Men Overall

# Name Born Club SÁZAVA MOST MTB TRILOGY DOLNÍ MORAVA SAHARA SILESIA RALLYE SUDETY HARRACHOV GOČÁROVY SCHODY MIKULOV HRADEC Total
1. Adel Filip
(1990)
Superior Velsbike Team
1990 Superior Velsbike Team 945 1000 1000 948 845 1000 - 1000 - 1000 - 6893
2. Bubílek Michal
(1986)
KROSS BIKERANCH TEAM
1986 KROSS BIKERANCH TEAM 943 943 - 944 835 981 1000 981 - 981 - 6773
3. Kaněra Michal
(1986)
GHOST team
1986 GHOST team 933 966 990 951 826 966 - 990 - 966 - 6762
4. Vlček Sebastian
(1994)
MONDRAKER Racing team
1994 MONDRAKER Racing team 929 934 946 - 805 944 966 955 - 955 - 6629
5. Schejbal Josef
(1978)
Cyklo Bendl
1978 Cyklo Bendl 931 940 - 931 - 932 955 946 - 945 - 6580
6. Hlůžek Radim
(1992)
MONDRAKER Racing team
1992 MONDRAKER Racing team 925 928 - 925 - 948 946 960 - 946 - 6578
7. KUBELKA Petr
(1995)
MONDRAKER Racing team
1995 MONDRAKER Racing team - 933 933 930 - 937 941 943 - 934 - 6551
8. Sládek Tomáš
(1988)
1988 912 - 932 916 - 925 944 944 - 948 - 6521
9. Válek Václav
(1980)
1980 914 908 - 913 791 922 930 939 - 936 - 6462
10. Drejsl Lukáš
(1986)
MONDRAKER Racing team
1986 MONDRAKER Racing team 859 - 927 909 818 933 943 942 - 937 - 6450
11. Zárybnický Jiří
(1976)
CK Vinohradské šlapky
1976 CK Vinohradské šlapky 920 913 921 903 793 - - 934 - 941 - 6325
11. Strakoš Jan
(1983)
BEKO BIKE TEAM
1983 BEKO BIKE TEAM 892 900 892 889 - 919 904 929 - - - 6325
13. Klusák Rostislav
(1976)
CYKLO-Ski klub Polička
1976 CYKLO-Ski klub Polička 883 891 913 876 783 913 854 922 - 912 - 6310
14. Frencl Martin
(1990)
Pítrs bikes team
1990 Pítrs bikes team 827 867 912 874 - 891 893 904 - - - 6168
15. Kordík Tomáš
(1986)
Praha - Kamýk
1986 Praha - Kamýk 828 871 909 879 779 - 853 918 - 882 - 6140
16. TŘÍSKA Lukáš
(1977)
MONDRAKER Racing team
1977 MONDRAKER Racing team - 882 - 858 782 875 842 780 - 893 - 5912
17. Lávička Adam
(2002)
KROSS BIKERANCH TEAM
2002 KROSS BIKERANCH TEAM 826 778 - 732 - 826 845 845 - 951 - 5803
18. Štolfa Štěpán
(1998)
Pítrs bikes team
1998 Pítrs bikes team 926 936 944 918 - 0 981 945 - - - 5650
19. Svoboda Marian
(2003)
UNIKOVO MTB TEAM
2003 UNIKOVO MTB TEAM 736 - 789 - 774 760 791 818 - 922 - 5590
20. FAJT Milan
(1977)
Eurofoam
1977 Eurofoam - 916 937 914 - 941 940 940 - - - 5588
21. DAMEK Milan
(1992)
Kilpi Racing Team
1992 Kilpi Racing Team - 937 - 943 796 960 - 973 - 973 - 5582
22. Meier Lukáš
(2004)
GHOST team
2004 GHOST team 756 703 800 0 745 777 789 788 - 897 - 5552
23. Veselý Pavel
(1972)
G7 a.s.
1972 G7 a.s. 674 753 790 759 780 - 756 781 - 904 - 5523
24. Hodr Antonín
(1987)
Ghost Pro Bike Trutnov
1987 Ghost Pro Bike Trutnov 891 887 - 917 - 939 942 938 - - - 5514
25. Sulzbacher Petr
(1975)
Pítrs bikes team
1975 Pítrs bikes team 879 926 935 884 - - 925 937 - - - 5486
26. Gunther Petr
(1968)
BIG SHOCK TEAM
1968 BIG SHOCK TEAM 887 895 - 0 - 929 914 931 - 929 - 5485
27. Brych Tomáš
(1977)
NOVA CUP
1977 NOVA CUP 782 681 - 724 749 798 - 868 - 862 - 5464
28. Hnyk Pavel
(1982)
1982 857 889 920 883 - - 907 917 - - - 5373
29. PŘIBYL Jarda
(1970)
.Nevix mtb team
1970 .Nevix mtb team - 883 902 880 - 896 869 923 - - - 5353
30. Kučera Tomáš
(1977)
MONDRAKER Racing team
1977 MONDRAKER Racing team 911 910 - 898 - 924 782 - - 927 - 5352
31. Jackulák Jakub
(1987)
GHOST team
1987 GHOST team 619 721 770 729 756 737 720 749 - 844 - 5306
32. Sviták Pavel
(1991)
Energie v prášku team
1991 Energie v prášku team 584 729 776 728 759 - 667 761 - 868 - 5288
33. Kalina David
(1974)
SKP MAJÁK
1974 SKP MAJÁK 869 770 - 881 - 914 898 925 - - - 5257
34. Zezulka Petr
(1978)
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
1978 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 755 690 - 708 755 694 731 746 - 822 - 5211
35. Bříza Vojtěch
(2006)
CK MTB Maraton
2006 CK MTB Maraton 721 697 755 728 728 745 736 745 - - - 5158
36. Smola Luboš
(1990)
Granit Lipnice
1990 Granit Lipnice 552 - 773 718 753 - 735 755 - 859 - 5145
37. Lisy Adolf
(1979)
Expres.CZ-Tufo Team Kolín
1979 Expres.CZ-Tufo Team Kolín 629 - - 723 761 700 697 739 - 852 - 5101
38. Hamouz Michal
(1974)
1974 864 756 - 860 773 - 0 914 - 918 - 5085
39. Vedral Max
(2008)
SkiAndBike Tým Kunratice
2008 SkiAndBike Tým Kunratice 689 990 - 668 694 - 674 694 - 636 - 5045
40. Jakeš Jiří
(1977)
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
1977 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 824 - 758 817 - 864 - 871 - 873 - 5007
41. Nechuta Marek
(2007)
Bike Freaks Holice
2007 Bike Freaks Holice 710 - - 703 710 706 701 721 - 697 - 4948
42. Fulka Jiří
(1960)
REDPOINT ELEVEN TEAM
1960 REDPOINT ELEVEN TEAM 800 860 763 824 767 - - 879 - - - 4893
43. Svoboda Marcel
(2007)
UNIKOVO MTB TEAM
2007 UNIKOVO MTB TEAM 694 - 728 672 701 701 684 692 - 674 - 4874
44. Rous Martin
(2009)
UNIKOVO MTB TEAM
2009 UNIKOVO MTB TEAM 683 - 715 682 695 110 688 703 - 686 - 4852
45. Zezulka Aleš
(2006)
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
2006 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 699 629 - 694 - 715 690 715 - 683 - 4825
46. Vyhnánek Martin
(1994)
KAVALIERGLASS, a.s.
