - 960
33. Sýkora Václav
(2007)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2007 HEAD PRO TEAM OPAVA - - - 955 - - 955
34. KAISER Matěj
(2006)
Kaiserteam
2006 Kaiserteam 951 - - - - - 951
34. Sviták Jakub
(2006)
Bike pro Racing
2006 Bike pro Racing - - 951 - - - 951
36. THER Jan
(2006)
Ja sam
2006 Ja sam - - - - 948 - 948
37. MACH Adam
(2006)
MSCH
2006 MSCH 948 - - - - - 948
37. Žurek Daniel
(2006)
ON-OFF Team
2006 ON-OFF Team - - - 948 - - 948
37. Popelka Filip
(2007)
Adastra Cycling Team
2007 Adastra Cycling Team - - - - - 948 948
40. Kolar David
(2007)
Adastra Cycling Team
2007 Adastra Cycling Team - - 946 - - - 946
40. Jankovič Petr
(2006)
Beroun jede
2006 Beroun jede - - - - - 946 946
42. Ticháček Petr
(2006)
Apache loko Trutnov
2006 Apache loko Trutnov - - 945 - - - 945
43. Chytil Tomáš
(2006)
2006 - - - 944 - - 944
43. ZEITHAML Dominik
(2007)
BAOS OSEK
2007 BAOS OSEK 944 - - - - - 944
45. Hodný Vilém
(2006)
ON-OFF Team
2006 ON-OFF Team - - - 943 - - 943
45. Děták Mikuláš
(2007)
ADASTRA Cycling Team
2007 ADASTRA Cycling Team - - 943 - - - 943
45. MACH Vilém
(2007)
MSCH
2007 MSCH 943 - - - - - 943
48. ŠVÁCHA Matěj
(2007)
BAOS OSEK
2007 BAOS OSEK 942 - - - - - 942
48. Jaroš Nikola
(2007)
Cisty sport kids racing team
2007 Cisty sport kids racing team - - 942 - - - 942
50. ZÁHEJSKÝ Vít
(2007)
---
2007 --- 941 - - - - - 941
51. Halfar Štěpán
(2006)
Bolatice
2006 Bolatice - - - 940 - - 940
51. HLISNÍK Jan
(2007)
TJ Lokomotiva Teplice
2007 TJ Lokomotiva Teplice 940 - - - - - 940
51. Hořejší Tobiáš
(2006)
MTB TEAM SPIRIT
2006 MTB TEAM SPIRIT - - 940 - - - 940
54. Štencel Matěj
(2007)
Opava
2007 Opava - - - 939 - - 939
54. FRYNTA Jonas Jakub
(2007)
Motorsport Chuchelna
2007 Motorsport Chuchelna 939 - - - - - 939
56. MORÁVEK Pavel
(2007)
Dolni Radechova
2007 Dolni Radechova - - - - 938 - 938
57. BARTOŇ Matěj
(2006)
Hobyci
2006 Hobyci 938 - - - - - 938
57. Vála Ondřej
(2007)
SK Jiri Team Ostrava
2007 SK Jiri Team Ostrava - - - 938 - - 938
59. FRIEDE Jan
(2006)
2006 - - - - 937 - 937
60. Macháč Adam
(2007)
Opava
2007 Opava - - - 937 - - 937
60. PERGL Ondřej
(2006)
Hobyci
2006 Hobyci 937 - - - - - 937
62. LANDA Matyáš
(2006)
2006 - - - - 936 - 936
63. Vanka Matouš
(2007)
Expres CZ Tufo Team Kolin
2007 Expres CZ Tufo Team Kolin - - 936 - - - 936
63. Honka Vojtěch
(2006)
Opava
2006 Opava - - - 936 - - 936
65. Seidl Martin
(2007)
DK BIKESHOP Racing Team Ostrava
2007 DK BIKESHOP Racing Team Ostrava - - - 935 - - 935
66. MALÍK Ondřej
(2006)
2006 - - - - 934 - 934
67. Nedopil Tomáš
(2007)
Chvalikovice
2007 Chvalikovice - - - 934 - - 934
68. TEJKL Michal
(2007)
Bazanti z Letohradu
2007 Bazanti z Letohradu - - - - 933 - 933
69. Maršálek Adam
(2006)
GHOST junior team
2006 GHOST junior team - - 933 - - - 933
70. Kolář Adam
(2007)
2007 - - - 932 - - 932
70. Munzar David
(2007)
Cykloklub Dalecin
2007 Cykloklub Dalecin - - 932 - - - 932
72. Šauer Adam
(2007)
Cykloklub Dalecin
2007 Cykloklub Dalecin - - 931 - - - 931

Kadeti 15-16 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. MEIER Lukáš
(2004)
GHOST Team
2004 GHOST Team 973 1000 0 973 1000 990 4936
2. Lipenský Vít
(2005)
Tufo Pardus Prostejov
2005 Tufo Pardus Prostejov - - 955 966 990 981 3892
3. FOLTIN Jakub
(2004)
KL sport Most
2004 KL sport Most 951 - 945 - 960 - 2856
4. DOBRÝ Lukáš
(2005)
Future Cycling Northwave
2005 Future Cycling Northwave 1000 - 948 - - - 1948
5. Šejstal Ondra
(2004)
Kl sport most
2004 Kl sport most - - 973 - 973 - 1946
6. Štěpánek Adam
(2004)
DK BIKESHOP Racing Team
2004 DK BIKESHOP Racing Team - - 981 960 - - 1941
7. Csizmadia Lukáš
(2004)
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
2004 Jaroslav Kulhavy Cycling Team - 973 - - 946 - 1919
8. MÁDLÍK Petr
(2005)
ENJOY RIDING TEAM
2005 ENJOY RIDING TEAM 941 - - 955 - - 1896
9. Hlávka Adam
(2004)
Superior Riders
2004 Superior Riders - - - 1000 - - 1000
9. Kunčík Matěj
(2004)
Rouvy Specialized
2004 Rouvy Specialized - - - - - 1000 1000
9. Böhm Marian
(2004)
HEAD PRO TEAM Opava
2004 HEAD PRO TEAM Opava - - 1000 - - - 1000
12. Moroň Daniel
(2005)
Head pro team Opava
2005 Head pro team Opava - - - 990 - - 990
12. LANGER Ben
(2004)
RSV Erzgebirge eV
2004 RSV Erzgebirge eV 990 - - - - - 990
12. Havelka Štěpán
(2004)
ADASTRA Cycling Team
2004 ADASTRA Cycling Team - - 990 - - - 990
12. Petr Michal
(2004)
2004 - 990 - - - - 990
16. PEŠINA Jakub
(2004)
Redpoint Eleven Team
2004 Redpoint Eleven Team - - - - 981 - 981
17. MONTI Alberto
(2004)
Top ten team Teplice
2004 Top ten team Teplice 981 - - - - - 981
17. Čivrný Matyáš
(2004)
2004 - 981 - - - - 981
17. Pravda David
(2004)
Head Pro Team Opava
2004 Head Pro Team Opava - - - 981 - - 981
20. Lhoták Václav
(2004)
Bike Freaks Holice
2004 Bike Freaks Holice - - - - - 973 973
21. PIVNIČKA Jakub
(2005)
Pitrs bikes team
2005 Pitrs bikes team - - - - 966 - 966
22. Dobias Simon David
(2005)
CSG TRI Team
2005 CSG TRI Team - - - - - 966 966
22. KRAUSE Georg
(2005)
Dresdner SC 1898 eV
2005 Dresdner SC 1898 eV 966 - - - - - 966
22. Černík Adam
(2004)
MTBO racing team Hradec Kralove
2004 MTBO racing team Hradec Kralove - - 966 - - - 966
25. LASSE Bernard
(2004)
Dresdner SC 1898 eV
2004 Dresdner SC 1898 eV 960 - - - - - 960
25. kupský michal
(2004)
Drahanovsky Sport Team
2004 Drahanovsky Sport Team - - 960 - - - 960
25. Bartosiewicz Bartosz
(2005)
Mitutiyo
2005 Mitutiyo - - - - - 960 960
28. HRDLIČKA Adam
(2005)
Mapei Merida Kankovsky
2005 Mapei Merida Kankovsky - - - - 955 - 955
29. Knebl Josef
(2004)
2004 - - - - - 955 955
29. ŠVÁCHA Pavel
(2004)
SG Jablonec
2004 SG Jablonec 955 - - - - - 955
31. LEHKÝ Adam
(2005)
JK Cyclink team
2005 JK Cyclink team - - - - 951 - 951
32. Petrů Martin
(2004)
Force Fojtik Wilier
2004 Force Fojtik Wilier - - 951 - - - 951
32. Frenzel Tomáš
(2005)
ON-OFF TEAM
2005 ON-OFF TEAM - - - 951 - - 951
32. Brumlik Marek
(2005)
Cyklo klub Jicin
2005 Cyklo klub Jicin - - - - - 951 951
35. SCHULZ Filip
(2005)
SKI Avia Praha
2005 SKI Avia Praha - - - - 948 - 948
36. Ludvik Daniel
(2004)
NAPOHODU bike team Pist
2004 NAPOHODU bike team Pist - - - 948 - - 948
36. MOLCAR Jan
(2004)
---
2004 --- 948 - - - - - 948
38. Špička Felix
(2005)
Head pro team
2005 Head pro team - - - 946 - - 946
38. HEŘMAN Lukáš
(2004)
Top ten team Teplice
2004 Top ten team Teplice 946 - - - - - 946
38. Svatoš Tomáš
(2004)
Cyklo-ski klub Policka
2004 Cyklo-ski klub Policka - - 946 - - - 946
41. SLUKA Šimon
(2005)
SLUKATM
2005 SLUKATM - - - - 945 - 945
42. Stefanidis Achilleas
(2004)
Pura Vida
2004 Pura Vida - - - 945 - - 945
42. KLEIN Martin
(2004)
---
2004 --- 945 - - - - - 945
44. KUBIŠTA Kryštof
(2005)
2005 - - - - 944 - 944
45. Raška Martin
(2004)
Pusta Polom
2004 Pusta Polom - - - 944 - - 944
45. Procházka Ondřej
(2005)
