Men Overall

# Name Born Club HRADEC STOLOVÉ HORY SILESIA DOLNÍ MORAVA SÁZAVA MOST MTB TRILOGY SAHARA KARLOVY VARY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY Total
1. Adel Filip
(1990)
Superior Team
1990 Superior Team 900 1500 1200 1080 480 1800 - - - - - 6960
2. Rauchfuss Marek
(1990)
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
1990 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE - 1800 1500 1200 - - - - - - - 4500
3. Kulhavý Jaroslav
(1985)
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
1985 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE - - 1800 1800 - - - - - - - 3600
4. Bubílek Michal
(1986)
KROSS BIKERANCH TEAM
1986 KROSS BIKERANCH TEAM 360 840 960 540 390 - - - - - - 3090
5. Šimek Jakub
(2001)
Kross Bikeranch Team
2001 Kross Bikeranch Team 228 - 600 240 - 1500 - - - - - 2568
6. Morávek Tomáš
(1999)
D2mont Merida Cycling Team
1999 D2mont Merida Cycling Team 480 1080 - 720 - - - - - - - 2280
7. Štolfa Štěpán
(1998)
UNITOP ČR
1998 UNITOP ČR 255 276 432 480 - 780 - - - - - 2223
8. Sládek Tomáš
(1988)
MONDRAKER Racing team
1988 MONDRAKER Racing team 174 288 510 222 330 600 - - - - - 2124
9. Lávička Adam
(2002)
KROSS BIKERANCH TEAM
2002 KROSS BIKERANCH TEAM 162 780 720 0 300 - - - - - - 1962
10. Jobánek Jan
(1983)
Superior Team
1983 Superior Team - 0 1080 660 0 - - - - - - 1740
11. Buksa Dominik
(1990)
Canyon Northwave mtb team
1990 Canyon Northwave mtb team 285 - 840 570 - - - - - - - 1695
12. Válek Václav
(1980)
1980 123 456 456 264 360 - - - - - - 1659
13. Kučera Tomáš
(1977)
MONDRAKER Racing team
1977 MONDRAKER Racing team 150 408 468 234 255 - - - - - - 1515
14. Stošek Martin
(1994)
Canyon northwave mtb team
1994 Canyon northwave mtb team - - - 1500 - - - - - - - 1500
14. Ulman Matouš
(1984)
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
1984 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE - - - 600 900 - - - - - - 1500
16. Hlůžek Radim
(1992)
MONDRAKER Racing team
1992 MONDRAKER Racing team 78 570 480 348 - - - - - - - 1476
17. Drejsl Lukáš
(1986)
MONDRAKER Racing team
1986 MONDRAKER Racing team - 432 246 186 216 372 - - - - - 1452
18. Rakus Ondřej
(2002)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2002 HEAD PRO TEAM OPAVA - 660 780 0 - - - - - - - 1440
19. Zárybnický Jiří
(1976)
Prima Cup
1976 Prima Cup 114 348 348 0 144 480 - - - - - 1434
20. Pravda David
(2004)
HEAD PRO TEAM OPAVA Junioři
2004 HEAD PRO TEAM OPAVA Junioři 100 408 210 0 170 540 - - - - - 1428
21. Skála Jaromír
(1998)
ROUVY Specialized Cycling Team
1998 ROUVY Specialized Cycling Team 330 - - 456 600 0 - - - - - 1386
22. Hník Karel
(1991)
D2mont Merida Cycling Team
1991 D2mont Merida Cycling Team 420 - - 960 - - - - - - - 1380
23. Jukl Karel
(1977)
1977 - 324 384 198 - 408 - - - - - 1314
24. Strož Jan
(1989)
D2mont Merida Cycling Team
1989 D2mont Merida Cycling Team 300 960 - 0 - - - - - - - 1260
25. Kaněra Michal
(1986)
GHOST team
1986 GHOST team - 720 - 510 - - - - - - - 1230
25. Kubelka Petr
(1995)
MONDRAKER Racing team
1995 MONDRAKER Racing team - 396 360 360 - 114 - - - - - 1230
27. Hodyl Kamil
(1990)
BikeCenterAtakSportŚwidnica
1990 BikeCenterAtakSportŚwidnica 210 510 - 252 228 - - - - - - 1200
27. Stadler Alexander
(1996)
Intersport Mühl4tler Bike Team
1996 Intersport Mühl4tler Bike Team - 1200 - - - - - - - - - 1200
27. Ševců Tomáš
(1997)
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
1997 AMENITY EXTREM SPORT TEAM - - - - - 1200 - - - - - 1200
30. Stark Sebastian
(1987)
Team Bauer-Werner
1987 Team Bauer-Werner - - - - - 1080 - - - - - 1080
31. Martin Jan
(1980)
Kah sport Vrchlabí
1980 Kah sport Vrchlabí - 600 - 444 - - - - - - - 1044
32. LINET Pavel
(1982)
Sport areál Klíny
1982 Sport areál Klíny - - - - - 960 - - - - - 960
33. Dvořák David
(1993)
MONDRAKER Racing team
1993 MONDRAKER Racing team 390 540 - - - - - - - - - 930
33. Nestler Josef
(1963)
KL Sport Most
1963 KL Sport Most - 228 210 180 - 312 - - - - - 930
35. Sulzbacher Petr
(1975)
Pítrs bikes team
1975 Pítrs bikes team 204 - - 132 222 348 - - - - - 906
36. Michl Daniel
(2004)
MONDRAKER Racing team
2004 MONDRAKER Racing team 57 200 104 0 100 420 - - - - - 881
37. Mileret Milan
(2001)
CYKLOLIVE CYCLING TEAM
2001 CYKLOLIVE CYCLING TEAM 216 - - - - 660 - - - - - 876
38. Hodr Antonín
(1987)
PRO BIKE TRUTNOV
1987 PRO BIKE TRUTNOV - 252 - 336 285 - - - - - - 873
39. Dalajka Stanislav
(1998)
Decathlon_Cannapurna
1998 Decathlon_Cannapurna - 312 396 156 - - - - - - - 864
40. Stark Jiří
(2000)
2000 - - - - - 840 - - - - - 840
40. Bartůněk Marek
(1998)
OCA
1998 OCA - - - 840 - - - - - - - 840
42. Vakoč Petr
(1992)
Canyon northwave mtb team
1992 Canyon northwave mtb team - - - 780 - - - - - - - 780
43. Rubáč Tomáš
(2005)
HEAD PRO TEAM OPAVA Junioři
2005 HEAD PRO TEAM OPAVA Junioři 70 190 120 90 85 210 - - - - - 765
44. Petruš Lubomír
(1990)
D2mont Merida Cycling Team
1990 D2mont Merida Cycling Team 750 - - 0 - - - - - - - 750
44. Rydval Filip
(1995)
Dkmont Merida
1995 Dkmont Merida - 0 - - 750 - - - - - - 750
46. Foltýn Marek
(2006)
Bakako Nová Paka
2006 Bakako Nová Paka - 340 - 408 - - - - - - - 748
47. Havel Josef
(1982)
STATIKA J.S.K.K.
1982 STATIKA J.S.K.K. - 444 - 288 - - - - - - - 732
47. Fojtík Ondrej
(1977)
ondrejfojtik.cz team
1977 ondrejfojtik.cz team - - 408 324 - - - - - - - 732
49. Schön Florian
(1987)
SCOTT Generation Team / RSV Bautzen
1987 SCOTT Generation Team / RSV Bautzen - - - - - 720 - - - - - 720
50. Šťastný Roman
(1979)
Endorphin Republic
1979 Endorphin Republic - 468 - 246 - - - - - - - 714
51. Zeleny Ondrej
(1982)
DECATHLON Cycling Czech Team
1982 DECATHLON Cycling Czech Team 168 - 540 - - - - - - - - 708
52. Novák Vojtěch
(2007)
Bike Freaks Holice
2007 Bike Freaks Holice 59 130 68 78 60 280 - - - - - 675
53. Foltin Jakub
(2004)
KL sport Most
2004 KL sport Most 21 150 58 94 52 288 - - - - - 663
54. Kurečka Ludvík
(1996)
FORCE KCK Zlín
1996 FORCE KCK Zlín - - 660 - - - - - - - - 660
54. Styblík Adam
(2002)
Rohozec Amulet Team
2002 Rohozec Amulet Team 180 480 - - - - - - - - - 660
56. Pokorný Patrik
(2008)
Bike 8144
2008 Bike 8144 68 150 108 128 75 120 - - - - - 649
57. Gunther Petr
(1968)
Ski a Bike centrum Radotín
1968 Ski a Bike centrum Radotín 93 150 144 84 150 - - - - - - 621
58. TEKULA Hynek
(1999)
DK BIKESHOP Racing Team
1999 DK BIKESHOP Racing Team - 420 - 192 - - - - - - - 612
59. Šulc David
(2002)
MONDRAKER Racing team
2002 MONDRAKER Racing team 600 - - - - - - - - - - 600
59. Stiblík Marek
(2008)
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
2008 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 64 124 102 116 64 130 - - - - - 600
61. Rous Martin
(2009)
UNIKOVO MTB TEAM
2009 UNIKOVO MTB TEAM 70 140 - 126 80 180 - - - - - 596
62. Nýč Michal
(1982)
MONDRAKER Racing team
1982 MONDRAKER Racing team 105 234 - - 234 - - - - - - 573
63. Kalita Tomáš
(1988)
Head Pro Napohodu!
