Men Overall

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY MIKULOV HRADEC Total
1. Kaněra Michal
(1986)
GHOST team
1986 GHOST team 990 981 946 966 973 - 955 1000 966 - - - 6831
2. Vlček Sebastian
(1994)
MONDRAKER Racing team
1994 MONDRAKER Racing team 908 944 942 0 945 - 944 955 944 - - - 6582
3. Schejbal Josef
(1978)
Cyklo Bendl
1978 Cyklo Bendl 948 939 - 915 944 845 939 951 942 - - - 6578
4. Sládek Tomáš
(1988)
ČHSF
1988 ČHSF 945 938 941 940 - - 945 948 913 - - - 6570
5. Drejsl Lukáš
(1986)
MONDRAKER Racing team
1986 MONDRAKER Racing team 927 929 929 936 940 - 931 940 931 - - - 6536
6. Dvořák David
(1993)
MONDRAKER Racing team
1993 MONDRAKER Racing team 955 943 0 935 0 835 948 973 945 - - - 6534
7. Klusák Radim
(2000)
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
2000 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 937 930 920 916 928 - 938 937 935 - - - 6525
8. Zárybnický Jiří
(1976)
Prima Cup
1976 Prima Cup 922 933 923 927 924 796 924 935 934 - - - 6500
9. Sulzbacher Petr
(1975)
Pítrs bikes team
1975 Pítrs bikes team 940 927 924 923 - 818 - 939 941 - - - 6412
9. Klusák Rostislav
(1976)
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
1976 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 915 922 908 914 913 - 911 920 917 - - - 6412
11. Kopecký Petr
(1975)
Nevix team Kadaň
1975 Nevix team Kadaň 918 911 - 909 912 - 916 911 915 - - - 6392
12. Frencl Martin
(1990)
MONDRAKER Racing team
1990 MONDRAKER Racing team 893 892 878 902 923 - 888 908 914 - - - 6320
13. Adel Filip
(1990)
Superior Velsbike Team
1990 Superior Velsbike Team 1000 1000 981 - 1000 - 990 - 990 - - - 5961
14. Bubílek Michal
(1986)
KROSS BIKERANCH TEAM
1986 KROSS BIKERANCH TEAM 0 955 0 981 966 - 981 990 951 - - - 5824
15. Sedlář Jakub
(1984)
NOVATOP Bike Team
1984 NOVATOP Bike Team 936 935 - - 939 - 940 966 943 - - - 5659
16. Hlůžek Radim
(1992)
MONDRAKER Racing team
1992 MONDRAKER Racing team 942 937 939 942 - - 943 - 936 - - - 5639
17. Tesař Jakub
(2003)
Force Fojtík Wilier team
2003 Force Fojtík Wilier team 774 779 773 712 - 811 811 835 835 - - - 5618
18. Válek Václav
(1980)
Ski a Bike centrum Radotín MTB
1980 Ski a Bike centrum Radotín MTB 925 912 927 0 - - 937 936 938 - - - 5575
19. Štolfa Štěpán
(1998)
UNITOP ČR
1998 UNITOP ČR 0 932 931 - 937 826 - 943 946 - - - 5515
20. Klofanda Martin
(1977)
Future Cycling Northwave
1977 Future Cycling Northwave 901 - 900 908 926 - - 910 912 - - - 5457
21. Slavíček Marek
(1990)
KROSS BIKERANCH TEAM
1990 KROSS BIKERANCH TEAM 904 907 - 907 916 - - 905 909 - - - 5448
22. Svoboda Marian
(2003)
UNIKOVO MTB TEAM
2003 UNIKOVO MTB TEAM 772 752 738 - 800 0 788 793 770 - - - 5413
23. Veselý Pavel
(1972)
G7, a.s.
1972 G7, a.s. 773 736 763 773 - 790 - 791 784 - - - 5410
24. Zezulka Aleš
(2006)
SK Žamberk TESSUTI SPORT
2006 SK Žamberk TESSUTI SPORT 745 737 - 688 774 777 733 790 779 - - - 5335
25. Hendrych Jiří
(1972)
Bike Freaks Holice
1972 Bike Freaks Holice 756 669 - - 781 778 723 752 767 - - - 5226
26. Smola Luboš
(1990)
Myškastavby.cz
1990 Myškastavby.cz 754 660 689 728 777 761 689 743 756 - - - 5208
27. Lukašík Pavel
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice 752 744 751 681 - 769 731 776 - - - - 5204
28. TONDR Martin
(1972)
Bike Freaks Holice
1972 Bike Freaks Holice 755 675 721 716 - 759 722 755 765 - - - 5193
29. Nechuta Marek
(2007)
Bike Freaks Holice
2007 Bike Freaks Holice 706 721 736 - 755 736 745 703 755 - - - 5154
30. Fulka Jiří
(1960)
REDPOINT Team
1960 REDPOINT Team 883 891 - - - 768 873 843 886 - - - 5144
31. Hainzel Tomáš
(1976)
Pítrs bikes team
1976 Pítrs bikes team 757 670 696 736 - - 716 795 769 - - - 5139
32. Bělecký Petr
(1985)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1985 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 736 755 745 696 - 700 - 736 728 - - - 5096
33. Buršík David
(1996)
1996 748 654 709 732 - 694 - 724 758 - - - 5019
34. Rous Martin
(2009)
UNIKOVO MTB TEAM
2009 UNIKOVO MTB TEAM 699 745 701 89 736 699 150 710 721 - - - 5011
35. Novák Vojtěch
(2007)
Bike Freaks Holice
2007 Bike Freaks Holice 700 736 706 666 - 728 721 - 736 - - - 4993
36. Frencl Dominik
(2007)
Jaroslav Kulhavý cycling team
2007 Jaroslav Kulhavý cycling team 701 694 703 676 745 - 710 693 698 - - - 4944
37. Svoboda Marcel
(2007)
UNIKOVO MTB TEAM
2007 UNIKOVO MTB TEAM 694 715 698 - 728 - 701 697 710 - - - 4943
38. Pokorný Patrik
(2008)
Bike 8144
2008 Bike 8144 696 706 693 660 - 710 699 699 701 - - - 4904
39. Alina Adam Hugo
(2007)
Adastra Cycling Team
2007 Adastra Cycling Team 698 728 - 600 - 693 706 677 703 - - - 4805
40. Koblasa Jiří
(1965)
Carla.kupkolo.cz
1965 Carla.kupkolo.cz 759 713 869 - - 773 - 778 891 - - - 4783
41. Vlas Jakub
(2003)
MS BIKE ACADEMY RACING
2003 MS BIKE ACADEMY RACING 826 780 - 790 - - 783 805 791 - - - 4775
42. Vyhnánek Martin
(1994)
KAVALIERGLASS, a.s.