Short Bike Academy Opletal
2005 Short Bike Academy Opletal - - 944 - - - 944
45. SCHABEL Patrice
(2004)
RSV Erzgebirge eV
2004 RSV Erzgebirge eV 944 - - - - - 944
48. ZÁMEČNÍK Ondřej
(2005)
2005 - - - - 943 - 943
49. Mrózek Pawel
(2004)
TJ TZ Trinec
2004 TJ TZ Trinec - - 943 - - - 943
49. Stanovský Robin
(2004)
2004 - - - 943 - - 943
49. REŽ Adam
(2005)
Krusnoman TT Litvinov
2005 Krusnoman TT Litvinov 943 - - - - - 943
52. HEJNYŠ Marek
(2004)
Hobuk
2004 Hobuk - - - - 942 - 942
53. HAMATA Lukáš
(2005)
Triatlet Karlovy Vary
2005 Triatlet Karlovy Vary 942 - - - - - 942
53. Pařez Tomáš
(2004)
Expres CZ-Tufo Team Kolin
2004 Expres CZ-Tufo Team Kolin - - 942 - - - 942
55. HARTMAN Matyáš
(2005)
2005 - - - - 941 - 941
56. Foldyna David
(2005)
KILPI KIDS RACING TEAM
2005 KILPI KIDS RACING TEAM - - 941 - - - 941
57. VLACH Tomáš
(2005)
Biketeam Mezimesti
2005 Biketeam Mezimesti - - - - 940 - 940
58. JIŘÍK Adam
(2005)
Krusnoman TT Litvinov
2005 Krusnoman TT Litvinov 940 - - - - - 940
58. Suchánek Martin
(2004)
ASPIRE SCM
2004 ASPIRE SCM - - 940 - - - 940
60. JAKUBÍK Filip
(2005)
2005 - - - - 939 - 939
61. Padrta Ondřej
(2005)
Kilpi kids racing team
2005 Kilpi kids racing team - - 939 - - - 939
61. POKORNÝ Ondřej
(2005)
SK Zahorany
2005 SK Zahorany 939 - - - - - 939
63. ZUBATÝ Jiří
(2004)
---
2004 --- 938 - - - - - 938
64. KRČKA Matěj
(2005)
---
2005 --- 937 - - - - - 937
65. FRYNTA Tomas Michael
(2005)
Motorsport Chuchelna
2005 Motorsport Chuchelna 936 - - - - - 936
66. RÖDL František
(2004)
tour de cul
2004 tour de cul 935 - - - - - 935
67. KELDRYCH Dominik
(2005)
---
2005 --- 934 - - - - - 934
68. HÁNA Viktor
(2004)
SK Svojkov Haven MTB
2004 SK Svojkov Haven MTB 933 - - - - - 933

Junioři 17-18 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. LÁVIČKA Adam
(2002)
Kross Bike Ranch team
2002 Kross Bike Ranch team 966 - 981 1000 1000 1000 4947
2. KUBIŠTA Martin
(2003)
ENJOY RIDING TEAM
2003 ENJOY RIDING TEAM 955 1000 960 955 966 - 4836
3. Svoboda Marian
(2003)
UNIKOVO MTB TEAM
2003 UNIKOVO MTB TEAM - 973 - 948 960 990 3871
4. Švandrlík František
(2002)
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
2002 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM - 966 - - 955 981 2902
5. Pešek Vladimír
(2003)
2003 - - 937 - 948 966 2851
6. Šindelář Jan
(2002)
HEAD PRO TEAM
2002 HEAD PRO TEAM - - 990 990 - - 1980
7. SKRBEK Jan
(2002)
2002 973 990 - - - - 1963
8. VLAS Jakub
(2003)
MS BIKE ACADEMY racing
2003 MS BIKE ACADEMY racing 981 - 955 - - - 1936
9. Kraus Lukáš
(2003)
Lazne Belohrad
2003 Lazne Belohrad - - 951 - 981 - 1932
10. Hanč Vojtěch
(2002)
Ghost Team
2002 Ghost Team - 981 944 - - - 1925
11. Koller Šimon
(2003)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2003 HEAD PRO TEAM OPAVA - - 939 981 - - 1920
12. Maceček Marek
(2002)
Ostrava
2002 Ostrava - - 943 966 - - 1909
13. Szczepanski Lukas
(2003)
Head Pro Team Opava
2003 Head Pro Team Opava - - 948 960 - - 1908
14. VESELÝ Radek
(2002)
MS BIKE ACADEMY racing
2002 MS BIKE ACADEMY racing 948 - 940 - - - 1888
15. Tlamka Tomáš
(2002)
Nutrend Specialized Racing
2002 Nutrend Specialized Racing - - 1000 - - - 1000
15. VANĚČEK Lukáš
(2003)
Hnizdil team Kadan
2003 Hnizdil team Kadan 1000 - - - - - 1000
17. STYBLÍK Adam
(2002)
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team - - - - 990 - 990
18. VANĚČEK Adam
(2003)
Hnizdil Team
2003 Hnizdil Team 990 - - - - - 990
19. Morávek Roman
(2002)
SK Spindl
2002 SK Spindl - - 0 - 973 - 973
20. Voženílek Martin
(2003)
HEAD pro Team Opava
2003 HEAD pro Team Opava - - 973 - - - 973
20. Novotný Martin
(2002)
2002 - - - - - 973 973
20. Bohdalovský Jiří
(2002)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2002 HEAD PRO TEAM OPAVA - - - 973 - - 973
23. Vítek Tomáš
(2002)
HEAD PRO TEAM
2002 HEAD PRO TEAM - - 966 - - - 966
24. KOPECKÝ Petr
(2003)
Rouvy Specialized Cycling Team
2003 Rouvy Specialized Cycling Team 960 - - - - - 960
24. Novák Karel
(2003)
2003 - 960 - - - - 960
26. Vrabec Jiří
(2002)
2002 - 955 - - - - 955
27. MAKOVSKÝ Matyáš
(2003)
Drevostavby Makovsky Michal
2003 Drevostavby Makovsky Michal - - - - 951 - 951
28. Pajer Matouš
(2003)
2003 - 951 - - - - 951
28. KRÁSA Jakub
(2002)
SK Favorit Bilina
2002 SK Favorit Bilina 951 - - - - - 951
28. Pietroň Filip
(2002)
Head Pro Team
2002 Head Pro Team - - 0 951 - - 951
31. KUBEČEK Vojtěch
(2003)
Pitrs bikes team
2003 Pitrs bikes team - - - - 946 - 946
32. PROCHÁZKA Ondřej
(2002)
SK SELA SPORT Prerov
2002 SK SELA SPORT Prerov 946 - - - - - 946
32. Slaný Jakub
(2003)
Bratrikovice
2003 Bratrikovice - - - 946 - - 946
32. Vodrážka Vojtěch
(2002)
KC Hlinsko
2002 KC Hlinsko - - 946 - - - 946
35. Figel Max
(2003)
Head pro team
2003 Head pro team - - - 945 - - 945
35. Štindl Matěj
(2002)
MORAVEC TEAM
2002 MORAVEC TEAM - - 945 - - - 945
37. Šupík Matěj
(2003)
2003 - - - 944 - - 944
38. Šindler Jakub
(2003)
Superior riders
2003 Superior riders - - - 943 - - 943
39. Čech Jan
(2002)
Branka u Opavy
2002 Branka u Opavy - - - 942 - - 942
39. Votoček Matyáš
(2003)
We Love Cycling
2003 We Love Cycling - - 942 - - - 942
41. Procházka Lukáš
(2002)
2002 - - - 941 - - 941
41. Smolen Karel
(2003)
2003 - - 941 - - - 941
43. Ležák Ondřej
(2003)
Branka u Opavy
2003 Branka u Opavy - - - 940 - - 940
44. Křefký Jakub
(2003)
NAPOHODU Bike team Pist
2003 NAPOHODU Bike team Pist - - - 939 - - 939
45. Procházka Tomáš
(2003)
BIKE team Nove Mesto na Morave
2003 BIKE team Nove Mesto na Morave - - 938 - - - 938
46. Rakus Ondřej
(2002)
TJ TZ Trinec
2002 TJ TZ Trinec - - 936 - - - 936

Muži Elite

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. ADEL Filip
(1990)
Superior Velsbike Team
1990 Superior Velsbike Team 1000 1000 948 1000 - 1000 4948
2. KANĚRA Michal
(1986)
GHOST Team
1986 GHOST Team 966 990 951 966 - 990 4863
3. BUBÍLEK Michal
(1986)
Kross Bikeranch team
1986 Kross Bikeranch team 943 - 944 981 1000 981 4849
4. HLŮŽEK Radim
(1992)
MONDRAKER Racing team
1992 MONDRAKER Racing team 935 - 936 955 981 960 4767
5. KUBELKA Petr
(1995)
MONDRAKER Racing team
1995 MONDRAKER Racing team 937 951 937 944 973 951 4756
6. Coufal Tomáš
(2001)
VELOCENTRUM STRATOSAUTO HK
2001 VELOCENTRUM STRATOSAUTO HK - 948 935 951 966 955 4755
7. JEŽEK Petr
(1992)
Superior riders
1992 Superior riders 941 - 0 946 990 966 3843
8. DAMEK Milan
(1992)
Kilpi Racing Team
1992 Kilpi Racing Team 939 - 943 960 - 973 3815
9. KALITA Tomáš
(1988)
Head Pro Team Opava
1988 Head Pro Team Opava 929 - 932 941 960 - 3762
10. RŮŽIČKA Jakub
(2000)
Cyklo Bendl
2000 Cyklo Bendl 930 0 927 943 955 - 3755
11. HOLUB Milan
(1982)
1982 925 - 930 939 946 - 3740
12. BUKSA Dominik
(1990)
FUTURE CYCLING NORTHWAVE TEAM
1990 FUTURE CYCLING NORTHWAVE TEAM 948 - 955 990 - - 2893
13. ŠIMEK Jakub
(2001)