1988 Head Pro Napohodu! - - 570 - - - - - - - - 570
63. Kunášek Josef
(2000)
BikePart Cycling
2000 BikePart Cycling - - - - - 570 - - - - - 570
65. Šalanda Adam
(2010)
Patry Cycling Team Třešť
2010 Patry Cycling Team Třešť 56 132 160 94 63 53 - - - - - 558
65. Zavadil Josef
(1973)
Team Bike Perštejn
1973 Team Bike Perštejn - - - - 198 360 - - - - - 558
67. Tesař Jakub
(2003)
ondrejfojtik.cz team
2003 ondrejfojtik.cz team 80 220 124 126 - - - - - - - 550
68. Barták Radim
(1980)
Cyklo OP - BT Morkovice
1980 Cyklo OP - BT Morkovice - 264 276 - - - - - - - - 540
68. Strož Jan
(1991)
D2 Mont Merita
1991 D2 Mont Merita - - - - 540 - - - - - - 540
68. Hula Robert
(2000)
Expres CZ - Tufo Team Kolín
2000 Expres CZ - Tufo Team Kolín 540 - - - - - - - - - - 540
71. Zaňka Jakub
(2008)
2008 63 122 - 132 70 150 - - - - - 537
72. Bukovský Lukáš
(1977)
DK BIKESHOP Racing Team
1977 DK BIKESHOP Racing Team 222 - - 312 - - - - - - - 534
73. Tabačko Šimon
(1997)
DECATHLON CZECH cycling team
1997 DECATHLON CZECH cycling team - - - - 63 468 - - - - - 531
74. Martin Jiří
(1990)
Náchod
1990 Náchod 126 162 240 0 - - - - - - - 528
75. Kalaš Jan
(1980)
K3 Performance
1980 K3 Performance 60 174 - 78 204 - - - - - - 516
76. Morávek Roman
(2002)
Velocoachcz
2002 Velocoachcz 270 - - - 240 - - - - - - 510
76. Šorf Pavel
(1999)
Bike Freaks Holice
1999 Bike Freaks Holice - - - - - 510 - - - - - 510
78. Pokorný Šimon
(2010)
Bike 8144
2010 Bike 8144 49 100 150 102 51 51 - - - - - 503
79. Lecnar Jaromír
(1983)
Pítrs bikes team
1983 Pítrs bikes team 138 360 - - - - - - - - - 498
80. Strakoš Jan
(1983)
BEKO BIKE TEAM
1983 BEKO BIKE TEAM - 222 - - - 264 - - - - - 486
81. Damek Milan
(1992)
KIPLI RACING TEAM
1992 KIPLI RACING TEAM - - - 468 - - - - - - - 468
82. Vaníček Vojtěch
(1985)
BAKAKO Nová Paka
1985 BAKAKO Nová Paka - 300 - 162 - - - - - - - 462
83. Zezulka Aleš
(2006)
SK Žamberk Tessuti sport
2006 SK Žamberk Tessuti sport 51 86 - 72 30 220 - - - - - 459
84. Spilka Tomáš
(1993)
Redfrog Bikeinvest
1993 Redfrog Bikeinvest - - - - - 456 - - - - - 456
85. Veselý Pavel
(1972)
G7, a.s. Litvínov
1972 G7, a.s. Litvínov 33 110 - 102 45 156 - - - - - 446
86. Sedlář Jakub
(1984)
NOVATOP Bike Team
1984 NOVATOP Bike Team - - 444 - - - - - - - - 444
86. Wolfram Steffen
(1983)
Scott Generation
1983 Scott Generation - - - - - 444 - - - - - 444
88. Baumgärtel Lutz
(1980)
SCOTT Generation/ RSV Bautzen
1980 SCOTT Generation/ RSV Bautzen - - - - - 432 - - - - - 432
88. Strnka Tomáš
(1984)
PSG Mechanix
1984 PSG Mechanix - - - 432 - - - - - - - 432
88. Bělecký Petr
(1985)
Eleven Head CST Cyklolive
1985 Eleven Head CST Cyklolive 80 160 - 124 68 - - - - - - 432
91. Gonda Pavel
(1981)
Skils BikeGallery HotelTime
1981 Skils BikeGallery HotelTime - - - 420 - - - - - - - 420
91. Dusík Martin
(1974)
ondrejfojtik.cz team
1974 ondrejfojtik.cz team - - 420 0 - - - - - - - 420
91. Svoboda Marian
(2003)
UNIKOVO MTB TEAM
2003 UNIKOVO MTB TEAM 102 180 138 0 - - - - - - - 420
91. Mayer Daniel
(1997)
KC Hlinsko
1997 KC Hlinsko - - - - 420 - - - - - - 420
95. Sulzbacher Vojtěch
(2010)
Pítrs bikes team
2010 Pítrs bikes team 58 136 - 110 59 52 - - - - - 415
96. Paprstka Tomáš
(1992)
Bikeaction - Rocky Mountain Team
1992 Bikeaction - Rocky Mountain Team - - 408 - - - - - - - - 408
96. Wolf Jan
(1989)
HPM Sport Teplice
1989 HPM Sport Teplice - - - - - 408 - - - - - 408
96. Hartl Karel
(1977)
BH-MARATON.BIKE
1977 BH-MARATON.BIKE - - - 408 - - - - - - - 408
99. Mazoch Jan
(2001)
DK BIKESHOP Racing Team
2001 DK BIKESHOP Racing Team 19 280 108 - - - - - - - - 407
100. Šíbl Radoslav
(1980)
4EVER CykloBulis
1980 4EVER CykloBulis - - - 396 - - - - - - - 396
100. Pitel Lukáš
(1983)
BikePart Cycling
1983 BikePart Cycling - - - - - 396 - - - - - 396
102. Mařík Jan
(1986)
Ústecké centrum cyklistiky
1986 Ústecké centrum cyklistiky - - - - - 384 - - - - - 384
102. Němec Patrik
(2001)
CK Příbram - Fany Gastro
2001 CK Příbram - Fany Gastro - - - 384 - - - - - - - 384
102. Žák Pavel
(1987)
Cykloop.cz - BT Morkovice
1987 Cykloop.cz - BT Morkovice - 384 - - - - - - - - - 384
105. Jansa Radek
(2000)
Pítrs bikes team
2000 Pítrs bikes team - 132 - - - 246 - - - - - 378
106. Rubač Michal
(1993)
Redfrog Bikeinvest
1993 Redfrog Bikeinvest 53 114 94 114 - - - - - - - 375
107. Karas Josef
(1997)
1997 - - 372 - - - - - - - - 372
107. Neradil Vojtěch
(2001)
PSG Mechanix
2001 PSG Mechanix - - - 372 - - - - - - - 372
107. Košťál Tomáš
(2002)
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
2002 SK BIKETIME BULLS PÍSEK - 372 - - - 0 - - - - - 372
110. Bříza Vojtěch
(2006)
Expres CZ - Tufo Team Kolín
2006 Expres CZ - Tufo Team Kolín 204 - - 160 - - - - - - - 364
111. Kozák Tomáš
(1971)
Cyklo ATOM
1971 Cyklo ATOM 156 204 - - - - - - - - - 360
112. Alina Adam Hugo
(2007)
Adastra Cycling Team
2007 Adastra Cycling Team 48 108 - 0 39 160 - - - - - 355
113. Vencl libor
(2004)
Eleven Black,et team
2004 Eleven Black,et team 90 - - - 29 234 - - - - - 353
114. Klofanda Martin
(1977)
Future Cycling Northwave
1977 Future Cycling Northwave - 72 - - - 276 - - - - - 348
115. Kechrt Tomáš
(1981)
PRIME sport expert
1981 PRIME sport expert - - 216 126 - - - - - - - 342
116. Boháč Václav
(2006)
TJ Stadion Louny
2006 TJ Stadion Louny - - - - - 340 - - - - - 340
116. Kočí Jan
(1988)
SK Žamberk Tessuti sport
1988 SK Žamberk Tessuti sport - - - 340 - - - - - - - 340
116. Neradil Vojtěch
(2001)
PSG Mechanix
2001 PSG Mechanix - - 340 - - - - - - - - 340
119. Satke Tomáš
(1989)
LESANKA TEAM
1989 LESANKA TEAM - - 336 - - - - - - - - 336
119. Rybáček Miroslav
(1987)
Flyusport team
1987 Flyusport team - - - - - 336 - - - - - 336
119. Sopoušek Vojtěch
(1987)
Ski a Bike centrum Radotín
1987 Ski a Bike centrum Radotín - 336 - 0 - - - - - - - 336
119. Sakař Radek
(1977)
1977 - 84 252 - - - - - - - - 336
123. Dřevojánek Jan
(1975)
UNITOP ČR
1975 UNITOP ČR 144 - 190 - - - - - - - - 334
124. Kobliha Ondřej
(1986)
WWW.ZLINSKA50.CZ
1986 WWW.ZLINSKA50.CZ - - 150 180 - - - - - - - 330
124. Kejnar Daniel
(2005)
Cykloteam MXM Hulín
2005 Cykloteam MXM Hulín - 140 - 190 - - - - - - - 330
126. Zurek Michal
(1982)
1982 - - 324 - - - - - - - - 324
126. Šťastný Jan
(1985)
Bike notoric
1985 Bike notoric - - - - - 324 - - - - - 324
128. Černín Lukáš
(2009)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2009 HEAD PRO TEAM OPAVA - 94 90 74 - 62 - - - - - 320
128. Hrdlička Aleš
(2002)
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
2002 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE - - 170 150 - - - - - - - 320
130. Halfar Martin
(1989)
eSeNBáci Jeseník
1989 eSeNBáci Jeseník - 0 84 76 156 - - - - - - 316
130. Jansa Mikuláš
(2005)
Cykloteam MXM Hulín
2005 Cykloteam MXM Hulín - 210 - 106 - - - - - - - 316
