Mladší žáci 11-12 let

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Rous Martin
(2009)
UNIKOVO MTB TEAM
2009 UNIKOVO MTB TEAM 1000 1000 - - - - - 2000
2. Sulzbacher Vojtěch
(2010)
Pitrs bikes team
2010 Pitrs bikes team 990 990 - - - - - 1980
3. Šalanda Adam
(2010)
Patry Cycling Team Trest
2010 Patry Cycling Team Trest 981 966 - - - - - 1947
4. Pokorný Šimon
(2010)
Bike 8144
2010 Bike 8144 960 948 - - - - - 1908
5. Lebeda Štěpán
(2009)
KOLOKROUZEK Zlin
2009 KOLOKROUZEK Zlin - 981 - - - - - 981
6. Lodr Oliver
(2012)
TJ AUTO SKODA MLADA BOLESLAV
2012 TJ AUTO SKODA MLADA BOLESLAV 973 - - - - - - 973
6. Macůrek Filip
(2010)
CYKLOCH TEAM
2010 CYKLOCH TEAM - 973 - - - - - 973
8. Kudrna Tomáš
(2009)
Cycology North Bike Club
2009 Cycology North Bike Club 966 - - - - - - 966
9. Mazal Vojtěch
(2010)
DRAHANSKY SPORT TEAM
2010 DRAHANSKY SPORT TEAM - 960 - - - - - 960
10. Kunc Tomáš
(2009)
Ghost junior team
2009 Ghost junior team - 955 - - - - - 955
11. Černín Lukáš
(2009)
TJ SOKOL SMOLKOV
2009 TJ SOKOL SMOLKOV - 951 - - - - - 951

Starší žáci 13-14 let

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Novák Vojtěch
(2007)
2007 948 1000 - - - - - 1948
2. Nechuta Marek
(2007)
2007 960 981 - - - - - 1941
3. Alina Adam Hugo
(2007)
Adastra Cycling Team
2007 Adastra Cycling Team 946 990 - - - - - 1936
4. Svoboda Marcel
(2007)
UNIKOVO MTB TEAM
2007 UNIKOVO MTB TEAM 944 973 - - - - - 1917
5. Doleček Přemysl
(2007)
SK Zamberk Tessuti sport
2007 SK Zamberk Tessuti sport 973 942 - - - - - 1915
6. Pokorný Patrik
(2008)
Bike 8144
2008 Bike 8144 945 966 - - - - - 1911
7. Frencl Dominik
(2007)
Jaroslav Kulhavy cycling team
2007 Jaroslav Kulhavy cycling team 951 946 - - - - - 1897
8. Stiblík Marek
(2008)
2008 941 941 - - - - - 1882
8. Vedral Max
(2008)
CED bike tym
2008 CED bike tym 939 943 - - - - - 1882
10. Lhotka Michal
(2007)
2007 938 938 - - - - - 1876
11. Friedl Krystof
(2007)
Act lerak
2007 Act lerak 1000 - - - - - - 1000
12. Kočvara Jakub
(2007)
Drahansky sport team
2007 Drahansky sport team 990 - - - - - - 990
13. Janovský Tomáš
(2008)
MS BIKE ACEDEMY
2008 MS BIKE ACEDEMY 981 - - - - - - 981
14. Podzimek Matyáš
(2007)
Cykloklub Jicin
2007 Cykloklub Jicin 966 - - - - - - 966
15. Grošek Matěj
(2008)
Open Cycling Academy
2008 Open Cycling Academy - 960 - - - - - 960
16. Halás Václav
(2007)
CYKLO TEAM KOLARNA
2007 CYKLO TEAM KOLARNA - 955 - - - - - 955
16. Blažek Aleš
(2007)
2007 955 - - - - - - 955
18. Ulvr Adam
(2007)
CARLA - KUPKOLOCZ
2007 CARLA - KUPKOLOCZ - 951 - - - - - 951
19. Chvojka Filip
(2007)
GHOST Junior team
2007 GHOST Junior team - 948 - - - - - 948
20. Papoušek Adam
(2008)
Bike Freaks Holice
2008 Bike Freaks Holice - 945 - - - - - 945
21. Plšek Václav
(2008)
Cykloch team
2008 Cykloch team - 944 - - - - - 944
22. Zaňka Jakub
(2008)
2008 943 - - - - - - 943
23. Vik Samuel
(2007)
2007 942 - - - - - - 942
24. Černín Ondřej
(2008)
TJ SOKOL SMOLKOV
2008 TJ SOKOL SMOLKOV - 940 - - - - - 940
24. Hendrich Daniel
(2008)
2008 940 - - - - - - 940
26. Hendrich Maximus Daniel
(2008)
BIKE FREAKS HOLICE
2008 BIKE FREAKS HOLICE - 939 - - - - - 939