1994 KAVALIERGLASS, a.s. 746 640 652 629 - 0 647 703 743 - - - 4760
43. Frencl Ctibor
(1957)
Pítrs bikes team
1957 Pítrs bikes team 735 617 532 670 763 - 557 654 721 - - - 4717
44. Šorf Pavel
(1999)
Bike Freaks Holice
1999 Bike Freaks Holice 960 919 - 946 943 - 941 - 0 - - - 4709
45. Lhotka Michal
(2007)
2007 676 659 643 439 - 669 696 643 668 - - - 4654
46. Fus Martin
(1987)
DK BIKESHOP Racing Team
1987 DK BIKESHOP Racing Team 931 913 - - 931 - 932 918 - - - - 4625
47. Kubelka Petr
(1995)
MONDRAKER Racing team
1995 MONDRAKER Racing team 932 0 - 880 0 - 936 922 940 - - - 4610
48. Nestler Josef
(1963)
KL Sport Most
1963 KL Sport Most 897 909 - - - - 922 925 920 - - - 4573
49. Hnyk Pavel
(1982)
1982 - - 897 904 918 - - 916 918 - - - 4553
50. Vymětalík Jaroslav
(1991)
CYKLOPROFI
1991 CYKLOPROFI 903 924 - 903 - - 912 888 - - - - 4530
51. Strakoš Jan
(1983)
BEKO Bike Team
1983 BEKO Bike Team 907 897 910 891 - - - - 903 - - - 4508
52. Hendrych Vojta
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice 768 707 - - 786 785 678 772 0 - - - 4496
53. Lhoták Václav
(2004)
VELOCOACHCZ TEAM
2004 VELOCOACHCZ TEAM 784 756 769 768 - 776 630 - - - - - 4483
54. Dejdar Miroslav
(1972)
1972 898 903 889 888 - - - 874 0 - - - 4452
55. Lávička Adam
(2002)
KROSS BIKERANCH TEAM
2002 KROSS BIKERANCH TEAM 946 826 845 0 - - - 845 937 - - - 4399
56. Míl Jiří
(1966)
MONDRAKER Racing team
1966 MONDRAKER Racing team 864 885 851 - - - 901 0 885 - - - 4386
57. Vtípil Radek
(1983)
GHOST team
1983 GHOST team 767 653 714 0 - - 718 775 734 - - - 4361
58. Vítů Josef
(1995)
UNITOP ČR
1995 UNITOP ČR 919 908 919 - - 789 - - 805 - - - 4340
59. Roček Martin
(1970)
Bike Freaks Holice
1970 Bike Freaks Holice 744 667 692 - - - 685 763 762 - - - 4313
60. Šalanda Adam
(2010)
Patry Cycling Team Třešť
2010 Patry Cycling Team Třešť 689 688 688 88 - 695 123 689 691 - - - 4263
61. Sulzbacher Vojtěch
(2010)
Pítrs bikes team
2010 Pítrs bikes team 697 697 690 87 - 689 - 684 697 - - - 4241
62. Pokorný Šimon
(2010)
Bike 8144
2010 Bike 8144 679 665 655 81 - 686 110 676 685 - - - 4156
63. Dušek Michal
(1992)
GHOST team
1992 GHOST team - 921 788 - - 787 - 913 732 - - - 4141
63. Kruchňa Tomáš
(1978)
UNITOP ČR
1978 UNITOP ČR 869 719 886 - - 779 - - 888 - - - 4141
65. Kedršt Petr
(1985)
KEDA TEAM Kolín
1985 KEDA TEAM Kolín 743 638 639 622 - 757 - - 740 - - - 4139
66. Kraus Lukáš
(2003)
Carla.kupkolo.cz
2003 Carla.kupkolo.cz - 796 818 818 - - - 818 826 - - - 4076
67. Holeček Pavel
(1961)
SAZU.cz
1961 SAZU.cz 740 626 585 678 - - - 667 737 - - - 4033
68. Alina Hugo
(1980)
Adastra Cycling Team
1980 Adastra Cycling Team 687 681 - 576 - 684 - 673 684 - - - 3985
69. Sviták Pavel
(1991)
KC Kutná Hora
1991 KC Kutná Hora 0 - 712 864 782 - - 738 883 - - - 3979
70. Kříž Martin
(1973)
UNITOP ČR
1973 UNITOP ČR 766 726 906 - - 780 - - 782 - - - 3960
71. Dřevojánek Jan
(1975)
UNITOP ČR
1975 UNITOP ČR 796 775 786 - - - 784 - 793 - - - 3934
72. Foltýn Marek
(2006)
BAKAKO Nová Paka
2006 BAKAKO Nová Paka 805 785 - 728 - - - 782 818 - - - 3918
73. Viktora Jan
(1978)
UNITOP ČR
1978 UNITOP ČR 765 753 783 - - 775 - - 788 - - - 3864
74. Jobánek Jan
(1983)
Superior Velsbike Team
1983 Superior Velsbike Team - - 955 973 960 - 960 - - - - - 3848
75. Foltin Jakub
(2004)
KL Sport Most
2004 KL Sport Most 771 712 - 764 - - - 787 783 - - - 3817
76. Šimek Jakub
(2001)
Kross Bike Ranch team
2001 Kross Bike Ranch team 981 946 - 938 942 - - - - - - - 3807
77. Martin Jan
(1980)
KAH Sport Vrchlabí
1980 KAH Sport Vrchlabí 951 - - - 946 - - 945 948 - - - 3790
78. Toman Petr
(1997)
Velosport Domažlice
1997 Velosport Domažlice 938 818 937 929 - - - - - - - - 3622
79. Bernard Karel
(1967)
INS Atelier Náchod
1967 INS Atelier Náchod 890 896 - - 911 - - 899 - - - - 3596
80. Švandrlík František
(2002)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2002 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 924 - 925 - 805 - - - 919 - - - 3573
81. Houdek Marek
(1967)
Six Monkeys
1967 Six Monkeys 881 - 875 881 - - - 886 - - - - 3523
82. Šupich Martin
(1977)
Pítrs bikes team
1977 Pítrs bikes team - 889 - 870 893 - - 864 - - - - 3516
83. Švorc Jiří
(1973)
BIG SHOCK TEAM
1973 BIG SHOCK TEAM - - 868 879 - - - 877 890 - - - 3514
84. Celerin Ivan
(1963)
1963 888 - 870 877 - - - 868 - - - - 3503
85. Jakeš Jiří
(1977)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1977 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 874 886 879 - - - 852 - - - - - 3491
86. Kadleček Miroslav
(1963)
1963 868 - 835 850 - - - - 880 - - - 3433
87. Rytíř Martin
(1979)
AD cyklo
1979 AD cyklo 933 773 - 784 - - 933 0 - - - - 3423
88. Šalanda Vít
(1977)
Patry Cycling Team Třešť
1977 Patry Cycling Team Třešť 688 683 683 - - 685 - 0 683 - - - 3422
89. Trungel Tomas
(1986)
1986 891 884 862 - - - - 777 - - - - 3414
90. Kozák Petr
(1973)
1973 873 882 831 - - - - 790 - - - - 3376
91. Flégl Aleš
(1963)
CASIA EXCALIBER
1963 CASIA EXCALIBER 877 887 0 - - - - 837 760 - - - 3361
92. Vedral Max
(2008)
ČED Bike Team
2008 ČED Bike Team 677 689 680 592 - - - - 688 - - - 3326
93. Kristejn Lukáš
(1989)
ČHSF
1989 ČHSF 900 755 904 - - 765 - - - - - - 3324
94. Chovanec Tomáš
(2004)
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
2004 PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 835 - 811 - - - 793 - 796 - - - 3235
95. Janoušek Martin
(1969)
GHOST team
1969 GHOST team - - 556 561 710 675 - - 729 - - - 3231
96. Kristejn David
(1980)
ČHSF
1980 ČHSF 889 703 860 - - 760 - - - - - - 3212
97. Široký Michal
(1979)
Prestige cycling team
1979 Prestige cycling team 879 690 864 - 0 771 - - - - - - 3204
98. Melichar Pavel
(1997)
MSK Motorsport
1997 MSK Motorsport 787 748 772 - - - - 894 - - - - 3201
99. KUBIŠTA Martin
(2003)
ENJOY RIDING TEAM
2003 ENJOY RIDING TEAM 789 766 - 777 - - 775 - 0 - - - 3107
100. Vostrovský Lukáš
(1994)
iPrima Cup
1994 iPrima Cup 860 688 - - - - - 766 781 - - - 3095
101. Peterka Jiří
(1974)
1974 862 673 830 715 - - - - - - - - 3080
102. Slavík Radek
(1979)
Vrchlabí
1979 Vrchlabí 863 - 683 - - - - 746 751 - - - 3043
103. ŽUREK JAKUB
(2003)
BIKE PRO RACING
2003 BIKE PRO RACING - 743 - 766 - - 744 - 778 - - - 3031
104. Čermák Jan
(1978)
S - Sport Hronov
1978 S - Sport Hronov 762 717 - - - 721 - - 780 - - - 2980
105. Strož Jan
(1989)
D2mont Merida Cycling Team
1989 D2mont Merida Cycling Team - 948 973 - - - - - 1000 - - - 2921
106. Skála Jaromír
(1998)
ROUVY Specialized Cycling Team
1998 ROUVY Specialized Cycling Team - - 966 990 - - - - 960 - - - 2916
107. Pešek Vladimír
(2003)
2003 750 668 687 - - 756 - - - - - - 2861
108. Pilčík Adam
(1984)
Bikeaction - Rocky Mountain Team
1984 Bikeaction - Rocky Mountain Team 966 0 - - - - 929 960 0 - - - 2855
109. Gonda Pavel
(1981)
Future Cycling Northwave
1981 Future Cycling Northwave 944 - 945 948 0 - - - - - - - 2837
110. Hofman Lukáš
(1991)
Ski a Bike Centrum Radotín
1991 Ski a Bike Centrum Radotín 939 - 928 0 - - - 944 - - - - 2811
111. Pitel Lukáš
(1983)
BIG SHOCK TEAM
1983 BIG SHOCK TEAM - - 935 944 - - - - 930 - - - 2809
112. Bouda Tomáš
(1990)
KROSS BIKERANCH TEAM
1990 KROSS BIKERANCH TEAM 929 0 933 0 941 - - 0 0 - - - 2803
113. FAJT Milan
(1977)
Eurofoam
1977 Eurofoam - - - 937 932 - - 932 0 - - - 2801
114. Malý David
(1996)
1996 747 647 677 727 - 0 - - - - - - 2798
115. Rous Josef
(1978)
UNIKOVO MTB TEAM
1978 UNIKOVO MTB TEAM 693 700 700 - - - - 695 - - - - 2788
116. Havel Josef
(1982)
STATIKA J.S.K.K.