1994 KAVALIERGLASS, a.s. 568 640 - 672 748 - 652 724 - 818 - 4822
47. Ježek Petr
(1992)
Superior riders
1992 Superior riders 924 939 - 0 - 940 973 966 - - - 4742
48. Alina Adam Hugo
(2007)
ADASTRA Cycling Team
2007 ADASTRA Cycling Team 679 628 - 676 - 696 686 664 - 692 - 4721
49. Coufal Tomáš
(2001)
VELOCENTRUM STRATOSAUTO
2001 VELOCENTRUM STRATOSAUTO - - 938 924 - 945 936 948 - - - 4691
50. Jukl Karel
(1977)
1977 916 919 895 892 - - 926 - - - - 4548
51. Růžička Jakub
(2000)
Cyklo Bendl
2000 Cyklo Bendl - 915 925 841 - 930 913 - - - - 4524
52. Klofanda Martin
(1977)
Future Cycling Northwave
1977 Future Cycling Northwave 851 898 928 882 - - 865 - - - - 4424
53. Kalista Jiří
(1992)
Cyklodrak Stříbro
1992 Cyklodrak Stříbro 839 - 905 863 - - 891 921 - - - 4419
54. Lhotka Michal
(2007)
Říčany
2007 Říčany 632 477 - - 660 688 645 665 - 604 - 4371
55. šnobel zdenek
(1965)
Orlová
1965 Orlová 829 - - 847 - 902 - 906 - 881 - 4365
56. Dejdar Miroslav
(1972)
Třebovice
1972 Třebovice 860 - - 852 - 886 836 0 - 886 - 4320
57. Lisy Vit
(2008)
Expres.CZ-Tufo Team Kolín
2008 Expres.CZ-Tufo Team Kolín 703 - - 686 698 140 691 700 - 687 - 4305
58. Šupich Martin
(1977)
Pítrs bikes team
1977 Pítrs bikes team 835 878 885 831 - - 873 - - - - 4302
59. Trungel Tomas
(1986)
1986 849 872 - 844 - - 825 890 - - - 4280
60. Křepelka Marek
(1974)
Škoda We Love Cycling
1974 Škoda We Love Cycling 868 761 - 846 - 900 - - - 892 - 4267
60. BERNARD Karel
(1967)
INS Atelier Náchod
1967 INS Atelier Náchod - 692 907 871 - - 881 916 - - - 4267
62. Roček Martin
(1970)
Bike Freaks Holice
1970 Bike Freaks Holice 627 - - 730 - 597 700 747 - 839 - 4240
63. Hendrych Vojta
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice 693 683 - 678 - 700 703 706 - - - 4163
64. Kožuch Michal
(1980)
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
1980 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 791 - - 748 - 850 - 759 - 866 - 4014
65. Vtípil Radek
(1983)
Ghost Team
1983 Ghost Team 699 - 787 0 - - 775 779 - 851 - 3891
66. KUBIŠTA Martin
(2003)
ENJOY RIDING TEAM
2003 ENJOY RIDING TEAM - 768 818 704 - 778 811 - - - - 3879
67. Buksa Dominik
(1990)
Future Cycling Northwave
1990 Future Cycling Northwave 940 948 - 955 - 990 - - - - - 3833
68. Klimaszewski Łukasz
(1989)
Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
1989 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław - - 942 936 - 946 0 951 - - - 3775
69. Šimek Jakub
(2001)
KROSS BIKERANCH TEAM
2001 KROSS BIKERANCH TEAM - 941 945 0 - 943 - - - 942 - 3771
70. Hendrych Jiří
(1972)
Bike Freaks Holice
1972 Bike Freaks Holice 633 855 - 747 - 722 - 751 - - - 3708
71. Sedlář Jakub
(1984)
Novatop Bike Team
1984 Novatop Bike Team - - 873 928 - 942 960 - - - - 3703
72. KALITA Tomáš
(1988)
HEAD PRO TEAM OPAVA
1988 HEAD PRO TEAM OPAVA - 914 - 905 - 916 927 - - - - 3662
73. Nestler Josef
(1963)
KL sport Most
1963 KL sport Most 907 893 - - - - 901 924 - - - 3625
74. DRNEC Martin
(1976)
COS Brno
1976 COS Brno - 890 914 - - - 887 910 - - - 3601
75. Nešpor Patrik
(1986)
IN-LIFE cycling team
1986 IN-LIFE cycling team 885 - - 877 - - - 911 - 924 - 3597
76. Kalaš Jan
(1980)
BikePart.cz
1980 BikePart.cz 881 - - 878 - - 886 920 - - - 3565
77. Foltin Jakub
(2004)
KL sport Most
2004 KL sport Most 698 689 - 646 768 - 762 - - - - 3563
78. Bělecký Petr
(1985)
Bitters Superior CYKLOLIVE team
1985 Bitters Superior CYKLOLIVE team 706 - - 699 689 - - 728 - 721 - 3543
79. Šolc Radek
(1985)
Cyklotrenink.com
1985 Cyklotrenink.com 0 904 917 - - 934 0 787 - - - 3542
79. SKALICKY MICHAEL
(1968)
KS Pardubice
1968 KS Pardubice 569 - - 694 - - 706 736 - 837 - 3542
81. FUS Martin
(1987)
DK BIKESHOP Racing Team
1987 DK BIKESHOP Racing Team - 918 903 902 - 811 - - - - - 3534
82. Nýč Michal
(1982)
MONDRAKER Racing team
1982 MONDRAKER Racing team 745 882 - - - - 910 - - 935 - 3472
83. Rous Josef
(1978)
UNIKOVO MTB TEAM
1978 UNIKOVO MTB TEAM 682 - 710 681 - - - 701 - 695 - 3469
84. Široký Michal
(1979)
Prestige cycling team
1979 Prestige cycling team 826 - 897 848 - - - 870 - - - 3441
85. HOLUB Milan
(1982)
SK Bagbike
1982 SK Bagbike - 866 - 861 - 879 828 - - - - 3434
86. Kelíšek Tomáš
(1977)
Force Fojtík Wilier
1977 Force Fojtík Wilier 797 - - 834 - - 866 905 - - - 3402
87. Vitvar Martin
(1987)
Kola Šír Bělohrad
1987 Kola Šír Bělohrad 799 884 - - 786 - - 915 - - - 3384
88. Kedršt Petr
(1985)
KEDA TEAM Kolín
1985 KEDA TEAM Kolín 424 - - 668 746 - - 725 - 816 - 3379
89. Chvojka Filip
(2007)
GHOST team
2007 GHOST team 662 - - 669 693 - - 690 - 660 - 3374
90. Hruška Jan
(1975)
GHOST team
1975 GHOST team 780 - - 811 - - - 835 - 938 - 3364
91. Novotný Michal
(1972)
Čelechovice na Hané
1972 Čelechovice na Hané - - - 644 - 559 669 704 - 782 - 3358
92. Kunc Tomáš
(2009)
GHOST Junior team
2009 GHOST Junior team 661 - - 662 677 - - 685 - 652 - 3337
93. Pešek Vladimír
(2003)
2003 519 - - 630 747 - 685 754 - - - 3335
94. Hašek Dominik
(1965)
Škoda We Love Cycling
1965 Škoda We Love Cycling 423 - - 648 673 - - 710 - 673 - 3127
95. Beran Lukáš
(1988)
GHOST TEAM
1988 GHOST TEAM 822 - 775 822 - - - - - 698 - 3117
96. Vedral Miloš
(1958)
Bikeparts.cz
1958 Bikeparts.cz 507 627 - 645 - - 619 716 - - - 3114
97. Švandrlík František
(2002)
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
2002 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 720 - 785 - - - 788 811 - - - 3104
98. Čermák Jan
(1978)
S-Sport Hronov
1978 S-Sport Hronov - - 783 761 721 - - 786 - - - 3051
99. Lipenský Vít
(2005)
Tufo Pardus Prostějov
2005 Tufo Pardus Prostějov - - - 656 - 776 786 783 - - - 3001
100. Peterka Jiří
(1974)
1974 585 - - 717 - - - 753 - 871 - 2926
101. Rauchfuss Marek
(1990)
Ethic Sport cycling team
1990 Ethic Sport cycling team 951 981 - 966 - - - - - - - 2898
102. Hynek Kristian
(1980)
Future Cycling Northwave
1980 Future Cycling Northwave 944 955 - 981 - - - - - - - 2880
103. Jobánek Jan
(1983)
Superior Velsbike Team
1983 Superior Velsbike Team 941 - - 946 - 973 - - - - - 2860
104. Fojtík Ondřej
(1977)
Force Fojtík Wilier
1977 Force Fojtík Wilier 0 - - 935 - - 990 - - 928 - 2853
105. Martin Jan
(1980)
KAH Sport Vrchlabi
1980 KAH Sport Vrchlabi - - 960 937 - - 948 - - - - 2845
106. Doleček Přemysl
(2007)
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
2007 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 700 - - 698 - 721 715 - - - - 2834
107. Novák Lukáš
(1984)
Lada
1984 Lada 611 - - 719 - - 666 - - 831 - 2827
108. Šťastný Roman
(1979)
Rock Machine Cyklomax
1979 Rock Machine Cyklomax - - 948 923 - - 938 - - - - 2809
109. Mlynář Zdeněk
(1976)
NOVA CUP
1976 NOVA CUP 649 - - 716 736 - - - - 701 - 2802
110. Havel Josef
(1982)
STATIKA J.S.K.K.
1982 STATIKA J.S.K.K. - - 939 920 - - 939 - - - - 2798
111. Pitel Lukáš
(1983)
BIG SHOCK TEAM
1983 BIG SHOCK TEAM 904 - - 927 - - 951 - - - - 2782
112. Frencl Dominik
(2007)
Jaroslav Kulhavý cycling team
2007 Jaroslav Kulhavý cycling team - - - 687 - 697 694 699 - - - 2777
113. MATĚJŮ Jan
(1982)
TJ Banik Mezibori
1982 TJ Banik Mezibori - 911 926 - - - 922 - - - - 2759
114. Vukelič Jakub
(1995)
FORCE KCK ZLÍN
1995 FORCE KCK ZLÍN - - - 908 - - 917 933 - - - 2758
115. Šustr Lukas
(1984)
Alset racing team
1984 Alset racing team - - 930 899 - - 916 - - - - 2745
116. BOUDA Tomáš
(1990)
Kross BikeRanch Team
1990 Kross BikeRanch Team - 905 - 912 - 923 0 - - - - 2740
117. Ondroušek Stanislav
(1978)
Wilier Fojtik Force team
1978 Wilier Fojtik Force team 900 - - - - - 906 - - 930 - 2736
118. Termens Nadal Josep
(1993)
TBelles BMC Kalas by Iguna
1993 TBelles BMC Kalas by Iguna 918 923 - 890 - - - - - - - 2731
119. Maršálek Adam
(2006)
GHOST Junior team
2006 GHOST Junior team 686 - - 664 687 - - - - 659 - 2696
120. Bulawa David
(1993)
TJ TŽ Třinec
1993 TJ TŽ Třinec - - - 833 - 931 888 - - - - 2652