Kadeti 15-16 let

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Foltýn Marek
(2006)
Bakako Nova Paka
2006 Bakako Nova Paka 990 1000 - - - - - 1990
2. Moroň Daniel
(2005)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 981 990 - - - - - 1971
3. Lukašík Pavel
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice 945 981 - - - - - 1926
4. Zezulka Aleš
(2006)
SK Zamberk TEssUTI SPORT
2006 SK Zamberk TEssUTI SPORT 944 973 - - - - - 1917
5. Hendrych Vojta
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice 951 960 - - - - - 1911
6. Sýkora Josef
(2005)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 1000 - - - - - - 1000
7. Saidl Filip
(2006)
2006 973 0 - - - - - 973
8. Rubač Tomáš
(2005)
Head pro team
2005 Head pro team - 966 - - - - - 966
8. Hruzík Matěj
(2006)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2006 HEAD PRO TEAM OPAVA 966 - - - - - - 966
10. Šimek Filip
(2005)
CYKLOBENDL
2005 CYKLOBENDL 960 - - - - - - 960
11. Rieger Marek
(2006)
Carlakupkolocz
2006 Carlakupkolocz 955 - - - - - - 955
11. Jaroň Šimon
(2005)
BTO Zasova
2005 BTO Zasova - 955 - - - - - 955
13. Plšek Vojtěch
(2005)
Cykloch team
2005 Cykloch team - 951 - - - - - 951
14. Bajer Jan
(2005)
BAKAKO Nova Paka
2005 BAKAKO Nova Paka 948 - - - - - - 948
15. Řezníček Adam
(2006)
Bakako Nova Paka
2006 Bakako Nova Paka 946 - - - - - - 946

Junioři 17-18 let

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Vlas Jakub
(2003)
MS BIKE ACADEMY RACING
2003 MS BIKE ACADEMY RACING 981 990 - - - - - 1971
2. KUBIŠTA Martin
(2003)
ENJOY RIDING TEAM
2003 ENJOY RIDING TEAM 973 973 - - - - - 1946
3. Tesař Jakub
(2003)
Force Fojtik Wilier Team
2003 Force Fojtik Wilier Team 948 981 - - - - - 1929
4. Lhoták Václav
(2004)
VELOCOACHCZ TEAM
2004 VELOCOACHCZ TEAM 960 960 - - - - - 1920
5. Petr Michal
(2004)
2004 966 946 - - - - - 1912
6. Smolen Karel
(2003)
Cyklo Team Kolarna
2003 Cyklo Team Kolarna 955 951 - - - - - 1906
7. Svoboda Marian
(2003)
UNIKOVO MTB TEAM
2003 UNIKOVO MTB TEAM 946 955 - - - - - 1901
8. Michl Daniel
(2004)
Mondraker Racing team
2004 Mondraker Racing team 951 945 - - - - - 1896
9. Foltin Jakub
(2004)
KL sport Most
2004 KL sport Most 945 944 - - - - - 1889
10. Pešek Vladimír
(2003)
2003 943 940 - - - - - 1883
11. Sporysch Daniel
(2003)
Roman Kreuziger Cycling Team
2003 Roman Kreuziger Cycling Team 1000 - - - - - - 1000
11. Kraus Lukáš
(2003)
CARLA - KUPKOLOCZ
2003 CARLA - KUPKOLOCZ - 1000 - - - - - 1000
13. Chovanec Tomáš
(2004)
PSG CYKLOSPORT CHROPYNE
2004 PSG CYKLOSPORT CHROPYNE 990 - - - - - - 990
14. Kupský Michal
(2004)
Drahansky Sport Team
2004 Drahansky Sport Team - 966 - - - - - 966
15. ŽUREK JAKUB
(2003)
BIKE PRO RACING
2003 BIKE PRO RACING - 948 - - - - - 948
16. Poche Jan
(2004)
2004 944 - - - - - - 944
17. Makovský Matyáš
(2003)
VELOCOACHCZ
2003 VELOCOACHCZ - 943 - - - - - 943
18. Křišťál Martin
(2003)
MM auto MTB Team
2003 MM auto MTB Team - 942 - - - - - 942
19. Smolák Bedřich
(2003)
SGLD Brno
2003 SGLD Brno - 941 - - - - - 941