1982 STATIKA J.S.K.K. - 936 - - 933 - - 917 - - - - 2786
116. Kozák Tomáš
(1971)
Cyklo ATOM
1971 Cyklo ATOM 923 931 - - - - - - 932 - - - 2786
118. Liška Petr
(1991)
1991 872 620 567 - - - - - 726 - - - 2785
119. Ulvr Adam
(2007)
Carla.kupkolo.cz
2007 Carla.kupkolo.cz - 698 - - - 698 - 690 696 - - - 2782
120. TOMAŠOV Filip
(1996)
DS Brno SKR
1996 DS Brno SKR - - - 925 0 - 934 - 910 - - - 2769
121. Barteska Samuel
(1998)
Bikeaction - Rocky Mountain Team
1998 Bikeaction - Rocky Mountain Team 926 0 - 914 - - 926 - - - - - 2766
122. Zelenka David
(1984)
Z Kroměříže
1984 Z Kroměříže - 918 - - - - 918 - 927 - - - 2763
123. Kučera Tomáš
(1977)
ČHSF
1977 ČHSF 917 916 0 - - - - - 926 - - - 2759
124. Lecnar Jaromír
(1983)
Pítrs bikes team
1983 Pítrs bikes team 928 - - 906 - - - 921 - - - - 2755
125. DRNEC Martin
(1976)
COS Brno
1976 COS Brno - - - 894 919 - - - 922 - - - 2735
126. Svoboda Marian
(1976)
UNIKOVO MTB TEAM
1976 UNIKOVO MTB TEAM - 676 681 - - - - 686 681 - - - 2724
127. Březina Denis
(2005)
GHOST Junior team
2005 GHOST Junior team - 677 682 - - 683 - - 680 - - - 2722
128. Stiblík Marek
(2008)
2008 686 680 664 - - - - - 690 - - - 2720
129. Tydlitát Vojtěch
(2000)
TJ Kovo Praha
2000 TJ Kovo Praha - - 914 - 907 - - 0 898 - - - 2719
130. Kalaš Jan
(1980)
Bikeaction - Rocky Mountain Team
1980 Bikeaction - Rocky Mountain Team - 910 909 - - - - 897 - - - - 2716
131. MAREK Marcel
(1986)
Superior riders
1986 Superior riders - - - 874 920 - 914 - - - - - 2708
132. Kašný Tomáš
(1987)
NAPOHODU! bike team Píšť
1987 NAPOHODU! bike team Píšť 934 - - - 835 - 935 - - - - - 2704
133. Kordík Tomáš
(1986)
1986 912 893 - 897 - - - - - - - - 2702
134. Řezníček Radovan
(1978)
Speedservis
1978 Speedservis 741 633 612 - - - - 700 - - - - 2686
135. Novotný Michal
(1972)
1972 738 622 - - - - 586 - 728 - - - 2674
136. Pavlas Jakub
(1987)
BIKESTRIKE.COM
1987 BIKESTRIKE.COM 887 890 - - 859 - - - - - - - 2636
137. MATĚJŮ Jan
(1982)
TJ Banik Mezibori
1982 TJ Banik Mezibori - - - 901 929 - - 800 - - - - 2630
138. Hašek Dominik
(1965)
#Prima CUP #39
1965 #Prima CUP #39 - 614 618 - - 673 - - 722 - - - 2627
139. Rajdl Miloš
(1985)
1985 878 - - 853 - - - - 894 - - - 2625
140. Pinkava Petr
(1977)
silvini R2 sport
1977 silvini R2 sport 913 - - - - 793 - 903 - - - - 2609
141. Hubáček Libor
(1962)
1962 876 - 865 - - - - 861 - - - - 2602
142. Brych Tomáš
(1977)
We Love Cycling
1977 We Love Cycling 859 - 849 - - - - - 892 - - - 2600
143. Klasna Michal
(1981)
1981 - - 898 890 - 772 - - - - - - 2560
144. Prokop Michal
(1978)
BIG SHOCK TEAM
1978 BIG SHOCK TEAM - - 883 896 0 - - 773 - - - - 2552
145. Luxemburk Jaroslav
(1971)
Bubenečáci
1971 Bubenečáci - 888 852 - - - - 803 - - - - 2543
146. Hvolka Petr
(1975)
UNITOP ČR
1975 UNITOP ČR 894 741 905 - - - - - - - - - 2540
147. Menšík Jan
(1977)
FORCE FOJTÍK WILIER TEAM
1977 FORCE FOJTÍK WILIER TEAM - 722 - - - - - 893 901 - - - 2516
148. Štěpaník Bedřich
(1973)
Force Fojtík Wilier Team
1973 Force Fojtík Wilier Team 886 715 - - - - 891 - - - - - 2492
149. Padysak Jan
(1982)
1982 - - 844 867 - 770 - - - - - - 2481
150. Tříska Lukáš
(1977)
MONDRAKER Racing team
1977 MONDRAKER Racing team - 708 854 876 - - - - - - - - 2438
151. Jandáček Jakub
(1997)
wikov MGI
1997 wikov MGI 892 694 - - - - - 831 - - - - 2417
152. KIndl Lukáš
(1990)
Cycology BikeCulture
1990 Cycology BikeCulture 811 - 805 - - - - - 800 - - - 2416
153. Morávek Roman
(2002)
Velocoach team
2002 Velocoach team - 784 800 - - - - 826 - - - - 2410
154. Petr Michal
(2004)
INS Atelier Náchod
2004 INS Atelier Náchod 788 727 - - 818 - - 0 - - - - 2333
155. Rubač Michal
(1993)
Redfrog Bikeinvest
1993 Redfrog Bikeinvest - 763 0 - - - 768 - 787 - - - 2318
156. Smolen Karel
(2003)
Cyklo Team Kolárna
2003 Cyklo Team Kolárna 782 746 - 786 - - - - - - - - 2314
157. Sluka Šimon
(2005)
Future Cycling Northwave
2005 Future Cycling Northwave - - - - 779 766 - 762 - - - - 2307
158. Michl Daniel
(2004)
MONDRAKER Racing team
2004 MONDRAKER Racing team 781 721 774 0 - - - - - - - - 2276
159. Rubač Tomáš
(2005)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2005 HEAD PRO TEAM OPAVA - 710 775 - - - - - 786 - - - 2271
160. VODOCHODSKÝ Vladimír
(1972)
MTB HELLFISH MOST
1972 MTB HELLFISH MOST - - - 694 - - - 684 882 - - - 2260
161. Makovský Matyáš
(2003)
VELOCOACHCZ
2003 VELOCOACHCZ - 695 0 - 793 - - - 766 - - - 2254
162. Dvořák Otakar
(1962)
TRANS - Brody
1962 TRANS - Brody 764 - 739 - - - - - 750 - - - 2253
163. Roubicek Lukas
(1981)
Eleven Mitas Black ET
1981 Eleven Mitas Black ET - - 590 875 - - - - 776 - - - 2241
164. Třebický Petr
(1977)
ACTIVE TOUR STAMIMAX TEAM
1977 ACTIVE TOUR STAMIMAX TEAM - - 711 743 - - - - 771 - - - 2225
165. Šaroun Libor
(1973)
UNITOP ČR
1973 UNITOP ČR - 745 764 - - 706 - - - - - - 2215
166. Brumlík Marek
(1979)
Cykloklub Jičín
1979 Cykloklub Jičín - - 697 - - - - 754 755 - - - 2206
167. SÁZEL PATRIK
(1993)
Cyklo Team Kolárna
1993 Cyklo Team Kolárna 775 634 - - - - - 788 - - - - 2197
168. Šnajdar Roman
(1969)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1969 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 736 621 0 - - - 825 - - - - - 2182
169. Blažek Aleš
(2007)
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
2007 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 703 - 715 - - 715 - - - - - - 2133
170. Kružik Petr
(1986)
GHOST team
1986 GHOST team - 683 682 735 - - - - - - - - 2100
171. Chvojka Filip
(2007)
GHOST team
2007 GHOST team - 696 691 - - - - - 693 - - - 2080
172. Maršálek Adam
(2006)
GHOST Junior team
2006 GHOST Junior team - 687 694 - - 688 - - - - - - 2069
173. Havlík Jan
(1982)
Author team Stupno
1982 Author team Stupno 682 675 - - - - - - 682 - - - 2039
174. Čákora Miroslav
(1972)
1972 - 631 - 680 - - - - 727 - - - 2038
175. Rauchfuss Marek
(1990)
Česká spořitelna- Accolade cycling
1990 Česká spořitelna- Accolade cycling - - - - 990 - 1000 - 0 - - - 1990
175. Chvojka Petr
(1977)
GHOST team
1977 GHOST team - 668 650 - - - - - 672 - - - 1990
177. Višňovský Tomáš
(1993)
Česká spořitelna-Accolade cycling team
1993 Česká spořitelna-Accolade cycling team - - 990 - 981 - - - - - - - 1971
178. Ulman Matouš
(1984)
Česká spořitelna-Accolade cycling team
1984 Česká spořitelna-Accolade cycling team - - 1000 - - - - - 955 - - - 1955
179. Průdek Matěj
(1997)
Multicraft MTB team
1997 Multicraft MTB team - - - - - - 966 - 981 - - - 1947
180. Buksa Dominik
(1990)
Canyon Northwave team
1990 Canyon Northwave team - 973 - 0 - - 973 - - - - - 1946
181. Řehák Vít
(1994)
KOA
1994 KOA 0 - - 945 - - - 981 - - - - 1926
182. Damek Milan
(1992)
DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
1992 DECATHLON CYCLING CZECH TEAM 973 951 - - 0 - - - - - - - 1924
183. Vedral Miloš
(1958)
BikePart.cz
1958 BikePart.cz - - 656 538 - - - - 720 - - - 1914
184. Hník Jakub
(2001)
D2mont Merida Cycling Team
2001 D2mont Merida Cycling Team - 942 944 - - - - - - - - - 1886
185. Neradil Vojtěch
(2001)
PSG Cyklosport Chropyně
2001 PSG Cyklosport Chropyně - - - - - - 946 - 939 - - - 1885
186. Kozák Matouš
(1998)
Rohozec Amulet Team
1998 Rohozec Amulet Team - - 943 939 - - - - - - - - 1882
187. Tatíček Petr
(1985)
Ski a Bike Centrum Radotín team
1985 Ski a Bike Centrum Radotín team - - 940 941 - - - 0 - - - - 1881
188. Kalita Tomáš
(1988)
HEAD PRO TEAM OPAVA
1988 HEAD PRO TEAM OPAVA - 926 - - - - 942 - - - - - 1868
189. Coufal Tomáš
(2001)
HSK Cycling Team
2001 HSK Cycling Team - 917 - 0 - - - 943 - - - - 1860
190. Mileret Milan
(2001)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2001 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - - 930 928 - - - - - - - - 1858
190. Hodyl Kamil
(1990)
Bike Center Atak Sport Świdnica
1990 Bike Center Atak Sport Świdnica 930 928 - - - - - - - - - - 1858
192. Kučera Vladimír
(1973)
PSG Cyklosport Chropyně
1973 PSG Cyklosport Chropyně - - - - - - 928 - 928 - - - 1856
193. Němec Lubos
(1976)
Vokolek cycling team
1976 Vokolek cycling team - - 917 - - - - 938 - - - - 1855
194. Rydval Filip
(1996)
D2mont Merida Cycling Team
1996 D2mont Merida Cycling Team - 960 892 - - - - - - - - - 1852
195. Houška Matěj
(1995)
Nikl cycling
1995 Nikl cycling - - 913 - - - - 931 - - - - 1844
196. Němeček Aleš
(1991)
PROMPT 2 Servis
1991 PROMPT 2 Servis - - 916 - - - - - 924 - - - 1840
196. EGERMAIER Daniel
(1984)
MS BIKE ACADEMY RACING
1984 MS BIKE ACADEMY RACING - - - 917 - - - - 923 - - - 1840
198. Kechrt Tomáš
(1981)
PRIME sport expert
1981 PRIME sport expert 911 0 - - - - - 927 - - - - 1838
199. Vaníček Vojtěch
(1985)
BAKAKO Nová Paka
1985 BAKAKO Nová Paka 916 - - 918 - - - - - - - - 1834
199. KOLESÁR Roman
(1988)
Bakako Nová Paka
1988 Bakako Nová Paka - - - 905 - - - 929 - - - - 1834
201. Šolc Radek
(1985)
Cyklotrenink.com
1985 Cyklotrenink.com 906 - - - - - - - 925 - - - 1831
202. Koten Adam
(1981)
MST Jihlava
1981 MST Jihlava 910 - - - - - - - 908 - - - 1818
203. Sobek Ondřej
(1987)
MONDRAKER Racing team
1987 MONDRAKER Racing team 909 - 907 - - - - - - - - - 1816
204. LUKŠÍK Josef
(1974)
RAPID PLZEŇ
1974 RAPID PLZEŇ - - - - - - - 909 906 - - - 1815
205. Fojt Petr
(1987)
R2 Ride Your Race
1987 R2 Ride Your Race - 900 - - 909 - - - - - - - 1809
206. NOUZÁK Miloš
(1977)
CYCOLOGY SHOP
1977 CYCOLOGY SHOP - - - 883 925 - - - - - - - 1808
207. Přibil Tomáš
(1974)
Hladovakola Litvínov
1974 Hladovakola Litvínov 902 - - 900 - - - - - - - - 1802
208. Veselý Radek
(2002)
MS BIKE ACADEMY RACING
2002 MS BIKE ACADEMY RACING 895 0 - 0 - - - - 905 - - - 1800
209. Pirzkall Marek
(1991)
Specialized Europe B. V.