121. Aust Martin
(1973)
1973 862 886 - - - - 0 902 - - - 2650
122. Veselý Jan
(1990)
CFL-Cycling for life
1990 CFL-Cycling for life - - 893 837 - - - 909 - - - 2639
123. Dziedzic Kamil
(1988)
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
1988 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW - - 886 854 - - - 895 - - - 2635
124. HORNYCH Véna
(1978)
Kupkolo MtbTrilogy.cz
1978 Kupkolo MtbTrilogy.cz - 869 - - - 907 849 - - - - 2625
125. Chvojka Petr
(1977)
GHOST team
1977 GHOST team 659 - - 653 - - - 673 - 637 - 2622
126. Kunc Marek
(1975)
GHOST team
1975 GHOST team 650 - - 654 - - - 674 - 638 - 2616
127. Gilewski Artur
(1974)
KudowiankaCzkloinProalTeam
1974 KudowiankaCzkloinProalTeam - - - 789 - - 908 - - 916 - 2613
127. Fučík Jan
(1982)
MIKE BIKE Cycling Team
1982 MIKE BIKE Cycling Team - - - 842 - 894 877 - - - - 2613
129. Mrázek Daniel
(1974)
Biketour tým
1974 Biketour tým - - 875 839 - - - 897 - - - 2611
130. Slavíček Marek
(1990)
KROSS BIKERANCH TEAM
1990 KROSS BIKERANCH TEAM 843 875 - 868 - - - - - - - 2586
131. Neuman Radim
(1977)
CYKLO PROFI GOLDFREN
1977 CYKLO PROFI GOLDFREN 855 - - 835 - - - 892 - - - 2582
132. ŠTOLBA David
(1991)
Ghost Team
1991 Ghost Team - 879 - 829 - - 870 - - - - 2578
133. Krejcar Jaroslav
(1967)
Bikesport HK
1967 Bikesport HK - - 882 - 785 - 897 - - - - 2564
134. Stehlik Petr
(1977)
Future Cycling Northwave
1977 Future Cycling Northwave 886 779 - 893 - - - - - - - 2558
135. Petrilak Petr
(1995)
Interflon Scott
1995 Interflon Scott 837 - - 827 - - - 888 - - - 2552
135. Štěpaník Bedřich
(1973)
Force Fojtík Wilier
1973 Force Fojtík Wilier - - - 767 - 897 - - - 888 - 2552
137. Míl Jiří
(1966)
MONDRAKER Racing team
1966 MONDRAKER Racing team - - - 855 - 899 795 - - - - 2549
138. KLUSÁK Radim
(2000)
CYKLO-Ski klub Polička
2000 CYKLO-Ski klub Polička - 787 - 793 - - - - - 940 - 2520
139. Jílek Martin
(1969)
Cyklo Polách Šumperk
1969 Cyklo Polách Šumperk 858 - - - - 871 786 - - - - 2515
140. Kolář Kryštof
(1996)
FRbikes.cz
1996 FRbikes.cz 846 776 891 - - - - - - - - 2513
141. Bednář Miroslav
(1975)
ANGRY TURTLE
1975 ANGRY TURTLE - - - 826 - - 812 - - 872 - 2510
142. Březina Pavel
(1977)
GHOST team
1977 GHOST team 488 - - 665 - - - 678 - 658 - 2489
143. Fikar Martin
(1983)
BAKAKO Nová Paka
1983 BAKAKO Nová Paka - - - 796 - 915 772 - - - - 2483
144. Melichar Pavel
(1997)
MSK MOTOR SPORT
1997 MSK MOTOR SPORT - - 811 786 - - 885 - - - - 2482
145. Tesař Jakub
(2003)
act lerak blansko
2003 act lerak blansko - - - - 787 - - 755 - 931 - 2473
146. Holeček Pavel
(1961)
SAZU.cz
1961 SAZU.cz 454 - - 661 - - 639 712 - - - 2466
147. Hejna Pavel
(1969)
Velké Poříčí
1969 Velké Poříčí - - 859 - - - 733 873 - - - 2465
148. DUCHEK Jiří
(1973)
KL sport Most
1973 KL sport Most - 764 - 836 - - 861 - - - - 2461
149. Kubíček Petr
(1967)
Bike Sport Hradec Králové
1967 Bike Sport Hradec Králové - - 869 - 771 - 818 - - - - 2458
150. Švaňhal Patrik
(1991)
Force Fojtík Wilier Team
1991 Force Fojtík Wilier Team 731 - - 781 - - - - - 909 - 2421
151. Fiedler Tomáš
(1981)
Česká Bělá
1981 Česká Bělá 700 - - 782 - - - - - 914 - 2396
151. Flégl Aleš
(1963)
CTM SILVINI R2 Sport team
1963 CTM SILVINI R2 Sport team 0 - - 816 - - 813 767 - - - 2396
153. Planka Dalibor
(1988)
Mike Bike Cycling Team
1988 Mike Bike Cycling Team - - - 809 - 858 725 - - - - 2392
154. Čada Tomáš
(1964)
REDPOINT ELEVEN TEAM
1964 REDPOINT ELEVEN TEAM - - 879 758 - - - 752 - - - 2389
155. Richter Zbyněk
(1991)
GHOST team
1991 GHOST team 722 - - - - - - 784 - 879 - 2385
156. Koblasa Jiří
(1965)
CARLA KUPKOLO.CZ
1965 CARLA KUPKOLO.CZ - - - - 763 - - 760 - 856 - 2379
157. Kovařík Libor
(1981)
CYKLO PROFI GOLDFREN
1981 CYKLO PROFI GOLDFREN 834 - - 756 - - 759 - - - - 2349
158. Skrbek Jan
(2002)
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
2002 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 758 784 805 - - - - - - - - 2347
159. Šindelář Jan
(2002)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2002 HEAD PRO TEAM OPAVA 785 - - 742 - 805 - - - - - 2332
160. Rubač Michal
(1993)
Redfrog Bikeinvest
1993 Redfrog Bikeinvest 748 - - - - 783 - 790 - - - 2321
161. Petrnoušek Dominik
(1999)
CYKLO PROFI GOLDFREN
1999 CYKLO PROFI GOLDFREN 714 - - - 772 - 800 - - - - 2286
162. Kraus Lukáš
(2003)
Lázně Bělohrad
2003 Lázně Bělohrad 759 - - 693 - - 826 - - - - 2278
163. Lhoták Václav
(2004)
Bike Freaks Holice
2004 Bike Freaks Holice 745 - - - 755 - - 776 - - - 2276
164. Šnajdar Roman
(1969)
1969 748 - - - - - - 699 - 796 - 2243
165. Jirman Josef
(1964)
1964 - - - 725 - - 760 756 - - - 2241
166. Lipenský Matouš
(2008)
Tufo Pardus Prostějov
2008 Tufo Pardus Prostějov - - - 689 - 131 692 710 - - - 2222
167. Patocs David
(1988)
KOLOSHOP Team
1988 KOLOSHOP Team 669 - - 749 - - 769 - - - - 2187
168. Hanč Vojtěch
(2002)
GHOST team
2002 GHOST team 718 - 791 675 - - - - - - - 2184
169. Dobias Simon David
(2005)
CSG TRI Team
2005 CSG TRI Team 710 - - - - - 699 773 - - - 2182
169. Kopecký Michal
(1977)
Thomsit Bike Team
1977 Thomsit Bike Team - - 781 796 - - 605 - - - - 2182
169. Seidl Vladimír
(1971)
METROPROJEKT
1971 METROPROJEKT 607 - - - - - - 734 - 841 - 2182
172. Pejcha Aleš
(1977)
1977 754 - - 692 - - - 727 - - - 2173
173. ŠINDELÁŘ Jiří
(1980)
SCHLIKE HELLFISH MOST
1980 SCHLIKE HELLFISH MOST - 711 - 801 - - 660 - - - - 2172
174. Malý David
(1996)
GP Auto Brno
1996 GP Auto Brno 612 - - 709 - - - - - 836 - 2157
175. Sedliský Martin
(1982)
MTB Spartak Vrchlabí
1982 MTB Spartak Vrchlabí - - 762 - 684 - 705 - - - - 2151
176. Dobrý Lukáš
(2005)
Future Cycling Northwave
2005 Future Cycling Northwave 760 736 - 651 - - - - - - - 2147
177. Zvolský Roman
(1965)
KROSS BIKERANCH TEAM
1965 KROSS BIKERANCH TEAM 673 694 - - - - 753 - - - - 2120
178. MÁDLÍK Petr
(2005)
ENJOY RIDING TEAM
2005 ENJOY RIDING TEAM - 616 - - - 757 745 - - - - 2118
179. Chytil Tomáš
(1995)
SIX MONKEYS
1995 SIX MONKEYS 603 - - - - - 690 - - 824 - 2117
180. Dobias David
(1977)
CSG TRI Team
1977 CSG TRI Team 672 - - - - - 697 722 - - - 2091
181. Tichý Tomáš
(1995)
Cycli.cz
1995 Cycli.cz 701 - - 691 - - - - - 696 - 2088
182. Koller Šimon
(2003)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2003 HEAD PRO TEAM OPAVA 640 - - 638 - 789 - - - - - 2067
183. Kurka Tomáš
(1972)
Otice
1972 Otice - - - 703 - 672 - - - 684 - 2059
184. Pokorný Patrik
(2008)
Bike 8144
2008 Bike 8144 - - - 679 685 - - - - 664 - 2028
185. Dudek Michal
(1973)
GHOST team
1973 GHOST team 657 - - 670 - - - 676 - - - 2003
186. Dolejš Miloš
(1974)
ROULA BOYS
1974 ROULA BOYS 577 - - - 750 - 675 - - - - 2002
187. Macola František
(1975)
HEAD PRO TEAM OPAVA
1975 HEAD PRO TEAM OPAVA 665 - - 659 - - - 677 - - - 2001
188. Stošek Martin
(1994)
Future Cycling Northwave
1994 Future Cycling Northwave 1000 - - 990 - - - - - - - 1990
189. Veszelei Ondřej
(1988)
1988 654 - - 656 - - - 672 - - - 1982
190. Maršálek Jan
(1959)
GHOST team
1959 GHOST team 671 - - 660 - - - - - 650 - 1981
191. Řeháček Vladimír
(1966)
Lithium Cycling Crew
1966 Lithium Cycling Crew 518 - 760 702 - - - 0 - - - 1980
191. Škarnitzl Jan
(1986)
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
1986 Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha 990 990 - - - - - - - - - 1980
193. Krása David
(1961)
METROPROJEKT
1961 METROPROJEKT 471 - - - - - - 709 - 793 - 1973
194. Mikuláš Ondřej
(1990)
Dlouhá Třebová
1990 Dlouhá Třebová 510 691 768 - - - - - - - - 1969
195. Cink Ondřej
(1990)
Kross Racing Team
1990 Kross Racing Team 0 951 - 1000 - - - - - - - 1951
196. Ulman Matouš
(1984)
Česká spořitelna - Accolade
1984 Česká spořitelna - Accolade 981 - - 960 - - - - - - - 1941
197. Kovařčík Josef
(1994)
1994 498 - - 700 - - - 721 - - - 1919
198. Mrázek Miroslav
(1976)
Hronovský s.r.o.