132. Žilavý Květoslav
(1971)
NAPOHODU! bike team Píšť
1971 NAPOHODU! bike team Píšť - - 312 - - - - - - - - 312
133. Hruška Jan
(1975)
GHOST team
1975 GHOST team 18 104 - 96 90 - - - - - - 308
134. Jiřena Pavel
(1967)
Author Masters Team
1967 Author Masters Team - - - 114 192 - - - - - - 306
135. Klusák Radim
(2000)
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
2000 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM - - - 300 - - - - - - - 300
135. Müller Patrik
(1973)
BIKEPART CYCLING
1973 BIKEPART CYCLING - - - - - 300 - - - - - 300
135. Blažej Tomáš
(1992)
Vibrobeton Cycling
1992 Vibrobeton Cycling - - 300 - - - - - - - - 300
138. Möstl David
(1988)
MTB Kladno
1988 MTB Kladno 57 102 - - 138 - - - - - - 297
138. Řetický Vojtěch
(2001)
MONDRAKER Racing team
2001 MONDRAKER Racing team 111 186 - 0 - - - - - - - 297
140. Erdziak Maroš
(1980)
ENDEKA BASSTA team
1980 ENDEKA BASSTA team - - 198 98 - - - - - - - 296
141. Čižmář Jan
(1977)
BIKE TEAM SAZOVICE
1977 BIKE TEAM SAZOVICE - - 156 138 - - - - - - - 294
142. Martinásek Matěj
(2005)
HEAD PRO TEAM
2005 HEAD PRO TEAM - - 114 112 65 - - - - - - 291
143. Richter Zbyněk
(1991)
GHOST team
1991 GHOST team 60 120 0 110 - - - - - - - 290
143. Šalanda Vít
(1977)
Patry Cykling Team Třešť
1977 Patry Cykling Team Třešť 54 110 - 76 50 - - - - - - 290
145. Darebník Libor
(1981)
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
1981 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM - - 288 - - - - - - - - 288
145. Kuna Arkadiusz
(1988)
Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
1988 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław - 192 - 96 - - - - - - - 288
147. Houdek Marek
(1967)
Six Monkeys
1967 Six Monkeys - 42 - - 117 126 - - - - - 285
148. Macháč Josef
(2002)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2002 HEAD PRO TEAM OPAVA - - - 280 - - - - - - - 280
148. Hampl Petr
(1993)
Pells bike riders
1993 Pells bike riders - - 280 - - - - - - - - 280
150. Škoda Petr
(1983)
INS BIKE TEAM
1983 INS BIKE TEAM - 160 - 118 - - - - - - - 278
151. Tatíček Petr
(1985)
Ski Bike Centrum Radotin
1985 Ski Bike Centrum Radotin - - - 276 - - - - - - - 276
151. Podzimek Matyáš
(2007)
Cykloklub Jičín
2007 Cykloklub Jičín - 126 - 104 46 - - - - - - 276
153. Vítů Josef
(1995)
UNITOP ČR
1995 UNITOP ČR - 170 - - 105 - - - - - - 275
154. Hons Michal
(1995)
1995 - - - - 270 - - - - - - 270
154. Filipín Erik
(2002)
2002 45 96 - 86 43 - - - - - - 270
154. Duchek Jiří
(1973)
KL Sport Most
1973 KL Sport Most - - - - 102 168 - - - - - 270
157. Špaček Jakub
(1992)
Miraracing team/skibikecentrum
1992 Miraracing team/skibikecentrum 85 - 180 - - - - - - - - 265
158. Václavek Lukáš
(1991)
Bicycle service-shop
1991 Bicycle service-shop - - 264 - - - - - - - - 264
159. Jirásek Pája
(1992)
Pítrs bikes team
1992 Pítrs bikes team - - - - - 252 - - - - - 252
159. Kruchňa Tomáš
(1978)
UNITOP ČR
1978 UNITOP ČR 0 120 108 24 0 - - - - - - 252
161. KIndl Lukáš
(1990)
Cycology Bike Culture
1990 Cycology Bike Culture 140 - - - 110 - - - - - - 250
162. Němeček Aleš
(1991)
PROMPT 2 Servis
1991 PROMPT 2 Servis - 0 102 144 - - - - - - - 246
162. Papoušek Adam
(2008)
BIKE FREAKS HOLICE
2008 BIKE FREAKS HOLICE - 128 - 118 - - - - - - - 246
162. Gilewski Maciej
(1986)
Cyklon Proal team
1986 Cyklon Proal team - 246 - - - - - - - - - 246
162. Nešpor Patrik
(1986)
1986 - 156 - 90 - - - - - - - 246
166. Klusák Radim
(2000)
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
2000 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 170 - - - 75 - - - - - - 245
167. Suchánek Adrian
(2010)
S-sport Hronov
2010 S-sport Hronov 31 114 - 98 - - - - - - - 243
168. Kobus Piotr
(1994)
1994 - 240 - - - - - - - - - 240
168. Matějů Jan
(1982)
Outfindo Team
1982 Outfindo Team - - - - - 240 - - - - - 240
168. Coufal Tomáš
(2001)
HSK Cycling Team
2001 HSK Cycling Team 240 - - - - - - - - - - 240
171. Kobes Miroslav
(1970)
Velosport Domažlice
1970 Velosport Domažlice 63 - - - 174 - - - - - - 237
172. Miklík Pavel
(1976)
BIKE TEAM SAZOVICE
1976 BIKE TEAM SAZOVICE - - 234 - - - - - - - - 234
172. Horák Jakub
(1984)
Talent Bike Team
1984 Talent Bike Team - - - 104 24 106 - - - - - 234
172. Hofman Lukáš
(1991)
Ski a Bike centrum Radotín
1991 Ski a Bike centrum Radotín 234 - - 0 - - - - - - - 234
175. Dúcký Ondřej
(2010)
GHOST Junior team
2010 GHOST Junior team 34 86 - 68 44 - - - - - - 232
176. Jasan Lukáš
(1980)
Velosport Domažlice
1980 Velosport Domažlice 62 - - - 168 - - - - - - 230
177. Frank Petr
(1988)
1988 - - - - - 228 - - - - - 228
177. Šidlík Tomáš
(1993)
1993 - - 228 - - - - - - - - 228
177. Josep Termens Nadal
(1993)
1993 - - - 228 - - - - - - - 228
180. Roubicek Lukas
(1981)
Black Eleven Mitas ET team
1981 Black Eleven Mitas ET team - 126 - 70 31 - - - - - - 227
181. Hanuš Lukáš
(2008)
S-Sport Hronov
2008 S-Sport Hronov 40 98 - 88 - - - - - - - 226
182. Hyneček Michal
(1987)
Aspire SCM
1987 Aspire SCM 81 144 - 0 - - - - - - - 225
182. Hamouz Michal
(1974)
1974 39 100 - 86 - - - - - - - 225
184. Dúcký Michal
(1981)
GHOST team
1981 GHOST team 33 84 - 66 41 - - - - - - 224
185. Květon Jiří
(1984)
Nový Jičín
1984 Nový Jičín - - 222 - - - - - - - - 222
185. Vedral Max
(2008)
Rexonix bike klub
2008 Rexonix bike klub - 126 - 96 - - - - - - - 222
185. Řada Michal
(1989)
Redfrog Bikeinvest
1989 Redfrog Bikeinvest - - - - - 222 - - - - - 222
188. Strupek Matyáš
(1997)
Biketeam TJ Zlaté Hory
1997 Biketeam TJ Zlaté Hory - - 220 - - - - - - - - 220
188. Strejček Adam
(2006)
Brilon racing team
2006 Brilon racing team - - - 220 - - - - - - - 220
190. Soldátek Jaroslav
(1995)
1995 - - - - - 216 - - - - - 216
190. Břeň Jaromír
(1979)
Bikebřeň MTB TEAM
1979 Bikebřeň MTB TEAM - 116 - 100 - - - - - - - 216
190. Novosad David
(1975)
Ghost team
1975 Ghost team - 216 - - - - - - - - - 216
190. Ježek Petr
(1992)
SUPERIOR RIDERS
1992 SUPERIOR RIDERS - - - 216 - - - - - - - 216
190. Hampl Ondřej
(2002)
Ústecké Centrum Cyklistiky
2002 Ústecké Centrum Cyklistiky - 18 - 36 162 0 - - - - - 216
195. Bukovský Ondřej
(2010)
DK Bikeshop Racing Team
2010 DK Bikeshop Racing Team 75 - - 136 - - - - - - - 211
196. Hrdlička Adam
(2005)
Mapei Merida Kaňkovský
2005 Mapei Merida Kaňkovský - - 102 108 - - - - - - - 210
196. Kupský Michal
(2004)
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
2004 Jaroslav Kulhavý Cycling Team - - - 210 - - - - - - - 210
196. Hájek Pavel
(1975)
ondrejfojtik.cz team
1975 ondrejfojtik.cz team - - - 210 - - - - - - - 210
196. Wewiora Slawomir
(1972)
1972 - 210 - - - - - - - - - 210
196. Bušek Marek
(1973)
BTT Libochovice
1973 BTT Libochovice - - - - - 210 - - - - - 210
196. Strieženec Martin
(1985)
1985 - - - - 210 - - - - - - 210