1991 Specialized Europe B. V. - - 885 911 - - - - - - - - 1796
210. JIRÁSEK Pája
(1992)
Pítrs bikes team
1992 Pítrs bikes team - - - 892 - - - 902 - - - - 1794
211. Nešpor Patrik
(1986)
IN-LIFE cycling team
1986 IN-LIFE cycling team - 905 888 - - - - - - - - - 1793
212. ASKA Vaclav
(1986)
Team Duratec
1986 Team Duratec - - - 868 922 - - - - - - - 1790
213. Vevera Jakub
(1979)
Cyklovendelíni
1979 Cyklovendelíni - 904 - - - - - 885 - - - - 1789
214. AUST Martin
(1973)
1973 - - - 889 - - - 898 - - - - 1787
215. Hrtoň Aleš
(1967)
ENDEKA BASSTA team
1967 ENDEKA BASSTA team 884 898 - - - - - 0 - - - - 1782
216. GÖTZ Daniel
(1995)
radynebike.cz
1995 radynebike.cz - - - - - - - 836 933 - - - 1769
217. Vigner Luděk
(1981)
1981 - - 881 886 - - - - - - - - 1767
218. Trnka Dominik
(1989)
ENDEKA BASSTA team
1989 ENDEKA BASSTA team - 940 826 - - - - - - - - - 1766
219. PACLT Tomáš
(1983)
N.A.C.O. Liberec
1983 N.A.C.O. Liberec - - - - - - - 862 902 - - - 1764
219. Kuban Michal
(1985)
MONDRAKER Racing team
1985 MONDRAKER Racing team - - 871 893 - - - - - - - - 1764
221. Möstl David
(1988)
MTB Kladno
1988 MTB Kladno - - 882 872 - - - - - - - - 1754
222. HROMÁDKO Jakub
(1988)
Bakako Nová Paka
1988 Bakako Nová Paka - - - 869 - - - 882 - - - - 1751
223. Tichý Vít
(1971)
Ultramega OK
1971 Ultramega OK - - - - 875 - - 872 - - - - 1747
224. Fojtík Ondřej
(1977)
Force Fojtík Wilier team
1977 Force Fojtík Wilier team 941 800 - - - - - - - - - - 1741
225. Bitnar Matěj
(1988)
Sportovní klub hasičů KH kraje
1988 Sportovní klub hasičů KH kraje - - - - 901 - - 838 - - - - 1739
225. Petr Jiří
(1974)
INS ATELIER NÁCHOD
1974 INS ATELIER NÁCHOD - - - - 890 - - 849 - - - - 1739
227. Fröhlich Vlastimil
(1973)
Open Cycling Academy
1973 Open Cycling Academy - 880 853 - - - - - - - - - 1733
228. Pistovčák Roman
(1970)
LOKO Břeclav
1970 LOKO Břeclav 871 - 859 - - - - - - - - - 1730
228. Bako Josef
(1985)
KUPKOLO.CZ
1985 KUPKOLO.CZ - - - - 796 - - 934 - - - - 1730
230. Fiedler Tomáš
(1981)
1981 - - 899 - - - - 830 - - - - 1729
230. KUNÁŠEK Josef
(2000)
BIG SHOCK TEAM
2000 BIG SHOCK TEAM - - - 800 - - - - 929 - - - 1729
232. Jero Miroslav
(1984)
Trutnov
1984 Trutnov - - - - 899 - - 823 - - - - 1722
233. Jiřena Pavel
(1967)
Author Masters
1967 Author Masters - 778 926 - - - - - - - - - 1704
233. Lipovský Marcel
(1966)
KL Sport Most
1966 KL Sport Most 858 0 - 846 - - - - - - - - 1704
235. Kovář Tomáš
(1983)
Bike One
1983 Bike One - - - - - - 777 926 - - - - 1703
236. Sedláček Pavel
(1987)
Rohozec Amulet Team
1987 Rohozec Amulet Team - - 911 791 - - - - - - - - 1702
236. Holík Radovan
(1989)
Cyklogat
1989 Cyklogat - 759 - 943 - - - - - - - - 1702
236. Sopoušek Vojtěch
(1987)
Ski a Bike Centrum Radotín
1987 Ski a Bike Centrum Radotín - - 782 920 - - - - - - - - 1702
239. DOUŠEK TOMÁŠ
(2000)
Force Fojtík Wilier team
2000 Force Fojtík Wilier team 0 782 0 - - - 915 - - - - - 1697
240. Záliš Jiří
(1988)
Pítrs bikes team
1988 Pítrs bikes team 885 - - - - - - 806 - - - - 1691
241. Nentvich Jiří
(1987)
KROSS BIKERANCH TEAM
1987 KROSS BIKERANCH TEAM - - 842 - - - - 845 - - - - 1687
242. Škoda Petr
(1983)
INS Atelier Náchod
1983 INS Atelier Náchod 0 758 - - - - - 928 - - - - 1686
243. Mička Marek
(1979)
dres.cz
1979 dres.cz - - - - 790 - - - 895 - - - 1685
243. Hejna Pavel
(1969)
Velké Poříčí
1969 Velké Poříčí - - - - 883 - - 802 - - - - 1685
245. Erdziak Maroš
(1980)
ENDEKA BASSTA team
1980 ENDEKA BASSTA team - - 768 - - - 0 915 - - - - 1683
246. Roubíček Lukáš
(1971)
Vresina
1971 Vresina - - - - - - 906 - 772 - - - 1678
247. HRUBÝ Jaroslav
(1955)
KL sport Most
1955 KL sport Most - - - 857 - - - 820 - - - - 1677
248. Hofman Jan
(1982)
Smartwood Czech team
1982 Smartwood Czech team - - 848 - - - - 828 - - - - 1676
249. Kalina David
(1974)
SKP MAJÁK
1974 SKP MAJÁK 896 - - - - - - - 773 - - - 1669
250. SKRBEK Jan
(2002)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2002 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - - - 854 811 - - - - - - - 1665
251. Hák Martin
(1977)
1977 870 - - - - - - 788 - - - - 1658
252. Volhejn Ondřej
(1988)
DTJ Hrachoviště
1988 DTJ Hrachoviště 880 - - - - - - 775 - - - - 1655
253. POKORNÁ Emma
(2001)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2001 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - - - - - - - 818 835 - - - 1653
253. Hájek Tomáš
(1974)
MTBO Racing team Hradec Králové
1974 MTBO Racing team Hradec Králové - - - - - 783 - 870 - - - - 1653
255. Gabriel Aleš
(1965)
Týniště n.Orl.