1976 Hronovský s.r.o. 563 - - - 675 - 680 - - - - 1918
199. Morávek Tomáš
(1999)
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
1999 Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha 948 960 - - - - - - - - - 1908
200. Pilčík Adam
(1984)
Maloja - Rocky Mountain Team
1984 Maloja - Rocky Mountain Team - - - 939 - 951 - - - - - 1890
201. Čákora Miroslav
(1972)
1972 494 - - 666 - - - 720 - - - 1880
202. Černý Matěj
(1999)
DECATHLON Cycling Team
1999 DECATHLON Cycling Team 554 - - 643 680 - - - - - - 1877
203. DVOŘÁK David
(1993)
MONDRAKER Racing team
1993 MONDRAKER Racing team - - - - - - 933 - - 943 - 1876
204. Tatíček Petr
(1985)
Ski a Bike Centrum Radotín
1985 Ski a Bike Centrum Radotín 938 - - 926 - - - - - - - 1864
205. Dobrý Petr
(1977)
Future Cycling Northwave
1977 Future Cycling Northwave 0 930 - 929 - - - - - - - 1859
206. Gonda Pavel
(1981)
Future Cycling Northwave
1981 Future Cycling Northwave 902 - 955 - - - - - - - - 1857
207. Prouza Jaroslav
(1976)
Velká Jesenice
1976 Velká Jesenice 534 - - - 671 - 648 - - - - 1853
208. Bartůněk Marek
(1998)
Ethic Sport cycling team
1998 Ethic Sport cycling team 937 - - 915 - - - - - - - 1852
209. Hodyl Kamil
(1990)
Bike Center Atak Sport Świdnica
1990 Bike Center Atak Sport Świdnica - - - 919 - - 931 - - - - 1850
210. Erdziak Maroš
(1980)
ENDEKA BASSTA team
1980 ENDEKA BASSTA team - - - - - 917 - - - 932 - 1849
211. Jirků Jakub
(1996)
MTBS.cz – Kitbike
1996 MTBS.cz – Kitbike 919 - - - - - 929 0 - - - 1848
212. Říhánek Lukáš
(1979)
2V BIKERS
1979 2V BIKERS - - 916 - - - - 928 - - - 1844
213. Němec Lubos
(1976)
Vokolek-cycling-team
1976 Vokolek-cycling-team - - - 906 - - 935 - - - - 1841
213. Ošťádal Jiří
(1993)
Enjoy Riding team
1993 Enjoy Riding team - - 931 910 - - - - - - - 1841
215. Hanyk Milan
(1984)
MONDRAKER Racing team
1984 MONDRAKER Racing team - - - 932 - - - - - 905 - 1837
215. Kozák Tomáš
(1971)
Cyklo ATOM
1971 Cyklo ATOM - - - 901 - - - 936 - - - 1837
217. Götz Daniel
(1995)
Radynebike.cz
1995 Radynebike.cz - - - 921 - - 915 - - - - 1836
218. Hruška Petr
(1986)
MONDRAKER Racing team
1986 MONDRAKER Racing team 901 - - - - - - - - 926 - 1827
218. Barteska Samuel
(1998)
Cyklosport HF
1998 Cyklosport HF - - - 891 - 936 - - - - - 1827
220. Tomašov Filip
(1996)
DS Brno Racing
1996 DS Brno Racing 0 - - 904 - - 921 - - - - 1825
220. KUČERA Radek
(1972)
TEAM KSM HRÁDEK
1972 TEAM KSM HRÁDEK - 899 - - - - - 926 - - - 1825
222. VANÍČEK Vojtěch
(1985)
Bakako Nová Paka
1985 Bakako Nová Paka - 912 - 911 - - - - - - - 1823
223. Sokol Štěpán
(1984)
Škoda We Love Cycling
1984 Škoda We Love Cycling 462 - - - - - - 693 - 656 - 1811
224. AUTERSKÝ Václav
(1988)
Radynebike
1988 Radynebike - 885 - - - - 918 - - - - 1803
225. Vymětalík Jaroslav
(1991)
CYKLO PROFI GOLDFREN
1991 CYKLO PROFI GOLDFREN 894 - - - - - - 903 - - - 1797
226. Popiolek Pavel
(1965)
Ostrava
1965 Ostrava - - - - - 882 - - - 911 - 1793
227. Swárovský Michal
(1998)
ZPcyklo PROOFY Corratec team
1998 ZPcyklo PROOFY Corratec team 889 903 - - - - - - - - - 1792
228. Kunc Ladislav
(1990)
1990 - - - 0 - - 875 908 - - - 1783
229. Houška Matěj
(1995)
Nikl Cycling team
1995 Nikl Cycling team 878 - - - - - 903 - - - - 1781
230. Rytíř Martin
(1979)
AD cyklo
1979 AD cyklo 884 896 - - - - - - - - - 1780
230. Kavan Radim
(1978)
Cyklobenda
1978 Cyklobenda - - 881 - - - - 899 - - - 1780
232. Jero Miroslav
(1984)
Kasper Swix Team
1984 Kasper Swix Team - - 900 - - - 877 - - - - 1777
232. Bitnar Matěj
(1988)
Hašpl.cz / SK hasiči KHK
1988 Hašpl.cz / SK hasiči KHK - - 894 - - - 883 - - - - 1777
232. Blaho Martin
(1999)
Prestige Cycling Team
1999 Prestige Cycling Team - - - 856 - 921 - - - - - 1777
235. Mikuš Jan
(1977)
1977 - - 889 - - - - 887 - - - 1776
236. Darebník Libor
(1981)
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
1981 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM - - - 873 - 898 - - - - - 1771
237. TYDLITÁT Vojtěch
(2000)
SIX MONKEYS
2000 SIX MONKEYS - - - - - - 869 900 - - - 1769
238. Vysekal Tomáš
(1969)
Ostrava
1969 Ostrava - - - - - 876 - 886 - - - 1762
238. Hyneček Michal
(1987)
Aspire SCM
1987 Aspire SCM - - - 845 - - - - - 917 - 1762
240. Novosad David
(1975)
GHOST Team
1975 GHOST Team 896 - - 864 - - - - - - - 1760
241. Zedník Pavel
(1979)
Dalečín
1979 Dalečín 874 - - 885 - - - - - - - 1759
242. Drga Daniel
(1992)
Finančné Centrum Team
1992 Finančné Centrum Team 923 - - 835 - - - - - - - 1758
243. Skalický Pavel
(1992)
Skialp Dolní Morava
1992 Skialp Dolní Morava - - - 922 - 835 - - - - - 1757
244. LUKŠÍK Josef
(1974)
Rapid Plzeň
1974 Rapid Plzeň - - - - - - 846 907 - - - 1753
245. Just Pavel
(1976)
Cyklobenda
1976 Cyklobenda - - 870 - - - - 881 - - - 1751
246. Hantl Aleš
(1987)
BIKE TEAM KC JAROMĚŘ
1987 BIKE TEAM KC JAROMĚŘ - - 878 - - - 847 - - - - 1725
247. DOUŠEK TOMÁŠ
(2000)
Šelkovice 90
2000 Šelkovice 90 783 - - - - - - - - 939 - 1722
248. Wewiora Slawomir
(1972)
MTB Kladno
1972 MTB Kladno 842 877 - - - - - - - - - 1719
249. Mileret Milan
(2001)
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
2001 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 787 927 - - - - - - - - - 1714
250. DRESLER Lukáš
(1979)
Cyklistika Střezetice
1979 Cyklistika Střezetice - - - - - - 820 893 - - - 1713
251. MATOUŠEK Michal
(1962)
BTK EURO BIKE Praha
1962 BTK EURO BIKE Praha - 852 853 - - - - - - - - 1705
252. Kuban Michal
(1985)
MONDRAKER Racing team
1985 MONDRAKER Racing team - - - - 781 - - - - 923 - 1704
253. Hons Michal
(1995)
1995 909 - - 791 - - - - - - - 1700
254. Jenšík Jan
(1988)
BIG SHOCK TEAM
1988 BIG SHOCK TEAM 871 - - - - - 827 - - - - 1698
255. Zajac Jaroslav
(1978)
Epic Bike Vestec
1978 Epic Bike Vestec 804 - - - - - - 891 - - - 1695
256. HOUDEK Marek
(1967)
Six Monkeys
1967 Six Monkeys - 864 - 830 - - - - - - - 1694
257. Pazderka Jiří
(1990)
Velké Meziříčí
1990 Velké Meziříčí 803 - - - - - - - - 889 - 1692
258. Tichý Vít
(1971)
Pb
1971 Pb - - 858 - - - 831 - - - - 1689
259. Menšík Jan
(1977)
Kroměřížské bajker
1977 Kroměřížské bajker - - - 828 - 859 - - - - - 1687
260. Stejskal Martin
(1971)
Bruo
1971 Bruo - - - 807 - - - 877 - - - 1684
261. Hanuš Marek
(1985)
GHOST team
1985 GHOST team 399 - - 651 - - - - - 632 - 1682
262. RIPPEL Milan
(1980)
1980 - - - - - - 792 889 - - - 1681
263. Popelka Petr
(1967)
Frýdlant n.O.
1967 Frýdlant n.O. - - - 813 - 866 - - - - - 1679
264. JANŮ Tomáš
(2009)
Bike puzzle team
2009 Bike puzzle team - 981 - - - - - 696 - - - 1677
265. Klap David
(1975)
Future Cycling Northwave
1975 Future Cycling Northwave 867 - 808 - - - - - - - - 1675
266. Šíma Martin
(1966)
Max cursor
1966 Max cursor - - - - 766 - - - - 907 - 1673
267. Mráz Vít
(1974)
INS Ateliér Náchod
1974 INS Ateliér Náchod - - 864 - - - 808 - - - - 1672
268. Stránský Petr
(1978)
TJ KAFKY
1978 TJ KAFKY - - - 771 - - - - - 899 - 1670
269. Voceďálek Jaroslav
(1987)
Vocet team
1987 Vocet team - - - 869 - - 800 - - - - 1669
269. Vacek Jan
(2000)
SPORTICUS team
2000 SPORTICUS team - - - 739 - - - 930 - - - 1669
271. Kratochvíl Daniel
(1975)
1975 - - 880 - - - 788 - - - - 1668
272. Mička Marek
(1979)
dres.cz
1979 dres.cz - - 872 - - - 791 - - - - 1663
272. Malíř Jan
(1980)
GHOST team
1980 GHOST team 872 - - - - - - 791 - - - 1663
274. Žižka Michal
(1988)
KASPER SWIX TEAM
1988 KASPER SWIX TEAM - - 862 - - - 798 - - - - 1660
275. Spratek Radomír
(1971)
1971 - - - 818 - 840 - - - - - 1658
276. Spáčil Leopold
(1959)
MONDRAKER Racing team
1959 MONDRAKER Racing team - - - - - 770 - - - 887 - 1657
277. Ryšavý David
(1984)
ENDEKA BASSTA team
1984 ENDEKA BASSTA team 721 - - - - - - - - 933 - 1654
278. Dušek Michal
(1992)
Cykloklub Morava Leština
1992 Cykloklub Morava Leština 734 - - - - - - 919 - - - 1653
279. LUXEMBURK Jaroslav
(1971)
Bubenečáci
1971 Bubenečáci - - - - - - 768 882 - - - 1650
280. Fojt Petr
(1987)
R2 Ride Your Race
1987 R2 Ride Your Race 0 - 871 778 - - - - - - - 1649
281. Hubáček Libor
(1962)
Praha 5
1962 Praha 5 815 - - - - - 833 - - - - 1648
282. Maceček Petr
(1966)
Ostrava!!!