202. Sedláček Karel
(1986)
Bicykl team Ústí nad Labem
1986 Bicykl team Ústí nad Labem - - - - - 204 - - - - - 204
202. Laucký Pavel
(1983)
CykloOp Morkovice
1983 CykloOp Morkovice - - 204 - - - - - - - - 204
202. MICHAL Pavel
(1973)
IVT Tepelná čerpadla
1973 IVT Tepelná čerpadla - - - 204 - - - - - - - 204
202. Dušek Karel
(1996)
Kilpi Kome Kraslice
1996 Kilpi Kome Kraslice - - - - 204 - - - - - - 204
206. Vyhnálek Michal
(1972)
Su Favorit bilina
1972 Su Favorit bilina - - - - - 200 - - - - - 200
206. Förster Eric
(1986)
Radsport Post SV
1986 Radsport Post SV - - - 200 - - - - - - - 200
206. Hanslian Filip
(1987)
MOUNTAINTIME team
1987 MOUNTAINTIME team - - 200 - - - - - - - - 200
209. Nosek Pavel
(1984)
Rohozec Amulet Team
1984 Rohozec Amulet Team - - - - - 198 - - - - - 198
209. Bouda Tomáš
(1990)
Ski a Bike centrum Radotín
1990 Ski a Bike centrum Radotín 198 - - 0 - - - - - - - 198
209. Bouda Jan
(1991)
SPECTRUMBIKE
1991 SPECTRUMBIKE - 198 - 0 - - - - - - - 198
212. Krusz Piotr
(1985)
KKW Wałbrzych
1985 KKW Wałbrzych - 122 - 74 - - - - - - - 196
213. Vigner Luděk
(1981)
Trek- team
1981 Trek- team 0 - - - - 192 - - - - - 192
213. Kordík Tomáš
(1986)
1986 - 30 - 42 - 120 - - - - - 192
213. Janeček Tomáš
(1991)
NAPOHODU! bike team Píšť
1991 NAPOHODU! bike team Píšť - - 192 0 - - - - - - - 192
213. Kraus Lukáš
(2003)
GHOST team
2003 GHOST team 192 - - - - - - - - - - 192
217. Hojda David
(1989)
Policie ČR ÚO Kolín
1989 Policie ČR ÚO Kolín - 92 - 62 37 - - - - - - 191
217. Chvojka Filip
(2007)
GHOST Junior team
2007 GHOST Junior team 52 - - 82 57 - - - - - - 191
219. Procházka Matěj
(2007)
Tufo Pardus Prostějov
2007 Tufo Pardus Prostějov - - - - - 190 - - - - - 190
220. Vostrovský Lukáš
(1994)
Prima Cup
1994 Prima Cup 45 60 - - 84 - - - - - - 189
221. Rosmanit Michal
(1996)
NOVATOP BIKE TEAM
1996 NOVATOP BIKE TEAM - - 186 - - - - - - - - 186
221. Novota Jan
(1981)
Team CykloTrener Varnsdorf
1981 Team CykloTrener Varnsdorf 186 - - - - - - - - - - 186
221. Dudek Michal
(1983)
1983 96 90 - 0 - - - - - - - 186
221. Erler Aleš
(1980)
KL SPORT MOST
1980 KL SPORT MOST - - - - - 186 - - - - - 186
221. Kolpek Karel
(1979)
bytzdravy.cz
1979 bytzdravy.cz - - - - 186 - - - - - - 186
221. Kelíšek Tomáš
(1977)
ondrejfojtik.cz team
1977 ondrejfojtik.cz team 66 - - 120 - - - - - - - 186
227. Bláha Miroslav
(1974)
HZS
1974 HZS - - - - 180 - - - - - - 180
227. Kokošek Oldřich
(1988)
Jsem běžec a NE cyklista!
1988 Jsem běžec a NE cyklista! - - 180 - - - - - - - - 180
227. Petr Michal
(2004)
INS BIKE TEAM
2004 INS BIKE TEAM - 180 - - - - - - - - - 180
227. Kunath Jens
(1967)
Dresdner SC 1898 e.V.
1967 Dresdner SC 1898 e.V. - - - - - 180 - - - - - 180
231. Švandrlík František
(2002)
Eleven Head CST Cyklolive
2002 Eleven Head CST Cyklolive - - - 174 - - - - - - - 174
231. Hujer Ondřej
(1997)
Projekt Cycling for life
1997 Projekt Cycling for life - - - - - 174 - - - - - 174
231. Hvolka Petr
(1975)
UNITOP ČR
1975 UNITOP ČR 58 116 - - - - - - - - - 174
231. Seidl Luboš
(1973)
Sebranka Hlučín
1973 Sebranka Hlučín - - 174 - - - - - - - - 174
235. Šťastný Martin
(1986)
1986 26 90 - - 40 16 - - - - - 172
235. Pospíšil Richard
(2006)
Cykloklub Jičín
2006 Cykloklub Jičín - 124 - 0 48 - - - - - - 172
235. Černý Martin
(1962)
Bike Brdy Team
1962 Bike Brdy Team 0 78 0 0 - 94 - - - - - 172
238. Vik Samuel
(2007)
S-Sport Hronov
2007 S-Sport Hronov 59 112 - - - - - - - - - 171
239. Mayer Jakub
(2005)
KC Slavia Praha
2005 KC Slavia Praha - - - 170 - - - - - - - 170
239. Supol Michal
(1976)
Žatec Suep fact
1976 Žatec Suep fact - - - - - 170 - - - - - 170
241. Kalita Tomáš
(1988)
HEAD PRO TEAM OPAVA
1988 HEAD PRO TEAM OPAVA - - - 168 - - - - - - - 168
241. Škoda Jan
(1988)
1988 - 168 - - - - - - - - - 168
241. Čapla Jakub
(1992)
KILPI RACING TEAM
1992 KILPI RACING TEAM - - 168 - - - - - - - - 168
244. Ulvr Adam
(2007)
Carla.kupkolo.cz
2007 Carla.kupkolo.cz 47 - - 120 - - - - - - - 167
245. Svoboda Marcel
(2007)
UNIKOVO MTB TEAM
2007 UNIKOVO MTB TEAM 22 102 8 0 32 - - - - - - 164
246. Havlík Jiří
(2007)
KOLOKROUŽEK Zlín
2007 KOLOKROUŽEK Zlín - - 82 80 - - - - - - - 162
246. Libra Mirek
(1989)
NOVATOP BIKE TEAM
1989 NOVATOP BIKE TEAM - - 162 - - - - - - - - 162
246. Funke Mathias
(1978)
DIE FAHRRAD-KETTE
1978 DIE FAHRRAD-KETTE - - - - - 162 - - - - - 162
249. Hudeček Petr
(1982)
hnědým do zadu
1982 hnědým do zadu - - 160 - - - - - - - - 160
249. Dvořák Tomáš
(2008)
Cykloch racing team
2008 Cykloch racing team - - - 160 - - - - - - - 160
251. Kalista Jiří
(1992)
Cyklodrak Stříbro
1992 Cyklodrak Stříbro - 6 0 6 - 144 - - - - - 156
251. Tichý Tomáš
(1995)
Cycli.cz Team
1995 Cycli.cz Team 66 - - 90 0 - - - - - - 156
253. Tříska Lukáš
(1977)
MONDRAKER Racing team
1977 MONDRAKER Racing team - - 0 56 99 - - - - - - 155
254. Halberstat Richard
(1991)
1991 39 78 - - 35 - - - - - - 152
254. Lodr Oliver
(2011)
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
2011 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 50 102 - - - - - - - - - 152
256. Hrdina Adam
(2008)
CK Jihočeské naděje
2008 CK Jihočeské naděje - - - 150 - - - - - - - 150
256. Zahradník Matěj
(1997)
1997 - - - - - 150 - - - - - 150
256. Gilewski Artur
(1974)
Cklon proal team
1974 Cklon proal team - - - 150 - - - - - - - 150
256. Vitoslavský Igor
(1977)
1977 90 - - 60 - - - - - - - 150
256. Rous Josef
(1978)
UNIKOVO MTB TEAM
1978 UNIKOVO MTB TEAM 60 0 - - 0 90 - - - - - 150
256. Dubovecký Andrej
(1986)
BIKE TEAM SAZOVICE
1986 BIKE TEAM SAZOVICE - - 150 - - - - - - - - 150
262. Kunc Tomáš
(2009)
GHOST Junior team
2009 GHOST Junior team 42 106 - - - - - - - - - 148
263. Prostřední Patrik
(1997)
HZS
1997 HZS - 90 - - 55 - - - - - - 145
264. Znamenáček Karel
(1947)
karavany - ZNACAR
1947 karavany - ZNACAR 7 74 - 62 - - - - - - - 143
265. Soldát Karel
(1965)
One man show
1965 One man show 34 - - 0 108 - - - - - - 142
265. Lukašík Pavel
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice - 104 38 0 - - - - - - - 142
267. Janoušek Tomáš
(2005)
Cyklobendl
2005 Cyklobendl - - - 140 - - - - - - - 140
267. Bečvář Oliver
(2009)
BIKE puzzle team
2009 BIKE puzzle team - - - - - 140 - - - - - 140
267. Dvořák Sebastian
(2008)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2008 HEAD PRO TEAM OPAVA - - - 140 - - - - - - - 140
267. Filgas Lukáš
(2011)
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
2011 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí - - 140 - - - - - - - - 140
267. Procházka Lukáš
(2002)
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
2002 Jaroslav Kulhavý Cycling Team - - - - 140 - - - - - - 140
267. Štípala Milan
(1984)
PSG Mechanix
1984 PSG Mechanix - - 140 - - - - - - - - 140
273. Wieland Erik
(1991)
RSV Erzgebirge e.V.