1965 Týniště n.Orl. - - - - - 774 - 866 - - - - 1640
256. Vopařil Josef
(1985)
1985 899 738 - - - - - - - - - - 1637
257. Jansa Radek
(2000)
Pítrs bikes team
2000 Pítrs bikes team - - - - - 784 - 852 - - - - 1636
258. Matějka Petr
(1989)
DTJ Hrachoviště
1989 DTJ Hrachoviště 866 - - - - - - 768 - - - - 1634
258. VOJTEK Petr
(1963)
KL sport Most
1963 KL sport Most - - - 855 - - - 779 - - - - 1634
260. Rakus Ondřej
(2002)
TJ TŽ Třinec
2002 TJ TŽ Třinec - 805 - - - - 826 - - - - - 1631
261. Přibyl Martin
(1978)
1978 - - - - 872 - - 748 - - - - 1620
262. Svoboda Jiří
(1980)
BikeSOS.cz
1980 BikeSOS.cz - - - - 879 - - 733 - - - - 1612
262. Vaculík Lukáš
(1992)
KSV Ostrava
1992 KSV Ostrava - 729 - - - - 883 - - - - - 1612
264. Meier Lukáš
(2004)
GHOST team
2004 GHOST team 0 0 - 782 826 - - - - - - - 1608
265. Štantejský Michal
(1984)
HS Špindlerův Mlýn
1984 HS Špindlerův Mlýn 790 - - - - - - - 811 - - - 1601
266. Vencl libor
(2004)
Eleven Black-Et team
2004 Eleven Black-Et team - - 791 805 - - - - - - - - 1596
267. Kožuch Michal
(1980)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1980 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - 692 - - - - 900 - - - - - 1592
268. Pravda David
(2004)
Head Pro Team Opava
2004 Head Pro Team Opava - - 793 - - - 796 - - - - - 1589
269. Holec Pavel
(1978)
Don't worry..
1978 Don't worry.. - 781 - - - 800 - - - - - - 1581
270. Halfar Martin
(1989)
eSeNBáci
1989 eSeNBáci - 706 874 - - - - - - - - - 1580
271. Fučík Jan
(1982)
Mike Bike
1982 Mike Bike - 691 - - - - 884 - - - - - 1575
272. Junek Ondřej
(1986)
BIKESTRIKE.COM
1986 BIKESTRIKE.COM 793 777 - - - - - - - - - - 1570
273. Saidl Filip
(2006)
Pítrs bikes team
2006 Pítrs bikes team 783 0 - - - - - 785 - - - - 1568
274. Kubíček Petr
(1967)
Bikesport HK
1967 Bikesport HK - - - - - 781 - 784 - - - - 1565
275. Chmelík Petr
(1974)
X-Tri K.V.
1974 X-Tri K.V. - - 771 - 789 - - - - - - - 1560
276. Janský Michal
(1972)
De Heus
1972 De Heus - - - - - - 846 710 - - - - 1556
277. Čapek Jan
(1973)
Author Masters
1973 Author Masters - 774 781 - - - - - - - - - 1555
278. Moroň Daniel
(2005)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 786 768 - - - - - - - - - - 1554
279. Pekárek Jiří
(1961)
KOLORADOTEAM
1961 KOLORADOTEAM - - - - 869 - - 682 - - - - 1551
280. Steuer Radovan
(1964)
Head Pro Team Opava
1964 Head Pro Team Opava - - - - - - 759 784 - - - - 1543
281. Havlík Filip
(1984)
ČHSF
1984 ČHSF 777 - 762 - - - - - - - - - 1539
282. FLEISCHMAN Jakub
(1982)
Hero racing
1982 Hero racing - - - 847 - - - 691 - - - - 1538
282. Kučera Karel
(1975)
1975 - - 836 - - - - 702 - - - - 1538
284. ŠINDELÁŘ Jiří
(1980)
MTB HELLFISH MOST
1980 MTB HELLFISH MOST - - - 861 - - - 676 - - - - 1537
285. HRABÍK Jaroslav
(1976)
TRISPORT RAPID
1976 TRISPORT RAPID - - - 843 - - - 692 - - - - 1535
286. Ryšavý Pavel
(1979)
Redpoint Eleven Team
1979 Redpoint Eleven Team - - - - 871 - - 662 - - - - 1533
287. Rotnágl Pavel
(1983)
TJ Sokol Těšany
1983 TJ Sokol Těšany - 681 - - - - - 850 - - - - 1531
287. Jiránek Tomáš
(1973)
Lawi
1973 Lawi - 754 777 - - - - - - - - - 1531
289. Jelínek Lukáš
(1988)
Segafredo
1988 Segafredo - - 833 - - 696 - - - - - - 1529
290. Křehlík Aleš
(1986)
Bike Team Porsche Olomouc
1986 Bike Team Porsche Olomouc - 664 - - - - 863 - - - - - 1527
291. Dalajka Stanislav
(1998)
1998 - 750 - - - - 772 - - - - - 1522
292. Krejčí Milan
(1977)
TRI Club Česká Lípa
1977 TRI Club Česká Lípa - - - - - 762 - - 759 - - - 1521
293. Sticha David
(1996)
Veus Vyškov
1996 Veus Vyškov - 735 785 - - - - - - - - - 1520
294. Štěpán Martin
(2001)
Kono pro s.r.o.
2001 Kono pro s.r.o. 785 734 - - - - - - - - - - 1519
295. Chrást Antonín
(1975)
Clowns
1975 Clowns - - - - 771 - - 745 - - - - 1516
296. Dařbujan Petr
(1969)
ATOMBIKE
1969 ATOMBIKE - - 823 - - - - 692 - - - - 1515
296. Petrnoušek Dominik
(1999)
Cykloprofi Goldfren
1999 Cykloprofi Goldfren - 730 - - - - - 0 785 - - - 1515
298. Mitáš Robert
(2007)
ČED Bike Team
2007 ČED Bike Team - - 755 - - - 755 - - - - - 1510
298. Kroupa Josef
(1972)
Lawi Nothco RETO/ROTOS
1972 Lawi Nothco RETO/ROTOS - - 745 765 - - - - - - - - 1510
300. Michl Jakub
(1990)
S-sport Hronov
1990 S-sport Hronov - - - - - 763 - 746 - - - - 1509
301. Slaný Jakub
(2003)
2003 - - - - - - 736 768 - - - - 1504
302. Richter Zbyněk
(1991)
GHOST team
1991 GHOST team - - 770 - - - - - 733 - - - 1503
303. Najemnik Martin
(1980)
1980 - - 736 - - - - 765 - - - - 1501
304. Mácha Jiří
(1969)
GHOST team
1969 GHOST team - - 726 - - - - - 763 - - - 1489
305. Kolář Michal
(1975)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1975 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM - 649 - - - - 839 - - - - - 1488
305. Povolný Petr
(1979)
1979 - 641 - - - - 847 - - - - - 1488
305. Mervart Martin
(1977)
Maverick
1977 Maverick 791 697 - - - - - - - - - - 1488
308. Kunc Ladislav
(1990)
1990 - 731 - - - - - 753 - - - - 1484
309. Vokál Petr
(1990)
Police ČR, ÚO Kolín
1990 Police ČR, ÚO Kolín - - 725 - - - - - 757 - - - 1482
309. Szolony Tomáš
(1966)
1966 - - 825 - - - 657 - - - - - 1482
311. Hojda David
(1989)
Police ČR, ÚO Kolín
1989 Police ČR, ÚO Kolín - - 723 - - - - - 752 - - - 1475
312. Horecký Jan
(1975)
Force Fojtík Wilier Team
1975 Force Fojtík Wilier Team - 642 832 - - - - - - - - - 1474
313. Gruszka Stanislaw
(1979)
1979 - 716 - - - - - - 754 - - - 1470
314. Naděje Petr
(1972)
1972 - - 729 740 - - - - - - - - 1469
315. Havlík Pavel
(1967)
KT Tryskomyš
1967 KT Tryskomyš - - 829 - - - - 635 - - - - 1464
316. Vávra Martin
(1997)
VŠSK PedF UK
1997 VŠSK PedF UK - - 737 725 - - - - - - - - 1462
317. Bajer Jan
(2005)
BAKAKO Nová Paka
2005 BAKAKO Nová Paka 760 - - 697 - - - - - - - - 1457
318. Machálek Adam
(2002)
2002 753 701 - - - - - - - - - - 1454
319. Kraus Miroslav
(1966)
Lázně Bělohrad
1966 Lázně Bělohrad - 700 748 0 - - - - - - - - 1448
320. KYPET Aleš
(1976)
M&T kliky
1976 M&T kliky - - - 717 - - - 730 - - - - 1447
321. Edr Jakub
(1987)
1987 - 698 740 - - - - - - - - - 1438
322. Bečka Pavel
(1969)
Bike Freaks Holice
1969 Bike Freaks Holice 0 - 688 - - - - 749 - - - - 1437
323. Mikulecký Pavel
(1991)
Cycli.cz Team
1991 Cycli.cz Team - 0 735 - - - - 701 - - - - 1436
324. ZEZULKA Petr
(1978)
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
1978 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT - - - - - - - 705 730 - - - 1435
325. Havlas David
(1990)
1990 - - - - - 681 - - 742 - - - 1423
326. Widenský Jan
(1988)
REDPOINT Team
1988 REDPOINT Team 739 - - - - - - 681 - - - - 1420
327. Křišťál Martin
(2003)
MM Auto MTB team
2003 MM Auto MTB team - 685 727 - - - - - - - - - 1412
328. Vik Samuel
(2007)
S-Sport Hronov
2007 S-Sport Hronov 690 - - - 721 - - - - - - - 1411
329. Nitka Jaroslav
(1978)
Metroprojekt Praha
1978 Metroprojekt Praha - - 660 - - - - - 749 - - - 1409
330. Skalický Jakub
(2004)
Carla.kupkolo.cz
2004 Carla.kupkolo.cz 710 - - - - - - 698 - - - - 1408
330. Kašpar Jan
(1971)
Kross Bikeranch team
1971 Kross Bikeranch team - - 661 - - - - - 747 - - - 1408
332. Lebeda Štěpán
(2009)
KOLOKROUŽEK Zlín
2009 KOLOKROUŽEK Zlín - 692 - - 715 - - - - - - - 1407
332. Maxián Jan
(1983)
1983 769 - 638 - - - - - - - - - 1407
334. Doleček Přemysl
(2007)
SK Žamberk TESSUTI SPORT
2007 SK Žamberk TESSUTI SPORT 721 684 - - - - - - - - - - 1405
335. Špička Felix
(2005)
Head pro team Opava
2005 Head pro team Opava - - 720 - - - 681 - - - - - 1401
336. Grošek Matěj
(2008)
Open Cycling Academy
2008 Open Cycling Academy - 703 696 - - - - - - - - - 1399