Kross Bikeranch team
2001 Kross Bikeranch team 942 955 0 948 - - 2845
14. CINK Ondřej
(1990)
Kross Racing Team
1990 Kross Racing Team 951 - 1000 - - - 1951
15. RAUCHFUSS Marek
(1990)
Ethic Sport cycling team
1990 Ethic Sport cycling team 981 - 966 - - - 1947
16. HYNEK Kristian
(1980)
Futurecycling Northwave
1980 Futurecycling Northwave 955 - 981 - - - 1936
17. Jobánek Jan
(1983)
Superior Velsbike Team
1983 Superior Velsbike Team - - 946 973 - - 1919
18. Ošťádal Jiří
(1993)
Enjoy riding team
1993 Enjoy riding team - 946 933 - - - 1879
19. Blaho Martin
(1999)
Prestige Cycling Team
1999 Prestige Cycling Team - - 929 942 - - 1871
20. Termens Nadal JOSEP
(1993)
1993 933 - 931 - - - 1864
21. ŠKARNITZL Jan
(1986)
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
1986 Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha 990 - - - - - 990
21. Stošek Martin
(1994)
Futurecycling Northwave
1994 Futurecycling Northwave - - 990 - - - 990
23. Becking Hans
(1986)
1986 - 981 - - - - 981
24. Kulhavý Jaroslav
(1985)
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
1985 Jaroslav Kulhavy Cycling Team - - 973 - - - 973
24. KOBES Lukáš
(1996)
GAPP System - KOLOFIX MTB racing team
1996 GAPP System - KOLOFIX MTB racing team 973 - - - - - 973
24. Gathof Daniel
(1981)
1981 - 973 - - - - 973
27. Vanden Haesevelde Rob
(1996)
1996 - 966 - - - - 966
28. Heidenreich Lennard
(1995)
1995 - 960 - - - - 960
28. Ulman Matouš
(1984)
Ceska sporitalna - Accolade
1984 Ceska sporitalna - Accolade - - 960 - - - 960
28. MORÁVEK Tomáš
(1999)
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
1999 Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha 960 - - - - - 960
31. PEŠEK Vojtěch
(1989)
CK MTB Maraton Hlinsko
1989 CK MTB Maraton Hlinsko - - - - 951 - 951
32. KAVALÍR Jakub
(1993)
KC KUTNA HORA
1993 KC KUTNA HORA - - - - 948 - 948
33. SKÁLA Jaromír
(1998)
Rouvy Specialized Cycling Team
1998 Rouvy Specialized Cycling Team 946 - - - - - 946
34. Klos Viktor
(1992)
DK Bikeshop racing team
1992 DK Bikeshop racing team - - - 945 - - 945
34. JELÍNEK Josef
(1998)
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
1998 Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha 945 - - - - - 945
34. Gegenheimer Simon
(1988)
1988 - 945 - - - - 945
34. Průdek Matěj
(1997)
Multicraft MTB team
1997 Multicraft MTB team - - 945 - - - 945
38. THUM STEFFEN
(1984)
1984 - 944 - - - - 944
38. KONWA Piotr Konwa
(1995)
SGR Specialized
1995 SGR Specialized 944 - - - - - 944
40. Šnajdr Michal
(1988)
1988 - 943 - - - - 943
41. Wohlgemuth Michael
(1998)
New Bike 2008
1998 New Bike 2008 - - 942 - - - 942
42. Hofer Franz
(1981)
New Bike 2008
1981 New Bike 2008 - - 941 - - - 941
43. Haman Martin
(1984)
SUPERIOR RIDERS
1984 SUPERIOR RIDERS - - - 940 - - 940
43. Kozák Matouš
(1998)
Rohozec Amulet Team
1998 Rohozec Amulet Team - - 940 - - - 940
43. ANDERLE Florian
(1997)
Team FujiBikes Rockets
1997 Team FujiBikes Rockets 940 - - - - - 940
46. Kunášek Josef
(2000)
Expres CZ-Tufo Team Kolin
2000 Expres CZ-Tufo Team Kolin - - 939 - - - 939
47. STADLER Alexander
(1996)
Intersport Muhl4tlerBikeTeam
1996 Intersport Muhl4tlerBikeTeam 938 - - - - - 938
47. Kučera Jakub
(2001)
Expres CZ-Tufo Team Kolin
2001 Expres CZ-Tufo Team Kolin - - 938 - - - 938
49. DZIEWA Mikołaj
(1996)
SGR Specialized
1996 SGR Specialized 936 - - - - - 936
50. GALLE Tommy
(1989)
White Rock eV
1989 White Rock eV 934 - - - - - 934
50. Bartůněk Marek
(1998)
Ethicsport cycling team
1998 Ethicsport cycling team - - 934 - - - 934
52. FRITZSCH Felix
(1989)
Focus RAPIRO Racing
1989 Focus RAPIRO Racing 932 - - - - - 932
53. ŠORF Pavel
(1999)
Bike freaks Holice
1999 Bike freaks Holice 931 - - - - - 931
54. Hyneček Michal
(1987)
Aspire SCM
1987 Aspire SCM - - 928 - - - 928
54. KOSINA Jakub
(1996)
1996 928 0 - - - - 928
56. SÖLTER Marcus
(1989)
Focus RAPIRO Racing
1989 Focus RAPIRO Racing 927 - - - - - 927
57. BRUNS Roy
(1988)
M-WAVE Pro Team
1988 M-WAVE Pro Team 926 - - - - - 926

Muži Hobby 19-34 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. VLČEK Sebastian
(1994)
MONDRAKER Racing team
1994 MONDRAKER Racing team 990 1000 - 990 990 1000 4970
2. ŠTOLFA Štěpán
(1998)
Pitrs bikes team
1998 Pitrs bikes team 1000 973 966 0 1000 981 4920
3. Drejsl Lukáš
(1986)
MONDRAKER Racing team
1986 MONDRAKER Racing team - 966 948 960 966 966 4806
4. HODR Antonín
(1987)
Ghost Pro Bike Trutnov
1987 Ghost Pro Bike Trutnov 944 - 960 981 960 960 4805
5. FRENCL Martin
(1990)
Pitrs bikes
1990 Pitrs bikes 936 948 935 938 935 937 4694
6. KORDÍK Tomáš
(1986)
1986 937 944 937 - 921 943 4682
7. Klimaszewski Łukasz
(1989)
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCLAW
1989 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCLAW - 981 1000 1000 0 990 3971
8. Sládek Tomáš
(1988)
1988 - - 955 948 973 973 3849
9. Kalista Jiří
(1992)
Cyklodrak Stribro
1992 Cyklodrak Stribro - 946 929 - 934 945 3754
10. TRUNGEL Tomas
(1986)
1986 938 - 924 - 914 933 3709
11. FUS Martin
(1987)
DK BIKESHOP Racing Team
1987 DK BIKESHOP Racing Team 955 951 944 - - - 2850
12. BOUDA Tomáš
(1990)
Kross BikeRanch Team
1990 Kross BikeRanch Team 948 - 951 946 0 - 2845
13. Vukelič Jakub
(1995)
Force KCK Zlin
1995 Force KCK Zlin - - 946 - 941 951 2838
14. Bulawa David
(1993)
TJ TZ Trinec
1993 TJ TZ Trinec - - 921 955 932 - 2808
15. Veselý Jan
(1990)
Projekt CFL-Cycling for life
1990 Projekt CFL-Cycling for life - 942 922 - - 939 2803
16. Dziedzic Kamil
(1988)
Mitutoyo AZS Wratislavia Wroclaw
1988 Mitutoyo AZS Wratislavia Wroclaw - 939 927 - - 934 2800
17. ŠTOLBA David
(1991)
Ghost Team
1991 Ghost Team 940 - 920 - 925 - 2785
18. Planka Dalibor
(1988)
Mike Bike Cycling Team
1988 Mike Bike Cycling Team - - 912 932 896 - 2740
19. Götz Daniel
(1995)
Radynebikecz
1995 Radynebikecz - - 981 - 940 - 1921
20. Hodyl Kamil
(1990)
Bike Center Atak Sport Swidnica
1990 Bike Center Atak Sport Swidnica - - 973 - 946 - 1919
21. Barteska Samuel
(1998)
Cyklosport HF
1998 Cyklosport HF - - 940 973 - - 1913
22. Tomašov Filip
(1996)
DS Brno Racing
1996 DS Brno Racing - - 945 - 943 - 1888
23. AUTERSKÝ Václav
(1988)
Radynebikecz
1988 Radynebikecz 943 - - - 942 - 1885
24. VITVAR Martin
(1987)
Kola Sir Belohrad
1987 Kola Sir Belohrad 942 - - - - 942 1884
25. Nešpor Patrik
(1986)
IN-LIFE cycling team
1986 IN-LIFE cycling team - - 936 - - 940 1876
26. Bitnar Matěj
(1988)
SKH Kralovehradeckeho Kraje
1988 SKH Kralovehradeckeho Kraje - 941 - - 930 - 1871
27. SLAVÍČEK Marek
(1990)
Kross BikeRanch Team
1990 Kross BikeRanch Team 939 - 931 - - - 1870
28. Kunc Ladislav
(1990)
1990 - - 0 - 927 938 1865
29. TYDLITÁT Vojtěch
(2000)
SIX MONKEYS
2000 SIX MONKEYS - - - - 924 935 1859
30. Petrilak Petr
(1995)
Interflon Scott
1995 Interflon Scott - - 919 - - 932 1851