1991 RSV Erzgebirge e.V. - - - - - 138 - - - - - 138
273. Vytrval Jan
(1998)
Dukla
1998 Dukla - 138 - - - - - - - - - 138
275. Kubínek Vojtěch
(2011)
Odry
2011 Odry - - 136 - - - - - - - - 136
276. Mojžíš Miroslav
(2008)
Ghost Junior Team
2008 Ghost Junior Team 17 82 - - 36 - - - - - - 135
276. Nejedlý Jaroslav
(1978)
Vokolek_cycling_team
1978 Vokolek_cycling_team - - - 84 51 - - - - - - 135
278. Michal Jetýlek
(1981)
AUTO OTTL
1981 AUTO OTTL - - - - 132 - - - - - - 132
278. Eim Daniel
(1978)
Kroměřížské bajker
1978 Kroměřížské bajker - - 132 0 - - - - - - - 132
278. Čáp Lukáš
(1984)
HSK cycling team
1984 HSK cycling team 132 - - - - - - - - - - 132
278. Patera Václav
(1972)
KL sport Most
1972 KL sport Most - - - - - 132 - - - - - 132
278. Petrů Jan
(1975)
1975 - - 64 68 - - - - - - - 132
278. Axman Matěj Maxim
(2010)
DK BIKESHOP Racing Team
2010 DK BIKESHOP Racing Team - - 132 - - - - - - - - 132
278. Lorenc Lukáš
(1990)
Ski Team Jimramov
1990 Ski Team Jimramov - 88 - 44 - - - - - - - 132
278. Celerin Ivan
(1963)
1963 0 - - - 24 108 - - - - - 132
286. Schneider Jakub
(1997)
1997 40 - 0 58 33 - - - - - - 131
287. Makovský Matyáš
(2003)
VELOCOACHCZ
2003 VELOCOACHCZ - 70 - 60 - - - - - - - 130
287. Pilař Patrik
(2006)
Čistý sport
2006 Čistý sport - - - 130 - - - - - - - 130
287. Stępień Tomasz
(1977)
ORION - TEAM
1977 ORION - TEAM - - 130 - - - - - - - - 130
290. Kunc Marek
(1975)
GHOST team
1975 GHOST team 41 88 - - - - - - - - - 129
291. Szalóki Michal
(2011)
SK EDIE TEAM VSETÍN
2011 SK EDIE TEAM VSETÍN - - 128 - - - - - - - - 128
292. Holuša Václav
(2010)
DK BIKESHOP Racing Team
2010 DK BIKESHOP Racing Team - - 126 - - - - - - - - 126
292. Mlčák Jan
(1998)
CYKLOSPORT HRANICE
1998 CYKLOSPORT HRANICE - - 126 - - - - - - - - 126
292. Klasna Michal
(1981)
1981 0 - - - 126 - - - - - - 126
292. Ondroušek Stanislav
(1978)
ondrejfojtik.cz team
1978 ondrejfojtik.cz team - - 126 - - - - - - - - 126
292. Nedvěd Radek
(1971)
KL sport Most
1971 KL sport Most - - - - - 126 - - - - - 126
297. Koblasa Jiří
(1965)
Carla.kupkolo.cz
1965 Carla.kupkolo.cz 0 4 0 0 96 24 - - - - - 124
297. Zvolský Roman
(1965)
KROSS BIKERANCH TEAM
1965 KROSS BIKERANCH TEAM - - - - - 124 - - - - - 124
297. Kořistka Jakub
(2011)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2011 HEAD PRO TEAM OPAVA - - 124 - - - - - - - - 124
297. Saidl Filip
(2006)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2006 HEAD PRO TEAM OPAVA - - - 124 - - - - - - - 124
301. Musil Ladislav
(1967)
Kbely Cycling Team
1967 Kbely Cycling Team - 0 - - 123 - - - - - - 123
302. Krejčí Karel
(1958)
1958 - - - - - 122 - - - - - 122
302. Vacek Václav
(2011)
SK Jiří Team Ostrava
2011 SK Jiří Team Ostrava - - 122 - - - - - - - - 122
302. Svěrkot Daniel
(2008)
DK BIKESHOP Racing Team
2008 DK BIKESHOP Racing Team - - - 122 - - - - - - - 122
302. Heinze Thomas
(1985)
BohemianCoffeeHouse
1985 BohemianCoffeeHouse - - - 122 - - - - - - - 122
302. Kučera Vladimír
(1973)
PSG Mechanix
1973 PSG Mechanix - - 122 0 - - - - - - - 122
307. Štěpaník Bedřich
(1973)
ondrejfojtik.cz team
1973 ondrejfojtik.cz team - - 66 54 - - - - - - - 120
307. Ippoldt Michal
(1975)
Bike Sport Ústí n. l.
1975 Bike Sport Ústí n. l. 120 - - - - - - - - - - 120
307. Ernest Jiří
(1972)
Kbely Cycling Team
1972 Kbely Cycling Team - - - - 120 - - - - - - 120
307. Menšík Jan
(1977)
ondrejfojtik.cz team
1977 ondrejfojtik.cz team - - 120 - - - - - - - - 120
307. Vala Radim
(2011)
Yogi Racing Team Ostrava
2011 Yogi Racing Team Ostrava - - 120 - - - - - - - - 120
307. Kohoutek Adam
(2011)
Pítrs bikes team
2011 Pítrs bikes team - 120 - - - - - - - - - 120
307. Herman František
(2007)
Kilpi racing team
2007 Kilpi racing team - - 0 120 - - - - - - - 120
314. Hamata Lukáš
(2005)
Triatlet KV
2005 Triatlet KV - - - - - 118 - - - - - 118
314. Agel Tobiáš
(2011)
HEAD PRO Team Opava
2011 HEAD PRO Team Opava - - 118 - - - - - - - - 118
314. Bartoň Martin
(1994)
DECATHLON Cycling Czech Team
1994 DECATHLON Cycling Czech Team - 118 - 0 - - - - - - - 118
314. Polák Kamil
(1968)
Author Masters
1968 Author Masters - 118 - 0 - - - - - - - 118
314. Klár Martin
(1986)
PSG Mechanix 1
1986 PSG Mechanix 1 - - 118 - - - - - - - - 118
319. Bako Josef
(1985)
Carla.kupkolo.cz
1985 Carla.kupkolo.cz 117 - - - - - - - - - - 117
319. Pavlas Sebastian
(2005)
Elitavers Jihlava
2005 Elitavers Jihlava 35 - - 82 - - - - - - - 117
321. Valušek Lukáš
(2010)
ON-OFF Team
2010 ON-OFF Team - - 116 - - - - - - - - 116
321. Skýba Jiří
(1982)
AutoPeleška Most
1982 AutoPeleška Most - - - - - 116 - - - - - 116
321. Fiedler Tom
(1981)
1981 - - - 116 - - - - - - - 116
321. Volek Jaromír
(1980)
SK Bagbike
1980 SK Bagbike - - 116 - - - - - - - - 116
325. Šusta Jan
(1985)
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
1985 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE - - - - 114 - - - - - - 114
325. Heinrich Lukáš
(1979)
LESANKA TEAM
1979 LESANKA TEAM - - 114 - - - - - - - - 114
325. Honěk Adam
(2011)
Ostroj a.s.
2011 Ostroj a.s. - - 114 - - - - - - - - 114
325. Nejedlý Lukáš
(2008)
Vokolek_cycling_team
2008 Vokolek_cycling_team - - - 114 - - - - - - - 114
325. Špička Felix
(2005)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2005 HEAD PRO TEAM OPAVA - - - 64 50 - - - - - - 114
325. Zavadil Dominik
(2005)
Team Bike Perštejn
2005 Team Bike Perštejn - - - - - 114 - - - - - 114
325. Rücker Jakub
(1988)
Bonbon Machov
1988 Bonbon Machov 0 114 - - - - - - - - - 114
325. Žatecký Václav
(1997)
Emco
1997 Emco 0 - - - 36 78 - - - - - 114
333. Havelka Štěpán
(2004)
Adastra Cycling Team
2004 Adastra Cycling Team - 112 - - - - - - - - - 112
333. Buchal Tomáš
(2008)
Cyklo Bendl
2008 Cyklo Bendl - - - 112 - - - - - - - 112
333. Rinka Šimon
(2010)
2010 - - 112 - - - - - - - - 112
333. Veber Michal
(1981)
DK BIKESHOP A
1981 DK BIKESHOP A - - 112 - - - - - - - - 112
333. Zeman Marek
(1977)
Bike&Ride Libertas
1977 Bike&Ride Libertas 0 - - - - 112 - - - - - 112
338. Prokop Michal
(1978)
Bikepart Cycling
1978 Bikepart Cycling - - - - 111 - - - - - - 111
338. Frencl Dominik
(2007)
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
2007 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 46 54 - 0 11 - - - - - - 111
340. Stříž Eduard
(2011)
Sportovnikurzy.cz
2011 Sportovnikurzy.cz - - 110 - - - - - - - - 110
340. Vahalík David
(1994)
1994 - - 110 - - - - - - - - 110
340. Rytíř Martin
(1979)
PSG Mechanix
1979 PSG Mechanix 110 - 0 0 - - - - - - - 110
340. Henych Jaroslav
(1958)
KL Sport Most
1958 KL Sport Most - - - - - 110 - - - - - 110
344. Popelka Michal
(1977)
1977 - - - - - 108 - - - - - 108
344. Fojt Petr
(1987)
R2 Ride Your Race
1987 R2 Ride Your Race - 108 - - - - - - - - - 108
344. Pešek Vojtěch
(1989)
Ck mtb maraton Hlinsko
1989 Ck mtb maraton Hlinsko 108 - - - - - - - - - - 108
344. Rohel Břetislav
(1990)
1990 - - - 108 - - - - - - - 108
344. Macůrek Filip
(2010)
Cykloch racing team
2010 Cykloch racing team - - - 108 - - - - - - - 108
344. Šretr Michal
(2008)
S-Sport Hronov
2008 S-Sport Hronov - 108 - - - - - - - - - 108
350. Kmoch Štěpán
(2008)
Píchlý duše
2008 Píchlý duše 51 - - - 56 - - - - - - 107
351. Filgas Matouš
(2008)
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
2008 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí - - 106 - - - - - - - - 106
351. Plšek Václav
(2008)
Cykloch racing team
2008 Cykloch racing team - - - 106 - - - - - - - 106
351. Rabiega Pawel
(1982)
SportFuec.PL
1982 SportFuec.PL - 106 - - - - - - - - - 106
351. Fus Martin
(1987)
DK BIKESHOP A
1987 DK BIKESHOP A - - 106 - - - - - - - - 106
355. Krejčí Milan
(1977)
Tri club Česká Lípa
1977 Tri club Česká Lípa 24 - - - 81 - - - - - - 105
355. Najemnik Martin
(1980)
Velocentrum
1980 Velocentrum 47 - - - 58 - - - - - - 105
355. Holec Jiří
(2002)
Cyklo Bendl Vysoké Mýto
2002 Cyklo Bendl Vysoké Mýto 105 - - - - - - - - - - 105
355. Hons Libor
(1965)
1965 - - - - 105 - - - - - - 105
359. Novák Jindřich
(1960)
originálky.cz
1960 originálky.cz - - - - - 104 - - - - - 104
359. Rycek Kryštof
(2008)
Bike 2000
2008 Bike 2000 - - 104 - - - - - - - - 104
361. Skowron Maciej
(1992)
Mitsubishi Materials MTB Team
1992 Mitsubishi Materials MTB Team - 0 - 102 - - - - - - - 102
361. Skreta Vaclav
(1981)
SK Vinea Kadaň
1981 SK Vinea Kadaň - - - - - 102 - - - - - 102
361. Waltera vladimir
(1981)
Team bike Perštejn
1981 Team bike Perštejn - - - - - 102 - - - - - 102
364. Lhotka Michal
(2007)
Říčany u Pahy
2007 Říčany u Pahy 13 76 - - 12 0 - - - - - 101
365. Kokeš Dan
(2006)
SK Kohouti Pržno
2006 SK Kohouti Pržno - - 100 - - - - - - - - 100
365. Šarik Jaromír
(2009)
SK Jiří team
2009 SK Jiří team - - 100 - - - - - - - - 100
365. Vyhnánek Martin
(1994)
KAVALIERGLASS, a.s.