Muži Elite

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Adel Filip
(1990)
Superior Velsbike Team
1990 Superior Velsbike Team 1000 1000 - - - - - 2000
2. Kaněra Michal
(1986)
GHOST Team
1986 GHOST Team 990 981 - - - - - 1971
3. Šimek Jakub
(2001)
Kross BikeRanch team
2001 Kross BikeRanch team 981 946 - - - - - 1927
4. Damek Milan
(1992)
DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
1992 DECATHLON CYCLING CZECH TEAM 973 951 - - - - - 1924
5. Šorf Pavel
(1999)
BIKE FREAKS HOLICE
1999 BIKE FREAKS HOLICE 966 940 - - - - - 1906
6. Hlůžek Radim
(1992)
MONDRAKER Racing team
1992 MONDRAKER Racing team 951 943 - - - - - 1894
7. Pavlas Jakub
(1987)
BIKESTRIKECOM
1987 BIKESTRIKECOM 944 937 - - - - - 1881
8. Stadler Alexander
(1996)
Intersport Muhl4tler Bike Team
1996 Intersport Muhl4tler Bike Team - 990 - - - - - 990
9. Buksa Dominik
(1990)
Canyon Northwave team
1990 Canyon Northwave team - 973 - - - - - 973
10. Konwa Piotr
(1995)
SGR Specialized
1995 SGR Specialized - 966 - - - - - 966
11. Lávička Adam
(2002)
Kross Bike Ranch Team
2002 Kross Bike Ranch Team 960 - - - - - - 960
11. Rydval Filip
(1996)
D2 mont merida cycling team
1996 D2 mont merida cycling team - 960 - - - - - 960
13. Bubílek Michal
(1986)
KROss BIKERANCH TEAM
1986 KROss BIKERANCH TEAM 0 955 - - - - - 955
13. Vinklárek František
(2001)
4EVER CYKLO BULIS
2001 4EVER CYKLO BULIS 955 - - - - - - 955
15. Barteska Samuel
(1998)
Bikeaction - Rocky Mountain Team
1998 Bikeaction - Rocky Mountain Team 948 0 - - - - - 948
15. Strož Jan
(1989)
D2mont Merida Cycling Team
1989 D2mont Merida Cycling Team - 948 - - - - - 948
17. Šulc Jakub
(1996)
MONDRAKER Racing team
1996 MONDRAKER Racing team 946 - - - - - - 946
18. Bartůněk Marek
(1998)
D2MONT MERIDA
1998 D2MONT MERIDA - 945 - - - - - 945
18. Veselý Radek
(2002)
MS BIKE ACADEMY RACING
2002 MS BIKE ACADEMY RACING 945 0 - - - - - 945
20. Dziewa Mikołaj
(1996)
SGR Specialized
1996 SGR Specialized - 944 - - - - - 944
21. Žák Pavel
(1987)
1987 - 942 - - - - - 942
22. Vrbacký Tomáš
(1991)
Enjoy Riding team
1991 Enjoy Riding team - 941 - - - - - 941
23. Coufal Tomáš
(2001)
HSK Cycling Team
2001 HSK Cycling Team - 939 - - - - - 939
24. Hyneček Michal
(1987)
Aspire SCM
1987 Aspire SCM 0 938 - - - - - 938