31. Voceďálek Jaroslav
(1987)
Vocet team
1987 Vocet team - - 932 - 910 - 1842
32. Pavlas Jakub
(1987)
Pavlas Cycles Factory
1987 Pavlas Cycles Factory - 921 918 - - - 1839
33. Kudláček Tomáš
(1994)
1994 - - - 931 904 - 1835
34. HORÁLEK Jiří
(1986)
1986 - - - - 894 931 1825
35. Skalický Pavel
(1992)
Skialp Dolni Morava
1992 Skialp Dolni Morava - - 990 - - - 990
35. Gosseries Maxim
(1996)
1996 - 990 - - - - 990
37. ADÁMEK Petr
(1993)
Apache Loko Trutnov
1993 Apache Loko Trutnov - - - - 981 - 981
38. HODYL Kamil Hodyl
(1990)
Bike Center Atak Sport Swidnica
1990 Bike Center Atak Sport Swidnica 981 - - - - - 981
39. MILERET Milan
(2001)
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
2001 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 973 - - - - - 973
40. Marek Jaroslav
(1986)
Cyklo OP
1986 Cyklo OP - - - 966 0 - 966
41. HOFMAN Lukáš
(1991)
Ski a Bike centrum Radotin
1991 Ski a Bike centrum Radotin 966 - - - - - 966
42. JURČA Karel
(1997)
KL sport Most
1997 KL sport Most 960 - - - - - 960
42. Klackl Johann
(1993)
1993 - 960 - - - - 960
44. ŠILAR Jakub
(1989)
BIKESTRIKE -TREK
1989 BIKESTRIKE -TREK - - - - 955 - 955
45. Vítů Josef
(1995)
1995 - - - - - 955 955
45. Fritzsch Felix
(1989)
1989 - 955 - - - - 955
47. DVOŘÁK David
(1993)
MONDRAKER Racing team
1993 MONDRAKER Racing team - - - - 951 - 951
48. KOLESAR Roman
(1988)
BAKAKO
1988 BAKAKO 951 - - - - - 951
48. Straka Michal
(1991)
Superior Riders
1991 Superior Riders - - - 951 - - 951
50. PICH Tomas
(1995)
Bikehome
1995 Bikehome - - - - 948 - 948
51. Vacek Jan
(2000)
SPORTICUS team
2000 SPORTICUS team - - - - - 948 948
52. Libra Mirek
(1989)
NOVATOP Bike Team
1989 NOVATOP Bike Team - - - - - 946 946
52. SWÁROVSKÝ Michal
(1998)
ZPcyklo PROOFY Corratec team
1998 ZPcyklo PROOFY Corratec team 946 - - - - - 946
54. JIRKŮ Jakub
(1996)
1996 - - - - 945 0 945
55. Babiánek David
(1993)
Cycloracing Team
1993 Cycloracing Team - - - 945 - - 945
55. Lechner Patrick
(1988)
1988 - 945 - - - - 945
55. PIRZKALL Marek
(1991)
Specialized Europe B V
1991 Specialized Europe B V 945 - - - - - 945
58. KLIMEŠ Ondřej
(1992)
Redfrog Bikeinvest
1992 Redfrog Bikeinvest - - - - 944 - 944
59. Kašný Tomáš
(1987)
NAPOHODU bike team Pist
1987 NAPOHODU bike team Pist - 0 - 944 - - 944
59. Dušek Michal
(1992)
Cykloklub Morava Lestina
1992 Cykloklub Morava Lestina - - - - - 944 944
61. Dubovecký Andrej
(1986)
Bike Team Sazovice
1986 Bike Team Sazovice - - - 943 - - 943
61. Vlášek Michal
(1989)
KROss BIKERANCH TEAM
1989 KROss BIKERANCH TEAM - - 943 - - - 943
61. Kulhavý Tomáš
(1988)
1988 - 943 - - - - 943
64. Šidlík Tomáš
(1993)
1993 - - - 942 - - 942
64. Martin Čerijocký
(1986)
ENDEKA BAssTA team
1986 ENDEKA BAssTA team - - 942 - - - 942
66. Merta Karel
(1992)
NANY BIKE Zlin
1992 NANY BIKE Zlin - - - 941 - - 941
66. Rybáček Miroslav
(1987)
Alset Racing Team
1987 Alset Racing Team - 0 941 - - - 941
66. VOJTA Aleš
(1990)
Cycology bike shop
1990 Cycology bike shop 941 - - - - - 941
66. Makal Tomáš
(1991)
1991 - - - - - 941 941
70. Bohuš Vojtěch
(1994)
NAPOHODU bike team Pist
1994 NAPOHODU bike team Pist - - - 940 - - 940
70. Kolář Kryštof
(1996)
1996 - 940 - - - - 940
72. ŠIMEK Adam
(1989)
1989 - - - - 939 - 939
73. Sádovský Marek
(1994)
Cycolog Jablonec nad Nisou
1994 Cycolog Jablonec nad Nisou - - 939 - - - 939
73. Ďurica Michal
(1989)
1989 - - - 939 - - 939
75. MARTIN Jiří
(1990)
1990 - - - - 938 - 938
76. Michal Petr
(1989)
1989 - 938 - - - - 938
76. Fabián Tomáš
(1996)
cykloteam kolarna olomouc
1996 cykloteam kolarna olomouc - - 938 - - - 938
78. GILEWSKI Maciej
(1986)
KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM
1986 KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM - - - - 937 - 937
79. Boll Mario
(1991)
1991 - 937 - - - - 937
79. Rosmanit Michal
(1996)
NOVATOP BIKE TEAM
1996 NOVATOP BIKE TEAM - - - 937 - - 937
81. HOUŠKA Matěj
(1995)
NIKL CYCLING TEAM
1995 NIKL CYCLING TEAM - - - - 936 - 936
82. Franer Jakub
(1989)
BIKE SPORT servis Opava
1989 BIKE SPORT servis Opava - - - 936 - - 936
82. Vymětalík Jaroslav
(1991)
CYKLO PROFI GOLDFREN
1991 CYKLO PROFI GOLDFREN - - - - - 936 936
82. Job Jakub
(1989)
1989 - 936 - - - - 936
85. Mrozek Mateusz
(1988)
Chuchelna
1988 Chuchelna - - - 935 - - 935
85. Mikuláš Vojtěch
(1996)
1996 - 935 - - - - 935
85. GRUNT Matyáš
(2001)
Bikesport Usti nad Labem
2001 Bikesport Usti nad Labem 935 - - - - - 935
88. Janeček Tomáš
(1991)
NAPOHODU bike team Pist
1991 NAPOHODU bike team Pist - - - 934 - - 934
88. Kubíček Lukáš
(1990)
B4 Team
1990 B4 Team - - 934 - - - 934
88. Meeuwessen Rob
(1989)
1989 - 934 - - - - 934
91. ŠUBR Martin
(1997)
Kola Sir Belohrad
1997 Kola Sir Belohrad - - - - 933 - 933
92. Dvořák Miloslav
(1990)
1990 - 933 - - - - 933
92. Kyjovský Marek
(1986)
Orion Team
1986 Orion Team - - - 933 - - 933
92. Vrbacký Tomáš
(1991)
Lelekovice
1991 Lelekovice - - 933 - - - 933
95. Klapal Martin
(1990)
1990 - 932 - - - - 932
96. MELICHAR Pavel
(1997)
MSK Motor Sport
1997 MSK Motor Sport - - - - 931 - 931
97. Kmošena Matúš
(1991)
1991 - 931 - - - - 931
98. Wertich Jan
(1986)
HEAD PRO TEAM OPAVA
1986 HEAD PRO TEAM OPAVA - - - 930 - - 930
98. Bažant Jakub
(1989)
1989 - 930 - - - - 930
98. Pešek Vojtěch
(1989)
CK MTB MARATON HLINSKO
1989 CK MTB MARATON HLINSKO - - 930 - - - 930
98. Kocman Jan
(1998)
Rohozec Amulet Team
1998 Rohozec Amulet Team - - - - - 930 930
102. PETR Michal
(2000)
INS atelier Nachod
2000 INS atelier Nachod - - - - 929 - 929
103. Bucňák Ondřej
(1991)
Bike Triatlon Morkovice
1991 Bike Triatlon Morkovice - - - 929 - - 929
103. Adamkiewicz Mateusz
(1988)
1988 - 929 - - - - 929
105. SOVÁK Zdeněk
(1990)
1990 - - - - 928 - 928
106. Szuscik Martin
(1991)
Vichr z Hor
1991 Vichr z Hor - - - 928 - - 928
106. Bekr Jan
(1991)
1991 - 928 - - - - 928
106. Belt Kacper
(1997)
MTB Eldar Swiecie SkiBike Stronie
1997 MTB Eldar Swiecie SkiBike Stronie - - 928 - - - 928
109. Zenzinger Jiří
(1999)
Vsetin
1999 Vsetin - - - 927 - - 927
109. Ornst Tomáš
(1990)
1990 - 927 - - - - 927
111. JIRÁSEK Pája
(1992)
Pitrs bikes team
1992 Pitrs bikes team - - - - 926 - 926
112. Kuna Arkadiusz
(1988)
Mitutoyo AZS Wratislavia Wroclaw
1988 Mitutoyo AZS Wratislavia Wroclaw - 0 926 - - - 926
112. Janků Libor
(1989)
1989 - - - 926 - - 926
112. Janeček Pavel
(1990)
1990 - 926 - - - - 926
115. Mrůzek Martin
(1989)
HEAD PRO TEAM OPAVA
1989 HEAD PRO TEAM OPAVA - - - 925 - - 925
115. Martinec Jiří
(1988)
1988 - - 925 - - - 925
115. Martyka Michał
(1989)
1989 - 925 - - - - 925
118. Strach Jakub
(1990)
1990 - 924 - - - - 924
119. JANSA Tomáš
(2000)
ssK Pedro
2000 ssK Pedro - - - - 923 - 923
120. Kohout Lukáš
(1995)
TriBike - Koala Stevens mtb
1995 TriBike - Koala Stevens mtb - - 923 - - - 923
120. Radil Jakub
(1987)
1987 - 923 - - - - 923