1994 KAVALIERGLASS, a.s. 0 42 - 0 0 58 - - - - - 100
365. Koutecký Lukáš
(1987)
Hopman team Žatec
1987 Hopman team Žatec - - - - - 100 - - - - - 100
365. Vopařil Josef
(1985)
1985 - - - 100 - - - - - - - 100
370. Matějka Ondřej
(2003)
ROUVY Specialized Cycling Team
2003 ROUVY Specialized Cycling Team 99 - - - 0 - - - - - - 99
371. Bbzděk Pavel
(1986)
Ryně
1986 Ryně - 98 - - - - - - - - - 98
371. Petzuch Daniel
(2009)
ON-OFF Team
2009 ON-OFF Team - - 98 - - - - - - - - 98
371. Trojan Tomáš
(2008)
HPM Teplice
2008 HPM Teplice - - - - - 98 - - - - - 98
371. Kučera Adam
(2005)
PSG Mechanix 1
2005 PSG Mechanix 1 - - 98 0 - - - - - - - 98
375. Moroň Daniel
(2005)
Tufo Pardus Prostějov
2005 Tufo Pardus Prostějov - - 96 - - - - - - - - 96
375. Najser Václav
(2009)
BIKE ONE
2009 BIKE ONE - - 96 - - - - - - - - 96
375. Johánek Štěpán
(2010)
BSK JUNIORS TEAM
2010 BSK JUNIORS TEAM 43 - - - 53 - - - - - - 96
375. Watzlawik Patrik
(1991)
Oldřišov
1991 Oldřišov - - 96 - - - - - - - - 96
375. Bejr Štěpán
(1987)
1987 - 96 - - - - - - - - - 96
375. Malíř Pavel
(1980)
HPM sport Teplice
1980 HPM sport Teplice - - - - - 96 - - - - - 96
375. Hnyk Pavel
(1982)
1982 - 96 - - - - - - - - - 96
375. Čapek Lubomír
(1974)
KÚC Bike sport Ústí n/L
1974 KÚC Bike sport Ústí n/L - - - - - 96 - - - - - 96
383. Slavík Matěj
(1996)
Endorphin Republic
1996 Endorphin Republic 95 - - - - - - - - - - 95
383. Severyn Richard
(2007)
Expres CZ - Tufo Team Kolín
2007 Expres CZ - Tufo Team Kolín - - - - 95 - - - - - - 95
385. Frenzel Jan
(2010)
On-Off team
2010 On-Off team - - 94 - - - - - - - - 94
385. Čermák Jan
(1978)
S-Sport Hronov
1978 S-Sport Hronov 0 94 - - - - - - - - - 94
387. Nentvich Jiří
(1987)
Kross Bikeranch Team
1987 Kross Bikeranch Team - 0 - 0 93 - - - - - - 93
387. Machálek Adam
(2002)
2002 11 68 - 14 - - - - - - - 93
389. Kotlář František
(1988)
1988 50 - - - 42 - - - - - - 92
389. Špaček Richard
(1990)
1990 - - - 92 - - - - - - - 92
389. Hadámek Lukáš
(2009)
Babylonbike-Litultovice
2009 Babylonbike-Litultovice - - 92 - - - - - - - - 92
389. Štěpánek Adam
(2004)
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
2004 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE - - - 92 - - - - - - - 92
389. Heindrich Daniel
(2008)
BIKE FREAKS HOLICE
2008 BIKE FREAKS HOLICE - 92 - - - - - - - - - 92
389. Londin Ondřej
(1987)
SST-ACI factory team
1987 SST-ACI factory team - - 92 - - - - - - - - 92
389. Kubín Robert
(1976)
Beton Bike Litvínov
1976 Beton Bike Litvínov - - - - - 92 - - - - - 92
396. Bureš Pavel
(1975)
ABND RACING TEAM
1975 ABND RACING TEAM - - 90 - - - - - - - - 90
396. Kubíček Petr
(1967)
Bikesport HK
1967 Bikesport HK 0 64 - 26 - - - - - - - 90
396. Šoufek Miroslav
(1981)
Highvoltageteamžatec
1981 Highvoltageteamžatec - - - - - 90 - - - - - 90
396. Navrátil Ondřej
(1987)
Příbor
1987 Příbor - - 90 - - - - - - - - 90
396. Šturm Ruda
(1978)
Velosport Domažlice
1978 Velosport Domažlice - - - - 90 - - - - - - 90
401. Pospisil Vaclav
(1979)
1979 36 - - 12 40 - - - - - - 88
401. Slaný David
(2009)
Bratříkovice
2009 Bratříkovice - - 88 - - - - - - - - 88
401. Doleček Přemysl
(2007)
SK Žamberk Tessuti sport
2007 SK Žamberk Tessuti sport - - - 88 - - - - - - - 88
401. Špora Petr
(1964)
Koštany
1964 Koštany - - - - - 88 - - - - - 88
401. Veselý Tomáš
(1971)
Ostrava
1971 Ostrava - - 88 - - - - - - - - 88
406. Kapal Jan
(1974)
COFFEE BIKERS
1974 COFFEE BIKERS - - - - 87 - - - - - - 87
406. Petrnoušek Dominik
(1999)
CYKLO PROFI GOLDFREN
1999 CYKLO PROFI GOLDFREN 87 - - - - - - - - - - 87
406. Trungel Tomas
(1986)
1986 24 0 - 0 63 - - - - - - 87
409. Roud Oldřich
(1995)
Cyklistický klub Litvínov, z. s.
1995 Cyklistický klub Litvínov, z. s. - - - - - 86 - - - - - 86
409. Šindler Jakub
(2003)
Pells bike riders
2003 Pells bike riders - - 86 - - - - - - - - 86
409. Glogar Kryštof
(2008)
sportovní kurzy
2008 sportovní kurzy - - 86 - - - - - - - - 86
412. Věntus Tadeáš
(2011)
sportovní kurzy.cz
2011 sportovní kurzy.cz - - 84 - - - - - - - - 84
412. Lorenc Adam
(2009)
Vokolek cycling team
2009 Vokolek cycling team - - - 84 - - - - - - - 84
412. Vít Jan
(1989)
1989 84 - - - - - - - - - - 84
412. Brumlik Marek
(1979)
Cykloklub Jičín
1979 Cykloklub Jičín 0 72 - - 12 - - - - - - 84
412. Plachý Karel
(1985)
1985 - - - - - 84 - - - - - 84
412. Čuda Jan
(1983)
Johnny servis
1983 Johnny servis - 84 - - - - - - - - - 84
412. Pexa Tomáš
(1978)
1978 - - - - - 84 - - - - - 84
412. Kňura Petr
(1983)
1983 - - 84 - - - - - - - - 84
420. Dörner Jaroslav
(2000)
Haven Team
2000 Haven Team - - - - - 82 - - - - - 82
420. Gilík Richard
(2009)
SK LAMA
2009 SK LAMA - - 82 - - - - - - - - 82
420. Čada Tomáš
(1964)
Repoint Eleven Team
1964 Repoint Eleven Team - 82 - - - - - - - - - 82
423. Zeithaml Milan
(1977)
Cykloklub Kamikaze Osek
1977 Cykloklub Kamikaze Osek - - - - - 80 - - - - - 80
423. Rynd Libor
(1971)
HSK cykling team Hradec Králové
1971 HSK cykling team Hradec Králové - 80 0 - - - - - - - - 80
423. Gebauer Adam
(2010)
Sportovní kurzy Opava
2010 Sportovní kurzy Opava - - 80 - - - - - - - - 80
423. Kroupa Ondřej
(2008)
czechmultisportcoaching
2008 czechmultisportcoaching - - - 80 - - - - - - - 80
423. Kristl Lukáš
(2007)
Brilon racing team MB
2007 Brilon racing team MB - - - - 80 - - - - - - 80
423. Buršík David
(1996)
1996 0 80 - - - - - - - - - 80
423. Mikl František
(2001)
BIKE TEAM SAZOVICE
2001 BIKE TEAM SAZOVICE - - 80 - - - - - - - - 80
430. Olbrecht Tomáš
(2007)
mimo kat.