1966 Ostrava!!! - - - 773 - 874 - - - - - 1647
283. Paclt Tomáš
(1983)
N.A.C.O Liberec
1983 N.A.C.O Liberec - - - 843 - - 793 - - - - 1636
284. Kindl Lukáš
(1990)
Cycology BikeCulture
1990 Cycology BikeCulture 805 - - - - - - 826 - - - 1631
285. Hůlka Ondřej
(1975)
1975 - - 855 - - - 775 - - - - 1630
286. Pavlas Jakub
(1987)
Canyon Amateur Enduro Team
1987 Canyon Amateur Enduro Team - - 803 825 - - - - - - - 1628
286. Oupický Lukass
(1982)
Superior Čelákovice
1982 Superior Čelákovice 763 - 865 - - - - - - - - 1628
288. Hons Libor
(1965)
1965 850 - - 776 - - - - - - - 1626
289. Jičínský Pavel
(1976)
Polanský Bike a Run
1976 Polanský Bike a Run - - - 765 - - 860 - - - - 1625
290. Kudláček Tomáš
(1994)
1994 - - - - - 851 770 - - - - 1621
290. Styblík Adam
(2002)
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 786 - - - - - 835 - - - - 1621
292. VOJTEK Petr
(1963)
KL sport Most
1963 KL sport Most - 857 - - - - 762 - - - - 1619
293. Petr Jiří
(1974)
INS Atelier Náchod
1974 INS Atelier Náchod - - 854 - - - 764 - - - - 1618
294. Rubač Tomáš
(2005)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 719 - - - - - - - - 898 - 1617
295. ČERNÝ Martin
(1962)
BIKE BRDY TEAM
1962 BIKE BRDY TEAM - - - - - - 741 - - 875 - 1616
296. Holeček Michal
(1986)
FHCT
1986 FHCT - - 861 - - - 754 - - - - 1615
297. Klasna Michal
(1981)
1981 844 - - - 770 - - - - - - 1614
297. Kocián Viktor
(1968)
Premium Hotel Znojmo
1968 Premium Hotel Znojmo 711 - - - - - - - - 903 - 1614
299. VENHUDA Michal
(1984)
PBV MTB TEAM Brno
1984 PBV MTB TEAM Brno - - - - - - 755 - - 857 - 1612
300. Dvořák Otakar
(1962)
Transbrody
1962 Transbrody 832 - - - - - - 778 - - - 1610
301. Kanta Martin
(1997)
decathlon cycling team
1997 decathlon cycling team 796 - - - 811 - - - - - - 1607
302. Zelenka Jaroslav
(1980)
KSM Hrádek
1980 KSM Hrádek 712 - - - - - - 894 - - - 1606
303. Maroušek Luboš
(1972)
Bike Sport HK
1972 Bike Sport HK - - 782 - - - 823 - - - - 1605
304. Bukovský Lukáš
(1977)
DK BIKESHOP Racing Team
1977 DK BIKESHOP Racing Team - - - 818 - 784 - - - - - 1602
305. ŠTĚPÁN Martin
(2001)
KonoPro
2001 KonoPro - - - - - - 793 805 - - - 1598
305. KOŠŤÁL Pavel
(1964)
Dlouhé Dvory
1964 Dlouhé Dvory - - - - - - 722 876 - - - 1598
307. BEČKA Pavel
(1969)
Bike freaks Holice
1969 Bike freaks Holice - - - - - - 742 - - 855 - 1597
308. Doležal Jan
(1979)
1979 - - - 821 - - 774 - - - - 1595
308. Král Jiří
(1977)
Záměl
1977 Záměl 768 - 827 - - - - - - - - 1595
310. Havlíček Václav
(1984)
ENERVIT Team
1984 ENERVIT Team - - 841 - - - 752 - - - - 1593
311. Fröhlich Vlastimil
(1973)
Cyklošvec Galaxy Stevens team
1973 Cyklošvec Galaxy Stevens team 783 - - 808 - - - - - - - 1591
312. Kec Jan
(1990)
Superior Riders
1990 Superior Riders - - - - - 800 790 - - - - 1590
313. HORÁLEK Jiří
(1986)
1986 - - - - - - 717 872 - - - 1589
313. KYPET Aleš
(1976)
M&T kliky
1976 M&T kliky - 863 - - - - 726 - - - - 1589
315. CHrzanowski Arkadiusz
(1994)
Bielawa
1994 Bielawa - - - 764 - - 822 - - - - 1586
316. Volhejn Ondřej
(1988)
DTJ Hrachoviště
1988 DTJ Hrachoviště - - 857 - - - 728 - - - - 1585
317. NITKA Jaroslav
(1978)
METROPROJEKT
1978 METROPROJEKT - 854 - - - - - 730 - - - 1584
318. Vaněk Vladimír
(1983)
HKS CYCLING TEAM
1983 HKS CYCLING TEAM - - - 784 - - 797 - - - - 1581
319. Hájek Tomáš
(1974)
Hradec Králové
1974 Hradec Králové - - - - 775 - 803 - - - - 1578
320. Dařbujan Petr
(1969)
Truxxxik racing team
1969 Truxxxik racing team 757 - - 820 - - - - - - - 1577
321. Smolen Karel
(2003)
CYKLO TEAM KOLARNA
2003 CYKLO TEAM KOLARNA - - - 667 - - - - - 908 - 1575
322. Munzar Jiří
(1975)
Cykloklub Dalečín
1975 Cykloklub Dalečín 766 - - 800 - - - - - - - 1566
323. Morávek Roman
(2002)
SK Špindl
2002 SK Špindl 747 - - 0 - - 818 - - - - 1565
324. Bohdalovský Jiří
(2002)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2002 HEAD PRO TEAM OPAVA 775 - - - - 788 - - - - - 1563
325. Rešl David
(1975)
Bouzov
1975 Bouzov - - - 711 - - - - - 850 - 1561
326. Šťastný Jan
(1985)
bike notoric
1985 bike notoric 772 788 - - - - - - - - - 1560
326. Novák Michal
(1979)
DC Bike
1979 DC Bike 762 - - 798 - - 0 - - - - 1560
328. Bělunek Hynek
(1998)
GHOST team
1998 GHOST team - - - 775 - - - 782 - - - 1557
329. Semerád Ondřej
(1974)
Cyklo-ski klub Polička
1974 Cyklo-ski klub Polička - - 788 768 - - - - - - - 1556
330. ŠČUČKA Radek
(1964)
Ski Paudera Staré Splavy
1964 Ski Paudera Staré Splavy - 738 - - - - 816 - - - - 1554
330. Steuer Radovan
(1964)
HEAD PRO TEAM OPAVA
1964 HEAD PRO TEAM OPAVA - - - - - 771 783 - - - - 1554
332. Krejčí Milan
(1977)
Tri club Česká Lípa
1977 Tri club Česká Lípa 793 - - - - - - 758 - - - 1551
333. Moroň Daniel
(2005)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 755 - - - - 791 - - - - - 1546
334. Bartoš Marek
(1998)
1998 - - 826 - - - 718 - - - - 1544
335. KEIMLING Thomas
(1973)
EBM TEAM
1973 EBM TEAM - 658 - - - - - 884 - - - 1542
336. Švestka Filip
(1990)
NOVA CUP #39
1990 NOVA CUP #39 - - - - - 796 745 - - - - 1541
337. Dostál David
(1979)
DosMrk team
1979 DosMrk team - - - 750 - - 790 - - - - 1540
338. Vondrouš Pavel
(1974)
CYKLO PROFI GOLDFREN
1974 CYKLO PROFI GOLDFREN 0 - - 766 - - 773 - - - - 1539
339. Hofman Jan
(1982)
1982 777 - 759 - - - - - - - - 1536
340. Růžička Zbyněk
(1991)
Ski Paudera Staré Splavy
1991 Ski Paudera Staré Splavy 790 745 - - - - - - - - - 1535
340. Vacenovsky Vit
(1968)
KT Tryskomys
1968 KT Tryskomys 798 - - - - - 737 - - - - 1535
342. Gabriel Aleš
(1965)
Hradec Králové
1965 Hradec Králové - - - - 769 - 764 - - - - 1533
343. NENTVICH Jiří
(1987)
Kross BikeRanch Team
1987 Kross BikeRanch Team - 714 - 815 - - 0 - - - - 1529
344. Loffelmann Zdeněk
(1969)
N1 Team
1969 N1 Team 790 736 - - - - - - - - - 1526
345. BÁRTA Luboš
(1993)
KL sport Most
1993 KL sport Most - 743 - - - - 781 - - - - 1524
346. Bernát Marek
(1975)
B&G Solutions s.r.o.