122. MOCZULSKI Rafał
(1986)
DRUKARNIALEGNICAEU
1986 DRUKARNIALEGNICAEU - - - - 922 - 922
123. Hundhammer Johannes
(1989)
1989 - 922 - - - - 922
124. RÜCKER Jakub
(1988)
Bonbon Machov
1988 Bonbon Machov - - - - 920 - 920
125. Fiederling Lennart
(1997)
1997 - 920 - - - - 920
126. Hantl Aleš
(1987)
Bike team KC Jaromer
1987 Bike team KC Jaromer - - - - 919 - 919
127. Musil Ondřej
(1986)
1986 - 919 - - - - 919
128. KREJSAR Ondřej
(2000)
INS atelier Nachod
2000 INS atelier Nachod - - - - 918 - 918
129. Janda Lukáš
(1986)
1986 - 918 - - - - 918
130. BEČKA Jiří
(1993)
1993 - - - - 917 - 917
131. Beran Lukáš
(1988)
Ghost Team
1988 Ghost Team - - 917 - - - 917
131. Rouček Jan
(1994)
1994 - 917 - - - - 917
133. TIŠNOVSKÝ Martin
(1991)
SCHUNK clamping and gripping
1991 SCHUNK clamping and gripping - - - - 916 - 916
134. Musil Štěpán
(1988)
Tj Sokol Pisecna
1988 Tj Sokol Pisecna - - 916 - - - 916
134. Kozlík Petr
(1990)
1990 - 916 - - - - 916
136. JENŠÍK Jan
(1988)
BIG SHOCK TEAM
1988 BIG SHOCK TEAM - - - - 915 - 915
137. Nentvich Jiří
(1987)
Kross Bikeranch Team
1987 Kross Bikeranch Team - - 915 - 0 - 915
138. Jelínek Josef
(1989)
1989 - 915 - - - - 915
139. Kucera Michal
(1989)
1989 - - 914 - - - 914
139. Vykoupil Jan
(1992)
1992 - 914 - - - - 914
141. CHRZANOWSKI Arkadiusz
(1994)
Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
1994 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa - - - - 913 - 913
142. Neuman Richard
(1987)
1987 - 913 - - - - 913
142. Sodomka Karel
(1989)
1989 - - 913 - - - 913
144. KRATINA Tomáš
(1990)
BLOGIC CYCLING TEAM
1990 BLOGIC CYCLING TEAM - - - - 912 - 912
145. Hrůza Petr
(1988)
1988 - 912 - - - - 912
146. VIKTORA Tomáš
(1986)
CK 1967 Ceska Kamenice
1986 CK 1967 Ceska Kamenice - - - - 911 - 911
147. Matějka Filip
(2001)
2001 - 911 - - - - 911
147. Matula Ondřej
(1999)
1999 - - 911 - - - 911
149. Žižka Michal
(1988)
Kasper Swix Team
1988 Kasper Swix Team - - - - 909 - 909
150. KUTINA Filip
(1987)
1987 - - - - 908 - 908
151. BÁRTA Luboš
(1993)
KL sport Most
1993 KL sport Most - - - - 907 - 907
152. KUŘE Tomáš
(1991)
Biko Adventures
1991 Biko Adventures - - - - 906 - 906
153. HARTMAN Jarda
(1992)
Sedim na tom letos podruhy
1992 Sedim na tom letos podruhy - - - - 905 - 905
154. PATOCS David
(1988)
KOLOSHOP Team
1988 KOLOSHOP Team - - - - 903 - 903
155. HORÁK Jan
(1987)
KLZworks
1987 KLZworks - - - - 902 - 902
156. PACNER Pavel
(1998)
1998 - - - - 901 - 901
157. JANDÁČEK Jakub
(1997)
1997 - - - - 900 - 900
158. JIROUSEK Jakub
(1991)
Herostore Racing Team
1991 Herostore Racing Team - - - - 899 - 899
159. MACH Josef
(1988)
BAKAKO Nova Paka
1988 BAKAKO Nova Paka - - - - 898 - 898
160. Volhejn Ondřej
(1988)
DTJ Hrachoviste
1988 DTJ Hrachoviste - - - - 897 - 897
161. ZDENĚK Jiří
(1989)
Bioracer Czech Republic
1989 Bioracer Czech Republic - - - - 895 - 895
162. ZIKA Adam
(1989)
1989 - - - - 893 - 893
163. KUTIL Šimon
(1991)
Synove vycepu
1991 Synove vycepu - - - - 892 - 892
164. MATUŠKA Martin
(1992)
1992 - - - - 891 - 891
165. HORNYCH Martin
(1988)
1988 - - - - 890 - 890
166. JIRÁSEK Jakub
(1987)
1987 - - - - 889 - 889
167. JEŽEK Martin
(1989)
1989 - - - - 888 - 888
168. TOMEŠ Martin
(1990)
MTBrno
1990 MTBrno - - - - 887 - 887
169. ZÁHLAVA Jan
(1991)
Herostore Racing Team
1991 Herostore Racing Team - - - - 886 - 886
170. NEVYHOŠTĚNÝ Vladimír
(1995)
ZP Cyklo Proofy Corratec team
1995 ZP Cyklo Proofy Corratec team - - - - 885 - 885
171. ŠANDERA Ondřej
(1987)
Fast Music for Slow People
1987 Fast Music for Slow People - - - - 884 - 884
172. ŠITINA Bohumil
(2001)
2001 - - - - 883 - 883
173. LUŠTINEC Filip
(2001)
Prolog Bike
2001 Prolog Bike - - - - 882 - 882
174. LINHART Kuba
(2001)
2001 - - - - 881 - 881
175. ZÁMEČNÍK Martin
(1992)
1992 - - - - 880 - 880
176. HUBKA Jakub
(1993)
Herostore Racing Team
1993 Herostore Racing Team - - - - 879 - 879
177. PAJER Matouš
(2001)
2001 - - - - 878 - 878
178. FLEISCHER Marc
(1987)
E-Triatlon
1987 E-Triatlon - - - - 877 - 877
179. KLIGL Lukáš
(1997)
Rajbas klub Nachod
1997 Rajbas klub Nachod - - - - 876 - 876
180. NOVOSVĚTSKÝ Miroslav
(1986)
1986 - - - - 875 - 875
181. MICHL Jakub
(1990)
No Excuse
1990 No Excuse - - - - 874 - 874
182. HULÍN Radek
(1988)
Klinske Traily
1988 Klinske Traily - - - - 873 - 873
183. HANOUSEK Jakub
(1991)
1991 - - - - 872 - 872
184. HANZLÍK Jakub
(1991)
1991 - - - - 871 - 871
185. VACEK Václav
(1990)
1990 - - - - 870 - 870
186. JOHN Pavel
(1988)
1988 - - - - 869 - 869
187. CHALOUPKA Martin
(1990)
ST-OS bikers team
1990 ST-OS bikers team - - - - 868 - 868

Muži Masters I 35-44 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. SCHEJBAL Josef
(1978)
Cyklo Bendl
1978 Cyklo Bendl 990 - 960 960 981 1000 4891
2. FAJT Milan
(1977)
Eurofoam
1977 Eurofoam 955 955 943 973 960 981 4824
3. VÁLEK Václav
(1980)
1980 944 - 942 946 945 973 4750
4. STRAKOŠ Jan
(1983)
BEKO BIKE TEAM
1983 BEKO BIKE TEAM 941 933 931 945 933 955 4707
5. KLUSÁK Rostislav
(1976)
Cyklo Ski klub Policka
1976 Cyklo Ski klub Policka 938 937 926 941 914 948 4690
6. HNYK Pavel
(1982)
1982 936 942 929 - 936 945 4688
7. Sedlář Jakub
(1984)
NOVATOP Bike Team
1984 NOVATOP Bike Team - 936 951 981 990 - 3858
8. ZÁRYBNICKÝ Jiří
(1976)
CK Vinohradske slapky
1976 CK Vinohradske slapky 951 946 938 - - 966 3801
9. JUKL Karel
(1977)
1977 960 938 932 - 943 - 3773
10. DRNEC Martin
(1976)
COS Brno
1976 COS Brno 937 934 - - 925 944 3740
11. KLOFANDA Martin
(1977)
Future cycling Northwave
1977 Future cycling Northwave 940 943 928 - 918 - 3729
12. TŘÍSKA Lukáš
(1977)
MONDRAKER Racing team
1977 MONDRAKER Racing team 935 - 921 932 907 - 3695
13. ŠUPICH Martin
(1977)
Pitrs bikes team
1977 Pitrs bikes team 933 924 912 - 921 - 3690
14. Martin Jan
(1980)
KAH Sport Vrchlabi
1980 KAH Sport Vrchlabi - 990 981 - 966 - 2937
15. Šťastný Roman
(1979)
Rock Machine-Cyklomax
1979 Rock Machine-Cyklomax - 981 945 - 951 - 2877
16. Havel Josef
(1982)
STATIKA JSKK
1982 STATIKA JSKK - 960 944 - 955 - 2859
17. ŠOLC Radek
(1985)
Cyklotreninkcom
1985 Cyklotreninkcom 942 940 - 966 0 - 2848
18. MATĚJŮ Jan
(1982)
TJ Banik Mezibori
1982 TJ Banik Mezibori 946 945 - - 941 - 2832
19. KUČERA Tomáš
(1977)
MONDRAKER Racing team
1977 MONDRAKER Racing team 945 - 935 948 - - 2828
20. Šustr Lukas
(1984)
Alset racing team
1984 Alset racing team - 948 936 - 938 - 2822
21. Kalaš Jan
(1980)
BikePartcz
1980 BikePartcz - - 927 - 924 946 2797
22. HORNYCH Véna
(1978)
Kupkolo MTB Trilogy
1978 Kupkolo MTB Trilogy 930 - - 938 911 - 2779
23. Kelíšek Tomáš
(1977)
Force Fojtik Wilier
1977 Force Fojtik Wilier - - 913 - 919 943 2775
24. Fučík Jan
(1982)
Mike Bike
1982 Mike Bike - - 916 935 923 - 2774
25. Široký Michal
(1979)
1979 - 927 918 - - 928 2773
26. Jakeš Jiří
(1977)
1977 - - 908 927 - 929 2764