2007 mimo kat. - - 78 - - - - - - - - 78
430. Dlabaja Nikolas
(2008)
Cykloch racing team
2008 Cykloch racing team - - - 78 - - - - - - - 78
430. Roubicek Lukas
(1971)
Vresina
1971 Vresina - - 78 - - - - - - - - 78
430. Kozák Petr
(1973)
1973 21 0 - 0 57 - - - - - - 78
430. Kubínek Petr
(1974)
Cykloklub Kamikaze Osek
1974 Cykloklub Kamikaze Osek - - - - - 78 - - - - - 78
430. Pastrnek Pavel
(1976)
SK SKIVELO neslyšících Ol
1976 SK SKIVELO neslyšících Ol - - 78 - - - - - - - - 78
430. Divísek David
(1977)
INS BIKE TEAM
1977 INS BIKE TEAM - 78 - - - - - - - - - 78
430. Flégl Aleš
(1963)
CASIAEXCALIBER RACING
1963 CASIAEXCALIBER RACING 0 0 - 0 78 - - - - - - 78
438. Holík Jiří
(1980)
Model Bike Team-West
1980 Model Bike Team-West - - 76 - - - - - - - - 76
438. Janpáček Jakub
(1997)
WIKOV
1997 WIKOV - 76 - - - - - - - - - 76
438. Uhlíř Vojtěch
(2001)
SK Šela Sport
2001 SK Šela Sport - - - - - 76 - - - - - 76
438. Smola Luboš
(1990)
Myškastavby.cz
1990 Myškastavby.cz 0 66 0 6 4 0 - - - - - 76
442. Spáčil Dan
(1992)
GHOST team
1992 GHOST team 0 - - - 75 - - - - - - 75
442. Toman Petr
(1997)
Velosport Domažlice
1997 Velosport Domažlice 75 - - - - - - - - - - 75
442. Platich Karel
(1985)
1985 75 - - - - - - - - - - 75
445. Chovaneček Lukáš
(1978)
LUKASTAV Racing
1978 LUKASTAV Racing - - 74 - - - - - - - - 74
445. Mańczak Marcin
(1975)
TOYOTA BIKE TEAM
1975 TOYOTA BIKE TEAM 0 74 - - - - - - - - - 74
445. Schichor Jan
(1993)
Cyklopoint Most
1993 Cyklopoint Most - - - - - 74 - - - - - 74
448. Zednik Vítězslav
(1996)
Fojtík cycling club
1996 Fojtík cycling club - - 72 - - - - - - - - 72
448. Heindrich Daniel Maximus
(2008)
Bike Freaks Holice
2008 Bike Freaks Holice - - - 72 - - - - - - - 72
448. Brand Tomáš
(1976)
Cykloprofi Goldfren
1976 Cykloprofi Goldfren 72 - - - - - - - - - - 72
448. Aust Martin
(1973)
1973 - - - 72 - - - - - - - 72
448. Matecha David
(1978)
1978 - - - - - 72 - - - - - 72
448. Bláha Pavel
(1980)
Ski-instruktori.cz
1980 Ski-instruktori.cz - - - - - 72 - - - - - 72
448. Bartoš Martin
(1979)
Bike sport team mohelnice
1979 Bike sport team mohelnice - - 72 0 - - - - - - - 72
448. Preininger Jiří
(1977)
CK Hydrant
1977 CK Hydrant - - - - 72 - - - - - - 72
456. Tušl Adam
(1976)
MTB Auto CB
1976 MTB Auto CB - - - - - 70 - - - - - 70
456. Galba Jan
(1978)
1978 - - - 70 - - - - - - - 70
456. Turek Lukáš
(1986)
1986 - - 70 - - - - - - - - 70
456. Roupec Radek
(2001)
2001 - - - - 70 - - - - - - 70
460. Uhlíř Miroslav
(1990)
CYKLO PROFI GOLDFREN
1990 CYKLO PROFI GOLDFREN 69 - - - - - - - - - - 69
460. Vokál Petr
(1990)
1990 - 52 - 8 9 - - - - - - 69
460. Luxemburk Jaroslav
(1971)
Bubenečáci
1971 Bubenečáci - 0 - - 69 - - - - - - 69
463. KRČKA Matěj
(2005)
ToptenTeam Teplice
2005 ToptenTeam Teplice - - - - - 68 - - - - - 68
463. Sluka Šimon
(2005)
WCE cycling team
2005 WCE cycling team 8 60 - - - - - - - - - 68
465. Chvojka Petr
(1977)
GHOST team
1977 GHOST team 37 - - - 30 - - - - - - 67
466. Bernard Karel
(1967)
INS BIKE TEAM
1967 INS BIKE TEAM - 66 - - - - - - - - - 66
466. Hrubý Jaroslav
(1955)
KL sport Most
1955 KL sport Most - - - - - 66 - - - - - 66
466. Toman Lukáš
(1991)
Carla.kupkolo.cz
1991 Carla.kupkolo.cz - - - 66 - - - - - - - 66
466. Rada Vojtěch
(2010)
REXONIX RACING TEAM
2010 REXONIX RACING TEAM - - - - 66 - - - - - - 66
466. Cimerman Ladislav
(1991)
Meziboří
1991 Meziboří - - - - - 66 - - - - - 66
466. Zapalač Lukáš
(1984)
Valach MTB
1984 Valach MTB - - 66 - - - - - - - - 66
466. Kmoch Jiří
(1979)
Píchlý duše
1979 Píchlý duše 28 - - - 38 - - - - - - 66
466. Ulman Rostislav
(1978)
BK Krám
1978 BK Krám - - - 66 - - - - - - - 66
466. Péč Petr
(1979)
Česká Lípa
1979 Česká Lípa - - - - 66 - - - - - - 66
475. Kunc Jan
(1991)
Carla.kupkolo.cz
1991 Carla.kupkolo.cz 65 - - - - - - - - - - 65
476. Zbuzek Jaroslav
(1965)
Spona Teplice
1965 Spona Teplice - - - - - 64 - - - - - 64
476. Lorenc Luboš
(1971)
1971 - - - 64 - - - - - - - 64
478. Hájek Tomáš
(1974)
1974 63 - - - - - - - - - - 63
479. Petr Jiří
(1974)
INS BIKE TEAM
1974 INS BIKE TEAM - 62 - - - - - - - - - 62
479. Štědrý Daniel
(1974)
TRANS BRODY
1974 TRANS BRODY - - - - 62 - - - - - - 62
479. Steuer Radovan
(1964)
HEAD PRO TEAM Opava
1964 HEAD PRO TEAM Opava - - 62 - - - - - - - - 62
479. Janata Jakub
(2011)
2011 - - - - 62 - - - - - - 62
479. Vejběra Marek
(2008)
GHOST team
2008 GHOST team 62 - - - - - - - - - - 62
484. Mach Miroslav
(2006)
ROUVY Specialized Cycling Team
2006 ROUVY Specialized Cycling Team - - - - 61 - - - - - - 61
484. Chrudimsky Radek
(1982)
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
1982 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 61 - - - - - - - - - - 61
484. Rada David
(1976)
REXONIX RACING TEAM
1976 REXONIX RACING TEAM - - - - 61 - - - - - - 61
484. Zaňka Tomáš
(1976)
1976 61 - - - - - - - - - - 61
488. Šitina Vlastimil
(1963)
1963 - - - - - 60 - - - - - 60
488. Křefký Manfred
(1964)
NAPOHODU! Bike team Píšť
1964 NAPOHODU! Bike team Píšť - - 60 - - - - - - - - 60
488. Kučera Karel
(1975)
1975 - 0 - - 60 - - - - - - 60
488. Kedršt Petr
(1985)
KEDA TEAM Kolín
1985 KEDA TEAM Kolín 0 10 - 0 0 50 - - - - - 60
488. Nebesář Marek
(1983)
CYCOLOGY
1983 CYCOLOGY - - - - - 60 - - - - - 60
488. Mejstřík Martin
(2008)
Expres CZ - Tufo Team Kolín
2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín - - - - 60 - - - - - - 60
488. Kokeš Felix
(2007)
SK Kokhouti Pržno
2007 SK Kokhouti Pržno - - 60 - - - - - - - - 60
488. Jirásek Vojtěch
(1999)
1999 - - - 60 - - - - - - - 60
496. Vágner Aleš
(1977)
RoRace Team Pyšely
1977 RoRace Team Pyšely - - - - 59 - - - - - - 59
497. Lang Petr
(1975)
Mladá Boleslav
1975 Mladá Boleslav - - - 42 16 - - - - - - 58
497. Krejsar Jiří
(1962)
INS BIKE TEAM
1962 INS BIKE TEAM - 58 - - - - - - - - - 58
497. Janata Lukáš
(2011)
2011 - - - - 58 - - - - - - 58
500. Knop Lukáš
(1979)
1979 57 - - - - - - - - - - 57
500. Janata Jan
(1977)
1977 - - - - 57 - - - - - - 57
502. Urban David
(1974)
dh Cycling
1974 dh Cycling - - - - 56 - - - - - - 56
502. Libecajt Josef
(1982)
1982 - - - - - 56 - - - - - 56
502. Najser Tomáš
(1978)
Pells bike riders
1978 Pells bike riders - - 56 - - - - - - - - 56
502. Hendrych Vojta
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice - 56 - - - - - - - - - 56
502. Lisičan Petr
(1990)
ELEVEN BIKE TEAM
1990 ELEVEN BIKE TEAM 56 - - - - - - - - - - 56
507. Durdil Tomáš
(2010)
BSK JUNIORS TEAM
2010 BSK JUNIORS TEAM - - - - 55 - - - - - - 55
507. Viktora Jan
(1978)
UNITOP ČR
1978 UNITOP ČR 55 - - - - - - - - - - 55
507. Jílek Martin