337. Káňa Tomáš
(1995)
Pitrs Bikes Team
1995 Pitrs Bikes Team - - - - 760 - - 638 - - - - 1398
338. Švaňhal Patrik
(1991)
Force Fojtík Wilier Team
1991 Force Fojtík Wilier Team - 751 646 - - - - - - - - - 1397
339. Průšek Milan
(1996)
1996 - 662 - - - - - 733 - - - - 1395
339. Houser Martin
(1990)
ALSAP pro život
1990 ALSAP pro život - 661 - - - - - 734 - - - - 1395
341. PROCHÁZKA Aleš
(1971)
SK ŠELA SPORT Přerov
1971 SK ŠELA SPORT Přerov - - - 722 - - 671 - - - - - 1393
341. Viesner Pavel
(1967)
Horní Bišík
1967 Horní Bišík - - - - 767 - - 626 - - - - 1393
343. Houška Petr
(1970)
Nikl Cycling Team
1970 Nikl Cycling Team - - 664 - - - - 728 - - - - 1392
344. Suchopar Peter
(1981)
ALSAP pro život
1981 ALSAP pro život - 658 - - - - - 732 - - - - 1390
345. Zvolský Roman
(1965)
KROSS BIKERANCH TEAM
1965 KROSS BIKERANCH TEAM - - 702 687 - - - - - - - - 1389
346. Hájek Miroslav
(1988)
Rychlíci
1988 Rychlíci 692 695 - - - 0 - - - - - - 1387
347. Papoušek Adam
(2008)
Bike Freaks Holice
2008 Bike Freaks Holice - 693 - - - 692 - - - - - - 1385
348. Černý Martin
(1962)
Bike Brdy Team
1962 Bike Brdy Team - 676 706 0 - - - - - - - - 1382
349. Janů Tomáš
(2009)
Bike puzzle team
2009 Bike puzzle team - - 686 - 0 - - - 695 - - - 1381
349. Šulc Filip
(1981)
Specialized Fatboy
1981 Specialized Fatboy - 643 - - - 0 - - 738 - - - 1381
351. Zaňka Jakub
(2008)
2008 691 - 689 - - - - - - - - - 1380
352. Slaný Petr
(1974)
1974 - - - - - - 659 718 - - - - 1377
353. May Petr
(1985)
1985 742 - - - - - - 629 - - - - 1371
354. Bartoň Václav
(1995)
1995 - 665 703 - - - - - - - - - 1368
355. RICHTER Vaclav
(1982)
M&T kliky
1982 M&T kliky - - - 688 - - - 676 - - - - 1364
356. Maléř Jiří
(1975)
1975 - 657 - - - - 706 - - - - - 1363
357. Suchánek Adrian
(2010)
S-sport Hronov
2010 S-sport Hronov - - - - 0 687 - 675 - - - - 1362
358. Kunc Tomáš
(2009)
GHOST Junior team
2009 GHOST Junior team - 685 676 - - - - - - - - - 1361
359. Chytil Tomáš
(1995)
Six Monkeys
1995 Six Monkeys - - 635 - - - - 725 - - - - 1360
360. Hrdlička Jakub
(1996)
1996 678 679 - - - - - - - - - - 1357
361. KOUTECKÝ Lukáš
(1987)
Hopman Team Žatec
1987 Hopman Team Žatec - - - 663 - 690 - - - - - - 1353
362. Kubala František
(1971)
KROSS BIKERANCH TEAM
1971 KROSS BIKERANCH TEAM - - 582 - 768 - - - - - - - 1350
363. Maršálek Jan
(1959)
GHOST team
1959 GHOST team - 670 675 - - - - - - - - - 1345
364. Paar Igor
(1973)
Rychlíci
1973 Rychlíci 680 663 - - - - - - - - - - 1343
365. PLACHÝ Jiří
(1978)
1978 - - - 675 - - - 667 - - - - 1342
366. Kunc Marek
(1975)
GHOST team
1975 GHOST team - 671 667 - - - - - - - - - 1338
366. Mlynář Zdeněk
(1976)
SCK ASTERIA DUBI
1976 SCK ASTERIA DUBI - 663 675 - - - - - - - - - 1338
368. Křivský Daniel
(1978)
JDK MTB TEAM
1978 JDK MTB TEAM 737 - 597 - - - - - - - - - 1334
369. Tichý Tomáš
(1995)
Cycli.cz Team
1995 Cycli.cz Team - 636 - - - - - - 692 - - - 1328
370. Novak Olin
(1979)
Na jedno
1979 Na jedno - - 589 - - - - - 736 - - - 1325
371. Hanuš Marek
(1985)
GHOST team
1985 GHOST team - 662 658 - - - - - - - - - 1320
372. Čásenský Jiří
(1968)
1968 - - 629 681 - - - - - - - - 1310
373. HRON Zdeněk
(1953)
Regal Bike
1953 Regal Bike - - - 602 - - - 706 - - - - 1308
374. Zlesák Jakub
(1983)
1983 - 627 - - - - - 679 - - - - 1306
375. Křišťál Martin
(1977)
MM Auto MTB team
1977 MM Auto MTB team - 639 666 - - - - - - - - - 1305
376. Bernard Arnošt
(1961)
Kola Šír Bělohrad
1961 Kola Šír Bělohrad - 616 - - - - - 652 - - - - 1268
377. Bureš Pavel
(1977)
1977 - 623 605 - - - - - - - - - 1228
377. Bouma Tomáš
(1981)
Segafredo
1981 Segafredo - - 549 - - 679 - - - - - - 1228
379. Vyhnánek Tomáš
(1990)
1990 - - 600 581 - - - - - - - - 1181
380. FOLTIN Radek
(1980)
1980 - - - 502 - - - - 670 - - - 1172
381. FOLTIN Roman
(1958)
KL sport Most
1958 KL sport Most - - - 418 - - - - 669 - - - 1087
382. JIRUŠKA Roman
(1965)
1965 - - - 427 - - - 634 - - - - 1061
383. Mojžíš Jaromír
(1954)
TJ Stadion Louny
1954 TJ Stadion Louny - - 535 471 - - - - - - - - 1006
384. ŠKARNITZL Jan
(1986)
Cyklostar Trek Pirelli
1986 Cyklostar Trek Pirelli - - - 1000 - - - - - - - - 1000
385. Stadler Alexander
(1996)
Intersport Mühl4tler Bike Team
1996 Intersport Mühl4tler Bike Team - 990 - - - - - - - - - - 990
386. Hynek Kristian
(1980)
Canyon Northwave MTB Team
1980 Canyon Northwave MTB Team - - - - - - - - 973 - - - 973
387. Konwa Piotr
(1995)
SGR Specialized
1995 SGR Specialized - 966 - - - - - - - - - - 966
388. ANDERLE Florian
(1997)
Team FujiBikes Rockets
1997 Team FujiBikes Rockets - - - 960 - - - - - - - - 960
388. Kampelmüller Michael
(1997)
Mühl4tler Bike Team
1997 Mühl4tler Bike Team - 0 960 - - - - - - - - - 960
390. MORÁVEK Tomáš
(1999)
Cyklostar Trek Pirelli
1999 Cyklostar Trek Pirelli - - - 955 - - - - - - - - 955
390. ALBRECHT Anton
(1997)
Team STEIN-Bikes
1997 Team STEIN-Bikes - - - 0 955 - - - - - - - 955
392. STARK Sebastian
(1987)
Team Bauer-Werner
1987 Team Bauer-Werner - - - 951 - - - - - - - - 951
392. Gaßner Michael
(1999)
Team Giant Hersbruck
1999 Team Giant Hersbruck - - - - 951 - - - - - - - 951
392. Zeitthamer Martin
(1986)
D2mont Merida cycling team
1986 D2mont Merida cycling team - - 951 - - - - - - - - - 951
392. Reiner Jan
(1985)
SPOŘKA+KARLOS
1985 SPOŘKA+KARLOS - - - - - - 951 - - - - - 951
396. Bartůněk Marek
(1999)
D2mont Merida cycling team
1999 D2mont Merida cycling team - - 948 - - - - - - - - - 948
396. Sell Niklas
(1996)
STOP&GO Marderabwehr MTB Team
1996 STOP&GO Marderabwehr MTB Team - - - - 948 - - - - - - - 948
398. ŠŤASTNÝ Roman
(1979)
RockMachine Cyklomax Team
1979 RockMachine Cyklomax Team - - - - - - - 946 - - - - 946
399. Bartůněk Marek
(1998)
D2mont Merida Cycling Team
1998 D2mont Merida Cycling Team - 945 - - - - - - - - - - 945
400. Vinklárek František
(2001)
4EVER CYKLO BULIS
2001 4EVER CYKLO BULIS 943 - - - - - - - - - - - 943
401. Dziewa Mikołaj
(1996)
SGR Specialized
1996 SGR Specialized - 941 - - - - - - - - - - 941
401. TRMATA Štěpán
(1978)
1978 - - - - - - - 941 - - - - 941
403. Slavík Vojtěch
(1998)
Rohozec amulet team
1998 Rohozec amulet team - - 938 - - - - - - - - - 938
403. Ryding Rune
(1990)
Roskilde Mountainbike Klub
1990 Roskilde Mountainbike Klub - - - - 938 - - - - - - - 938
405. Ball Matthias
(1961)
KS Trek Team
1961 KS Trek Team - - - - 936 - - - - - - - 936
405. Doubek Miloš
(1981)
Čistý sport
1981 Čistý sport - - 936 - - - - - - - - - 936
407. Čáp Lukáš
(1984)
HSK cycling team
1984 HSK cycling team 935 - - - - - - - - - - - 935
407. Wegner Sönke
(1982)
Giant Germany Offroad Team
1982 Giant Germany Offroad Team - - - - 935 - - - - - - - 935
409. Schweisguth Severin
(1986)
RSV Moosburg / FORMKANTE
1986 RSV Moosburg / FORMKANTE - - - - 934 - - - - - - - 934
409. Žák Pavel
(1987)
1987 - 934 - - - - - - - - - - 934
409. Šindelář Petr
(1984)
Velosport Domažlice
1984 Velosport Domažlice - - 934 - - - - - - - - - 934
409. MOKRÝ Jakub
(1990)
MONDRAKER Racing team
1990 MONDRAKER Racing team - - - 934 - - - - - - - - 934
413. MARTIN Jiří
(1990)
1990 - - - - - - - 933 - - - - 933
413. KOSINA Jakub
(1996)
ENJOY RIDING TEAM
1996 ENJOY RIDING TEAM - - - 933 - - - - - - - - 933
415. JURČA Karel
(1997)
KL sport Most
1997 KL sport Most - - - 932 - - - - - - - - 932
415. Štula Daniel
(2003)
D2mont Merida cycling team
2003 D2mont Merida cycling team - - 932 - - - - - - - - - 932
417. OŠŤÁDAL Jiří
(1993)
ENJOY RIDING TEAM
1993 ENJOY RIDING TEAM - - - 931 - - - - - - - - 931
418. GALLE Tommy
(1989)
White Rock e. V.