1975 B&G Solutions s.r.o. - - - - - 674 - - - 848 - 1522
347. MACHÁČEK Vítězslav
(1981)
Nutrend-EuroOil Ltm
1981 Nutrend-EuroOil Ltm - 724 - - - - 796 - - - - 1520
348. Velecký Milan
(1974)
Jolka Team
1974 Jolka Team - - - 683 - - - - - 835 - 1518
348. Salač Petr
(1959)
AMENITY EXTREM SPORT
1959 AMENITY EXTREM SPORT - - - 760 - 758 - - - - - 1518
350. Figel Max
(2003)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2003 HEAD PRO TEAM OPAVA 768 - - - - 746 - - - - - 1514
350. Tlamka Tomáš
(2002)
Nutrend Specialized racing
2002 Nutrend Specialized racing 771 - - 743 - - - - - - - 1514
352. RICHTER Václav
(1982)
M&T kliky
1982 M&T kliky - 849 - - - - 662 - - - - 1511
352. viceník petr
(1971)
1971 - - - 804 - - 707 - - - - 1511
354. ŠUMPÍK Stanislav
(1978)
Cyklo Profi Gold Fren
1978 Cyklo Profi Gold Fren - - - - - - 767 - - 736 - 1503
355. Nejedlý Jaroslav
(1978)
HOUNYK MTB TEAM
1978 HOUNYK MTB TEAM 725 - - 777 - - - - - - - 1502
356. Ryšavý Pavel
(1979)
REDPOINT ELEVEN TEAM
1979 REDPOINT ELEVEN TEAM - - 828 - - - 673 - - - - 1501
357. Voženílek Martin
(2003)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2003 HEAD PRO TEAM OPAVA 791 - - 707 - - - - - - - 1498
358. Šulc Filip
(1981)
Vodafone CZ
1981 Vodafone CZ - - - - 758 - - 738 - - - 1496
359. Efler Martin
(1981)
Bikehome
1981 Bikehome - - - - 757 - 734 - - - - 1491
360. Kolouch Jiří
(1983)
Brno
1983 Brno - - - 673 - - - - - 817 - 1490
361. Hrdlička Jakub
(1980)
1980 781 - - - - - 706 - - - - 1487
361. FUTÓ Michal
(1974)
Sport team Hrádek
1974 Sport team Hrádek - 698 - - - - - 789 - - - 1487
363. Marecek Martin
(1974)
Veselé Trávy Team
1974 Veselé Trávy Team - - 825 - - - 661 - - - - 1486
363. LEHNUNG Kai-Uwe
(1968)
Pirna
1968 Pirna - 615 - - - - 871 - - - - 1486
365. VLAS Jakub
(2003)
MS BIKE ACADEMY racing
2003 MS BIKE ACADEMY racing - 789 - 696 - - - - - - - 1485
366. VÍCH Michal
(1998)
HEAD PRO TEAM OPAVA
1998 HEAD PRO TEAM OPAVA 762 721 - - - - - - - - - 1483
367. Borovský Miroslav
(1988)
1988 - - - 726 754 - - - - - - 1480
368. Makovský Matyáš
(2003)
Dřevostavby Makovský Michal
2003 Dřevostavby Makovský Michal 694 - - - - - 777 - - - - 1471
369. Hojda David
(1989)
Energie v prášku team
1989 Energie v prášku team 715 - - 752 - - - - - - - 1467
370. Zdeněk Jiří
(1989)
Dosedla Service & Coffee
1989 Dosedla Service & Coffee - - - - - 742 723 - - - - 1465
371. Szczepanski Lukáš
(2003)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2003 HEAD PRO TEAM OPAVA 0 - - 685 - 779 - - - - - 1464
372. Štěpánek Adam
(2004)
DK BIKESHOP Racing Team
2004 DK BIKESHOP Racing Team - - - 690 - 772 - - - - - 1462
372. Csizmadia Lukáš
(2004)
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
2004 Jaroslav Kulhavý Cycling Team - - 774 - - - 688 - - - - 1462
372. Havlík Pavel
(1967)
KT Tryskomyš
1967 KT Tryskomyš 771 - - - - - 691 - - - - 1462
375. Mikulecký Pavel
(1991)
CTB Brandýs nad Orlicí
1991 CTB Brandýs nad Orlicí - - - - 762 - 698 - - - - 1460
376. Maceček Marek
(2002)
Ostrava
2002 Ostrava - - - 674 - 785 - - - - - 1459
377. Böhm Marian
(2004)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2004 HEAD PRO TEAM OPAVA 757 - - 701 - - - - - - - 1458
378. Vítek Tomáš
(2002)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2002 HEAD PRO TEAM OPAVA 751 - - 706 - - - - - - - 1457
379. Buršík David
(1996)
Alkokolisti
1996 Alkokolisti - - - - 700 - - 748 - - - 1448
380. Šejstal Ondra
(2004)
KL sport Most
2004 KL sport Most - - - 671 - - 776 - - - - 1447
381. Vávra Martin
(1997)
TJ Jiskra Hořice
1997 TJ Jiskra Hořice 671 - - 774 - - - - - - - 1445
382. Mitáš Robert
(2007)
SkiandBike Kunratice Team
2007 SkiandBike Kunratice Team - - - - - 755 687 - - - - 1442
383. VACLAVIK Josef
(1962)
SKODA Auto team
1962 SKODA Auto team - - - - - - 704 737 - - - 1441
384. Motl Jaroslav
(1976)
Záměl
1976 Záměl - - 813 - - - 617 - - - - 1430
385. Procházka Lukáš
(2002)
Jaroslav Kulhavy cycling team
2002 Jaroslav Kulhavy cycling team 753 - - - - 668 - - - - - 1421
386. Chrást Antonín
(1975)
Clowns
1975 Clowns 756 - - - - - 663 - - - - 1419
387. Vik Samuel
(2007)
S-Sport Hronov
2007 S-Sport Hronov - - 736 - - - 680 - - - - 1416
388. Kulveit Tobiáš
(2006)
CARLA KUPKOLO.CZ
2006 CARLA KUPKOLO.CZ - - 721 - - - 693 - - - - 1414
388. Zelenka Jan
(1982)
1982 657 - - 757 - - - - - - - 1414
390. Pietroň Filip
(2002)
HEAD PRO TEAM OPAVA
2002 HEAD PRO TEAM OPAVA 637 - - 0 - 775 - - - - - 1412
391. Mojžíš Libor
(1968)
HSK CYCLING Hradec Králové
1968 HSK CYCLING Hradec Králové - - - 676 - - 724 - - - - 1400
392. Michl Jakub
(1990)
No Excuse
1990 No Excuse - - - - 765 - 631 - - - - 1396
393. VESELÝ Radek
(2002)
MS BIKE ACADEMY racing
2002 MS BIKE ACADEMY racing - 744 - 649 - - - - - - - 1393
394. Koubek Petr
(1960)
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
1960 PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 650 - - 741 - - - - - - - 1391
395. Edr Jakub
(1987)
Česká Spořitelna - Accolade
1987 Česká Spořitelna - Accolade 653 - - 736 - - - - - - - 1389
396. Vítek Daniel
(2002)
2002 - - - 688 697 - - - - - - 1385
396. ČEŠKA Petr
(1982)
1982 - - - - - - 671 714 - - - 1385
398. Viesner Pavel
(1967)
Horní Bišík
1967 Horní Bišík - - 764 - - - 620 - - - - 1384
399. Poche Jan
(2004)
GHOST team
2004 GHOST team - - - 684 699 - - - - - - 1383
400. Pařez Tomáš
(2004)
Expres.CZ-Tufo Team Kolín
2004 Expres.CZ-Tufo Team Kolín 741 - - 640 - - - - - - - 1381
401. Ulvr Adam
(2007)
CARLA KUPKOLO.CZ
2007 CARLA KUPKOLO.CZ - - 706 - - - 673 - - - - 1379
401. ZLESÁK Jakub
(1983)
1983 - - - - - - 672 707 - - - 1379
403. PEŠINA Jan
(2006)
REDPOINT ELEVEN TEAM
2006 REDPOINT ELEVEN TEAM - - - - - - 683 693 - - - 1376
404. GÖBEL Jindřich
(1982)
1982 - - - - - - 667 708 - - - 1375
404. BRUMLÍK Marek
(1979)
CYKLO KLUB JIČÍN
1979 CYKLO KLUB JIČÍN - - - - - - 681 694 - - - 1375
406. Procházka Tomáš
(2003)
BIKE team Nové Město na Moravě
2003 BIKE team Nové Město na Moravě 736 - - 634 - - - - - - - 1370
407. KOUTECKÝ Lukáš
(1987)
Hopman Team Žatec
1987 Hopman Team Žatec - 677 - - 692 - - - - - - 1369
407. KRÁL Jaroslav
(1980)
NA JEDNO
1980 NA JEDNO - - - - - - 641 728 - - - 1369
409. Toul Tomáš
(1971)
Míchov
1971 Míchov - - - 682 - - - 686 - - - 1368
410. Vanka Matouš
(2007)
Expres.CZ-Tufo Team Kolín
2007 Expres.CZ-Tufo Team Kolín 691 - - 675 - - - - - - - 1366
411. Lukašík Pavel
(2006)
Bike Freaks Holice
2006 Bike Freaks Holice 696 669 - - - - - - - - - 1365
412. Jindra Jan
(1982)
1982 631 - - 731 - - - - - - - 1362
413. Nejedlý Lukáš
(2008)
Vokolek-Cycling-Team
2008 Vokolek-Cycling-Team 681 - - 680 - - - - - - - 1361
413. Votoček Matyáš
(2003)
Škoda We Love Cycling
2003 Škoda We Love Cycling 692 - - 669 - - - - - - - 1361
413. Holoubek Radim
(1975)
HEAD PRO TEAM OPAVA
1975 HEAD PRO TEAM OPAVA 670 - - - - - - - - 691 - 1361
416. Strouhal Jiří
(1973)
mladá boleslav
1973 mladá boleslav 680 - - - 679 - - - - - - 1359
417. Douděra Petr
(2009)
Jaroslav Kulhavý cycling team
2009 Jaroslav Kulhavý cycling team 684 - - 674 - - - - - - - 1358
418. Marcinek Filip
(1978)
1978 - - - - - - - 706 - 649 - 1355
419. Ježek Jiří
(1974)
Škoda We Love Cycling
1974 Škoda We Love Cycling 637 - - - - - - - - 715 - 1352
420. Alina Hugo
(1980)
Adastra cycling team
1980 Adastra cycling team 677 - - 671 - - - - - - - 1348
421. Kučera Radim
(2007)
Ghost Junior Team
2007 Ghost Junior Team 640 - 703 - - - - - - - - 1343
422. Svoboda Petr
(1991)
DECATHLON Cycling Team
1991 DECATHLON Cycling Team 658 - - 681 - - - - - - - 1339
422. Jarkovský Jaroslav
(1968)
1968 - - - 699 - - 640 - - - - 1339