Muži Hobby 19-34 let

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Dvořák David
(1993)
MONDRAKER Racing team
1993 MONDRAKER Racing team 1000 990 - - - - - 1990
2. Sládek Tomáš
(1988)
CHSF - KOLOPRAVNA Slatinany
1988 CHSF - KOLOPRAVNA Slatinany 990 966 - - - - - 1956
3. Vlček Sebastian
(1994)
CHSF MONDRAKER Racing team
1994 CHSF MONDRAKER Racing team 941 1000 - - - - - 1941
4. Klusák Radim
(2000)
TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM
2000 TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM 966 955 - - - - - 1921
5. Hodyl Kamil
(1990)
Bike Center Atak Sport Swidnica
1990 Bike Center Atak Sport Swidnica 948 951 - - - - - 1899
6. Fus Martin
(1987)
DK BIKESHOP Racing Team
1987 DK BIKESHOP Racing Team 951 944 - - - - - 1895
7. Vítů Josef
(1995)
UNITOP CR
1995 UNITOP CR 943 943 - - - - - 1886
8. Vymětalík Jaroslav
(1991)
CYKLOPROFI
1991 CYKLOPROFI 939 946 - - - - - 1885
9. Slavíček Marek
(1990)
KROss Bikeranch team
1990 KROss Bikeranch team 940 942 - - - - - 1882
10. Frencl Martin
(1990)
Mondraker racing team
1990 Mondraker racing team 937 938 - - - - - 1875
11. Hník Jakub
(2001)
D2mont Merida Cycling Team
2001 D2mont Merida Cycling Team - 981 - - - - - 981
11. Hofman Lukáš
(1991)
Ski a Bike Centrum Radotin
1991 Ski a Bike Centrum Radotin 981 - - - - - - 981
13. Toman Petr
(1997)
Velosport Domazlice
1997 Velosport Domazlice 973 - - - - - - 973
13. Trnka Dominik
(1989)
ENDEKA BAssTA team
1989 ENDEKA BAssTA team - 973 - - - - - 973
15. Štolfa Štěpán
(1998)
UNITOP CR HSK cycling team
1998 UNITOP CR HSK cycling team 0 960 - - - - - 960
15. Kašný Tomáš
(1987)
NAPOHODU bike team Pist
1987 NAPOHODU bike team Pist 960 - - - - - - 960
17. Kubelka Petr
(1995)
MONDRAKER Racing team
1995 MONDRAKER Racing team 955 0 - - - - - 955
18. Kalita Tomáš
(1988)
Head Pro Team Opava
1988 Head Pro Team Opava - 948 - - - - - 948
19. Bouda Tomáš
(1990)
KROss BIKERANCH TEAM
1990 KROss BIKERANCH TEAM 946 0 - - - - - 946
20. Švandrlík František
(2002)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
2002 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 945 - - - - - - 945
20. Dušek Michal
(1992)
GHOST team
1992 GHOST team - 945 - - - - - 945
22. Jirásek Pavel
(1992)
Pitrs bikes
1992 Pitrs bikes 944 - - - - - - 944
23. Sobek Ondřej
(1987)
MONDRAKER Racing team
1987 MONDRAKER Racing team 942 - - - - - - 942
24. Fojt Petr
(1987)
R2 Ride Your Race
1987 R2 Ride Your Race - 941 - - - - - 941
25. Rohel Břetislav
(1990)
1990 - 940 - - - - - 940
26. Rozmahel Vojtěch
(1996)
1996 - 939 - - - - - 939
27. Kristejn Lukáš
(1989)
Biatlon Letohrad
1989 Biatlon Letohrad 938 - - - - - - 938
28. Jandáček Jakub
(1997)
wikov MGI
1997 wikov MGI 936 - - - - - - 936
29. Záliš Jiří
(1988)
Pitrs bikes team
1988 Pitrs bikes team 935 - - - - - - 935
30. Volhejn Ondřej
(1988)
DTJ Hrachoviste
1988 DTJ Hrachoviste 934 - - - - - - 934
31. Bartoš Marek
(1998)
1998 933 - - - - - - 933
32. Liška Petr
(1991)
1991 932 - - - - - - 932
33. Matějka Petr
(1989)
DTJ Hrachoviste
1989 DTJ Hrachoviste 931 - - - - - - 931
34. Petrilak Petr
(1995)
Interflon Scott
1995 Interflon Scott 930 - - - - - - 930
35. Odehnal Jan
(1993)
Skibikecentrum
1993 Skibikecentrum 929 - - - - - - 929
36. Vostrovský Lukáš
(1994)
iPrima Cup
1994 iPrima Cup 928 - - - - - - 928