27. Kopecký Michal
(1977)
1977 - 883 902 - 817 - 2602
28. Pilčík Adam
(1984)
Maloja - Rocky Mountain Team
1984 Maloja - Rocky Mountain Team - - 990 990 - - 1980
29. Fojtík Ondřej
(1977)
Force Fojtik Wilier
1977 Force Fojtik Wilier - - 973 - 1000 - 1973
30. DOBRÝ Petr
(1977)
Future Cycling Northwave
1977 Future Cycling Northwave 981 - 955 - - - 1936
31. Pitel Lukáš
(1983)
BIG SHOCK TEAM
1983 BIG SHOCK TEAM - - 948 - 973 - 1921
32. Říhánek Lukáš
(1979)
2V BIKERS
1979 2V BIKERS - 939 - - - 951 1890
33. VANÍČEK Vojtěch
(1985)
Bakako Nova Paka
1985 Bakako Nova Paka 948 - 941 - - - 1889
34. Němec Lubos
(1976)
Vokolek-Cycling-Team
1976 Vokolek-Cycling-Team - - 939 - 946 - 1885
35. NÝČ Michal
(1982)
MONDRAKER Racing team
1982 MONDRAKER Racing team 935 - - - 937 - 1872
36. Mikuš Jan
(1977)
1977 - 931 - - - 935 1866
37. Darebník Libor
(1981)
TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM
1981 TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM - - 925 936 - - 1861
38. Kavan Radim
(1978)
Cyklobenda
1978 Cyklobenda - 919 - - - 941 1860
39. Jero Miroslav
(1984)
Kasper Swix Team
1984 Kasper Swix Team - 929 - - 923 - 1852
40. Neuman Radim
(1977)
1977 - - 914 - - 938 1852
41. Just Pavel
(1976)
Cyklo Benda
1976 Cyklo Benda - 918 - - - 932 1850
42. DRESLER Lukáš
(1979)
Cyklistika Strezetice
1979 Cyklistika Strezetice - - - - 901 939 1840
43. Menšík Jan
(1977)
Kromerizske bajker
1977 Kromerizske bajker - - 911 925 - - 1836
44. Brych Tomáš
(1977)
TV Nova
1977 TV Nova - - - 905 - 927 1832
45. RIPPEL Milan
(1980)
1980 - - - - 889 936 1825
46. Mička Marek
(1979)
1979 - 921 - - 888 - 1809
47. Paclt Tomáš
(1983)
NACO Liberec
1983 NACO Liberec - - 917 - 890 - 1807
48. Doležal Jan
(1979)
1979 - - 909 - 881 - 1790
49. KYPET Aleš
(1976)
MT kliky
1976 MT kliky 928 - - - 860 - 1788
50. Ryšavý Pavel
(1979)
Redpoint Eleven Team
1979 Redpoint Eleven Team - 901 - - 845 - 1746
51. Šindelář Jiří
(1980)
1980 - - 905 - 840 - 1745
52. Motl Jaroslav
(1976)
1976 - 900 - - 824 - 1724
53. Reiner Jan
(1985)
Ceska Sporitelna - Accolade Cycling Team
1985 Ceska Sporitelna - Accolade Cycling Team - - - 1000 - - 1000
53. Fišnar Jan
(1980)
TJ Banik Mezibori
1980 TJ Banik Mezibori - - 1000 - - - 1000
53. ZELENÝ Ondřej
(1982)
Eleven Mercedes BlackET
1982 Eleven Mercedes BlackET 1000 - - - - - 1000
53. Gonda Pavel
(1981)
1981 - 1000 - - - - 1000
57. POROŚ DARIUSZ
(1979)
Mitutoyo AZS Wratislavia Wroclaw
1979 Mitutoyo AZS Wratislavia Wroclaw - - 0 - - 990 990
58. FABIŠOVSKÝ Ladislav
(1981)
---
1981 --- 973 - - - - - 973
58. Wegner Sönke
(1982)
1982 - 973 - - - - 973
60. Hanyk Milan
(1984)
MONDRAKER Racing team
1984 MONDRAKER Racing team - - 966 - - - 966
60. EBERL Filip
(1982)
X TEAM BaNo
1982 X TEAM BaNo 966 - - - - - 966
60. Mützlitz Torsten
(1984)
1984 - 966 - - - - 966
63. Strieženec Martin
(1985)
Bike Terror Crew
1985 Bike Terror Crew - - - - - 960 960
64. Volek Jaromír
(1980)
SK Bagbike
1980 SK Bagbike - - - 955 - - 955
65. Hudeček Petr
(1982)
Opavske dupy
1982 Opavske dupy - - - 951 - - 951
65. Schnapka Matthias
(1980)
1980 - 951 - - - - 951
67. POLMAN Daniel
(1979)
Ultra Paka Racing Team
1979 Ultra Paka Racing Team - - - - 948 - 948
68. Tatíček Petr
(1985)
Ski a Bike centrum Radotin
1985 Ski a Bike centrum Radotin - - 946 - - - 946
69. TRMATA Štěpán
(1978)
Czech Tallboys
1978 Czech Tallboys - - - - 944 - 944
70. Lecnar Jaruch
(1983)
1983 - 944 - - - - 944
70. Vávra Aleš
(1982)
Olomouc
1982 Olomouc - - - 944 - - 944
72. Erdziak Maroš
(1980)
ENDEKA BAssTA team
1980 ENDEKA BAssTA team - - - 943 - - 943
72. EBERL Tomáš
(1984)
X-Team BaNo K Vary
1984 X-Team BaNo K Vary 943 - - - - - 943
74. LECNAR Jaromír
(1983)
Pitrs bikes team
1983 Pitrs bikes team - - - - 942 - 942
75. Fikar Martin
(1983)
BAKAKO Nova Paka
1983 BAKAKO Nova Paka - - - 942 - - 942
75. Badowski Michal
(1976)
Wrzesnia
1976 Wrzesnia - - - - - 942 942
77. Bílek Ondřej
(1985)
1985 - 941 - - - - 941
78. BAKO Josef
(1985)
KUPKOLOCZ
1985 KUPKOLOCZ - - - - 940 - 940
79. Zelenka Jaroslav
(1980)
KSM Hradek
1980 KSM Hradek - - - - - 940 940
79. Čáp Lukáš
(1984)
HSK cycling team
1984 HSK cycling team - - 940 - - - 940
79. Vilášek Michael
(1979)
Novatop Bike Team
1979 Novatop Bike Team - - - 940 - - 940
82. JURÁK Václav
(1976)
JUVACYKLO UH
1976 JUVACYKLO UH - - - - 939 - 939
83. Filgas Ondřej
(1981)
MTK Klimkovice
1981 MTK Klimkovice - - - 939 - - 939
83. RYTÍŘ Martin
(1979)
AD cyklo
1979 AD cyklo 939 - - - - - 939
85. Kokeš Michal
(1985)
NOVATOP BIKE TEAM
1985 NOVATOP BIKE TEAM - - - 937 - - 937
85. Kechrt Tomáš
(1981)
PRIME sport expert
1981 PRIME sport expert - - 937 - - - 937
85. Zajac Jaroslav
(1978)
Epic Bike Vestec
1978 Epic Bike Vestec - - - - - 937 937
88. ONDROUŠEK Stanislav
(1978)
Wilier Fojtik Force team
1978 Wilier Fojtik Force team - - - - 935 - 935
89. Fach Daniel
(1981)
1981 - 935 - - - - 935
90. SUCHÝ Jaromír
(1981)
wwwRadyneBikecz
1981 wwwRadyneBikecz - - - - 934 - 934
91. Petreček Tomáš
(1979)
Team Black Hill Salomon Suunto
1979 Team Black Hill Salomon Suunto - - - 934 - - 934
91. PITHART JAN
(1978)
CYKLOSTAR TREK MERCEDES BENZ PRAHA
1978 CYKLOSTAR TREK MERCEDES BENZ PRAHA - - - - - 934 934
91. Kawecki Lech
(1978)
BIELE RUZOVE CERVENE
1978 BIELE RUZOVE CERVENE - - 934 - - - 934
94. Winkler Jan
(1977)
Cyklosport HampF
1977 Cyklosport HampF - - - 933 - - 933
94. Stehlik Petr
(1977)
FUTURE CYCLING NORTHWAVE
1977 FUTURE CYCLING NORTHWAVE - - 933 - - - 933
94. Kubíček Fery
(1977)
MTB Team Prichovice
1977 MTB Team Prichovice - - - - - 933 933
97. KAČENA Vojtěch
(1979)
ART SPORT TEAM
1979 ART SPORT TEAM - - - - 932 - 932
98. Strenk Peter
(1982)
1982 - 932 - - - - 932
98. KUPKE Marco
(1984)
race team schillig
1984 race team schillig 932 - - - - - 932
100. TRUNSCHKA Tomáš
(1980)
KL sport Most
1980 KL sport Most - - - - 931 - 931
101. Wróbel Tomasz
(1979)
Komorniki MTB Team
1979 Komorniki MTB Team - - - - - 931 931
101. Konečný Martin
(1979)
1979 - - - 931 - - 931
101. MACH Josef
(1978)
---
1978 --- 931 - - - - - 931
104. VEVERA Jakub
(1979)
Cyklovendelini
1979 Cyklovendelini - - - - 930 - 930
105. Zedník Pavel
(1979)
Dalecin
1979 Dalecin - - 930 - - - 930
105. Gierlich Peter
(1979)
1979 - 930 - - - - 930
105. Černý Jaroslav
(1978)
1978 - - - - - 930 930
105. Černý Jan
(1976)
Black Bikes
1976 Black Bikes - - - 930 - - 930
109. PINKAVA Petr
(1977)
SILVINI R2 SPORT
1977 SILVINI R2 SPORT - - - - 929 - 929
110. NEBESÁŘ Marek
(1983)
Cycology bike shop
1983 Cycology bike shop 929 - - - - - 929
110. Slivečka Marek
(1976)
Ostrava
1976 Ostrava - - - 929 - - 929
112. ČERNÝ Jan
(1978)
1978 - - - - 928 - 928
113. Hejneš Leopold
(1976)
Bagbike
1976 Bagbike - - - 928 - - 928
113. Jurčák Peter
(1980)
1980 - 928 - - - - 928
115. ČERNÝ Jan
(1982)