(1969)
KTM Team Šumperk
1969 KTM Team Šumperk - - 30 - 25 - - - - - - 55
507. Effenberk Leoš
(1971)
GHOST team
1971 GHOST team 55 - - - - - - - - - - 55
511. Hervert Jiří
(1975)
1975 - - - - 54 - - - - - - 54
511. Fulka Jiří
(1960)
Redpoint team
1960 Redpoint team 0 0 0 0 54 0 - - - - - 54
511. Krejcar Jaroslav
(1967)
Bikesport HK
1967 Bikesport HK 54 - - - - - - - - - - 54
511. Weimcing Thomas
(1973)
1973 - - - - - 54 - - - - - 54
511. Fojt Milič
(1972)
PSG Mechanix
1972 PSG Mechanix - - 54 - - - - - - - - 54
511. Neradil Tomáš
(1974)
Cyklo team MXM Hulín
1974 Cyklo team MXM Hulín - - - 54 - - - - - - - 54
511. Strnad Marek
(1972)
1972 - 54 - - - - - - - - - 54
511. Kulhavý Josef
(1985)
SST-ACI factory team
1985 SST-ACI factory team - - 54 - - - - - - - - 54
511. Malý Miroslav
(1980)
GHOST team
1980 GHOST team - - - - 54 - - - - - - 54
511. Hanzlíček Jaroslav
(1987)
1987 - - - - - 54 - - - - - 54
511. Rothe Matěj
(1999)
UNLIMITED KM TRADING CZ
1999 UNLIMITED KM TRADING CZ 54 - - - - - - - - - - 54
522. Hanuš Marek
(1985)
GHOST team
1985 GHOST team 30 - - - 23 - - - - - - 53
522. Veijel Libor
(1980)
LiVe
1980 LiVe 53 - - - - - - - - - - 53
522. Hofman Eliáš
(2007)
Brilon Racing Team MB
2007 Brilon Racing Team MB - - - - 53 - - - - - - 53
525. Marek Jiří
(2007)
KC Kutná Hora
2007 KC Kutná Hora 0 - - - 52 - - - - - - 52
525. Gretzky Kryštof
(1990)
Cykloklub Kamikaze Osek
1990 Cykloklub Kamikaze Osek - - - - - 52 - - - - - 52
525. Vávra Aleš
(1982)
ANAG Olomouc
1982 ANAG Olomouc - - 52 - - - - - - - - 52
525. Hrnčíř Martin
(1971)
GAPP System-Kolofix
1971 GAPP System-Kolofix 52 - - - - - - - - - - 52
525. Schiller Mike
(1977)
KONDYCJA.NET TEAM
1977 KONDYCJA.NET TEAM - - - 52 - - - - - - - 52
530. Pleschinger Martin
(1972)
Team CykloTrener Varnsdorf
1972 Team CykloTrener Varnsdorf 51 - - 0 - - - - - - - 51
530. Padysak Jan
(1982)
1982 0 - - - 51 - - - - - - 51
530. Netolický David
(1996)
1996 - - - 34 17 - - - - - - 51
533. Plšek Vojtěch
(2005)
Cykloch racing team
2005 Cykloch racing team - - - 50 - - - - - - - 50
533. Neradil Tomáš
(2006)
PSG Mechanix 1
2006 PSG Mechanix 1 - - 50 - - - - - - - - 50
533. Přenosil Adam
(2011)
TJ Stadion Louny
2011 TJ Stadion Louny - - - - - 50 - - - - - 50
533. Jirman Josef
(1964)
1964 - 50 - - - - - - - - - 50
537. Fanta Vojta
(2009)
BB Racing Čerčany
2009 BB Racing Čerčany - - - - 49 - - - - - - 49
537. Horyna Josef
(1997)
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
1997 Fischer Ski klub Šumava Vimperk - - - - 49 - - - - - - 49
537. Malíř Jan
(1980)
GHOST team
1980 GHOST team 49 - - - - - - - - - - 49
540. Šmíd Petr
(1983)
GHOST team
1983 GHOST team 48 - - - - - - - - - - 48
540. Návrat Lukáš
(1980)
hupnakolo
1980 hupnakolo - - 48 - - - - - - - - 48
540. Spratek Jindřich
(1974)
TP Run
1974 TP Run - - 48 - - - - - - - - 48
540. Slavík Radek
(1979)
Vrchlabí
1979 Vrchlabí 0 48 - - 0 - - - - - - 48
540. Johanovský Tomáš
(1985)
Oddíl OB Kotlářka
1985 Oddíl OB Kotlářka - - - - - 48 - - - - - 48
540. Kuban Michal
(1985)
MONDRAKER Racing team
1985 MONDRAKER Racing team - 48 - 0 - - - - - - - 48
540. Němec Patrik
(1990)
CykloTomek
1990 CykloTomek - - - 48 - - - - - - - 48
540. Bruckner Filip
(2006)
Brilon racing team MB
2006 Brilon racing team MB - - - 48 - - - - - - - 48
540. Klokan Jan
(2006)
2006 - - - - - 48 - - - - - 48
540. Munčinský Tadeáš
(2011)
Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem
2011 Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem - - - - - 48 - - - - - 48
540. Teršl Michal
(1964)
REXONIX RACING TEAM
1964 REXONIX RACING TEAM - - - - 48 - - - - - - 48
540. Matoušek Michal
(1962)
BTK EURO BIKE Praha
1962 BTK EURO BIKE Praha - - - - 48 0 - - - - - 48
540. Mattuš Milan
(1962)
Joker MTB Team
1962 Joker MTB Team 48 - - - - - - - - - - 48
553. Štolba Matěj
(2010)
Ski Club Litvínov z.s.
2010 Ski Club Litvínov z.s. - - - - - 47 - - - - - 47
553. Teršl Adam
(2009)
Baby Bikers Racing Team
2009 Baby Bikers Racing Team - - - - 47 - - - - - - 47
553. Steinbach Jakub
(2005)
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk - - - - 47 - - - - - - 47
556. Daneš Vladimír
(1989)
KAVALIERGLASS, a.s.
1989 KAVALIERGLASS, a.s. - - - - 46 - - - - - - 46
556. Sázel Paterik
(1993)
Cyklo team Kolárna
1993 Cyklo team Kolárna - - - 46 - - - - - - - 46
556. Janata Boris
(1994)
MOUNTAINTIME team
1994 MOUNTAINTIME team - - 46 - - - - - - - - 46
556. Prokop Ondřej
(2010)
Cyklistický klub Litvínov, z. s.
2010 Cyklistický klub Litvínov, z. s. - - - - - 46 - - - - - 46
556. Zezulka Petr
(1978)
SK Žamberk Tessuti sport
1978 SK Žamberk Tessuti sport 0 46 0 0 0 0 - - - - - 46
556. Dvořák Jaroslav
(1979)
1979 - - - - - 46 - - - - - 46
556. Svoboda Marian
(1976)
UNIKOVO MTB TEAM
1976 UNIKOVO MTB TEAM 46 0 0 0 0 - - - - - - 46
563. Rambousek Jan
(1976)
Joachym MTB
1976 Joachym MTB - - - - 45 - - - - - - 45
563. Skůček Petr
(1978)
Metroprojekt Praha
1978 Metroprojekt Praha 45 - - - - - - - - - - 45
563. Dejdar Miroslav
(1972)
1972 33 12 - 0 - - - - - - - 45
563. Duchek Viktor
(2011)
TJ STADION LOUNY
2011 TJ STADION LOUNY - - - - - 45 - - - - - 45
563. Pícha Tomáš
(2002)
2002 - - - - 45 - - - - - - 45
568. Kremser Ondřej
(1995)
Mojekolo
1995 Mojekolo - - 44 - - - - - - - - 44
568. Adámek Lukáš
(1979)
1979 - - - - 44 - - - - - - 44
568. JIRKA Lukáš
(1978)
1978 - - - - - 44 - - - - - 44
568. Pulik Michal
(1990)
Kondycja.net team
1990 Kondycja.net team 44 - - - - - - - - - - 44
568. Dvořák Pavel
(1972)
TJ Sokol Nové město Nad Metují
1972 TJ Sokol Nové město Nad Metují - 44 - - - - - - - - - 44
568. Dudek Michal
(1973)
GHOST team
1973 GHOST team 44 - - - 0 - - - - - - 44
574. Bříza Michal
(1972)
1972 43 - - - - - - - - - - 43
574. Blažek Jakub
(1998)
Gepard finance cycling team
1998 Gepard finance cycling team 0 - - - 43 - - - - - - 43
576. Grček Lubomír
(1989)
DK BIKESHOP Racing Team
1989 DK BIKESHOP Racing Team - - 42 - - - - - - - - 42
576. Urban Dominik
(2011)
Cyklistický klub Litvínov, z. s.
2011 Cyklistický klub Litvínov, z. s. - - - - - 42 - - - - - 42
576. Finsterle Stanislav
(1981)
Ostroj
1981 Ostroj - - 42 - - - - - - - - 42
576. Bárta Marek
(1979)
Rohozec Amulet Team
1979 Rohozec Amulet Team - - - - 42 - - - - - - 42
576. Kysela Patrik
(1973)
ZPcyklo PROOFY Corratec team
1973 ZPcyklo PROOFY Corratec team 42 - - - - - - - - - - 42
576. Fišer René
(1977)
1977 - - - - - 42 - - - - - 42
576. Vojtek Petr
(1963)
KL Sport Most
1963 KL Sport Most - - - - - 42 - - - - - 42
576. Čermák Pavel
(1967)
MTB Bikers Byšice
1967 MTB Bikers Byšice