Muži Masters I 35-44 let

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Schejbal Josef
(1978)
Cyklo Bendl
1978 Cyklo Bendl 981 1000 - - - - - 1981
2. Sedlář Jakub
(1984)
NOATOP Bike Team
1984 NOATOP Bike Team 960 981 - - - - - 1941
3. Drejsl Lukáš
(1986)
MONDRAKER Racing team
1986 MONDRAKER Racing team 946 973 - - - - - 1919
4. Kučera Tomáš
(1977)
Mondraker Racing team
1977 Mondraker Racing team 944 955 - - - - - 1899
5. Válek Václav
(1980)
1980 945 948 - - - - - 1893
6. Kordík Tomáš
(1986)
1986 940 940 - - - - - 1880
7. Strakoš Jan
(1983)
Beko BikeTeam
1983 Beko BikeTeam 937 941 - - - - - 1878
8. Trungel Tomas
(1986)
1986 933 937 - - - - - 1870
9. Jakeš Jiří
(1977)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1977 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 928 938 - - - - - 1866
10. Pilčík Adam
(1984)
Bikeaction - Rocky Mountain Team
1984 Bikeaction - Rocky Mountain Team 1000 0 - - - - - 1000
11. Havel Josef
(1982)
1982 - 990 - - - - - 990
11. Martin Jan
(1980)
KAH Sport Vrchlabi
1980 KAH Sport Vrchlabi 990 - - - - - - 990
13. Gonda Pavel
(1981)
Skils - Hotel Time - Bikegallery
1981 Skils - Hotel Time - Bikegallery 973 - - - - - - 973
14. Fojtík Ondřej
(1977)
Force Fojtik Wilier team
1977 Force Fojtik Wilier team 966 - - - - - - 966
14. Batík Lukáš
(1986)
1986 - 966 - - - - - 966
16. Zelenka David
(1984)
Z Kromerize
1984 Z Kromerize - 960 - - - - - 960
17. Čáp Lukáš
(1984)
HSK cycling team
1984 HSK cycling team 955 - - - - - - 955
18. Rytíř Martin
(1979)
AD cyklo
1979 AD cyklo 951 - - - - - - 951
18. Sakař Radek
(1977)
1977 - 951 - - - - - 951
20. Lecnar Jaromír
(1983)
Pitrs bikes
1983 Pitrs bikes 948 - - - - - - 948
21. Kalaš Jan
(1980)
Bikeaction Rocky Mountain Team
1980 Bikeaction Rocky Mountain Team - 946 - - - - - 946
22. Černý Jaroslav
(1978)
Cyklopro HobbyTeam
1978 Cyklopro HobbyTeam - 945 - - - - - 945
23. Nešpor Patrik
(1986)
IN-LIFE cycling team
1986 IN-LIFE cycling team - 944 - - - - - 944
24. Vevera Jakub
(1979)
Cyklovendelini
1979 Cyklovendelini - 943 - - - - - 943
24. Vaníček Vojtěch
(1985)
BAKAKO Nova Paka
1985 BAKAKO Nova Paka 943 - - - - - - 943
26. Jedlička Luboš
(1979)
MS BIKE ACADEMY RACING
1979 MS BIKE ACADEMY RACING 942 - - - - - - 942
26. Dudek Michal
(1983)
100 MD Team
1983 100 MD Team - 942 - - - - - 942
28. Pinkava Petr
(1977)
silvini R2 sport
1977 silvini R2 sport 941 - - - - - - 941
29. Šupich Martin
(1977)
Pitrs bikes team
1977 Pitrs bikes team - 939 - - - - - 939
29. Kechrt Tomáš
(1981)
PRIME sport expert
1981 PRIME sport expert 939 0 - - - - - 939
31. Koten Adam
(1981)
MST Jihlava
1981 MST Jihlava 938 - - - - - - 938
32. Šolc Radek
(1985)
Cyklotreninkcom
1985 Cyklotreninkcom 936 - - - - - - 936
32. Stýblo Jiří
(1980)
1980 - 936 - - - - - 936
34. Klofanda Martin
(1977)
Future Cycling Northwave
1977 Future Cycling Northwave 935 - - - - - - 935
35. Vopařil Josef
(1985)
1985 934 - - - - - - 934
36. Kristejn David
(1980)
Biatlon LETOHRAD
1980 Biatlon LETOHRAD 932 - - - - - - 932
37. Jakubec Milan
(1981)
ZZSKHK
1981 ZZSKHK 931 - - - - - - 931
38. Široký Michal
(1979)
Prestige cycling team
1979 Prestige cycling team 930 - - - - - - 930
39. Rajdl Miloš
(1985)
1985 929 - - - - - - 929
40. Hák Martin
(1977)
1977 927 - - - - - - 927
41. Kruchňa Tomáš
(1978)
UNITOP CR
1978 UNITOP CR 926 - - - - - - 926
42. Slavík Radek
(1979)
Vrchlabi
1979 Vrchlabi 925 - - - - - - 925
43. Brych Tomáš
(1977)
We Love Cycling
1977 We Love Cycling 924 - - - - - - 924