1989 White Rock e. V. - - - 930 - - - - - - - - 930
418. Gegenheimer Simon
(1988)
MOUNTAINBIKE RACINGTEAM
1988 MOUNTAINBIKE RACINGTEAM - - - - 930 - - - - - - - 930
418. Straka Michal
(1991)
1991 - - - - - - 930 - - - - - 930
418. KUBÍN Pavel
(1981)
Carla.Kupkolo
1981 Carla.Kupkolo - - - - - - - 930 - - - - 930
422. Smolka Michal
(1981)
1981 - - - - - - 927 - - - - - 927
422. Josep Termens
(1993)
1993 - - - - 927 - - - - - - - 927
424. JEŽEK Petr
(1992)
Superior riders
1992 Superior riders - - - 926 - - - - - - - - 926
425. MICHAL Pavel
(1973)
IVT Cyklo Domanín
1973 IVT Cyklo Domanín - 925 - - 0 - - - - - - - 925
425. Haman Martin
(1984)
1984 - - - - - - 925 - - - - - 925
427. JUKL Karel
(1977)
Jekyll bike team
1977 Jekyll bike team - - - 924 - - - - - - - - 924
427. KORDÍK Petr
(1975)
CYKLOKLUB JIČÍN
1975 CYKLOKLUB JIČÍN - - - - - - - 924 - - - - 924
429. Vrbacký Tomáš
(1991)
ENJOY RIDING TEAM
1991 ENJOY RIDING TEAM - 923 - - - - - - - - - - 923
429. BALCAR Aleš
(1977)
TJ Sokol Nové Město nad Metují
1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují - - - - - - - 923 - - - - 923
429. Šot Michal
(1988)
1988 - - - - - - 923 - - - - - 923
432. DVOŘÁK Michal
(1992)
KILPI KOME KLUB
1992 KILPI KOME KLUB - - - 922 - - - - - - - - 922
432. Nýč Michal
(1982)
MONDRAKER Racing team
1982 MONDRAKER Racing team - - 922 - - - - - - - - - 922
434. xxx xxx
(1990)
1990 - - - - - - - - 921 - - - 921
434. Hadámek Tomáš
(1992)
1992 - - - - - - 921 - - - - - 921
434. Hiess Michael
(1993)
BikeManiac
1993 BikeManiac - - 921 - - - - - - - - - 921
434. Šulc Jakub
(1996)
MONDRAKER Racing team
1996 MONDRAKER Racing team 921 - - - - - - - - - - - 921
434. Lakner Lars
(1976)
Roskilde Mountainbike Club
1976 Roskilde Mountainbike Club - - - - 921 - - - - - - - 921
434. JURÁK Václav
(1975)
JUVACYKLO TEAM
1975 JUVACYKLO TEAM - - - 921 - - - - - - - - 921
440. Jirásek Pavel
(1992)
Pítrs bikes team
1992 Pítrs bikes team 920 - - - - - - - - - - - 920
440. Satke Tomáš
(1989)
PSG Cyklosport Chropyně
1989 PSG Cyklosport Chropyně - - - - - - 920 - - - - - 920
440. Batík Lukáš
(1986)
1986 - 920 - - - - - - - - - - 920
443. JANSA Tomáš
(2000)
SSK Pedro
2000 SSK Pedro - - - - - - - 919 - - - - 919
443. Blažej Tomáš
(1992)
1992 - - - - - - 919 - - - - - 919
443. RUDOLPH Toni
(1990)
RSV Adler Arnstadt
1990 RSV Adler Arnstadt - - - 919 - - - - - - - - 919
446. Jirků Jakub
(1996)
MTBS.CZ
1996 MTBS.CZ - - 918 - - - - - - - - - 918
447. Brabec David
(1979)
1979 - - - - - - 917 - - - - - 917
447. Mossoczy Zbigniew
(1973)
BIKEBOARD
1973 BIKEBOARD - - - - 917 - - - - - - - 917
449. Štípala Milan
(1984)
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
1984 PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ - - - - - - - - 916 - - - 916
450. Styblík Adam
(2002)
D2mont Merida cycling team
2002 D2mont Merida cycling team - - 915 - - - - - - - - - 915
450. Gilewski Artur
(1974)
CyklonProalTeam
1974 CyklonProalTeam - 915 - - - - - - - - - - 915
450. Toman Lukáš
(1991)
CARLA. KUPKOLO.CZ
1991 CARLA. KUPKOLO.CZ - - - - 915 - - - - - - - 915
453. Čermák Ivan
(1985)
1985 - - - - 914 - - - - - - - 914
453. Sakař Radek
(1977)
1977 - 914 - - - - - - 0 - - - 914
453. Jedlička Luboš
(1979)
MS BIKE ACADEMY RACING
1979 MS BIKE ACADEMY RACING 914 - - - - - - - - - - - 914
453. HOFMAN Ondřej
(1979)
Pro music prolog bike
1979 Pro music prolog bike - - - - - - - 914 - - - - 914
457. Heinrich Lukáš
(1979)
Bikeři Opava
1979 Bikeři Opava - - - - - - 913 - - - - - 913
458. TRUHLÁŘ Jan
(1977)
HSK Cycling Team
1977 HSK Cycling Team - - - - - - - 912 - - - - 912
458. RYBÁČEK Miroslav
(1987)
Alset racing team
1987 Alset racing team - - - 912 - - - - - - - - 912
458. Štědrý Daniel
(1974)
TRANS BRODY
1974 TRANS BRODY - - 912 - - - - - - - - - 912
461. Skowron Maciej
(1992)
1992 - - - - - - - - 911 - - - 911
462. SÁDOVSKÝ Marek
(1994)
CYCOLOGY SHOP
1994 CYCOLOGY SHOP - - - 910 - - - - - - - - 910
462. Říhánek Lukáš
(1979)
2V BIKERS
1979 2V BIKERS - - - - 910 - - - - - - - 910
462. Vilášek Michael
(1979)
1979 - - - - - - 910 - - - - - 910
465. Rosmanit Michal
(1996)
1996 - - - - - - 909 - - - - - 909
466. Čapla Jakub
(1992)
1992 - - - - - - 908 - - - - - 908
466. Gierlich Peter
(1979)
MTB-Club München
1979 MTB-Club München - - - - 908 - - - - - - - 908
468. Lamla Lukáš
(1980)
1980 - - - - - - 907 - - - - - 907
468. ZIMA Matěj
(1998)
1998 - - - - - - - 907 - - - - 907
468. Badowski Michal
(1976)
1976 - - - - - - - - 907 - - - 907
471. Macháček Pavel
(1972)
Margl Bike Team
1972 Margl Bike Team - - - - 906 - - - - - - - 906
471. UHLÍŘ Miroslav
(1990)
Cyklo Profi Gold Fren
1990 Cyklo Profi Gold Fren - - - - - - - 906 - - - - 906
471. Černý Jaroslav
(1978)
Cyklopro HobbyTeam
1978 Cyklopro HobbyTeam - 906 - - - - - - - - - - 906
474. Finsterle Stanislav
(1981)
1981 - - - - - - 905 - - - - - 905
474. Verbeurgt Peter
(1973)
Crankbrothers Racing Team
1973 Crankbrothers Racing Team - - - - 905 - - - - - - - 905
474. Seidl Luboš
(1973)
Kilpi Racing Team
1973 Kilpi Racing Team 905 - - - - - - - - - - - 905
477. Břemek Viktor
(1970)
1970 - - - - - - 904 - - - - - 904
477. REKTOR Antonín
(1975)
1975 - - - - - - - 904 - - - - 904
477. Jícha Jakub
(1977)
BicycleCafe
1977 BicycleCafe - - - - - - - - 904 - - - 904
477. Bombička Tučko
(1980)
1980 - - - - 904 - - - - - - - 904
481. Strenk Peter
(1982)
Športservis Bratislava
1982 Športservis Bratislava - - - - 903 - - - - - - - 903
481. Melkes Kryštof
(1999)
MONDRAKER Racing team
1999 MONDRAKER Racing team - - 903 - - - - - - - - - 903
481. Šnobel Zdenek
(1965)
1965 - - - - - - 903 - - - - - 903
484. Křepelka Marek
(1974)
We Love Cycling
1974 We Love Cycling 0 902 - - - - - - - - - - 902