424. Kudláček Boris
(1967)
Ghost team
1967 Ghost team 651 - - - - - - 680 - - - 1331
424. Lohnisky Adam
(1988)
De Heus
1988 De Heus 615 - - - - - 716 - - - - 1331
426. PROCHÁZKA Matěj
(2007)
SK ŠELA SPORT Přerov
2007 SK ŠELA SPORT Přerov - 653 - 677 - - - - - - - 1330
427. Hendrich Daniel Maximus
(2008)
Bike Freaks Holice
2008 Bike Freaks Holice 673 - - 655 - - - - - - - 1328
428. Svoboda Ondřej
(1982)
Diabet Team
1982 Diabet Team 523 - - - - - - - - 801 - 1324
429. Malíř Hóna
(2008)
GHOST Junior team
2008 GHOST Junior team 648 - - - - - - 671 - - - 1319
430. Holý David
(1999)
TriBike - Koala Stevens mtb
1999 TriBike - Koala Stevens mtb - - - 635 - - - 682 - - - 1317
431. Jančura Jiří
(1983)
Moravec Bike Team
1983 Moravec Bike Team - - - 695 - 620 - - - - - 1315
431. Kučera Jan
(1969)
KC Slavia Praha
1969 KC Slavia Praha 691 - - - - - 624 - - - - 1315
433. Kamermeier Michal
(1991)
Škoda We Love Cycling
1991 Škoda We Love Cycling 638 - - - - - - - - 676 - 1314
434. HRUBÝ Jan
(1985)
Vitrix Racing
1985 Vitrix Racing - 671 - - - - 641 - - - - 1312
434. Janoušek Martin
(1969)
North Czech Team
1969 North Czech Team - - - 647 665 - - - - - - 1312
436. ŠINDELÁŘ Jiří
(1960)
Vinárna HACIENDA
1960 Vinárna HACIENDA - - - - - - 658 - - 648 - 1306
437. Machourek Jiří
(1975)
FORCE FOJTÍK WILIER TEAM
1975 FORCE FOJTÍK WILIER TEAM 599 - - - - - - - - 706 - 1305
438. Karbula Miroslav
(1982)
1982 503 - - - - - - - - 798 - 1301
439. Leszczýnski David
(1998)
Moravec BikeTeam
1998 Moravec BikeTeam - - - 663 - 636 - - - - - 1299
440. Hošta Martin
(1993)
Martin Hošta
1993 Martin Hošta 658 - - - - - - - - 640 - 1298
441. Dostál Patrik
(1991)
Rafkarna Idea Cycling Team
1991 Rafkarna Idea Cycling Team 572 - - - - - 722 - - - - 1294
441. MACEK Petr
(1967)
1967 - - - - - - 598 696 - - - 1294
443. Swaczyna Adam
(1992)
REDPOINT ELEVEN TEAM
1992 REDPOINT ELEVEN TEAM 565 - - 721 - - - - - - - 1286
444. Maťha Jindřich
(1961)
GHOST team
1961 GHOST team 645 - - - - - - - - 635 - 1280
445. Kořán Otto
(1997)
DECATHLON Cycling Team
1997 DECATHLON Cycling Team 610 - - 665 - - - - - - - 1275
446. Skoták Miroslav
(1960)
CykloHobby Rynárec
1960 CykloHobby Rynárec 479 - - - - - - - - 795 - 1274
447. POMAHAČ Václav
(1979)
Dirtbajkeři Most
1979 Dirtbajkeři Most - 667 - - - - 606 - - - - 1273
448. Jaško Dominik
(1994)
1994 576 - - 686 - - - - - - - 1262
449. Kramer Michal
(1977)
ŠKODA We Love Cycling
1977 ŠKODA We Love Cycling 633 - - - - - - - - 608 - 1241
450. Kučera Viktor
(1975)
Ghost Team
1975 Ghost Team 535 702 - - - - - - - - - 1237
451. Pistulka David
(1990)
Diabet Team
1990 Diabet Team 445 - - - - - - - - 791 - 1236
452. Ježek Josef
(1982)
Sázava
1982 Sázava 421 - - - - - - - - 770 - 1191
453. Špejzl Luděk
(1974)
Emco
1974 Emco 618 556 - - - - - - - - - 1174
454. foubík mirek
(1972)
hasiči horní lánov
1972 hasiči horní lánov 425 - - - 745 - - - - - - 1170
455. Bouma Tomáš
(1981)
1981 410 - - - 668 - - - - - - 1078
456. Komorous Michal
(1983)
1983 411 - - - - - - - - 662 - 1073
457. Pirk Jan
(1948)
Lékařský triatlon klub Praha
1948 Lékařský triatlon klub Praha 434 - - - - - - - - 621 - 1055
458. Krňák Josef
(1977)
NENUDÍM SE
1977 NENUDÍM SE 398 - - - - - - - - 643 - 1041
459. Bárta Milan
(1978)
1978 384 - - - - - 653 - - - - 1037
460. Lokota Radek
(1991)
1991 409 - - - - - - - - 627 - 1036
461. Trojovský Pavel
(1956)
Lada
1956 Lada 443 - - - - - 584 - - - - 1027
462. Boukal Petr
(1984)
1984 382 - - - - - - - - 628 - 1010
463. Průša Zdeněk
(1979)
Opočno
1979 Opočno 378 - - - - - - - - 631 - 1009
464. Hůla Luboš
(1960)
MTB Rakovník
1960 MTB Rakovník 420 584 - - - - - - - - - 1004
465. FRITZSCHE Noah
(2009)
RSV Erzgebirge e.V.
2009 RSV Erzgebirge e.V. - 1000 - - - - - - - - - 1000
466. Průdek Matěj
(1977)
Multicraft MTB Team
1977 Multicraft MTB Team - - - - - - - - - 990 - 990
467. Becking Hans
(1986)
DMT Racing team by Marconi
1986 DMT Racing team by Marconi - - 981 - - - - - - - - 981
468. Kulhavý Jaroslav
(1985)
Jaroslav Kulhavý cycling team
1985 Jaroslav Kulhavý cycling team 0 - - 973 - - - - - - - 973
468. Gathof Daniel
(1981)
KIC Ravensburg
1981 KIC Ravensburg - - 973 - - - - - - - - 973
468. KOBES Lukáš
(1996)
GAPP System - KOLOFIX MTB racing team
1996 GAPP System - KOLOFIX MTB racing team - 973 - - - - - - - - - 973
468. Višňovský Tomáš
(1993)
Česká spořitelna-Accolade cycling team
1993 Česká spořitelna-Accolade cycling team 973 - - - - - - - - - - 973
468. STRAŇÁNEK Denis
(2008)
2008 - 973 - - - - - - - - - 973
473. PŘÍHODA Lenny
(2008)
2008 - 966 - - - - - - - - - 966
473. Paprstka Tomáš
(1992)
Expres.CZ-Tufo Team Kolín
1992 Expres.CZ-Tufo Team Kolín 966 - - - - - - - - - - 966
473. Vanden Haesevelde Rob
(1996)
123MTB
1996 123MTB - - 966 - - - - - - - - 966
476. Ulík Matej
(1997)
Expres.CZ-Tufo Team Kolín
1997 Expres.CZ-Tufo Team Kolín 960 - - - - - - - - - - 960
476. NAVOLY Jamie
(2009)
RSV Erzgebirge e.V.
2009 RSV Erzgebirge e.V. - 960 - - - - - - - - - 960
476. Strupek Matyáš
(1997)
BIKETEAM TJ Zlaté Hory
1997 BIKETEAM TJ Zlaté Hory - - - - - - - - - 960 - 960
479. MALINA Matyáš
(2009)
Dresdner SC 1898 e.V.
2009 Dresdner SC 1898 e.V. - 955 - - - - - - - - - 955
479. Reiner Jan
(1985)
Česká Spořitelna - Accolade Cycling Team
1985 Česká Spořitelna - Accolade Cycling Team - - - - - 955 - - - - - 955
479. Vastl Jan
(1995)
Maloja Pushbikers MTB
1995 Maloja Pushbikers MTB 955 - - - - - - - - - - 955
482. Heidenreich Lennard
(1995)
Velomotion powered by Centurion
1995 Velomotion powered by Centurion - - 951 - - - - - - - - 951
482. JANŠTA Jakub
(2008)
2008 - 951 - - - - - - - - - 951
484. MATES Martin
(2008)
Top Ten Teplice
2008 Top Ten Teplice - 948 - - - - - - - - - 948
485. TROJAN Tomáš
(2008)
HPM sport Teplice
2008 HPM sport Teplice - 946 - - - - - - - - - 946
485. SKÁLA Jaromír
(1998)
Rouvy Specialized Cycling Team
1998 Rouvy Specialized Cycling Team - 946 - - - - - - - - - 946
485. Jenčuš Jakub
(2001)
Expres.CZ-Tufo Team Kolín
2001 Expres.CZ-Tufo Team Kolín 946 - - - - - - - - - - 946
488. Průdek Matěj
(1997)
1997 - - - 945 - - - - - - - 945
488. JELÍNEK Josef
(1998)
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha
1998 Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha - 945 - - - - - - - - - 945
488. HRANÁČ Jan
(2008)
2008 - 945 - - - - - - - - - 945
488. ADÁMEK Petr
(1993)
Apache Loko Trutnov
1993 Apache Loko Trutnov - - - - - - 945 - - - - 945
492. Mokrý Jakub
(1990)
MONDRAKER Racing team
1990 MONDRAKER Racing team - - - - - - - - - 944 - 944
492. ŠLAJER Jan
(2009)
Most
2009 Most - 944 - - - - - - - - - 944
492. KONWA Piotr Konwa
(1995)
SGR Specialized
1995 SGR Specialized - 944 - - - - - - - - - 944
495. SÁRKÖZI Petr
(2009)
Bicykl Team Ústí nad Labem
2009 Bicykl Team Ústí nad Labem - 943 - - - - - - - - - 943
495. Wegner Sönke
(1982)
Giant Germany Offroad Team
1982 Giant Germany Offroad Team - - 943 - - - - - - - - 943
497. ZELENÝ Ondřej
(1982)
Eleven Mercedes Black.ET
1982 Eleven Mercedes Black.ET - 942 - - - - - - - - - 942
497. HOSTAŠA Pavel
(2009)
Autoopravna Peleška
2009 Autoopravna Peleška - 942 - - - - - - - - - 942
497. Wohlgemuth Michael
(1998)
NEW BIKE 2008 RACING
1998 NEW BIKE 2008 RACING - - - 942 - - - - - - - 942
497. Rajchart Jan
(1996)
Ethic Sport cycling team
1996 Ethic Sport cycling team 942 - - - - - - - - - - 942
501. HINK Kryštof
(2009)
2009 - 941 - - - - - - - - - 941
501. Fišnar Jan
(1980)
1980 - - - 941 - - - - - - - 941
501. POROŚ DARIUSZ
(1979)
Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
1979 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław - - - 0 - - - 941 - - - 941