1982 - - - - 927 - 927
116. ŠKRÉTA Václav
(1981)
Nevix team Kadan
1981 Nevix team Kadan 927 - - - - - 927
117. HOFMAN Ondřej
(1979)
Pro music prolog bike
1979 Pro music prolog bike - - - - 926 - 926
118. Litwin Paweł
(1980)
1980 - 926 - - - - 926
118. Jahoda Roman
(1978)
Team Forman cinelli
1978 Team Forman cinelli - - - 926 - - 926
118. HAŠLAR Oldřich
(1977)
---
1977 --- 926 - - - - - 926
121. NITKA Jaroslav
(1978)
METROPROJEKT
1978 METROPROJEKT 925 - - - - - 925
121. Kubíček František
(1977)
1977 - 925 - - - - 925
123. Gellner Jan
(1980)
Bike Sport Servis Opava
1980 Bike Sport Servis Opava - - - 924 - - 924
123. Paclt Aleš
(1977)
NACO Liberec
1977 NACO Liberec - - 924 - - - 924
123. FLEISCHMAN Jan
(1985)
---
1985 --- 924 - - - - - 924
126. Kožuch Michal
(1980)
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
1980 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM - - - 923 - - 923
126. Hubr Jan
(1984)
1984 - 923 - - - - 923
126. Pešek Michal
(1983)
CK MTB maraton Hlinsko
1983 CK MTB maraton Hlinsko - - 923 - - - 923
126. RICHTER Václav
(1982)
MT kliky
1982 MT kliky 923 - - - - - 923
130. Togni Paolo
(1979)
Lowellpro Racing Team
1979 Lowellpro Racing Team - - - 922 - - 922
130. Ulman Rostislav
(1978)
1978 - - 922 - - - 922
130. PAVLIK Jiri
(1976)
Solitea CDL
1976 Solitea CDL 922 - - - - - 922
130. Horváth Ladislav
(1984)
1984 - 922 - - - - 922
134. FLEISCHMAN Jakub
(1982)
HERO Racing Team
1982 HERO Racing Team 921 - - - 0 - 921
135. Hovorka Jan
(1979)
Fanaticus
1979 Fanaticus - - - 921 - - 921
136. KNYTTL Jan
(1978)
KBELY Cycling Team
1978 KBELY Cycling Team - - - - 920 - 920
137. Mitáš Radovan Herman
(1977)
SkiandBike Kunratice Team
1977 SkiandBike Kunratice Team - - - 920 - - 920
137. Tomášek Tomáš
(1981)
bikepointsk
1981 bikepointsk - - 920 - - - 920
137. Čermák Ivan
(1985)
1985 - 920 - - - - 920
140. Havlíček Tomáš
(1983)
Nove Sedlice
1983 Nove Sedlice - - - 919 - - 919
140. Kotlarz Krystian
(1977)
STS EXTREME Strzelin Bikerepublicpl
1977 STS EXTREME Strzelin Bikerepublicpl - - 919 - - - 919
142. Finsterle Stanislav
(1981)
Ostroj as
1981 Ostroj as - - - 918 - - 918
143. KŘÍŽ Libor
(1978)
MTBO Racing team Hradec Kralove
1978 MTBO Racing team Hradec Kralove - - - - 917 - 917
144. Kalda Martin
(1978)
Brno
1978 Brno - - - 917 - - 917
144. Málek Tomáš
(1980)
1980 - 917 - - - - 917
146. MACHÁČEK Jiří
(1976)
MTBO Racing team Hradec Kralove
1976 MTBO Racing team Hradec Kralove - - - - 916 - 916
147. Eibl Martin
(1984)
1984 - 916 - - - - 916
147. Važík Miroslav
(1980)
JR Cyklosport
1980 JR Cyklosport - - - 916 - - 916
149. JIČÍNSKÝ Pavel
(1976)
POLANSKY BIKE A RUII
1976 POLANSKY BIKE A RUII - - - - 915 - 915
150. Myška Filip
(1980)
Mouse Family
1980 Mouse Family - - 915 - - - 915
150. Pospěch Zdeněk
(1978)
Kylesovice
1978 Kylesovice - - - 915 - - 915
150. Blaha Jakub
(1976)
1976 - 915 - - - - 915
153. Hejna Jan
(1984)
Sfinx Racing Team
1984 Sfinx Racing Team - 914 - - 0 - 914
154. Leffler Ferdinand
(1978)
SkiandBike Kunratice Team
1978 SkiandBike Kunratice Team - - - 914 - - 914
155. VÝMOLA Petr
(1982)
Cyclicz Team
1982 Cyclicz Team - - - - 913 - 913
156. Svoboda Vojtěch
(1979)
1979 - 913 - - - - 913
156. Duda Radim
(1977)
Vortex Bike
1977 Vortex Bike - - - 913 - - 913
158. ŠÍR Daniel
(1976)
Kola Sir Belohrad
1976 Kola Sir Belohrad - - - - 912 - 912
159. Pavlíček Martin
(1979)
Babylonbike-Litultovice
1979 Babylonbike-Litultovice - - - 912 - - 912
159. Meran Oto
(1982)
1982 - 912 - - - - 912
161. Pavelek Ladislav
(1978)
Babylonbike Litultovice
1978 Babylonbike Litultovice - - - 911 - - 911
161. Lorenc Mateusz
(1980)
1980 - 911 - - - - 911
163. KRPATA Aleš
(1978)
Kupkolo MTB Team Pardubice
1978 Kupkolo MTB Team Pardubice - - - - 910 - 910
164. Stýblo Jiří
(1980)
Otrokovice
1980 Otrokovice - - - 910 - - 910
164. Pozemka Milan
(1976)
1976 - 910 - - - - 910
164. Brůžek Michal
(1983)
1983 - - 910 - - - 910
167. LITT Daniel
(1978)
KC KUTNA HORA
1978 KC KUTNA HORA - - - - 909 - 909
168. Zona Pavel
(1985)
ZZZ Top
1985 ZZZ Top - - - 909 - - 909
168. Maťašeje Martin
(1978)
1978 - 909 - - - - 909
170. RADA Jan
(1977)
KC KUTNA HORA
1977 KC KUTNA HORA - - - - 908 - 908
171. Němec Radek
(1977)
Kylesovice
1977 Kylesovice - - - 908 - - 908
171. Kolaja Jan
(1981)
1981 - 908 - - - - 908
173. Grygar Vladimír
(1976)
Vsetin
1976 Vsetin - - - 907 - - 907
173. Dušátko Jan
(1985)
VHS Brno
1985 VHS Brno - - 907 - - - 907
173. škoch michal
(1981)
1981 - 907 - - - - 907
176. RITSCHL Erik
(1977)
HSBrdy
1977 HSBrdy - - - - 906 - 906
177. Jaroš Vilém
(1983)
Ostroj
1983 Ostroj - - - 906 - - 906
177. kuiš peter
(1978)
1978 - 906 - - - - 906
177. Šauer Ladislav
(1976)
Dalecin
1976 Dalecin - - 906 - - - 906
180. WINTER Tomáš
(1977)
BP Lumen
1977 BP Lumen - - - - 905 - 905
181. Kolesár Dušan
(1976)
1976 - 905 - - - - 905
182. POSPÍŠIL Luboš
(1983)
Bike Team Litomerice
1983 Bike Team Litomerice - - - - 904 - 904
183. Novák Michal
(1979)
DC Bike
1979 DC Bike - - 904 - 0 - 904
184. Král Jiří
(1977)
1977 - 904 - - - - 904
184. Noháček Petr
(1983)
Nohy Opava
1983 Nohy Opava - - - 904 - - 904
186. ŠMÍD Václav
(1985)
Alsap
1985 Alsap - - - - 903 - 903
187. Goethals Jeffry
(1980)
1980 - 903 - - - - 903
187. Babka Jaroslav
(1983)
Jiko CACHA Susice
1983 Jiko CACHA Susice - - 903 - - - 903
187. Svěchovský Adam
(1983)
Ostrava
1983 Ostrava - - - 903 - - 903
190. KREJČÍK Jiří
(1983)
Smazenky a machri
1983 Smazenky a machri - - - - 902 - 902
191. Vogel Jasper
(1983)
1983 - 902 - - - - 902
192. KUČERA Jiří
(1977)
Cyklo Profi Gold Fren
1977 Cyklo Profi Gold Fren - - - - 900 - 900
193. MLYNAR Jiri
(1980)
1980 - - - - 899 - 899
194. Hanuš Jan
(1979)
1979 - 899 - - - - 899
195. ZACHATA Vojtech
(1981)
Messenger MTB Team
1981 Messenger MTB Team - - - - 898 - 898
196. Polák Tomáš
(1981)
1981 - 898 - - - - 898
197. POHL Jan
(1976)
SKI Police nad Metuji
1976 SKI Police nad Metuji - - - - 897 - 897
198. Kugler Zbyněk
(1981)
1981 - 897 - - - - 897
199. TYRYCHTR Tomáš
(1979)
NKT KABLO cycling team
1979 NKT KABLO cycling team - - - - 896 - 896
200. Piechulski Szymon
(1984)
1984 - 896 - - - - 896
201. DIVÍŠEK David
(1977)
INS atelier Nachod
1977 INS atelier Nachod - - - - 895 - 895
202. Kutin Tomáš
(1984)
1984 - 895 - - - - 895
203. STEJSKAL Pavel
(1983)
1983 - - - - 894 - 894
204. Žilák František
(1981)
1981 - 894 - - - - 894
205. MORAVEC Michal
(1980)
GHOST Team
1980 GHOST Team - - - - 893 - 893
206. Nádr Tomáš
(1981)
1981 - 893 - - - - 893
207. VANĚK Vladimir
(1983)
HSK Cycling Team
1983 HSK Cycling Team - - - - 892 - 892
208. Povýšil Jan
(1985)
1985 - 892 - - - - 892
209. MACHÁČEK Vítězslav
(1981)
Sport Paudera
1981 Sport Paudera - - - - 891 - 891
210. Cigánik Martin
(1983)
1983 - 891 - - - - 891
211. Kárník Jan
(1979)
1979 - 890 - - - - 890