Muži Masters II 45-54 let

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Sulzbacher Petr
(1975)
Pitrs bikes team
1975 Pitrs bikes team 1000 981 - - - - - 1981
1. Zárybnický Jiří
(1976)
Prima Cup
1976 Prima Cup 981 1000 - - - - - 1981
3. Kozák Tomáš
(1971)
Cyklo ATOM
1971 Cyklo ATOM 990 990 - - - - - 1980
4. Klusák Rostislav
(1976)
TUV SUD Bike Team Rusava
1976 TUV SUD Bike Team Rusava 966 966 - - - - - 1932
5. Kopecký Petr
(1975)
Nevix team Kadan
1975 Nevix team Kadan 973 955 - - - - - 1928
6. Dejdar Miroslav
(1972)
1972 951 951 - - - - - 1902
7. Bernard Karel
(1967)
INS Atelier Nachod
1967 INS Atelier Nachod 945 945 - - - - - 1890
8. Hrtoň Aleš
(1967)
ENDEKA BAssTA team
1967 ENDEKA BAssTA team 943 946 - - - - - 1889
9. Kozák Petr
(1973)
1973 941 943 - - - - - 1884
10. MICHAL Pavel
(1973)
IVT Cyklo Domanin
1973 IVT Cyklo Domanin - 973 - - - - - 973
11. Gilewski Artur
(1974)
CyklonProalTeam
1974 CyklonProalTeam - 960 - - - - - 960
11. Seidl Luboš
(1973)
Kilpi Racing Team
1973 Kilpi Racing Team 960 - - - - - - 960
13. Přibil Tomáš
(1974)
Hladovakola Litvinov
1974 Hladovakola Litvinov 955 - - - - - - 955
14. Křepelka Marek
(1974)
We Love Cycling
1974 We Love Cycling 0 948 - - - - - 948
14. Kalina David
(1974)
SKP MAJAK
1974 SKP MAJAK 948 - - - - - - 948
16. Hvolka Petr
(1975)
KILPI RACING TEAM
1975 KILPI RACING TEAM 946 - - - - - - 946
17. Štěpaník Bedřich
(1973)
1973 944 - - - - - - 944
17. Luxemburk Jaroslav
(1971)
Bubenecaci
1971 Bubenecaci - 944 - - - - - 944
19. Houdek Marek
(1967)
Six Monkeys
1967 Six Monkeys 942 - - - - - - 942
19. Fröhlich Vlastimil
(1973)
OPEN CYCLING ACADEMY
1973 OPEN CYCLING ACADEMY - 942 - - - - - 942
21. Pistovčák Roman
(1970)
LOKO Breclav
1970 LOKO Breclav 940 - - - - - - 940
22. Kohoutek Petr
(1975)
INS Nachod
1975 INS Nachod 939 - - - - - - 939
23. Peterka Jiří
(1974)
1974 938 - - - - - - 938
24. Kučdra Karel
(1975)
1975 937 - - - - - - 937