501. Mützlitz Torsten
(1984)
Scott Bike24 MTBteam
1984 Scott Bike24 MTBteam - - 941 - - - - - - - - 941
505. Schnapka Matthias
(1980)
BIKE AID
1980 BIKE AID - - 940 - - - - - - - - 940
505. KRÁSA Tomáš
(2009)
SK Favorit Bílina
2009 SK Favorit Bílina - 940 - - - - - - - - - 940
505. Hofer Franz
(1981)
NEW BIKE 2008 RACING
1981 NEW BIKE 2008 RACING - - - 940 - - - - - - - 940
508. DÖRNER Jakub
(2008)
SK Svojkov Haven MTB
2008 SK Svojkov Haven MTB - 939 - - - - - - - - - 939
508. Písař Jan
(1988)
Velosport Valenta Scott Team
1988 Velosport Valenta Scott Team 939 - - - - - - - - - - 939
510. PATERA Vendis
(2009)
KL sport Most
2009 KL sport Most - 938 - - - - - - - - - 938
510. Kozák Matouš
(1998)
1998 - - - 938 - - - - - - - 938
510. ANDERLE Florian
(1997)
Team FujiBikes Rockets
1997 Team FujiBikes Rockets - 938 - - - - - - - - - 938
510. Klos Viktor
(1992)
DK Bikeshop racing team
1992 DK Bikeshop racing team - - - - - 938 - - - - - 938
514. SKLENÁŘ Willibald
(2009)
2009 - 937 - - - - - - - - - 937
514. POLMAN Daniel
(1979)
Ultra Paka Racing Team
1979 Ultra Paka Racing Team - - - - - - 937 - - - - 937
516. Ball Matthias
(1961)
KS Trek Team
1961 KS Trek Team - - 936 - - - - - - - - 936
516. Kollert Michal
(1984)
Vipro cycling team
1984 Vipro cycling team 936 - - - - - - - - - - 936
518. Hojdík Vladimír
(1992)
Finančné centrum Team
1992 Finančné centrum Team 935 - - - - - - - - - - 935
518. STADLER Alexander
(1996)
Intersport Mühl4tlerBikeTeam
1996 Intersport Mühl4tlerBikeTeam - 935 - - - - - - - - - 935
518. Marek Jaroslav
(1986)
Cyklo OP
1986 Cyklo OP - - - - - 935 0 - - - - 935
518. Vítů Josef
(1995)
EUROFOAM SPORT
1995 EUROFOAM SPORT - - - - - - - 935 - - - 935
522. Gosseries Maxim
(1996)
Beachbikers
1996 Beachbikers - - 934 - - - - - - - - 934
522. ŠILAR Jakub
(1989)
BIKESTRIKE -TREK
1989 BIKESTRIKE -TREK - - - - - - 934 - - - - 934
522. Paur Ondřej
(1991)
MONDRAKER racing team
1991 MONDRAKER racing team 934 - - - - - - - - - - 934
522. Kunášek Josef
(2000)
2000 - - - 934 - - - - - - - 934
526. Kučera Jakub
(2001)
2001 - - - 933 - - - - - - - 933
527. DZIEWA Mikołaj
(1996)
SGR Specialized
1996 SGR Specialized - 932 - - - - - - - - - 932
527. PICH Tomas
(1995)
Bikehome
1995 Bikehome - - - - - - 932 - - - - 932
527. Strieženec Martin
(1985)
Bike Terror Crew
1985 Bike Terror Crew - - - - - - - 932 - - - 932
527. Strnka Tomas
(1984)
PSG CYKLOSPORT CHROPYNE
1984 PSG CYKLOSPORT CHROPYNE 932 - - - - - - - - - - 932
531. HODYL Kamil Hodyl
(1990)
Bike Center Atak Sport Świdnica
1990 Bike Center Atak Sport Świdnica - 931 - - - - - - - - - 931
532. Němec Patrik
(2001)
Cyklo Bendl
2001 Cyklo Bendl 930 - - - - - - - - - - 930
533. Klackl Johann
(1993)
grafikeria centurion racing powered by muki
1993 grafikeria centurion racing powered by muki - - 929 - - - - - - - - 929
533. FABIŠOVSKÝ Ladislav
(1981)
1981 - 929 - - - - - - - - - 929
535. Šindelář Petr
(1984)
Velosport Domažlice
1984 Velosport Domažlice 928 - - - - - - - - - - 928
535. Volek Jaromír
(1980)
SK Bagbike
1980 SK Bagbike - - - - - 928 - - - - - 928
535. TRMATA Štěpán
(1978)
Czech Tallboys
1978 Czech Tallboys - - - - - - 928 - - - - 928
538. Hudeček Petr
(1982)
Opavské dupy
1982 Opavské dupy - - - - - 927 - - - - - 927
538. Libra Mirek
(1989)
NOVATOP Bike Team
1989 NOVATOP Bike Team - - - - - - - 927 - - - 927
538. Stošek Viktor
(1991)
Maloja - Rocky Mountain Team
1991 Maloja - Rocky Mountain Team 927 - - - - - - - - - - 927
541. Straka Michal
(1991)
Superior Riders
1991 Superior Riders - - - - - 926 - - - - - 926
542. Hiess Michael
(1993)
BikeManiac
1993 BikeManiac - - - - - - - - - 925 - 925
542. EBERL Filip
(1982)
X TEAM BaNo
1982 X TEAM BaNo - 925 - - - - - - - - - 925
544. KLIMEŠ Ondřej
(1992)
Redfrog Bikeinvest
1992 Redfrog Bikeinvest - - - - - - 924 - - - - 924
544. GALLE Tommy
(1989)
White Rock e.V.
1989 White Rock e.V. - 924 - - - - - - - - - 924
544. Gegenheimer Simon
(1988)
MTB RACINGTEAM
1988 MTB RACINGTEAM - - 924 - - - - - - - - 924
547. STEFFEN THUM
(1984)
MTB RACINGTEAM
1984 MTB RACINGTEAM - - 923 - - - - - - - - 923
547. LECNAR Jaromír
(1983)
Pítrs bikes team
1983 Pítrs bikes team - - - - - - 923 - - - - 923
549. Lecnar Jaruch
(1983)
Pítrs bikes team
1983 Pítrs bikes team - - 922 - - - - - - - - 922
549. Houdek Vladimir
(1979)
2V BIKERS
1979 2V BIKERS 922 - - - - - - - - - - 922
549. Hofman Lukáš
(1991)
Ski a Bike centrum Radotín
1991 Ski a Bike centrum Radotín 0 922 - - - - - - - - - 922
552. Matulka Lukáš
(1992)
MONDRAKER Racing team
1992 MONDRAKER Racing team - - - - - - - - - 921 - 921
552. FRITZSCH Felix
(1989)
Focus RAPIRO Racing
1989 Focus RAPIRO Racing - 921 - - - - - - - - - 921
552. Sedláček Vojtěch
(1999)
CC Etupes
1999 CC Etupes 921 - - - - - - - - - - 921
555. Babiánek David
(1993)
Cycloracing Team
1993 Cycloracing Team - - - - - 920 - - - - - 920
555. Murcko Patrik
(1994)
BIKE KLUB LIPA
1994 BIKE KLUB LIPA - - - - - - - - - 920 - 920
555. JURČA Karel
(1997)
KL sport Most
1997 KL sport Most - 920 - - - - - - - - - 920
555. BAKO Josef
(1985)
KUPKOLO.CZ
1985 KUPKOLO.CZ - - - - - - 920 - - - - 920
559. Bílek Ondřej
(1985)
Velo V-Press
1985 Velo V-Press - - 919 - - - - - - - - 919
559. JURÁK Václav
(1976)
JUVACYKLO U.H.
1976 JUVACYKLO U.H. - - - - - - 919 - - - - 919
559. Kučera Jiří
(1969)
WINNERS Znojmo
1969 WINNERS Znojmo - - - - - - - - - 919 - 919
562. Vávra Aleš
(1982)
Olomouc
1982 Olomouc - - - - - 918 - - - - - 918
562. Fritzsch Felix
(1989)
Focus RAPIRO Racing
1989 Focus RAPIRO Racing - - 918 - - - - - - - - 918
564. Šorf Pavel
(1999)
Bike freaks Holice
1999 Bike freaks Holice - 917 - - - - - - - - - 917
564. Kunt Lukáš
(1997)
GHOST team
1997 GHOST team 917 - - - - - - - - - - 917
566. Dvořák Jan
(1994)
1994 - - 915 - - - - - - - - 915
566. Brabec David
(1979)
Basta Coffe
1979 Basta Coffe - - - - - - - - - 915 - 915
566. Fedak Ruslan
(1977)
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
1977 PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 915 - - - - - - - - - - 915
569. Makal Tomáš
(1991)
1991 - - - - - - - 913 - - - 913
569. Kučera Vladimír
(1973)
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
1973 PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 913 - - 0 - - - - - - - 913
569. Peňáček Miroslav
(1964)
Půjčovna kol Lednice
1964 Půjčovna kol Lednice - - - - - - - - - 913 - 913
572. Schejbal Marek
(1967)
1967 - - - - - - - 912 - - - 912
572. ŠIMEK Adam
(1989)
1989 - - - - - - 912 - - - - 912
572. Kašný Tomáš
(1987)
NAPOHODU! bike team Píšť
1987 NAPOHODU! bike team Píšť - - - - - 912 - - - - - 912
575. MARTIN Jiří
(1990)
1990 - - - - - - 911 - - - - 911
575. Vilášek Michael
(1979)
Novatop Bike Team
1979 Novatop Bike Team - - - - - 911 - - - - - 911
575. Fach Daniel
(1981)
BQ Cyles
1981 BQ Cyles - - 911 - - - - - - - - 911
578. Filgas Ondřej
(1981)
MTK Klimkovice
1981 MTK Klimkovice - - - - - 910 - - - - - 910
578. Vejvar Lukáš
(1988)
Stark Cycling Team
1988 Stark Cycling Team 910 - - - - - - - - - - 910
578. Dragolov Daniel
(1967)
Brno
1967 Brno - - - - - - - - - 910 - 910
578. Mossoczy Zbigniew
(1973)
BIKEBOARD
1973 BIKEBOARD - - 910 - - - - - - - - 910
582. KOLESAR Roman
(1988)
BAKAKO
1988 BAKAKO - 909 - - - - - - - - - 909
582. Dubovecký Andrej
(1986)
Bike Team Sazovice
1986 Bike Team Sazovice - - - - - 909 - - - - - 909
582. GILEWSKI Maciej
(1986)
KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM
1986 KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM - - - - - - 909 - - - - 909
585. Šidlík Tomáš
(1993)
1993 -