212. Daszkiewicz Michał
(1982)
1982 - 889 - - - - 889
213. Kula Petr
(1978)
1978 - 888 - - - - 888
214. DOSTÁL David
(1979)
DosMrk
1979 DosMrk - - - - 887 - 887
215. Klimeš Dan
(1977)
1977 - 887 - - - - 887
216. PETRÁČEK Luboš
(1980)
Pernstejn tym Pardubice
1980 Pernstejn tym Pardubice - - - - 886 - 886
217. Saramak Jan
(1982)
1982 - 886 - - - - 886
218. KOKEŠ Michal
(1984)
Mikulovice
1984 Mikulovice - - - - 885 - 885
219. Flídr Michal
(1979)
1979 - 885 - - - - 885
220. JAKUBEC Milan
(1981)
Pitrs bikes team
1981 Pitrs bikes team - - - - 884 - 884
221. Jiruška Jan
(1984)
1984 - 884 - - - - 884
222. JIRKA Michal
(1976)
Na kole po EU
1976 Na kole po EU - - - - 883 - 883
223. KUPKA Martin
(1982)
Kola Sir Belohrad
1982 Kola Sir Belohrad - - - - 882 - 882
224. ŠOUREK František
(1982)
NKT KABLO cycling team
1982 NKT KABLO cycling team - - - - 880 - 880
225. ŠUMPÍK Stanislav
(1978)
Cyklo Profi Gold Fren
1978 Cyklo Profi Gold Fren - - - - 879 - 879
226. ZUKAL Richard
(1980)
1980 - - - - 878 - 878
227. RÜCKER Pavel
(1976)
Bike team KC Jaromer
1976 Bike team KC Jaromer - - - - 877 - 877
228. HÁZE Petr
(1977)
Wurth Racing Team
1977 Wurth Racing Team - - - - 876 - 876
229. VENHUDA Michal
(1984)
PBV MTB TEAM Brno
1984 PBV MTB TEAM Brno - - - - 875 - 875
230. Havlíček Václav
(1984)
ENERVIT Team
1984 ENERVIT Team - - - - 874 - 874
231. VIT Premysl
(1977)
1977 - - - - 873 - 873
232. MIKLÍK Marek
(1977)
Perun
1977 Perun - - - - 872 - 872
233. ČUDA Jan
(1983)
Johnny servis
1983 Johnny servis - - - - 871 - 871
234. POUR Radek
(1978)
Monty bikes
1978 Monty bikes - - - - 870 - 870
235. HAMÁČEK Vladimír
(1985)
AC Mlada Boleslav
1985 AC Mlada Boleslav - - - - 869 - 869
236. RAJDL Miloš
(1985)
1985 - - - - 868 - 868
237. ZÁVESKÝ Aleš
(1981)
1981 - - - - 867 - 867
238. ŠVÁBENÍK Petr
(1985)
ThermoFisher
1985 ThermoFisher - - - - 866 - 866
239. GRUSMAN Vladimír
(1977)
Cyklo Tony
1977 Cyklo Tony - - - - 865 - 865
240. MITYSKA Tomas
(1981)
1981 - - - - 864 - 864
241. MITÁŠ Radovan
(1977)
SkiAndBike Kunratice
1977 SkiAndBike Kunratice - - - - 863 - 863
242. ZEZULKA Petr
(1978)
SK Zamberk
1978 SK Zamberk - - - - 862 - 862
243. SVOBODA Jiří
(1980)
MTBCrossCountrycz
1980 MTBCrossCountrycz - - - - 861 - 861
244. HASOŇ Radim
(1979)
1979 - - - - 859 - 859
245. THEILE Markus
(1978)
1978 - - - - 858 - 858
246. JUKLÍČEK Jan
(1980)
1980 - - - - 857 - 857
247. BUCHAR Martin
(1981)
NKT KABLO cycling team
1981 NKT KABLO cycling team - - - - 856 - 856
248. VALÁŠEK David
(1985)
All Blacks Hronov
1985 All Blacks Hronov - - - - 855 - 855
249. HRDLIČKA Jakub
(1980)
1980 - - - - 854 - 854
250. NETÍK Jaroslav
(1978)
HK Ostas
1978 HK Ostas - - - - 853 - 853
251. HODER Jan
(1984)
HOVRCH
1984 HOVRCH - - - - 852 - 852
252. ŠIMEČEK Michal
(1982)
Luigi Cocotti
1982 Luigi Cocotti - - - - 851 - 851
253. KOLLER Ladislav
(1977)
MTB Hermankovice
1977 MTB Hermankovice - - - - 850 - 850
254. VESELÝ Petr
(1983)
MTB Horni Marsov
1983 MTB Horni Marsov - - - - 849 - 849
255. STUCHLÍK Mojmír
(1984)
HKNMPSM
1984 HKNMPSM - - - - 848 - 848
256. JÍLEK Jindřich
(1979)
HO MIMON
1979 HO MIMON - - - - 847 - 847
257. SAMEC Pavel
(1976)
SK REPICE
1976 SK REPICE - - - - 846 - 846
258. DUŠÁTKO Jan
(1976)
Messenger MTB
1976 Messenger MTB - - - - 844 - 844
259. VOSÁTKA Tomáš
(1982)
Rock Machine-Cyklomax
1982 Rock Machine-Cyklomax - - - - 843 - 843
260. NOVÁK Lukáš
(1984)
1984 - - - - 842 - 842
261. LACH Tomasz Lach
(1981)
ametek recing
1981 ametek recing - - - - 841 - 841
262. ŠIMÁČEK Jan
(1977)
1977 - - - - 839 - 839
263. JONÁŠ Michal
(1980)
1980 - - - - 838 - 838
264. KRAKORA Michal
(1978)
Cyklovendelini
1978 Cyklovendelini - - - - 837 - 837
265. DLABOLA Adam
(1977)
AJTAKRAJTA
1977 AJTAKRAJTA - - - - 836 - 836
266. ZEDNÍČEK Petr
(1984)
Coolocz
1984 Coolocz - - - - 835 - 835
267. FIEDLER Tomáš
(1985)
Adacom
1985 Adacom - - - - 834 - 834
268. IVÁNEK Martin
(1985)
GRF Emperors
1985 GRF Emperors - - - - 833 - 833
269. HRUBÝ Jan
(1985)
Vitrix Racing
1985 Vitrix Racing - - - - 832 - 832
270. POLDAUF Petr
(1981)
Bike koucink cz
1981 Bike koucink cz - - - - 831 - 831
271. TESAŘ Karel
(1981)
ENDEKA BAssTA team
1981 ENDEKA BAssTA team - - - - 830 - 830
272. SLAVÍK Josef
(1976)
CFL- Cycling for life
1976 CFL- Cycling for life - - - - 829 - 829
273. HLÍNA Tomáš
(1985)
1985 - - - - 828 - 828
274. KRAML Ales
(1980)
1980 - - - - 827 - 827
275. KUBEŠ Jan
(1980)
1980 - - - - 826 - 826
276. TYLŠ Marek
(1978)
1978 - - - - 825 - 825
277. DVOŘÁK Miloslav
(1977)
1977 - - - - 823 - 823
278. ŠKOP Jiří
(1976)
HK Ostas
1976 HK Ostas - - - - 822 - 822
279. QĚTAK Qětakovič
(1980)
ARBORISTICT
1980 ARBORISTICT - - - - 821 - 821
280. POLNICKÝ Adam
(1977)
1977 - - - - 820 - 820
281. LINHART Jakub
(1977)
1977 - - - - 819 - 819
282. LOKVENC Martin
(1982)
Z3 SPORT
1982 Z3 SPORT - - - - 818 - 818
283. PALECEK Jiri
(1976)
Kaloni
1976 Kaloni - - - - 816 - 816
284. POLA Oldřich
(1979)
Babiccin sadelnacek
1979 Babiccin sadelnacek - - - - 815 - 815
285. RUBÁČEK Martin
(1982)
httpswwwrubacekcz
1982 httpswwwrubacekcz - - - - 814 - 814
285. SMRČEK Miroslav
(1978)
1978 - - - - 814 - 814
285. BŮNA Ladislav
(1979)
1979 - 0 - - 814 - 814
288. GAZDAG Peter
(1982)
1982 - - - - 811 - 811
289. MAY Petr
(1985)
1985 - - - - 810 - 810
290. MATTUŠ Jakub
(1981)
Jaklub
1981 Jaklub - - - - 809 - 809
291. BENEŠ František
(1978)
1978 - - - - 808 - 808

Muži Masters II 45-54 let

# Name Born Club MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. SULZBACHER Petr
(1975)
Pitrs bikes team
1975 Pitrs bikes team 1000 1000 981 - 1000 1000 4981
2. PŘIBYL Jarda
(1970)
Nevix team Kadan
1970 Nevix team Kadan 951 - 966 955 945 960 4777
3. GÜNTHER Petr
(1968)
BIG SHOCK TEAM
1968 BIG SHOCK TEAM 966 0 0 1000 990 981 3937
4. Kalina David
(1974)
SKP MAJAK
1974 SKP MAJAK - - 973 990 973 966 3902
5. Bernard Karel
(1967)
INS Atelier Nachod
1967 INS Atelier Nachod - 981 955 - 951 955 3842
6. Míl Jiří
(1966)
MONDRAKER Racing team
1966 MONDRAKER Racing team - - 946 966 925 - 2837
7. Mrázek Daniel
(1974)
Biketour team
1974 Biketour team - 951 942 - - 943 2836
8. Dejdar Miroslav
(1972)
1972 - - 945 945 936 0 2826
9. Hejna Pavel
(1969)
1969 - 942 - - 904 935 2781
10. Kozák Tomáš
(1971)
Cyklo ATOM
1971 Cyklo ATOM - - 1000 - - 990 1990
11. KUČERA Radek
(1972)
KSM Hradek
1972 KSM Hradek 973 - - - - 973 1946
12. Krejcar Jaroslav
(1967)
Bike sport Hradec Kralove
1967 Bike sport Hradec Kralove - 955 - - 966 - 1921
13. Křepelka Marek
(1974)
We Love Cycling
1974 We Love Cycling - - 943 973 - - 1916
14. AUST Martin
(1973)
1973 955 - - - 0 945 1900
15. Hamouz Michal
(1974)
1974 - - 948 - 0 951 1899
16. LUKŠÍK Josef
(1974)
SKP Plzen
1974 SKP Plzen - - - - 939 946 1885
17. Duchek Jiří
(1973)
KL Sport Most
1973 KL Sport Most - - 941