Muži Masters III 55+

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Nestler Josef
(1963)
KL Sport Most
1963 KL Sport Most 1000 1000 - - - - - 2000
2. Fulka Jiří
(1960)
REDPOINT Team
1960 REDPOINT Team 981 990 - - - - - 1971
3. Flégl Aleš
(1963)
CASIA EXCALIBER
1963 CASIA EXCALIBER 973 981 - - - - - 1954
4. Míl Jiří
(1966)
MONDRAKER Racing team
1966 MONDRAKER Racing team 955 973 - - - - - 1928
5. Celerin Ivan
(1963)
1963 990 - - - - - - 990
6. Gracla Josef
(1962)
Napajedlaci
1962 Napajedlaci - 966 - - - - - 966
6. Hubáček Libor
(1962)
-
1962 - 966 - - - - - - 966
8. Kadleček Miroslav
(1963)
1963 960 - - - - - - 960
9. Lipovský Marcel
(1966)
KL Sport Most
1966 KL Sport Most 951 0 - - - - - 951

Mladší žákyně 11-12 let

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Jirásková Ema
(2009)
Cyklostar Trek Pirelli
2009 Cyklostar Trek Pirelli 1000 1000 - - - - - 2000
2. Kráčmarová Anna
(2009)
Apache LOKO Trutnov
2009 Apache LOKO Trutnov 990 990 - - - - - 1980
3. Famfulíková Barbora
(2010)
BAKAKO Nova Paka
2010 BAKAKO Nova Paka 981 981 - - - - - 1962
4. Mitvalská Bára
(2009)
UNIKOVO MTB TEAM
2009 UNIKOVO MTB TEAM 966 973 - - - - - 1939
4. Havlíková Marie
(2009)
Author team Stupno
2009 Author team Stupno 973 966 - - - - - 1939
6. Majkráková Laura
(2010)
bike 2000
2010 bike 2000 - 960 - - - - - 960
7. Panochová Vanda
(2010)
BIKETEAM TJ Zlate Hory
2010 BIKETEAM TJ Zlate Hory - 955 - - - - - 955

Starší žákyně 13-14 let

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Lhotáková Adéla
(2007)
Bike Freaks Holice
2007 Bike Freaks Holice 981 1000 - - - - - 1981
2. Chudárková Veronika
(2008)
Cykloch team
2008 Cykloch team 966 990 - - - - - 1956
3. Zezulková Simona
(2008)
SK Zamberk TEssUTI SPORT
2008 SK Zamberk TEssUTI SPORT 960 973 - - - - - 1933
4. Krátká Zuzka
(2008)
Bike Freaks Holice
2008 Bike Freaks Holice 1000 - - - - - - 1000
5. Jedličková Nela
(2007)
MS BIKE ACADEMY RACING
2007 MS BIKE ACADEMY RACING 990 - - - - - - 990
6. Fröhlichová Natálie
(2008)
OPEN CYCLING ACADEMY
2008 OPEN CYCLING ACADEMY - 981 - - - - - 981
7. Staňová Šarlota
(2007)
Force team Jesenik
2007 Force team Jesenik 973 0 - - - - - 973
8. Štramberská Dorota
(2007)
CYKLOCH TEAM
2007 CYKLOCH TEAM - 966 - - - - - 966
9. Galušková Adéla
(2008)
KOLOKROUZEK Zlin
2008 KOLOKROUZEK Zlin - 960 - - - - - 960
10. Řezníčková Eliška
(2007)
PITRSBIKES
2007 PITRSBIKES - 955 - - - - - 955