484. Bráz Ladislav
(1974)
Horal Bike Team
1974 Horal Bike Team - - - - 902 - - - - - - - 902
484. Hons Michal
(1995)
1995 - - 902 - - - - - - - - - 902
484. Barabáš Michal
(1992)
1992 - - - - - - 902 - - - - - 902
488. KRATINA Tomáš
(1990)
BLOGIC CYCLING TEAM
1990 BLOGIC CYCLING TEAM - - - - - - - 901 - - - - 901
488. Jasan Lukáš
(1980)
Velosport Domažlice
1980 Velosport Domažlice - - 901 - - - - - - - - - 901
488. Hyneček Michal
(1987)
1987 0 901 - - - - - - - - - - 901
491. ŠŤĚPÁNEK Pavel
(1973)
Betri
1973 Betri - - - - - - - 900 - - - - 900
491. Benkendorff Christoph
(1986)
KS Trek Team
1986 KS Trek Team - - - - 900 - - - - - - - 900
491. Martinec Jiří
(1988)
1988 - - - - - - - - 900 - - - 900
494. Kuna Arkadiusz
(1988)
Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
1988 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław - - - - - - - - 899 - - - 899
494. Konečný Martin
(1979)
1979 - - - - - - 899 - - - - - 899
494. Dudek Michal
(1983)
100% MD Team
1983 100% MD Team - 899 - - - - - - - - - - 899
494. PHILIPP Thomä
(1985)
Team RPM Erzgebirge
1985 Team RPM Erzgebirge - - - 899 - - - - - - - - 899
498. KALISTA Jiří
(1992)
Cyklodrak Stříbro
1992 Cyklodrak Stříbro - - - 898 - - - 0 - - - - 898
498. Badiar Julian
(1992)
KralovskeBajkoBranie
1992 KralovskeBajkoBranie - - - - 898 - - - - - - - 898
498. Hadámek Pavel
(1971)
Babylonbike Team
1971 Babylonbike Team - - - - - - 898 - - - - - 898
501. Zabloudil Miloslav
(1972)
1972 - - - - - - 897 - - - - - 897
501. Vitvar Martin
(1987)
Kola Šír Lázně Bělohrad
1987 Kola Šír Lázně Bělohrad - - - - - - - - 897 - - - 897
501. Schwarz Petr
(1986)
Jezdinakole.cz
1986 Jezdinakole.cz - - - - 897 - - - - - - - 897
504. Myška Filip
(1980)
Mouse Family
1980 Mouse Family - - 896 - - - - - - - - - 896
504. Trojan Aleš
(1991)
1991 - - - - - - - - 896 - - - 896
504. Glos Petr
(1974)
1974 - - - - - - 896 - - - - - 896
504. PIVNIČKA Luděk
(1973)
pivnicka.cz
1973 pivnicka.cz - - - - - - - 896 - - - - 896
504. Šťasta Libor
(1966)
REGA BRNO
1966 REGA BRNO - - - - 896 - - - - - - - 896
509. Tomasek Jaroslav
(1972)
WINPEAKS
1972 WINPEAKS - - 895 - - - - - - - - - 895
509. BERÁNEK Aleš
(1975)
ALBE Kadaň
1975 ALBE Kadaň - - - 895 - - - - - - - - 895
509. Rohel Břetislav
(1990)
1990 - 895 - - - - - - - - - - 895
509. Šolc Jaromír
(1998)
1998 - - - - 895 - - - - - - - 895
509. Kolínek Tomáš
(1978)
1978 - - - - - - 895 - - - - - 895
509. ČERNÝ Jan
(1978)
1978 - - - - - - - 895 - - - - 895
515. Ehl Petr
(1978)
HO SKOL
1978 HO SKOL - - - - 894 - - - - - - - 894
515. Sázavský Jan
(1982)
Velosport Domažlice
1982 Velosport Domažlice - - 894 - - - - - - - - - 894
515. Rozmahel Vojtěch
(1996)
1996 - 894 - - - - - - - - - - 894
515. Svoboda Tomáš
(1973)
NAPOHODU! bike team
1973 NAPOHODU! bike team - - - - - - 894 - - - - - 894
519. Nykles Jan
(1976)
Velosport Domažlice
1976 Velosport Domažlice - - 893 - - - - - - - - - 893
519. Veselý Jan
(1990)
Projekt Cycling for life
1990 Projekt Cycling for life - - - - - - - - 893 - - - 893
519. Karola Martin
(1986)
1986 - - - - - - 893 - - - - - 893
522. KNYTTL Jan
(1978)
Kbely cycling team
1978 Kbely cycling team - - - - - - - 892 - - - - 892
522. Hečko Martin
(1987)
1987 - - - - - - 892 - - - - - 892
522. Gaisler Jiří
(1976)
3DA Team z.s.
1976 3DA Team z.s. - - - - 892 - - - - - - - 892
525. Hamouz Michal
(1974)
1974 - - 891 - - - - - - - - - 891
525. Žižka Michal
(1988)
Kasper - Swix team
1988 Kasper - Swix team - - - - 891 - - - - - - - 891
525. PUŠMAN Petr
(1986)
Cycology
1986 Cycology - - - - - - - 891 - - - - 891
528. Šturm Ruda
(1978)
Velosport Domažlice
1978 Velosport Domažlice - - 890 - - - - - - - - - 890
528. SOVÁK Zdeněk
(1990)
1990 - - - - - - - 890 - - - - 890
528. Křefký Manfred
(1964)
1964 - - - - - - 890 - - - - - 890
531. Bačík Pavel
(1962)
1962 - - - - - - 889 - - - - - 889
531. SCHEJBAL Marek
(1967)
1967 - - - - - - - 889 - - - - 889
531. Jílek Martin
(1969)
Cykloklub Šumperk
1969 Cykloklub Šumperk - - - - - - - - 889 - - - 889
531. Hantl Aleš
(1987)
Kc bike team Jaroměř
1987 Kc bike team Jaroměř - - - - 889 - - - - - - - 889
535. Horváth Ladislav
(1984)
KralovskeBajkoBranie
1984 KralovskeBajkoBranie - - - - 888 - - - - - - - 888
536. Schwanz Petr
(1986)
Ride CZECH - Jezoinarole
1986 Ride CZECH - Jezoinarole - - - - - - - - 887 - - - 887
536. Dubovecký Andrej
(1986)
1986 - - - - - - 887 - - - - - 887
536. SLINTÁK Michal
(1977)
1977 - - - - - - - 887 - - - - 887
536. Schaffrath Falco
(1990)
1990 - - - - 887 - - - - - - - 887
536. Wewiora Slawomir
(1972)
1972 - - 887 0 - - - - - - - - 887
536. ČAPEK Lubomír
(1974)
KÚC Bikesport Ústí n/L
1974 KÚC Bikesport Ústí n/L - - - 887 - - - - - - - - 887
542. Vysekal Tomáš
(1969)
1969 - - - - - - 886 - - - - - 886
542. Šandera Ondřej
(1987)
fast music for slow people
1987 fast music for slow people - - - - 886 - - - - - - - 886
544. Dušek Martin
(2000)
GS cyklo team Jistebnice
2000 GS cyklo team Jistebnice - - - - 885 - - - - - - - 885
544. ZAHRADNÍK Matěj
(1997)
1997 - - - 885 - - - - - - - - 885
544. Spratek Radomír
(1971)
1971 - - - - - - 885 - - - - - 885
547. Šesták Martin
(1969)
WinPeaks
1969 WinPeaks - - 884 - - - - - - - - - 884
547. Král Michal
(1975)
KTMK
1975 KTMK - - - - - - - - 884 - - - 884
547. VAŠULÍN Zdeněk
(1964)
1964 - - - - - - - 884 - - - - 884
547. KAVALÍR Jakub
(1993)
KC KUTNÁ HORA
1993 KC KUTNÁ HORA - - - 884 - - - - - - - - 884
547. Kandráč Martin
(1982)
1982 - - - - 884 - - - - - - - 884
552. Gracla Josef
(1962)
Napajedláci
1962 Napajedláci - 883 - - - - - - - - - - 883
552. MĚCHURA Jiří
(1973)
Příště Už Nepojedu Kolo Tým
1973 Příště Už Nepojedu Kolo Tým - - - - - - - 883 - - - -