Kadetky 15-16 let

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Sulzbacherová Martina
(2005)
Pitrs bikes team
2005 Pitrs bikes team 1000 1000 - - - - - 2000
2. Peterková Eliška
(2005)
MTB SPARTAK VRCHLABI MN
2005 MTB SPARTAK VRCHLABI MN 990 990 - - - - - 1980
3. Hainzelová Lucie
(2005)
Pitrs bikes team
2005 Pitrs bikes team 973 981 - - - - - 1954
4. Zárybnická Nikola
(2006)
2006 966 973 - - - - - 1939
5. Šretrová Lucie
(2006)
S-Sport Hronov
2006 S-Sport Hronov 981 - - - - - - 981

Juniorky 17-18 let

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Holoubková Silvie
(2003)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2003 HEAD PRO TEAM OPAVA 1000 990 - - - - - 1990
2. Chudárková Aneta
(2003)
Cykloch team
2003 Cykloch team 973 1000 - - - - - 1973
3. Hendrychová Lucka
(2003)
Bike Freaks Holice
2003 Bike Freaks Holice 981 981 - - - - - 1962
4. Knihová Kateřina
(2003)
Expres CZ Tufo - Team Kolin
2003 Expres CZ Tufo - Team Kolin 990 - - - - - - 990

Ženy Elite

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Flašarová Nikol
(1991)
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
1991 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 1000 990 - - - - - 1990
2. Maťhová Andrea
(1997)
KROss BIKERANCH TEAM
1997 KROss BIKERANCH TEAM 981 981 - - - - - 1962
3. Fridrichová Lenka
(1994)
Ghost Team
1994 Ghost Team 990 966 - - - - - 1956
4. Nash Katerina
(1977)
CLIF Pro Team
1977 CLIF Pro Team - 1000 - - - - - 1000
5. Pejšová Kristýna
(2000)
GHOST Team
2000 GHOST Team 973 - - - - - - 973
5. Bergerová Karolina
(1992)
Carlakupkolocz
1992 Carlakupkolocz 0 973 - - - - - 973

Ženy Hobby 19-34 let

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Boháčová Zuzana
(1994)
MONDRAKER Racing team
1994 MONDRAKER Racing team 1000 - - - - - - 1000
2. Koclířová Adéla
(1998)
RK Letohrad
1998 RK Letohrad 990 - - - - - - 990
3. Zeisková Markéta
(1998)
Bezecky klub Nachod
1998 Bezecky klub Nachod 981 - - - - - - 981
4. Blanárová Natália
(1990)
Ghost team
1990 Ghost team 973 - - - - - - 973

Ženy Masters I 35-44 let

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Žídeková Jana
(1978)
Cyklotreninkcom
1978 Cyklotreninkcom 1000 1000 - - - - - 2000
2. Giergielová Markéta
(1979)
MONDRAKER Racing team
1979 MONDRAKER Racing team 990 - - - - - - 990
2. Hollá Kateřina
(1978)
Kilpi Racing Team
1978 Kilpi Racing Team - 990 - - - - - 990
4. Vanková Jana
(1977)
Team CykloTrener
1977 Team CykloTrener 981 - - - - - - 981

Ženy Masters II 45+

# Name Born Club STOLOVÉ HORY DOLNÍ MORAVA MOST MTB TRILOGY SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV Total
1. Praská Vendulka
(1976)
Kilpi KOME klub
1976 Kilpi KOME klub 1000 - - - - - - 1000